Plugins - - en to fa translation catalogue (277 entries)

en: %s integration
fa: ادغام %s

en: (empty)
fa: (خالی)

en: (recommended)
fa: توصیه‌شده

en: <a href="%1$s">Upgrade to Mailchimp for WordPress Premium</a> or <a href="%2$s">read more about Mailchimp's E-Commerce features</a>.
fa: <a href="%1$s">ارتقا به نسخه پولی افزونه میل چیمپ </a> or <a href="%2$s">درباره ویژگی‌های نسخه ووکامرس میل چیمپ بیشتر بخوانید</a>.

en: <strong>Warning: </strong> enabling this may affect your <a href="%s">GDPR compliance</a>.
fa: <strong>اخطار</strong>: فعالسازی این حالت می تواند روی  <a href="%s"> انطباق با GDPR شما</a> تاثیر بگذارد.

en: API Key
fa: کلید API

en: API Settings
fa: تنظمیات API

en: Active
fa: فعال

en: Add dynamic form variable
fa: اضافه نمودن متغیرهای داینامیک به فرم

en: Add list fields to any of your selected lists.
fa: اضافه نمودن فیلدهای لیستی به هر یک از لیست‌های انتخابی

en: Add more fields
fa: اضافه نمودن فیلدهای بیشتر

en: Add new form
fa: اضافه نمودن فرم جدید

en: Add to form
fa: افزودن به فرم

en: Add-ons
fa: افزونه ها

en: After billing details
fa: جزئیات صورت حساب

en: After customer details
fa: بعد از جزییات مشتری

en: After email field
fa: بعد از فیلد ایمیل

en: After order notes
fa: بعد از یادداشت های سفارش

en: After shipping details
fa: بعد از جزییات خرید

en: Agree to terms
fa: تایید شرایط و قوانین

en: Already subscribed
fa: از قبل مشترک شده

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Are you enjoying this plugin? The Premium add-on unlocks several powerful features. <a href="%s">Find out about all benefits now</a>.
fa: آیا این پلاگین برای شما مفید بود؟ افزونه های حرفه‌ای چند امکان قدرتمند دیگر برای شما به ارمغان خواهد آورد. <a href="%s">در مورد تخفیفات و امکانات فوق العاده بیشتر بدانید</a>.

en: Are you sure you want to disable double opt-in?
fa: آیا شما مطمئن هستید که می‌خواهد ورود دوگانه را غیر فعال کنید؟

en: Basic
fa: پایه

en: Be notified whenever someone subscribes? <a href="%s">Mailchimp for WordPress Premium</a> allows you to set up email notifications for your forms.
fa: هر زمان که کسی آبونه شد به شما اطلاع داده شود؟ <a href="%s">نسخه پولی میل چیمپ برای وردپرس اجازه تنظیم اطلاع‌رسانی در فرم‌ها را به شما می‌دهد</a>.

en: Before submit button
fa: قبل از دکمه‌ی ارسال

en: Blue Theme
fa: پوسته آبی

en: CONNECTED
fa: وصل شده

en: Checkbox label text
fa: نوشته برچسب چک باکس

en: Checkboxes
fa: چک باکس‌ها

en: Checked
fa: بررسی شده

en: Checkout for WooCommerce: After account info
fa: تسویه حساب ووکامرس : بعد از اطلاعات حساب کاربری

en: Checkout for WooCommerce: After customer info
fa: تسویه حساب ووکامرس : بعد از اطلاعات مشتری

en: Checkout for WooCommerce: Before complete order button
fa: تسویه حساب ووکامرس : قبل از تکمیل دکمه سفارش دادن

en: Choice type
fa: نوع انتخاب

en: Choices
fa: انتخاب‌ها

en: Choose a field to add to the form
fa: یک فیلد را انتخاب نمائید تا به فرم اضافه شود.

