Plugins - WooCommerce - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (7932 entries)

en: 
    			This page is in "Coming soon" mode and is only visible to you and those who have permission. To make it public to everyone,&nbsp;<a href='%s'>change visibility settings</a>
fa: 
    			این صفحه در حالت "به زودی" است و فقط برای شما و کسانی که مجوز دارند قابل مشاهده است. برای عمومی کردن آن برای همه،&nbsp;<a href='%s'>تنظیمات رویت‌پذیری را تغییر دهید</a>

en: 
    %%C%1$d%%n compatible plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n compatible plugins found%2$s
fa[0]: 
    %%C%1$d%%n افزونه های سازگار پیدا شد%2$s

en: 
    %%C%1$d%%n incompatible plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n incompatible plugins found%2$s
fa[0]: 
    %%C%1$d%%n افزونه های ناسازگار پیدا شد%2$s

en: 
    %%C%1$d%%n uncertain plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n uncertain plugins found%2$s
fa[0]: 
    %%C%1$d%%n افزونه های نامشخصی پیدا شد%2$s

en:  (%s ago)
fa:  (%s قبل)

en:  <a href="%1$s" class="woocommerce-connect-your-store">Connect your store</a> to woocommerce.com to update.
fa:  <a href="%1$s" class="woocommerce-connect-your-store">فروشگاه خود را متصل کنید</a> برای به‌روزرسانی به woocommerce.com مراجعه کنیدe.

en:  <a href="%1$s">Install WooCommerce.com Update Manager</a> to update.
fa:  <a href="%1$s">WooCommerce.com Update Manager</a> را برای بروز رسانی نصب کنید.

en:  Activate WooCommerce.com Update Manager to update.
fa:  WooCommerce.com Update Manager را برای بروز رسانی فعال کنید.

en:  Stripe
fa:  استرایپ

en:  You don't have a subscription, <a href="%1$s" class="woocommerce-purchase-subscription">subscribe</a> to update.
fa:  شما اشتراک ندارید، <a href="%1$s" class="woocommerce-purchase-subscription">مشترک شوید</a> تا بروز رسانی شود.

en:  Your subscription expired, <a href="%1$s" class="woocommerce-renew-subscription">renew %2$s</a>to update.
fa:  اشتراک شما منقضی شده است، <a href="%1$s" class="woocommerce-renew-subscription">%2$s</a>را تمدید کنید تا بروز رسانی شود.

en:  Your subscription expires on %1$s, <a href="%2$s" class="woocommerce-enable-autorenew">enable auto-renew</a> to continue receiving updates.
fa:  اشتراک شما در %1$s منقضی می‌شود، <a href="%2$s" class="woocommerce-enable-autorenew">فعال‌سازی تمدید خودکار</a> برای ادامه دریافت بروز رسانی‌ها.

en:  says
fa:  می‌گوید

en: "%1$s" was removed from the cart. %2$s
fa: "%1$s" از سبد خرید حذف شد. %2$s

en: "%1$s" was removed from the order. %2$s
fa: «%1$s» از سفارش حذف شد. %2$s

en: "%s" could not be saved. Please review, ensure it is a valid URL and try again.
fa: "%s" ذخیره نشد. لطفا بررسی کنید، مطمئن شوید که یک URL معتبر است و دوباره امتحان کنید.

en: "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
fa: کد تخفیف «%s» قبلاً اعمال شده است و نمی‌توان آن را همراه با کدهای تخفیف دیگر استفاده کرد.

en: "%s" is already registered.
fa: «%s» قبلاً ثبت شده است.

en: "%s" is an invalid coupon code.
fa: کدتخفیف «%s» نامعتبر است.

en: "%s" shipping class cost
fa: "%s" هزینه کلاس حمل و نقل

en: "%s" tax rates
fa: "%s" نرخ مالیات

en: "FROM" Address
fa: آدرس "از"

en: "FROM" Name
fa: نام "از"

en: "From" address
fa: "از" آدرس

en: "From" name
fa: "از" نام

en: "Reply-to" Address
fa: آدرس «پاسخ به»

en: "Reply-to" Name
fa: نام «پاسخ به»

en: "{product_name}" is back in stock!
fa: «{product_name}» دوباره موجود شد!

en: #%s is an invalid image ID.
fa: #%s شناسه تصویر معتبر نیست.

en: %1$d %2$s action scheduled. | %1$d %2$s actions scheduled.
fa[0]: %1$d %2$s اقدام برنامه‌ریزی شده است.

en: %1$d action %2$s. | %1$d actions %2$s.
fa[0]: %1$d اقدام %2$s.

en: %1$d error found: %2$s when re-migrating order. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s when re-migrating orders. Please review the errors above.
fa[0]: %1$d خطا پیدا شد: %2$s هنگام انتقال مجدد سفارش. لطفا خطای بالا را بررسی کنید.

en: %1$d error found: %2$s. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s. Please review the errors above.
fa[0]: %1$d خطا پیدا شد: %2$s. لطفا خطای بالا را بررسی کنید.

en: %1$d order was synced in %2$d seconds. | %1$d orders were synced in %2$d seconds.
fa[0]: %1$d سفارش در %2$d ثانیه همگام سازی شد.

en: %1$d order was verified in %2$d seconds. | %1$d orders were verified in %2$d seconds.
fa[0]: %1$d سفارش در %2$d ثانیه تایید شد.

en: %1$d out of 5
fa: %1$d از 5

en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
fa: %1$d به روز رسانی کامل شد. نسخه پایگاه داده %2$s

en: %1$s #%2$s &lsaquo; %3$s &#8212; WordPress
fa: %1$s #%2$s &lsaquo; %3$s &#8212; وردپرس

en: %1$s #%2$s details
fa: جزئیات %1$s شماره %2$s

en: %1$s %2$sUpdate WordPress to enable the new navigation%3$s
fa: %1$s %2$sوردپرس را بروز رسانی کنید تا پیمایش جدید%3$s را فعال کنید

en: %1$s &lsaquo; %2$s &#8212; WordPress
fa: %1$s &lsaquo; %2$s &#8212; وردپرس

en: %1$s (%2$d product) | %1$s (%2$d products)
fa[0]: %1$s (%2$d محصول)

en: %1$s (ID: %2$s)
fa: %1$s (شناسه: %2$s)

en: %1$s (update to version %2$s is available)
fa: %1$s (بروز رسانی به نسخه %2$s در دسترس است)

en: %1$s - Image %2$d
fa: %1$s - تصویر %2$d

en: %1$s - Image %2$s
fa: %1$s - تصویر %2$s

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
fa: %1$s - اینجا نسخه جدیدتری از وردپرس در دسترس است (%2$s)

en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
fa: %1$s - ما حداقل نسخه 5.6 را برای MySQL پیشنهاد می کنیم. مشاهده کنید: %2$s

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
fa: %1$s - ما توصیه می کنیم که حافظه memory را حداقل بر روی 64 مگابایت تنظیم نمائید. مشاهده کنید: %2$s

en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
fa: %1$s - توصیه می کنیم استفاده از پیشوند کمتر از 20 کاراکتر. ببینید: %2$s

en: %1$s This navigation will soon become unavailable while we make necessary improvements.
    									If you turn it off now, you will not be able to turn it back on.
fa: %1$s این ناوبری به زودی در دسترس نخواهد بود، در حالی که ما پیشرفت‌های لازم را انجام می‌دهیم..
    									اگر الان آن را خاموش کنید، دیگر نمی‌توانید آن را دوباره روشن کنید..

en: %1$s action (%2$d) scheduled.
fa: %1$s اقدام (%2$d) برنامه‌ریزی شد.

en: %1$s and %2$s
fa: %1$s و %2$s

en: %1$s at %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: %1$s at %2$s %3$s
fa: %1$s در %2$s %3$s

en: %1$s class does not exist.
fa: کلاس %1$s وجود ندارد.

en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
fa: %1$s نمی تواند نصب شود (%2$s). <a href="%3$s">لطفا با کلیک روی اینجا آن را به صورت دستی نصب کنید.</a>

en: %1$s could not be served using the Force Download method. A redirect will be used instead.
fa: %1$s با استفاده از روش دانلود اجباری قابل ارائه نیست. به جای آن از یک تغییر مسیر استفاده می‌شود.

en: %1$s could not be served using the X-Accel-Redirect/X-Sendfile method. A Force Download will be used instead.
fa: %1$s با استفاده از روش X-Accel-Redirect/X-Sendfile قابل ارائه نیست. به جای آن از دانلود اجباری استفاده خواهد شد.

en: %1$s ending in %2$s
fa: %1$s پایان یافته در %2$s

en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
fa: %1$s پایان یافته در %2$s (انقضاء %3$s/%4$s)

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
fa[0]: %1$s برای %2$s مورد

en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
fa: %1$s از سبدخرید حذف شد چون تغییر کرده است. می توانید مجدد به سبدخرید اضافه کنید <a href="%2$s">اینجا</a>.

en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
fa: موجودی %1$s کم است. تنها %2$d باقی مانده است.

en: %1$s is not a numerically indexed array.
fa: %1$s یک آرایه شاخص عددی نیست.

en: %1$s is not a valid numeric value. Allowed characters are numbers, the thousand (%2$s), and decimal (%3$s) separators.
fa: %1$s مقدار عددی معتبری نیست. کاراکترهای مجاز، اعداد، جداکننده هزارگان (%2$s) و جداکننده اعشاری (%3$s) هستند.

en: %1$s is not of type %2$s
fa: %1$s نیست از نوع %2$s

en: %1$s is not of type %2$s.
fa: %1$s از نوع %2$s نیست.

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
fa: %1$s معتبر نیست. لطفا یکی از موارد زیر را وارد کنید: %2$s

en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
fa: %1$s معتبر نیست شما می توانید یک Eircode درست را در <a target="_blank" href="%2$s">اینجا</a> جستجو کنید.

en: %1$s log file from source %2$s was deleted. | %1$s log files from source %2$s were deleted.
fa[0]: %1$s فایل گزارش از منبع %2$s حذف شد.

en: %1$s order number %2$s
fa: %1$s سفارش شماره %2$s

en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
fa[0]: %1$s مسترد شده برای %2$d سفارش (%3$d مورد)

en: %1$s requires an instance of %2$s or %3$s for the address
fa: %1$s به یک نمونه %2$s یا %3$s برای آدرس نیاز دارد

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
fa[0]: %1$s دیدگاه برای %2$s

en: %1$s sales in %2$s
fa: %1$s فروش در %2$s

en: %1$s should be called inside the %2$s action.
fa: %1$s باید درون عمل %2$s فراخوانی شود.

en: %1$s should not be called before the %2$s action.
fa: %1$s نباید قبل از اقدام %2$s فراخوانی شود.

en: %1$s should not be called before the %2$s, %3$s and %4$s actions have finished.
fa: %1$s نباید قبل از پایان اقدامات %2$s، %3$s و %4$s فراخوانی شود.

en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
fa: %1$s بیشترین فروش این ماه (%2$d فروش)

en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
fa: %1$s واحد از %2$s در سفارش #%3$s پیش خرید شده است.

en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
fa: %1$s نسخه %2$s تاریخ گذشته است. نسخه اصلی هست %3$s

en: %1$s via %2$s
fa: %1$s از طریق %2$s

en: %1$s was called but no order types were registered: it may have been called too early.
fa: %1$s فراخوانی شد اما هیچ نوع سفارشی ثبت نشد: ممکن است خیلی زود فراخوانی شده باشد.

en: %1$s was called with an invalid event type "%2$s".
fa: %1$s با نوع رویداد نامعتبر "%2$s" فراخوانی شد.

en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
fa: %1$s با سطح نامعتبر "%2$s" فراخوانی شد.

en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
fa: %1$s نصب شده است اما نمی تواند فعال شود. <a href="%2$s">لطفا آن را به صورت دستی با کلیک روی اینجا فعال کنید.</a>

en: %1$s, %2$s, %3$s, or %4$s
fa: %1$s، %2$s، %3$s یا %4$s

en: %1$s... (%2$s more)
fa: %1$s... (%2$s بیشتر)

en: %1$sCollect payments easily%2$s from your customers anywhere with our mobile app.
fa: با اپلیکیشن تلفن همراه ما در هر جایی، از مشتریان خود %1$sپرداخت‌ها را به راحتی جمع‌آوری کنید%2$s.

en: %1$sManage the order%2$s with the app.
fa: %1$sسفارش%2$s را با برنامه مدیریت کنید.

en: %1$sView and manage%2$s
fa: %1$sمشاهده و مدیریت%2$s

en: %2$d failure. | %2$d failures.
fa[0]: %2$d شکست.

en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
fa[0]: %d کلید API به طور دائم لغو می شود.

en: %d URL could not be updated. | %d URLs could not be updated.
fa[0]: %d نشانی نمی‌تواند بروز رسانی شود.

en: %d action deleted. | %d actions deleted.
fa[0]: %d اقدامات حذف شد.

en: %d approved directory URL deleted. | %d approved directory URLs deleted.
fa[0]: %d آدرس اینترنتی دایرکتوری تایید شده، حذف شد.

en: %d approved directory URL disabled. | %d approved directory URLs disabled.
fa[0]: %d آدرس اینترنتی دایرکتوری تایید شده، غیرفعال است.

en: %d approved directory URL enabled. | %d approved directory URLs enabled.
fa[0]: %d آدرس اینترنتی دایرکتوری تایید شده، فعال است.

en: %d batch executed. | %d batches executed.
fa[0]: %d دسته ای اجرا شده است.

en: %d batch processed. | %d batches processed.
fa[0]: %d دسته پردازش شد.

en: %d is not a valid order ID.
fa: %d شناسه سفارش معتبری نیست.

en: %d is not an order or has an invalid order type.
fa: %d یک سفارش نیست یا یک نوع سفارش نامعتبر است.

en: %d is not of a valid order type.
fa: %d یک نوع سفارش معتبر نیست.

en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
fa[0]: %d مورد از سفارش قبلی شما دردسترس نیست و نمی تواند به سبد خریدتان اضافه شود.

en: %d left in stock
fa: %d عدد در انبار باقی مانده است

en: %d of 5 star | %d of 5 stars
fa[0]: %d از 5 ستاره

en: %d orphaned variations deleted
fa: %d حذف تغییرات بدون والد

en: %d permissions deleted
fa: %d مجوزهای حذف شده

en: %d product | %d products
fa[0]: %d محصولات

en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
fa[0]: %d وظایف برنامه ریزی شده به پایان رسید.

en: %d transients rows cleared
fa: %d ردیف از نشست‌ها پاک شدند

en: %d variation does not have a price. | %d variations do not have prices.
fa[0]: %d مورد از تغییرات قیمت ندارند.

en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
fa[0]: %d وب‌هوک برای همیشه حذف شد.

en: %qty% variations
fa: %qty% تغییرات

en: %qty% variations added
fa: %qty% تنوع اضافه شد

en: %s (Copy)
fa: %s (کپی)

en: %s (Deleted)
fa: %s (حذف شده)

en: %s (No longer exists)
fa: %s (دیگر موجود نیست)

en: %s (default)
fa: %s (پیشفرض)

en: %s (optional)
fa: %s (اختیاری)

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
fa: %s قبل

en: %s Review | %s Reviews
fa[0]: %s نقد و بررسی

en: %s Review in moderation | %s Reviews in moderation
fa[0]: %s نقد و بررسی در انتظار بررسی

en: %s Support for strings longer than this will be removed in a future version.
fa: پشتیبانی از رشته‌های طولانی‌تر از این در %s در نسخه‌های بعدی حذف خواهد شد.

en: %s actions
fa: %s اعمال

en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
fa: %s با موفقیت فعال شد. شما هم اکنون بروزرسانی‌ها را برای این محصول دریافت خواهید کرد.

en: %s ago
fa: %s قبل

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
fa[0]: %s و %d ناحیه دیگر

en: %s approved review | %s approved reviews
fa[0]: %s نقد و بررسی تأیید شده

en: %s are out of stock and cannot be purchased. Please remove them from your cart.
fa: %s ناموجودند و امکان خریداری ندارند. لطفا از سبد خریدتان حذفشان کنید.

en: %s attribution
fa: %s ارجاع

en: %s average gross daily sales
fa: %s میانگین فروش‌های درشت روزانه

en: %s average gross monthly sales
fa: %s میانگین فروش ناخالص ماهیانه

en: %s average net daily sales
fa: %s میانگین فروش خالص روزانه

en: %s average net monthly sales
fa: %s میانگین فروش خالص ماهیانه

en: %s can not be used as a table alias in OrdersTableQuery
fa: %s را نمی توان به عنوان نام مستعار جدول در OrdersTableQuery استفاده کرد

en: %s cannot be purchased. Please remove it from your cart.
fa: امکان خرید «%s» وجود ندارد. لطفا آن را از سبد خریدتان حذف کنید.

en: %s cannot be purchased. Please remove them from your cart.
fa: امکان خرید «%s» وجود ندارد. لطفا آن را از سبد خریدتان حذف کنید.

en: %s charged for shipping
fa: %s برای حمل و نقل هزینه شده است

en: %s connected successfully
fa: %s با موفقیت متصل شد

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
fa[0]: %s کوپن به زباله‌دان منتقل شد.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
fa[0]: %s کوپن بروز نشد، شخصی دیگر در حال ویرایش است.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
fa[0]: %s کوپن برای همیشه حذف شد.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
fa[0]: %s کوپن از زباله‌دان بازیابی شد.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
fa[0]: %s کوپن به‌روزرسانی شد.

en: %s coupons used in total
fa: کدتخفیف در مجموع %s استفاده شده است

en: %s data
fa: %s داده

en: %s day | %s days
fa[0]: %s روز

en: %s discount
fa: %s تخفیف

en: %s discounts in total
fa: مجموع تخفیف‌ها %s

en: %s does not exist.
fa: %s وجود ندارد.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
fa[0]: %s از دانلود باقی مانده

en: %s expired log file was deleted. | %s expired log files were deleted.
fa[0]: %s فایل گزارش منقضی شده حذف شد.

en: %s failed. Contact your hosting provider.
fa: %s ناموفق شد. با ارائه کننده میزبانی وب خود، تماس بگیرید.

en: %s fee
fa: هزینه %s

en: %s field
fa: فیلد %s

en: %s gross sales in this period
fa: %s فروش ناخالص در این دوره

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
fa[0]: %s به سبد خرید شما اضافه شد.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
fa: %s به دلیل اینکه دیگر قادر به خریداری آن نیستید، از سبد خرید شما حذف شده است. اگر نیاز به کمکی دارید با ما در تماس باشید.

en: %s has taken over and is currently editing.
fa: %s مسئولیت را بر عهده گرفته و در حال ویرایش است.

en: %s hour | %s hours
fa[0]: %s ساعت

en: %s icon
fa: نمادک %s

en: %s in cart
fa: %s در سبد خرید

en: %s in stock
fa: %s عدد در انبار

en: %s is a required field | %s are required fields
fa[0]: %s یک فیلد الزامی است

en: %s is a required field.
fa: %s یک فیلد الزامی است.

en: %s is a variable product parent and cannot be added.
fa: %s یک محصول متغیر والد است و نمیتواند اضافه شود.

en: %s is an internal meta key. Use --props to set it. | %s are internal meta keys. Use --props to set them.
fa[0]: %s متا کلید داخلی است. برای تنظیم آن(ها) از --props استفاده کنید.

en: %s is available
fa: %s در دسترس است

en: %s is currently editing this order. Do you want to take over?
fa: %s در حال ویرایش این سفارش است. میخوای تحویل بگیری؟

en: %s is not a valid URL.
fa: %s نشانی معتبری نیست.

en: %s is not a valid email address.
fa: %s یک آدرس ایمیل معتبر نیست. لطفا یک آدرس ایمیل با حروف و اعداد انگلیسی وارد نمایید.

en: %s is not a valid numeric value.
fa: %s یک مقدار عددی معتبر نیست.

en: %s is not a valid numeric value: there should be one decimal separator and it has to be after the thousands separator.
fa: %s یک مقدار عددی معتبر نیست: باید یک جداکننده اعشاری وجود داشته باشد و باید بعد از جداکننده هزارگان باشد.

en: %s is not a valid order property. | %s are not valid order properties.
fa[0]: %s ویژگی‌های سفارش معتبری نیستند.

en: %s is not a valid order type.
fa: %s یک نوع سفارش معتبر نیست.

en: %s is not a valid phone number.
fa: %s یک شماره تلفن معتبر نمی باشد، لطفا شماره تلفن را با اعداد انگلیسی وارد نمایید.

en: %s is not a valid postcode / ZIP.
fa: %s یک کدپستی معتبر نمی‌باشد. کد پستی را با اعداد انگلیسی و بدون فاصله وارد نمایید.

en: %s is not a valid template for this order.
fa: %s الگوی معتبری برای این سفارش نیست.

en: %s is not available for this order—please choose a different payment method
fa: %s برای این سفارش در دسترس نیست—لطفا روش پرداخت دیگری را انتخاب کنید

en: %s is out of stock and cannot be purchased. Please remove it from your cart.
fa: %s ناموجود است و امکان خریداری ندارد. لطفا از سبد خریدتان حذفش کنید.

en: %s is out of stock.
fa: %s در انبار موجود نیست.

en: %s is required
fa: %s اجباری است

en: %s item | %s items
fa[0]: %s مورد

en: %s items
fa: ایتم‌های %s

en: %s items purchased
fa: %s موارد خریداری شده

en: %s log file deleted. | %s log files deleted.
fa[0]: %s فایل گزارش حذف شد.

en: %s minute | %s minutes
fa[0]: %s دقیقه

en: %s month | %s months
fa[0]: %s ماه

en: %s must be called after the current_screen action.
fa: %s باید بعد از اکشن current_screen فراخوانی شود.

en: %s must contain 2 numbers.
fa: %s باید دارای ۲ عدد معتبر باشد.

en: %s must contain 2 valid dates.
fa: %s باید دارای ۲ تاریخ معتبر باشد.

en: %s net sales in this period
fa: %s فروش خالص در این دوره

en: %s net sales this month
fa: %s فروش خالص این ماه

en: %s notes
fa: یادداشت‌های %s

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
fa[0]: %s سفارش به زباله‌دان منتقل شد.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
fa[0]: %s سفارش به‌روز نشد، شخصی دیگر در حال ویرایش می‌باشد.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
fa[0]: %s سفارش برای همیشه حذف شد.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
fa[0]: %s سفارش از زباله‌دان بازیابی شد.

en: %s order status changed. | %s order statuses changed.
fa[0]: وضعیت %s سفارش تغییر کرد.

en: %s order updated. | %s orders updated.
fa[0]: %s سفارش به‌روز شد.

en: %s orders placed
fa: %s سفارش ثبت شده

en: %s out of 5
fa: %s از 5

en: %s page
fa: %s صفحه

en: %s pending review | %s pending reviews
fa[0]: %s نقد و بررسی در انتظار بررسی

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
fa[0]: %s سفارشات قبلی مرتبط شد

en: %s product | %s products
fa[0]: %s محصولات

en: %s product imported | %s products imported
fa[0]: %s محصولات درون‌ریزی شد

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
fa[0]: %s محصول به زباله‌دان منتقل شد.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
fa[0]: %s محصول به‌روزرسانی نشد، شخصی در حال ویرایش است.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
fa[0]: %s محصول برای همیشه حذف شد.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
fa[0]: %s محصول از زباله‌دان بازیابی شد.

en: %s product updated | %s products updated
fa[0]: %s محصول بروز رسانی شد

en: %s product updated. | %s products updated.
fa[0]: %s محصول به‌روز شد.

en: %s product was skipped | %s products were skipped
fa[0]: از %s کالا صرفنظر شده است

en: %s purchases for the selected items
fa: %s خرید برای موارد انتخاب شده

en: %s quantity
fa: %s عدد

en: %s rates
fa: نرخ‌های %s

en: %s removed.
fa: %s حذف شد.

en: %s review | %s reviews
fa[0]: %s نقد و بررسی

en: %s review approved | %s reviews approved
fa[0]: %s نقد و بررسی پذیرفته شد

en: %s review marked as spam. | %s reviews marked as spam.
fa[0]: %s نقد و بررسی به عنوان هرزنامه نشانه‌گذاری شد.

en: %s review moved to the Trash. | %s reviews moved to the Trash.
fa[0]: %s نقد و بررسی به زباله‌دان منتقل شد.

en: %s review permanently deleted | %s reviews permanently deleted
fa[0]: %s نقد و بررسی برای همیشه حذف شد

en: %s review restored from the Trash | %s reviews restored from the Trash
fa[0]: %s نقد و بررسی از زباله‌دان بازیابی شد

en: %s review restored from the spam | %s reviews restored from the spam
fa[0]: %s نقد و بررسی از هرزنامه بازیابی شد

en: %s review unapproved | %s reviews unapproved
fa[0]: %s نقد و بررسی رد شد

en: %s sales for the selected items
fa: %s فروش برای موارد انتخاب شده

en: %s second | %s seconds
fa[0]: %s ثانیه

en: %s signups in this period
fa: %s عضویت در این دوره

en: %s subscription expired
fa: %s اشتراک منقضی شده

en: %s subscription expiring soon
fa: %s اشتراک به زودی منقضی می‌شود

en: %s terms
fa: %s مورد

en: %s transforms your home with our curated collection of home decor, bringing inspiration and style to every corner.
fa: %s با مجموعه منتخب دکوراسیون منزل ما، خانه شما را متحول می‌کند و الهام و سبک را به هر گوشه‌ای از آن می‌آورد.

en: %s variations imported | %s variations imported
fa[0]: %s تنوع درون‌ریزی شد

en: %s week | %s weeks
fa[0]: %s هفته

en: %s worth of coupons used
fa: %s مجموع ارزش کدهای تخفیف استفاده شده

en: %s would like to connect to your store
fa: %s می‌خواهد به فروشگاه شما متصل شود

en: %s year | %s years
fa[0]: %s سال

en: %s() was called before the Action Scheduler data store was initialized
fa: قبل از مقداردهی اولیه‌ی مخزن داده‌ی زمان‌بندی اکشن، تابع ()%s فراخوانی شد

en: %s-star rating
fa: %s-امتیاز ستاره‌ای

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
fa: &#8220;%s&#8221; (ویرایش)

en: &infin;
fa: بی‌نهایت;

en: &larr; Back to "%s" attributes
fa: ; بازگشت به ویژگی‌های "%s"

en: &larr; Go to Brands
fa: ; رفتن به برندها

en: &ldquo;%s&rdquo; has been added to your cart
fa: &ldquo;%s&rdquo; به سبد خرید شما اضافه شد

en: &ldquo;%s&rdquo; has been removed from your cart
fa: &ldquo;%s&rdquo; از سبد خرید شما حذف شد

en: &mdash;&nbsp;or&nbsp;&mdash;
fa: &mdash;&nbsp;یا&nbsp;&mdash;

en: &nbsp;&ndash; Page %s
fa: &nbsp;&ndash; برگه %s

en: &quot;%s&quot; is not available for purchase.
fa: &quot;%s&quot; برای خرید موجود نیست.

en: &quot;%s&quot; is out of stock and cannot be purchased.
fa: &quot;%s&raquo; موجود نیست و قابل خرید نیست.

en: &uarr; Top
fa: &uarr; بالا

en: '%s' is not a valid country code.
fa: '%s' یک کد کشور معتبر نیست.

en: '%s' is not a valid datastore.
fa: '%s' انبار داده معتبری نیست.

en: (%s customer review) | (%s customer reviews)
fa[0]: (%s نظرات مشتریان)

en: (Deleted)
fa: (حذف شده)

en: (Not available)
fa: (موجود نیست)

en: (Public)
fa: (عمومی)

en: (can be backordered)
fa: (می توان پیش خرید کرد)

en: (estimated for %s)
fa: (تخمین زده شده برای %s)

en: (ex. VAT)
fa: (بدون مالیات بر ارزش افزوده)

en: (ex. tax)
fa: (بدون مالیات)

en: (incl. VAT)
fa: (شامل مالیات بر ارزش افزوده)

en: (incl. tax)
fa: (شامل مالیات)

en: (includes %1$s estimated for %2$s)
fa: (شامل %1$s تخمین زده شده برای %2$s)

en: (includes %s)
fa: (شامل %s)

en: (items: %d)
fa: (موارد: %d)

en: (no ID)
fa: (بدون شناسه)

en: + Add account
fa: + افزودن حساب

en: . PayPal debug ID: %s
fa: . شناسه اشکال‌زدایی پی‌پال: %s

en: 1 minute
fa: ۱ دقیقه

en: 1 minute per product
fa: هر محصول 1 دقیقه

en: 1 of 5 stars
fa: ۱ از ۵ ستاره

en: 1 term
fa: ۱ مورد

en: 1 variation
fa: ۱ متغیر

en: 1 variation added
fa: ۱ متغیر اضافه شد

en: 2 character continent code.
fa: 2 کاراکتر کد قاره.

en: 2 minutes
fa: ۲ دقیقه

en: 2 of 5 stars
fa: ۲ از ۵ ستاره

en: 3 of 5 stars
fa: ۳ از ۵ ستاره

en: 30-day free trial
fa: ۳۰ روز استفاده آزمایشی رایگان

en: 4 minutes
fa: ۴ دقیقه

en: 4 of 5 stars
fa: ۴ از ۵ ستاره

en: 5 minutes
fa: 5 دقیقه

en: 5 of 5 stars
fa: ۵ از ۵ ستاره

en: <a href='%1$s'>View all plugins</a> - <a href='%2$s'>Manage WooCommerce features</a>
fa: <a href='%1$s'>مشاهده همه افزونه‌ها</a> - <a href='%2$s'>مدیریت ویژگی‌های ووکامرس</a>

en: <a href='%s'>More information</a>
fa: <a href='%s'>اطلاعات بیشتر</a>

en: <a id="woo-connect-notice-url" href="%s">Connect your store</a> to WooCommerce.com to get updates and streamlined support for your subscriptions.
fa: <a id="woo-connect-notice-url" href="%s">فروشگاه خود را</a> به WooCommerce.com وصل کنید تا به‌روزرسانی‌ها و پشتیبانی ساده از اشتراک‌های خود را دریافت کنید.

en: <b>External or Affiliate –</b> one that you list and describe on your website but is sold elsewhere.
fa: <b>خارجی یا افیلیت -</b> موردی که در وب‌سایت خود فهرست و توصیف می‌کنید اما در جای دیگری فروخته می‌شود.

en: <b>Grouped –</b> a collection of related products that can be purchased individually and only consist of simple products. For example, a set of six drinking glasses.
fa: <b>گروه‌بندی‌شده –</b> مجموعه‌ای از محصولات مرتبط که می‌توان آنها را به‌صورت جداگانه خریداری کرد و فقط از محصولات ساده تشکیل شده است. به عنوان مثال، مجموعه ای از شش لیوان نوشیدنی.

en: <b>Shipment %1$s</b> was shipped on <b>%2$s</b>
fa: <b>مرسوله %1$s</b> در تاریخ <b>%2$s</b> ارسال شد

en: <b>Simple –</b> covers the vast majority of any products you may sell. Simple products are shipped and have no options. For example, a book.
fa: <b>ساده -</b> اکثر محصولاتی را که ممکن است بفروشید پوشش می دهد. محصولات ساده ارسال می شوند و هیچ گزینه ای ندارند. مثلا یک کتاب.

en: <b>To</b>: %s
fa: <b>به</b>: %s

en: <b>Variable –</b> a product with variations, each of which may have a different SKU, price, stock option, etc. For example, a t-shirt available in different colors and/or sizes.
fa: <b>تنوع -</b> محصولی با تنوع، که هر یک ممکن است شناسه، قیمت، گزینه موجودی و غیره متفاوتی داشته باشد. به عنوان مثال، یک تی‌شرت موجود در رنگ‌ها و/یا اندازه‌های مختلف.

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
fa[0]: <strong>%s سفارش</strong> در انتظار پردازش

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
fa[0]: <strong>%s سفارش</strong> در انتظار بررسی

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
fa[0]: <strong>%s محصول</strong> در انبار کم است

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
fa[0]: <strong>%s محصول</strong> در انبار موجود نیست

en: <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due action</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a> | <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due actions</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a>
fa[0]: <strong>زمانبند اقدام:</strong> %1$d <a href="%2$s">اقدامات معوقه</a> پیدا شد؛ ممکن است مشکلی وجود داشته باشد. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">مستندات را بخوانید &raquo;</a>

en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
fa: <strong>سرها بالا!</strong> نسخه‌های افزونه‌های زیر که در حال اجرا هستند با ووکامرس %s تست نشده است. لطفا قبل از بروزرسانی ووکامرس، آنها را بروز کنید یا از سازگاری آنها مطمئن شوید، یا ممکن است مشکلاتی را تجربه کنید:

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
fa: <strong> به ووکامرس خوش آمدید </strong> &#8211; شما&lsquo; تقریبا آماده هستید تا فروش خود را آغاز کنید:)

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
fa: <strong>قالب شما (%s) حاوی نسخه‌های قدیمی برخی از فایل‌های الگو WooCommerce است. </strong>این فایل‌ها ممکن است نیاز به به روز رسانی داشته باشند تا اطمینان حاصل شود که آنها با نسخه فعلی WooCommerce سازگار هستند. پیشنهادات برای اصلاح این:

en: <strong>You’re editing details specific to this variation.</strong> Some information, like description and images, will be inherited from the main product, <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.
fa: <strong>شما در حال ویرایش جزئیات خاص این تنوع هستید.</strong> برخی از اطلاعات، مانند توضیحات و تصاویر، از محصول اصلی، <noticeLink><parentProductName/></noticeLink> به ارث می‌رسد.

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
fa: کد ۲ رقمی کشور مثلا برای ایران IR. برای اعمال روی همه، خالی رها کنید.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
fa: کد ۲ رقمی استان، همانند خوزستان "KH". برای اعمال روی همه، خالی رها کنید.

en: A <a href="%s">notification</a> for the same product and customer already exists in your database.
fa: یک <a href="%s">آگاه‌سازی</a> برای همان محصول و مشتری از قبل در پایگاه داده شما وجود دارد.

en: A European payments solution that allows you to accept payments in over 25 countries and multiple currencies.
fa: یک راهکار پرداخت اروپایی که به شما امکان می‌دهد پرداخت‌ها را در بیش از ۲۵ کشور و ارزهای مختلف بپذیرید.

en: A URL to redirect the customer after checkout. This could be, for example, a link to the payment processors website.
fa: یک URL برای تغییر مسیر مشتری پس از پرداخت. به عنوان مثال، این می تواند پیوندی به وب سایت پردازشگرهای پرداخت باشد.

en: A cloud of your most used product tags.
fa: ابری از بیشترین برچسب‌های استفاده شده محصول.

en: A collection of email content layouts.
fa: مجموعه‌ای از طرح‌بندی‌های محتوای ایمیل.

en: A description of the purpose of the email template.
fa: توضیحی در مورد هدف از قالب ایمیل.

en: A font face with slug "%s" already exists.
fa: یک font face با نامک "%s" از قبل وجود دارد.

en: A font family with slug "%s" already exists.
fa: یک خانواده فونت با نامک "%s" از قبل وجود دارد.

en: A friendly name for the webhook.
fa: نام دوستانه برای Webhook .

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
fa: خلاصه ای دوستانه از پاسخی که کد پاسخHTTP، پیام و بدنه است.

en: A full checkout experience embedded on your site that includes all popular payment methods (Pay Now, Pay Later, Financing, Installments).
fa: یک تجربه پرداخت کامل که در سایت شما تعبیه شده است و شامل تمام روش‌های پرداخت محبوب (پرداخت فوری، پرداخت در آینده، تأمین مالی، اقساطی) می‌شود.

en: A general template for emails.
fa: یک قالب عمومی برای ایمیل‌ها.

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
fa: توضیح قابل خواندن برای انسان برای تنظیمات بکاررفته در ظاهر.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
fa: برچسب قابل خواندن برای انسان برای تنظیمات بکار رفته در ظاهر.

en: A human-readable description of the resource.
fa: توضیحات منابع قابل خواندن توسط انسان.

en: A link to a product category.
fa: یک پیوند به یک دسته محصول.

en: A link to a product form.
fa: یک لینک به یک فرم محصول.

en: A link to a product sold on a different website, e.g. brand collab.
fa: یک پیوند به یک محصول فروخته شده در یک وب‌سایت دیگر، به عنوان مثال. همکاری برند.

en: A link to a product tag.
fa: یک پیوند به یک برچسب محصول.

en: A link to a product.
fa: یک پیوند به یک محصول.

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
fa: یک لینک برای تعیین رمز عبور جدید به آدرس ایمیل شما ارسال می‌شود.

en: A list of line items (products) within this order.
fa: فهرستی از اقلام (محصولات) موجود در این سفارش.

en: A list of plugins to install
fa: لیستی از افزونه‌ها برای نصب

en: A list of stats to query must be provided.
fa: فهرستی از آمار برای پرس و جو باید ارائه شود.

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
fa: فهرستی از واژه‌های طبقه بندی است که می تواند در مورد وضعیت سفارش/محصول استفاده شود.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
fa: لیست شرایط طبقه بندی بکاررفته برای مشاهده محصول.

en: A list of your store's products.
fa: یک لیست از محصولات فروشگاه شما.

en: A list of your store's top-rated products.
fa: لیست فروشگاه شما براساس محصولات با امتیاز بیشتر.

en: A list or dropdown of product categories.
fa: یک لیست یا کشویی از دسته‌های محصول.

en: A live rate is the exact cost to ship an order, quoted directly from the shipping carrier.
fa: نرخ زنده هزینه دقیق برای ارسال سفارش است که به طور مستقیم از حامل حمل نقل شده است.

en: A map of provider ID to integer values representing the sort order.
fa: نگاشتی از شناسه ارائه‌دهنده به مقادیر صحیح که نشان‌دهنده ترتیب مرتب‌سازی است.

en: A message indicating that the action completed successfully.
fa: پیامی که نشان می‌دهد عملیات با موفقیت انجام شده است.

en: A minimum order amount
fa: حداقل مبلغ سفارش

en: A minimum order amount AND a coupon
fa: حداقل مبلغ سفارش و کدتخفیف

en: A minimum order amount AND coupon
fa: حداقل مبلغ سفارش و کوپن

en: A minimum order amount OR a coupon
fa: حداقل مبلغ سفارش یا کدتخفیف

en: A minimum order amount OR coupon
fa: حداقل مبلغ سفارش یا کوپن

en: A new queue has begun processing. <a href="%s">View actions in-progress &raquo;</a>
fa: پردازش یک صف جدید آغاز شده است. <a href="%s">مشاهده اقدامات در حال انجام &raquo;</a>

en: A note has been added to your order
fa: یک یادداشت به سفارش شما اضافه شد

en: A note has been added to your order from {site_title}
fa: یادداشتی از {site_title} به سفارش شما اضافه شد

en: A partial IP address can be passed and matching results will be returned.
fa: یک آدرس آی پی جزئی می تواند منتقل شود و نتایج منطبق برگردانده می شوند.

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
fa: ایمیل بازنشانی گذرواژه به آدرس ایمیل موجود در حساب کاربری شما فرستاده شد، اما ممکن است چند دقیقه طول بکشد تا در اینباکس ایمیل شما نمایش داده شود. لطفا حداقل 10 دقیقه صبر کنید قبل از اینکه درخواست جدیدی برای بازنشانی گذرواژه ارسال کنید.

en: A payment provider in the context of the main Payments Settings page list.
fa: یک ارائه‌دهنده پرداخت در چارچوب فهرست صفحه اصلی تنظیمات پرداخت‌ها.

en: A product must be associated with this brand for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products with these brands will be discounted.
fa: یک محصول باید با این برند مرتبط باشد تا کوپن معتبر بماند یا برای «تخفیف‌های محصول»، محصولات با این برندها تخفیف داده می‌شوند.

en: A product with this ID already exists.
fa: محصول با این شناسه وجود دارد.

en: A product with this SKU already exists.
fa: محصول با این موجودی وجود دارد.

en: A search form for your store.
fa: فرم جستجو برای فروشگاه.

en: A set of products that go well together, e.g. camera kit.
fa: مجموعه‌ای از محصولات که به خوبی با هم هماهنگی دارند، به عنوان مثال. کیت دوربین.

en: A shipment from {site_title} order {order_number} has been cancelled
fa: یک مرسوله از سفارش {order_number} در {site_title} لغو شد

en: A shipment from {site_title} order {order_number} has been updated
fa: یک مرسوله از سفارش {order_number} در {site_title} به‌روزرسانی شد

en: A shipping zone consists of the region(s) you'd like to ship to and the shipping method(s) offered. A shopper can only be matched to one zone, and we'll use their shipping address to show them the methods available in their area.
fa: منطقه حمل و نقل شامل ناحیه یا نواحی‌ای است که می‌خواهید به آنجا ارسال داشته باشید و همچنین روش‌های حمل و نقلی که ارائه می‌دهید. هر خریدار فقط می‌تواند به یک منطقه اختصاص داده شود و ما از آدرس حمل و نقل او برای نمایش روش‌های حمل و نقلی که در منطقه او در دسترس هستند، استفاده می‌کنیم.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
fa: یک منطقه حمل و نقل، یک ناحیه جغرافیایی است که یک مجموعه مشخص از روش‌های حمل و نقل و نرخ‌ها بکار گرفته می شوند.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
fa: درگاه آفلاین ساده که به شما اجازه قبول پرداخت BACS می دهد.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
fa: روشی آسان برای پرداخت غیر آنلاین که به شما اجازه پرداخت بصورت چک را می دهد.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
fa: درگاه آفلاین ساده که به شما اجازه دریافت وجه نقد در هنگام تحویل را می دهد.

en: A single physical or virtual product, e.g. a t-shirt or an eBook.
fa: یک محصول فیزیکی یا مجازی، به عنوان مثال. یک تی‌شرت یا یک کتاب الکترونیکی.

en: A subject for provided email type after filters are applied and placeholders replaced.
fa: موضوعی برای نوع ایمیل ارائه شده پس از اعمال فیلترها و جایگزینی متغیرهای ورودی.

en: A suggestion category.
fa: یک دسته پیشنهادی.

en: A suggestion with full details.
fa: یک پیشنهاد با جزئیات کامل.

en: A test account is already set up.
fa: یک حساب آزمایشی از قبل ایجاد شده است.

en: A unique ID string for the email template.
fa: یک رشته شناسه منحصر به فرد برای الگوی ایمیل.

en: A unique identifier for the setting.
fa: شناسه منحصربه فرد برای تنظیمات.

en: A unique identifier for the tool.
fa: شناسه منحصر به فرد برای ابزار.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
fa: شناسه منحصربه فرد که می تواند تنظیمات را به هم پیوند دهد.

en: A valid email address is required
fa: یک نشانی ایمیل معتبر لازم است

en: A valid event name must be specified.
fa: یک نام رویداد معتبر باید مشخص شود.

en: A valid free shipping coupon
fa: کدتخفیف ارسال رایگان

en: A valid prop name must be specified
fa: یک نام معتبر برای prop باید مشخص شود

en: A zip file of the theme to be uploaded.
fa: یک فایل فشرده از پوسته برای بارگذاری.

en: A ‘brewtiful’ experience :-)
fa: یک تجربه "شگفت انگیز" :-)

en: AND
fa: و

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
fa: کلید API با موفقیت تولید شد. اطمینان حاصل کنید که کلید جدید را کپی کرده به عنوان کلید مخفی که بعد از ترک این برگه مخفی می شود.

en: API Key updated successfully.
fa: کلید API بخوبی بروزرسانی شد.

en: API Version
fa: نگارش API

en: API credentials
fa: مدارک API

en: API docs
fa: اسناد API

en: API key
fa: کلید API

en: API keys open up access to potentially sensitive information. Only share them with organizations you trust.
fa: کلیدهای API دسترسی به اطلاعات بالقوه حساس را فراهم می‌کنند. آنها را فقط با سازمان‌هایی که به آنها اعتماد دارید به اشتراک بگذارید.

en: API path.
fa: مسیر API.

en: API response is missing required elements, or they are in the wrong form.
fa: پاسخ API عناصر مورد نیاز را ندارد، یا به شکل نادرستی هستند.

en: ASC
fa: صعودی

en: Abort
fa: صرف نظر

en: Abort the product attributes lookup table regeneration
fa: بازسازی جدول جستجوی ویژگی‌های محصول را لغو کنید

en: About
fa: درباره

en: About Action Scheduler %s
fa: درباره زمانبندی فعالیت %s

en: About WooCommerce
fa: درباره ووکامرس

en: Accent
fa: لهجه

en: Accept COD if the order is virtual
fa: پذیرش پرداخت هنگام تحویل اگر سفارش مجازی است

en: Accept Cards, Apple Pay, Google Pay, Bizum, PayPal, and many more payment methods in your store.
fa: کارت‌ها، اپل پی، گوگل پی، بیزوم، پی‌پال و بسیاری از روش‌های پرداخت دیگر را در فروشگاه خود بپذیرید.

en: Accept all popular payment methods for Finnish B2C and B2B customers
fa: تمام روش‌های پرداخت محبوب برای مشتریان فنلاندی B2C و B2B را بپذیرید

en: Accept credit and debit cards on your WooCommerce store with advanced features like partial refunds, full/partial captures, and 3D Secure security.
fa: کارت‌های اعتباری و نقدی را در فروشگاه ووکامرس خود با ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند بازپرداخت جزئی، ضبط کامل/جزئی و امنیت سه بعدی امن بپذیرید.

en: Accept credit cards and other popular payment methods with %1$sWooPayments%2$s
fa: کارت‌های اعتباری و سایر روش‌های پرداخت محبوب را با %1$sWooPayments%2$s بپذیرید

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay.
fa: کارت‌های نقدی و اعتباری را با بیش از 135 ارز، روش‌هایی مانند Alipay و پرداخت با یک لمس با Apple Pay بپذیرید.

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
fa: پذیرش کارت اعتباری در +135 واحد پولی،روش‌هایی مانند Alipay،و پررداخت one-touch با Apple Pay.<a href="%s" target="_blank">اطلاعات بیشتر</a>.

en: Accept for virtual orders
fa: فعال برای سفارشات مجازی

en: Accept payments offline using multiple different methods. These can also be used to test purchases.
fa: پرداخت‌های آفلاین را با استفاده از چندین روش مختلف بپذیرید. از این روش‌ها همچنین می‌توان برای آزمایش خریدها استفاده کرد.

en: Accept payments on your WooCommerce store securely.
fa: پرداخت‌ها را در فروشگاه ووکامرس خود به صورت ایمن بپذیرید.

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
fa: پرداخت از طریق پی پال با استفاده از مانده حساب یا کارت اعتباری.

en: Accept payments with Woo
fa: پرداخت‌ها را با ووکامرس بپذیرید

en: Access competitive shipping prices
fa: دسترسی به قیمت های رقابتی حمل و نقل

en: Access denied
fa: امکان دسترسی وجود ندارد

en: Access discounted shipping rates with USPS, UPS, and DHL.
fa: با USPS، UPS و DHL به نرخ‌های ارسال تخفیف‌دار دسترسی پیدا کنید.

en: Access expires
fa: انقضاء دسترسی

en: Access granted
fa: دسترسی داده شد

en: Access restriction
fa: محدودیت‌های دسترسی

en: Access to Purchased Downloads
fa: دسترسی به دانلودهای خریداری شده

en: Account Type
fa: نوع حساب کاربری

en: Account and Privacy
fa: حساب کاربری و حریم خصوصی

en: Account creation
fa: ساخت حساب کاربری

en: Account creation options
fa: گزینه‌های ایجاد حساب کاربری

en: Account details
fa: جزئیات حساب

en: Account details changed successfully.
fa: مشخصات حساب کاربری با موفقیت تغییر یافت.

en: Account details:
fa: جزئیات اکانت:

en: Account endpoints
fa: نقطه فرود حساب کاربری

en: Account erasure requests
fa: درخواست حذف حساب

en: Account name
fa: نام حساب

en: Account number
fa: شماره کارت

en: Account pages
fa: برگه های حساب کاربری

en: Account username
fa: نام کاربری

en: Accounts
fa: حساب‌های کاربری

en: Accounts &amp; Privacy
fa: حساب‌های کاربری و حریم خصوصی

en: Action
fa: عملیات

en: Action Group
fa: گروه فعالیت

en: Action Scheduler
fa: عمل زمانبندی

en: Action Scheduler has migrated data to custom tables; however, orphaned log entries exist in the WordPress Comments table. %1$s <a href="%2$s">Learn more &raquo;</a>
fa: Action Scheduler داده ها را به جداول سفارشی منتقل کرده است. با این حال، ورودی های خطا یتیم در جدول نظرات وردپرس وجود دارد. %1$s <a href="%2$s">بیشتر بیاموزید &raquo;</a>

en: Action Scheduler is a scalable, traceable job queue for background processing large sets of actions. Action Scheduler works by triggering an action hook to run at some time in the future. Scheduled actions can also be scheduled to run on a recurring schedule.
fa: Action Scheduler یک صف کار مقیاس پذیر و قابل ردیابی برای پردازش پس زمینه مجموعه بزرگی از اقدامات است. Action Scheduler با فعال کردن یک اکشن هوک برای اجرا در زمانی در آینده کار می کند. اقدامات زمان‌بندی‌شده را نیز می‌توان برنامه‌ریزی کرد تا در یک برنامه زمانی تکرار شونده اجرا شوند.

en: Action Scheduler is currently being loaded from the following location. This can be useful when debugging, or if requested by the support team.
fa: در حال حاضر، برنامه‌ریز عملیات از مسیر زیر در حال بارگذاری است. این می‌تواند هنگام اشکال‌زدایی یا در صورت درخواست تیم پشتیبانی مفید باشد.

en: Action Scheduler migration in progress. The list of scheduled actions may be incomplete.
fa: انتقال Action Scheduler در حال انجام است. فهرست اقدامات برنامه ریزی شده ممکن است ناقص باشد.

en: Action Scheduler package
fa: بسته زمانبندی فعالیت

en: Action Scheduler package running on your site.
fa: بسته زمانبندی فعالیت بر روی سایت شما در حال اجراست.

en: Action Scheduler was unable to delete action %1$d. Reason: %2$s
fa: برنامه زمان‌بندی اقدام نتوانست اقدام %1$d را حذف کند. دلیل: %2$s

en: Action Status
fa: وضعیت عمل

en: Action [%1$s] has an invalid schedule: %2$s
fa: عملکرد [%1$s] یک برنامه زمان‌بندی نامعتبر دارد: %2$s

en: Action [%1$s] has invalid arguments. It cannot be JSON decoded to an array. $args = %2$s
fa: عمل [%1$s] دارای آرگومان های نامعتبر است. نمی توان آن را JSON در یک آرایه رمزگشایی کرد. $args = %2$s

en: Action event
fa: رویداد عملیات

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
fa: عملیات ناموفق شد، لطفا صفحه را تازه‌سازی (refresh) نمایید و مجددا سعی نمایید.

en: Action needed
fa: اقدام لازم است

en: Action statuses are Pending, Complete, Canceled, Failed
fa: وضعیت‌های فعالیت شامل معلق، تکمیل شده، لغو شده و شکست خورده است

en: Action that should be completed to connect Jetpack.
fa: اقدامی که برای اتصال جت پک باید انجام شود.

en: Action to authorize the WPCOM connection.
fa: اقدام برای تأیید اتصال WPCOM.

en: Action to check the step status.
fa: اقدام برای بررسی وضعیت مرحله.

en: Action to clean the step progress.
fa: اقدام برای تمیز کردن پیشرفت مرحله.

en: Action to create or resume an embedded KYC session.
fa: اقدام برای ایجاد یا از سرگیری یک جلسه احراز هویت مشتری (KYC) تعبیه‌شده.

en: Action to finish an embedded KYC session.
fa: اقدام برای پایان دادن به یک جلسه احراز هویت مشتری (KYC) تعبیه‌شده.

en: Action to initialize a test account.
fa: اقدام برای راه‌اندازی اولیه یک حساب آزمایشی.

en: Action to save step information in the database.
fa: اقدام برای ذخیره اطلاعات مرحله در پایگاه داده.

en: Action to signal the step completion.
fa: عملی برای اعلام تکمیل مرحله.

en: Action to signal the step start.
fa: اقدامی برای اعلام شروع گام.

en: Action to use as a fallback when dealing with errors with the embedded KYC.
fa: اقدامی که به عنوان جایگزین هنگام مواجهه با خطاها در فرآیند احراز هویت تعبیه‌شده استفاده می‌شود.

en: ActionScheduler_Action::$args too long. To ensure the args column can be indexed, action args should not be more than %d characters when encoded as JSON.
fa: ActionScheduler_Action::$args خیلی طولانی است. برای اطمینان از ایندکس شدن ستون args، زمانی که به صورت JSON کدگذاری می شود، آرگ های کنش نباید بیش از %d کاراکتر باشد.

en: Actionable order statuses
fa: وضعیت‌های سفارش قابل اجرا

en: Actions
fa: عملیات‌ها

en: Activate
fa: فعال‌سازی

en: Activate BNPL instantly on WooPayments
fa: فعال‌سازی فوری BNPL در WooPayments

en: Activate usage tracking
fa: فعال‌سازی رهگیری استفاده

en: Active
fa: فعال

en: Active Product Filters
fa: فیلترهای فعال محصول

en: Active filters
fa: فیلترهای فعال

en: Active plugins
fa: افزونه‌های فعال

en: Active plugins.
fa: افزونه‌های فعال.

en: Activity log for the action.
fa: گزارش فعالیت برای عمل.

en: Add
fa: افزودن

en: Add "Reply-to" email
fa: افزودن ایمیل «پاسخ به»

en: Add %s
fa: افزودن %s

en: Add Custom Field
fa: افزودن زمینهٔ سفارشی

en: Add Email
fa: افزودن ایمیل

en: Add File
fa: افزودن فایل

en: Add New
fa: افزودن جدید

en: Add New Approved Directory
fa: افزودن پوشۀ تأیید شده جدید

en: Add New Brand
fa: افزودن برند تازه

en: Add New Custom Field:
fa: افزودن زمینهٔ سفارشی تازه:

en: Add New Scheduled Action
fa: افزودن اقدام جدید برنامه ریزی شده

en: Add Notification
fa: افزودن آگاه‌سازی

en: Add a link and choose a label for the button linked to a product sold elsewhere.
fa: یک پیوند اضافه کنید و یک برچسب برای دکمۀ مرتبط با محصولی که در جای دیگری فروخته می‌شود انتخاب کنید.

en: Add a meaningful description, including a note of the person, company or app you are sharing the key with.
fa: یک توضیح معنادار، شامل یادداشتی از شخص، شرکت یا برنامه‌ای که کلید را با آن به اشتراک می‌گذارید، اضافه کنید.

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
fa: اضافه کردن یک یادداشت برای ارجاع، و یا اضافه کردن یک یادداشت خریدار ( به کاربر اطلاع داده خواهد شد ).

en: Add a review
fa: دیدگاه خود را بنویسید

en: Add a touch of charm and coziness this holiday season with a wide selection of hand-picked decorations — from minimalist vases to designer furniture.
fa: در این فصل تعطیلات، با انتخاب گسترده‌ای از تزئینات دستچین‌شده - از گلدان‌های مینیمالیستی گرفته تا مبلمان طراحان - جذابیت و دنجی را به فضای خود اضافه کنید.

en: Add additional piece of info about each category to the report.
fa: اطلاعات بیشتری در مورد هر دسته به گزارش اضافه کنید.

en: Add additional piece of info about each coupon to the report.
fa: اطلاعات بیشتری در مورد هر کوپن به گزارش اضافه کنید.

en: Add additional piece of info about each product to the report.
fa: اطلاعات اضافی درباره هر محصول را به گزارش اضافه کنید.

en: Add additional piece of info about each variation to the report.
fa: اطلاعات بیشتری در مورد هر تغییر به گزارش اضافه کنید.

en: Add and manage attributes used for product options, such as size and color.
fa: ویژگی های مورد استفاده برای گزینه های محصول، مانند اندازه و رنگ را اضافه و مدیریت کنید.

en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info.
fa: هر فایلی را که می‌خواهید پس از خرید برای دانلود مشتری در دسترس باشد، مانند دستورالعمل‌ها یا اطلاعات گارانتی، اضافه کنید.

en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info. Store-wide updates can be managed in your %1$sproduct settings%2$s.
fa: هر پرونده‌ای را که می‌خواهید پس از خرید برای بارگیری در دسترس مشتری قرار دهید، مانند دستورالعمل‌ها یا اطلاعات ضمانت، اضافه کنید. بروز رسانی‌های فروشگاه را می‌توان در %1$sتنظیمات محصول %2$s مدیریت کرد.

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
fa: افزودن تعداد زیادی از مناطق بسته به نیاز شما &ndash; مشتریان فقط روش‌هایی را می بینند که برای آدرس آن‌ها وجود دارند.

en: Add attribute
fa: افزودن ویژگی

en: Add coupon
fa: افزودن کدتخفیف

en: Add descriptive pieces of information that customers can use to search for this product on your store, such as “Material” or “Size”.
fa: اطلاعات توصیفی را اضافه کنید که مشتریان می‌توانند از آنها برای جستجوی این محصول در فروشگاه شما استفاده کنند، مانند "مواد" یا "اندازه".

en: Add existing
fa: ویژگی موجود

en: Add fee
fa: افزودن دستمزد

en: Add file
fa: اضافه کردن فایل

en: Add images to product gallery
fa: افزودن تصویر به گالری تصاویر محصول

en: Add item(s)
fa: افزودن اقلام

en: Add key
fa: افزودن کلید

en: Add manually
fa: افزودن

en: Add new
fa: افزودن جدید

en: Add new %s
fa: افزودن %s تازه

en: Add new attribute
fa: افزودن ویژگی جدید

en: Add new category
fa: افزودن دسته جدید

en: Add new coupon
fa: افزودن کدتخفیف جدید

en: Add new order
fa: افزودن سفارش جدید

en: Add new product
fa: افزودن محصول جدید

en: Add new product form
fa: افزودن فرم محصول تازه

en: Add new shipping class
fa: افزودن کلاس حمل و نقل جدید

en: Add new tag
fa: اضاف کردن برچسب جدید

en: Add note
fa: افزودن یادداشت

en: Add or remove tags
fa: اضافه کردن یا حذف برچسب‌ها

en: Add order
fa: افزودن سفارش

en: Add payment method
fa: افزودن روش پرداخت

en: Add price
fa: افزودن قیمت

en: Add price to all variations that don't have a price
fa: قیمت را به همه تنوع‌هایی که قیمت ندارند اضافه کنید

en: Add prices
fa: افزودن قیمت‌ها

en: Add product gallery images
fa: افزودن گالری تصاویر محصول

en: Add product(s)
fa: افزودن محصول

en: Add products
fa: افزودن محصولات

en: Add recommended marketing tools to reach new customers and grow your business
fa: ابزارهای بازاریابی توصیه شده را برای دستیابی به مشتریان جدید و رشد کسب و کار خود اضافه کنید

en: Add shipping
fa: افزودن حمل و نقل

en: Add shipping class
fa: افزودن کلاس حمل و نقل

en: Add shipping class costs
fa: هزینه های کلاس حمل و نقل را اضافه کنید

en: Add shipping method
fa: افزودن روش حمل و نقل

en: Add shipping methods &amp; zones
fa: افزودن شیوه حمل و نقل &amp; مناطق

en: Add shipping zone
fa: افزودن منطقه حمل و نقل

en: Add some attributes in the <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Attributes</a> tab to generate variations. Make sure to check the <b>Used for variations</b> box. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Learn more</a>
fa: ویژگی در <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s"> ویژگی‌ها</a> ایجاد کنید تا تنوع تولید شود.مطمئن شوید که گزینه <b> استفاده برای تنوع </b> را انتخاب کرده باشد.<a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">اطلاعات بیشتر</a>

en: Add store details
fa: افزودن جزئیات فروشگاه

en: Add tax
fa: افزودن مالیات

en: Add the amount it costs you to buy or make this product.
fa: مبلغی را که برای خرید یا ساخت این محصول هزینه می‌کنید، اضافه کنید.

en: Add the amount it costs you to buy or make this product. Leave blank to use the default value from "General".
fa: مبلغی را که برای خرید یا ساخت این محصول هزینه می‌کنید، اضافه کنید. برای استفاده از مقدار پیشفرض «عمومی»، خالی بگذارید.

en: Add the amount it costs you to buy or make this product. This will be applied as the default value for variations.
fa: مبلغی را که برای خرید یا ساخت این محصول هزینه می‌کنید، اضافه کنید. این به عنوان مقدار پیش‌فرض برای تنوع‌ها اعمال خواهد شد.

en: Add the shipping methods you'd like to make available to customers in this zone.
fa: روش‌های حمل و نقلی را که می‌خواهید برای مشتریان در این منطقه در دسترس قرار دهید، اضافه کنید.

en: Add to Cart + Options
fa: افزودن به سبد خرید + گزینه‌ها

en: Add to cart
fa: افزودن به سبد خرید

en: Add to cart URL.
fa: نشانی افزودن به سبد خرید.

en: Add to cart behaviour
fa: افزودن به روش سبد خرید

en: Add to cart button parameters.
fa: افزودن به پارامترهای دکمه سبد خرید.

en: Add to cart description.
fa: توضیح افزودن به سبد خرید.

en: Add to cart details.
fa: جزئیات افزودن به سبد خرید.

en: Add to cart single text.
fa: تک متن افزودن به سبد خرید.

en: Add to cart text.
fa: متن افزودن به سبد خرید.

en: Add to cart: &ldquo;%s&rdquo;
fa: افزودن به سبد خرید: &ldquo;%s&rdquo;

en: Add to gallery
fa: افزودن به گالری

en: Add to menu
fa: افزودن به فهرست

en: Add webhook
fa: افزودن وب هوک

en: Add your logo to each of your WooCommerce emails. If no logo is uploaded, your site title will be used instead.
fa: لوگوی خود را به هر یک از ایمیل‌های ووکامرس خود اضافه کنید. اگر هیچ لوگویی آپلود نشود، از عنوان سایت شما به جای آن استفاده خواهد شد.

en: Add your products
fa: محصولات خود را اضافه کنید

en: Add zone
fa: اضافه کردن منطقه

en: Add&nbsp;meta
fa: افزودن&nbsp;توضیحات

en: Added line items: %s
fa: موارد اضافه شده: %s

en: Added to cart
fa: افزودن به سبد خرید

en: Adding new attribute failed.
fa: افزودن ویژگی جدید ناموفق بود.

en: Additional content
fa: محتوای اضافی

en: Additional context
fa: نوشته اضافی

en: Additional data to pass to the extension
fa: داده‌های اضافی برای انتقال به افزودنی

en: Additional fields related to the order.
fa: فیلدهای اضافی مربوط به سفارش.

en: Additional fields to be persisted on the order.
fa: فیلدهای اضافی باید در سفارش باقی بماند.

en: Additional help text shown to the user about the setting.
fa: متن راهنمایی بیشتر جهت نمایش به کاربر درباره تنظیمات.

en: Additional information
fa: توضیحات تکمیلی

en: Additional rates
fa: نرخ‌های اضافی

en: Additional tax class "%1$s" couldn't be saved. %2$s.
fa: کلاس مالیاتی اضافی "%1$s" ذخیره نشد. %2$s.

en: Additional tax classes
fa: کلاس‌های مالیاتی اضافی

en: Address | Addresses
fa[0]: نشانی

en: Address (optional)
fa: آدرس (اختیاری)

en: Address Line 2
fa: خط آدرس ۲

en: Address autocomplete
fa: تکمیل خودکار آدرس

en: Address changed successfully.
fa: آدرس با موفقیت تغییر یافت.

en: Address line 1
fa: آدرس

en: Address line 1.
fa: آدرس.

en: Address line 2
fa: ادامۀ آدرس

en: Address line 2.
fa: ادامه آدرس.

en: Address override
fa: بازنویسی آدرس

en: Address:
fa: آدرس:

en: Addresses
fa: آدرس‌ها

en: Adds an option to the orders screen for removing personal data in bulk. Note that removing personal data cannot be undone.
fa: گزینه‌ای را برای حذف بخش عمده داده شخصی از صفحه نمایش سفارشات اضافه می کند. توجه داشته باشید که حذف داده‌های شخصی قابل بازگشت نیست.

en: Adjusted stock: %s
fa: تنظیم موجودی: %s

en: Admin
fa: مدیر

en: Admin Order Note
fa: یادداشت سفارش مدیر

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
fa: دسته‌بندی‌ها

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
fa: کدهای تخفیف

[ctx: Admin menu name]
en: Home
fa: خانه

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
fa: سفارش‌ها

[ctx: Admin menu name]
en: Product Forms
fa: فرم‌های محصول

[ctx: Admin menu name]
en: Products
fa: محصولات

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
fa: فعالیت‌های برنامه ریزی شده

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
fa: کلاس‌های حمل و نقل

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Advanced automated workflows and customs
fa: گردش‌های کاری و گمرکی خودکار پیشرفته

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Affiliate product
fa: محصول افیلیت

en: Affirm's tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
fa: برنامه‌های سفارشی «الان بخر، بعداً پرداخت کن» افیرم، قیمت را به عنوان یک مانع از میان برمی‌دارند، جستجوکنندگان را به خریدار تبدیل می‌کنند، میانگین ارزش سفارش را افزایش می‌دهند و پایگاه مشتریان شما را گسترش می‌دهند.

en: Affirm’s tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
fa: برنامه‌های سفارشی Affirm Buy Now Pay Later قیمت را به عنوان یک مانع حذف می‌کند، مرورگرها را به خریداران تبدیل می‌کند، میانگین ارزش سفارش را افزایش می‌دهد و پایگاه مشتری شما را گسترش می‌دهد.

en: Afghanistan
fa: افغانستان

en: Africa
fa: آفریقا

en: After checkout (recommended)
fa: پس از پرداخت (توصیه می‌شود)

en: After pre-tax discounts.
fa: بعد از تخفیف‌های مالیات.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
fa: پس از انتشار تغییرات خود، ممکن است اندازه‌های جدید تصویر به شما نشان داده نشود تا شما از<a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>استفاده کنید.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
fa: پس از انتشار تغییرات خود، ممکن است اندازه تصویر جدید تا زمانی که تصاویر بندانگشتی بازسازی نشود، نشان داده نشود.می توانید انجام دهید از<a href="%1$s" target="_blank">بخش ابزار در ووکامرس</a>یا استفاده از افزونه ای مانند<a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
fa: پس از انتشار تغییرات خود، اندازه تصاویر جدید به طور خودکار تولید می شود.

en: After that they can be reassigned to the logged-in user by going to the <a href="%1$s">WooCommerce webhooks settings page</a> and re-saving them.
fa: پس از آن می‌توان با رفتن به <a href="%1$s">صفحه تنظیمات وب هوک های ووکامرس</a> و ذخیره مجدد آنها را به کاربر وارد شده مجدداً اختصاص داد.

en: Afterpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
fa: پس از پرداخت به مشتریان این امکان را می دهد که محصولات را بلافاصله دریافت کنند و برای خریدهای خود در چهار قسط و همیشه بدون بهره پرداخت کنند.

en: Airwallex Payments
fa: پرداخت‌های Airwallex

en: Albania
fa: آلبانی

en: Alborz (البرز)
fa: البرز

en: Alert
fa: هشدار

en: Algeria
fa: الجزایر

en: Alias for customer_type (deprecated).
fa: نام مستعار برای customer_type (منسوخ شده)

en: All
fa: همه

en: All %s
fa: همه %s

en: All Brands
fa: همه برندها

en: All Product Form
fa: فرم تمام محصولات

en: All Products
fa: همه محصولات

en: All Products ( new )
fa: همه محصولات ( جدید )

en: All allowed countries
fa: تمام کشورهای مجاز

en: All categories
fa: همه دسته‌ها

en: All coupons
fa: همه کدهای تخفیف

en: All dates
fa: همهٔ تاریخ‌ها

en: All done!
fa: همه موارد به اتمام رسید!

en: All levels
fa: همه سطوح

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
fa: همه برگه‌های گمشده ووکامرس با موفقیت نصب شد

en: All pending and in-progress import actions have been cancelled.
fa: همه اقدامات وارداتی در انتظار و در حال انجام لغو شده است.

en: All products
fa: همه محصولات

en: All ratings
fa: همه امتیازات

en: All regions not covered above
fa: همه مناطقی که در بالا پوشش داده نشده‌اند

en: All sales channels
fa: همه کانال‌های فروش

en: All shipping classes
fa: همه کلاس‌های حمل و نقل

en: All sources
fa: همه منابع

en: All tags
fa: همه برچسب‌ها

en: All types
fa: همهٔ گونه‌ها

en: Allow
fa: اجازه دادن

en: Allow WooCommerce to send error logs and non-sensitive diagnostic data to help improve WooCommerce. This feature requires %1$susage tracking%2$s to be enabled.
fa: به ووکامرس اجازه دهید گزارش‌های خطا و داده‌های تشخیصی غیر حساس را برای کمک به بهبود ووکامرس ارسال کند. این ویژگی مستلزم فعال بودن ردیابی استفاده %1$s%2$s است.

en: Allow backorders?
fa: اجازه پیش‌‌فروش محصول؟

en: Allow customer reviews?
fa: آیا به مشتری اجازه نوشتن نقد داده شود؟

en: Allow customers to choose a local pickup location during checkout.
fa: به مشتریان اجازه دهید در حین تسویه‌حساب، محل دریافت حضوری را انتخاب کنند.

en: Allow customers to create an account
fa: به مشتریان اجازه ایجاد حساب کاربری بدهید

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
fa: اجازه دادن به مشتری‌ها برای دریافت حضوری سفارش‌‌شان. بطور پیشفرض، وقتی از دریافت حضوری استفاده می‌کنید، مالیات‌های برپایه‌ی فروشگاه، صرف نظر از آدرس مشتری اعمال خواهد شد.

en: Allow free shipping
fa: اجازه حمل و نقل رایگان

en: Allow one item to be bought in a single order.
fa: اجازه بده یک قلم در هر سفارش خریداری شود.

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
fa: اجازه دهید داده های شخصی به صورت عمده از سفارشات حذف شوند

en: Allow purchases
fa: اجازه خرید دهید

en: Allow purchases, but notify customers
fa: اجازه خرید دهید، اما به مشتریان اطلاع دهید

en: Allow reviews.
fa: اجازه نوشتن دیدگاه.

en: Allow shoppers to fast-track the checkout process with express options like Apple Pay and Google Pay.
fa: به خریداران اجازه دهید روند پرداخت را با گزینه‌های اکسپرس مانند Apple Pay و Google Pay تسریع کنند.

en: Allow sign-ups
fa: اجازه ثبت‌نام

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
fa: اجازه استفاده از WooCommerce برای ردیابی

en: Allow using redirect mode (insecure) as a last resort
fa: اجازۀ استفاده از حالت تغییر مسیر (ناامن) به عنوان آخرین چاره

en: Allow, but notify customer
fa: اجازه بده اما مشتری را مطلع کن

en: Allowed ZIP/post codes
fa: کدهای پستی مجاز

en: Allowed emails
fa: ایمیل‌های مجاز

en: Allows customers to checkout without an account.
fa: به مشتریان امکان می‌دهد بدون حساب کاربری پرداخت کنند.

en: Allows entering cost of goods sold information for products.
fa: امکان وارد کردن اطلاعات بهای تمام شده کالای فروش رفته برای محصولات را فراهم می‌کند.

en: Alternatively, confirm the email address linked to the order below.
fa: یا آدرس ایمیل مرتبط با سفارش زیر را تأیید کنید.

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
fa: وارد کنید مسیر پرونده CSV در سرور خود:

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
fa: همیشه موجودی را نشان بده مانند 12 عدد در انبار

en: Amount
fa: مقدار

en: Amount Paid
fa: مبلغ پرداخت شده

en: Amount already refunded
fa: مبلغ قبلا مسترد شده است

en: Amount discounted
fa: مبلغ با تخفیف

en: Amount discounted by coupons.
fa: مبلغ تخفیف داده‌شده با کوپن.

en: Amount of coupons.
fa: میزان کدهای تخفیف.

en: Amount of customers.
fa: تعداد مشتری‌ها.

en: Amount of items sold.
fa: مبلغ موارد فروخته شده.

en: Amount of orders.
fa: مقدار سفارشات.

en: Amount of products.
fa: مقدار محصولات.

en: Amount of reviews that the product has.
fa: مقدار بررسی هایی که محصول می کند.

en: Amount of reviews that the product have.
fa: تعداد نظرات و دیدگاه‌هایی که محصول دارد.

en: Amount of reviews.
fa: تعداد نقد و بررسی‌ها.

en: Amount of sales.
fa: میزان فروش.

en: Amount of tax codes.
fa: مبلغ کدهای مالیاتی.

en: Amount that will be refunded for this line item (excluding taxes).
fa: مبلغی که برای این مورد مسترد می شود (بدون مالیات).

en: Amount that will be refunded for this tax.
fa: مبلغی که بابت این مالیات مسترد خواهد شد.

en: An account is already registered with %s. Please log in or use a different email address.
fa: یک حساب کاربری قبلا با %s ثبت شده است. لطفا وارد شوید یا از آدرس ایمیل دیگری استفاده کنید.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
fa: قبلا این نام کاربری ثبت شده است. خواهشمندیم یک نام کاربری دیگر انتخاب کنید.

en: An account is already registered with your email address. <a href="#" class="showlogin">Please log in.</a>
fa: در حال حاضر یک حساب کاربری ثبت شده با نشانی ایمیل شما وجود دارد. <a href="#" class="showlogin">لطفا وارد شوید.</a>

en: An account is already set up. Reset the onboarding first.
fa: یک حساب کاربری از قبل تنظیم شده است. ابتدا مراحل ورود به سیستم را مجدداً تنظیم کنید.

en: An additional, optional address line for your business location.
fa: یک خط آدرس اضافی اختیاری، برای محل کسب و کار شما.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
fa: یک شناسه الفبایی برای منابع منحصر به فرد به نوع آن است.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
fa: الفبایی مشخص کننده برای منابع.

en: An array of actions, if any, for the note.
fa: مجموعه ای از اقدامات، در صورت وجود، برای یادداشت.

en: An array of data being returned from the payment gateway.
fa: آرایه ای از داده ها از درگاه پرداخت بازگردانده می شود.

en: An ecommerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
fa: یک جعبه ابزار تجارت الکترونیک که به شما کمک می‌کند هر چیزی را به زیبایی به فروش برسانید.

en: An endpoint used for searching download logs for a specific IP address.
fa: نقطۀ پایانی که برای جستجوی گزارش‌های بارگیری برای یک آدرس IP خاص استفاده می‌شود.

en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
fa: هنگام فعال سازی %s خطایی رخ داده است. لطفا بعدا دوباره امتحان کنید.

en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
fa: هنگام غیرفعالسازی افزودنی %1$s خطائی رخ داده است. لطفا <a href="%2$s">صفحه افزونه</a> را برای غیرفعالسازی دستی بررسی کنید.

en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
fa: هنگام غیرفعالسازی اشتراک برای %s خطائی رخ داده است. لطفا بعدا تلاش کنید.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
fa: یک خطا در هنگام درخواست رخ داده است و در آن زمان قادر به ارسال داده‌های مشتری نبود

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
fa: هنگام تلاش برای ایجاد بازپرداخت با استفاده از API دروازه پرداخت خطایی رخ داده است.

en: An error occurred while backfilling order %1$d from %2$s to %3$s: %4$s
fa: هنگام تکمیل سفارش %1$d از %2$s به %3$s خطایی رخ داد: %4$s

en: An error occurred while cleaning up order %1$d: %2$s
fa: هنگام پاکسازی سفارش %1$d خطایی روی داد: %2$s

en: An error occurred while computing a diff for order %1$d: %2$s
fa: هنگام محاسبه تفاوت برای سفارش %1$d خطایی روی داد: %2$s

en: An error occurred while processing your request.
fa: در فرآیند درخواست شما خطایی رخ داده است.

en: An error occurred while saving account details: %s
fa: هنگام ذخیره جزئیات حساب کاربری خطایی روی داد: %s

en: An error occurred while saving address details: %s
fa: هنگام ذخیره جزئیات آدرس خطایی روی داد: %s

en: An identifier for the group this setting belongs to.
fa: یک شناسه برای گروه این تنظیم متعلق به.

en: An import is already in progress. Please allow the previous import to complete before beginning a new one.
fa: درون‌ریزی در حال حاضر در حال انجام است. لطفا اجازه دهید قبل از شروع یک درون‌ریزی جدید، قبلی تکمیل شود.

en: An integer was expected but "%1$s" (%2$s) was received.
fa: انتظار می‌رفت یک عدد صحیح دریافت شود، اما "%1$s" (%2$s) دریافت شد.

en: An integration for utilizing MaxMind to do Geolocation lookups. Please note that this integration will only do country lookups.
fa: یکپارچه سازی برای استفاده از MaxMind برای انجام جستجوهای مکان جغرافیایی. لطفا توجه داشته باشید که این ادغام فقط جستجوی کشور را انجام می‌دهد.

en: An invalid order status slug was supplied.
fa: یک نامک وضعیت سفارش نامعتبر ارائه شده است.

en: An invalid setting value was passed.
fa: مقدار تنظیم نامعتبر تصویب شد.

en: An item from {site_title} order {order_number} has been fulfilled!
fa: یک مورد از سفارش {order_number} از {site_title} ارسال شد!

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
fa: این ایتم دیگر در دسترس نیست و از سبد خرید شما حذف گردید.

en: An optional zone you can use to set the shipping method(s) available to any regions that have not been listed above.
fa: یک منطقه اختیاری که می‌توانید از آن برای تنظیم روش(های) حمل و نقل در دسترس برای هر منطقه‌ای که در بالا ذکر نشده است استفاده کنید.

en: An order has been created for you on %1$s. Your order details are below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
fa: سفارشی برای شما در تاریخ %1$s ایجاد شد. جزئیات سفارش شما در زیر آمده است، به همراه لینکی برای پرداخت پس از آماده شدن: %2$s

en: An unexpected error happened while applying the Coupon %s.
fa: یک خطای غیر منتظره در حین اعمال کدتخفیف %s رخ داد.

en: An unexpected error happened while disabling the test account.
fa: هنگام غیرفعال کردن حساب آزمایشی، خطای غیرمنتظره‌ای رخ داد.

en: An unexpected error happened while finalizing the KYC session.
fa: هنگام نهایی کردن جلسه KYC، خطای غیرمنتظره‌ای رخ داد.

en: An unexpected error happened while initializing the test account.
fa: هنگام مقداردهی اولیه حساب آزمایشی، خطای غیرمنتظره‌ای رخ داد.

en: An unexpected error happened while resetting onboarding.
fa: هنگام تنظیم مجدد ورود به سیستم، خطای غیرمنتظره‌ای رخ داد.

en: An unexpected error occurred while generating the refund.
fa: هنگام تولید بازپرداخت، خطای غیرمنتظره‌ای روی داد.

en: An unknown error occurred
fa: خطای ناشناخته‌ای رخ داد

en: Analytics
fa: تجزیه و تحلیل

en: Analytics cache cleared.
fa: کش تجزیه و تحلیل‌ها پاکسازی شد.

en: And
fa: و

en: Andorra
fa: آندورا

en: Angola
fa: آنگولا

en: Anguilla
fa: آنگویلا

en: Another onboarding action is already in progress. Please wait for it to finish.
fa: یک اقدام دیگر برای ورود به سیستم در حال انجام است. لطفاً منتظر بمانید تا تمام شود.

en: Another order milestone! Take a look at your Orders Report to review your orders to date.
fa: یک نقطه عطف سفارش دیگر! برای بررسی سفارشات تا به امروز، به گزارش سفارشات خود نگاهی بیندازید.

en: Antarctica
fa: قطب جنوب

en: Antigua and Barbuda
fa: آنتیگوا و باربودا

en: Any %s
fa: هر %s

en: Any %s&hellip;
fa: هر %s;

en: Any &quot;%1$s&quot; method
fa: هر &quot;%1$s&quot; روش

en: Any Brand
fa: هر برندی

en: Any brand
fa: هر برندی

en: Any category
fa: هر دسته‌بندی

en: Apartment, suite, etc.
fa: آپارتمان ، سوئیت و غیره.

en: Apartment, suite, etc. (optional)
fa: آپارتمان، واحد و غیره (اختیاری)

en: Apartment, suite, unit, etc.
fa: آپارتمان، مجتمع، واحد و...

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
fa: آپارتمان، مجتمع، واحد و... (اختیاری)

en: Append a unique string to filename for security
fa: برای مسائل امنیتی یک رشته متنی منحصر به فرد به نام پرونده اضافه کنید

en: Application Name
fa: نام اپلیکیشن

en: Application authentication request
fa: درخواست تأیید اعتبار برنامه

en: Applies to variations only. If true, the effective value is the base value from the parent product plus the defined value; if false, the defined value is the final effective value.
fa: فقط برای تغییرات اعمال می‌شود. اگر درست باشد، مقدار مؤثر، مقدار پایه از حاصلضرب والد به علاوه مقدار تعریف‌شده است؛ اگر نادرست باشد، مقدار تعریف‌شده، مقدار مؤثر نهایی است.

en: Apply
fa: اعمال کردن

en: Apply a tax rate if this product qualifies for tax reduction or exemption. %1$sLearn more%2$s
fa: اگر این محصول واجد شرایط کاهش یا معافیت مالیاتی باشد، نرخ مالیاتی را اعمال کنید. %1$sبیشتر بیاموزید%2$s

en: Apply coupon
fa: اعمال کدتخفیف

en: Apply minimum order rule before coupon discount
fa: حداقل شرایط سفارش را قبل از اعمال کدتخفیف را مشخص کنید

en: Apply to all qualifying items in cart
fa: اعمال بر همه موارد واجد شرایط در سبدخرید

en: Approve
fa: تایید

en: Approve this review
fa: پذیرفتن این دیدگاه

[ctx: Approved Directory URLs]
en: Search
fa: جستجو

en: Approved Download Directories
fa: مسیرهای پذیرفته‌شدۀ بارگیری

en: Approved Download Directories sync: completed batch %1$d (%2$d%% complete).
fa: همگام‌سازی مسیرهای پذیرفته‌شدۀ بارگیری: دسته کامل شده %1$d (%2$d%% کامل).

en: Approved Download Directories sync: new scan scheduled.
fa: همگام‌سازی مسیرهای پذیرفته‌شدۀ بارگیری: اسکن جدید برنامه‌ریزی شده.

en: Approved Download Directories sync: scan has been cancelled.
fa: همگام‌سازی مسیرهای پذیرفته‌شدۀ بارگیری: اسکن لغو شده است.

en: Approved Download Directories sync: scan is complete!
fa: همگام‌سازی مسیرهای پذیرفته‌شدۀ بارگیری: اسکن کامل شد!

en: Approved directory URLs cannot be longer than 256 characters.
fa: URL های دایرکتوری تایید شده نمی توانند بیشتر از 256 کاراکتر باشند.

en: Approved download directories
fa: مسیرهای پذیرفته‌شدۀ بارگیری

[ctx: Approved product download URLs migration]
en: invalid URL
fa: نشان اینترنتی نا معتبر است

[ctx: Approved product download directories]
en: Directory URL
fa: نشانی پوشه

[ctx: Approved product download directories]
en: Disable All
fa: غیرفعال کردن همه

[ctx: Approved product download directories]
en: Enable All
fa: فعال‌سازی همه

[ctx: Approved product download directories]
en: Enabled
fa: فعال

[ctx: Approved product download directories]
en: Start Enforcing Rules
fa: شروع اجرای قوانین

[ctx: Approved product download directories]
en: Stop Enforcing Rules
fa: اجرای قوانین را متوقف کنید

[ctx: Approved product download directories]
en: The provided ID was invalid.
fa: شناسۀ ارائه شده نامعتبر است.

[ctx: Approved product download directories]
en: URL
fa: آدرس

[ctx: Approved product download directory views]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: همه <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: <span class="count">(%s)</span> غیرفعال

[ctx: Approved product download directory views]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: فعال <span class="count">(%s)</span>

en: Approving will share credentials with %s. Do not proceed if this looks suspicious in any way.
fa: تایید، اعتبارنامه‌ها را با %s به اشتراک می‌گذارد. اگر به هر شکلی مشکوک به نظر می‌رسد، ادامه ندهید.

en: Archive template
fa: پوسته بایگانی

en: Ardabil (اردبیل)
fa: اردبیل

en: Are WordPress cron jobs enabled?
fa: آیا cron jobs وردپرس فعال است؟

en: Are you sure want to revert to legacy? Doing so will erase any changes you’ve made to your new email templates, and will restore your previous email designs.
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید به نسخه قدیمی برگردید؟ انجام این کار هرگونه تغییری را که در قالب‌های ایمیل جدید خود ایجاد کرده‌اید پاک می‌کند و طرح‌های ایمیل قبلی شما را بازیابی می‌کند.

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
fa: آیا اطمینان دارید که می خواهید همه گزارش‌ها را از پایگاه داده حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
fa: آیا مطمئنید میخواهید تمام متغیرها را پاک کنید؟ این کار بدون بازگشت است.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
fa: آیا میخواهید این ویژگی را پاک کنید؟

en: Are you sure you want to delete this log?
fa: آیا اطمینان دارید که می خواهید این گزارش را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this shipping method?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این روش ارسال را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this template file?
fa: آیا مطمئنید که می خواهید این فایل الگو را پاک کنید؟

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید این منطقه را حذف نمائید؟ این عمل نمی تواند برگشت پذیر باشد.

en: Are you sure you want to disconnect your store from WooCommerce.com?
fa: آیا مطمئنید که می‌خواهید ارتباط فروشگاه خود را با WooCommerce.com قطع کنید؟

en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
fa: آیا از خروج خود مطمئنید؟ <a href="%s">تایید و خروج از سیستم</a>

en: Are you sure you want to remove the selected fees?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید هزینه‌های انتخاب شده را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to remove the selected items?
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید آیتم‌های انتخاب شده را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to remove the selected shipping?
fa: آیا بابت حذف شیوه حمل و نقل انتخاب شده، اطمینان دارید؟

en: Are you sure you want to remove this variation?
fa: آیا میخواهید این متغیر را پاک کنید؟

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
fa: مطمئنید که میخواهید اجازه دسترسی به این دانلود را ابطال کنید؟

en: Are you sure you want to run this tool?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این ابزار را اجرا کنید؟

en: Are you sure you wish to delete this item?
fa: مطمئنید که مایل به حذف این مورد هستید؟

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
fa: آیا اطمینان دارید که می خواهید این یاداشت پاک شود؟ این عمل بازگشت ناپذیر است.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
fa: آیا مطمئن هستید که میخواهید این استرداد وجه را پاک کنید؟ این عملیات برگشت ناپذیر است.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
fa: آیا مطمئن هستید که میخواهید این ستون مالیات را پاک کنید؟ این عملیات برگشت ناپذیر است.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
fa: آیا مطمئن هستید که میخواهید این استرداد وجه را انجام دهید؟ این عملیات برگشت ناپذیر است.

en: Are you sure you're ready?
fa: آیا مطمئنی آماده ای؟

en: Area to get templates for.
fa: محیطی برای دریافت قالب‌ها.

en: Arequipa
fa: ضروری

en: Argentina
fa: آرژانتین

en: Arguments
fa: آرگمان‌ها

en: Armenia
fa: ارمنستان

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
fa: مجموعه ای از گزینه‌ها (جفت مقادیر کلیدها) برای ورودی‌هایی مانند انتخاب، چند انتخابی، و دکمه‌های رادیویی.

en: Array of options with associated values.
fa: آرایه ای از گزینه ها با مقادیر مرتبط.

en: Array of plugin slugs.
fa: آرایه‌ای از نامک‌های افزونه.

en: Array of the response headers from the receiving server.
fa: آرایه از سربرگ‌های پاسخ دهنده از سرور گیرنده.

en: Array of transaction processors and their images.
fa: مجموعه ای از پردازنده های تراکنش و تصاویر آنها.

en: Arts and crafts
fa: هنر و صنایع دستی

en: Aruba
fa: آروبا

en: As a reminder, here are your order details:
fa: به عنوان یادآوری، جزییات سفارش شما به شرح زیر است:

en: As a single total
fa: به عنوان یک جمع تک

en: Asia
fa: آسیا

en: Attempted to determine the edit URL for order %d, however the order does not exist.
fa: تلاش برای تعیین URL ویرایش برای سفارش %d، اما ترتیب وجود ندارد.

en: Attempting to reduce used memory...
fa: تلاش برای کاهش حافظه مورد استفاده...

en: Attempting to remigrate...
fa: در حال تلاش برای انتقال مجدد...

en: Attribute
fa: خاصیت

en: Attribute %d default
fa: پیشفرض %d صفت

en: Attribute %d global
fa: صفت %d سراسری

en: Attribute %d name
fa: نام %d صفت

en: Attribute %d value(s)
fa: مقدار(های) %d صفت

en: Attribute %d visible
fa: نمایان بودن %d صفت

en: Attribute ID.
fa: شناسه ویژگی.

en: Attribute does not exist.
fa: ویژگی وجود ندارد.

en: Attribute name
fa: نام ویژگی

en: Attribute name.
fa: نام ویژگی.

en: Attribute position.
fa: موقعیت ویژگی.

en: Attribute slug.
fa: نامک ویژگی.

en: Attribute taxonomy name.
fa: نام طبقه‌بندی ویژگی.

en: Attribute term.
fa: اصطلاح ویژگی.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
fa: شرایط ویژه می تواند به محصولات و متغیرها اختصاص یابد.<br/><br/><b>نکته</b>: حذف شرط از تمام محصولات و متغیرهایی که به آن اختصاص یافته است حذف می شود. ایجاد مجدد شرط خودکار به آن محصولات اختصاص نمی یابد.

en: Attribute terms.
fa: اصطلاحات ویژگی.

en: Attribute type.
fa: نوع ویژگی.

en: Attribute updated successfully
fa: ویژگی بخوبی بروز رسانی شد

en: Attribute value(s)
fa: مقدار ویژگی

en: Attribute visibility
fa: قابل مشاهده بودن ویژگی

en: Attributes
fa: ویژگی‌ها

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
fa: ویژگی‌ها به شما اجازه می دهد توضیحات بیشتری درباره محصول مانند رنگ یا اندازه دهید. می توانید با استفاده از این ویژگی در سایدبار فروشگاه استفاده کنید با ابزارک "layered nav".

en: Attributes totals.
fa: مجموع ویژگی‌ها.

en: Attribution
fa: انتصاب

en: Audio
fa: صدا

en: Australia
fa: استرالیا

en: Austria
fa: اتریش

en: Auth code:
fa: کد تایید:

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
fa: تأیید اعتبار و توافقنامه اشتراک با موفقیت تجدید شد.

en: Authentication failed.
fa: تأیید هویت ناموفق بود.

en: Authentication failed. Please try again after a few minutes. If the issue persists, disconnect your store from WooCommerce.com and reconnect.
fa: احراز هویت ناموفق بود. لطفاً پس از چند دقیقه دوباره امتحان کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت، فروشگاه خود را از WooCommerce.com جدا کرده و دوباره متصل شوید.

en: Author
fa: نویسنده

en: Author URL
fa: لینک نویسنده

en: Author: %s
fa: نویسنده: %s

en: Authorize
fa: اجازه دادن

en: Auto renews on:
fa: تمدید خودکار در:

en: Auto-sync with theme
fa: همگام‌سازی خودکار با پوسته

en: Autodetect
fa: شناسایی خودکار

en: Automate Facebook & Instagram marketing with Kliken. Launch ads and schedule a month of posts in 5 minutes—first 5 free! Plans start at just $20/mo.
fa: با کلیکن، بازاریابی فیسبوک و اینستاگرام را خودکار کنید. تبلیغات راه‌اندازی کنید و در عرض ۵ دقیقه برای یک ماه پست برنامه‌ریزی کنید - ۵ پست اول رایگان! پلن‌ها از ۲۰ دلار در ماه شروع می‌شوند.

en: Automated Taxes
fa: مالیات خودکار

en: Automated, real-time order import
fa: درون‌ریزی بی‌درنگ و خودکار سفارش

en: Automatically calculate how much sales tax should be collected – by city, country, or state.
fa: به طور خودکار محاسبه کنید که چقدر مالیات بر فروش باید جمع‌آوری شود - بر اساس شهر، کشور یا ایالت.

en: Automatically import order information to quickly print your labels.
fa: اطلاعات سفارش را به صورت خودکار وارد کنید تا به سرعت برچسب های خود را چاپ کنید.

en: Automatically update email styles when theme styles change
fa: بروز رسانی خودکار استایل‌های ایمیل با تغییر استایل‌های پوسته

en: Automations
fa: اتوماسیون‌ها

en: Automattic
fa: اتوماتیک

en: Availability
fa: موجودی

en: Available downloads
fa: دانلودهای در دسترس

en: Available layouts -- single, dual, or both
fa: طرح‌بندی‌های موجود -- تک، دوتایی یا هر دو

en: Available on backorder
fa: اکنون موجود نیست؛ اما می‌توانید این محصول را پیش‌خرید کنید

en: Available options for select/multiselect fields.
fa: گزینه‌های موجود برای فیلدهای انتخابی/چندگزینه‌ای.

en: Available placeholders: %s
fa: جانگهدارهای دردسترس: %s

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
fa: URL آواتار با اندازه %d پیکسل.

en: Avatar URL.
fa: لینک آواتار.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
fa: URL‌های آواتار برای بررسی کالا.

en: Average
fa: متوسط

en: Average AOV per customer.
fa: میانگین ارزش سفارش برای هر مشتری.

en: Average gross sales amount
fa: میانگین میزان فروش ناخالص

en: Average items per order
fa: میانگین موارد هر سفارش

en: Average net daily sales.
fa: میانگین فروش خالص روزانه.

en: Average net sales amount
fa: میانگین میزان فروش خالص

en: Average number of orders.
fa: میانگین تعداد سفارش‌ها.

en: Average order value
fa: میانگین مقدار سفارش

en: Average order value.
fa: میانگین مبلغ سفارش.

en: Average rating
fa: میانگین رای (امتیاز)

en: Average total spend per customer.
fa: میانگین هزینۀ هر مشتری.

en: Avg order value.
fa: میانگین ارزش سفارش.

en: Awaiting BACS payment
fa: در انتظار انتقال مستقیم بانکی(BACS)

en: Awaiting product image
fa: در انتظار تصویر محصول

en: Azerbaijan
fa: آذربایجان

en: BIC / Swift
fa: BIC / سوئیفت

en: Back
fa: بازگشت

en: Back in stock notification
fa: آگاه‌سازی موجود شدن دوباره

en: Back in stock sign-up confirmation
fa: تایید ثبت‌نام برای موجود شدن دوباره

en: Back to Attributes
fa: بازگشت به ویژگی‌ها

en: Background process for coupon meta conversion already started, nothing done.
fa: پردازش پس‌زمینه برای تبدیل متای کوپن قبلا شروع شده است، هیچ کاری انجام نشده است.

en: Background process for coupon meta conversion not started, nothing done.
fa: پردازش پس‌زمینه برای تبدیل متای کوپن شروع نشده است، هیچ کاری انجام نشده است.

en: Background process for coupon meta conversion started
fa: پردازش پس‌زمینه برای تبدیل متا کوپن آغاز شد

en: Background process for coupon meta conversion stopped
fa: پردازش پس‌زمینه برای تبدیل متای کوپن متوقف شد

en: Background sync is enabled.
fa: همگام سازی پس زمینه فعال است.

en: Backordered
fa: پیش‌خرید شده

en: Backorders allowed?
fa: پیش‌فروش مجاز است؟

en: Backorders?
fa: پیش خرید؟

en: Bahamas
fa: باهاما

en: Bahrain
fa: بحرین

en: Bangladesh
fa: بنگلادش

en: Bank
fa: بانک

en: Bank code
fa: کد بانک

en: Bank name
fa: نام بانک

en: Bank transfer (BACS) payments
fa: پرداخت با انتقال بانکی (BACS)

en: Bank transit number
fa: شماره تراکنش بانک

en: Barbados
fa: باربادوس

en: Basic details
fa: جزئیات اولیه

en: Basic template for WooCommerce transactional emails used in the email editor
fa: قالب پایه برای ایمیل‌های تراکنشی ووکامرس که در ویرایشگر ایمیل استفاده می‌شود

en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds
fa: دسته %1$d (%2$d سفارش) در %3$d ثانیه تکمیل شد

en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds.
fa: دسته %1$d (%2$d سفارش) در %3$d ثانیه تکمیل شد.

en: Batch endpoint for getting specific performance indicators from `stats` endpoints.
fa: نقطه پایان دسته ای برای دریافت شاخص های عملکرد خاص از نقاط پایانی «آمار».