en: City
fa: شهر

en: Click on the name of an integration to edit all settings specific to that integration.
fa: بر روی نام یکپارچه‌سازی کلیک کنید تا تمام تنظیمات مربوط به آن یکپارچه‌سازی را ویرایش کنید.

en: Click the following button to have Mailchimp for WordPress pick up on your changes.
fa: روی دکمه زیر کلیک کنید تا میل چیمپ برای وردپرس تغییرات شما را بهبود یابد.

en: Clicking the following links will take you to the right screen.
fa: با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه درست وارد خواهید شد.

en: Close
fa: بستن

en: Configure this integration
fa: تنظیم این همگام سازی

en: Country
fa: کشور

en: Dark Theme
fa: پوسته تاریک

en: Data from a cookie.
fa: اطلاعات از کوکی

en: Data from the URL or a submitted form.
fa: داده دریافتی از آدرس مشخص یا فرم ثبت نام

en: Debug Log
fa: گزارش عیب‌یابی

en: Default sign-up form
fa: فرم پیش فرض جهت ثبت نام

en: Description
fa: توضیحات

en: Determines what events should be written to <a href="%s">the debug log</a> (see below).
fa: تعیین می‌کند که چه رویدادهایی باید در <a href="%s"> گزارش عیب‌یابی </a> نوشته شود. (نگاه کنید به زیر)

en: Dismiss this notice.
fa: این اطلاعیه را پنهان کنید.

en: Displays your Mailchimp for WordPress sign-up form
fa: نمایش فرم میل چیمپ برای فرم ثبت نام وردپرس

en: Do you want to create more than one form? Our Premium add-on does just that! <a href="%s">Have a look at all Premium benefits</a>.
fa: آیا می خواهید بیش از یک فرم ایجاد کنید؟ افزودنی حرفه ای ما این کار را انجام می دهد! <a href="%s">نگاهی به تمام مزایای نسخه حرفه ای داشته باشید</a>.

en: Do you want to track all WooCommerce orders in Mailchimp so you can send emails based on the purchase activity of your subscribers?
fa: آیا می خواهید همه سفارشات ووکامرس را در میل چیمپ ردیابی کنید تا بتوانید بر اساس فعالیت خرید مشترکین خود ایمیل ارسال کنید؟

en: Do you want translated forms for all of your languages? <a href="%s">Try Mailchimp for WordPress Premium</a>, which does just that plus more.
fa: آیا می‌خواهید فرم‌ها برای همه زبان‌ها ترجمه شود؟ <a href="%s">نسخه پولی میل چیمپ برای وردپرس را به کار ببرید</a>، که این موارد به علاوه کارهای دیگر را انجام می دهد.

en: Documentation
fa: مستندات

en: Double opt-in?
fa: تکرار تایید؟

en: Dropdown
fa: بازشو

en: Edit Form
fa: ویرایش فرم

en: Edit list fields for
fa: ویرایش لیست فیلدها برای

en: Email address
fa: آدرس ایمیل

en: Empty Log
fa: خالی کردن گزارش

en: Enable the %s integration? This will add a sign-up checkbox to the form.
fa: فعال نمودن همگام سازی%s؟ این گزینه یک چک باکس جهت اشتراک در فرم قرار می دهد.

en: Enabled?
fa: فعال شده؟

en: Enter form title here
fa: عنوان فرم را در این قسمت وارد نمایید

en: Enter the HTML code for your form fields..
fa: کد HTML مربوط به فیلدهای فرم خود را وارد کنید...

en: Enter the title of your sign-up form
fa: عنوان فرم اشتراک خود را در این قسمت وارد نمایید

en: Enter your form title..
fa: عنوانی برای فرم خود وارد کنید...

en: Error connecting to Mailchimp:
fa: خطای برقراری ارتباط میل چیمپ:

en: Errors & warnings only
fa: فقط خطاها و هشدارها

en: Everything
fa: همه چیز

en: Example: %s
fa: مثال: %s

en: Example: My tag, another tag
fa: مثال: تگ من، تگ دیگری

en: Field label
fa: برچسب فیلد

en: Field type
fa: نوع فیلد

en: Fields
fa: فیلدها

en: Filter..
fa: فیلتر...