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
fa: اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد &ldquo;%s&rdquo;

en: Before asking for help, we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
fa: قبل از درخواست کمک، توصیه می‌کنیم صفحه وضعیت سیستم را بررسی کنید تا هرگونه مشکل در پیکربندی خود را شناسایی کنید.

en: Before discount
fa: قبل از تخفیف

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
fa: قبل از بارگذاری فایل درون‌ریزی باید خطاهای زیر را برطرف کنید:

en: Beginning batch #%1$d (%2$d orders/batch).
fa: دسته اولیه #%1$d (%2$d سفارش/دسته).

en: Beginning verification for batch #%1$d (%2$d orders/batch).
fa: شروع تأیید برای دسته #%1$d (%2$d سفارش/دسته).

en: Belarus
fa: بلاروس

en: Belau
fa: بلائو

en: Belgium
fa: بلژیک

en: Belize
fa: بلیز

en: Below is a list of extensions available on your WooCommerce.com account. To receive extension updates please make sure the extension is installed, and its subscription activated and connected to your WooCommerce.com account. Extensions can be activated from the <a href="%s">Plugins</a> screen.
fa: در زیر لیستی از افزودنی‌های قابل دسترس در حساب کاربری WooCommerce.com شما وجود دارد. برای دریافت بروزرسانی‌های افزودنی، لطفا مطمئن شوید که افزودنی نصب شده است، و اشتراک آن فعال شده و به حساب کاربری WooCommerce.com شما متصل شده است. افزودنی‌ها را می توان از صفحه <a href="%s">افزودنی‌ها</a> فعال کرد.

en: Benin
fa: بنین

en: Bermuda
fa: برمودا

en: Best Sellers
fa: بهترین فروشندگان

en: Bestsellers
fa: پرفروش‌ها

en: Better security
fa: امنیت بهتر

en: Bhutan
fa: بوتان

en: Billie is the leading provider of Buy Now, Pay Later payment methods for B2B stores.
fa: بیلی ارائه دهنده پیشرو در روش های پرداخت «الان بخر، بعداً پرداخت کن» برای فروشگاه های B2B است.

en: Billing
fa: صورت حساب

en: Billing &amp; Shipping
fa: صورت حساب و حمل و نقل

en: Billing Address
fa: آدرس صورتحساب

en: Billing Address 1
fa: آدرس صورتحساب

en: Billing Address 2
fa: ادامۀ آدرس صورتحساب

en: Billing City
fa: صورتحساب شهر

en: Billing Company
fa: صورتحساب کمپانی

en: Billing Country / Region
fa: کشور/منطقه صورتحساب

en: Billing First Name
fa: صورتحساب نام

en: Billing Last Name
fa: صورتحساب نام خانوادگی

en: Billing Phone Number
fa: شماره تلفن صورتحساب

en: Billing Postal/Zip Code
fa: صورتحساب کدپستی

en: Billing State
fa: صورتحساب ایالت

en: Billing address
fa: آدرس صورتحساب

en: Billing address.
fa: آدرس صورت حساب.

en: Billing details
fa: جزئیات صورتحساب

en: Billing email
fa: ایمیل صورتحساب

en: Billing email updated to %s.
fa: ایمیل صورتحساب به %s بروز رسانی شد.

en: Bjelovar-Bilogora County
fa: شهرستان بیلووار-بیلوگورا

en: Block Email Editor (alpha)
fa: ویرایشگر ایمیل بلاک (آلفا)

en: Block name is required.
fa: نام بلوک الزامی است.

[ctx: Block pattern category]
en: Email Contents
fa: محتوای ایمیل

en: Block theme
fa: پوسته بلوک

en: Blog id of the record on the multisite.
fa: شناسه بخطا گزارش در چندسایته.

en: Blueprint (beta)
fa: طرح اولیه (بتا)

en: Blueprint imports are disabled
fa: واردات طرح اولیه غیرفعال است

en: Blueprint step definition size exceeds maximum limit of %s MB
fa: اندازه تعریف مرحله طرح از حداکثر حد %s مگابایت تجاوز می‌کند

en: Bolivia
fa: بولیوی

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
fa: دلایل خوبی که شما جت پک را دوست خواهید داشت

en: Bookings
fa: رزروها

en: Boost international sales and save on FX fees. Accept 60+ local payment methods including Apple Pay and Google Pay.
fa: افزایش فروش بین‌المللی و صرفه جویی در هزینه‌های کارمزد معاملات خارجی. بیش از ۶۰ روش پرداخت محلی از جمله Apple Pay و Google Pay را بپذیرید.

en: Boost your organic sales by adding a customer referral program to your WooCommerce store.
fa: با افزودن یک برنامه ارجاع مشتری به فروشگاه ووکامرس، فروش طبیعی خود را افزایش دهید.

en: Both
fa: هر دو

en: Branch code
fa: کد شعبه

en: Branch sort
fa: مرتب‌سازی بر اساس شعبه

en: Brand
fa: برند

en: Brand ID
fa: شناسه برند

en: Brand ID.
fa: شناسه برند.

en: Brand URL.
fa: URL برند.

en: Brand image.
fa: تصویر برند.

en: Brand link
fa: پیوند برند

en: Brand name
fa: نام برند

en: Brand name.
fa: نام برند.

en: Brand slug
fa: نامک برند

en: Brand slug.
fa: نامک برند.

en: Branded tracking experience
fa: تجربه ردیابی برند

en: Brands
fa: برندها

en: Brands Archives
fa: بایگانی‌های برند

en: Brands can be added and managed from this screen. You can optionally upload a brand image to display in brand widgets and on brand archives
fa: در این صفحه می‌توان برندها را اضافه و مدیریت کرد. می‌توانید در صورت تمایل، یک تصویر برند را برای نمایش در ابزارک‌های برند و در بایگانی‌های برند آپلود کنید

en: Brands:
fa: برندها:

en: Brief statement that will appear on the receipts.
fa: بیانیه مختصری که روی رسیدها ظاهر می‌شود.

en: Brod-Posavina County
fa: شهرستان براد-پوساوینا

en: Browse
fa: مرور

en: Browse Extensions
fa: مرور افزونه‌ها

en: Browse categories
fa: کاوش دسته‌ها

en: Browse log files
fa: فایل های گزارش را مرور کنید

en: Browse products
fa: مرور محصولات

en: Browse store
fa: مشاهده فروشگاه

en: Browse the Marketplace
fa: Marketplace را مرور کنید

en: Browser User Agent
fa: عامل کاربری مرورگر

en: Built by WooCommerce
fa: ساخته شده توسط ووکامرس

en: Built-in Tax & Duties paperwork
fa: اسناد مالیاتی و عوارض داخلی

en: Bundles
fa: بسته‌ها

en: Bushehr (بوشهر)
fa: بوشهر

en: Business choice.
fa: انتخاب کسب و کار.

en: Button description.
fa: توضیح دکمه.

en: Button text
fa: متن دکمه

en: Button text in the single product page.
fa: متن دکمه در صفحه محصول تکی.

en: Button text.
fa: متن دکمه.

en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
fa: خرید &ldquo;%s&rdquo;

en: Buy Now, Pay Later
fa: الان بخر، بعدا پرداخت کن

en: Buy button
fa: دکمه خرید

en: Buy button text
fa: متن دکمه خرید

en: Buy now
fa: همین الان بخرید

en: Buy one of %1$s for %2$s
fa: یکی از %1$s را با قیمت %2$s بخرید

en: Buy one of %1$s on sale for %2$s, original price was %3$s
fa: یکی از %1$s را در حراج با قیمت %2$s بخرید، قیمت اصلی %3$s بود

en: Buy postage when you need it
fa: در صورت نیاز هزینه پست بخرید

en: By clicking "Get started", you agree to our %1$sTerms of Service%2$s
fa: با کلیک روی «شروع کنید»، %1$sشرایط خدمات%2$s ما را می‌پذیرید

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
fa: با اتصال سایت شما، با <a href="%1$s" target="_blank">شرایط خدمات</a> شگفت انگیز ما و <a href="%2$s" target="_blank">به اشتراک گذاری جزئیات</a> با WordPress.com موافقت می نمائید

en: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value. %1$sLearn more about linked products%2$s
fa: با پیشنهاد محصولات مکمل در سبد خرید با استفاده از فروش متقابل، می‌توانید میانگین ارزش سفارش را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. %1$sدرباره محصولات مرتبط بیشتر بدانید%2$s

en: CBD and other hemp-derived products
fa: کانابیدیول و سایر محصولات مشتقات گیاه کنف

en: CSV Delimiter
fa: حائل CSV

en: Calculate coupon discounts sequentially
fa: محاسبه تخفیف کدهای تخفیف به صورت متوالی

en: Calculate shipping
fa: محاسبه حمل و نقل

en: Calculate tax based on
fa: محاسبه مالیات بر اساس

en: Calculation type
fa: نوع محاسبه

en: Calculations
fa: محاسبات

en: Campaign
fa: کمپین

en: Can not re-use table alias "%s" in OrdersTableQuery.
fa: امکان استفاده مجدد از نام مستعار جدول "%s" در OrdersTableQuery وجود ندارد.

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
fa: نمی توان برای منابع والد تنظیم کرد،طبقه بندی سلسله مراتبی نمی باشد.

en: Cancel
fa: لغو

en: Cancel order %s
fa: لغو سفارش %s

en: Cancel schedule
fa: لغو زمان بندی

en: Cancel synchronization of approved directories
fa: لغو همگام‌سازی مسیرهای پذیرفته‌شدۀ بارگیری

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
fa: در حال حاضر فعالیت را لغو کنید تا از شروع آن در آینده اجتناب شود

en: Cancel thumbnail regeneration
fa: کنسل کردن ایجاد مجدد بندانگشتی

en: Canceled
fa: لغو شده

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: لغو شده <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
fa: سفارش لغو شده

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
fa: ایمیل‌های سفارش لغو شده هنگامی که سفارش لغو شده علامتگذاری شود، به گیرندگان فرستاده می شود (اگر آن‌ها قبلا در وضعیت در حال انجام و یا در انتظار بررسی بوده باشند).

en: Cancelled order emails are sent to customers when their orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
fa: ایمیل‌های سفارش لغو شده زمانی برای مشتریان ارسال می‌شوند که سفارش‌هایشان لغو شده علامت‌گذاری شده باشد (اگر قبلاً در حال پردازش یا در انتظار بوده باشند).

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
fa: سفارش‌های لغو شده پرداخت نشده اند و ممکن است توسط صاحب فروشگاه یا مشتری لغو شود. آنها بعد از مدت مشخص حذف می شوند.

en: Cancelled product image regeneration job.
fa: بازسازی تصویر محصول را لغو شد.

en: Cannot create an existing cart item.
fa: آیتم موجود در سبد کالا را نمی‌توانید ایجاد کنید.

en: Cannot create existing %s.
fa: نمی توان موجودی %s ایجاد کرد.

en: Cannot create existing product review.
fa: نمی توان بررسی محصول موجود را ایجاد کرد.

en: Cannot create existing resource.
fa: منابع موجود را نمی توان ایجاد کرد.

en: Cannot create order from empty cart.
fa: نمی توان از سبد خرید خالی سفارش ایجاد کرد.

en: Cannot create order note, please try again.
fa: نمی توان یادداشت سفارش را ایجاد کرد، لطفا دوباره سعی کنید.

en: Cannot create order refund, please try again.
fa: نمی توان هزینه سفارش را پس داد، لطفا دوباره سعی کنید.

en: Cannot create resource.
fa: نمیشه منبع ایجاد کرد.

en: Cannot delete resource.
fa: نمی‌توان منبع را حذف کرد.

en: Cannot place an order, your cart is empty.
fa: امکان ثبت سفارش وجود ندارد، سبد خرید شما خالی است.

en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
fa: خصوصیات را نمی توان به دلیل محصول والد نامعتبر تنظیم کرد.

en: Cannot trash resource.
fa: نمی‌توان منبع را به زباله‌دان منتقل کرد.

en: Canton
fa: بخش

en: Capabilities
fa: نقش‌ها

en: Capital
fa: پایتخت

en: Capture
fa: گرفتن

en: Card code
fa: کد کارت

en: Card number
fa: شماره کارت

en: Cart
fa: سبد خرید

en: Cart & Checkout Blocks
fa: بلوک های سبد خرید و پرداخت

en: Cart Page
fa: صفحه سبد خرید

en: Cart is not available. This may indicate that the function is being called before woocommerce_init or in an admin context.
fa: سبد خرید در دسترس نیست. این ممکن است نشان دهد که تابع قبل از woocommerce_init یا در یک زمینه مدیریتی فراخوانی می‌شود.

en: Cart item does not exist.
fa: گزینه سبد خرید وجود ندارد.

en: Cart item is invalid.
fa: مورد سبد خرید نامعتبر است.

en: Cart item no longer exists or is invalid.
fa: مورد سبد خرید دیگر وجود ندارد یا نامعتبر است.

en: Cart page
fa: برگه سبد خرید

en: Cart total amounts provided using the smallest unit of the currency.
fa: کل مبالغ سبد خرید با استفاده از کوچکترین واحد ارز ارائه شده است.

en: Cart totals
fa: جمع کل سبد خرید

en: Cart updated.
fa: سبد خرید به روز شد.

en: Cash on delivery
fa: پرداخت هنگام دریافت

en: Catalog
fa: فهرست

en: Catalog &amp; search
fa: دفترچه محصول &amp; جستجو

en: Catalog visibility.
fa: نمایان بودن کاتالوگ.

en: Catalog visibility:
fa: قابلیت مشاهده کاتالوگ:

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Categories deleted.
fa: دسته‌ها حذف شدند.

en: Categories totals.
fa: مجموع دسته بندی‌ها.

en: Category | Categories
fa[0]: دسته ها

en: Category ID
fa: شناسه دسته

en: Category ID.
fa: شناسه دسته.

en: Category URL.
fa: آدرس دسته.

en: Category added.
fa: دسته افزوده شد.

en: Category archive display type.
fa: نوع نمایش بایگانی دسته.

en: Category deleted.
fa: دسته پاک شد.

en: Category display
fa: نمایش دسته

en: Category image.
fa: تصویر دسته.

en: Category link
fa: لینک دسته

en: Category name
fa: نام دسته

en: Category name.
fa: نام دسته.

en: Category not added.
fa: دسته افزوده نـشد.

en: Category not updated.
fa: دسته بروزرسانی نشد.

en: Category order
fa: دسته‌بندی سفارش

en: Category slug
fa: نامک دسته

en: Category slug.
fa: نامک دسته.

en: Category updated.
fa: دسته بروز شد.

en: Caught exception while cancelling action "%1$s": %2$s
fa: در حین لغو اقدام، استثنا گرفت: "%1$s": %2$s

en: Caught exception while enqueuing action "%1$s": %2$s
fa: خطایی هنگام درج در صف انتظار اقدام "%1$s" رخ داد: %2$s

en: Center
fa: وسط

en: Centimeters
fa: سانتی‌متر

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
fa: چهارمحال و بختیاری

en: Change address
fa: تغییر آدرس

en: Change due:
fa: تغییر ناشی از:

en: Change order status to completed
fa: تغییر وضعیت سفارش به کامل شده

en: Change order status to on-hold
fa: تغییر وضعیت سفارش به درانتظار

en: Change order status to processing
fa: تغییر وضعیت سفارش به پردازش

en: Change status to cancelled
fa: تغییر وضعیت به لغو شده

en: Change status to completed
fa: تغییر وضعیت به تکمیل شده

en: Change status to on-hold
fa: تغییر وضعیت به درانتظار

en: Change status to processing
fa: تغییر وضعیت به پردازش

en: Change status:
fa: تغییر وضعیت:

en: Change to:
fa: تغییر به:

en: Changing eCommerce platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
fa: تغییر پلتفرم‌های تجارت الکترونیک ممکن است مانع بزرگی برای غلبه بر آن به نظر برسد، اما انتقال محصولات، مشتریان و سفارش‌های خود به ووکامرس آسان‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید. این مقاله به شما کمک می کند تا این روند را طی کنید.

en: Changing platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
fa: تغییر پلتفرم‌ها ممکن است مانع بزرگی برای غلبه بر آن به نظر برسد، اما انتقال محصولات، مشتریان و سفارشاتتان به ووکامرس آسان تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید. این مقاله به شما کمک می‌کند تا این روند را طی کنید.

en: Character encoding of the file
fa: رمزگذاری کاراکتر فایل

en: Charge a flat rate per item, or enter a cost formula to charge a percentage based cost or a minimum fee. Learn more about
fa: برای هر کالا نرخ ثابتی تعیین کنید، یا فرمول هزینه را برای تعیین هزینه بر اساس درصد یا حداقل هزینه وارد کنید. درباره ما بیشتر بدانید

en: Charge sales tax on
fa: گرفتن مالیات فروش روی

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment
fa: در انتظار پرداخت چک

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
fa: پرداخت با چک

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
fa: اگر کدتخفیف مجاز به استفاده همزمان با کدهای تخفیف دیگر نیست، این گزینه را علامت بزنید.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
fa: اگر کدتخفیف شامل حمل و نقل رایگان است، این گزینه را علامت بزنید. <a href="%s" target="_blank">روش حمل و نقل رایگان</a> در منطقه حمل و نقل تان باید فعال باشد و نیاز به تنظیم «یک کدتخفیف حمل و نقل رایگان معتبر» دارد ( تنظیمات «نیازمندی‌های حمل و نقل رایگان» را ببینید).

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
fa: اگر کدتخفیف نباید برای اقلام فروش ویژه اعمال شود، این گزینه را علامت بزنید. در هر قلم کدتخفیف تنها بر روی اقلامی که فروش ویژه نیستند اعمال می شود. در هر سبد خرید کدهای تخفیف در صورتی اعمال می شوند که شامل اقلام در حال فروش ویژه نباشد.

en: Check to let customers to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, for example art or handmade goods.
fa: علامت بزنید تا مشتریان بتوانند تنها ۱ مورد را در هر سفارش خریداری کنند. این بیشتر برای اقلامی مفید است که تعداد محدودی دارند، مانند آثار هنری یا کالاهای دست ساز.

en: Checkout
fa: تسویه حساب

en: Checkout Page
fa: صفحه تسویه حساب

en: Checkout can be customized <a href="%s">in the Editor</a> with your active theme.
fa: تسویه‌حساب را می‌توان <a href="%s">در ویرایشگر</a> با پوسته فعال شما شخصی‌سازی کرد.

en: Checkout endpoints
fa: تکمیل پرداخت

en: Checkout page
fa: برگه پرداخت

en: Checkout privacy policy
fa: سیاست حفظ حریم خصوصی پرداخت

en: Child theme
fa: پوسته فرزند

en: Choose a CSV file from your computer:
fa: انتخاب کنید پرونده CSV را از کامپیوترتان:

en: Choose a background color for the content area of your emails. Default %s.
fa: یک رنگ پس‌زمینه برای قسمت محتوای ایمیل‌های خود انتخاب کنید. پیشفرض %s.

en: Choose a category to view stats
fa: برای مشاهده آمار یک دسته انتخاب نمایید

en: Choose a color for your secondary text, such as your footer content. Default %s.
fa: یک رنگ برای متن ثانویه خود، مانند محتوای پاورقی خود، انتخاب کنید. پیشفرض %s.

en: Choose a country / region&hellip;
fa: کشور/منطقه‌ای را انتخاب کنید;

en: Choose a currency&hellip;
fa: انتخاب واحد پولی&hellip;

en: Choose a default form value if you want a certain variation already selected when a user visits the product page.
fa: اگر می‌خواهید زمانی که کاربر از صفحه محصول بازدید می‌کند، تنوع خاصی از قبل انتخاب شده باشد، یک مقدار فرم پیشفرض را انتخاب کنید.

en: Choose a file from your computer:
fa: فایل را از کامپیوتر خود انتخاب کنید:

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
fa: برای این نرخ مالیات، یک اولویت انتخاب کنید. فقط ۱ نرخ منطبق برای هر اولویت استفاده خواهد شد. برای تعریف نرخ‌های مالیات مرکب برای یک ناحیه واحد، باید برای هر نرخ، یک اولویت متفاوت مشخص کنید.

en: Choose a product to view stats
fa: انتخاب یک محصول برای مشاهده آمار

en: Choose a state&hellip;
fa: انتخاب یک ایالت;

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
fa: انتخاب کلاس مالیات برای این محصول. کلاس نرخ مالیات برای انواع محصول معرفی شده بکار می رود.

en: Choose a theme that best fits your brand's look and feel, then make it your own. Change the colors, add your logo, and create pages.
fa: پوسته‌ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه با ظاهر و احساس برند شما مطابقت داشته باشد، سپس آن را برای خود بسازید. رنگ‌ها را تغییر دهید، لوگوی خود را اضافه کنید و برگه ایجاد کنید.

en: Choose an action...
fa: یک عمل را انتخاب نمائید...

en: Choose an image
fa: یک تصویر برگزینید

en: Choose an option
fa: یک گزینه را انتخاب کنید

en: Choose countries / regions&hellip;
fa: کشورها/مناطق را انتخاب کنید;

en: Choose coupons&hellip;
fa: انتخاب کدهای تخفیف;

en: Choose file
fa: انتخاب فایل

en: Choose from the most used tags
fa: انتخاب از برچسب‌های پر استفاده

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
fa: زمانی که دیگر برای پردازش مورد نیاز نیست، اطلاعات شخصی خود را انتخاب کنید. گزینه‌های زیر را خالی بگذارید تا این اطلاعات را به صورت نامحدود حفظ کنید.

en: Choose payment providers and enable payment methods at checkout.
fa: ارائه دهندگان پرداخت را انتخاب کرده و روش‌های پرداخت را در هنگام پرداخت فعال کنید.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries.
fa: پرداخت مورد نظر خود را انتخاب کنید، اکنون پرداخت کنید، بعدا پرداخت کنید یا آن را برش دهید. بدون شماره کارت اعتباری، بدون رمز عبور، بدون نگرانی.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
fa: انتخاب روش پرداختی که می خواهید pay now, pay later or slice it. بدون نیاز به شماره کارت،رمزعبور،بدون نگرانی. <a href="%s" target="_blank">اطلاعات بیشتر درباره Klarna</a>.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
fa: روش حمل ونقلی که می‌خواهید اضافه کنید انتخاب نمایید. تنها روش‌های حمل و نقلی که مناطق را پشتیبانی می‌ کنند، لیست شده اند.

en: Choose theme
fa: انتخاب پوسته

en: Choose to show the brand description on the archive page. Turn this off if you intend to use the description widget instead. Please note: this is only for themes that do not show the description.
fa: نمایش توضیحات برند در صفحه بایگانی را انتخاب کنید. اگر قصد دارید از ابزارک توضیحات استفاده کنید، این گزینه را غیرفعال کنید. لطفا توجه داشته باشید: این فقط برای قالب‌هایی است که توضیحات را نشان نمی‌دهند.

en: Choose what to display on product category pages.
fa: انتخاب کنید در صفحه دسته‌بندی محصولات چه مواردی نمایش داده شود.

en: Choose what to display on the main shop page.
fa: انتخاب کنید در برگه اصلی فروشگاه چه مواردی نمایش داده شود.

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
fa: انتخاب کنید که این یک نرخ مرکب است یا خیر. نرخ‌های مالیات مرکب روی سایر نرخ‌های مالیات اعمال می‌شوند.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
fa: انتخاب کنید که مالیات روی حمل و نقل هم اعمال بشود یا خیر.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
fa: انتخاب کنید که آیا شما مایل به گرفتن بودجه هستید و یا فقط اجازه پرداخت می دهید.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
fa: کشورهایی را که می خواهید ارسال به آن‌ها داشته باشید انتخاب کنید، یا ارسال به همه مکان‌هایی را که در آن‌ها فروش دارید را انتخاب کنید.

en: Choose which format of email to send.
fa: انتخاب کنید چه نوع ساختاری برای ایمیل فرستاده شده استفاده شود.

en: Choose your theme
fa: پوسته خود را انتخاب کنید

en: Chosen attributes (for variations).
fa: ویژگی‌های انتخاب شده (برای متغیرها).

en: Christ Church Nichola Town
fa: کرایست چرچ نیکلا تاون

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
fa: شهرهای این قانون. با استفاده از (;) میتوانید شهر‌ها را از هم جدا کنید. خالی به معنای اعمال روی همه شهرهاست.

en: City
fa: شهر

en: City (optional)
fa: شهر (اختیاری)

en: City name, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'cities' should be used instead.
fa: نام شهر، از چندین مقدار پشتیبانی نمی کند. از ووکامرس 5.3 منسوخ شده است، به جای آن باید از «cities» استفاده شود.

en: City name.
fa: نام شهر.

en: City of the address being shipped to.
fa: شهر آدرسی که به آن ارسال می شود.

en: City.
fa: شهر.

en: City:
fa: شهر:

en: Claim ID
fa: شناسه مطالبه

en: Classes
fa: کلاس ها

en: Classic theme
fa: پوسته کلاسیک

en: Clean up download permissions
fa: مجوزهای دانلود پاکسازی شده

en: Clean up order data from legacy tables
fa: پاکسازی داده‌های سفارش از جداول قدیمی

en: Cleanup can only be performed when HPOS is active and compatibility mode is disabled.
fa: پاکسازی تنها زمانی قابل انجام است که HPOS فعال و حالت سازگاری غیرفعال باشد.

en: Cleanup completed for %d order. | Cleanup completed for %d orders.
fa[0]: پاکسازی برای %d سفارش تکمیل شد.

en: Cleanup completed for %d order. Review errors above. | Cleanup completed for %d orders. Review errors above.
fa[0]: پاکسازی برای %d سفارش انجام شد. خطاهای بالا را بررسی کنید.

en: Cleanup completed for order %d.
fa: پاکسازی برای سفارش %d تکمیل شد.

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Clear Customer Sessions When Empty
fa: پاک‌سازی جلسات مشتری در صورت خالی بودن

en: Clear WooCommerce.com cache
fa: پاک کردن حافظه پنهان WooCommerce.com

en: Clear analytics cache
fa: پاکسازی کش آنالیز

en: Clear customer sessions
fa: پاک سازی جلسه‌های (Session) مشتری

en: Clear data
fa: پاکسازی داده

en: Clear options
fa: پاک کردن گزینه‌ها

en: Clear system status theme info cache
fa: پاک کردن حافظه پنهان اطلاعات تم وضعیت سیستم

en: Clear template cache
fa: پاک کردن حافظه پنهان قالب

en: Clear transients
fa: پاک‌کردن نشست‌ها

en: Clearing data...
fa: در حال پاکسازی داده...

en: Clearpay
fa: پرداخت شفاف

en: Clearpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
fa: پرداخت شفاف به مشتریان این امکان را می‌دهد که محصولات را بلافاصله دریافت کنند و خریدهای خود را همیشه در چهار قسط و بدون بهره پرداخت کنند.

en: Click here to enter your code
fa: برای نوشتن کد اینجا کلیک کنید

en: Click here to login
fa: برای ورود اینجا را کلیک کنید

en: Click here to reset your password
fa: برای ریست کردن گذرواژه خود اینجا را کلیک کنید

en: Click here to set your new password.
fa: برای بازنشناسی گذرواژه اینجا کلیک کنید.

en: Click to toggle
fa: باز کردن

en: Cloning is forbidden.
fa: کلونینگ حرام است.

en: Close
fa: بستن

en: Close (Esc)
fa: بستن (Esc)

en: Close dialog
fa: بستن کادر

en: Close modal panel
fa: بستن پنل

en: Code
fa: کد

en: Collect and showcase verified reviews that consumers trust.
fa: نظرات تایید شده‌ای را که مصرف کنندگان به آنها اعتماد دارند جمع‌آوری کرده و به نمایش بگذارید.

en: Collect and validate EU VAT numbers at checkout
fa: شماره های مالیات بر ارزش افزوده اتحادیه اروپا را هنگام پرداخت جمع آوری و تأیید کنید

en: Collect payments from customers offline.
fa: جمع آوری پرداخت‌ها از مشتریان به صورت آفلاین.

en: Collect sales tax
fa: جمع‌آوری مالیات بر فروش

en: Collection from <strong>%s</strong>:
fa: مجموعه از <strong>%s</strong>:

en: Color
fa: رنگ

en: Color palette
fa: پالت رنگ

en: Column mapping
fa: نگاشت ستون

en: Column name
fa: نام ستون

en: Columns
fa: ستون‌ها

en: Columns:
fa: ستون‌ها:

[ctx: Coming Soon template heading]
en: Stay tuned.
fa: در جریان باشید.

en: Coming soon
fa: به زودی

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
fa: درباره، یک، هستند، همانطور که، در، توسط، توسط، برای، از، چگونه، در، آن، از، روی، یا، اینکه، این، به، چه، چه زمانی، کجا، چه کسی، با، www

en: Committed to a greener lifestyle
fa: متعهد به سبک زندگی سبزتر

en: Community forum
fa: فروم پشتیبانی

en: Community support
fa: پشتیبانی انجمن

en: Company
fa: شرکت

en: Company (optional)
fa: نام شرکت (اختیاری)

en: Company name
fa: نام شرکت

en: Company name.
fa: نام شرکت.

en: Compatibility mode disabled.
fa: حالت سازگاری غیرفعال است.

en: Compatibility mode enabled.
fa: حالت سازگاری فعال است.

en: Compatibility mode enabled?: %s
fa: حالت سازگاری فعال است؟: %s

en: Compatibility mode is already disabled.
fa: حالت سازگاری قبلاً غیرفعال شده است.

en: Compatibility mode is already enabled.
fa: حالت سازگاری قبلاً فعال شده است.

en: Complete
fa: تکمیل شده

en: Completed
fa: تکمیل شده

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: تکمیل شده <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
fa: سفارش‌های تکمیل شده

en: Completed processing action %1$s with hook: %2$s
fa: عمل پردازش %1$s با قلاب %2$s انجام شد

en: Completed product image regeneration job.
fa: عملیات بازسازی عکس محصول کامل شده است.

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
fa: مطابق با هر تعهد قانونی که ما داریم، مانند محاسبه مالیات

en: Compound
fa: ترکیب کردن

en: Configuration Required
fa: پیکربندی الزامی است

en: Configure Permalinks
fa: پیکربندی پیوندهای یکتا

en: Configure terms
fa: پیکربندی مشخصه ویژگی‌ها

en: Confirm email and view order
fa: ایمیل را تایید کنید و سفارش را مشاهده کنید

en: Confirm navigation
fa: تایید ناوبری

en: Confirm new password
fa: تکرار گذرواژه جدید

en: Confirm sign-up
fa: تایید ثبت‌نام

en: Congratulations on getting your first order! Now is a great time to learn how to manage your orders.
fa: برای اولین سفارش خود را تبریک می گویم! اکنون زمان بسیار خوبی برای یادگیری نحوه مدیریت سفارشات است.

en: Congratulations on processing %s orders!
fa: برای پردازش %s سفارش تبریک می‌گوییم!

en: Congratulations on the sale!
fa: تبریک برای فروش!

en: Congratulations on the sale.
fa: تبریک برای فروش.

en: Connect
fa: اتصال

en: Connect your store to Jetpack
fa: ارتباط دادن فروشگاه شما با جت پک

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
fa: فروشگاه خود را به جت پک متصل نمائید تا ویژگی‌های اضافی را فعال کنید

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
fa: فروشگاه خود را متصل کنید برای فعال شدن سرویس‌های ووکامرس

en: Connected to WooCommerce.com
fa: متصل شده به WooCommerce.com

en: Connection password:
fa: رمز عبور اتصال:

en: Consumer key
fa: کلید مصرف کننده

en: Consumer key ending in
fa: کلید مصرف کننده پایان در

en: Consumer key is invalid.
fa: کلید مصرف کننده نامعتبر است.

en: Consumer secret
fa: رمز مصرف کننده

en: Consumer secret is invalid.
fa: رمز مصرف کننده نامعتبر است.

en: Contains the <strong>%1$s</strong> block
fa: حاوی بلوک <strong>%1$s</strong> است

en: Contains the <strong>%1$s</strong> shortcode
fa: حاوی کد کوتاه <strong>%1$s</strong> است

en: Content background
fa: پس‌زمینه محتوا

en: Content data for the note. JSON string. Available for re-localization.
fa: داده های محتوای یادداشت رشته JSON. برای محلی سازی مجدد موجود است.

en: Content of the note.
fa: محتوای این یادداشت.

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Content…
fa: محتوا…

en: Context
fa: متن نوشته

en: Context ID in which the incentive was dismissed.
fa: شناسه زمینه‌ای که در آن مشوق رد شده است.

en: Continue
fa: ادامه

en: Continue shopping
fa: ادامه خرید

en: Continue with Jetpack
fa: ادامه با Jetpack

en: Continue with WooCommerce Services
fa: با سرویس‌های ووکامرس ادامه دهید

en: Controls how long the plugin will store unverified notification sign-ups in the database. Enter zero, or leave this field empty if you would like to store expired sign-up requests indefinitey.
fa: مدت زمانی که افزونه، ثبت‌نام‌های آگاه‌سازی تأیید نشده را در پایگاه داده ذخیره می‌کند، کنترل می‌کند. اگر می‌خواهید درخواست‌های ثبت‌نام منقضی شده را به طور نامحدود ذخیره کنید، عدد صفر را وارد کنید یا این فیلد را خالی بگذارید.

en: Controls the display of the apartment (address_2) field in checkout.
fa: نمایش فیلد آپارتمان (آدرس_۲) را در هنگام پرداخت کنترل می‌کند.

en: Controls the display of the company field in checkout.
fa: نمایش فیلد شرکت را در هنگام پرداخت کنترل می‌کند.

en: Controls the display of the phone field in checkout.
fa: نمایش فیلد تلفن در هنگام پرداخت را کنترل می‌کند.

en: Controls the stock status of the product.
fa: وضعیت موجودی محصول را کنترل می کند.

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
fa: کنترل‌هایی که اینکه آیا محصول به صورت "موجود" یا "موجود نیست" در لیست ثبت شوند یا نه.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
fa: کنترل‌هایی که اینکه آیا محصول به صورت "موجود" یا "موجود نیست" در لیست ثبت شوند یا نه.

en: Conversion
fa: تبدیل

en: Convert and retain customers with automated marketing that does the hard work for you.
fa: با بازاریابی خودکار که کار سختی را برای شما انجام می‌دهد، مشتریان را تبدیل و حفظ کنید.

en: Convert order coupon data to the simplified format
fa: تبدیل داده‌های کوپن سفارش، به فرمت ساده شده

en: Copied!
fa: کپی شد!

en: Copy
fa: کپی

en: Copy billing address
fa: کپی آدرس صورتحساب

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
fa: کپی کردن اطلاعات صورت حساب به اطلاعات حمل و نقل؟ این هرگونه اطلاعات حمل و نقل فعلی وارد شده را حذف می کند.

en: Copy file to theme
fa: کپی فايل در پوسته

en: Copy for GitHub
fa: برای گیت‌هاب کپی کنید

en: Copy for support
fa: کپی برای پشتیبانی

en: Copy from billing address
fa: کپی از آدرس صورتحساب

en: Copy link
fa: کپی پیوند

en: Copy to a new draft
fa: کپی کردن به پیش‌نویس

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
fa: کپی برداری در کلیپ برد ناموفق بود. لطفا برای کپی کردن دکمه‌های Ctrl/Cmd+C را فشار دهید.

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
fa: کپی در کلیپبورد شکست خورد. شما یاید با کلیک راست و دکمه کپی کنید.

en: Cost
fa: مبلغ

en: Cost (%s)
fa: هزینه (%s)

en: Cost Total
fa: کل هزینه

en: Cost of Goods Sold
fa: بهای تمام شده کالای فروش رفته

en: Cost of Goods Sold data.
fa: داده‌های بهای تمام شده کالای فروش رفته.

en: Cost of Goods Sold data. Only present for product line items.
fa: داده‌های بهای تمام‌شده کالای فروش رفته. فقط برای اقلام خط تولید ارائه می‌شود.

en: Cost of Goods Sold data. Only present for product refund line items.
fa: داده‌های بهای تمام‌شده کالای فروش رفته. فقط برای اقلام خط بازپرداخت محصول ارائه می‌شود.

en: Cost of Goods Sold values for the product.
fa: مقادیر بهای تمام شده کالای فروش رفته برای محصول.

en: Cost of goods
fa: هزینه کالا

en: Cost of the marketing campaign.
fa: هزینه کمپین بازاریابی.

en: Cost per unit: %s
fa: هزینه هر واحد: %s

en: Cost value
fa: مقدار هزینه

en: Could not access file.
fa: نمی‌توان به فایل دسترسی داشت.

en: Could not access the log file directory.
fa: دسترسی به دایرکتوری فایل log امکان پذیر نیست.

en: Could not access the specified files.
fa: دسترسی به فایل‌های مشخص شده امکان پذیر نیست.

en: Could not create order in posts table.
fa: نمی‌توان سفارش را در جدول نوشته‌ها ایجاد کرد.

en: Could not find any subscriptions on your WooCommerce.com account
fa: هیچ اشتراکی در حساب کاربری WooCommerce.com شما یافت نشد

en: Could not find classname for order ID %d
fa: نام کلاس برای شناسه سفارش %d یافت نشد

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
fa: امکان دسترسی وجود ندارد - احتمالا کاربر در حال حاضر دسترسی به این فایل را دارد و یا ایمیل صورتحساب تنظیم نشده است. مطمئن شوید ایمیل به درستی تنظیم شده و سفارش ذخیره شده است.

en: Could not persist order to database table "%s".
fa: نتوانست ترتیب را در جدول پایگاه داده "%s" حفظ کند.

en: Could not process change for action: "%1$s" (ID: %2$d). Error: %3$s
fa: تغییر برای اقدام پردازش نشد: "%1$s" (شناسه: %2$d). خطا: %3$s

en: Could not register pattern "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
fa: الگوی "%1$s" به عنوان الگوی بلوک ثبت نشد (نام کاربری "%2$s" نامعتبر است)

en: Could not register pattern "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
fa: الگوی "%s" به عنوان الگوی بلوک ثبت نشد (فیلد "Slug" وجود ندارد)

en: Could not register pattern "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
fa: الگوی "%s" به عنوان الگوی بلوک ثبت نشد (فیلد "عنوان" وجود ندارد)

en: Could not start the installation process. Reason:
fa: نمی‌توان فرآیند نصب را شروع کرد. دلیل:

en: Could not update the attribute.
fa: ویژگی را نمی توان بروزرسانی کرد.

en: Could not write to template file.
fa: در فایل الگو نمی توانید بنویسید.

en: Could not write to the temp directory. Try downloading files one at a time instead.
fa: نمی‌توان در پوشۀ موقت نوشت. در عوض سعی کنید پرونده‌ها را یکی یکی بارگیری کنید.

en: Count
fa: شمارش

en: Count downloads even if only part of a file is fetched.
fa: شمارش دانلودها حتی اگر فقط بخشی از یک فایل واکشی شده باشد.

en: Count partial downloads
fa: شمارش دانلودهای نصفه

en: Country / Region
fa: کشور / منطقه

en: Country / Region.
fa: کشور / منطقه.

en: Country / State
fa: کشور / استان

en: Country / region
fa: کشور / منطقه

en: Country ISO 3166 code.
fa: کد ISO 3166 کشور.

en: Country code
fa: کد کشور

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
fa: کد کشور در قالب ISO 3166-1 alpha-2. .

en: Country code.
fa: کد کشور.

en: Country&nbsp;code
fa: کد ; کشور

en: Country/Region
fa: کشور / منطقه

en: Country/Region (optional)
fa: کشور/منطقه (اختیاری)

en: Country/Region code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
fa: کد کشور/منطقه در قالب ISO 3166-1 alpha-2.

en: County
fa: شهرستان

en: Coupon | Coupons
fa[0]: کوپن

en: Coupon "%s" cannot be applied because it does not exist.
fa: کوپن "%s" قابل اعمال نیست زیرا وجود ندارد.

en: Coupon "%s" cannot be applied because it is not valid.
fa: کوپن "%s" قابل اعمال نیست زیرا معتبر نیست.

en: Coupon "%s" has expired.
fa: کوپن «%s» منقضی شده است.

en: Coupon %s was used in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
fa: کوپن %s در تراکنش دیگری در این تسویه‌حساب استفاده شد و به حد مجاز استفاده از کوپن رسیده است. لطفا کوپن را بردارید و دوباره امتحان کنید.

en: Coupon ID.
fa: شناسه کدتخفیف.

en: Coupon amount
fa: میزان تخفیف

en: Coupon applied: "%s".
fa: کوپن اعمال شد: "%s".

en: Coupon cannot be removed because it is not already applied to the cart.
fa: امکان حذف کدتخفیف وجود ندارد زیرا قبلاً روی سبد خرید اعمال نشده است.

en: Coupon code
fa: کد تخفیف

en: Coupon code "%s" already applied!
fa: کد تخفیف "%s" قبلاً اعمال شده است!

en: Coupon code "%s" has already been applied.
fa: کدتخفیف «%s» قبلاً اعمال شده است.

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
fa: کدتخفیف وجود دارد - مشتریان از این کدتخفیف استفاده خواهند کرد.

en: Coupon code applied successfully.
fa: کد تخفیف با موفقیت اعمال شد.

en: Coupon code is required.
fa: کدتخفیف الزامی است.

en: Coupon code removed successfully.
fa: کد تخفیف با موفقیت حذف شد.

en: Coupon code.
fa: کد تخفیف.

en: Coupon created
fa: کدتخفیف ایجاد شد

en: Coupon creation date in GMT.
fa: تاریخ ایجاد کدتخفیف بر اساس GMT.

en: Coupon creation date.
fa: تاریخ ایجاد کدتخفیف.

en: Coupon data
fa: اطلاعات کدتخفیف

en: Coupon deleted
fa: کدتخفیف پاک شد

en: Coupon description.
fa: توضیحات کدتخفیف.

en: Coupon discount type.
fa: نوع تخفیف کدتخفیف.

en: Coupon does not exist in the cart.
fa: کوپن در سبد خرید وجود ندارد.

en: Coupon does not exist.
fa: کوپن وجود ندارد.

en: Coupon draft updated.
fa: پیش‌نویس کوپن به‌روزرسانی شد.

en: Coupon expiration date in GMT.
fa: تاریخ انقضاء کدتخفیف بر اساس GMT.

en: Coupon expiration date.
fa: تاریخ انقضاء کدتخفیف.

en: Coupon expiry date
fa: تاریخ انقضای کوپن

en: Coupon has been removed.
fa: کدتخفیف حذف شد.

en: Coupon is not valid.
fa: کد تخفیف معتبر نیست.

en: Coupon item ID is readonly.
fa: شناسه کدتخفیف قابل ویرایش نیست.

en: Coupon removed: "%s".
fa: کوپن حذف شد: "%s".

en: Coupon restored
fa: کدتخفیف بازسازی شد

en: Coupon saved.
fa: کدهای تخفیف.

en: Coupon scheduled for: %s.
fa: کدتخفیف برای %s زمانبندی شد.

en: Coupon submitted.
fa: کدتخفیف اعمال شد.

en: Coupon type
fa: نوع کد تخفیف

en: Coupon type name.
fa: نام نوع کدتخفیف.

en: Coupon updated
fa: کوپن به‌روزرسانی شد

en: Coupon updated.
fa: کدتخفیف به‌روز شد.

en: Coupon(s)
fa: کد(های) تخفیف

en: Coupon(s):
fa: کد تخفیف(ها):

en: Coupon:
fa: کدتخفیف:

en: Coupon: %s
fa: کد تخفیف: %s

en: Coupons
fa: کدهای تخفیف

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
fa: کدتخفیف یک راه عالی برای ارائه تخفیف و پاداش به مشتریان شماست. آن‌ها پس از ایجاد در اینجا ظاهر خواهند شد.

en: Coupons are disabled.
fa: کدهای تخفیف غیرفعال هستند.

en: Coupons by date
fa: کدهای تخفیف بر اساس تاریخ

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
fa: کدهای تخفیف فقط از طریق سبد خرید و برگه پرداخت قابل اعمال هستند.

en: Coupons detailed reports.
fa: گزارش جزئیات کدتخفیف.

en: Coupons discounts
fa: کدهای تخفیف

en: Coupons for groups. Provides the option to have coupons that are restricted to group members or roles. Works with the free Groups plugin.
fa: کوپن برای گروه‌ها: امکان ایجاد کوپن‌های تخفیف ویژه برای اعضای گروه یا نقش‌های خاص را فراهم می‌کند. با افزونه رایگان Groups کار می‌کند.

en: Coupons line data.
fa: داده ردیف کدهای تخفیف.

en: Coupons list
fa: فهرست کدهای تخفیف

en: Coupons lookup table
fa: جدول استعلام کوپن‌ها

en: Coupons lookup table does not exist.
fa: جدول استعلام کوپن‌ها وجود ندارد.

en: Coupons navigation
fa: ناوبری کدهای تخفیف

en: Coupons totals.
fa: مجموع کدهای تخفیف.

en: Crafted from resilient thick glass, this jug ensures lasting quality, making it perfect for everyday use with a touch of vintage charm.
fa: این پارچ که از شیشه ضخیم و مقاوم ساخته شده، کیفیتی ماندگار را تضمین می‌کند و آن را برای استفاده روزمره با حسی از جذابیت قدیمی ایده‌آل می‌سازد.

en: Create
fa: ایجاد

en: Create "store credit" coupons for customers which are redeemable at checkout.
fa: کوپن‌های «اعتبار فروشگاه» برای مشتریان ایجاد کنید که در هنگام پرداخت قابل استفاده هستند.

en: Create COGS columns in the product meta lookup table
fa: ستون‌های COGS را در جدول جستجوی متای محصول ایجاد کنید

en: Create Order
fa: ایجاد سفارش

en: Create Product
fa: ساخت محصول

en: Create a new product in WooCommerce with name, price, description, and other product attributes.
fa: یک محصول جدید در ووکامرس با نام، قیمت، توضیح و سایر ویژگی‌های محصول ایجاد کنید.

en: Create a new webhook
fa: ایجاد یک webhook جدید

en: Create a product
fa: ایجاد یک محصول

en: Create a unique URL that applies a discount and optionally adds one or more products to the customer's cart.
fa: یک URL منحصر به فرد ایجاد کنید که تخفیف اعمال می‌کند و به صورت اختیاری یک یا چند محصول را به سبد خرید مشتری اضافه می‌کند.

en: Create account password
fa: ایجاد کلمه عبور حساب کاربری

en: Create ad campaigns and reach one billion global users with %1$sTikTok for WooCommerce%2$s
fa: %1$sTikTok for WooCommerce%2$s کمپین‌های تبلیغاتی ایجاد کنید و به یک میلیارد کاربر جهانی دسترسی پیدا کنید

en: Create ad campaigns with TikTok
fa: در تیک‌تاک کمپین‌های تبلیغاتی ایجاد کنید

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users with TikTok for WooCommerce.
fa: با TikTok for WooCommerce کمپین‌های تبلیغاتی ایجاد کنید و به یک میلیارد کاربر جهانی دسترسی پیدا کنید.