en: Form
fa: فرم

en: Form Appearance
fa: ظاهر فرم

en: Form Fields
fa: فیلدهای فرم

en: Form Messages
fa: پیام های فرم

en: Form Settings
fa: تنظیمات فرم

en: Form Style
fa: استایل فرم

en: Form Themes
fa: قالب‌های فرم

en: Form action
fa: فرم

en: Form behaviour
fa: رفتار فرم

en: Form code
fa: کد فرم

en: Form fields
fa: فیلدهای فرم

en: Form not found.
fa: فرم یافت نشد.

en: Form preview
fa: پیش نمایش فرم

en: Form saved.
fa: فرم ذخیره شد.

en: Form variables
fa: متغیرهای فرم

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: Found a bug? Please <a href="%s">open an issue on GitHub</a>.
fa: آیا حفره امنیتی پیدا کرده اید ؟ لطفاً  <a href="%s">یک موضوع در گیت هاب باز کنید</a>.

en: Frequently Asked Questions
fa: سوالات متداول

en: General error
fa: خطا عمومی

en: Get your API key here.
fa: کلید API خود را از اینجا دریافت کنید.

en: Given email address is already subscribed, thank you!
fa: این آدرس ایمیل از در حال حاضر مشترک است. ممنون از شما!

en: Given email address is not subscribed.
fa: آدرس ایمیل داده شده جزو مشترکین نیست.

en: Go back
fa: بازگشت

en: Green Theme
fa: پوسته سبز

en: Greyed out integrations will become available after installing & activating the corresponding plugin.
fa: یکپارچه‌سازی‌های پس از نصب و فعال‌سازی افزونه مربوطه در دسترس خواهد بود.

en: HTML tags like %s are allowed in the label text.
fa: برچسب های HTML مانند %s در نوشته برچسب مجاز می باشد.

en: HTML tags like %s are allowed in the message fields.
fa: برچسب های HTML مانند %s را در فیلدهای پیام مجاز می باشد.

en: Here's how:
fa: در ادامه توضیحات نحوه انجام کار آورده شده:

en: Here's some info on solving common connectivity issues.
fa: در اینجا اطلاعاتی در مورد حل مشکلات رایج اتصال وجود دارد.

en: Hide form after a successful sign-up?
fa: پنهان کردن فرم پس از ثبت نام موفق؟

en: I have read and agree to the terms & conditions
fa: من شرایط و ضوابط را خوانده ام و موافقم

en: If you do, please <a href="%s">leave us a 5★ rating on WordPress.org</a>. It would be of great help to us.
fa: لطفاً به <a href="%s">ما امتیاز 5★ در WordPress.org بدهید</a>. اگر شما انجام دهید، این امر می‌تواند کمک بزرگی به ما باشد.

en: If you want to load some default CSS styles, select "basic formatting styles" or choose one of the color themes
fa: اگر می خواهید از استایل های پیشفرض CSS استفاده کنید ،  "استایل فرم پایه " و یا یکی از پوسته های رنگی را انتخاب کنید

en: If your answer can not be found in the resources listed above, please use the <a href="%s">support forums on WordPress.org</a>.
fa: اگر پاسخ خود را در فهرست منابع بالا پیدا نکردید، لطفا از <a href="%s">پشتیبانی وردپرس استفاده کنید</a>.

en: Implicit?
fa: مجازی؟

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Increased conversions? <a href="%s">Mailchimp for WordPress Premium</a> submits forms without reloading the entire page, resulting in a much better experience for your visitors.
fa: تعامل‌ها را افزایش دهید؟ <a href="%s">نسخه پولی میل چیمپ برای وردپرس</a> تجربه بهتری را برای مشتریان شما ایجاد می‌کند.

en: Inherit from %s theme
fa: ارث بری از قالب %s

en: Initial value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Integrations
fa: یکپارچه سازی‌ها

en: Interest categories
fa: دسته‌های مورد علاقه

en: Invalid email address
fa: آدرس ایمیل نامعتبر

en: Is this field required?
fa: آیا این فیلد ضروری است؟

en: Knowledge Base
fa: پایگاه دانش

en: Leave empty or enter <code>0</code> for no redirect. Otherwise, use complete (absolute) URLs, including <code>http://</code>.
fa: برای عدم انتقال خالی بگذارید و یا <code>0</code> وارد کنید. و در صورت تمایل به انتقال آدرس را کامل وارد کنید، همراه با <code>http://</code>.

en: Leave this field empty if you're human:
fa: اگر انسان هستید این قسمت را خالی بگذارید.

en: Light Theme
fa: پوسته روشن

en: Link to your terms & conditions page
fa: پیوند به صفحه شرایط و ضوابط شما

en: List choice
fa: انتخاب لیست

en: List fields
fa: فیلدهای لیست

en: Load some default CSS?
fa: بارگیری برخی از CSS های پیشفرض

en: Loading... Please wait.
fa: در حال بارگزاری ... لطفا صبر کنید.

en: Log file is not writable.
fa: فایل لاگ قابل نوشتن نمی باشد.

en: Log in to your Mailchimp account.
fa: ورود به حساب کاربری میل چیمپ

en: Log successfully emptied.
fa: گزارش با موفقیت خالی شد.

en: Logging
fa: ثبت وقایع

en: Looking for help?
fa: به دنبال کمک هستید؟

en: Looks like your server is blocked by Mailchimp's firewall. Please contact Mailchimp support and include the following reference number: %s
fa: به نظر میرسد سرور شما توسط فایروال  میل چیمپ بلاک شده است. لطفا با پشتیبانی میل چیمپ تماس گرفته و شماره منبع %s را نیز ذکر کنید.

en: MC4WP: Mailchimp for WordPress
fa: میل چیمپ برای وردپرس

en: Mailchimp API Settings
fa: تنظیمات API میل چیمپ

en: Mailchimp Sign-Up Form
fa: فرم ثبت نام میل چیمپ

en: Mailchimp for WordPress
fa: میل چیمپ برای وردپرس

en: Mailchimp for WordPress by ibericode. Adds various highly effective sign-up methods to your site.
fa: میل چیمپ برای وردپرس با ibericode. روش‌های مختلف ثبت‌نام بسیار موثر را به سایت شما اضافه می‌کند.

en: Mailchimp for WordPress is in need of translations. Is the plugin not translated in your language or do you spot errors with the current translations? Helping out is easy! Please <a href="%s">help translate the plugin using your WordPress.org account</a>.
fa: میل چیمپ برای وردپرس نیاز به ترجمه دارد. آیا این افزونه به زبان شما ترجمه نشده است یا با ترجمه های فعلی خطایی مشاهده می کنید؟ کمک کردن راحت است! لطفا برای <a href="%s">ترجمه افزونه از اکانت WordPress.org</a> خود استفاده کنید.

en: Mailchimp list
fa: لیست میل چیمپ

en: Mailchimp opt-in
fa: opt-in میل چیمپ

en: Mailchimp returned the following error:
fa: به خاطر خطای زیر میل چیمپ بازگشت داده شد:

en: Mailchimp specific settings
fa: تنظیمات ویژه میل چیمپ

en: Max
fa: حداکثر

en: Messages
fa: پیغام ها

en: Min
fa: حداقل

en: Miscellaneous settings
fa: تنظیمات متفرقه

en: NOT CONNECTED
fa: وصل نشده

en: Name
fa: نام

en: Newsletter
fa: خبرنامه

en: No
fa: خیر

en: No available fields. Did you select a Mailchimp list in the form settings?
fa: هیچ زمینه‌ای در دسترس نیست. آیا فهرست میل چیمپ را در تنظیمات فرم انتخاب کرده‌اید؟

en: Not installed
fa: نصب نشده

en: Not subscribed
fa: مشترک نشده

en: Nothing here. Which means there are no errors!
fa: هیچی نیست. به این معنی که هیچ خطایی وجود ندارد!