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users.
fa: کمپین‌های تبلیغاتی ایجاد کنید و به یک میلیارد کاربر جهانی دسترسی پیدا کنید.

en: Create an API key
fa: ایجاد یک کلید API

en: Create an account with %s
fa: در %s حساب کاربری جدید بسازید

en: Create an account?
fa: می خواهید یک حساب کاربری ایجاد کنید؟

en: Create and save
fa: ایجاد یا ذخیره

en: Create and send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns straight from your dashboard.
fa: ایمیل‌های پیگیری خرید، خبرنامه‌ها و کمپین‌های تبلیغاتی را مستقیماً از داشبورد خود ایجاد و ارسال کنید.

en: Create and use full text search indexes for orders. This feature only works with high-performance order storage.
fa: ایجاد و استفاده از فهرست‌های جستجوی متن کامل برای سفارشات. این ویژگی فقط با ذخیره‌سازی سفارش با کارایی بالا کار می‌کند.

en: Create anything
fa: هر چیزی را خلق کنید

en: Create columns
fa: ایجاد ستون‌ها

en: Create coupons
fa: ساخت کدهای تخفیف

en: Create customers
fa: ساخت خریدارها

en: Create default WooCommerce pages
fa: ایجاد صفحات پیشفرض ووکامرس

en: Create new brand
fa: ایجاد برند جدید

en: Create new category
fa: ایجاد دسته‌بندی تازه

en: Create orders
fa: ساخت سفارش‌ها

en: Create pages
fa: ایجاد صفحات

en: Create products
fa: ساخت محصولات

en: Create shipping method
fa: ایجاد روش حمل و نقل

en: Create some products
fa: تعدادی محصول ایجاد کنید

en: Create value
fa: ایجاد مقدار

en: Create webhooks
fa: ساخت وب هوک‌ها

en: Create your first coupon
fa: ایجاد اولین کدتخفیف

en: Created
fa: ایجاد شد

en: Created at
fa: ایجاد شده در

en: Creating %d action | Creating %d actions
fa[0]: ایجاد %d اقدام

en: Creating product review failed.
fa: ایجاد دیدگاه محصول با شکست مواجه گردید.

en: Creative format
fa: ساختار خلاقانه

en: Credit card
fa: کارت اعتباری

en: Credit/debit cards, Apple Pay, Google Pay, and more.
fa: کارت‌های اعتباری/نقدی، اپل پی، گوگل پی و بیشتر.

en: Critical
fa: بحرانی

en: Cross-sells
fa: محصولات مشابه (Cross-Sells)

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
fa: Cross-Sells محصولاتی که به مشتری پیشنهاد میکنید به همراه محصول حاضر، خریداری نمایند.

en: Crypto Payments
fa: پرداخت‌های رمزارز

en: Currency
fa: واحد پولی

en: Currency code (in ISO format) for returned prices.
fa: کد ارز (در فرمت ISO) برای قیمت های برگشتی.

en: Currency minor unit (number of digits after the decimal separator) for returned prices.
fa: واحد کوچک واحد پولی (تعداد ارقام بعد از اعشار) برای قیمت‌ها.

en: Currency options
fa: پیکربندی واحد پولی

en: Currency position
fa: محل واحد پولی

en: Currency position.
fa: موقعیت واحد پولی.

en: Currency symbol for the currency which can be used to format returned prices.
fa: نماد ارز برای واحد پولی که می‌تواند برای قالب‌بندی قیمت‌ها استفاده شود.

en: Currency symbol position for this country.
fa: موقعیت نماد ارز برای این کشور.

en: Currency symbol.
fa: نماد واحد پولی.

en: Currency the order was created with, in ISO format.
fa: واحد پولی که سفارش با آن ایجاد شده است، در فرمت ISO.

en: Currency.
fa: واحد پول.

en: Current
fa: فعلی

en: Current page
fa: برگه کنون

en: Current page of the collection.
fa: صفحه فعلی مجموعه.

en: Current page retrieval should be called on or after the `current_screen` hook.
fa: بازیابی صفحه فعلی باید در هوک `current_screen` یا بعد از آن فراخوانی شود.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
fa: گذرواژه پیشین (در صورتی که قصد تغییر ندارید خالی بگذارید)

en: Current plugin version.
fa: نسخه کنونی افزونه.

en: Current price is: %s.
fa: قیمت فعلی %s است.

en: Current product price.
fa: قیمت فعلی محصول.

en: Current set billing address for the customer.
fa: نشانی صورتحساب تنظیم شده فعلی برای مشتری.

en: Current set shipping address for the customer.
fa: نشانی ارسال فعلی تنظیم شده برای مشتری.

en: Current variation price.
fa: قیمت کنونی متغیر.

en: Currently syncing orders... %s pending
fa: در حال همگام‌سازی سفارشات... %s در انتظار

en: Custom
fa: سفارشی سازی

en: Custom Email Styles
fa: استایل سفارشی ایمیل

en: Custom Fields
fa: زمینه‌های سفارشی

en: Custom Link
fa: پیوند سفارشی

en: Custom base
fa: سفارشی‌محور

en: Custom field deleted.
fa: زمینه‌دلخواه پاک شد.

en: Custom field updated.
fa: زمینه‌دلخواه به‌روز‌رسانی شد.

en: Custom fields
fa: فیلدهای سفارشی

en: Custom fields can be used in a variety of ways, such as sharing more detailed product information, showing more input fields, or for internal inventory organization. %1$sRead more about custom fields%2$s
fa: فیلدهای سفارشی را می‌توان به روش‌های مختلفی استفاده کرد، مانند اشتراک‌گذاری اطلاعات دقیق‌تر محصول، نمایش فیلدهای ورودی بیشتر یا برای سازماندهی موجودی داخلی. %1$sدرباره فیلدهای سفارشی بیشتر بخوانید%2$s

en: Custom fields can be used to add extra metadata to an order that you can %1$suse in your theme%2$s.
fa: فیلدهای سفارشی می‌توانند برای اضافه کردن فراداده‌های اضافی به یک سفارش استفاده شوند که می‌توانید %1$s در قالب %2$s خود از آنها استفاده کنید.

en: Custom fonts
fa: فونت‌های سفارشی

en: Custom order table usage is not enabled. If you are testing, you can enable it by following the testing instructions in %s
fa: استفاده از جدول سفارش سفارشی فعال نیست. اگر در حال آزمایش هستید، می‌توانید با دنبال کردن دستورالعمل‌های آزمایش در %s آن را فعال کنید

en: Custom order tables could not be created.
fa: جدول‌های سفارش مخصوص نمی‌تواند ایجاد شود.

en: Custom order tables does not exist, creating...
fa: جدول‌های سفارش مخصوص وجود ندارند؛ در حال ایجاد...

en: Custom order tables were created successfully.
fa: جدول‌های سفارش مخصوص با موفقیت ایجاد شد.

en: Custom ordering
fa: ترتیب مرسوم

en: Custom ordering position.
fa: موقعیت ترتیب سفارشی.

en: Custom orders tables have been deleted.
fa: جدول‌های سفارش‌های سفارشی حذف شده است.

en: Custom:
fa: دلخواه:

en: Customer
fa: مشتری

en: Customer Country
fa: کشور مشتری

en: Customer Data
fa: داده مشتری

en: Customer Email
fa: ایمیل مشتری

en: Customer First Name
fa: نام مشتری

en: Customer Full Name
fa: نام کامل مشتری

en: Customer ID if registered. Will return 0 for guests.
fa: شناسه مشتری در صورت ثبت نام برای مهمان 0 برمی گردد.

en: Customer ID is invalid.
fa: شناسه مشتری نامعتبر است.

en: Customer ID.
fa: آی‌پی مشتری.

en: Customer IP: %s
fa: آی پی مشتری: %s

en: Customer Last Name
fa: نام خانوادگی مشتری

en: Customer Name
fa: نام مشتری

en: Customer Username
fa: نام کاربری مشتری

en: Customer billing address
fa: آدرس ارسال صورت‌حساب مشتری

en: Customer created
fa: مشتری ایجاد شد

en: Customer deleted
fa: مشتری پاک شد

en: Customer details
fa: مشخصات خریدار

en: Customer download link
fa: لینک دانلود مشتری

en: Customer download log
fa: گزارش دانلود مشتری

en: Customer download permissions have been retained.
fa: مجوزهای دانلود مشتری حفظ شده است.

en: Customer downloads
fa: دانلودهای مشتری

en: Customer first name.
fa: نام خریدار.

en: Customer history
fa: سابقه مشتری

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
fa: اطلاعات مشتری، مانند نام شما، آدرس ایمیل و صورت حساب و اطلاعات حمل و نقل.

en: Customer last name.
fa: نام خانوادگی خریدار.

en: Customer list
fa: لیست مشتری

en: Customer login name.
fa: نام کاربری مشتری.

en: Customer matched zone "%s"
fa: منطقه منطبق با مشتری "%s"

en: Customer note
fa: یادداشت خریدار

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
fa: ایمیل‌های یادداشت خریدار وقتی شما یک یادداشت به سفارش اضافه کنید، فرستاده خواهند شد.

en: Customer notes about the order
fa: یادداشت مشتری در باره سفارش

en: Customer orders
fa: سفارش‌های مشتری

en: Customer password for new accounts, if applicable.
fa: رمز عبور مشتری برای حساب‌های جدید، در صورت لزوم.

en: Customer password.
fa: گذرواژه مشتری.

en: Customer payment page &rarr;
fa: صفحه پرداخت مشتری ;

en: Customer provided note
fa: یادداشت ارائه شده مشتری

en: Customer provided note:
fa: یادداشت ارائه شده مشتری:

en: Customer role.
fa: نقش مشتری.

en: Customer sales
fa: فروش مشتری

en: Customer shipping address
fa: آدرس حمل و نقل مشتری

en: Customer type
fa: نوع مشتری

en: Customer type name.
fa: نام نوع مشتری.

en: Customer updated
fa: مشتری بروزرسانی شد

en: Customer's IP address.
fa: آدرس IP مشتری.

en: Customer:
fa: مشتری:

en: Customers
fa: مشتریان

en: Customers can create an account after their order is placed. Customize messaging %1$shere%2$s.
fa: مشتریان پس از ثبت سفارش می‌توانند یک حساب کاربری ایجاد کنند. سفارشی کردن پیام %1$sاینجا%2$s.

en: Customers can create an account before placing their order.
fa: مشتریان می‌توانند قبل از ثبت سفارش خود، یک حساب کاربری ایجاد کنند.

en: Customers can still save the file to their device, but by default file will be opened instead of being downloaded (does not work with redirects).
fa: مشتریان همچنان می‌توانند فایل را در دستگاه خود ذخیره کنند، اما به طور پیشفرض، فایل به جای دانلود، باز می‌شود (با تغییر مسیرها کار نمی‌کند).

en: Customers detailed reports.
fa: گزارش جزئیات مشتریان.

en: Customers do not support trashing.
fa: مشتری‌ها از حذف شده‌ها پشتیبانی نمی کند.

en: Customers totals.
fa: مجموع مشتری‌ها.

en: Customers vs. guests
fa: مشتریان در مقابل مهمان‌ها

en: Customers will need to spend this amount to get free shipping.
fa: مشتریان باید این مبلغ را برای ارسال رایگان هزینه کنند.

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
fa: مشتری‌ها تا زمانی که روش حمل و نقلی دردسترس نباشد، قادر به خرید محصولات فیزیکی از فروشگاه شما نیستند.

en: Customizable products
fa: محصولات قابل سفارشی‌سازی

en: Customize the color of your buttons and links. Default %s.
fa: رنگ دکمه‌ها و لینک‌های خود را سفارشی کنید. پیشفرض %s.

en: Customize the look and feel of all you notification emails.
fa: ظاهر و حس و حال تمام ایمیل‌های آگاه‌سازی خود را سفارشی‌سازی کنید.

en: Customize your WooCommerce email template and preview it below.
fa: قالب ایمیل ووکامرس خود را سفارشی کنید و پیش‌نمایش آن را در زیر مشاهده کنید.

en: Customize your emails
fa: ایمیل‌هایتان را سفارشی کنید

en: Customize your online store with WooCommerce blocks
fa: فروشگاه آنلاین خود را با بلوک‌های ووکامرس سفارشی‌سازی کنید

en: Customize your store
fa: فروشگاه خود را شخصی‌سازی کنید

en: DESC
fa: نزولی

en: Daily Cron
fa: کرون روزانه

en: Dashboard
fa: پیشخوان

en: Data in posts table appears to be more recent than in HPOS tables. Compare order data with `wp wc hpos diff %1$d` and use `wp wc hpos backfill %1$d --from=posts --to=hpos` to fix.
fa: به نظر می‌رسد داده‌های جدول posts جدیدتر از جداول HPOS هستند. داده‌های سفارش را با `wp wc hpos diff %1$d` مقایسه کنید و برای رفع مشکل از `wp wc hpos backfill %1$d --from=posts --to=hpos` استفاده کنید.

en: Data resource ID.
fa: شناسه منابع داده.

en: Data resource description.
fa: توصیف اطلاعات منابع.

en: Data store:
fa: ذخیره داده‌ها:

en: Data to pass through to the payment method when processing payment.
fa: داده‌هایی که باید هنگام پردازش پرداخت به روش پرداخت منتقل شوند.

en: Data: %1$.2fMB + Index: %2$.2fMB + Engine %3$s
fa: داده: %1$.2fمگابایت + ایندکس: %2$.2fمگابایت + انجین %3$s

en: Database
fa: پایگاه داده

en: Database (not recommended on live sites)
fa: پایگاه‌داده (در سایت‌های فعال توصیه نمی‌شود)

en: Database Data Size
fa: اندازه داده‌های پایگاه داده

en: Database File Path
fa: مسیر پرونده پایگاه داده

en: Database Index Size
fa: اندازه فهرست پایگاه داده

en: Database date field considered for Revenue and Orders reports
fa: فیلد تاریخ پایگاه داده برای گزارش‌های درآمد و سفارش‌ها در نظر گرفته شده است

en: Database error.
fa: خطای پایگاه داده.

en: Database information:
fa: اطلاعات پایگاه داده:

en: Database prefix
fa: پیشوند پایگاه داده

en: Database prefix.
fa: پیشوند پایگاه داده.

en: Database settings
fa: تنظیمات پایگاه‌داده

en: Database tables missing
fa: جدول‌های پایگاه‌داده پیدا نشد

en: Database tables.
fa: جداول پایگاه داده.

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
fa: بروز رسانی پایگاه داده برنامه ریزی شده است که در پس زمینه اجرا شود.

en: Database verified successfully.
fa: پایگاه‌داده با موفقیت تایید شد.

en: Database.
fa: پایگاه داده.

en: Datastore currently in use for orders.
fa: مخزن داده در حال حاضر برای سفارش‌ها استفاده می‌شود.

en: Date
fa: تاریخ

en: Date Paid
fa: تاریخ پرداخت

en: Date Type
fa: نوع تاریخ

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any (GMT).
fa: تاریخی که پس از آن باید یادداشت را در صورت وجود (GMT) به کاربر یادآوری کرد.

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any.
fa: تاریخی که پس از آن باید در صورت وجود یادداشت به کاربر یادآوری شود.

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد

en: Date created:
fa: تاریخ ایجاد:

en: Date last active GMT.
fa: تاریخ آخرین GMT فعال.

en: Date last active.
fa: آخرین تاریخ فعالیت.

en: Date modified
fa: تاریخ ویرایش شد

en: Date registered GMT.
fa: تاریخ ثبت شده منطقه زمانی گرینویچ.

en: Date registered.
fa: تاریخ ثبت.

en: Date sale price ends
fa: تاریخ پایان فروش ویژه

en: Date sale price starts
fa: تاریخ شروع فروش ویژه

en: Date the note was created (GMT).
fa: تاریخ ایجاد یادداشت (GMT).

en: Date the note was created.
fa: تاریخ ایجاد یادداشت.

en: Date the order was created, as GMT.
fa: تاریخ ایجاد سفارش، به عنوان GMT.

en: Date the order was created, in the site's timezone.
fa: تاریخ ایجاد سفارش، در منطقه زمانی سایت.

en: Date:
fa: تاریخ:

en: Day(s)
fa: روز(ها)

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Debug log
fa: گزارش عیب یابی

en: Debug mode
fa: حالت اشکال زدایی

en: Decimal precision of the returned prices.
fa: دقت اعشاری قیمت های برگشتی.

en: Decimal separator
fa: جداکننده‌ی اعشاری

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
fa: جداکننده اعشار برای قیمت‌های نمایش داده شده برای این کشور.

en: Decimal separator for the currency which can be used to format returned prices.
fa: جداکنندۀ اعشاری برای واحد پول که می‌تواند برای قالب‌بندی قیمت‌ها استفاده شود.

en: Decimal separator.
fa: جداکننده اعشاری.

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
fa: کاهش قیمت معمول با (مقدار ثابت یا %)

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
fa: کاهش قیمت فروش ویژه موجود با (مقدار ثابت و یا %):

en: Decrease existing stock by:
fa: کاهش موجودی انبار توسط:

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
fa: کاهش قیمت به طور منظم (مقدار ثابت یا درصد)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
fa: کاهش قیمت حراج (مقدار ثابت یا درصد)

en: Default
fa: پیش‌ فرض

en: Default Date Range
fa: محدوده تاریخ پیشفرض

en: Default Form Values
fa: مقادیر فرم پیشفرض

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
fa: کد پیشفرض ISO4127 alpha-3 برای کشور.

en: Default attribute
fa: ویژگی پیشفرض

en: Default block content
fa: محتوای بلوک پیشفرض

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
fa: دسته-بندی-نشده

en: Default customer location
fa: مکان پیشفرض مشتری

en: Default product category cannot be deleted.
fa: دسته پیشفرض محصول را نمی توان حذف کرد.

en: Default product sorting
fa: مرتب‌سازی پیشفرض محصولات

en: Default sort order
fa: مرتب‌سازی پیشفرض

en: Default sort order.
fa: مرتب‌سازی پیشفرض.

en: Default sorting
fa: مرتب‌سازی پیشفرض

en: Default sorting (custom ordering + name)
fa: مرتب‌ سازی پیشفرض (ترتیب سفارشی + نام)

en: Default timezone is %s - it should be UTC
fa: منطقه زمانی پیشفرض %s می باشد - شما می بایست از UTC استفاده کنید

en: Default timezone is UTC
fa: منطقه زمانی پیش پندار است

en: Default timezone.
fa: منطقه زمانی پیشفرض.

en: Default to customer billing address
fa: ارسال به آدرس صورتحساب مشتری به صورت پیشفرض

en: Default to customer shipping address
fa: پیشفرض به آدرس حمل و نقل مشتری

en: Default value for the setting.
fa: مقدار پیشفرض برای تنظیم.

en: Default values for generated variations.
fa: مقادیر پیشفرض برای تنوع‌های تولید شده.

en: Defaults variation attributes.
fa: ویژگی‌های متغیر پیشفرض.

en: Define if the attribute can be used as variation.
fa: تعیین کن که ویژگی می تواند استفاده شود برای متغیر‌ها.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
fa: تعیین کن اگر ویژگی قابل مشاهده است در تب "اطلاعات بیشتر" در برگه محصول.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
fa: تعیین کنید اگر سفارش پرداخت شده است. آن را در وضعیت در حال انجام قرار داده و اقلام سفارش را در انبار کاهش بده.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
fa: در صورتی که متغیر در صفحه محصول قابل نمایان می باشد، تعیین کنید.

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
fa: متن نمایشی که پس از قیمت محصول نشان داده می شود، را بنویسید.به عنوان نمونه، "inc. Vat" می تواند جهت توضیح قیمت‌های شما باشد. شما همچنین می توانید یکی از قیمت‌های ثبت شده زیر را هم استفاده کنید:
    {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
fa: تعریف کنید کل محصول شامل مالیات است، یا فقط هزینه ارسال آن.

en: Defined cost value.
fa: ارزش هزینه تعریف شده.

en: Delete
fa: حذف

en: Delete "%s" permanently
fa: حذف "%s" دائمی

en: Delete Permanently
fa: پاک کردن برای همیشه

en: Delete Product
fa: حذف محصول

en: Delete WooCommerce tax rates
fa: حذف همه نرخ‌های مالیات ووکامرس

en: Delete all variations
fa: پاک کردن تمامی تغییر‌ات

en: Delete an Inbox Notification
fa: حذف یک اعلان صندوق ورودی

en: Delete fee
fa: حذف هزینه

en: Delete image
fa: پاک کردن تصویر

en: Delete item
fa: حذف مورد

en: Delete log
fa: حذف گزارش

en: Delete note
fa: حذف یادداشت

en: Delete orphaned variations
fa: حذف متغیرهای بدون والد

en: Delete payment method
fa: حذف شیوه پرداخت

en: Delete permanently
fa: پاک کردن‌ برای همیشه

en: Delete shipping
fa: حذف حمل و نقل

en: Delete tax rates
fa: حذف نرخ‌های مالیات

en: Delete template file
fa: پاک کردن فایل الگو

en: Delete the custom orders tables
fa: جداول سفارشات سفارشی را حذف کنید

en: Delete the selected notifications permanently?
fa: آگاه‌سازی‌های انتخاب‌شده برای همیشه حذف شوند؟

en: Delete this log file permanently?
fa: این فایل گزارش برای همیشه حذف شود؟

en: Delete this notification permanently?
fa: این آگاه‌سازی برای همیشه حذف شود؟

en: Delete this review permanently
fa: پاک کردن‌ این دیدگاه برای همیشه

en: Delete unverified notification sign-ups after (in days)
fa: حذف ثبت‌نام‌های تایید نشده در آگاه‌سازی پس از (به روز)

en: Deleted
fa: حذف شد

en: Deleted %1$d action | Deleted %1$d actions
fa[0]: %1$d اقدام حذف شد

en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
fa: %1$s حذف شد و موجودی تنظیم شد (%2$s)

en: Deleted %s
fa: %s حذف شد

en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
fa: همه sessions فعال حذف کنید، و %d سبدهای ذخیره شده‌اند.

en: Deletes unused variations.
fa: تنوع‌های استفاده نشده را حذف می‌کند.

en: Deleting %d action | Deleting %d actions
fa[0]: حذف %d اقدام

en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
fa: پاک کردن یک دسته، محصولات موجود در آن دسته را پاک نمی‌کند. به‌جای آن، محصولاتی که تنها مربوط به دسته‌ی پاک‌شده هستند، به دسته‌ی %s منتقل می‌شوند.

en: Delight customers and boost organic sales with a special WooCommerce birthday email (and coupon!) on their special day.
fa: مشتریان خود را با یک ایمیل تولد ویژه ووکامرس (و کوپن!) در روز خاصشان خوشحال کنید و فروش طبیعی را افزایش دهید.

en: Delimiter
fa: جداکننده

en: Delivery URL
fa: پیوند تحویل

en: Delivery fee
fa: هزینه تحویل

en: Delivery time estimate text, e.g. 3-5 business days.
fa: متن تخمین زمان تحویل، به عنوان مثال 3-5 روز کاری.

en: Deny
fa: انصراف

en: Department
fa: دپارتمان

en: Describe this product. What makes it unique? What are its most important features?
fa: این محصول را توضیح دهید. چه چیزی آن را منحصر به فرد می کند؟ مهم ترین ویژگی های آن چیست؟

en: Description
fa: توضیحات

en: Description (optional)
fa: توضیح (اختیاری)

en: Description for the setting field.
fa: توضیح برای فیلد تنظیم.

en: Description is missing.
fa: توضیحات گم شده اند.

en: Description of the marketing campaign type.
fa: شرح نوع کمپین بازاریابی.

en: Description of the marketing channel.
fa: توضیحات کانال بازاریابی.

en: Description of the shipping rate, e.g. Dispatched via USPS.
fa: شرح روش حمل‌ونقل، به عنوان مثال از طریق خدمات پستی ایالات متحده آمریکا ارسال می‌شود.

en: Design your store with deep WooCommerce integration. If toggled on, we’ll install <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, and your current theme <em>%s</em> will be deactivated.
fa: فروشگاه خود را با ووکامرس ادغام کنید. ما نصب میکنیم <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a> را برای شما و قالب شما <em>%s</em> غیر فعال می شود.

en: Desktop
fa: دسکتاپ

en: Destination logger must be configured before running a migration
fa: قبل از اجرای مهاجرت، خطار مقصد باید پیکربندی شود

en: Destination store must be configured before running a migration
fa: قبل از اجرای مهاجرت، فروشگاه مقصد باید پیکربندی شود

en: Detailed information about registered sources is not currently available.
fa: اطلاعات دقیقی در مورد منابع ثبت شده در حال حاضر در دسترس نیست.

en: Details
fa: جزئیات

en: Details about the store that are shown in email receipts.
fa: جزئیات مربوط به فروشگاه که در رسیدهای ایمیل نشان داده می‌شوند.

en: Details are not available for this customer as this user does not exist in the current site.
fa: جزئیات مربوط به این مشتری در دسترس نیست زیرا این کاربر در سایت فعلی وجود ندارد.

en: Details for order #%s,
fa: جزئیات سفارش #%s،

en: Details for order #{order_number}
fa: جزئیات سفارش #{order_number}

en: Details for order #{order_number} on {site_title}
fa: جزئیات سفارش #{order_number} در {site_title}

en: Determines how this attribute's values are displayed.
fa: تعریف کنید چگونه می خواهید این ویژگی نمایش داده شود.

en: Determines if hidden or visible catalog products are shown.
fa: تعیین می کند که محصولات فهرست پنهان یا قابل مشاهده نشان داده شده اند یا خیر.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
fa: نمایش ترتیب سفارش برای کاربر برای این ویژگی. اگر از مرتب‌سازی مرسوم استفاده کنید شما میتوانید با استفاده از کشیدن و رها کردن ترتیب را تغییر دهید.

en: Determines the type of discount that will be applied.
fa: تعیین نوع تخفیفی که اعمال خواهد شد.

en: Device type
fa: نوع دستگاه

en: Did the tool run successfully?
fa: آیا ابزار با موفقیت اجرا شد؟

en: Did you know you can print shipping labels at home?
fa: آیا می دانید که می توانید برچسب های حمل و نقل را در خانه چاپ کنید؟

en: Differences found for order %d:
fa: تفاوت‌های پیدا شده برای سفارش %d:

en: Dimensions
fa: ابعاد

en: Dimensions (%s)
fa: ابعاد (%s)

en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
fa: ابعاد (L&times;W&times;H) (%s)

en: Dimensions unit
fa: یکای اندازه گیری ابعاد

en: Direct
fa: مستقیم

en: Direct access to leading carriers
fa: دسترسی مستقیم به اپراتورهای پیشرو

en: Direct bank transfer
fa: انتقال مستقیم بانکی

en: Direct payments to email address:
fa: پرداخت مستقیم به ایمیل:

en: Direct updates
fa: بروز رسانی‌های مستقیم

en: Directory size: %s
fa: حجم پوشه: %s

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disable rule
fa: غیرفعال‌سازی قاعده

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
fa: غیر فعال کردن حمل‌ونقل و محاسبات حمل‌ونقل

en: Disabled
fa: غیرفعال شد

en: Disabled Features
fa: امکانات غیرفعال

en: Disabled in <a href="%s" aria-label="stock management store settings">store settings</a>.
fa: غیرفعال شد در <a href="%s" aria-label="stock management store settings">تنظیمات فروشگاه</a>.

en: Disconnect
fa: قطع شدن

en: Discount (%s)
fa: تخفیف (%s)

en: Discount amount
fa: میزان تخفیف

en: Discount amount as defined in the coupon (absolute value or a percent, depending on the discount type).
fa: مقدار تخفیف طبق تعریف در کوپن (مقدار ثابت یا درصد، بسته به نوع تخفیف).

en: Discount total tax.
fa: جمع تخفیف مالیات.

en: Discount total.
fa: جمع تخفیف.

en: Discount type
fa: نحوه تخفیف

en: Discount type.
fa: نوع تخفیف.

en: Discount:
fa: تخفیف:

en: Discounted labels from top global carriers
fa: برچسب‌های تخفیف دار از شرکت‌های برتر جهانی

en: Discounted orders
fa: سفارش‌های تخفیف‌دار

en: Discounted price:
fa: قیمت تخفیف خورده:

en: Discounted rates
fa: نرخ‌های تخفیف‌دار

en: Discover ways of extending your store with a tour of the Woo Marketplace
fa: راه‌های گسترش فروشگاه خود را با گشت و گذار در Woo Marketplace کشف کنید

en: Dismiss
fa: رد کردن

en: Dismiss the gateway
fa: رد کردن درگاه

en: Dismiss this notice
fa: نادیده گرفتن این اعلان

en: Dismiss this notice.
fa: پنهان کردن این آگهی.

en: Dismiss this suggestion
fa: این پیشنهاد را ردکن

en: Display Type:
fa: نوع نمایش:

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
fa: نمایش لیست محصولات مشاهده شده اخیر مشتری‌ها.

en: Display a list of active product filters.
fa: نمایش یک لیست از فیلترهای فعال محصول.

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
fa: نمایش یک لیست از صفات جهت فیلتر کردن محصولات در فروشگاه شما.

en: Display a list of recent reviews from your store.
fa: نمایش لیست نقدهای اخیر از فروشگاه شما.

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
fa: نمایش یک لیست از ارزیابی‌های ستاره ای جهت فیلتر کردن محصولات در فروشگاه شما.

en: Display a slider to filter products in your store by price.
fa: نمایش یک اسلایدر جهت فیلتر کردن محصولات بر اساس قیمت در فروشگاه شما.

en: Display name
fa: نام نمایشی

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
fa: به دلیل نگرانی‌های امنیتی، نام نمایشی را نمی توان به آدرس ایمیل تغییر داد.

en: Display order for the group.
fa: نمایش سفارش برای گروه.

en: Display prices during cart and checkout
fa: نمایش قیمت‌ها درون سبد خرید و برگه پرداخت

en: Display prices in the shop
fa: نمایش قیمت‌ها در فروشگاه

en: Display suggestions within WooCommerce
fa: نمایش پیشنهادات در ووکامرس

en: Display tax totals
fa: نمایش مجموع مالیات‌ها

en: Display the customer shopping cart.
fa: نمایش سبد خرید مشتری.

en: Display type
fa: نوع نمایش

en: Displayed title for the leaderboard.
fa: نمایش عنوان راهنماها.

en: Displays a single product.
fa: یک محصول را نمایش می‌دهد.

en: Displays products filtered by a category.
fa: نمایش محصولات فیلتر شده بر اساس یک دسته.

en: Displays products filtered by a tag.
fa: نمایش محصولات فیلتر شده براساس یک برچسب.

en: Displays products filtered by an attribute.
fa: نمایش محصولات فیلتر شده بر اساس یک ویژگی.

en: Displays search results for your store.
fa: نتایج جستجو را برای فروشگاه شما نمایش می‌دهد.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
fa: نمایش فعال بودن یا نبودن قابلیت WP Cron.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
fa: نمایش ایرادها یا اینکه وردپرس در حالت اشکال زدایی است.

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
fa: نمایش داده می شود که یا وردپرس یک کش مخزن خارجی را استفاده می کند.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
fa: چه چیزی نمایش شود یا اینکه پوسته جاری ووکامرس را پشتیبانی نمی کند.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
fa: چه چیزی نمایش شود یا اینکه پوسته جاری یک پوسته فرزند نیست.

en: Displays whether the current active theme is a block theme or a classic theme.
fa: نمایش می‌دهد که آیا قالب فعال فعلی یک قالب بلوکی است یا یک قالب کلاسیک.

en: Displays your products.
fa: محصولات شما را نمایش می‌دهد.

en: District
fa: منطقه

en: Do not allow
fa: اجازه نده

en: Do not import
fa: درون‌ریزی نکن

en: Do the important options return expected values?
fa: آیا گزینه های مهم مقادیر مورد انتظار را برمی گرداند؟

en: Do you need help with adding your first product?
fa: آیا برای افزودن اولین محصول خود به کمک نیاز دارید؟

en: Do you need more info about WooCommerce Subscriptions?
fa: آیا به اطلاعات بیشتری در مورد اشتراک های ووکامرس نیاز دارید؟

en: Do you want to generate all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
fa: آیا می‌خواهید همۀ متغیر‌ها را ایجاد کنید؟ این یک متغیر جدید برای هر ترکیب ممکن از ویژگی‌های متغیر ایجاد می‌کند (حداکثر %d در هر اجرا).

en: Do you want to migrate from Shopify to WooCommerce?
fa: آیا می‌خواهید از شاپیفای به ووکامرس مهاجرت کنید؟

en: Do you want to sell online courses?
fa: آیا می‌خواهید دوره‌های آنلاین بفروشید؟

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
fa: آیا مایلید ابتدا تغییرات را ذخیره کنید؟ اگر لغو را انتخاب کنید تغییرات ایجاد شده شما از بین خواهند رفت.

en: Docs
fa: مستندات

en: Does the product have additional options before it can be added to the cart?
fa: آیا محصول قبل از اضافه شدن به سبد خرید گزینه های اضافی دارد؟

en: Does the theme declare WooCommerce support?
fa: آیا پوسته اعلام پشتیبانی ووکامرس دارد؟

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
fa: آیا پوسته، فایل woocommerce.php را دارد؟

en: Does this theme have outdated templates?
fa: آیا این پوسته قالب‌های تاریخ گذشته دارد؟

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
fa: آیا سایت شما یک مجوز SSL اجباری برای تراکنشها داشته است؟

en: Does your site have the Legacy REST API enabled?
fa: آیا سایت شما دارای Legacy REST API فعال است؟

en: Don't allow purchases
fa: اجازه خرید ندهید

en: Don't charge for shipping.
fa: برای حمل و نقل هزینه ای دریافت نکن.

en: Don't charge tax
fa: مالیات نگیرید

en: Done!
fa: انجام شد!

en: Download | Downloads
fa[0]: دانلود

en: Download %d
fa: دانلود %d

en: Download %d ID
fa: بارگیری %d شناسه

en: Download %d URL
fa: آدرس URL %d دانلود

en: Download %d name
fa: نام %d دانلود

en: Download ID
fa: شناسه دانلود

en: Download ID (MD5).
fa: شناسه دانلود (MD5).

en: Download ID.
fa: شناسه دانلود.

en: Download URL
fa: آدرس اینترنتی دانلود

en: Download count
fa: شمارنده دانلود

en: Download expiry
fa: انقضاء دانلود

en: Download expiry days
fa: روز انقضاء دانلود

en: Download file URL.
fa: لینک دانلود فایل.

en: Download for support
fa: دریافت برای پشتیبانی

en: Download limit
fa: محدودیت دانلود

en: Download name
fa: نام دانلود

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
fa: نوع دانلود، این کنترها در نمای سایت نمایش داده می شوند.

en: Download your %1$s Report: %2$s
fa: گزارش %1$s خود را دانلود کنید: %2$s

en: Download your %s Report
fa: دریافت گزارش %s شما

en: Downloadable
fa: دانلودی

en: Downloadable file name.
fa: نام فایل قابل دانلود.

en: Downloadable files
fa: فایل‌های دانلودی

en: Downloadable product ID.
fa: شناسه محصول قابل دانلود.

en: Downloadable product permissions
fa: دسترسی محصولات دانلودشدنی

en: Downloadable products
fa: محصولات دانلودی

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
fa: محصولات دانلود‌شدنی دسترسی به یک فایل را به محض خرید می‌دهند.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
fa[0]: %s بار دانلود شده

en: Downloads
fa: دانلودها

en: Downloads remaining
fa: دانلودهای باقی مونده

en: Downloads require login
fa: دانلودها نیازمند ورود هستند

en: Draft orders are created when customers start the checkout process while the block version of the checkout is in place.
fa: سفارشات پیش‌نویس زمانی ایجاد می‌شوند که مشتریان فرآیند پرداخت را آغاز می‌کنند، در حالی که نسخه بلوکی پرداخت در حال انجام است.

en: Drafts <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: پیش‌نویس‌ها <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
fa: برای مرتب کردن مناطق دلخواه آن‌ها را بکشی و رها کنید. این نظم در برابر آدرس مشتری همسان خواهد بود.

en: Drag and drop to set admin attribute order
fa: کشیدن و رها کردن برای تنظیم ویژگی ویژگی مدیر

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
fa: بکشید و رها کنید (درگ و دراپ) یا برای متغیر سفارش مدیر کلیک کنید

en: Drag images, upload new ones or select files from your library. For best results, use JPEG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. %1$sHow to prepare images?%2$s
fa: تصاویر را بکشید، تصاویر جدید آپلود کنید یا فایل‌هایی را از کتابخانه خود انتخاب کنید. برای بهترین نتیجه، از فایل‌های JPEG با ابعاد ۱۰۰۰ در ۱۰۰۰ پیکسل یا بزرگتر استفاده کنید. %1$sچگونه تصاویر را آماده کنیم؟%2$s

en: Drive sales with %1$sGoogle for WooCommerce%2$s
fa: فروش را با %1$sGoogle for WooCommerce%2$s هدایت کنید

en: Drive sales with Google for WooCommerce
fa: فروش را با Google for WooCommerce هدایت کنید

en: Dropdown
fa: کشویی

en: Dropin Plugins
fa: افزونه‌های Dropin

en: Dropins & MU plugins.
fa: افزونه های Dropins & MU.

en: Dubrovnik-Neretva County
fa: شهرستان دوبروونیک-نرتوا

en: Dummy Product
fa: محصول ساختگی

en: Dummy Product Variation
fa: تنوع محصول ساختگی

en: Duplicate
fa: تکثیر

en: Durable glass
fa: شیشه بادوام

en: During checkout
fa: در حین پرداخت

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
fa: آذربایجان شرقی

en: Eclectic finds, ethical delights
fa: یافته‌های التقاطی، لذت‌های اخلاقی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit %s
fa: ویرایش %s

en: Edit %s page
fa: ویرایش %s برگه

en: Edit Approved Directory
fa: ویرایش پوشۀ تأیید شده

en: Edit Brand
fa: ویرایش برند

en: Edit Coupon
fa: ویرایش کدتخفیف

en: Edit Email
fa: ویرایش ایمیل

en: Edit Notification
fa: ویرایش آگاه‌سازی

en: Edit Order
fa: ویرایش سفارش

en: Edit Product
fa: ویرایش محصول

en: Edit Scheduled Action
fa: ویرایش برنامه ریزی شده

en: Edit account
fa: ویرایش حساب کاربری

en: Edit and create new products from your mobile devices with the Woo app
fa: ویرایش و ایجاد محصولات جدید از طریق دستگاه موبایل خود با نرم افزار وو

en: Edit attribute
fa: ویرایش ویژگی

en: Edit category
fa: ویرایش دسته

en: Edit coupon
fa: ویرایش کدتخفیف

en: Edit failed. Please try again.
fa: ویرایش نشد. لطفا دوباره سعی کنید.

en: Edit fee
fa: ویرایش هزینه

en: Edit item
fa: ویرایش مورد

en: Edit order
fa: ویرایش سفارش

en: Edit page
fa: ویرایش برگه

en: Edit product
fa: ویرایش محصول

en: Edit product form
fa: ویرایش فرم محصول

en: Edit products on the move
fa: ویرایش محصولات درحال انتقال

en: Edit shipping
fa: ویرایش حمل و نقل

en: Edit shipping class
fa: ویرایش کلاس حمل و نقل

en: Edit tag
fa: ویرایش برچسب

en: Edit this order
fa: ویرایش این سفارش

en: Edit this review
fa: ویرایش این نقد و بررسی

en: Education and learning
fa: آموزش و یادگیری

en: Effective monetary cost value.
fa: ارزش هزینه پولی مؤثر.

en: Effortless payments by Mollie: Offer global and local payment methods, get onboarded in minutes, and supported in your language.
fa: پرداخت‌های بدون دردسر توسط Mollie: روش‌های پرداخت جهانی و محلی را ارائه دهید، در عرض چند دقیقه سوار شوید و به زبان شما پشتیبانی شود.

en: Effortlessly accept cryptocurrency payments in your store.
fa: به راحتی پرداخت‌های ارز دیجیتال را در فروشگاه خود بپذیرید.

en: Eircode
fa: کد پستی ایرلند

en: Electronics and computers
fa: الکترونیک و رایانه

en: Elevate your table with a 330ml Retro Glass Jug, blending classic design and durable hardened glass.
fa: با پارچ شیشه‌ای ۳۳۰ میلی‌لیتری Retro، که طراحی کلاسیک و شیشه سخت بادوام را با هم ترکیب می‌کند، میز خود را زیباتر کنید.

en: Email
fa: ایمیل

en: Email Address
fa: آدرس ایمیل

en: Email Template
fa: قالب ایمیل

en: Email address
fa: آدرس ایمیل

en: Email address (optional)
fa: آدرس ایمیل (اختیاری)

en: Email address is invalid.
fa: آدرس ایمیل نامعتبر است.

en: Email address to receive payments
fa: ایمیل برای دریافت پرداخت‌ها

en: Email address to send the email preview to.
fa: آدرس ایمیل برای ارسال پیش‌نمایش ایمیل.

en: Email address to send the order details to.
fa: آدرس ایمیل جهت ارسال جزئیات سفارش.

en: Email address.
fa: آدرس ایمیل.

en: Email background
fa: پس‌زمینه ایمیل

en: Email content
fa: محتوای ایمیل

en: Email design
fa: طراحی ایمیل

en: Email heading
fa: سربرگ ایمیل

en: Email heading (paid)
fa: سربرگ ایمیل (پرداخت)

en: Email improvements
fa: بهبودهای ایمیل

en: Email improvements button
fa: دکمه بهبود ایمیل

[ctx: Email notification]
en: Shop Now
fa: اکنون خرید کنید

en: Email notifications
fa: اطلاع رسانی‌های ایمیل

en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
fa: اعلان‌های ایمیل ارسال شده از ووکامرس به شرح زیر است. با کلیک روی یک ایمیل آن را پیکربندی کنید.<br>%s

en: Email of the reviewer.
fa: ایمیل بررسی کننده.

en: Email options
fa: پیکربندی ایمیل

en: Email post generated for %s.
fa: پست ایمیل برای %s ایجاد شد.

en: Email preview
fa: پیش‌نمایش ایمیل

en: Email sender address.
fa: آدرس فرستنده ایمیل.

en: Email sender name cannot be empty.
fa: نام فرستنده ایمیل نمی‌تواند خالی باشد.

en: Email sender name.
fa: نام فرستنده ایمیل.

en: Email sender options
fa: پیکربندی ارسال ایمیل

en: Email sent to customers after completing the sign-up process successfully.
fa: ایمیلی که پس از تکمیل موفقیت‌آمیز فرآیند ثبت‌نام، برای مشتریان ارسال می‌شود.

en: Email sent to signed-up customers when a product is back in stock.
fa: ارسال ایمیل به مشتریان ثبت‌نام شده هنگام موجود شدن دوباره محصول.

en: Email template
fa: الگوی ایمیل

en: Email template "%1$s" sent to %2$s, via %3$s.
fa: قالب ایمیل "%1$s" از طریق %3$s به %2$s ارسال شد.

en: Email type
fa: نوع ایمیل

en: Email you used during checkout.
fa: ایمیلی که در هنگام ثبت سفارش وارد کردید.

en: Email:
fa: ایمیل:

en: Emails
fa: ایمیل‌ها

en: Emergency
fa: اضطراری

en: Empty Mini-Cart Message
fa: پیام سبد خرید کوچک خالی

en: Empty Spam
fa: خالی کردن هرزنامه

en: Empty Trash
fa: خالی کردن زباله‌دان

en: Empty patterns received from the PTK Pattern Store
fa: الگوهای خالی دریافت شده از فروشگاه الگوی PTK

en: Empty response received from the Patterns Toolkit API.
fa: پاسخ خالی از API جعبه ابزار الگوها دریافت شد.

en: Empty the approved download directories list
fa: پاک کردن لیست مسیرهای پذیرفته‌شدۀ بارگیری

en: Enable
fa: فعال

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
fa: فعال کردن دکمه‌های افزودن به سبد خرید ایجکسی در بایگانی‌ها

en: Enable Archives?
fa: بایگانی فعال شود؟

en: Enable Autorenew
fa: فعالسازی تمدید اشتراک خودکار

en: Enable IPN email notifications
fa: فعالسازی اعلانات IPN ایمیل

en: Enable PayPal Buttons
fa: فعال‌سازی دکمه‌های پی‌پال

en: Enable PayPal Standard
fa: فعال کردن پی پال استاندارد

en: Enable PayPal sandbox
fa: فعال کردن سندباکس پی‌پال

en: Enable PayU's exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
fa: افزونه اختصاصی PayU را برای WooCommerce فعال کنید تا بتوانید پرداخت‌ها را با بیش از ۱۰۰ روش پرداخت موجود در هند از جمله کارت‌های اعتباری، کارت‌های نقدی، UPI و موارد دیگر بپذیرید!

en: Enable PayU’s exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
fa: افزونه انحصاری PayU را برای ووکامرس فعال کنید تا پرداخت‌ها را با بیش از 100 روش پرداخت موجود در هند از جمله کارت‌های اعتباری، کارت‌های نقدی، UPI و موارد دیگر آغاز کنید!