en: Oops. Something went wrong. Please try again later.
fa: آخخخخخ ! مشکلی پیش آمده ، لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Optional
fa: اختیاری

en: Order #%d
fa: سفارش #%d

en: Other
fa: سایر

en: Other Settings
fa: سایر تنظیمات

en: Other plugins by ibericode
fa: دیگر افزونه ها توسط ibericode

en: Placeholder
fa: محل نگهداری

en: Please ensure %1$s has the proper <a href="%2$s">file permissions</a>.
fa: لطفا مطمئن شوید %1$s امکان پذیر است. <a href="%2$s">دسترسی فایل</a>

en: Please fill in the required fields.
fa: لطفا موارد ضروری را وارد نمایید.

en: Please provide a valid email address.
fa: لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.

en: Please select at least one list.
fa: لطفاً یک لیست انتخاب کنید.

en: Pop-ups or boxes that slide-in with a newsletter sign-up form. A sure-fire way to grow your email lists.
fa: پاپ آپ ها یا جعبه هایی که همراه با فرم عضویت در خبرنامه ظاهر می شوند. راهی مطمئن برای رشد لیست ایمیل هایتان.

en: Position
fa: موقعیت

en: Pre-check the checkbox?
fa: کنترل مقدماتی چک باکس؟

en: Preselect
fa: پیش‌گزینش

en: Privacy-friendly analytics plugin that does not use any external services.
fa: افزونه آنالیزحریم خصوصی پسند که از هیچ خدمات خارجی دیگری استفاده نمی کند.

en: Property of the current page or post.
fa: مشخصه‌های صفحه با مطلب فعلی

en: Radio buttons
fa: دکمه‌های رادیویی

en: Red Theme
fa: پوسته قرمز

en: Redirect to URL after successful sign-ups
fa: انتقال به آدرس دلخواه بعد از اتمام موفق ثبت نام

en: Remove
fa: حذف

en: Replace interest groups?
fa: جایگزین گروه‌های مورد علاقه بشود؟

en: Replaced with the form response (error or success messages).
fa: جایگزین با فرم پاسخگو ( پیام های خطا یا موفقیت آمیز).

en: Replaced with the number of subscribers on the selected list(s)
fa: جایگزین با تعداد مشترکینی که از لیست انتخاب شده اند.

en: Required field missing
fa: فیلد های فراموش شده

en: Resource does not exist.
fa: منبع وجود ندارد.

en: Right now, the plugin is configured to only log errors and warnings.
fa: در حال حاضر، افزونه پیکربندی شده است تا فقط خطاها و هشدارها را گزارشگیری کند.

en: Select "no" if you want to add the selected interests to any previously selected interests when updating a subscriber.
fa: اگر می‌خواهید علایق انتخاب شده را به علایق قبلی در هنگام بروزرسانی یک مشترک اضافه کنید، "no" را انتخاب کنید.

en: Select "yes" if the checkbox appears in a weird place.
fa: اگر چک باکس در یک مکان عجیب و غریب ظاهر شده است "بله" را انتخاب کنید.

en: Select "yes" if the checkbox should be pre-checked.
fa: در صورتیکه تمایل دارید چک باکس به صورت پیش فرض تیک خورده باشد این گزینه را روی بله تنظیم نمایید.

en: Select "yes" if you want people to confirm their email address before being subscribed (recommended)
fa: اگر می خواهید افراد قبل از مشترک شدن ایمیل تایید دریافت کنند "بله" را انتخاب کنید. ( توصیه میشود)

en: Select "yes" if you want to subscribe people without asking them explicitly.
fa: «بلی» را انتخاب کنید اگر میخواهید همه را بدون اینکه اختصاصی بپرسید در خبرنامه عضو کنید.