en: Enable Point of Sale functionality in the WooCommerce mobile apps.
fa: قابلیت فروش در اپلیکیشن موبایل ووکامرس را فعال کنید.

en: Enable WooCommerce Analytics
fa: فعال‌سازی تجزیه و تحلیل ووکامرس

en: Enable WooCommerce MCP (Model Context Protocol) for AI-powered store operations. AI-generated results and actions can be unpredictable - please review before executing in your store.
fa: WooCommerce MCP (پروتکل زمینه مدل) را برای عملیات فروشگاه قدرت گرفته از هوش مصنوعی فعال کنید. نتایج و اقدامات تولید شده توسط هوش مصنوعی ممکن است غیرقابل پیش‌بینی باشند – لطفا قبل از اجرا در فروشگاه خود، بررسی کنید.

en: Enable a familiar, fast checkout for hundreds of millions of active Amazon customers globally.
fa: یک تسویه حساب سریع و آشنا را برای صدها میلیون مشتری فعال آمازون در سراسر جهان فعال کنید.

en: Enable an account creation method to use this feature.
fa: یک روش ایجاد حساب کاربری را برای استفاده از این ویژگی فعال کنید.

en: Enable archives?
fa: بایگانی فعال شود؟

en: Enable auto-renew
fa: فعال کردن تمدید خودکار

en: Enable auto-renewal
fa: فعال‌سازی تمدید خودکار

en: Enable bank transfer
fa: فعال کردن خرید از طریق انتقال به کارت یا حساب

en: Enable blueprint to import and export settings in bulk
fa: فعال کردن طرح اولیه برای درون ریزی و برون ریزی تنظیمات به صورت عمده

en: Enable cash on delivery
fa: فعال کردن پرداخت هنگام تحویل

en: Enable check payments
fa: فعال کردن پرداخت از طریق چک

en: Enable compatibility mode (Synchronize orders between High-performance order storage and WordPress posts storage).
fa: حالت سازگاری را فعال کنید (همگام‌سازی سفارشات بین ذخیره‌سازی سفارشات با کارایی بالا و ذخیره‌سازی پست‌های وردپرس).

en: Enable coupons
fa: فعالسازی کدهای تخفیف

en: Enable debug mode
fa: فعال کردن حالت اشکال زدایی

en: Enable for shipping methods
fa: فعال کردن روش‌های حمل و نقل

en: Enable guest checkout (recommended)
fa: فعال‌سازی تسویه حساب مهمان (توصیه می‌شود)

en: Enable guest checkout to use this feature.
fa: برای استفاده از این ویژگی، تسویه حساب مهمان را فعال کنید.

en: Enable guided mode
fa: فعال‌سازی حالت راهنما

en: Enable log-in during checkout
fa: فعال‌سازی ورود به سیستم در حین پرداخت

en: Enable logging
fa: فعال کردن گزارش گیری

en: Enable low stock notifications
fa: فعال کردن آگهی کم بودن موجودی انبار

en: Enable modern email design for transactional emails
fa: طراحی ایمیل مدرن را برای ایمیل‌های تراکنشی فعال کنید

en: Enable order data caching in the datastore. This feature only works with high-performance order storage.
fa: فعال کردن ذخیره‌سازی داده‌های سفارش در پایگاه داده. این ویژگی فقط با ذخیره‌سازی سفارش با کارایی بالا کار می‌کند.

en: Enable out of stock notifications
fa: فعال کردن آگهی خالی شدن انبار

en: Enable predictive address search
fa: جستجوی آدرس پیش‌بینی‌شده را فعال کنید

en: Enable product reviews
fa: فعالسازی نقد محصول

en: Enable reviews
fa: فعال کردن نقد و بررسی

en: Enable rule
fa: فعال‌سازی قاعده

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
fa: فعال کردن حالت اشکل زدایی حمل و نقل جهت نمایش هماهنگی مناطق حمل و نقل و جهت دور زدن کش نرخ حمل و نقل.

en: Enable star rating on reviews
fa: فعالسازی امتیازدهی در نقدها

en: Enable stock management
fa: فعال کردن مدیریت موجودی انبار

en: Enable store notice
fa: اطلاعیه فروشگاه را فعال کنید

en: Enable table usage
fa: فعال کردن استفاده از جدول

en: Enable tax rates and calculations
fa: فعال کردن نرخ مالیات و محاسبه آن

en: Enable taxes
fa: فعال کردن مالیات

en: Enable the block-based email editor for transactional emails.
fa: ویرایشگر ایمیل بلوکی را برای ایمیل‌های تراکنشی فعال کنید.

en: Enable the shipping calculator on the cart page
fa: فعال کردن محاسبه گر حمل و نقل در صفحه سبد خرید

en: Enable the site visibility badge in the WordPress admin bar
fa: فعال‌سازی نشان رویت‌پذیری سایت در نوار مدیریت وردپرس

en: Enable the use of coupon codes
fa: فعال کردن استفاده از کدهای تخفیف

en: Enable this email notification
fa: فعال سازی اطلاع رسانی از طریق ایمیل

en: Enable this feature to track and credit channels and campaigns that contribute to orders on your site
fa: این ویژگی را برای ردیابی و اعتبار کانال‌ها و کمپین‌هایی که به سفارش‌های سایت شما کمک می‌کنند، فعال کنید

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
fa: اگر می خواهید این ویژگی در بایگانی محصولات فروشگاه باشد، این گزینه را فعال کنید.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
fa: اگر محصولی حمل نشده است یا مبلغ حمل و نقلی وجود ندارد، این گزینه را فعال نمائید

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
fa: فعال کردن این گزینه اجازه دانلود محصول به محض پرداخت را فعال میکند

en: Enable this option to enable stock management at variation level
fa: فعال کردن این گزینه سبب فعال کردن اداره انبار در تراز متغیر می شود

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
fa: این گزینه این امکان را می‌دهد که مشتری بعد از سفارش و در حالی که سفارش در حالت « در حال انجام » است امکان دانلود داشته باشد و نیازی به وضعیت « تکمیل شده » نیست.

en: Enable tracking
fa: رهگیری را فعال کنید

en: Enable usage tracking and help improve WooCommerce
fa: ردیابی استفاده را فعال کنید و به بهبود ووکامرس کمک کنید

en: Enable/Disable
fa: فعال/غیرفعال

en: Enable/Disable attribute archives.
fa: فعال/غیرفعال کردن بایگتنی ویژگی.

en: Enabled
fa: فعال شده

en: Enabled Features
fa: امکانات فعال

en: Enabled features.
fa: ویژگی‌های فعال شده

en: Enabled features:
fa: ویژگی‌های فعال شده:

en: Enables rate limiting for Checkout place order and Store API /checkout endpoint. To further control this, refer to <a href="%s" target="_blank">rate limiting documentation</a>.
fa: امکان محدود کردن نرخ برای سفارش در محل تسویه حساب و API فروشگاه /checkout endpoint را فراهم می‌کند. برای کنترل بیشتر به <a href="%s" target="_blank">مستندات محدود کردن نرخ</a> مراجعه کنید.

en: End date of sale price, as GMT.
fa: تاریخ پایان قیمت ویژه، بر اساس زمان GMT.

en: End date of sale price, in the site's timezone.
fa: زمان پایان حراج، براساس ناحیه زمانی سایت.

en: End date of sale price.
fa: تاریخ پایان قیمت ویژه.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
fa: ارجاع برای پرداخت ; افزودن برگه روش پرداخت.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
fa: نقطه پایانی برای برگه "تسویه حساب &larr; سفارش دریافت شد".

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
fa: نقطه پایانی برای برگه "تسویه حساب &larr; پرداخت".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
fa: ارجاع حساب کاربری من ; آدرس برگه.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
fa: ارجاع به صفحه " حساب کاربری من ; دانلودها ".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
fa: ارجاع حساب کاربری من ; برگه ویرایش حساب.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
fa: ارجاع حساب کاربری من ; برگه فراموشی رمز.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
fa: ارجاع به صفحه " حساب کاربری من ; سفارشات ".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
fa: ارجاع به صفحه " حساب کاربری من ; شیوه پرداخت ".

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
fa: ارجاع حساب کاربری من ; برگه نمایش سفارش.

en: Endpoint for the delete payment method page.
fa: ارجاع برای حذف برگه شیوه پرداخت.

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
fa: ارجاع برای تنظیم برگه شیوه پرداخت پیشفرض.

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
fa: مسیر پایانی آدرس برای خروج کاربران را تعیین کنید. شما می توانید با افزودن این لینک به منو‌های وب سایت یک مسیر دلخواه برای خروج بسازید. مانند: yoursite.com/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
fa: ارجاع به آدرس برگه شما افزوده می شوند که مسئولیت رسیدگی به اقدامات خاص در طول فرایند پرداخت را دارند. آنها باید منحصر به فرد باشند.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
fa: نقطه ورود اضافه می‌شود به آدرس برگه برای رسیدگی به اقدامات خاص در برگه‌های حساب کاربری. آنها باید منحصر به فرد باشند می‌توانید خالی بگذارید تا نقطه ورود غیرفعال شود.

en: Enforce Approved Product Download Directories
fa: دایرکتوری های دانلود محصول تایید شده را اجرا کنید

en: Enforce approved download directories?
fa: مسیرهای پذیرفته‌شدۀ بارگیری اجرا شود؟

en: Enhance speed and security with %1$sJetpack%2$s
fa: افزایش سرعت و امنیت با %1$sجت‌پک%2$s

en: Enhance your products
fa: بهبود محصولات شما

en: Enhance your store with extensions
fa: فروشگاه خود را با افزودنی‌ها بهبود دهید

en: Enhance your store with these recommended free features.
fa: با استفاده از این ویژگی‌های رایگان توصیه شده، فروشگاه خود را ارتقا دهید.

en: Enjoy all Facebook products combined in one extension: pixel tracking, catalog sync, messenger chat, shop functionality and Instagram shopping (coming soon)!
fa: لذت بردن از تمام محصولات فیس بوک همراه در یک پسوند: ردیابی پیکسل، همگام سازی کاتالوگ، چت مسنجر، عملکرد فروشگاه و خرید اینستاگرام (به زودی)!

en: Ensure meta_data excludes specific keys.
fa: اطمینان حاصل کنید که meta_data کلیدهای خاصی را حذف نمی‌کند.

en: Ensure result set excludes reviews assigned to specific user IDs.
fa: اطمینان حاصل شود که مجموعه نتیجه، بررسی‌هایی را که برای شناسه‌های کاربری خاص اختصاص داده شده، حذف می کند.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
fa: اطمینان از مجموعه نتیجه مستثنی شناسه خاص.

en: Enter Bcc recipients (comma-separated) for this email.
fa: گیرندگان Bcc را برای این ایمیل (با کاما از هم جدا شده) وارد کنید.

en: Enter Cc recipients (comma-separated) for this email.
fa: گیرندگان رونوشت (Cc) را برای این ایمیل وارد کنید (با کاما از هم جدا شوند).

en: Enter a barcode or any other identifier unique to this product. It can help you list this product on other channels or marketplaces.
fa: یک بارکد یا هر شناسه منحصر به فرد دیگر برای این محصول وارد کنید. این می‌تواند به شما در فهرست کردن این محصول در کانال‌ها یا بازارهای دیگر کمک کند.

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
fa: وارد کردن مبلغ (بدون مالیات) یا میانگین، مثال: <code>10.00 * [تعداد]</code>.

en: Enter a coupon code to apply. Discounts are applied to line totals, before taxes.
fa: کدتخفیفی برای اعمال را وارد کنید. قبل از مالیات، تخفیف برای کل ردیف‌ها اعمال می شود.

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
fa: برای استفاده به یک پایگاه سفارشی وارد شوید. یک پایگاه باید مشخص شده باشد در غیر این صورت وردپرس پیشفرض را استفاده می کند.

en: Enter a different address
fa: آدرس دیگری وارد نمائید

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
fa: یک مبلغ ثابت یا درصد ثابت را به عنوان هزینه وارد کنید.

en: Enter a name for the new attribute term:
fa: یک نام برای ویژگی جدید وارد کنید:

en: Enter a name for this tax rate.
fa: یک نام برای این مالیات انتخاب کنید.

en: Enter a new password below.
fa: گذرواژه جدید را بنویسید.

en: Enter a number to set stock quantity at the variation level. Use a variation's 'Manage stock?' check box above to enable/disable stock management at the variation level.
fa: یک عدد را برای تعیین مقدار موجودی در سطح متغیر وارد کنید. از "مدیریت موجودی" استفاده کنید؟ برای فعال کردن/غیرفعال کردن مدیریت موجودی در سطح متغیرها، کادر بالا را تیک بزنید.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
fa: یک نرخ مالیاتی وارد کنید (درصد تا ۴ رقم اعشار)

en: Enter a username or email address.
fa: نام کاربری یا پست الکترونیک را وارد کنید.

en: Enter a value
fa: یک مقدار وارد نمائید

en: Enter a value (fixed or %)
fa: مقدار را وارد کنید ( بصورت ثابت یا %)

en: Enter an optional description for this variation.
fa: جزئیاتی دلخواه برای این تنوع وارد کنید.

en: Enter an optional note attached to the order confirmation message sent to the shopper.
fa: یک یادداشت اختیاری پیوست شده به پیام تایید سفارش ارسال شده به خریدار وارد کنید.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
fa: در صورت تمایل یک یادداشت برای مشتری پس از خرید بفرستید.

en: Enter attachment ID or URL to an image
fa: شناسه پیوست یا URL را به یک تصویر وارد کنید

en: Enter cost value (%s)
fa: مقدار هزینه (%s) را وارد کنید

en: Enter customer e-mail&hellip;
fa: ایمیل مشتری را وارد کنید&hellip;

en: Enter new
fa: وارد کردن جدید

en: Enter options for customers to choose from, f.e. “Blue” or “Large”. Use “%s” to separate different options.
fa: گزینه‌هایی را وارد کنید تا مشتریان از بین آنها انتخاب کنند، برای مثال "آبی" یا "بزرگ". از "%s" برای جدا کردن گزینه‌های مختلف استفاده کنید.

en: Enter price (%s)
fa: قیمت را بنویسید (%s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
fa: گیرندگان ایمیل را وارد کنید (جداسازی با کاما). به طور پیشفرض %s.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
fa: نام دریافت کنندگان (با کاما جدا کنید) را برای دریافت این آگهی اطلاع رسانی وارد کنید.

en: Enter sale price (%s)
fa: قیمت فروش را بنویسید (%s)

en: Enter some descriptive text. Use “%s” to separate different values.
fa: مقداری متن توصیفی وارد کنید. از "%s" برای جدا کردن مقادیر مختلف استفاده کنید.

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
fa: تعدادی متن یا ویژگی وارد کنید، هرکدام را با کاراکتر | جدا کنید.

en: Enter the action that will trigger this webhook.
fa: عملی را وارد کنید که موجب این وب هوک شود.

en: Enter the external URL to the product
fa: URL خارجی محصول را وارد کنید

en: Enter the external URL to the product.
fa: یک لینک خارجی برای محصول وارد کنید.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
fa: خواهشمندیم تعداد روزهایی که مایلید لینک دانلود معتر باقی بماند را وارد کنید، یا خالی بگذارید.

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
fa: PayPal API برای بازپرداخت وارد کنید از طریق پی پال، اطلاع از چگونگی دسترسی شما به <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.

en: Enter your address to view shipping options.
fa: آدرس خود را برای مشاهده گزینه‌های حمل و نقل وارد کنید.

en: Enter your coupon code
fa: کد کوپن خود را وارد کنید

en: Environment.
fa: محیط.

en: Error
fa: خطا

en: Error 404
fa: 404 یافت نشد

en: Error code
fa: کد خطا

en: Error during status transition.
fa: خطا هنگام انتقال وضعیت.

en: Error generating email post. Error: %s.
fa: خطا در ایجاد پست ایمیل. خطا: %s.

en: Error getting remote image %s.
fa: خطا در گرفتن تصویر از راه دور %s.

en: Error message
fa: پیام خطا

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
fa: متن خطاها می تواند شامل اطلاعات حساس درباره فضای نگهداری شما باشد. حتما باید از دیدکاربران شما مخفی بماند.

en: Error messages should not be shown to visitors.
fa: پیام‌های خطا نباید به بازدیدکنندگان نشان داده شوند.

en: Error processing action %1$s: %2$s
fa: خطا در پردازش فعالیت %1$s: %2$s

en: Error processing refund. Please try again.
fa: خطا در پردازش بازپرداخت.مجدد تلاش کنید.

en: Error saving action: %s
fa: خطا در عمل ذخیره‌سازی:%s

en: Error saving order ID %1$s.
fa: خطا در هنگام ذخیره‌سازی سفارش با شناسۀ %1$s.

en: Error saving transient. Please try again.
fa: خطا در ذخیره موقت. لطفا دوباره امتحان کنید.

en: Error sending test email. Please try again.
fa: خطا در ارسال ایمیل آزمایشی. لطفا دوباره امتحان کنید.

en: Error unable to generate email post.
fa: با جت از فروشگاه و خود محافظت کنید

en: Error when setting property '%1$s' for order %2$d: %3$s
fa: خطا هنگام تنظیم ویژگی "%1$s" برای سفارش %2$d: %3$s

en: Error:
fa: خطا:

en: Error: %s
fa: ایراد: %s

en: Error: %s.
fa: خطا: %s.

en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
fa: خطا: آدرس تحویل نمی تواند برسد به:%s

en: Error: Delivery URL returned response code: %s
fa: خطا آدرس تحویل یک کد پاسخ برگرداند: %s

en: Error: Please type your reply text.
fa: خطا: لطفا متن نقد و بررسیتان را بنویسید.

en: Error: Please type your review text.
fa: خطا: لطفا متن نقد و بررسیتان را بنویسید.

en: Error: You can't reply to a review on a draft product.
fa: خطا: نمی‌توانید به نقد و بررسی محصولی که در پیش‌نویس است پاسخ دهید.

en: Error: non-existing attribute ID.
fa: ایزاد: شناسه ویژگی دیگری وجود ندارد.

en: Europe
fa: اروپا

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
fa: منطقه اروپا = هر کشوری در اروپا = نرخ ثابت حمل و نقل

en: European Article Number
fa: شماره مقاله اروپایی

en: Every %d minutes
fa: هر %d دقیقه

en: Every %s
fa: هرکدام %s

en: Every 15 Days
fa: هر 15 روز

en: Every minute
fa: هر دقیقه

en: Everywhere
fa: همه جا

en: Exceptional flavors, sustainable choices. The carefully curated collection of coffee pots and accessories turned my kitchen into a haven of style and taste.
fa: طعم‌های استثنایی، انتخاب‌های پایدار. مجموعه‌ای از قهوه‌جوش‌ها و لوازم جانبی‌ای که با دقت انتخاب شده، آشپزخانه من را به پناهگاهی از سبک و سلیقه تبدیل کرده است.

en: Exclude brands
fa: برندهای مستثنی

en: Exclude categories
fa: به جز این دسته‌ها

en: Exclude product variations with any of the statuses from result set.
fa: تغییرات محصول با هر یک از وضعیت‌ها را از مجموعه نتایج حذف کنید.

en: Exclude products
fa: به جز این محصولات

en: Exclude products with any of the statuses from result set.
fa: محصولاتی را که هر یک از وضعیت‌ها را دارند از مجموعه نتایج حذف کنید.

en: Exclude products with any of the types from result set.
fa: محصولاتی را که هر یک از انواع را دارند از مجموعه نتایج حذف کنید.

en: Exclude sale items
fa: به‌جز محصولات فروش ویژه

en: Exclude:
fa: استثناها:

en: Excluded report order statuses
fa: وضعیت‌های مستثنی شدۀ گزارش سفارش

en: Excluding selected countries
fa: به جز کشور‌های انتخاب شده

en: Excluding tax
fa: بدون احتساب مالیات

en: Executed %d action. | Executed %d actions.
fa[0]: %d اقدام انجام شد.

en: Executing %d action | Executing %d actions
fa[0]: اجرای %d اقدام

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
fa: محصولات موجود که با شناسه یا SKU مطابقت دارند، به روز می شوند. محصولاتی که وجود ندارد از بین خواهد رفت.

en: Expand
fa: گسترش

en: Expected Delivery
fa: تحویل مورد انتظار

en: Experience your music like never before with our latest generation of hi-fidelity headphones.
fa: با جدیدترین نسل هدفون‌های باکیفیت ما، موسیقی خود را مانند قبل تجربه کنید.

en: Experimental features
fa: امکانات آزمایشی

en: Expiration date formatted as yyyy-mm-dd.
fa: تاریخ انقضا به صورت yyyy-mm-dd قالب‌بندی شده.

en: Expiration date of the receipt, formatted as yyyy-mm-dd.
fa: تاریخ انقضاء سررسید، قالب‌بندی شده به صورت yyyy-mm-dd.

en: Expired
fa: منقضی شده

en: Expired :(
fa: منقضی شده :(

en: Expired transients
fa: نشست‌های منقضی شده

en: Expires
fa: انقضا

en: Expires on:
fa: انقضا در:

en: Expiring Soon
fa: به زودی منقضی میشود

en: Expiring soon!
fa: به زودی منقضی می شود!

en: Expiry (MM/YY)
fa: انقضا (MM/YY)

en: Expiry date
fa: تاریخ انقضا

en: Explore a new enhanced delivery method that allows you to easily offer one or more pickup locations to your customers in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
fa: یک روش تحویل پیشرفته جدید را کاوش کنید که به شما امکان می‌دهد به راحتی یک یا چند مکان دریافت را در <a href="%s">صفحه تنظیمات دریافت حضوری</a> به مشتریان خود ارائه دهید.

en: Explore our exclusive collection of sunglasses, crafted to elevate your look and safeguard your eyes. Find your perfect pair and see the world through a new lens.
fa: مجموعه منحصر به فرد عینک‌های آفتابی ما را که برای ارتقای ظاهر و محافظت از چشمان شما ساخته شده‌اند، کشف کنید. عینک ایده‌آل خود را پیدا کنید و دنیا را از دریچه‌ای جدید ببینید.

en: Export
fa: برون‌بری

en: Export %d selected
fa: برون‌بری %d انتخاب شده

en: Export CSV
fa: برون‌بری CSV

en: Export ID.
fa: برون‌بری شناسه.

en: Export Products
fa: برون‌بری محصولات

en: Export all categories
fa: برون بری همه دسته بندی‌ها

en: Export all columns
fa: برون‌بری همه ستون‌ها

en: Export all products
fa: برون‌بری همه محصولات

en: Export custom meta?
fa: برون ریزی متاهای سفارشی (Custom Meta)؟

en: Export download URL.
fa: برون‌بری آدرس دانلود.

en: Export products to a CSV file
fa: برون‌بری محصولات در یک فایل CSV

en: Export status message.
fa: صدور پیام وضعیت.

en: Export status.
fa: برون‌بری وضعیت.

en: Extended task List
fa: لیست وظایف گسترده

en: Extension data registered by %s
fa: داده های برنامه افزودنی ثبت شده توسط %s

en: Extension's name - this will be used to ensure the data in the request is routed appropriately.
fa: نام افزودنی - این مورد برای اطمینان از مسیریابی مناسب داده‌های درخواست استفاده می‌شود.

en: Extensions
fa: افزودنی‌ها

en: Extensions %s
fa: افزونه‌ها %s

en: Extensions can add new functionality to your product pages that make your store stand out
fa: برنامه های افزودنی می توانند قابلیت های جدیدی را به صفحات محصول شما بیابند که باعث می شود فروشگاه شما از ویژگیهای خاصی برخوردار باشد

en: External URL
fa: آدرس خارجی

en: External object cache
fa: کش کالا خارجی

en: External product
fa: محصول خارجی

en: External products cannot be backordered.
fa: محصولات خارجی را نمی توان برگشت داد.

en: External products cannot be stock managed.
fa: مدیریت انبار برای محصولات خارجی ممکن نیست.

en: External/Affiliate product
fa: محصول افیلیت/خارجی

en: Extra business extensions to install.
fa: افزونه‌های تجاری اضافی برای نصب.

en: FTS index recreated.
fa: فهرست FTS دوباره ایجاد شد.

en: Facebook
fa: فیسبوک

en: Facebook for WooCommerce
fa: فیسبوک برای ووکامرس

en: Facebook icon
fa: آیکون فیسبوک

en: Failed
fa: ناموفق

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: ناموفق <span class="count">(%s)</span>

en: Failed order
fa: خرید ناموفق

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
fa: ایمیل سفارش‌های ناموفق به گیرندگان منتخب هنگامی فرستاده خواهند شد که سفارش‌ها ناموفق علامتگذاری شده باشند (اگر آن‌ها پیش از این در وضعیت در حال انجام و یا در انتظار بررسی بوده باشند).

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
fa: سفارشات خراب پرداخت نشده اند و ممکن است توسط مشتری رها شوند. آنها بعد از مدت مشخص حذف می شوند.

en: Failed to clean up all orders in a batch. Aborting.
fa: موفق به پاکسازی تمام سفارشات در یک دسته نشد. در حال لغو.

en: Failed to connect with the Patterns Toolkit API: try again later.
fa: اتصال به API جعبه ابزار الگوها ناموفق بود: بعداً دوباره امتحان کنید.

en: Failed to create FTS index on address table
fa: ایجاد شاخص FTS در جدول آدرس ناموفق بود

en: Failed to create FTS index on order address table. Please go to WooCommerce > Status > Tools and run the "Re-create Order Address FTS index" tool.
fa: ایجاد فهرست FTS در جدول آدرس سفارش ناموفق بود. لطفا به WooCommerce > Status > Tools بروید و ابزار "ایجاد مجدد فهرست FTS آدرس سفارش" را اجرا کنید.

en: Failed to create FTS index on order item table
fa: ایجاد شاخص FTS در جدول اقلام سفارش ناموفق بود

en: Failed to create FTS index on orders table. This feature is only available when High-performance order storage is enabled.
fa: ایجاد شاخص FTS در جدول سفارشات ناموفق بود. این ویژگی فقط زمانی در دسترس است که ذخیره‌سازی سفارش با کارایی بالا فعال باشد.

en: Failed to delete fulfillment.
fa: حذف آماده‌سازی سفارش ناموفق بود.

en: Failed to disable the test account.
fa: غیرفعال کردن حساب آزمایشی ناموفق بود.

en: Failed to download the MaxMind database.
fa: بارگیری پایگاه داده MaxMind انجام نشد.

en: Failed to fetch dummy products.
fa: واکشی محصولات ساختگی انجام نشد.

en: Failed to finish the KYC session.
fa: جلسه KYC به پایان نرسید.

en: Failed to get WooCommerce patterns from the PTK: "%s"
fa: دریافت الگوهای ووکامرس از PTK ناموفق بود: "%s"

en: Failed to get onboarding fields data.
fa: دریافت داده‌های فیلدهای ورود به سیستم ناموفق بود.

en: Failed to get the KYC session data.
fa: دریافت داده‌های جلسه KYC ناموفق بود.

en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
fa[0]: خطا در ورود %s محصول

en: Failed to initialise WC_Filesystem API while trying to update the MaxMind Geolocation database.
fa: هنگام تلاش برای به روز رسانی پایگاه داده MaxMind Geolocation، راه اندازی API WC_Filesystem انجام نشد.

en: Failed to initialize the test account.
fa: مقداردهی اولیه حساب آزمایشی انجام نشد.

en: Failed to modify existing FTS index. Please go to WooCommerce > Status > Tools and run the "Re-create Order Address FTS index" tool.
fa: تغییر فهرست FTS موجود ناموفق بود. لطفا به WooCommerce > Status > Tools بروید و ابزار "ایجاد مجدد فهرست FTS آدرس سفارش" را اجرا کنید.

en: Failed to reset onboarding.
fa: تنظیم مجدد ورود به سیستم ناموفق بود.

en: Failed to save settings: %s
fa: تنظیمات ذخیره نشد: %s

en: Failed to send notification. Please make sure that the listed product is available.
fa: ارسال آگاه‌سازی ناموفق بود. لطفاً مطمئن شوید که محصول ذکر شده موجود است.

en: Failed to sign up. Please try again.
fa: ثبت‌نام ناموفق بود. لطفا دوباره امتحان کنید.

en: Failed to update fulfillment.
fa: به‌روزرسانی آماده‌سازی سفارش ناموفق بود.

en: Fan Favorites
fa: علاقه‌مندی‌های طرفداران

en: Fars (فارس)
fa: فارس

en: Fashion, apparel, and accessories
fa: مد، لباس و لوازم تزئینی

en: Faster future purchases
fa: خریدهای آینده سریعتر

en: Featured
fa: برجسته

en: Featured Selling
fa: فروش ویژه

en: Featured product.
fa: محصول ویژه.

en: Featured products
fa: محصولات برجسته

en: Features
fa: امکانات

en: Features that are currently enabled.
fa: امکاناتی که در حال حاضر فعال هستند.

en: Fee
fa: هزینه نگهداری

en: Fee has already been added.
fa: مبلغ در حال حاضر افزوده شده است.

en: Fee lines data.
fa: سطرهای اطلاعات هزینه.

en: Fee name
fa: نام هزینه

en: Fee name is required.
fa: نام هزینه ضروری است.

en: Fee name.
fa: نام هزینه.

en: Fee total amounts provided using the smallest unit of the currency.
fa: کل مبالغ ارائه شده با استفاده از کوچکترین واحد پول.

en: Fee type
fa: روش پرداخت

en: Feel free to reconnect again using the button below.
fa: مجددا با استفاده از دکمه زیر ارتباط برقرار کنید.

en: Fees & dimensions
fa: هزینه‌ها و ابعاد

en: Fees:
fa: هزینه‌ها:

en: File
fa: فایل

en: File %d
fa: فایل %d

en: File ID
fa: شناسه پرونده

en: File ID.
fa: شناسه پرونده.

en: File URL
fa: لینک فایل

en: File URL.
fa: لینک فایل.

en: File details.
fa: اطلاعات فایل.

en: File does not exist
fa: پرونده وجود ندارد

en: File download method
fa: روش دانلود فایل

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
fa: پرونده خالی است. لطفا چیزی قابل توجه‌تر بارگذاری کنید. این خطا ممکن است به دلیل غیرفعال بودن بارگذاری در php.ini یا بدلیل کوچ بودن مقدار post_max_size از upload_max_filesize در php.ini باشد.

en: File name
fa: نام فایل

en: File name.
fa: نام فایل.

en: File not found
fa: فایل پیدا نشد

en: File path is not a valid upload path.
fa: مسیر فایل، مسیر آپلود معتبری نیست.

en: File path provided for import is invalid.
fa: مسیر فایل ارائه شده برای درون‌ریزی نامعتبر است.

en: File rotations:
fa: چرخش فایل:

en: File size
fa: حجم فایل

en: File system (default)
fa: فایل سیستم (پیشفرض)

en: File system settings
fa: تنظیمات فایل سیستم

en: File uploaded: %s
fa: فایل آپلود شده: %s

en: File was not found.
fa: فایل پیدا نشد.

en: Filename
fa: نام فایل

en: Files that may contain %1$sstore analytics%2$s reports were found in your uploads directory - we recommend assessing and deleting any such files.
fa: فایل‌هایی که ممکن است حاوی گزارش‌های %1$sstore analytics%2$s باشند در فهرست راهنمای آپلودهای شما یافت شدند - توصیه می‌کنیم چنین فایل‌هایی را ارزیابی و حذف کنید.

en: Filling in progress (%d)
fa: در حال تکمیل (%d)

en: Filter
fa: فیلتر

en: Filter Products by Attribute
fa: فیلتر کردن محصولات بر اساس صفت

en: Filter Products by Price
fa: فیلتر محصولات براساس قیمت

en: Filter Products by Rating
fa: فیلتر محصولات براساس امتیاز

en: Filter by
fa: صافی براساس

en: Filter by IP address
fa: فیلتر براساس IP

en: Filter by brand
fa: فیلتر بر اساس برند

en: Filter by category
fa: فیلتر بر اساس دسته

en: Filter by coupon
fa: فیلتر بر اساس کدتخفیف

en: Filter by file
fa: فیلتر براساس پرونده

en: Filter by level
fa: پالایش توسط سطح

en: Filter by log source
fa: فیلتر بر اساس منبع گزارش

en: Filter by order
fa: فیلتر براساس سفارش

en: Filter by price
fa: فیلتر بر اساس قیمت

en: Filter by product
fa: فیلتر براساس محصول

en: Filter by product type
fa: فیلتر با نوع محصول

en: Filter by registered customer
fa: فیلتر براساس مشتری‌های ثبت‌نام شده

en: Filter by review rating
fa: فیلتر بر اساس امتیاز نقد و بررسی

en: Filter by review type
fa: فیلتر بر اساس نوع نقد و بررسی

en: Filter by source
fa: پالایش توسط منبع

en: Filter by stock status
fa: فیلتر بر اساس وضعیت موجودی

en: Filter by user
fa: فیلتر براساس کاربر

en: Filter condition	 being performed which may affect counts. Valid values include "and" and "or".
fa: نوع پرس و جو در حال انجام است که ممکن است بر تعداد تأثیر بگذارد. مقادیر معتبر شامل "and" و "or" است.

en: Filter coupons
fa: صافی کوپن‌ها

en: Filter orders
fa: صافی سفارش‌ها

en: Filter out results where any of the passed fields are empty
fa: در جایی که هر یک از فیلدهای ارسال شده خالی است، نتایج را فیلتر کنید

en: Filter product forms
fa: فیلتر فرم‌های محصول

en: Filter products
fa: صافی محصولات

en: Filter products by maximum price
fa: فیلتر قیمت محصولات با بیشترین قیمت

en: Filter products by minimum price
fa: فیلتر قیمت محصولات با کمترین قیمت

en: Find your shade
fa: سایه‌ات را پیدا کن

en: Finish setting up your store
fa: پایان تنظیم کردن فروشگاه شما

en: Finish setup
fa: پایان راه اندازی

en: First line of the address being shipped to.
fa: خط اول آدرس در حال ارسال به.

en: First name
fa: نام

en: First name (optional)
fa: نام (اختیاری)

en: First name.
fa: نام.

en: First order received
fa: اولین سفارش دریافت شد

en: First page
fa: برگه نخست

en: Fixed amount
fa: مقدار ثابت

en: Fixed amount per product
fa: مقدار ثابت از هر محصول

en: Fixed cart discount
fa: تخفیف ثابت سبدخرید

en: Fixed product discount
fa: تخفیف ثابت محصول

en: Flat Rate
fa: نرخ ساده

en: Flat rate
fa: نرخ ثابت

en: Flat rate (legacy)
fa: نرخ ثابت (همانند قبلی)

en: Fluid columns:
fa: ستون‌های سیال:

en: Flush all logs
fa: پاکسازی همه گزارش‌ها

en: Font Face installation error: %s
fa: خطای نصب فونت: %s

en: Font family
fa: خانواده فونت

[ctx: Font size name]
en: extra-large
fa: بسیار بزرگ

[ctx: Font size name]
en: large
fa: بزرگ

[ctx: Font size name]
en: medium
fa: متوسط

[ctx: Font size name]
en: small
fa: کوچک

en: Food and drink
fa: غذا و نوشیدنی

en: Footer text
fa: متن پابرگ

en: For best results, upload JPEG or PNG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. Maximum upload file size: %1$s.
fa: برای بهترین نتیجه، فایل‌های JPEG یا PNG را با ابعاد 1000 در 1000 پیکسل یا بزرگتر آپلود کنید. حداکثر اندازه فایل آپلود: %1$s.

en: For example:
fa: برای مثال:

en: For further assistance with WooCommerce core, use the <a href="%1$s">community forum</a>. For help with premium extensions sold on WooCommerce.com, <a href="%2$s">open a support request at WooCommerce.com</a>.
fa: برای کمک بیشتر در مورد هسته ووکامرس، از <a href="%1$s">تالار گفتمان انجمن</a> استفاده کنید. برای راهنمایی در مورد افزونه های ممتاز فروخته شده در WooCommerce.com، <a href="%2$s">یک درخواست پشتیبانی را در WooCommerce.com باز کنید</a>.

en: For more information:
fa: برای اطلاعات بیشتر:

en: Force HTTP when leaving the checkout
fa: اجبار به استفاده از HTTP در هنگام ترک کردن تسویه حساب

en: Force SSL
fa: اجبار SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
fa: اجبار به استفاده از SSL (HTTPS) در صفحات تسویه حساب (<a href="%s" target="_blank">یک گواهینامه SSL ضروری است</a>).

en: Force downloads
fa: اجبار به دانلودها

en: Force retrieval of fresh data instead of from the cache.
fa: بازیابی اجباری داده های تازه به جای کش.

en: Force secure checkout
fa: مجبور به پرداخت امن کن

en: Force shipping to the customer billing address
fa: اجبار حمل و نقل به آدرس صورتحساب مشتری

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
fa: مجبور کردن دانلودها URL‌های پنهان را حفظ خواهد کرد، اما برخی از سرورها ممکن است به صورت غیر قابل اعتمادی فایل‌های بزرگ را ارائه کنند. اگر پشتیبانی شده باشد، %1$s / %2$s می تواند بجای آن برای ارائه دانلود‌ها استفاده شود (سرور نیاز به %3$s دارد).

en: Format of the stat.
fa: قالب هزینه.

en: Found %1$d updates (%2$s)
fa: بروز رسانی‌ها %1$d یافت شد (%2$s)

en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
fa[0]: یافت نشد %d وظایف زمانبندی شده

en: Found a bug?
fa: یک اشکال پیدا کردید؟

en: Found in your order confirmation email.
fa: شماره سفارش در ایمیل ارسال شده به شما موجود است.

en: Free
fa: رایگان

en: Free Plan Available
fa: پلن رایگان در دسترس است

en: Free Shipping
fa: حمل و نقل رایگان

en: Free shipping
fa: حمل و نقل رایگان

en: Free shipping (legacy)
fa: حمل و نقل رایگان (همانند قبل)

en: Free shipping coupon
fa: کد تخفیف حمل و نقل رایگان

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
fa: حمل و نقل رایگان یک روش خاص است که می تواند با کدهای تخفیف و حداقل خرید فعال شود.

en: Free shipping platform
fa: پلت فرم حمل و نقل رایگان

en: Free shipping requires
fa: حمل و نقل رایگان نیاز دارد

en: Free shipping requires...
fa: حمل و نقل رایگان نیازمند موارد زیر است...

en: Free!
fa: رایگان !

en: Friendly name for identifying this key.
fa: نام دوستانه برای شناسایی این کلید.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
fa: نام دوستانه جهت تشخیص این وب هوک، به وب هوک ساخته شده در %s پیشفرض می شود.

en: From %1$s to %2$s
fa: از %1$s به %2$s

en: From bold prints to intricate details, our products are a perfect combination of style and function.
fa: از طرح‌های برجسته گرفته تا جزئیات پیچیده، محصولات ما ترکیبی بی‌نظیر از سبک و عملکرد هستند.

en: From sustainably sourced teas to chic vases, this store is a treasure trove. Love knowing my purchases contribute to a greener planet.
fa: از چای‌های با منابع پایدار گرفته تا گلدان‌های شیک، این فروشگاه گنجینه‌ای است. دوست دارم بدانم خریدهای من به یک سیاره سبزتر کمک می‌کند.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">billing address</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
fa: از پیشخوان حساب‌کاربری خود می‌توانید <a href="%1$s">سفارش‌های اخیر</a> خود را مشاهده کنید، <a href="%2$s">آدرس صورت‌حساب</a> خود را مدیریت کنید، و <a href="%3$s">رمز عبور و جزئیات حساب خود را ویرایش کنید</a>.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
fa: از طریق پیشخوان حساب کاربری‌تان، می‌توانید <a href="%1$s">سفارش‌های اخیرتان</a> را مشاهده، <a href="%2$s">آدرس‌های حمل و نقل و صورتحساب‌تان</a> را مدیریت و <a href="%3$s">جزییات حساب کاربری و کلمه عبور خود را ویرایش کنید</a>.

en: Fulfillment Status
fa: وضعیت آماده‌سازی سفارش

en: Fulfillment created
fa: آماده‌سازی سفارش ایجاد شد

en: Fulfillment deleted
fa: آماده‌سازی سفارش حذف شد

en: Fulfillment deleted successfully.
fa: آماده‌سازی سفارش با موفقیت حذف شد.

en: Fulfillment not found.
fa: آماده‌سازی سفارش یافت نشد.

en: Fulfillment summary
fa: خلاصه آماده‌سازی سفارش

en: Fulfillment updated
fa: آماده‌سازی سفارش به‌روزرسانی شد

en: Fulfillment updated emails are sent to the customer when the merchant updates a fulfillment for the order. The notification isn’t sent for draft fulfillments.
fa: ایمیل‌های به‌روزرسانی آماده‌سازی سفارش، زمانی برای مشتری ارسال می‌شوند که فروشنده اطلاعات آماده‌سازی سفارش را به‌روزرسانی کند. این آگاه‌سازی برای آماده‌سازی‌های پیش‌نویس ارسال نمی‌شود.

en: Full checkout experience with pay now, pay later and slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
fa: تجربه پرداخت کامل با pay now, pay later and slice it.بدون نیاز به شماره کارت،رمزعبور و هیچگونه نگرانی.<a href="%s" target="_blank">اطلاعات بیشتر درباره Klarna</a>.

en: Full name of continent.
fa: نام کامل قاره.

en: Full name of country.
fa: نام کشور.

en: Full name of currency.
fa: نام کامل واحد پول.

en: Full name of state.
fa: نام کامل استان.

en: Full refund email heading
fa: سربرگ ایمیل بازپرداخت کامل

en: Full refund subject
fa: موضوع بازپرداخت کامل

en: Full screen image
fa: تصویر تمام صفحه

en: Full size image URL.
fa: URL تصویر با اندازه کامل.

en: GTIN, UPC, EAN or ISBN.
fa: GTIN، UPC، EAN یا ISBN.

en: GTIN, UPC, EAN, or ISBN
fa: GTIN، UPC، EAN یا ISBN

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
fa: GZip (gzopen) مورد استفاده پایگاه داده GEOIP از MaxMind می باشد.

en: Gateway disabled
fa: درگاه غیرفعال شده است

en: Gateway image.
fa: تصویر درگاه پرداخت.

en: Gateway title.
fa: عنوان درگاه پرداخت.

en: Gathering usage data allows us to improve WooCommerce. Your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense. You can always visit the %1$sSettings%3$s and choose to stop sharing data. %2$sRead more%3$s about what data we collect.
fa: جمع آوری داده های استفاده به ما امکان می دهد ووکامرس را بهبود دهیم. هنگامی که ویژگی‌های جدید را ارزیابی می‌کنیم، کیفیت بروز رسانی را قضاوت می‌کنیم یا تشخیص می‌دهیم که آیا بهبود منطقی است، فروشگاه شما در نظر گرفته می‌شود. همیشه می‌توانید از %1$sتنظیمات%3$s بازدید کرده و توقف اشتراک‌گذاری داده‌ها را انتخاب کنید. %2$sاطلاعات بیشتر%3$s درباره داده‌هایی که جمع‌آوری می‌کنیم.

en: Gathering usage data allows us to tailor your store setup experience, offer more relevant content, and help make WooCommerce better for everyone.
fa: جمع‌آوری داده‌های استفاده به ما این امکان را می‌دهد تا تجربه راه‌اندازی فروشگاه شما را متناسب کنیم، محتوای مرتبط‌تری ارائه دهیم و به بهتر کردن ووکامرس برای همه کمک کنیم.

en: General
fa: همگانی

en: General Email
fa: ایمیل عمومی

en: General options
fa: گزینه‌های کلی

en: Generate API key
fa: ساخت کلید API

en: Generate CSV
fa: تولید CSV

en: Generate coupon code
fa: کدتخفیف ایجاد کنید

en: Generate dynamic personalized coupons for your customers that increase purchase rates.
fa: کوپن‌های شخصی‌سازی شده پویا را برای مشتریان خود ایجاد کنید که نرخ خرید را افزایش می‌دهد.

en: Generate variations
fa: تولید تنوع

en: Generated at
fa: تولید شده در

en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
fa: نباید از متدهای عمومی add/update/get meta برای داده‌های داخلی، از جمله "%s"، استفاده شود. از getterها و setterها استفاده کنید.

en: Geolocate
fa: مکان یابی

en: Geolocate (with page caching support)
fa: مکان یابی ( با پشتیبانی از کش برگه )

en: Geolocation enabled?
fa: موقعیت جغرافیایی فعال است؟

en: Geolocation has not been configured.
fa: موقعیت جغرافیایی پیکربندی نشده است.

en: Get Order
fa: دریافت سفارش

en: Get Product
fa: دریافت محصول

en: Get Started
fa: شروع کنید

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
fa: زمانی که فروشگاه شما حتی برای چند دقیقه، متوقف (Down) می شود، یک هشدار دریافت کنید.

en: Get automated sales tax with %1$sWooCommerce Tax%2$s
fa: با %1$sمالیات WooCommerce%2$s مالیات بر فروش خودکار دریافت کنید

en: Get automated tax rates with WooCommerce Tax
fa: با WooCommerce Tax نرخ‌های مالیاتی را خودکار دریافت کنید

en: Get backups
fa: پشتیبان گیری کنید

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
fa: تابع Get cart نباید قبل از اکشن wp_loaded فراخوانی شود.

en: Get in front of shoppers and drive traffic so you can grow your business with Smart Shopping Campaigns and free listings.
fa: جلوتر از خریداران قرار بگیرید و ترافیک را مدیریت کنید تا بتوانید با کمپین های خرید هوشمند و لیست های رایگان، تجارت خود را توسعه دهید.