en: Select "yes" if you want to update existing subscribers with the data that is sent.
fa: اگر می خواهید به روزرسانی مشترکین موجود همرا با داده ها ارسال شود "بله" را انتخاب کنید.

en: Select "yes" to hide the form fields after a successful sign-up.
fa: اگر می خواهید بعد از آن که ثبت نام با موفقیت به پایان رسید فرم پنهان شود "بله" را انتخاب کنید.

en: Select a Mailchimp list
fa: یک لیست میل چیمپ را انتخاب کنید.

en: Select the Mailchimp list to subscribe to.
fa: لیست میل چیمپ را برای عضویت انتخاب کنید.

en: Select the form to show
fa: فرمی را برای نمایش انتخاب کنید

en: Select the list(s) to which people who check the checkbox should be subscribed.
fa: لیستی که می خواهید افرادی که چک باکس را پرکرده اند مشترک آن  شوند را انتخاب کنید.

en: Separate multiple values with a comma.
fa: مقادیر چندگانه را با کاما (,) جدا کنید.

en: Set your sign-up label text and whether it should be pre-checked.
fa: متن لیبل عضویت خود را تنظیم کرده و انتخاب کنید که از قبل تیک انتخاب آن خورده باشد یا خیر.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Showing the first 20 choices.<br> All %d choices will be displayed when viewing the form.
fa: نشان دادن 20 گزینه اول.<br> تمامی %d گزینه ها حین مشاهده فرم، نمایش داده خواهد شد.

en: Sign me up for the newsletter!
fa: من را در خبرنامه ثبت نام کن!

en: Sign up
fa: ثبت نام

en: Sign-up checkbox
fa: چک باکس عضویت

en: Sign-up to our newsletter?
fa: عضو خبرنامه ما می شوید؟

en: State
fa: وضعیت

en: Status
fa: وضعیت

en: Street Address
fa: آدرس خیابان

en: Submit button
fa: دکمه ارسال

en: Submitting...
fa: ارسال کردن ...

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Subscribe to our newsletter.
fa: آبونه در خبرنامه ما.

en: Subscriber tags
fa: برچسب های مشترکین

en: Success! The cached configuration for your Mailchimp lists has been renewed.
fa: تبریک! پیکربندی کش ذخیره سازی برای لیست میل چیمپ بازبینی مجدد شده است.

en: Successfully subscribed
fa: اشتراک با موفقیت انجام شد

en: Text to prefill this field with.
fa: متن برای از پیش پرکردن این فیلد

en: Text to show when field has no value.
fa: متن برای نمایش دادن، هنگامی که فیلد هیچ مقداری ندارد.

en: Thank you, your records have been updated!
fa: متشکرم، رکوردهای شما به‌روزرسانی شد!

en: Thank you, your sign-up request was successful! Please check your email inbox to confirm.
fa: باتشکر از شما, درخواست ثبت نام شما با موفق آمیز بود! لطفا ایمیلتان را برای تایید چک کنید.

en: The API key for connecting with your Mailchimp account.
fa: کلید API برای اتصال با حساب MailChimp خود را وارد کنید.

en: The URL of the page.
fa: آدرس صفحه (URL)

en: The current date. Example: %s.
fa: تاریخ فعلی، مثال: %s

en: The current time. Example: %s.
fa: زمان فعلی، مثال: %s

en: The email address of the current visitor (if known).
fa: آدرس ایمیل کاربر فعلی (در صورت تشخیص)

en: The following list of variables can be used to <a href="%s">add some dynamic content to your form or success and error messages</a>.
fa: با استفاده از متغیرهای لیست زیر شما میتوانید <a href="%s">برخی از محتوای پویا و یا پیام های خطا و موفقیت را به فرم خود اضافه کنید</a>.

en: The form may look slightly different than this when shown in a post, page or widget area.
fa: ممکن است این فرم کمی متفاوت باشد وقتی در نوشته ای، برگه ای یا ناحیه ابزارک نشان داده می شود.