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
fa: دریافت اطلاعات در مورد اینکه چگونه فروشگاه شما کار می کند، از جمله کل فروش‌ها، محصولات برتر و موارد دیگر.

en: Get notifications about store activity, including new orders and product reviews directly on your mobile devices with the Woo app.
fa: با برنامه Woo، اعلان‌های مربوط به فعالیت فروشگاه، از جمله سفارش‌های جدید و بررسی محصول را مستقیماً در دستگاه‌های تلفن همراه خود دریافت کنید.

en: Get paid with WooPayments
fa: با WooPayments پول دریافت کنید

en: Get ready to start selling
fa: آیا برای شروع فروش آماده‌اید

en: Get real-time order alerts anywhere
fa: هشدارهای سفارش بلادرنگ را در هر کجا دریافت کنید

en: Get started
fa: شروع

en: Get system report
fa: دریافت گزارش سیستم

en: Get the basics
fa: اصول اولیه را دریافت کنید

en: Get the free WooCommerce mobile app
fa: اپلیکیشن موبایل ووکامرس را رایگان دریافت کنید

en: Get the value of an individual field.
fa: بدست آوردن مقدار یک فیلد منحصر به فرد.

en: Get your API credentials from PayPal.
fa: دریافت اعتبارهای API شما از پی پال.

en: Get your favorite vinyl at record-breaking prices.
fa: وینیل مورد علاقه خود را با قیمت‌های رکوردشکن تهیه کنید.

en: Get your products in front of Pinners searching for ideas and things to buy.
fa: محصولات خود را در مقابل Pinners در جستجوی ایده ها و چیزهایی برای خرید قرار دهید.

en: Get your products in front of Pinterest users searching for ideas and things to buy. Get started with Pinterest and make your entire product catalog browsable.
fa: محصولات خود را در مقابل کاربران پینترست که در جستجوی ایده‌ها و چیزهایی برای خرید هستند قرار دهید. با پینترست شروع کنید و کل کاتالوگ محصولات خود را قابل مرور کنید.

en: Get your products in front of a highly engaged audience.
fa: محصولات خود را در مقابل یک مخاطب بسیار فعال قرار دهید.

en: Get your products shipped
fa: محصولات خود را ارسال کنید

en: Get your store up and running more quickly with our new and improved setup experience
fa: با تجربه راه اندازی جدید و بهبود یافته ما فروشگاه خود را سریعتر راه اندازی کنید

en: Ghazvin (قزوین)
fa: قزوین

en: Gilan (گیلان)
fa: گیلان

en: GitHub project
fa: گیت‌هاب پروژه

en: Give away a free item to any customer with the coupon code.
fa: به هر مشتری با کد کوپن یک کالای رایگان هدیه دهید.

en: Give your customers the power to pay later, interest free and watch your sales grow.
fa: به مشتریان خود این قدرت را بدهید که بدون بهره، بعداً پرداخت کنند و رشد فروش خود را تماشا کنید.

en: Give your shipping class a name for easy identification
fa: برای شناسایی آسان کلاس حمل و نقل خود، یک نام به آن اختصاص دهید

en: Give your shoppers additional ways to pay.
fa: به خریداران خود روش‌های پرداخت اضافی ارائه دهید.

en: Give your zone a name! E.g. Local, or Worldwide.
fa: به منطقه خود یک نام بدهید! به عنوان مثال. محلی، یا جهانی.

en: Global Trade Item Number
fa: شماره کالای تجارت جهانی

en: Go
fa: برو

en: Go back
fa: برگشت

en: Go shopping
fa: بریم خرید

en: Go to Variations
fa: به تنوع‌ها بروید

en: Go to category
fa: برو به دسته‌بندی

en: Go to checkout
fa: رفتن به پرداخت

en: Go to shop
fa: برو به فروشگاه

en: Go to the first page
fa: رفتن به برگه نخست

en: Go to the last page
fa: رفتن به برگه آخر

en: Go to the next page
fa: رفتن به برگه پسین

en: Go to the previous page
fa: رفتن به برگه پیشین

en: Golestan (گلستان)
fa: گلستان

en: Good
fa: خوب

en: Good news! WooCommerce Tax can automate your sales tax calculations for you.
fa: خبر خوب! مالیات ووکامرس می تواند محاسبات مالیات فروش شما را برای شما خودکار کند.

en: Good things are heading your way!
fa: اتفاقات خوبی در راه است!

en: Grams
fa: گرم

en: Grand total.
fa: جمع کل.

en: Grant access
fa: ارائه مجوز دسترسی

en: Grant access to downloadable products after payment
fa: دسترسی به محصولات دانلودشدنی بعد از پرداخت

en: Great news! Your order has been received, and a confirmation will be sent to your email address.
fa: خبر عالی! سفارش شما دریافت شده است و تاییدیه به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

en: Great news: "{product_name}" is now available for purchase.
fa: خبر خوب: "{product_name}" اکنون برای خرید در دسترس است.

en: Great things are coming soon
fa: چیزهای بزرگی به زودی در راه است

en: Great things are on the horizon
fa: اتفاقات بزرگی در راه است

en: Gross sales
fa: فروش ناخالص

en: Gross sales amount
fa: مبلغ فروش ناخالص

en: Gross sales in the period.
fa: فروش ناخالص دوره.

en: Gross sales.
fa: فروش ناخالص.

en: Group
fa: گروه

en: Group description.
fa: توضیح گروه.

en: Group title.
fa: عنوان گروه.

en: Group type.
fa: نوع گروه.

en: Grouped product
fa: محصول گروه بندی شده

en: Grouped products
fa: محصولات گروهی

en: Grow and retain customers with email, SMS, automations, and a consolidated view of customer interactions.
fa: با ایمیل، پیامک، اتوماسیون‌ها و نمای یکپارچه از تعاملات مشتریان، مشتریان را رشد دهید و حفظ کنید.

en: Grow and retain customers with intelligent, impactful email and SMS marketing automation and a consolidated view of customer interactions.
fa: با خودکارسازی بازاریابی ایمیلی و پیامکی هوشمند و تاثیرگذار و دیدگاه تلفیقی از تعاملات مشتری، مشتریان را رشد و حفظ کنید.

en: Grow your business
fa: کسب و کار خود را توسعه دهید

en: Grow your business on Pinterest! Use this official plugin to allow shoppers to Pin products while browsing your store, track conversions, and advertise on Pinterest.
fa: کسب و کار خود را در پینترست توسعه دهید! از این افزونه رسمی استفاده کنید تا به خریداران اجازه دهید هنگام مرور فروشگاه شما، محصولات را پین کنند، تبدیل‌ها را پیگیری کنید و در پینترست تبلیغ کنید.

en: Grow your business with Facebook and Instagram
fa: کسب و کار خود را با فیس بوک و اینستاگرام توسعه دهید

en: Grow your online sales by promoting your products on TikTok to over one billion monthly active users around the world.
fa: با تبلیغ محصولات خود در TikTok به بیش از یک میلیارد کاربر فعال ماهانه در سراسر جهان، فروش آنلاین خود را افزایش دهید.

en: Grow your store
fa: فروشگاه خود را رشد دهید

en: Guest
fa: مهمان

en: Guest orders
fa: سفارش‌های میهمانان

en: Guest sales
fa: فروش میهمان

en: Guest sign-up
fa: ثبت‌نام مهمان

en: HPOS Data Caching
fa: ذخیره‌سازی داده‌های HPOS

en: HPOS Full text search indexes
fa: فهرست‌های جستجوی متن کامل HPOS

en: HPOS cleanup
fa: پاکسازی HPOS

en: HPOS could not be disabled.
fa: HPOS را نمی‌توان غیرفعال کرد.

en: HPOS could not be enabled.
fa: HPOS را نمی‌توان فعال کرد.

en: HPOS data sync enabled:
fa: همگام سازی داده های HPOS فعال شد:

en: HPOS disabled.
fa: HPOS غیرفعال شد.

en: HPOS enabled.
fa: HPOS فعال شد.

en: HPOS enabled:
fa: HPOS فعال شد:

en: HPOS enabled?: %s
fa: HPOS فعال است؟: %s

en: HPOS is already disabled.
fa: HPOS قبلا غیرفعال شده است.

en: HPOS is already enabled.
fa: HPOS قبلا فعال شده است.

en: HPOS pre-checks failed, please see the errors above
fa: بررسی های قبلی HPOS انجام نشد، لطفا خطاهای بالا را ببینید

en: HPOS tables do not exist.
fa: جداول HPOS وجود ندارد.

en: HTML description of the resource.
fa: کد HTML توضیحات منابع.

en: HTML template
fa: الگوی HTML

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
fa: ایمیل‌های HTML/چندگانه برای ساخت درون خطی CSS در الگوهااز اسناد DOM استفاده می کنند.

en: HTTPS is required for MCP requests.
fa: برای درخواست‌های MCP فعال بودن HTTPS الزامی است.

en: Hamadan (همدان)
fa: همدان

en: Handler
fa: دستی

en: Handmade gifts
fa: هدایای دست‌ساز

en: Hard crop?
fa: برش سخت تصویر؟

en: Harness data from WooCommerce to grow your business. Manage leads, customers, and segments, through automation, quotes, invoicing, billing, and email marketing. Power up your store with CRM.
fa: برای رشد کسب و کار خود از داده‌های ووکامرس استفاده کنید. از طریق اتوماسیون، قیمت‌ها، صورت‌حساب، فاکتور و بازاریابی ایمیلی، سرنخ‌ها، مشتریان و بخش‌ها را مدیریت کنید. فروشگاه خود را با CRM تقویت کنید.

en: Have a coupon?
fa: کد تخفیف دارید؟

en: Have an account with us? %1$sLog in here to view your order details%2$s.
fa: اینجا حساب کاربری دارید؟ %1$sبرای مشاهده جزئیات سفارش خود اینجا وارد شوید%2$s.

en: Have an account with us? %1$sLog in here%2$s to view your order.
fa: اینجا حساب کاربری دارید؟ برای مشاهده سفارش خود %1$sاینجا وارد شوید%2$s.

en: Have an existing store?
fa: یک فروشگاه موجود دارید؟

en: Header alignment
fa: ترازبندی سربرگ

en: Headers already sent when generating download error message.
fa: هنگام ایجاد پیام خطای دانلود، هدرها از قبل ارسال شده‌اند.

en: Heading & text
fa: عنوان و متن

en: Health and beauty
fa: سلامت و زیبایی

en: Height
fa: ارتفاع

en: Height (%s)
fa: بلندا (%s)

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
fa: سلام %1$s (%1$s نیستید؟ <a href="%2$s">خارج شوید</a>)

en: Help &amp; Support
fa: راهنما و پشتیبانی

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
fa: برای بهبود ووکامرس با استفاده از رهگیری استفاده کمک کنید

en: Help customers find this product by assigning it to categories, adding extra details, and managing its visibility in your store and other channels.
fa: با اختصاص دادن آن به دسته‌ها، افزودن جزئیات بیشتر و مدیریت رویت‌پذیری آن در فروشگاه و کانال‌های دیگر، به مشتریان کمک کنید این محصول را پیدا کنند.

en: Help improve WooCommerce with usage tracking
fa: با ردیابی استفاده، به بهبود ووکامرس کمک کنید

en: Helper cache cleared.
fa: حافظه پنهان کمکی پاک شد.

en: Here are the details of your order placed on %s:
fa: جزییات سفارش شما بدین صورت است %s:

en: Here’s a reminder of what you’ve bought:
fa: در اینجا یادآوری می‌کنم که چه چیزی خریده‌اید:

en: Here’s a reminder of what you’ve ordered:
fa: در اینجا یادآوری چیزی است که شما سفارش داده‌اید:

en: Here’s the latest info we have:
fa: این آخرین اطلاعاتی که داریم است:

en: Hi %s,
fa: سلام %s،

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
fa: سلام! فایل CSV حاوی نرخ‌های مالیاتی فروشگاه را وارد کنید. یک فایل با پسوند csv را برای بارگذاری انتخاب و کلید بارگذاری و درون‌ریزی را بزنید.

en: Hi there,
fa: درود،

en: Hi,
fa: درود،

en: Hidden
fa: پنهان

en: Hide Price
fa: مخفی کردن قیمت

en: Hide advanced options
fa: مخفی کردن گزینه‌های حرفه ای

en: Hide context
fa: مخفی کردن نوشته

en: Hide details
fa: مخفی کردن جزئیات

en: Hide empty brands:
fa: پنهان کردن برندهای خالی:

en: Hide empty categories
fa: عدم نمایش دسته‌های خالی

en: Hide errors from visitors
fa: پنهان کردن خطاها از بازدیدکنندگان

en: Hide errors from visitors?
fa: می خواهید خطاها را از بازدیدکنندگان مخفی نگه دارید؟

en: Hide free products
fa: مخفی کردن محصولات رایگان

en: Hide from search results
fa: در نتایج جستجو پنهان باشد

en: Hide if cart is empty
fa: اگر سبد خرید خالی بود مخفی شود

en: Hide in product catalog
fa: در کاتالوگ محصولات پنهان باشد

en: Hide out of stock items from the catalog
fa: مخفی کردن محصولاتی که در انبار موجود نیستند

en: Hide password
fa: مخفی‌سازی رمز عبور

en: Hide shipping costs until an address is entered
fa: مبالغ حمل و نقل را تا زمانی که خریدار یک آدرس را وارد نکرده است، مخفی کن

en: Hide shipping rates when free shipping is available
fa: پنهان کردن نرخ ارسال در صورت رایگان بودن ارسال

en: Hide template
fa: مخفی کردن الگو

en: High-Performance order storage
fa: ذخیره‌سازی سفارش با کارایی بالا

en: High-performance order storage (recommended)
fa: ذخیره‌سازی سفارش با کارایی بالا (توصیه شده)

en: Highlight required fields with an asterisk
fa: برجسته کردن فیلدهای ضروری با ستاره

en: Highly discounted shipping rates
fa: نرخ حمل و نقل با تخفیف بالا

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
fa: نگهداری موجودی برای x دقیقه به این معنی است که در صورتی که سفارش در حال « در انتظار بررسی » است، به مدت x دقیقه سفارش قابل انجام است و بعد از آن لغو خواهد شد. خالی گذاشتن به معنی غیرفعال بودن این امکان است.

en: Hold stock (minutes)
fa: نگهداری موجودی (دقیقه)

en: Holiday Sale
fa: حراج تعطیلات

en: Home
fa: خانه

en: Home URL.
fa: آدرس صفحه اصلی.

en: Home decor
fa: دکوراسیون منزل

en: Home, furniture, and garden
fa: خانه، مبلمان و باغ

en: Homepage
fa: صفحه اصلی

en: Homepage URL
fa: URL صفحه اصلی

en: Homepage created
fa: صفحه اصلی ایجاد شد

en: Hook
fa: هوک

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
fa: امیدواریم دوباره برگردند. درباره <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">عیب‌یابی پرداخت‌های ناموفق</a> بیشتر بخوانید.

en: Hormozgan (هرمزگان)
fa: هرمزگان

en: House number and street name
fa: نام خیابان و پلاک خانه

en: How easy was it to add a product attribute?
fa: اضافه کردن ویژگی محصول چقدر آسان بود؟

en: How easy was it to add a product tag?
fa: افزودن برچسب محصول چقدر آسان بود؟

en: How easy was it to add product category?
fa: افزودن دسته محصول چقدر آسان بود؟

en: How easy was it to edit your product?
fa: چگونه به سادگی محصول خود را ویرایش کنیم؟

en: How easy was it to import products?
fa: درون‌ریزی محصولات چقدر آسان بود؟

en: How easy was it to update an order?
fa: بروز رسانی یک سفارش چقدر آسان بود؟

en: How easy was it to update your settings?
fa: بروز رسانی تنظیمات چقدر آسان بود؟

en: How easy was it to use search?
fa: استفاده از جستجو چقدر آسان بود؟

en: How log entries are being stored.
fa: نحوه ذخیره ورودی‌های گزارش.

en: How many days log entries will be kept before being auto-deleted.
fa: چند روز قبل از حذف خودکار، ورودی‌های گزارش نگهداری می‌شوند.

en: How many notes in the database?
fa: چند یادداشت در پایگاه‌داده است؟

en: How many products should be shown per row?
fa: در هر ردیف چند محصول نمایش داده شود؟

en: How many rows of products should be shown per page?
fa: در هر صفحه چند ردیف از محصولات نمایش داده شود؟

en: How many times the coupon can be used in total.
fa: در مجموع چندبار می توان کدتخفیف را به کار برد.

en: How many times the coupon can be used per customer.
fa: تعداد دفعاتی که کوپون تخفیف می‌تواند برای هر خریدار مورد استفاده قرار گیرد.

en: How many times this coupon can be used before it is void.
fa: تعداد دفعاتی که این کدتخفیف قابل استفاده است.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
fa: این کوپن چند بار می‌تواند توسط یک کاربر استفاده شود. از ایمیل صورت‌حساب برای مهمانان و شناسه کاربری برای کاربران وارد شده استفاده می‌کند.

en: How should products be sorted in the catalog by default?
fa: محصولات به صورت پیشفرض به چه ترتیبی نمایش داده شوند؟

en: How terms in this attribute are sorted by default.
fa: چگونه عبارات در این ویژگی به طور پیشفرض مرتب می‌شوند.

en: How the quantity of this item should be controlled, for example, any limits in place.
fa: چگونه مقدار این مورد باید کنترل شود، به عنوان مثال، هرگونه محدودیت در محل.

en: How to Migrate from Magento to WooCommerce
fa: نحوۀ مهاجرت از مجنتو به ووکامرس

en: How to calculate delivery charges
fa: چگونه هزینه‌های تحویل را محاسبه کنید

en: How to customize your product catalog
fa: نحوۀ سفارشی‌سازی فهرست محصول

en: How to update your database table prefix
fa: چگونه پیشوند جدول پایگاه داده را بروزرسانی کنید

en: Howdy %1$s,
    
    The payment gateway "%2$s" was just enabled on this site:
    %3$s
    
    If this was intentional you can safely ignore and delete this email.
    
    If you did not enable this payment gateway, please log in to your site and consider disabling it here:
    %4$s
    
    This email has been sent to %5$s
    
    Regards,
    All at %6$s
    %7$s
fa: سلام %1$s،
    
    درگاه پرداخت «%2$s» به تازگی در این سایت فعال شد:
    %3$s
    
    اگر این تصمیم شما بود، می‌توانید با خیال راحت این ایمیل را نادیده بگیرید و حذف کنید.
    
    اگر این درگاه پرداخت را فعال نکردید، لطفا وارد سایت خود شوید و آن را در اینجا غیرفعال کنید:
    %4$s
    
    این ایمیل به %5$s ارسال شده است
    
    با احترام،
    همه در %6$s
    %7$s

en: Human readable label for the stat.
fa: برچسب قابل خواندن توسط انسان برای هزینه.

en: Human readable segment label, either product or variation name.
fa: برچسب بخش قابل خواندن توسط انسان، نام محصول یا نام متغیر.

en: I don't know how to get a date from a %s
fa: من نمی دانم چگونه از %s تاریخ بگیرم

en: I have read and agree to the website %s
fa: من %s سایت را خوانده ام و آن را می پذیرم

en: I plan to sell both physical and digital products
fa: من قصد دارم هر دو محصولات فیزیکی و دیجیتال را به فروش برسانم

en: I plan to sell digital products
fa: من قصد دارم تا محصولات دیجیتال را بفروشم

en: I plan to sell physical products
fa: من قصد دارم تا محصولات فیزیکی بفروشم

en: I will also be selling products or services in person.
fa: من همچنین محصولات و خدمات را به صورت شخصی می فروشم.

en: IBAN
fa: شماره شبا

en: ID
fa: شناسه

en: ID %d
fa: شناسه %d

en: ID is invalid.
fa: شناسه نامعتبر است.

en: ID of parent grouping.
fa: شناسه گروه اصلی.

en: ID of the note record.
fa: شناسه ثبت یادداشت.

en: ID of the parent product, if applicable.
fa: شناسۀ محصول والد، در صورت وجود.

en: ID of the shipping method that provided the rate.
fa: شناسه روش حمل و نقل که نرخ را ارائه کرده است.

en: ID of the shipping rate.
fa: شناسه شیوه حمل‌و‌نقل.

en: ID to reassign posts to.
fa: شناسه جابه جا نوشته به.

en: ID.
fa: شناسه.

en: ID: %d
fa: شناسه: %d

en: IDs for settings sub groups.
fa: شناسه‌ها برای تنظیمات زیر گروه.

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: IP address
fa: آدرس IP

en: IP address for the downloader.
fa: نشانی آی پی برای دانلود کننده.

en: IP address.
fa: نشانی اینترنتی.

en: IPN email notifications
fa: اعلانات IPN از طریق ایمیل

en: IPN payment completed
fa: پرداخت IPN تکمیل شد

en: ISBN
fa: شابک

en: ISO code for the country of the address being shipped to.
fa: کد ISO برای کشوری که در آن آدرس ارسال می شود.

en: ISO code of the country.
fa: کد ISO کشور.

en: ISO code or name of the state, province or district.
fa: کد یا نام استان.

en: ISO code, or name, for the state, province, or district of the address being shipped to.
fa: کد ISO یا نام ایالت، استان یا ناحیه آدرسی که به آن ارسال می شود.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
fa: ISO3166 آلفا-2 کد کشور.

en: ISO3166 alpha-2 country code. Defaults to WooCommerce's base location country.
fa: کد کشور ISO3166 alpha-2. به طور پیشفرض، کشور محل قرارگیری ووکامرس.

en: ISO3166 alpha-2 country code. Defaults to the stored providers business location country code.
fa: کد کشور ISO3166 alpha-2. پیش‌فرض‌ها کد کشور محل کسب و کار ارائه دهندگان ذخیره شده است.

en: ISO4217 currency code.
fa: ISO4217 کد واحد پولی.

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
fa: اگر می خواهید پرداخت هنگام تحویل فقط در موارد خاصی فعال باشد، از اینجا تنظیمات آن را انجام دهید. اگر خالی بگذارید، برای تمام روش‌ها اعمال می شود.

en: If a cost is defined, this controls if taxes are applied to that cost.
fa: اگر قیمتی تعریف شده باشد، این فیلد اعمال مالیات بر آن قیمت را کنترل می‌کند.

en: If checked, free shipping would be available based on pre-discount order amount.
fa: در صورت بررسی، حمل و نقل رایگان بر اساس مبلغ سفارش قبل از تخفیف در دسترس خواهد بود.

en: If enabled, this method will appear on the block based checkout.
fa: اگر فعال باشد، این روش در پرداخت مبتنی بر بلوک، نمایش داده می‌شود.

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
fa: اگر فعال شود، این متن در سراسر سایت نمایش داده خواهد شد. شما می توانید از آن برای نشان دادن رویدادها یا تبلیغات به بازدیدکنندگان استفاده کنید!

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
fa: اگر نبار را مدیریت می کنید،این کنترل‌ها اگر بازگشت کالا مجاز باشد.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
fa: اگر موجودی را مدیریت می‌کنید، این کنترل‌ها به شما اجازه پیش فروش محصول و تغییرات آن را می‌دهد. اگر فعال کنید، موجودی انبار می‌تواند زیر 0 هم باشد.

en: If requested, calculates attribute term counts for products in the collection.
fa: در صورت درخواست، تعداد مدت مشخصه را برای محصولات موجود در مجموعه محاسبه می‌کند.

en: If the "Delete all content" option is selected, the affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
fa: اگر گزینه "حذف تمام محتوا" انتخاب شود، وب هوک های ووکامرس تحت تأثیر <b>حذف نمی شوند</b> و به شناسه کاربر 0 نسبت داده می شوند.<br/>

en: If the "Force Downloads" or "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" download method is selected but does not work, the system will use the "Redirect" method as a last resort. <a href="%1$s">See this guide</a> for more details.
fa: اگر روش بارگیری «دانلودهای اجباری» یا «X-Accel-Redirect/X-Sendfile» انتخاب شده باشد اما کارساز نباشد، سیستم از آخرین روش «تغییر مسیر» استفاده خواهد کرد. برای جزئیات بیشتر <a href="%1$s">این راهنما را مشاهده کنید</a>.

en: If the payment was refunded via the API.
fa: اگر پرداخت  از طریق API مسترد شد.

en: If the product is downloadable.
fa: اگر محصول قابل دانلود است.

en: If the product is virtual.
fa: اگر محصول مجازی است.

en: If the quantity is editable or fixed.
fa: اگر مقدار قابل ویرایش یا ثابت باشد.

en: If the variation is downloadable.
fa: اگر متغیر قابل دانلود است.

en: If the variation is virtual.
fa: اگر متغیر مجازی است.

en: If the variation is visible.
fa: اگر تغییر قابل مشاهده است.

en: If this attribute has term archive pages.
fa: اگر این ویژگی دارای صفحات بایگانی طبقه‌بندی باشد.

en: If this is a default attribute
fa: اگر این یک ویژگی پیشفرض است

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
fa: اگر فعال باشد و اگر روش حمل و نقل رایگان نیازمند یک کدتخفیف باشد، این کدتخفیف، حمل و نقل رایگان را فعال خواهد کرد.

en: If true, calculates rating counts for products in the collection.
fa: اگر فعال باشد، تعداد رتبه‌بندی محصولات موجود در مجموعه را محاسبه می‌کند.

en: If true, calculates stock counts for products in the collection.
fa: اگر درست باشد، تعداد موجودی محصولات موجود در مجموعه را محاسبه می کند.

en: If true, calculates the minimum and maximum product prices for the collection.
fa: اگر فعال باشد، حداقل و حداکثر قیمت محصول را برای مجموعه محاسبه می‌کند.

en: If true, empty terms will not be returned.
fa: اگر درست باشد، عبارات خالی برگردانده نمی شوند.

en: If true, only one item of this product is allowed for purchase in a single order.
fa: در صورت صحت، تنها یک مورد از این محصول در یک سفارش مجاز به خرید است.

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
fa: اگر فعال باشد، کدتخفیف می تواند بطور جداگانه استفاده شود. کدهای تخفیف اعمال شده‌ی دیگر از سبد خرید حذف می شوند.

en: If true, the effective value is the base value from the parent product plus the defined value; if false, the defined value is the final effective value.
fa: اگر درست باشد، مقدار مؤثر، مقدار پایه از حاصلضرب والد به علاوه مقدار تعریف‌شده است؛ اگر نادرست باشد، مقدار تعریف‌شده، مقدار مؤثر نهایی است.

en: If true, the incentive dismissal will be ignored by tracking.
fa: اگر درست باشد، اخراج تشویقی با ردیابی نادیده گرفته می‌شود.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
fa: اگر صحیح باشد، نوشته نمایش می یابد برای مشتری‌ها و آن‌ها آگاه می شوند. اگر غلط باشد، نوشته فقط برای مدیریت نمایش می یابد.

en: If true, the note will be shown to customers. If false, the note will be for admin reference only.
fa: اگر مقدار true باشد، یادداشت به مشتریان نمایش داده می‌شود. اگر false باشد، یادداشت فقط برای ارجاع مدیر خواهد بود.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
fa: اگر فعال باشد کدتخفیف روی محصولاتی که فروش ویژه هستند اعمال نخواهد شد.

en: If true, this note will be attributed to the current user. If false, the note will be attributed to the system.
fa: اگر درست باشد، این یادداشت به کاربر فعلی نسبت داده می شود. اگر نادرست باشد، یادداشت به سیستم اعمال خواهد شد.

en: If unchecked, customers will need to set a username during account creation.
fa: اگر علامت را بردارید، مشتریان باید در حین ایجاد حساب کاربری، یک نام کاربری تنظیم کنند.

en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
fa: اگر شما در حال ویرایش و شخصی سازی ووکامرس روی قالب والد هستید پیشنهاد می کنیم از قالب فرزند استفاده کنید. ببینید: <a href="%s" target="_blank">چگونه یک قالب فرزند بسازیم</a>

en: If you are using X-Accel-Redirect download method along with NGINX server, make sure that you have applied settings as described in <a href='%s'>Digital/Downloadable Product Handling</a> guide.
fa: اگر از روش دانلود X-Accel-Redirect به همراه سرور NGINX استفاده می‌کنید، اطمینان حاصل کنید که تنظیمات را مطابق راهنمای شرح داده شده در <a href='%s'>تنظیم محصولات دیجیتالی/قابل دانلود</a> اعمال کرده‌اید.

en: If you copied over a template file to change something, then you will need to copy the new version of the template and apply your changes again.
fa: اگر برای تغییر چیزی بیش از یک فایل الگو کپی کردید، باید نسخه جدیدی از الگو را کپی کنید و دوباره تغییرات خود را اعمال کنید.

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
fa: اگر شما یک حساب کاربری بسازید، ما اسم، آدرس، ایمیل و تلفن شما رو ذخیره می‌کنیم فقط برای استفاده خرید‌ها و پرداخت‌های بعدی شما.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
fa: اگر شما برگه «شرایط» را فعال کنید، در زمان تسویه‌حساب از کاربر درخواست می‌شود که این برگه را خوانده و تایید کند.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
fa: اگر این درخواست از طرف شما نبوده است، این ایمیل را نادیده بگیرید. اگر مایل به ادامه‌دادن هستید:

en: If you didn’t make this request, just ignore this email. If you’d like to proceed, reset your password via the link below:
fa: اگر شما این درخواست را نداده‌اید، فقط این ایمیل را نادیده بگیرید. اگر می‌خواهید ادامه دهید، رمز عبور خود را از طریق پیوند زیر بازنشانی کنید:

en: If you don't have an application password (not your account password), generate a password from %s
fa: اگر اپلیکیشن رمز عبور ندارید (نه رمز عبور حساب خود)، یک رمز عبور در %s ایجاد کنید

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
fa: اگر از هسته ووکامرس باگی پیداکردید،از طریق <a href="%1$s">گت‌هاب </a>تیکتی ایجاد کنید.قبل از آن <a href="%2$s">راهنمای مشارکت کننده</a> را برای ارسال گزارش مطالعه کنید.لطفا برای کمک به ما جهت رفع مشکل توضیحات کامل و <a href="%3$s">گزارش وضعیت سیستم</a> ارسال کنید.

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
fa: اگر قبلا از ما خرید کرده اید، لطفا جزییات را در کادرهای پایین وارد نمائید. اگر یک مشتری جدید هستید، لطفا بخش صورت حساب را ادامه دهید.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
fa: اگر %1$s را دوست دارید، لطفا به ما یک امتیاز %2$s بدهید. پیشاپیش از شما سپاسگزاریم!

en: If you like, you may enter custom structures for your product URLs here. For example, using <code>shop</code> would make your product links like <code>%sshop/sample-product/</code>. This setting affects product URLs only, not things such as product categories.
fa: اگر دوست دارید می‌توانید ساختاری دلخواه برای آدرس محصول بسازید. برای مثال، استفاده از <code>shop</code> لینک محصول شما را به شکل <code>%sshop/sample-product/</code> تغییر می‌دهد. این تنظیم تنها روی نشانی محصول تاثیر می‌گذارد و روی چیزهای دیگر مانند دسته محصولات تاثیری ندارد.

en: If you need any help with your order, please contact us at %s
fa: اگر در مورد سفارش خود به هرگونه کمکی نیاز دارید، لطفاً با ما از طریق %s تماس بگیرید.

en: If you need any help with your order, please contact us at %s.
fa: اگر در مورد سفارش خود به هرگونه کمکی نیاز دارید، لطفاً با ما از طریق %s تماس بگیرید.

en: If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
fa: اگر برای سفارش خود به راهنمایی نیاز دارید، لطفا با ما در {store_email} تماس بگیرید.

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
fa: اگر شما نیاز دارید دوباره به نصب کننده دسترسی پیدا کنید، لطفا بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

en: If you need to enable or disable the extended task lists, please click on the button below.
fa: اگر نیاز به فعال یا غیرفعال کردن لیست وظایف توسعه یافته دارید، لطفا روی دکمه زیر کلیک کنید.

en: If you need to enable or disable the task lists, please click on the button below.
fa: در صورت نیاز به فعال یا غیرفعال کردن فهرست وظایف، لطفا روی دکمه زیر کلیک کنید.

en: If you remove this attribute, customers will no longer be able to purchase some variations of this product.
fa: اگر این ویژگی را حذف کنید، مشتریان، دیگر نمی‌توانند برخی از انواع این محصول را خریداری کنند.

en: If you'd like to continue with your purchase, please return to %s and try a different method of payment.
fa: اگر می‌خواهید به خرید خود ادامه دهید، لطفا به %s بازگردید و روش پرداخت دیگری را امتحان کنید.

en: If you'd like to offer <span class="help_tip" data-tip="%1$s">live rates</span> from a specific carrier (e.g. UPS) you can find a variety of extensions available for WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
fa: اگر می خواهید از یک حامل خاص (به عنوان مثال: UPS) <span class="help_tip" data-tip="%1$s">نرخ زنده</span> ارائه دهید. شما می توانید انواع افزونه‌های موجود برای WooCommerce را پیدا کنید در <a href="%2$s" target="_blank">اینجا</a>.

en: If you've just placed an order, give your email a quick check for the confirmation.
fa: اگر به تازگی سفارشی را ثبت کرده اید، ایمیل خود را برای تایید سریع بررسی کنید.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
fa: اگر ایمیل اصلی PayPal شما متفاوت از ایمیل PayPal وارد شده در بالا است، ایمیل دریافت کننده اصلی تان را برای حساب کاربری PayPal در اینجا وارد نمائید. این جهت معتبرسازی درخواست‌های IPN استفاده شده است.

en: If your store is based in the EU, we recommend using the EU VAT Number extension in addition to automated taxes. It provides your checkout with a field to collect and validate a customer's EU VAT number, if they have one.
fa: اگر فروشگاه شما در اتحادیه اروپا مستقر است، توصیه می‌کنیم علاوه بر مالیات‌های خودکار، از افزونه شماره مالیات بر ارزش افزوده اتحادیه اروپا نیز استفاده کنید. در صورت داشتن شماره VAT اتحادیه اروپا، فیلدی برای پرداخت شما فراهم می کند.

en: Ilaam (ایلام)
fa: ایلام

en: Image
fa: تصویر

en: Image ID.
fa: شناسه تصویر.

en: Image URL.
fa: آدرس URL تصویر.

en: Image alternative text.
fa: تصویر متن جایگزین.

en: Image data.
fa: داده‌های تصویر.

en: Image name.
fa: نام تصویر.

en: Image of the product that the review belongs to.
fa: تصویر محصولی که بررسی به آن تعلق دارد.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
fa: جایگاه تصویر. 0 به این معنی است که تصویر برگزیده است.

en: Image size used for products in the catalog.
fa: اندازه تصویر استفاده شده در کاتالوگ.

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
fa: سایز تصویر برای تصویر اصلی که در صفحه محصولات تکی نمایش داده می‌شود. این تصاویر بریده نخواهند شد.

en: Image url
fa: آدرس اینترنتی تصویر

en: Images
fa: تصاویر

en: Images will be cropped into a square
fa: تصاویر به صورت مربعی بریده میشوند

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
fa: تصاویر به ابعاد دلخواه بریده شود

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
fa: تصاویر به شکل همان ابعادی که آپلود شده‌اند نمایش داده شوند

en: Import
fa: درون‌ریزی

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
fa: درون‌ریزی <strong>محصولات</strong> در فروشگاه شما از طریق پرونده CSV.

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
fa: درون‌ریزی <strong> نرخ‌های مالیاتی </strong> به فروشگاه شما از طریق فایل csv.

en: Import CSV
fa: درون‌ریزی CSV

en: Import Products
fa: درون‌ریزی محصولات

en: Import as meta data
fa: به عنوان داده متا وارد کنید

en: Import complete - imported %s tax rates.
fa: درون‌ریزی کامل شد - درون‌ریزی %s نرخ مالیات.

en: Import complete!
fa: درون‌ریزی کامل شد!

en: Import products
fa: درون ریزی محصولات

en: Import products from a CSV file
fa: وارد کردن محصولات از یک فایل CSv

en: Import tax rates
fa: درون‌ریزی نرخ‌های مالیاتی

en: Import your products
fa: محصولاتتان را درون‌ریزی کنید

en: Importing
fa: درون‌ریزی

en: Improve our store offerings
fa: پیشنهادات فروشگاه ما را بهبود بخشد

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
fa: بمنظور ذخیره <strong>پایگاه داده</strong> برای کار با ووکامرس باید اضافه کنید %1$s برای تنظیمات "صرف نظر کردن از کوئری رشته‌ها" در <a href="%2$s"> تنظیمات W3 Total Cache</a>.

en: In progress
fa: در حال انجام

en: In reply to %s.
fa: در پاسخ به %s.

en: In stock
fa: موجود

en: In stock?
fa: در انبار؟

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
fa: در این بخش شما باید چیزهایی که به اشتراک می‌گذارید و اهدافی که از آنها استفاده می کنید لیست کنید. این می‌تواند شامل باشد، اما ممکن است محدود به تجزیه و تحلیل، بازاریابی، درگاه‌های پرداخت، ارائه دهندگان حمل و نقل و شخص ثالث نباشد.

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
fa: در این قسمت شما باید پردازش‌های شخص ثالثی را که استفاده می‌کنید برای پرداخت در فروشگاه خود لیست کنید، زیرا ممکن است داده‌های مشتری را اداره کند. ما پی‌پال را بعنوان مثال آورده‌ایم، اما اگر شما از پی‌پال استفاده نمی‌کنید باید این را حذف کنید.

en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: در حال پیش رفت <span class="count">(%s)</span>

en: In-progress
fa: در حال انجام

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
fa: حساب‌های غیر فعال کسانی هستند که برای مدت زمان مشخص وارد نشده اند و یا سفارش نداشته اند. آنها حذف خواهند شد. هر سفارش به سفارش مهمان تبدیل خواهد شد.

en: Inactive plugins
fa: افزونه‌های غیرفعال

en: Inactive plugins.
fa: افزونه‌های غیرفعال.

en: Inbox notification has been deleted
fa: اعلان صندوق ورودی حذف شده

en: Inbox notification not found
fa: اعلان صندوق ورودی پیدا نشد

en: Inches
fa: اینچ

en: Include downloads
fa: شامل دانلودها

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Account and Privacy.
fa: شامل تمام تنظیمات در ووکامرس | تنظیمات | حساب کاربری و حریم خصوصی می‌شود.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Advanced.
fa: شامل تمام تنظیمات در ووکامرس | تنظیمات | پیشرفته است.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Emails.
fa: شامل تمام تنظیمات در ووکامرس | تنظیمات | ایمیل‌ها می‌شود.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | General.
fa: شامل تمام تنظیمات در ووکامرس | تنظیمات | عمومی می‌شود.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Integrations.
fa: شامل تمام تنظیمات در ووکامرس | تنظیمات | ادغام‌ها می‌شود.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Payments.
fa: شامل تمام تنظیمات در ووکامرس | تنظیمات | پرداخت‌ها می‌شود.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Products.
fa: شامل تمام تنظیمات در ووکامرس | تنظیمات | محصولات می‌شود.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Shipping.
fa: این شامل تمام تنظیمات در ووکامرس | تنظیمات | حمل و نقل می‌شود.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Tax.
fa: این شامل تمام تنظیمات در ووکامرس | تنظیمات | مالیات می‌شود.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Visibility.
fa: شامل تمام تنظیمات در ووکامرس | تنظیمات | قابلیت مشاهده می‌شود.

en: Includes all the installed plugins.
fa: شامل تمام افزونه‌های نصب شده.

en: Includes all the installed themes.
fa: شامل همه پوسته‌های نصب شده است.

en: Includes all the items featured in WooCommerce | Settings.
fa: شامل تمام موارد نمایش داده شده در  | Settings | ووکامرس است.

en: Includes onboarding configuration options
fa: شامل گزینه‌های پیکربندی ورود به سیستم

en: Includes the task configurations for WooCommerce.
fa: شامل تنظیمات وظایف برای ووکامرس است.

en: Including tax
fa: با احتساب مالیات

en: Incompatible webhooks warning
fa: هشدار وب هوک‌های ناسازگار

en: Incompatible with '%s'
fa: ناسازگار با '%s'

en: Incompatible with WooCommerce features
fa: با ویژگی‌های ووکامرس ناسازگار است

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
fa: افزایش قیمت موجود توسط (مقدار ثابت یا %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
fa: افزایش قیمت فروش ویژه موجود با (مقدار ثابت و یا %):

en: Increase existing stock by:
fa: افزودن موجودی انبار توسط:

en: Increase quantity of %s
fa: افزایش تعداد %s

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
fa: افزایش قیمت به طور منظم (مقدار ثابت یا درصد)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
fa: افزایش قیمت حراج (مقدار ثابت یا درصد)

en: Increasing memory allocated to PHP
fa: افزایش حافظه انتساب داده شده به PHP

en: Indicates the order that will appear in queries.
fa: سفارش که ظاهر می شود در کوئری‌ها نشان داده می شود.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: products, orders, username, ip_address.
fa: نشان می دهد که آیا تمام شرایط باید برای مجموعه حاصل درست باشد یا هر یک از آنها کافی است. Match بر پارامترهای زیر تأثیر می گذارد: محصولات، سفارشات، نام کاربری، ip_address.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories
fa: نشان می دهد که آیا تمام شرایط باید برای مجموعه حاصل درست باشد یا هر یک از آنها کافی است. مطابقت بر پارامترهای زیر تأثیر می‌گذارد: status_is، status_is_not، product_includes، product_excludes، coupon_includes، coupon_excludes، مشتری، دسته‌ها

en: Individual use only
fa: استفاده فردی

en: Industry.
fa: صنعت.

en: Infinite loop detected, aborting. No errors found.
fa: حلقه بی‌نهایت شناسایی شد، در حال متوقف کردن. هیچ خطایی پیدا نشد.

en: Info
fa: اطلاعات

en: Information about the operating system your server is running.
fa: اطلاعات مربوط به سیستم عاملی که سرور شما در حال اجرا دارد.

en: Information about the product's availability.
fa: اطلاعات درباره در دسترس بودن محصول.

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
fa: اطلاعاتی درباره وب سروری که میزبان سایت شما می باشد.

en: Insert file URL
fa: آدرس اینترنتی فایل را وارد کنید

en: Insert into product
fa: درج در محصول

en: Insert into product form
fa: درج در فرم محصول

en: Insert row
fa: افزودن ردیف

en: Install Woo mobile app
fa: نصب نرم افزار موبایل وو

en: Install plugins
fa: نصب افزونه‌ها

en: Install the WooCommerce mobile app to manage orders, receive sales notifications, and view key metrics — wherever you are.
fa: برنامۀ تلفن همراه ووکامرس را برای مدیریت سفارشات، دریافت اعلان‌های فروش و مشاهدۀ معیارهای کلیدی - هر کجا که هستید، نصب کنید.

en: Installation date of the WooCommerce mobile app.
fa: تاریخ نصب اپلیکیشن موبایل ووکامرس.

en: Installed
fa: نصب شده

en: Installed Extensions without a Subscription
fa: نصب افزودنی‌ها بدون اشتراک انجام شد

en: Installed version not tested with active version of WooCommerce %s
fa: نسخه نصب شده با نسخه فعال ووکامرس %s تست نشده است

en: Instance ID of the shipping method that provided the rate.
fa: شناسه نمونه روش حمل و نقل که نرخ را ارائه کرده است.

en: Instance ID.
fa: شناسه نمونه.

en: Instantly send tracking to your customers
fa: فورا رهگیری را برای مشتریان خود ارسال کنید

en: Instructions
fa: دستورالعمل‌ها

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
fa: دستور العمل‌ها در برگه تشکر و ایمیل‌ها افزوده می شود.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
fa: توضیحات در برگه تشکر، بعد از پرداخت.

en: Insufficient privileges to export products.
fa: دسترسی‌های محدود برای برون‌بری محصولات.

en: Insufficient privileges to import products.
fa: دسترسی‌های محدود برای درون‌ریزی محصولات.

en: Integrate your WooCommerce store with 5000+ cloud apps and services today. Trusted by 11,000+ users.
fa: امروز فروشگاه ووکامرس خود را با بیش از ۵۰۰۰ برنامه و سرویس ابری ادغام کنید. مورد اعتماد بیش از ۱۱۰۰۰ کاربر.

en: Integration
fa: ادغام

en: Integration "%s" is not registered.
fa: ادغام "%s" ثبت نشده است.

en: Integration registry requires an identifier.
fa: رجیستری یکپارچه‌سازی به یک شناسه نیاز دارد.

en: Integrations
fa: یکپارچه‌سازی‌ها

en: Internal server error
fa: خطای داخلی سرور

en: International
fa: بین‌المللی

en: International Standard Book Number
fa: شماره استاندارد بین‌المللی کتاب

en: International flat rate (legacy)
fa: نرخ ثابت بین المللی (همانند قبلی)

en: Interval subtotals.
fa: جمع جزء بازه‌ای.

en: Intro
fa: مقدمه

en: Invalid %s provided.
fa: %s نامعتبر ارائه شده است.

en: Invalid ID.
fa: شناسه نامعتبر.

en: Invalid Rate ID.
fa: شناسه نرخ نامعتبر است.

en: Invalid URL %s.
fa: آدرس URL %s نامعتبراست.

en: Invalid action - must be a recurring action.
fa: اقدام نامعتبر - باید یک عمل تکرار شونده باشد.

en: Invalid action ID. No status found.
fa: شناسه فعالیت نامعتبر است وضعیت یافت نشد.

en: Invalid admin note
fa: یادداشت نامعتبر ادمین

en: Invalid attribute ID.
fa: شناسه ویژگی نامعتبر است.

en: Invalid billing email address
fa: آدرس ایمیل صورتحساب نامعتبر است

en: Invalid billing email provided.
fa: ایمیل صورتحسابی که ارائه شده نامعتبر است.

en: Invalid brand ID.
fa: شناسه برند نامعتبر است.

en: Invalid brand slug.
fa: نامک برند نامعتبر است.

en: Invalid catalog visibility option.
fa: گزینه قابلیت مشاهده کاتالوگ نامعتبر است.

en: Invalid category ID.
fa: شناسه دسته نامعتبر است.

en: Invalid country code provided. Must be one of: %s
fa: کد کشور ارائه‌شده نامعتبر است. باید یکی از این موارد باشد: %s

en: Invalid country code.
fa: کد کشور نامعتبر است.

en: Invalid country/state format.
fa: ساختار کشور/ایالت نامعتبر است.

en: Invalid coupon
fa: کد تخفیف نامعتبر

en: Invalid coupon code
fa: کد تخفیف نامعتبر است

en: Invalid coupon code.
fa: کد تخفیف معتبر نیست.

en: Invalid coupon.
fa: کدتخفیف نامعتبر است.

en: Invalid coupons were removed from the cart: "%s"
fa: کدهای تخفیف نامعتبر از سبد خرید حذف شدند: «%s»

en: Invalid coupons were removed from the order: "%s"
fa: کوپن‌های نامعتبر از سفارش حذف شدند: "%s"

en: Invalid currency code
fa: کد واحد پولی نامعتبر است

en: Invalid customer query.
fa: درخواست مشتری نامعتبر است.

en: Invalid customer.
fa: مشتری نامعتبر است.

en: Invalid data store.
fa: داده فروشگاه نامعتبر است.

en: Invalid date provided.
fa: تاریخ ارائه‌شده نامعتبر است.

en: Invalid discount amount.
fa: مبلغ تخفیف نامعتبر است.

en: Invalid discount type.
fa: نوع تخفیف نامعتبر است.

en: Invalid download link.
fa: لینک دانلود نادرست است.

en: Invalid download log: no ID.
fa: گزارش دانلود نامعتبر: بدون شناسه.

en: Invalid download log: not found.
fa: گزارش دانلود نامعتبر: یافت نشد.

en: Invalid download.
fa: دانلود نامعتبر است.

en: Invalid email
fa: ایمیل نامعتبر

en: Invalid email address
fa: آدرس ایمیل نامعتبر است

en: Invalid email address provided for sender settings
fa: آدرس ایمیل نامعتبر برای تنظیمات فرستنده ارائه شده است

en: Invalid email address.
fa: آدرس ایمیل نامعتبر.

en: Invalid email type.
fa: نوع ایمیل نامعتبر است.

en: Invalid field
fa: فیلد نامعتبر است

en: Invalid field.
fa: فیلد نامعتبر.فیلد نامعتبر.

en: Invalid file type for a CSV import.
fa: نوع فایل نامعتبر برای وارد کردن CSV.