en: The given value does not look like a valid Mailchimp API key.
fa: بنظر نمیرسد مقدار داده شده، کلید API معتبر میل چیمپ باشد.

en: The listed tags will be applied to all subscribers added or updated by this form.
fa: تگ های فهرست شده بر تمامی مشترکان اضافه شده یا به روزرسانی شده این فرم اعمال می شود.

en: The path of the page.
fa: مسیر صفحه

en: The property of the currently logged-in user.
fa: مشخصه‌های کاربر حاضر در سایت

en: The site's language. Example: %s.
fa: زبان سایت، مثال: %s

en: The table below shows all available integrations.
fa: جدول زیر تمامی یکپارچه‌سازی موجود را نشان می‌دهد.

en: The text that shows when a general error occured.
fa: این نوشته وقتی خطای عمومی رخ دهد نمایش داده میشود.

en: The text that shows when an existing subscriber is updated.
fa: این متن موقعی نمایش داده می‌شود که یک اشتراک موجود به روز رسانی شده است.

en: The text that shows when an invalid email address is given.
fa: این نوشته وقتی که آدرس ایمیل نا معتبر باشد نمایش داده میشود.

en: The visitor's IP address. Example: %s.
fa: آدرس آی پی کاربر، مثال: %s

en: There is no form with ID %d, perhaps it was deleted?
fa: هیچ فرمی با شناسه %d، یافت نشد شاید این فرم پاک شده باشد؟

en: This allows you to personalise your form or response messages.
fa: اینها به شما اجازه میدهند فرم و پیام های پاسخ را شخصی سازی کنید.

en: This field is marked as required in Mailchimp.
fa: این زیمنه به عنوان مورد نیاز در میل چیمپ علامت گذاری شده است.

en: This field will allow your visitors to choose a list to subscribe to.
fa: این قسمت به بازدید کنندگان شما اجازه انتخاب یک لیست برای اشتراک را می‌دهد.

en: This field will allow your visitors to choose whether they would like to subscribe or unsubscribe
fa: این قسمت حق انتخاب را به بازدید کنندگان می‌دهد تا مواردی که می‌خواهند در آنها اشتراک و یا لغو اشتراک بنمایند را انتخاب کنند.

en: This is a premium feature. Please upgrade to Mailchimp for WordPress Premium to be able to use it.
fa: این قابلیت پولی است. لطفا برای استفاده از آن، به میل چیمپ برای وردپرس (حرفه ای / پولی) ارتقا دهید.

en: This plugin is not developed by or affiliated with Mailchimp in any way.
fa: این افزونه به هیچ عنوان وابسته و یا توسط میل چیمپ توسعه نیافته است.

en: Title:
fa: عنوان:

en: To add more fields to your form, you will need to create those fields in Mailchimp first.
fa: برای اضافه کردن فیلدهای بیشتر به فرم خود، شما باید ابتدا در میل چیمپ فیلد ایجاد کنید.

en: To get a custom integration to work, include the following HTML in the form you are trying to integrate with.
fa: برای کار با یکپارچه‌سازی سفارشی ، HTML زیر را در شکلی که می‌خواهید با آن ادغام شود وارد کنید.

en: To get started with Mailchimp for WordPress, please <a href="%s">enter your Mailchimp API key on the settings page of the plugin</a>.
fa: برای شروع به کار میل چیمپ برای وردپرس، لطفا <a href="%s">کلید API خود را در برگه تنظیمات افزونه وارد کنید</a>.

en: To integrate with Contact Form 7, configure the settings below and then add %s to your CF7 form mark-up.
fa: برای سازگاری با فرم تماس با ما Contact Form 7, در قسمت تنظیمات پیکربندی در زیر %s CF7 فرم نشانه گذاری کنید.

en: To integrate with Gravity Forms, add the "Mailchimp for WordPress" field to <a href="%s">one of your Gravity Forms forms</a>.
fa: برای ادغام با گرویتی فرم ، فیلد «میل چیمپ برای وردپرس» را به <a href="%s">یکی از فرم های گرویتی فرم خود</a> اضافه کنید.

en: To integrate with Ninja Forms, add the "Mailchimp" action to <a href="%s">one of your Ninja Forms forms</a>.
fa: برای ادغام Ninja Forms، فعالیت «میل چیمپ» را به <a href="%s">یکی از NinjForm های خود</a> اضافه کنید.

en: Type
fa: نوع

en: Unchecked
fa: بررسی نشده

en: Unsubscribed
fa: لغو اشتراک

en: Update existing subscribers?
fa: بروزرسانی مشترکین موجود؟

en: Updated
fa: بروزرسانی شده

en: Upgrade to Premium
fa: بروزرسانی به نسخه حرفه‌ای

en: Use double opt-in?
fa: استفاده از قابلیت تایید دومرحله‌ای؟

en: Use the shortcode %s to display this form inside a post, page or text widget.
fa: از کدکوتاه %s برای نمایش این فرم در داخل ویجت، پست ، برگه و یا متن استفاده کنید.

en: Use this integration by adding the "Mailchimp" field to <a href="%s">your WPForms forms</a>.
fa: از این ادغام برای اضافه کردن فیلد «میل چیمپ» به <a href="%s">فرم های WPForm خود</a> استفاده کنید.

en: Value
fa: مقدار

en: Want to customize the style of your form? <a href="%s">Try our Styles Builder</a> & edit the look of your forms with just a few clicks.
fa: آیا میخواهید فرم خود را اختصاصی سازی کنید؟ از <a href="%s">سازنده استایل</a> ما استفاده کنید. با چند کلیک ویرایش کرده و مشاهده نمایید.

en: We have some resources available to help you in the right direction.
fa: ما منابعی داریم تا به شما در مسیر درست کمک کنیم.

en: We strongly suggest keeping double opt-in enabled. Disabling double opt-in may affect your GDPR compliance.
fa: ما شدیدا پیشنهاد میکنیم تا گزینه double opt-in را فعال نگه دارید. غیرفعال کردن double opt-in میتواند روی انطباق GDPR شما تاثیر بگذارد.

en: What does this do?
fa: این گزینه چه کاری انجام می دهد؟

en: What is the name of this form?
fa: نام فرم چیست؟

en: Wrap in paragraph tags?
fa: قرار گرفتن در تگ‌های پاراگراف؟

en: Yes
fa: بله

en: You are here:
fa: شما اینجا هستید:

en: You can edit your sign-up form in the <a href="%s">Mailchimp for WordPress form settings</a>.
fa: شما می توانید فرم ثبت نام خود را از<a href="%s">بخش تنظیمات میل چمپ برای وردپرس</a> ویرایش کنید.

en: You defined your Mailchimp API key using the <code>MC4WP_API_KEY</code> constant.
fa: شما کلید API میل چیمپ خود را با استفاده از ثابت <code>MC4WP_API_KEY</code> تعریف کردید.

en: You were successfully unsubscribed.
fa: با موفقیت اشتراک شما لغو شد.

en: You've been using Mailchimp for WordPress for some time now; we hope you love it!
fa: شما مدتی است که از میل چیمپ برای وردپرس استفاده می‌کنید: امیدواریم که شما آن را دوست دارم!

en: Your "subscribed" message will not show when redirecting to another page, so make sure to let your visitors know they were successfully subscribed.
fa: پیام «عضو شده» زمانی که به برگه دیگری منتقل می شوید نمایش داده نمی شود، پس مطمئن شوید که اجازه دهید که بازدیدکنندگان از عضویت موفقیت آمیز خود در خبرنامه مطلع شوند.

en: Your Mailchimp API key
fa: کلید API میل چیمپ شما

en: Your Mailchimp Account
fa: حساب میل چیمپ شما

en: Your email address
fa: ایمیل شما

en: ZIP
fa: کدپستی