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
fa: نوع پرونده معتبر نیست. درون‌ریز تنها از فرمت TXT و CSV پشتیبانی می کند.

en: Invalid fulfillment ID.
fa: شناسه آماده‌سازی سفارش نامعتبر است.

en: Invalid fulfillment.
fa: آماده‌سازی سفارش نامعتبر.

en: Invalid image: %s
fa: تصویر نامعتبر: %s

en: Invalid item.
fa: مورد نامعتبر.

en: Invalid items
fa: آیتم‌های نامعتبر

en: Invalid layout template ID.
fa: شناسه طرح‌بندی قالب نامعتبر است.

en: Invalid maximum spend value.
fa: حداکثر مقدار خرج نامعتبر است.

en: Invalid meta_query clause key: %s.
fa: کلید عبارت meta_query نامعتبر: %s.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
fa: اشتباه است - قبلا استفاده شده است.

en: Invalid nonce verification
fa: راستی آزمایی کنونی نادرست است

en: Invalid nonce.
fa: عدم اعتبار.

en: Invalid onboarding step ID.
fa: شناسه مرحله ورود نامعتبر است.

en: Invalid onboarding step data.
fa: داده‌های مربوط به مراحل ثبت‌نام نامعتبر است.

en: Invalid or duplicated GTIN, UPC, EAN or ISBN.
fa: GTIN، UPC، EAN یا ISBN نامعتبر یا تکراری است.

en: Invalid or duplicated SKU.
fa: SKU تکراری یا نامعتبر است.

en: Invalid or empty request body.
fa: متن درخواست نامعتبر یا خالی است.

en: Invalid or missing payment token fields.
fa: قسمت رمز پرداخت نامعتبر یا فراموش شده است.

en: Invalid order
fa: سفارش نامعتبر

en: Invalid order ID or key provided.
fa: شناسه یا کلید سفارش ارائه شده نامعتبر است.

en: Invalid order ID.
fa: شناسه سفارش نامعتبر است.

en: Invalid order IDs in call to read_multiple()
fa: شناسه‌های سفارش نامعتبر در فراخوانی read_multiple()

en: Invalid order item.
fa: اقلام سفارش نامعتبر.

en: Invalid order refund ID.
fa: شناسه استرداد هزینه نامعتبر است.

en: Invalid order type: %s.
fa: نوع سفارش نامعتبر است: %s.

en: Invalid order.
fa: سفارش نامعتبر.

en: Invalid parameter(s): %s
fa: پارامتر(های) نامعتبر: %s

en: Invalid parameter.
fa: پارامتر نامعتبر.

en: Invalid parent ID
fa: شناسه اصلی نامعتبر

en: Invalid password. Generate a new one from %s.
fa: رمز عبور نامعتبر. یکی جدید در %s ایجاد کنید.

en: Invalid path provided.
fa: مسیر نامعتبر ارائه شده است.

en: Invalid payment gateway.
fa: درگاه پرداخت نامعتبر.

en: Invalid payment method.
fa: روش پرداخت معتبر نمی باشد.

en: Invalid payment result received from payment method.
fa: نتیجه پرداخت نامعتبر از روش پرداخت دریافت شد.

en: Invalid payment token.
fa: رمز پرداخت نامعتبر است.

en: Invalid permission ID.
fa: شناسه مجوز نامعتبر است.

en: Invalid plugin slug provided in the plugins activated rule.
fa: نامک افزونه نامعتبر در قانون فعال‌سازی افزونه‌ها ارائه شده است.

en: Invalid plugin.
fa: افزونهٔ نامعتبر.

en: Invalid post
fa: نوشته نامعتبر

en: Invalid post ID.
fa: شناسه نوشته نامعتبر است.

en: Invalid product
fa: محصول نامعتبر

en: Invalid product ID
fa: شناسه نامعتبر محصول

en: Invalid product ID %d.
fa: شناسه محصول نامعتبر %d.

en: Invalid product ID.
fa: شناسه نامعتبر محصول.

en: Invalid product object.
fa: آیتم محصول نامعتبر است.

en: Invalid product review ID.
fa: شناسه دیدگاه محصول نامعتبر است.

en: Invalid product selected.
fa: محصول نامعتبر انتخاب شده است.

en: Invalid product slug.
fa: عدد slug صحیح نیست.

en: Invalid product tax status.
fa: وضعیت مالیات محصول نامعتبر است.

en: Invalid product type.
fa: نوع محصول نامعتبر.

en: Invalid product type: passed ID does not correspond to a product variation.
fa: نوع محصول نامعتبر است: شناسه ارسالی متعلق به یک متغیر نیست.

en: Invalid product.
fa: محصول نامعتبر است.

en: Invalid rate
fa: نرخ نامعتبر

en: Invalid refund amount
fa: مبلغ استرداد نادرست است

en: Invalid refund amount.
fa: مبلغ بازپرداخت نامعتبر است.

en: Invalid request. Please pass the match parameter.
fa: درخواست نامعتبر لطفا پارامتر مطابقت را پاس کنید.

en: Invalid resource ID.
fa: شناسه منبع نامعتبر.

en: Invalid resource id for reassignment.
fa: شناسه منبع نامعتبر برای تغییر دوباره.

en: Invalid resource id.
fa: شناسه منبع نامعتبر. .

en: Invalid response from data store.
fa: پاسخ نامعتبر از داده فروشگاه.

en: Invalid review ID.
fa: شناسه مرور نامعتبر.

en: Invalid review content.
fa: محتوای نقد نامعتبر.

en: Invalid role
fa: نقش نامعتبر

en: Invalid schedule. Cannot save action.
fa: زمان بندی نامعتبر است. نمی تواند ذخیره شود.

en: Invalid scope %s
fa: گستره نامعتبر %s

en: Invalid selling location option.
fa: گزینه مکان فروش نامعتبر است.

en: Invalid setting group.
fa: گروه تنظیمات نامعتبر است.

en: Invalid setting.
fa: تنظیمات نامعتبر است.

en: Invalid shipping location option.
fa: گزینه محل ارسال نامعتبر است.

en: Invalid shipping method!
fa: روش حمل و نقل نامعتبر!

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
fa: امضاء نامعتبر است - موفق به مرتب کردن پارامترها نشد.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
fa: امضاء نامعتبر است - امضای ارائه شده مطابقت ندارد.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
fa: امضا نامعتبر است - روش امضا نامعتبر است.

en: Invalid slug.
fa: نامک نامعتبر.

en: Invalid suggestion ID.
fa: شناسه پیشنهاد نامعتبر است.

en: Invalid table id: %s.
fa: شناسه جدول نامعتبر است: %s.

en: Invalid tax class
fa: کلاس مالیاتی نامعتبر

en: Invalid taxonomy: %s.
fa: طبقه‌بندی نامعتبر: %s.

en: Invalid theme %s.
fa: پوسته نامعتبر %s.

en: Invalid timestamp.
fa: برچسب زمان نامعتبر است.

en: Invalid tool ID.
fa: شناسه ابزار معتبر نیست.

en: Invalid user ID.
fa: شناسه کاربر نامعتبر است.

en: Invalid user.
fa: کاربر نامعتبر.

en: Invalid username or email.
fa: نام کاربری یا گذرواژه صحیح نیست.

en: Invalid value for select or count parameter. Cannot query actions.
fa: مقدار نامعتبر برای پارامتر انتخاب یا شمارش. کنش‌ها را نمی‌توان پرس و جو کرد.

en: Invalid value posted for %1$s. Allowed values: %2$s
fa: مقدار نامعتبر برای %1$s پست شده است. مقادیر مجاز: %2$s

en: Invalid value posted for %s
fa: مقدار نامعتبر ارسال شده برای %s

en: Invalid variation ID
fa: شناسه تنوع نامعتبر است

en: Invalid webhook ID.
fa: شناسه webhook نامعتبر.

en: Invalid webhook.
fa: وب هوک نامعتبر.

en: Inventory
fa: فهرست موجودی

en: Invoice prefix
fa: پیش فاکتور

en: Iran
fa: ایران

en: Iranian rial
fa: ریال ایران

en: Iranian toman
fa: تومان ایران

en: Is DomDocument class enabled?
fa: آیا کلاس DomDocument فعال است؟

en: Is GZip enabled?
fa: آیا GZip فعال است؟

en: Is HPOS enabled?
fa: آیا HPOS فعال است؟

en: Is HPOS sync enabled?
fa: آیا همگام سازی HPOS فعال است؟

en: Is SUHOSIN installed?
fa: آیا SUHOSIN نصب است؟

en: Is SoapClient class enabled?
fa: آیا کلاس SoapClient فعال است؟

en: Is WordPress debug mode active?
fa: آیا حالت debug وردپرس فعال است؟

en: Is WordPress multisite?
fa: آیا وردپرس چند سایته است؟

en: Is a global attribute?
fa: یک ویژگی عمومی است؟

en: Is data sync enabled for HPOS?
fa: آیا همگام سازی داده ها برای HPOS فعال است؟

en: Is featured?
fa: آیا ویژه است؟

en: Is fsockopen/cURL enabled?
fa: فعال است؟

en: Is log directory writable?
fa: آیا پوشه گزارش (log) قابل نوشتن است؟

en: Is logging enabled?
fa: آیا ورود به سیستم فعال است؟

en: Is mbstring enabled?
fa: آیا mbstring فعال است؟

en: Is store connected to WooCommerce.com?
fa: آیا فروشگاه به WooCommerce.com متصل است؟

en: Is the connection to your store secure?
fa: آیا ارتباط فروشگاه شما امن است؟

en: Is the customer a paying customer?
fa: آیا مشتری یک مشتری پرداختی است؟

en: Is the daily cron job active, when does it next run?
fa: آیا کار روزانه cron فعال است، بعد کی اجرا می شود؟

en: Is the product in stock?
fa: آیا محصول موجود است؟

en: Is the product on sale?
fa: آیا محصول در حراج است؟

en: Is the product purchasable?
fa: آیا محصول قابل خریدن است؟

en: Is the product stock backordered? This will also return false if backorder notifications are turned off.
fa: آیا موجودی محصول دارای سفارش مجدد است؟ اگر اعلان‌های سفارش پشتیبان خاموش شوند، این گزینه false را نیز برمی‌گرداند.

en: Is this theme a block theme?
fa: آیا این پوسته یک پوسته بلوک است؟

en: Is this theme a child theme?
fa: آیا این یک قالب فرزند است؟

en: Is your site connected to WooCommerce.com?
fa: سایت شما به WooCommerce.com متصل است؟

en: Is your site enforcing the use of Approved Product Download Directories?
fa: آیا سایت شما از دایرکتوری های دانلود محصول تایید شده استفاده می کند؟

en: Isfahan (اصفهان)
fa: اصفهان

en: Istria County
fa: شهرستان ایستریا

en: It appears one or more database tables were missing. Attempting to re-create the missing table(s).
fa: به نظر می‌رسد یک یا بیش از یکی از جدول‌های پایگاه داده در دسترس نیست. در حال تلاش برای ساخت مجدد جدول‌های از دست رفته هستیم.

en: It was not possible to determine a valid cut-off time: %s.
fa: تعیین زمان پایان معتبر امکان‌پذیر نبود: %s.

en: It was not possible to synchronize download directories following the most recent update.
fa: همگام‌سازی پوشه‌های دانلود، پس از به روز رسانی به ۶.۴.۰ امکان پذیر نبود.

en: It's back in stock!
fa: دوباره موجود شد!

en: It's time to celebrate – you're ready to launch your store! Woo! Hit the button to preview your store and make it public.
fa: زمان جشن گرفتن فرا رسیده است - شما آماده راه اندازی فروشگاه خود هستید! هورا! برای پیش نمایش فروشگاه خود و عمومی کردن آن، دکمه را فشار دهید.

en: Item
fa: آیتم

en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
fa: مورد #%1$s موجودی انبار افزایش یافت از%2$s به %3$s.

en: Item ID.
fa: شناسه مورد.

en: Item moved down
fa: آیتم به پایین انتقال یافت

en: Item moved up
fa: آیتم به بالا انتقال یافت رفت

en: Item name.
fa: نام مورد.

en: Item price. Calculated as total / quantity.
fa: قیمت کالا. به صورت جمع کل / تعداد محاسبه می‌شود.

en: Item total amounts provided using the smallest unit of the currency.
fa: مجموع اقلام با استفاده از کوچکترین واحد پول ارائه شده است.

en: Itemized
fa: آیتم بندی شده

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: Items Purchased
fa: موارد خریداری شده

en: Items Subtotal:
fa: موارد جمع جزء:

en: Items sold
fa: موارد فروخته شده

en: Items sold.
fa: موارد فروخته شده.

en: JSON partial matching not supported in your environment. Please check your MySQL/MariaDB version.
fa: تطبیق جزئی JSON در محیط شما پشتیبانی نمی‌شود. لطفا نسخه MySQL/MariaDB خود را بررسی کنید.

en: Jetpack
fa: جت پک

en: Jetpack is not connected.
fa: چت‌پک متصل نشده است.

en: Jetpack is not installed or active.
fa: Jetpack نصب یا فعال نیست.

en: Jetpack logo
fa: آرم Jetpack

en: Join the "{product_name}" waitlist.
fa: به فهرست انتظار "{product_name}" بپیوندید.

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
fa: به جمعه 16 میلیون کاربر Mailchimp بپیوندید.همگام‌سازی لیست و نگهداری داده برای ارسال ایمیل خودکار، و کمپین‌های هدفمند.

en: Join the community
fa: به انجمن بپیوندید

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
fa: جهت اطلاع شما &mdash; سفارش شما را دریافت کردیم #%s، و در حال پردازش است:

en: Just to let you know &mdash; we’ve received your order, and it is now being processed.
fa: صرفاً جهت اطلاع شما - سفارش شما را دریافت کرده‌ایم و اکنون در حال پردازش است.

en: Karlovac County
fa: شهرستان کارلواک

en: Keep dry with 50% off rain jackets
fa: با ۵۰٪ تخفیف ژاکت‌ها، خشک بمانید

en: Keep legacy template
fa: الگوی قدیمی را نگه دارید

en: Keep your customers informed with tracking notifications.
fa: با اعلان های ردیابی مشتریان خود را در جریان بگذارید.

en: Keep your store online with full security and backups
fa: فروشگاه خود را با امنیت کامل و پشتیبان گیری آنلاین نگه دارید

en: Kerman (کرمان)
fa: کرمان

en: Kermanshah (کرمانشاه)
fa: کرمانشاه

en: Key
fa: کلید

en: Key details
fa: جزییات کلید

en: Key for the data being registered must be a string
fa: کلید داده‌های ثبت شده باید یک رشته باشد

en: Khuzestan (خوزستان)
fa: خوزستان

en: Kilograms
fa: کیلوگرم

en: Klarna Checkout
fa: پرداخت Klarna

en: Klarna Checkout for WooCommerce
fa: صورتحساب Klarna برای ووکامرس

en: Klarna Payments
fa: پرداخت‌های Klarna

en: Klarna Payments for WooCommerce
fa: پرداخت‌های Klarna برای ووکامرس

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
fa: کهگیلویه و بویراحمد

en: Koprivnica-Križevci County
fa: شهرستان کوپریونیتسا-کریژفچی

en: Krapina-Zagorje County
fa: شهرستان کراپینا-زاگوریه

en: Kurdistan / کردستان)
fa: کردستان

en: L/W/H
fa: طول/عرض/ارتفاع

en: LOCAL LOVE
fa: عشق محلی

en: Language
fa: زبان

en: Last 7 days
fa: 7 روز گذشته

en: Last Active
fa: آخرین فعالیت

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: Last month
fa: ماه گذشته

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Last name (optional)
fa: نام خانوادگی (اختیاری)

en: Last name.
fa: نام خانوادگی.

en: Last order
fa: آخرین سفارش

en: Last order ID.
fa: شناسه آخرین سفارش.

en: Last order data.
fa: اطلاعات آخرین سفارش.

en: Last page
fa: برگه آخر

en: Last warning, are you sure?
fa: آخرین گوشزد، آیا شما مطمئن هستید؟

en: Latest
fa: جدیدترین

en: Latest available plugin version.
fa: آخرین نسخه موجود افزونه.

en: Latest version of theme.
fa: آخرین نسخه قالب.

en: Launch your store
fa: فروشگاه خود را راه اندازی کنید

en: Leaderboard ID.
fa: شناسه مدیر.

en: Learn More
fa: بیشتر بدانید

en: Learn about new products and discounts
fa: با محصولات جدید و تخفیف ها آشنا شوید

en: Learn how to update
fa: چگونگی به روز رسانی را بیاموزید

en: Learn how to upgrade
fa: یادگیری چگونگی ارتقاء

en: Learn more
fa: بیشتر بدانید

en: Learn more about coupons
fa: در مورد کدهای تخفیف بیشتر بدانید

en: Learn more about how usage tracking works, and how you'll be helping in our <a href="%1$s" target="_blank">usage tracking documentation</a>.
fa: در <a href="%1$s" target="_blank">اسناد ردیابی مصرف</a> درباره نحوه عملکرد ردیابی مصرف و نحوه کمک شما بیشتر بیاموزید.

en: Learn more about orders
fa: در مورد سفارشات بیشتر بدانید

en: Learn more about shipping zones
fa: اطلاعات بیشتر درباره مناطق حمل و نقل

en: Learn more about templates
fa: اطلاعات بیشتر درباره الگوها

en: Learn more about updates
fa: آگاهی بیشتر از بروز رسانی ها

en: Learn more here
fa: اینجا بیشتر بیاموزید

en: Learn more link .
fa: لینک بیشتر بدانید.

en: Leave a Reply to %s
fa: ارسال یک پاسخ به %s

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
fa: برای نامحدود بودن دانلود دوباره، خالی بگذارید.

en: Leave this box unchecked if you do not want to pull suggested extensions from WooCommerce.com.
fa: اگر نمی‌خواهید افزونه‌های پیشنهادی را از WooCommerce.com دریافت کنید، این کادر را علامت نزنید.

en: Left
fa: چپ

en: Left with space
fa: چپ (با فاصله)

en: Legacy
fa: قدیمی

en: Legacy API
fa: API منسوخ

en: Legacy API enabled
fa: افزونه Legacy API فعال است

en: Legacy API v3 (deprecated)
fa: رابط برنامه نویسی سابق (API) نسخه 3 (منسوخ شده)

en: Legacy API v3 (⚠️ NOT AVAILABLE)
fa: Legacy API v3 (⚠️ در دسترس نیست)

en: Legacy REST API enabled?
fa: افزونه Legacy REST API فعال است؟

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
fa: روش‌های حمل و نقل قدیمی (حمل و نقل رایگان، تحویل و دریافت حضوری، و حمل و نقل رایگان) منسوخ شده‌اند اما بصورت عادی برای الان کار میکنند.<b><em> در نسخه‌های آتی ووکامرس حذف می‌شوند</em></b>. اکیدا توصیه می‌کنیم این تنظیمات را غیرفعال کنید و از مناطق حمل و نقل بجای آن استفاده کنید.

en: Length
fa: طول

en: Length (%s)
fa: درازا (%s)

en: Length x width x height in decimal form
fa: طول × عرض × ارتفاع به صورت اعشاری

en: Let customers know once their POS order is complete.
fa: به محض تکمیل سفارش POS، به خریداران اطلاع دهید.

en: Let customers know when a full or partial refund is on its way to them for their POS order.
fa: به خریداران اطلاع دهید که چه زمانی بازپرداخت کامل یا جزئی برای سفارش POS آنها در راه است.

en: Let customers sign up to be notified when this product is restocked
fa: اجازه دهید مشتریان برای اطلاع از موجود شدن دوباره این محصول ثبت‌نام کنند.

en: Let your shoppers know your site or part of your site is under construction.
fa: به خریداران خود اطلاع دهید که سایت شما یا بخشی از سایت شما در دست ساخت است.

en: Let your shoppers pay upon delivery — by cash or other methods of payment.
fa: به خریداران خود اجازه دهید که هنگام تحویل، پرداخت کنند — به صورت نقدی یا سایر روش‌های پرداخت.

en: Let's go
fa: بزن بریم

en: Let's go!
fa: بزن بریم !

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
fa: به شما اجازه می دهد یک نرخ ثابت برای حمل و نقل، شارژ کنید.

en: Level
fa: سطح

en: Level threshold
fa: سطح آستانه

en: Lifetime Subscription
fa: عضویت مادام العمر

en: Lika-Senj County
fa: شهرستان لیکا-سنج

en: Limit meta_data to specific keys.
fa: محدود کردن meta_data را به کلیدهای خاص کنید.

en: Limit purchases to 1 item per order
fa: خریدها را به 1 مورد در هر سفارش محدود کنید

en: Limit response to objects excluding emails.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیا به استثنای ایمیل.

en: Limit response to objects excluding specific countries.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیاء به استثنای کشورهای خاص.

en: Limit response to objects excluding specific names.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیاء به استثنای نام‌های خاص.

en: Limit response to objects excluding specific usernames.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیاء به استثنای نام‌های کاربری خاص.

en: Limit response to objects including emails.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیا از جمله ایمیل.

en: Limit response to objects last active after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیاء آخرین فعال بودن پس از (یا در) زمان تاریخ مطابق با ISO8601.

en: Limit response to objects last active before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیاء آخرین فعال قبل از (یا در) زمان تاریخ مطابق با ISO8601.

en: Limit response to objects last active between two given ISO8601 compliant datetime.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیاء آخرین فعال بین دو زمان تاریخ مطابق با ISO8601.

en: Limit response to objects registered after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیاء ثبت شده پس از (یا در) زمان تاریخ مطابق با ISO8601.

en: Limit response to objects registered before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیاء ثبت شده قبل از (یا در) زمان تاریخ مطابق با ISO8601.

en: Limit response to objects that don't have a specified ip address.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیایی که آدرس آی پی مشخصی ندارند.

en: Limit response to objects that don't have the specified customer ids.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیایی که شناسه مشتری مشخص شده را ندارند.

en: Limit response to objects that don't have the specified user ids.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیایی که شناسه کاربری مشخص شده را ندارند.

en: Limit response to objects that have a specified ip address.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیایی که آدرس آی پی مشخصی دارند.

en: Limit response to objects that have the specified customer ids.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیایی که دارای شناسه مشتری مشخص شده هستند.

en: Limit response to objects that have the specified user ids.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیایی که دارای شناسه کاربری مشخص شده هستند.

en: Limit response to objects with a customer field containing the search term. Searches the field provided by `searchby`.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیاء دارای فیلد مشتری حاوی عبارت جستجو. فیلد ارائه شده توسط `searchby` را جستجو می کند.

en: Limit response to objects with a total order spend between two given numbers.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیا با سفارش کل بین دو عدد داده شده.

en: Limit response to objects with a total order spend greater than or equal to given number.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیاء با ترتیب کل بیشتر یا مساوی تعداد داده شده.

en: Limit response to objects with a total order spend less than or equal to given number.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیا با ترتیب کل کمتر یا مساوی تعداد داده شده.

en: Limit response to objects with an average order spend between two given numbers.
fa: پاسخ به اشیا را با ترتیب متوسط بین دو عدد معین محدود کنید.

en: Limit response to objects with an average order spend greater than or equal to given number.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیاء با ترتیب متوسط بیشتر یا مساوی تعداد داده شده.

en: Limit response to objects with an average order spend less than or equal to given number.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیاء با ترتیب متوسط کمتر یا مساوی تعداد داده شده.

en: Limit response to objects with an order count between two given integers.
fa: پاسخ به اشیا را با تعداد مرتبه بین دو عدد صحیح محدود کنید.

en: Limit response to objects with an order count greater than or equal to given integer.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیاء با تعداد ترتیب بیشتر یا مساوی با عدد صحیح داده شده.

en: Limit response to objects with an order count less than or equal to given integer.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیاء با تعداد ترتیب کمتر یا مساوی با عدد صحیح داده شده.

en: Limit response to objects with last order after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیاء با آخرین مرتبه پس از (یا در) زمان تاریخ مطابق با ISO8601.

en: Limit response to objects with last order before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیا با آخرین مرتبه قبل از (یا در) زمان تاریخ مطابق با ISO8601.

en: Limit response to objects with specific countries.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیاء با کشورهای خاص.

en: Limit response to objects with specific names.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیاء با نام های خاص.

en: Limit response to objects with specific usernames.
fa: محدود کردن پاسخ به اشیاء با نام‌های کاربری خاص.

en: Limit response to resources created after a given ISO8601 compliant date.
fa: محدود کردن پاسخ به منابع ایجاد شده پس از تاریخ انطباق با ISO8601.

en: Limit response to resources created before a given ISO8601 compliant date.
fa: محدود کردن پاسخ به منابع ایجاد شده قبل از تاریخ انطباق با ISO8601.

en: Limit response to resources modified after a given ISO8601 compliant date.
fa: محدود کردن پاسخ به منابع اصلاح شده پس از تاریخ انطباق با ISO8601.

en: Limit response to resources modified before a given ISO8601 compliant date.
fa: محدود کردن پاسخ به منابعی که قبل از تاریخ انطباق با ISO8601 اصلاح شده اند.

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
fa: محدود کردن پاسخ به منابع پس از انتشار ISO8601 تاریخ سازگار.

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
fa: محدود کردن پاسخ به منابع قبل از انتشار ISO8601 تاریخ سازگار.

en: Limit response to reviews published before a given ISO8601 compliant date.
fa: پاسخ محدود به بررسی منتشر شده قبل از یک تاریخ سازگار با ISO8601 داده شده است.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
fa: محدود کردن پاسخ به فیلدهای مشخص. پیش‎فرض به همه فیلدها.

en: Limit response to specific report stats. Allowed values: %s.
fa: محدود کردن پاسخ به آمار گزارش خاص مقادیر مجاز: %s.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
fa: مجموعه نتیجه محدود به همه موارد بجز شناسه والد خاص.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the categories taxonomy.
fa: مجموعه نتایج محدود به همه مواردی که عبارت مشخص شده در طبقه بندی دسته بندی ها اختصاص داده شده است.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the taxes taxonomy.
fa: محدود کردن نتیجه برای همه مواردی که دارای عبارت مشخص شده در طبقه بندی مالیات هستند.

en: Limit result set to coupons assigned specific coupon IDs.
fa: محدود کردن نتیجه به کوپن‌هایی که شناسه‌های کوپن خاص اختصاص داده شده‌اند.

en: Limit result set to downloadable product variations.
fa: محدود کردن مجموعه نتایج به تغییرات محصول قابل دانلود.

en: Limit result set to downloadable products.
fa: محدود کردن نتیجه به محصولات قابل دانلود.

en: Limit result set to featured products.
fa: نتایج محدود شده روی محصولات ویژه.

en: Limit result set to items assigned a stock report type.
fa: محدود نمودن تتیجه به موارد تخصیص یافته به یک نوع گزارش موجودی.

en: Limit result set to items assigned one or more tax rates.
fa: محدود کردن مجموعه نتایج به مواردی که یک یا چند نرخ مالیاتی اختصاص داده شده است.

en: Limit result set to items that don't have the specified coupon(s) assigned.
fa: محدود کردن مجموعه نتایج به مواردی که کوپن(های) مشخص شده را ندارند.

en: Limit result set to items that don't have the specified order ids.
fa: مجموعه نتایج را به مواردی محدود کنید که شناسه سفارش مشخص شده را ندارند.

en: Limit result set to items that don't have the specified order status.
fa: مجموعه نتایج را به آیتم هایی محدود کنید که وضعیت سفارش مشخصی نداشته باشند.

en: Limit result set to items that don't have the specified parent product(s).
fa: مجموعه نتایج را به مواردی محدود کنید که محصول(های) اصلی مشخص شده را ندارند.

en: Limit result set to items that don't have the specified product(s) assigned.
fa: مجموعه نتایج را به مواردی محدود کنید که محصول(های) مشخص شده را ندارند.

en: Limit result set to items that don't have the specified tax rate(s) assigned.
fa: مجموعه نتایج را به مواردی محدود کنید که نرخ(های) مالیات مشخص شده را ندارند.

en: Limit result set to items that don't have the specified variation(s) assigned.
fa: مجموعه نتایج را به مواردی محدود کنید که متغیر(های) مشخص شده را ندارند.

en: Limit result set to items that have the specified coupon(s) assigned.
fa: محدود کردن مجموعه نتایج به مواردی که دارای کوپن(های) مشخص شده هستند.

en: Limit result set to items that have the specified order ids.
fa: مجموعه نتایج را به مواردی که دارای شناسه های سفارش مشخص شده هستند محدود کنید.

en: Limit result set to items that have the specified order status.
fa: محدود کردن مجموعه نتایج به مواردی که وضعیت سفارش مشخص شده را دارند.

en: Limit result set to items that have the specified parent product(s).
fa: مجموعه نتایج را به مواردی محدود کنید که دارای محصول(های) والد مشخص شده هستند.

en: Limit result set to items that have the specified product(s) assigned.
fa: مجموعه نتایج را به مواردی که محصول(های) مشخص شده اختصاص داده شده محدود کنید.

en: Limit result set to items that have the specified rate ID(s) assigned.
fa: محدود کردن مجموعۀ نتایج به مواردی که شناسه(های) نرخ تعیین شده را دارند.

en: Limit result set to items that have the specified tax rate(s) assigned.
fa: محدود کردن مجموعه نتایج به مواردی که دارای نرخ(های) مالیات مشخص شده هستند.

en: Limit result set to items that have the specified variation(s) assigned.
fa: مجموعه نتایج را به مواردی محدود کنید که دارای متغیر(های) مشخص شده است.

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
fa: نتیجه محدود به تنظیم مرتب‌سازی مشتری خاص.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
fa: نتیجه محدود به تنظیم مرتب‌سازی محصول خاص.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
fa: نتیجه محدود به تنظیم مرتب‌سازی وضعیت خاص.

en: Limit result set to orders created via specific sources (e.g. checkout, admin).
fa: محدود کردن مجموعه نتایج به سفارش‌های ایجاد شده از طریق منابع خاص (مثلاً پرداخت، مدیریت).

en: Limit result set to orders matching part of an order number.
fa: محدود کردن مجموعۀ نتایج به سفارش‌هایی که با بخشی از یک شماره سفارش مطابقت دارند.

en: Limit result set to orders that don't include products with the specified attributes.
fa: نتیجه برای سفارشاتی که شامل محصولی با ویژگی های مشخص شده نیستند، محدود شود.

en: Limit result set to orders that have the specified customer_type
fa: مجموعه نتایج را به سفارشاتی محدود کنید که دارای نوع مشتری مشخص شده هستند

en: Limit result set to orders that include products with the specified attributes.
fa: نتیجه برای سفارشاتی که شامل محصولی با ویژگی های مشخص شده هستند، محدود شود.

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
fa: نتیجه را محدود به سفارشاتی کنید که وضعیت خاصی دارند.

en: Limit result set to orders with specific fulfillment statuses.
fa: محدود کردن مجموعه نتایج به سفارش‌هایی با وضعیت‌های انجام (fulfillment) خاص.

en: Limit result set to product variations with any of the statuses.
fa: محدود کردن مجموعه نتایج به تغییرات محصول با هر یک از وضعیت‌ها.

en: Limit result set to products assigned a set of brand IDs or slugs, separated by commas.
fa: مجموعه نتایج را به محصولاتی محدود کنید که مجموعه‌ای از شناسه‌های برند یا نامک‌ها (slug) به آنها اختصاص داده شده و با کاما از هم جدا شده‌اند.

en: Limit result set to products assigned a set of category IDs or slugs, separated by commas.
fa: مجموعه نتایج را به محصولاتی محدود کنید که مجموعه‌ای از شناسه‌های دسته‌بندی یا نامک‌ها را به آنها اختصاص داده شده است و با کاما از هم جدا شده‌اند.

en: Limit result set to products assigned a set of tag IDs or slugs, separated by commas.
fa: مجموعه نتایج را به محصولاتی محدود کنید که به مجموعه‌ای از شناسه‌ها یا نامک‌های برچسب اختصاص داده شده‌اند (با ویرگول از هم جدا شوند).

en: Limit result set to products assigned a set of taxonomies IDs or slugs, separated by commas.
fa: مجموعه نتایج را به محصولاتی محدود کنید که به مجموعه‌ای از شناسه‌ها یا نامک‌های دسته‌بندی اختصاص داده شده‌اند (با ویرگول از هم جدا شوند).

en: Limit result set to products assigned a specific brand ID.
fa: محدود کردن مجموعه نتایج به محصولاتی که شناسه برند خاصی به آنها اختصاص داده شده است.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
fa: نتیجه محدود به محصولات اختصاص یک دسته خاص.

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
fa: مجموعه نتیجه را به محصولات انتساب داده شده به یک شناسه کلاس حمل و نقل خاص، محدود کن.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
fa: نتیجه محدود به محصولات اختصاص یک وضعیت خاص.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
fa: نتیجه محدود به محصولات اختصاص یک برچسب خاص.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
fa: نتیجه محدود به محصولات ختصاص یک نوع خاص.

en: Limit result set to products based on a maximum price, provided using the smallest unit of the currency.
fa: محدود کردن نتایج به محصولات بر اساس حداکثر قیمت، ارائه شده با استفاده از کوچکترین واحد پول.

en: Limit result set to products based on a maximum price.
fa: نتایج محدود شده روی محصولات با حداکثر قیمت.

en: Limit result set to products based on a minimum price, provided using the smallest unit of the currency.
fa: محدود کردن نتایج به محصولات بر اساس حداقل قیمت، ارائه شده با استفاده از کوچکترین واحد پول.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
fa: نتایج محدود شده روی محصولات با حداقل قیمت.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
fa: نتایج محدود شده روی محصولات موجود در انبار یا اتمام موجودی.

en: Limit result set to products on sale.
fa: نتایج محدود شده روی محصولات فروش ویژه.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
fa: نتیجه را محدود به محصولاتی کنید که کم یا موجود نیستند. (منسوخ)

en: Limit result set to products with a certain average rating.
fa: مجموعۀ نتایج را به محصولاتی با رتبۀ متوسط ​​معین محدود کنید.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
fa: نتیجه محدود به محصولات با تعریف خاصیت SKU.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
fa: نتیجه محدود به محصولات با خاصیت شرایط ویژه ( نیازمند تعریف ویژگی).

en: Limit result set to products with a specific attribute.
fa: نتیجه محدود به محصولات خاص با تعریف ویژگی.

en: Limit result set to products with a specific attribute. Use the taxonomy name/attribute slug.
fa: نتیجه محدود برای محصولات با ویژگی خاص تعیین شده است. استفاده از نامک نام دسته/ویژگی.

en: Limit result set to products with a specific slug.
fa: مجموعه نتیجه محدود به محصولات با نامک خاص.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
fa: نتایج محدود شده روی محصولاتی با کلاس مالیاتی خاص.

en: Limit result set to products with any of the statuses.
fa: محدود کردن مجموعه نتایج به محصولاتی با هر یک از وضعیت‌ها.

en: Limit result set to products with any of the types.
fa: مجموعه نتایج را به محصولاتی با هر یک از انواع محدود کنید.

en: Limit result set to products with or without price.
fa: مجموعه نتایج را به محصولات با قیمت یا بدون قیمت محدود کنید.

en: Limit result set to products with selected global attributes.
fa: مجموعۀ نتایج را به محصولاتی با ویژگی‌های کلی انتخابی محدود کنید.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
fa: نتیجه محدود شده به محصولات با SKU(s) تعریف شده. برای جداسازی از کاما استفاده کنید.

en: Limit result set to products with specific slug(s). Use commas to separate.
fa: محدود کردن نتایج به محصولاتی که  slug(s) مد نظر شما را دارند. برای جدا کردن شروط از کاما ی انگلیسی استفاده کنید.

en: Limit result set to products with specified attributes.
fa: مجموعه نتایج را به محصولات با ویژگی‌های مشخص محدود کنید.

en: Limit result set to products with specified stock status.
fa: نتایج محدود شده روی محصولاتی با کلاس مالیاتی خاص. .

en: Limit result set to resources assigned to a specific parent. Applies to hierarchical taxonomies only.
fa: مجموعه نتایج را به منابع اختصاص داده شده به یک والدین خاص محدود کنید. فقط برای طبقه بندی های سلسله مراتبی اعمال می شود.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
fa: مجموعه نتیجه محدود به منابع محصول خاص.

en: Limit result set to resources with a specific code.
fa: نتیجه محدود به منابع با کد خاص.

en: Limit result set to resources with a specific email.
fa: نتیجه محدود به تنظیم منابع با ایمیل خاص.

en: Limit result set to resources with a specific role.
fa: نتیجه محدود به تنظیم منابع با قانون خاص.

en: Limit result set to resources with a specific slug.
fa: مجموعه نتیجه محدود به منابع با نامک خاص.

en: Limit result set to returning or new customers.
fa: مجموعه نتایج را به مشتریان بازگشتی یا جدید محدود کنید.

en: Limit result set to reviews assigned a specific status.
fa: نتیجه محدود شده به بررسی اختصاص داده شده یک وضعیت خاص است.

en: Limit result set to reviews assigned to specific product IDs.
fa: نتیجه محدود به بررسی اختصاص داده شده به شناسه محصول خاص است.

en: Limit result set to reviews assigned to specific user IDs.
fa: نتیجه محدود به بررسی اختصاص داده شده به شناسه کاربر خاص است.

en: Limit result set to reviews from specific category IDs.
fa: تنظیم نتیجه برای بررسی از شناسه های دسته خاص.

en: Limit result set to reviews from specific product IDs.
fa: تنظیم نتیجه برای بررسی از شناسه محصول خاص.

en: Limit result set to specific IDs.
fa: نتجه محدود تنظیم شده برای تعریف شناسه‌ها.

en: Limit result set to specific amount of suggested products.
fa: مجموعه نتایج را به مقدار خاصی از محصولات پیشنهادی محدود کنید.

en: Limit result set to specific ids.
fa: نتیجه محدود به تنظیم شناسه‌های خاص.

en: Limit result set to specific product categorie ids.
fa: مجموعه نتایج را به شناسه‌های دسته‌بندی محصول خاص محدود کنید.

en: Limit result set to specific product tag ids.
fa: مجموعه نتایج را به شناسه‌های برچسب محصول خاص محدود کنید.

en: Limit result set to specific types of refunds.
fa: مجموعه نتایج را به انواع خاصی از بازپرداخت محدود کنید.

en: Limit result set to that from a specific author email.
fa: نتیجه محدود شده به یک ایمیل نویسنده خاص است.

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
fa: مجموعه نتیجه محدود به شناسه‌های والد خاص.

en: Limit result set to variations in the specified categories.
fa: مجموعه نتایج را به تغییرات در دسته‌های مشخص شده محدود کنید.

en: Limit result set to variations not in the specified categories.
fa: مجموعه نتایج را به تغییراتی که در دسته‌های مشخص شده نیستند محدود کنید.

en: Limit result set to variations that don't include the specified attributes.
fa: مجموعه نتایج را به تغییراتی که ویژگی‌های مشخص شده را شامل نمی‌شوند محدود کنید.

en: Limit result set to variations that include the specified attributes.
fa: مجموعه نتایج را به تغییراتی که شامل ویژگی های مشخص شده است محدود کنید.

en: Limit result set to virtual product variations.
fa: محدود کردن مجموعه نتایج به تغییرات محصول مجازی.

en: Limit result set to virtual products.
fa: محدود کردن مجموعه نتایج به محصولات مجازی.

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
fa: نتیجه حد webhooks اختصاص یک وضعیت خاص تنظیم کنید.

en: Limit result to customers or internal notes.
fa: نتیجه محدود برای مشتری‌ها یا یادداشت‌های داخلی.

en: Limit result to items from the specified categories.
fa: نتایج را به مواردی از دسته‌های مشخص شده محدود کنید.

en: Limit result to items with specified customer ids.
fa: نتیجه را به مواردی با شناسه مشتری مشخص محدود کنید.

en: Limit result to items with specified product ids.
fa: نتیجه را به مواردی با شناسه محصول مشخص شده محدود کنید.

en: Limit result to items with specified user ids.
fa: نتیجه را به مواردی با شناسه های کاربری مشخص شده محدود کنید.

en: Limit result to items with specified variation ids.
fa: نتایج را به مواردی با شناسه‌های تنوع مشخص محدود کنید.

en: Limit results to coupons with codes matching a given string.
fa: نتایج را به کوپن هایی با کدهای مطابق با رشته معین محدود کنید.

en: Limit results to those matching a string.
fa: محدود کردن نتایج به آن یک رشته تطبیق شده.

en: Limit results to those with a SKU that partial matches a string. This argument takes precedence over 'sku'.
fa: نتایج را به مواردی محدود کنید که SKU آنها تا حدی با یک رشته مطابقت دارد. این آرگومان بر 'sku' اولویت دارد.

en: Limit results to those with a name or SKU that partial matches a string. This argument takes precedence over 'search', 'sku' and 'search_sku'.
fa: نتایج را به مواردی محدود کنید که نام یا SKU آنها تا حدی با یک رشته مطابقت دارد. این آرگومان بر 'search'، 'sku' و 'search_sku' اولویت دارد.

en: Limit stats fields to the specified items.
fa: قسمت‌های آمار را به موارد مشخص محدود کنید.

en: Limit to specific ZIP/postcodes
fa: محدودیت برای کدپستی خاص

en: Limit usage to X items
fa: محدودیت استفاده به X مورد

en: Line #
fa: خط #

en: Line %s
fa: خط %s

en: Line item meta data.
fa: مورد خط داده متا.

en: Line items data.
fa: اطلاعات اقلام خط.

en: Line subtotal (before discounts).
fa: سطر جمع جزء (قبل از تخفیف).

en: Line subtotal (the price of the product before coupon discounts have been applied).
fa: سطر جمع جزء (قیمت محصول قبل از تخفیف کوپن اعمال شده است).

en: Line subtotal tax (before discounts).
fa: سطر جمع جزء مالیات (قبل از تخفیف).

en: Line subtotal tax.
fa: سطر جمع جزء مالیات.

en: Line taxes.
fa: سطر مالیات.

en: Line total (after discounts).
fa: سطر مجموع (بعد از تخفیف).

en: Line total (the price of the product after coupon discounts have been applied).
fa: خط کل (قیمت محصول بعد از تخفیف کوپن اعمال شده است).

en: Line total tax (after discounts).
fa: سطر مجموع مالیات (بعد از تخفیف).

en: Line total tax.
fa: مجموع مالیات.

en: Lines of taxes applied to items and shipping.
fa: خطوط مالیات اعمال شده برای اقلام و حمل و نقل.

en: Link previous orders
fa: لینک سفارشات گذشته

en: Link to the external product
fa: پیوند به محصول خارجی

en: Link to the external product is an invalid URL.
fa: پیوند به محصول خارجی یک آدرس نامعتبر است.

en: Linked Products
fa: محصولات پیوند شده

en: Linked products
fa: محصولات مرتبط

en: Links for the provider.
fa: لینک‌های مربوط به ارائه‌دهنده.

en: List
fa: فهرست

en: List 1 postcode per line
fa: 1 کدپستی در هر خط لیست کنید

en: List Orders
fa: فهرست سفارشات

en: List Products
fa: فهرست محصولات

en: List additional tax classes you need below (1 per line, e.g. Reduced Rates). These are in addition to "Standard rate" which exists by default.
fa: کلاسهای مالیاتی اضافی مورد نیاز خود را در زیر ذکر کنید (1 در هر خط، به عنوان مثال نرخ کاهش یافته). اینها علاوه بر "نرخ استاندارد" است که بصورت پیشفرض وجود دارد.

en: List of allowed billing emails to check against when an order is placed. Separate email addresses with commas. You can also use an asterisk (*) to match parts of an email. For example "*@gmail.com" would match all gmail addresses.
fa: لیست سفید از ایمیل‌های صورتحساب برای بررسی در زمانی که یک سفارش ثبت می شود. آدرس های ایمیل را با کاما جدا کنید. شما همچنین می توانید از ستاره (*) برای مطابقت با بخشی از ایمیل استفاده کنید. به عنوان مثال "*@gmail.com" تمام آدرس‌های جیمیل را مطابقت می دهد.

en: List of applied cart coupons.
fa: لیست کدهای تخفیف اعمال شده.

en: List of assigned attribute terms.
fa: لیست رده های ویژگی اختصاص داده شده.

en: List of attribute slug(s). If a term ID is provided, this will be ignored.
fa: فهرست نامک(های) ویژگی. اگر شناسۀ اصطلاح ارائه شود، نادیده گرفته می‌شود.

en: List of attribute term IDs.
fa: لیست شناسه های شرایط متغیر.

en: List of attributes (taxonomy terms) assigned to the product. For variable products, these are mapped to variations (see the `variations` field).
fa: فهرست ویژگی‌های (موارد طبقه‌بندی) اختصاص داده شده به محصول. برای محصولات متغیر، اینها به تنوع‌ها نگاشت شدند (به قسمت `تنوع‌ها` مراجعه کنید).

en: List of attributes.
fa: فهرست ویژگی‌ها.

en: List of available payment method IDs that can be used to process the order.
fa: فهرست شناسه‌های روش پرداخت موجود که می‌توان از آنها برای پردازش سفارش استفاده کرد.

en: List of available shipping rates for the cart.
fa: فهرست شیوه‌های حمل‌و‌نقل در دستری برای سبد خرید.

en: List of available term names of the attribute.
fa: فهرست شرایط موجود نام‌های ویژگی.

en: List of billing address data.
fa: فهرست اطلاعات آدرس صورتحساب.

en: List of brands, if applicable.
fa: فهرست برندها، در صورت وجود.

en: List of brands.
fa: فهرست برندها.

en: List of cart fees.
fa: فهرست هزینه‌های سبد خرید.

en: List of cart item errors, for example, items in the cart which are out of stock.
fa: لیست خطاهای مورد سبد خرید، به عنوان مثال، موارد موجود در سبد خرید که موجودی ندارند.

en: List of cart items the returned shipping rates apply to.
fa: لیست اقلام سبد خرید که نرخ حمل و نقل برگشتی برای آنها اعمال می شود.

en: List of cart items.
fa: لیست موارد سبد خرید.

en: List of categories
fa: لیست دسته بندی ها

en: List of categories with their product counts
fa: لیستی از دسته‌بندی‌ها با تعداد محصولات داخل هر دسته‌بندی

en: List of categories, if applicable.
fa: لیستی از دسته‌ها، اگر قابل اعمال باشند.

en: List of categories.
fa: فهرست دسته‌ها.

en: List of category IDs the coupon applies to.
fa: لیست شناسه‌های دسته‌هایی که کد تخفیف بر آن‌ها اعمال می شود.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
fa: لیست شناسه‌های دسته‌هایی که کد تخفیف بر آنها اعمال نمی شود.

en: List of city names. Introduced in WooCommerce 5.3.
fa: لیست نام شهرها در ووکامرس 5.3 معرفی شده است.

en: List of countries on this continent.
fa: لیست کشورهای این قاره.

en: List of created resources.
fa: لیست منابع ایجاد شده.

en: List of cross-sell products IDs.
fa: فهرست شناسه‌های محصولات جایگزین با کیفیت و ارزش بالاتر.

en: List of cross-sells items related to cart items.
fa: فهرست اقلام فروش متقابل مرتبط با اقلام سبد خرید.

en: List of delete resources.
fa: لیست منابع حذف شده.

en: List of downloadable files.
fa: فهرست فایل‌های قابل دانلود.

en: List of email addresses that can use this coupon.
fa: لیست آدرس ایمیل‌هایی که می توانند از این کدتخفیف استفاده کنند.

en: List of extended deprecated tasks from the client side filter.
fa: فهرست کارهای منسوخ شده از فیلتر سمت سرویس گیرنده.

en: List of grouped product IDs, if applicable.
fa: لیست شناسه‌های محصولات گروهی، در صورت وجود.

en: List of grouped product ids.
fa: لیستی از شناسه‌های محصولات گروهی.

en: List of grouped products ID.
fa: لیستی از گروه شناسه محخصولات.

en: List of images.
fa: فهرست تصاویر.

en: List of order coupons.
fa: فهرست کدهای تخفیف سفارش‌ها.

en: List of order product IDs, names, quantities.
fa: لیست شناسه های محصول سفارش، نام، تعداد.

en: List of postcodes / ZIPs. Introduced in WooCommerce 5.3.
fa: لیست کدهای پستی در ووکامرس 5.3 معرفی شده است.

en: List of product IDs the coupon can be used on.
fa: لیست شناسه‌های محصولاتی که کدتخفیف می تواند برای آن‌ها استفاده شود.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
fa: لیست شناسه ‌های محصولاتی که کدتخفیف نمی تواند برای آن ‌ها استفاده شود.

en: List of refunds.
fa: فهرست بازپرداخت‌ها.

en: List of related products IDs.
fa: فهرست شناسه‌های محصولات مرتبط.

en: List of required payment gateway features to process the order.
fa: لیست ویژگی‌های درگاه پرداخت مورد نیاز برای پردازش سفارش.

en: List of sales reports.
fa: لیست گزارش‌های فروش.

en: List of shipping address data.
fa: لیست داده‌های آدرس حمل و نقل.

en: List of shipping rates.
fa: فهرست شیوه‌های حمل‌و‌نقل.

en: List of states in this country.
fa: لیست استان‌های این کشور.

en: List of supported continents, countries, and states.
fa: فهرست قاره‌ها، کشورها و استان‌های پشتیبانی شده.

en: List of supported currencies.
fa: لیست واحدهای پولی پشتیبانی شده.

en: List of supported states in a given country.
fa: لیست کشورهای پشتیبانی شده در یک کشور مشخص.

en: List of tags, if applicable.
fa: لیستی از برچسب‌ها، اگر قابل اعمال باشند.

en: List of tags.
fa: فهرست برچسب‌ها.

en: List of top sellers products.
fa: لیست پرفروش ترین محصولات.

en: List of up-sell products IDs.
fa: فهرست شناسه‌های محصولات دارای فروش بیشتر.

en: List of updated resources.
fa: لیست منابع بروز شده.

en: List of upsell products IDs.
fa: لیست شناسه‌های محصولات پرفروش.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
fa: لیست شناسه کاربران (یا ایمیل مهمان) که از کدتخفیف استفاده کردند.

en: List of variation IDs, if applicable.
fa: فهرست شناسه‌های متغیر، در صورت وجود.

en: List of variation attributes.
fa: لیست ویژگی های متغیر.

en: List of variations IDs.
fa: لیست شناسه‌های متغیرها.

en: List of variations.
fa: لیست متغیرها.

en: List products and create ads on Facebook and Instagram with <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>
fa: فهرست محصولات و ایجاد تبلیغات در فیس‌بوک و اینستاگرام با <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>

en: List products and create ads on Facebook and Instagram.
fa: لیست محصولات و ایجاد تبلیغات در فیس بوک و اینستاگرام.

en: List the regions you'd like to include in your shipping zone. Customers will be matched against these regions.
fa: مناطقی را که می خواهید در منطقه حمل و نقل خود بگنجانید فهرست کنید. مشتریان با این مناطق همسان خواهند شد.

en: Listen on Mixcloud
fa: شنیدن در Mixcloud

en: Listen on Pocket Casts
fa: شنیدن در Pocket Casts

en: Listen on ReverbNation
fa: شنیدن در ReverbNation

en: Listen on SoundCloud
fa: شنیدن در ساندکلاد

en: Listen on Spotify
fa: شنیدن در اسپاتیفای

en: Listen to the audio
fa: به صدا گوش دهید

en: Live
fa: زنده

en: Live API password
fa: رمزعبور API زنده

en: Live API signature
fa: امضای API زنده

en: Live API username
fa: نام‌کاربری API زنده

en: Load billing address
fa: آدرس صورتحساب

en: Load shipping address
fa: بارگزاری آدرس حمل و نقل

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
fa: بارگیری اطلاعات پرداخت مشتری؟ این گزینه تمامی اطلاعات پرداختی که در حال حاضر وارد شده را پاک میکند.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
fa: بارگذاری اطلاعات حمل و نقل مشتری؟ این هرگونه اطلاعات حمل و نقلی که در حال حاضر وارد شده را حذف می کند.

en: Loading network orders
fa: بارگذاری سفارشات شبکه

en: Loading status data...
fa: در حال بارگذاری داده‌های وضعیت...

en: Loading&hellip;
fa: بارگذاری;

en: Local delivery
fa: تحویل محلی

en: Local delivery (legacy)
fa: تحویل محلی (قدیمی)

en: Local pickup
fa: دریافت حضوری

en: Local pickup (legacy)
fa: دریافت حضوری (سابق)

en: Local pickup: Manage existing pickup locations in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
fa: دریافت حضوری: مکان‌های دریافت موجود را در <a href="%s">صفحه تنظیمات دریافت حضوری</a> مدیریت کنید.

en: Local pickup: Set up pickup locations in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
fa: دریافت حضوری: مکان‌های دریافت را در <a href="%s">صفحه تنظیمات دریافت حضوری</a> تنظیم کنید.

en: Locale used for the note title and content.
fa: محلی برای عنوان و محتوای یادداشت استفاده می شود.

en: Location
fa: جایگاه فروشگاه

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
fa: محل سکونت، آدرس IP و نوع مرورگر: ما از این برای اهدافی مانند برآورد مالیات و حمل و نقل استفاده می‌کنیم

en: Locations not covered by your other zones
fa: مکان‌هایی که در مناطق دیگر شما پوشش داده نمی شوند

en: Locations outside all other zones
fa: مکان‌های خارج از تمام مناطق دیگر

en: Log
fa: گزارش

en: Log PayPal events such as IPN requests and review them on the <a href="%s">Logs screen</a>. Note: this may log personal information. We recommend using this for debugging purposes only and deleting the logs when finished.
fa: رویدادهای PayPal مانند درخواست‌های IPN را ثبت کنید و آنها را در <a href="%s">صفحه گزارش‌ها</a> بررسی کنید. توجه: این ممکن است اطلاعات شخصی را ثبت کند. توصیه می‌کنیم از این فقط برای اهداف اشکال‌زدایی استفاده کنید و پس از اتمام، گزارش‌ها را حذف کنید.

en: Log directory size
fa: اندازه پوشه خطاها

en: Log directory writable
fa: پوشه Log قابل نوشتن است

en: Log directory.
fa: پوشه گزارش.

en: Log entries are stored in this database table: %s
fa: ورودی‌های گزارش در این جدول پایگاه‌داده ذخیره می‌شوند: %s

en: Log files are stored in this directory: %s
fa: فایل‌های گزارش در این پوشه ذخیره می‌شوند: %s

en: Log in
fa: ورود

en: Log in to Download Files
fa: برای دانلود فایل‌ها باید وارد سایت شوید

en: Log out
fa: بیرون رفتن

en: Log storage
fa: ذخیره‌سازی گزارش

en: Logged in as %s
fa: وارد شده با %s

en: Logger
fa: ثبت‌کننده گزارش

en: Logging
fa: ورود به سیستم

en: Logging is disabled. It can be enabled in <a href="%s">Logs Settings</a>.
fa: گذارش‌گیری غیرفعال است. می‌توان آن را در <a href="%s">تنظیمات گزارش‌ها</a> فعال کرد.

en: Logging.
fa: ثبت وقایع.

en: Login
fa: ورود

en: Logo
fa: لوگو

en: Logo width (px)
fa: عرض لوگو (px)

en: Logout
fa: خروج از سیستم

en: Logs
fa: گزارش‌ها

en: Logs settings
fa: تنظیمات گزارش‌ها

en: Look for orders, customer info, and process refunds in one click with the Woo app.
fa: با برنامه Woo به دنبال سفارشات، اطلاعات مشتری و بازپرداخت با یک کلیک باشید.

en: Looking for the WooCommerce Helper?
fa: آیا نیازمند کمک برای ووکامرس هستید؟

en: Lookup tables are regenerating
fa: جداول جستجو در حال بازسازی

en: Lost password
fa: فراموشی گذرواژه

en: Lost your password?
fa: گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
fa: گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟ نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید. یک لینک برای ساختن گذرواژه جدید در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.

en: Low Stock amount for the product.
fa: حداقل تعداد موجودی محصول.

en: Low Stock amount for the variation.
fa: حداقل تعداد موجودی برای این متغیر.

en: Low in stock
fa: کمبود در انبار

en: Low stock amount
fa: کمبود موجودی انبار

en: Low stock threshold
fa: آستانه کم‌بودن موجودی انبار

en: Luristan (لرستان)
fa: لرستان

en: LxWxH in decimal form
fa: طول×عرض×ارتفاع به صورت اعشاری

en: M j, Y
fa: j M، Y

en: M j, Y @ G:i
fa: j M Y در G:i

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
fa: MD5 hash محصولات سبدخرید برای اطمینان از تغییر نکردن آنها.

en: MailPoet
fa: میل‌پوئت

en: Mailchimp for WooCommerce
fa: Mailchimp برای ووکامرس

en: Mailchimp icon
fa: آیکون Mailchimp

en: Main image width
fa: عرض تصویر اصلی

en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
fa: ایجاد &#8220;%s&#8221; دسته پیشفرض

en: Make a collection of related products, enabling customers to purchase multiple items together.
fa: مجموعه‌ای از محصولات مرتبط را ایجاد کنید، که مشتریان را قادر می‌سازد چندین مورد را با هم خریداری کنند.

en: Make a duplicate from this product
fa: ساخت یک کپی از این محصول

en: Make default
fa: تنظیم به عنوان پیشفرض

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
fa: اطمینان از --علامت کاربر با حساب کاربری که برای این عمل دسترسی داشته باشد.

en: Make sure you enter the name and values for each attribute.
fa: مطمئن شوید که نام و مقادیر هر ویژگی را وارد کرده اید.

en: Make your house feel like home
fa: به منزل خود حس خانه بودن بده

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
fa: پرداخت خود را مستقیما به حساب بانکی ما واریز کنید.خواهشمندیم شماره سفارش خود را بعنوان کد ارجاع پرداخت استفاده کنید.سفارش شما تا زمانی که وجوه به حساب ما وارد نشود ارسال نخواهد شد.

en: Manage
fa: مدیریت

en: Manage WooCommerce features
fa: مدیریت امکانات ووکامرس

en: Manage individual product combinations created from options.
fa: ترکیبات محصول جداگانۀ ایجاد شده از گزینه‌ها را مدیریت کنید.

en: Manage stock
fa: مدیریت موجودی

en: Manage stock.
fa: مدیریت موجودی.

en: Manage stock?
fa: مدیریت موجودی انبار؟

en: Manage suggestions
fa: مدیریت پیشنهادها

en: Manage transactions without leaving your WordPress Dashboard. Only with WooPayments.
fa: تراکنش‌ها را بدون خروج از پیشخوان وردپرس خود مدیریت کنید. فقط با WooPayments.

en: Manage your orders on the go
fa: سفارشات خود را در حال حرکت مدیریت کنید

en: Manage your store's reports and monitor key metrics with a new and improved interface and dashboard.
fa: گزارش‌های فروشگاه خود را مدیریت کرده و معیارهای کلیدی را با یک رابط و پیشخوان جدید و پیشرفته نظارت کنید.

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
fa: مدیریت اشتراک‌ها، گرفتن مهمترین اعلانات محصول، وبروزرسانی‌ها از همه به راحتی در پیشخوان ووکارس

en: Manual
fa: دستی

en: Manually sent
fa: به صورت دستی ارسال شد

en: Map CSV fields to products
fa: نقشه فیلدهای CSV به محصولات

en: Map to field
fa: نقشه به میدان

en: Mark this review as spam
fa: نشانه‌گذاری این نقد و بررسی به عنوان جفنگ

en: Markazi (مرکزی)
fa: مرکزی

en: Marketing
fa: بازاریابی

en: Marketing channel cannot be registered because there is already a channel registered with the same slug!
fa: کانال بازاریابی را نمی‌توان ثبت کرد زیرا قبلاً یک کانال با همان نامک ثبت شده است!

en: Marketing tactic
fa: تاکتیک بازاریابی

en: Marketplace
fa: بازار

en: Marketplace suggestions
fa: پیشنهادهای بازار

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
fa: گزینه های بیشتری دریافت کنید

en: Match images
fa: تطبیق تصاویر

en: Matched Line
fa: خط هم خوانی

en: Max %s
fa: حداکثر %s

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
fa: بیشترین تعداد اقلام سبدخرید که کدتخفیف می تواند روی آن‌ها اعمال گردد.

en: Max price
fa: حداکثر قیمت

en: Max price found in collection of products.
fa: بیشترین قیمت پیدا شده در مجموعه ای از محصولات.

en: Max upload size
fa: بیشینه اندازه آپلود

en: Max upload size.
fa: حداکثر اندازه آپلود.

en: MaxMind GeoIP database.
fa: پایگاه داده MaxMind GeoIP.

en: MaxMind Geolocation
fa: موقعیت جغرافیایی مکس‌مایند

en: MaxMind License Key
fa: کلید لایسنس MaxMind

en: Maximum depth
fa: بیشترین عمق

en: Maximum number of items to be returned in result set.
fa: حداکثر تعداد اقلام در مجموعه نتیجه بازگردانده می شود.

en: Maximum number of items to be returned in result set. Defaults to no limit if left blank.
fa: حداکثر تعداد مواردی که باید در مجموعه نتیجه برگردانده شوند. در صورت خالی ماندن، بدون محدودیت پیشفرض می‌شود.

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
fa: حداکثر مبلغ سفارش مجاز هنگام استفاده از کدتخفیف.

en: Maximum simultaneous queues already in progress (%s queue). No additional queues will begin processing until the current queues are complete. | Maximum simultaneous queues already in progress (%s queues). No additional queues will begin processing until the current queues are complete.
fa[0]: حداکثر صف‌های هم‌زمان در حال انجام است (صف %s). تا زمانی که صف‌های فعلی کامل نشود، هیچ صف دیگری شروع به پردازش نخواهد کرد.

en: Maximum size: %s
fa: بیشترین حجم مجاز: %s

en: Maximum spend
fa: حداکثر هزینه

en: Mazandaran (مازندران)
fa: مازندران

en: Measurements
fa: اندازه گیری

en: Medium
fa: متوسط

en: Meet us
fa: ملاقات با ما

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
fa: اعضای تیم ما به اطلاعاتی که شما به ما میدهید دسترسی دارند. برای مثال هم ادمین و هم مدیر فروشگاه به این اطلاعات دسترسی دارند:

en: Memberships
fa: اعضا

en: Menu order
fa: ترتیب فهرست

en: Menu order, used to custom sort products.
fa: ترتیب فهرست، برای مرتب کردن دلخواه محصولات استفاده کنید.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
fa: فهرست سفارش، بکاربردن برای مرتب‌سازی منابع سفارشی.

en: Message
fa: پیام

[ctx: Message explaining that there are no products found]
en: No results found
fa: نتیجه‌ای یافت نشد

[ctx: Message explaining that there are no products returned from a search]
en: No products were found matching your selection.
fa: هیچ محصولی مطابق با انتخاب شما یافت نشد.

en: Meta Ads & Pixel for WooCommerce
fa: تبلیغات متا و پیکسل برای ووکامرس

en: Meta ID.
fa: شناسه متا (Meta ID).

en: Meta data attached to the shipping rate.
fa: داده های متا به نرخ حمل و نقل پیوست شده است.

en: Meta data for the fulfillment.
fa: داده‌های متای آماده‌سازی سفارش.

en: Meta data.
fa: داده متا.

en: Meta key for UI display.
fa: کلید متا برای نمایش UI.

en: Meta key.
fa: متای کلید.

en: Meta label.
fa: متای لیبل.

en: Meta value for UI display.
fa: مقدار متا برای نمایش UI.

en: Meta value.
fa: متای مقدار.

en: Meta: %s
fa: متا: %s

en: Metadata related to the item
fa: فرادادهٔ مربوط به مورد مورد

en: Meters
fa: متر

en: Method
fa: روش

en: Method %1$s is not implemented. Classes overriding has_cogs must override this method too.
fa: متد %1$s پیاده‌سازی نشده است. کلاس‌هایی که has_cogs را override می‌کنند باید این متد را نیز override کنند.

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
fa: روش '%s' پیاده سازی نشده است. باید در زیر کلاس overridden شود.

en: Method ID.
fa: شناسه روش.

en: Method availability
fa: در دسترس بودن روش

en: Method not implemented
fa: روش اجرا نشده است

en: Method title
fa: عنوان روش

en: Međimurje County
fa: شهرستان مدیموریه

en: Migrate command is deprecated. Please use `sync` instead.
fa: دستور انتقال منسوخ شده است. لطفا به جای آن از «همگام‌سازی» استفاده کنید.

en: Migrated action with ID %1$d in %2$s to ID %3$d in %4$s
fa: اقدام با شناسه %1$d در %2$s به شناسه %3$d در %4$s منتقل شد

en: Migrating %d action | Migrating %d actions
fa[0]: در حال انتقال %d فعالیت

en: Millimeters
fa: میلیمتر

en: Min %s
fa: حداقل %s

en: Min and max prices found in collection of products, provided using the smallest unit of the currency.
fa: حداقل و حداکثر قیمت موجود در مجموعه محصولات با استفاده از کوچکترین واحد ارز ارائه شده است.

en: Min price
fa: حداقل قیمت

en: Min price found in collection of products.
fa: کمترین قیمت پیدا شده در مجموعه ای از محصولات.

en: Mini-Cart
fa: سبد خرید کوچک

en: Minimum order amount
fa: حداقل مبلغ سفارش

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
fa: حداقل مقدار سفارشی که باید قبل از اعمال کد تخفیف در سبد خرید باشد.

en: Minimum severity level.
fa: حداقل سطح آستانه.

en: Minimum spend
fa: حداقل هزینه

en: Missing MaxMind Reader library!
fa: کتابخانه MaxMind Reader پیدا نشد!

en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
fa[0]: پارامتر OAuth گم شده است %s

en: Missing base tables: %s. Some WooCommerce functionality may not work as expected.
fa: جداول پایه وجود ندارد: %s. برخی از عملکردهای ووکارس ممکن است آنطور که انتظار می رود کار نکنند.

en: Missing parameter %s
fa: پارامتر %s گم شده است

en: Missing product ID
fa: شناسه محصول موجود نیست

en: Missing required data
fa: داده‌های مورد نیاز موجود نیست

en: Missing table info for query arg.
fa: اطلاعات جدول مربوط به آرگومان پرس‌وجو موجود نیست.

en: Missing the Nonce header. This endpoint requires a valid nonce.
fa: فاقد کلید سرّی سربرگ. این نقطۀ پایانی به یک کلید سرّی معتبر نیاز دارد.

en: Missing the WooCommerce %s package
fa: فاقد بسته ووکامرس %s

en: Missing variation data for variable product.
fa: داده‌ متغیر برای محصول متغیر وجود ندارد.

en: Mobile
fa: موبایل

en: Mobile app
fa: اپ موبایل

en: Money spent
fa: پول هزینه

en: Monitor your sales and high performing products with the Woo app.
fa: فروش و محصولات با عملکرد بالا را با Woo app کنترل کنید.

en: Month(s)
fa: ماه(ها)

en: Monthly
fa: ماهانه

en: Most discount
fa: بیشترین تخفیف

en: Most popular
fa: محبوب ترین‌ها

en: Most stocked
fa: بیشترین موجودی

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
fa: انتقال &#8220;%s&#8221; به زباله‌دان

en: Move this review to the Trash
fa: انتقال این دیدگاه به زباله‌‌دان

en: Move to Trash
fa: انتقال به زباله‌دان

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
fa: چندین رشته (mbstring) جهت رمزگزاری کاراکترها استفاده می شوند. مثلا در ایمیلها و یا تبدیل حروف به حروف کوچک.

en: Multibyte string
fa: رشته چند بایتی (Multibyte String)

en: Multichannel for WooCommerce
fa: چند کاناله برای ووکامرس

en: Multipart
fa: چند بخشی

en: Multiple files match this ID.
fa: چندین پرونده با این شناسه مطابقت دارند.

en: Municipality
fa: شهرداری

en: Municipality / District
fa: منطقه / ناحیه

en: Must Use Plugins
fa: بیشترین افزونه‌های مورد استفاده

en: My Account
fa: حساب کاربری من

en: My Account Page
fa: صفحه حساب کاربری من

en: My Account URL
fa: URL حساب کاربری من

en: My Subscriptions
fa: اشتراک من

en: My Subscriptions %s
fa: اشتراک‌های من %s

en: My account
fa: حساب کاربری من

en: My account page
fa: برگه حساب کاربری من

en: MySQL version
fa: نسخه MySQL

en: MySQL version string.
fa: رشته نسخه MySQL.

en: MySQL version.
fa: نسخه MySQL.

en: N. Revenue
fa: درآمد

en: N. Revenue (formatted)
fa: کل درآمد خالص (قالب بندی شده).

en: N/A
fa: نامعلوم

en: Name
fa: نام

en: Name (Last, First)
fa: نام (نام،نام خانوادگی)

en: Name (numeric)
fa: نام (شمارشی)

en: Name (required)
fa: نام (ضروری)

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
fa: نام ویژگی (برای نمایش به کاربران سایت)

en: Name for the resource.
fa: نام برای منبع.

[ctx: Name of credit card]
en: Cartes Bancaires
fa: کارت‌های بانکی

en: Name of the action hook that will be triggered.
fa: نام قلاب فعالیت که اجرا خواهد شد.

en: Name of the customer for the order
fa: نام مشتری برای سفارش

en: Name of the item.
fa: نام مورد.

en: Name of the marketing campaign type.
fa: نام نوع کمپین بازاریابی.

en: Name of the marketing channel.
fa: نام کانال بازاریابی.

en: Name of the metadata.
fa: نام فراداده.

en: Name of the note.
fa: نام یادداشت.

en: Name of the package.
fa: نام بسته.

en: Name of the plugin.
fa: نام افزونه.

en: Name of the product that the review belongs to.
fa: نام محصولی که بررسی به آن تعلق دارد.

en: Name of the reviewer.
fa: نام بررسی کننده.

en: Name of the shipping rate, e.g. Express shipping.
fa: نام شیوه حمل‌ونقل، به عنوان مثال حمل‌ونقل سریع.

en: Name.
fa: نام.

en: Navigating life's intricate fabric, choices unfold paths to the extraordinary, demanding creativity, curiosity, and courage for a truly fulfilling journey.
fa: با پیمایش تار و پود پیچیده‌ی زندگی، انتخاب‌ها مسیرهایی را به سوی خلاقیت، کنجکاوی و شجاعت خارق‌العاده و طاقت‌فرسا برای سفری حقیقتاً رضایت‌بخش آشکار می‌کنند.

en: Net Payment
fa: پرداخت خالص

en: Net Revenue
fa: درآمد خالص

en: Net Sales
fa: فروش خالص

en: Net discount amount.
fa: مبلغ خالص تخفیف.

en: Net profit
fa: سود خالص

en: Net sales
fa: فروش‌های خالص

en: Net sales amount
fa: مبلغ فروش خالص

en: Net sales in the period.
fa: فروش خالص دوره.

en: Net sales.
fa: فروش خالص.

en: Net total revenue (formatted).
fa: کل درآمد خالص (قالب بندی شده).

en: Net total revenue.
fa: مجموع درآمد خالص.

en: Network enabled
fa: شبکه فعال شد

en: Never
fa: هرگز

en: Never show quantity remaining in stock
fa: هرگز میزان موجودی در انبار را نشان نده

en: Nevis
fa: نویس

en: New %s
fa: %s جدید

en: New Brand Name
fa: نام برند تازه

en: New Email
fa: ایمیل تازه

en: New In
fa: جدید

en: New Order: #{order_number}
fa: سفارش جدید ({order_number})

en: New Products
fa: محصولات جدید

en: New Scheduled Action
fa: برنامه ریزی جدید

en: New account
fa: حساب کاربری جدید

en: New attribute
fa: ویژگی تازه

en: New category name
fa: نام دسته جدید

en: New coupon
fa: کدتخفیف جدید

en: New custom field name
fa: نام فیلد سفارشی جدید

en: New in store
fa: تازه در فروشگاه

en: New order
fa: سفارش جدید

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
fa: ایمیل سفارش جدید به گیرنده(های) منتخب هنگامی ارسال می شود که یک سفارش جدید دریافت شود.

en: New order: #%s,
fa: سفارش جدید: #%s،

en: New order: #{order_number}
fa: سفارش جدید: #{order_number}

en: New password
fa: گذرواژه جدید

en: New password (leave blank to leave unchanged)
fa: گذرواژه جدید (در صورتی که قصد تغییر ندارید خالی بگذارید)

en: New passwords do not match.
fa: گذرواژه‌ها با یکدیگر هم خوانی ندارند.

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
fa: روش پرداخت جدید تنها می تواند هنگام پرداخت اضافه شود. لطفا اگر نیاز به راهنمایی دارید با ما تماس بگیرید.

en: New product
fa: محصول جدید

en: New product editor
fa: ویرایشگر جدید محصول

en: New product form
fa: فرم محصول تازه

en: New quantity of the item in the cart.
fa: مقدار جدیدی از کالای موجود در سبد خرید.

en: New sales record!
fa: رکورد فروش جدید!

en: New shipping class Name
fa: نام کلاس حمل و نقل جدید

en: New tag name
fa: نام برچسب جدید

en: New user email address.
fa: آدرس ایمیل کاربر جدید.

en: New user password.
fa: کلمه عبور کاربر جدید.

en: New user username.
fa: نام کاربری کاربر جدید.

en: New users receive an email to set up their password.
fa: کاربران جدید ایمیلی برای تنظیم رمز عبور خود دریافت می‌کنند.

en: New, faster way to find extensions and themes for your WooCommerce store
fa: راه جدید و سریع‌تر برای یافتن افزودنی‌ها و پوسته‌ها برای فروشگاه ووکامرسی شما

en: New:
fa: جدید:

en: New: Retro Glass Jug
fa: جدید: پارچ شیشه‌ای قدیمی

en: Newer Reviews
fa: نقد و بررسی‌های جدیدتر

en: Newest Scheduled Date
fa: تاریخ جدیدترین زمانبندی

en: Next
fa: بعدی

en: Next (arrow right)
fa: بعدی (arrow right)

en: Next image
fa: عکس بعدی

en: Next page
fa: برگه بعدی

en: Next step
fa: گام بعدی

en: No
fa: نه

en: No &quot;%s&quot; found
fa: هیچ &quot;%s&quot; یافت نشد

en: No Brands Found
fa: هیچ برندی پیدا نشد

en: No Notifications found
fa: هیچ آگاه‌سازی‌ای یافت نشد

en: No actions found
fa: فعالیتی یافت نشد

en: No actions found in trash
fa: هیچ فعالیتی در زباله دان پیدا نشد

en: No approved directory URLs found.
fa: هیچ نشانی وب دایرکتوری تأیید شده ای یافت نشد.

en: No approved reviews
fa: هیچ نقد و بررسی‌ای تأیید نشده است

en: No attributes currently exist.
fa: هیچ صفتی موجود نیست.

en: No billing address set.
fa: آدرسی برای صورت حساب تنظیم نشده.

en: No brands
fa: بدون برند

en: No categories
fa: بدون دسته

en: No categories found
fa: هیچ دسته‌ای پیدا نشد

en: No coupons found
fa: کدتخفیفی یافت نشد

en: No coupons found in range
fa: کدتخفیفی یافت نشد

en: No coupons found in trash
fa: کدتخفیفی در زباله‌دان پیدا نشد

en: No customer downloads found.
fa: دانلودی برای مشتری یافت نشد.

en: No customer selected
fa: هیچ مشتری انتخاب نشده است

en: No customers found.
fa: هیچ مشتری یافت نشد.

en: No customers have signed up to receive stock notifications from you just yet.
fa: هنوز هیچ مشتری‌ای برای دریافت آگاه‌سازی‌های موجودی از شما، ثبت‌نام نکرده است.

en: No default %s&hellip;
fa: بدون پیشفرض %s;

en: No differences found.
fa: هیچ تفاوتی پیدا نشد.

en: No downloads available yet.
fa: هیچ دانلودی در دسترس نیست.

en: No entries with zero discount amount found. Coupons lookup table is up to date.
fa: هیچ ورودی‌ای با مقدار تخفیف صفر یافت نشد. جدول استعلام کوپن‌ها به‌روز است.

en: No file defined
fa: فایلی تعریف نشده است

en: No inbox notification selected
fa: هیچ اعلان صندوق ورودی انتخاب نشده

en: No keys found.
fa: کلیدی یافت نشد.

en: No location by default
fa: بدون مکان پیشفرض

en: No log files found.
fa: هیچ فایل گزارشی یافت نشد.

en: No low in stock products found.
fa: هیچ محصولی که موجودی‌اش کم باشد، یافت نشد.

en: No matching product exists to update.
fa: هیچ محصول منطبقی برای به روز رسانی وجود ندارد.

en: No matching tax rates found.
fa: هیچ نرخ مالیاتی منطبقی یافت نشد.

en: No matching variation found.
fa: هیچ متغیر مطابقی یافت نشد.

en: No maximum
fa: بدون محدودیت

en: No minimum
fa: هیچ حداقلی وجود ندارد

en: No need to wonder where that stampbook went.
fa: لازم نیست تعجب کنید که آن دفترچه تمبر کجا رفت.

en: No order has been made yet.
fa: هیچ سفارشی هنوز ثبت نشده است.

en: No orders found
fa: سفارشی یافت نشد

en: No orders found in trash
fa: سفارشی در زباله‌دان یافت نشد

en: No orders in need of cleanup
fa: هیچ سفارشی نیاز به پاکسازی ندارد

en: No orders to cleanup.
fa: سفارشی برای پاکسازی وجود ندارد.

en: No orders were synced.
fa: هیچ سفارشی همگام‌سازی نشد.

en: No out of stock products found.
fa: هیچ محصول ناموجودی یافت نشد.

en: No page set
fa: برگه‌ای تنظیم نشده

en: No payment method provided.
fa: روش پرداختی ارائه نشده است.

en: No pending reviews
fa: هیچ نقد و بررسی‌ای در انتظار بررسی نیست

en: No product attribute with that slug was found.
fa: هیچ ویژگی محصولی با این نامک پیدا نشد.

en: No product categories exist.
fa: هیچ محصولی در این دسته وجود ندارد.

en: No product forms found
fa: هیچ فرم محصولی یافت نشد

en: No product forms found in trash
fa: هیچ فرم محصولی در زباله‌دان یافت نشد

en: No product to duplicate has been supplied!
fa: محصولی برای دوبل‌کردن عرضه نشده است!

en: No products found
fa: محصولی یافت نشد

en: No products found in range
fa: محصولی یافت نشد

en: No products found in trash
fa: محصولی در زباله‌دان پیدا نشد

en: No products found.
fa: هیچ محصولی یافت نشد.

en: No products in the cart.
fa: هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

en: No products were found matching your selection.
fa: هیچ محصولی یافت نشد.

en: No requirement
fa: بدون ضرورت

en: No restrictions
fa: بدون محدودیت

en: No reviews
fa: بدون نقد و بررسی

en: No reviews awaiting moderation.
fa: نقد و بررسی‌ای برای مدیریت کردن وجود ندارد.

en: No reviews found.
fa: نقد و بررسی‌ای یافت نشد.

en: No row(s) selected
fa: ردیفی انتخاب نشده است

en: No saved methods found.
fa: هیچ روش ذخیره شده ای یافت نشد.

en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
fa: عنوان الگوی %s یافت نشد، دستور ثبت REST نادیده گرفته میشود.

en: No search results.
fa: هیچ نتیجه‌ای برای جستجو یافت نشد.

en: No setting groups have been registered.
fa: هیچ گروهی برای تنظیمات ثبت نشده است.

en: No shipping address set.
fa: آدرسی برای حمل و نقل تنظیم نشده.

en: No shipping class
fa: کلاس حمل و نقلی وجود ندارد

en: No shipping class cost
fa: هزینه کلاس حمل و نقل وجود ندارد.

en: No shipping classes have been created.
fa: هیچ کلاس حمل و نقلی ایجاد نشده است.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
fa: هیچ روش حمل و نقلی انتخاب نشده است. لطفا آدرس خود را دوباره بررسی نمائید، یا در صورت نیاز به هرگونه کمک، با ما تماس بگیرید.

en: No shipping methods offered to this zone.
fa: هیچ روش حمل و نقلی برای این منطقه ارائه نشده است.

en: No shipping options were found for %s.
fa: هیچ گزینه‌ی حمل و نقلی برای %s پیدا نشد.

en: No tags found
fa: برچسبی یافت نشد

en: No taxes found in this period
fa: هیچ مالیاتی در این دوره یافت نشد

en: No theme is defined for this template.
fa: هیچ پوسته‌ای برای این قالب تعریف نشده است.

en: No tracking information available for this fulfillment at the moment.
fa: در حال حاضر اطلاعات رهگیری برای این آماده‌سازی سفارش در دسترس نیست.

en: No tracking number available
fa: شماره پیگیری موجود نیست

en: No updates required. Database version is %s
fa: بروز رسانی ضروری لازم نیست. نسخه پایگاه داده %s است

en: No used coupons found
fa: کدتخفیف استفاده شده‌ای یافت نشد.

en: No variations yet. Generate them from all added attributes or add a new variation manually.
fa: هنوز تنوعی وجود ندارد. آنها را از تمام ویژگی های اضافه شده ایجاد کنید یا به صورت دستی یک تنوع جدید اضافه کنید.

en: No webhooks found.
fa: وب هوکی پیدا نشد.

en: No, I will enter prices exclusive of tax
fa: خیر، من قیمت را بدون مالیات وارد خواهم کرد

en: Non-paying customer
fa: مشتری بدون پرداخت

en: Non-repeating
fa: بدون تکرار

en: Nonce is invalid.
fa: کلید سرّی نامعتبر است.

en: None
fa: هیچ‌کدام

en: North America
fa: آمریکای شمالی

en: North Khorasan (خراسان شمالی)
fa: خراسان شمالی

en: Not able to attach "%s".
fa: نمی توان پیوست کرد "%s".

en: Not all expected
fa: همه‌ی چیزی که مورد انتظار بود نیست

en: Not declared
fa: اعلام نشده

en: Not enough units of %s are available in stock to fulfil this order.
fa: میزان کافی از %s برای ثبت این سفارش در انبار موجود نیست.

en: Not required if your download directory is protected. <a href='%s'>See this guide</a> for more details. Files already uploaded will not be affected.
fa: اگر دایرکتوری دانلود شما محافظت شده باشد، لازم نیست. برای جزئیات بیشتر <a href='%s'>این راهنما را ببینید</a>. فایل هایی که قبلا آپلود شده اند تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت.

en: Not right now
fa: الان نه

en: Not scheduled
fa: برنامه‌ریزی نشده

en: Not that bad
fa: نه خیلی بد

en: Note
fa: یادداشت

en: Note added to the order by the customer during checkout.
fa: یادداشت توسط مشتری در هنگام پرداخت به سفارش اضافه شده است.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
fa: یادداشت شما به سفارش {order_date} از {site_title} اضافه شد.

en: Note left by customer during checkout.
fa: یادداشت گذاشته شده توسط مشتری در طی پرداخت.

en: Note that if this setting is changed, any log entries that have already been recorded will remain stored in their current location, but will not migrate.
fa: توجه داشته باشید که اگر این تنظیم تغییر کند، هر ورودی گزارشی که قبلا ثبت شده است در مکان فعلی خود خواهد ماند، اما انتقال نمی‌یابد.

en: Note to customer
fa: یادداشت برای خریدار

en: Note type
fa: نوع یادداشت

en: Note:
fa: یادداشت:

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
fa: توضیح: دسترسی برای محصولات، زمانی که وضعیت سفارش به «درحال انجام» یا «تکمیل شده»  تغییر پیدا کند به صورت خودکار داده می شود.

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
fa: توجه: WP CRON غیر فعال شده است،در اینصورت ممکن است از تکمیل بروزرسانی جلوگیری کند.

en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
fa[0]: نکته: شما در حال حاضر <a href="%1$s">%2$d افزودنی</a> دارید که باید قبل از بروز رسانی ووکامرس، اول بروز رسانی شود.

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
fa: توجه: دلیل بازپرداخت توسط مشتری قابل مشاهده است.

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
fa: پینوشت: شاید شما مایل باشین اطلاعات کوکی و یا لینک رودر این قسمت درج کنید.

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
fa: یادداشت‌ها درباره سفارش شما، برای مثال نکات مهم درباره نحوه تحویل سفارش.

en: Notes are unavailable because the "admin-note" data store cannot be loaded.
fa: یادداشت‌ها در دسترس نیستند زیرا ذخیره داده «یادداشت مدیریت» بارگیری نمی‌شود.

en: Notice
fa: اطلاع

en: Notification #%d details
fa: جزئیات آگاه‌سازی #%d

en: Notification actions
fa: اقدامات آگاه‌سازی

en: Notification created.
fa: آگاه‌سازی ایجاد شد.

en: Notification deleted.
fa: آگاه‌سازی حذف شد.

en: Notification details
fa: جزئیات آگاه‌سازی

en: Notification not found.
fa: هیچ آگاه‌سازی‌ای یافت نشد.

en: Notification recipient(s)
fa: آگاه سازی گیرنده(ها)

en: Notification sent to "%s".
fa: آگاه‌سازی به "%s" ارسال شد.

en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
fa: اعلان برای اطلاع شما &mdash; سفارش #%1$s متعلق به %2$s لغو شده است:

en: Notification updated.
fa: آگاه‌سازی به‌روزرسانی شد.

en: Notifications
fa: اطلاع رسانی‌ها

en: Notifications per page
fa: آگاه‌سازی‌ها در هر برگه

en: Notify me
fa: به من اطلاع بده

en: Now that you’ve chosen us as a partner, our goal is to make sure we're providing the right tools to meet your needs. We're looking forward to having your feedback on the store setup experience so we can improve it in the future.
fa: اکنون که ما را به عنوان شریک انتخاب کرده اید، هدف ما این است که مطمئن شویم ابزارهای مناسبی را برای رفع نیازهای شما ارائه می کنیم. ما مشتاقانه منتظر نظرات شما در مورد تجربه راه اندازی فروشگاه هستیم تا بتوانیم آن را در آینده بهبود ببخشیم.

en: Now!
fa: اکنون!

en: Number of %s products.
fa: تعداد %s محصول.

en: Number of channel issues/errors (e.g. account-related errors, product synchronization issues, etc.).
fa: تعداد مشکلات/خطاهای کانال (به عنوان مثال، خطاهای مربوط به حساب، مشکلات همگام‌سازی محصول و غیره).

en: Number of coupons used
fa: تعداد کدهای تخفیف استفاده شده

en: Number of coupons.
fa: تعداد کدهای تخفیف.

en: Number of customers.
fa: تعداد مشتریان.

en: Number of days to be added to the current date to get the expiration date.
fa: تعداد روزهایی که باید به تاریخ فعلی اضافه شود تا تاریخ انقضا به دست آید.

en: Number of days to import.
fa: تعداد روزهای واردات.

en: Number of days until access to downloadable files expires.
fa: تعداد روزهای باقی مانده برای منقضی شدن دسترسی به فایل دانلودی.

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
fa: تعداد نقاط اعشاری‌ که در قیمت‌های نمایش داده شده برای این کشور، نشان داده می‌شود.

en: Number of decimal points to use in each resource.
fa: تعداد رقم اعشار برای استفاده در هر منبع.

en: Number of decimals
fa: تعداد اعشارها

en: Number of decimals must be between 0 and 10.
fa: تعداد ارقام اعشاری باید بین ۰ تا ۱۰ باشد.

en: Number of decimals.
fa: تعداد اعشارها.

en: Number of discounted orders.
fa: تعداد سفارش‌های تخفیف‌دار.

en: Number of distinct products sold.
fa: تعداد محصولات متمایز فروخته شده.

en: Number of downloads remaining.
fa: تعداد دفعات باقی مانده دانلود.

en: Number of downloads.
fa: تعداد دانلودها.

en: Number of items in the cart.
fa: تعداد موارد در سبد خرید.

en: Number of items in the cart: %1$d. Total price of %2$s
fa: تعداد موارد در سبد خرید: %1$d. قیمت کل %2$s

en: Number of items in the cart: %d
fa: تعداد موارد در سبد خرید: %d

en: Number of items sold
fa: تعداد موارد فروخته شده

en: Number of items sold.
fa: تعداد آیتم های فروخته شده.

en: Number of low stock products.
fa: تعداد محصولات با موجودی کم.

en: Number of objects (posts of any type) assigned to the term.
fa: تعداد اشیاء (هر نوع از نوشته) اختصاص داده شده به اصطلاح.

en: Number of orders
fa: تعداد سفارش‌ها

en: Number of orders product appeared in.
fa: تعداد سفارش‌های محصول نمایش‌داده‌شده در.

en: Number of orders.
fa: تعداد سفارش‌ها.

en: Number of product items sold.
fa: تعداد محصولات فروخته‌شده.

en: Number of products to show
fa: تعداد محصولات برای نمایش

en: Number of products.
fa: تعداد محصولات.

en: Number of published products for the resource.
fa: تعداد محصولات منتشر شده برای منبع.

en: Number of reviews for products in this category.
fa: تعداد نظرات برای محصولات در این دسته.

en: Number of reviews for products of this brand.
fa: تعداد نقد و بررسی‌های محصولات این برند.

en: Number of reviews to show
fa: تعداد نقد و بررسی‌ها (دیدگاه‌ها) برای نمایش

en: Number of terms in the attribute taxonomy.
fa: تعداد اصطلاحات در طبقه بندی ویژگی.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
fa: تعداد دفعات قابل دانلود بودن فایل بعد از پرداخت.

en: Number of times the coupon has been used already.
fa: تعداد دفعاتی که کدتخفیف در حال حاضر استفاده شده است.

en: Number of variation items sold.
fa: تعداد موارد تغییر فروخته‌شده.

en: Number:
fa: شماره:

en: OK
fa: تایید

en: OR
fa: یا

en: OR enter path to file:
fa: یا مسیر فایل مورد نظر را وارد کنید:

en: Oceania
fa: اقیانوسیه

en: Offer cryptocurrency payment options to your shoppers.
fa: گزینه‌های پرداخت رمزارز را به خریداران خود پیشنهاد دهید.

en: Offer flexible payment options to your shoppers.
fa: گزینه‌های پرداخت انعطاف‌پذیری را به خریداران خود ارائه دهید.

en: Official extensions
fa: افزونه‌های رسمی

en: Official themes
fa: پوسته‌های رسمی

en: Offline Payments
fa: پرداخت آفلاین

en: Offset the result set by a specific number of items.
fa: افست در نتیجه تعیین شده توسط یک شماره خاص از اقلام است.

en: Offset the result set by a specific number of items. Applies to hierarchical taxonomies only.
fa: نتیجه تنظیم شده توسط تعداد خاصی از موارد را جبران کنید. فقط برای طبقه بندی های سلسله مراتبی اعمال می شود.

en: Older Reviews
fa: نقد و بررسی‌های قدیمی‌تر

en: Oldest Scheduled Date
fa: تاریخ قدیمی‌ترین زمانبندی

en: On "My account" page
fa: در صفحه "حساب کاربری من"

en: On Sale
fa: حراج

en: On backorder
fa: در پیش‌خرید

en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: در انتظار بررسی <span class="count">(%s)</span>

en: On-hold
fa: در انتظار بررسی

en: On-sale products
fa: محصولات در فروش ویژه

en: Onboarding
fa: آماده سازی

en: Onboarding Configuration
fa: پیکربندی آن‌بوردینگ

en: Onboarding is maintained in WooCommerce Admin.
fa: آماده‌سازی در ادمین ووکامرس نگهداری می‌شود.

en: Onboarding profile data has been updated.
fa: داده‌های نمایه ورود بروز رسانی شده است.

en: Onboarding step requirements are not met.
fa: الزامات مرحله پذیرش برآورده نشده است.

en: Onboarding-related details for the provider.
fa: جزئیات مربوط به پذیرش اولیه برای ارائه‌دهنده.

en: Once connected, your WooCommerce.com purchases will be listed here.
fa: پس از اتصال، پرداختی‌های شما در WooCommerce.com در اینجا لیست می‌شود.

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
fa: یکبار غیرفعال کنید، این روش دیگر دردسترس نخواهد بود.

en: One of your shipments has been removed
fa: یکی از مرسولات شما حذف شد

en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> expires on %2$s. <a href="%3$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
fa: یکی از اشتراک‌های شما برای <strong>%1$s</strong> در تاریخ %2$s منقضی می‌شود. <a href="%3$s">تمدید خودکار</a> را فعال کنید تا همچنان بروز رسانی‌ها و پشتیبانی ساده را دریافت کنید.

en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> has expired. <a href="%3$s">%4$s</a> to continue receiving updates and streamlined support.
fa: یکی از اشتراک‌های شما برای <strong>%1$s</strong> منقضی شده است. <a href="%3$s">%4$s</a> برای ادامه دریافت بروز رسانی‌ها و پشتیبانی ساده‌تر.

en: One or more BCC email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
fa: یک یا چند آدرس ایمیل BCC نامعتبر است: “%s”. لطفاً آدرس‌های ایمیل معتبری را که با کاما از هم جدا شده‌اند، وارد کنید.

en: One or more CC email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
fa: یک یا چند آدرس ایمیل CC نامعتبر است: “%s”. لطفاً آدرس‌های ایمیل معتبری را که با کاما از هم جدا شده‌اند، وارد کنید.

en: One or more Recipient email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
fa: یک یا چند آدرس ایمیل گیرنده نامعتبر است: «%s». لطفاً آدرس‌های ایمیل معتبری را که با کاما از هم جدا شده‌اند، وارد کنید.

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s.
fa: یک یا چند جدول مورد نیاز برای عملکرد ووکامرس وجود ندارد، برخی از ویژگی‌ها ممکن است آنطور که انتظار می‌رود کار نکنند. جداول موجود نیست: %1$s.

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s. <a href="%2$s">Check again.</a>
fa: یک یا چند جدول مورد نیاز برای عملکرد ووکامرس وجود ندارد، برخی از ویژگی‌ها ممکن است آنطور که انتظار می‌رود کار نکنند. جداول موجود نیست: %1$s. <a href="%2$s">دوباره بررسی کنید.</a>

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
fa: هر خط یکی: نام گزینه | هزینه‌های افزوده [+- درصد] | در هر چگونگی هزینه (سفارش, رده, یا عنوان) نمونه: <code>پست پیشتاز | 6.95 [+ 0.2%] | سفارش</code>.

en: One review
fa: یک نقد و بررسی

en: One review for %s
fa: یک نقد برای %s

en: Online courses are a great solution for any business that can teach a new skill. Since courses don’t require physical product development or shipping, they’re affordable, fast to create, and can generate passive income for years to come. In this article, we provide you more information about selling courses using WooCommerce.
fa: دوره های آنلاین یک راه حل عالی برای هر شغلی است که می تواند مهارت جدیدی را آموزش دهد. از آنجا که دوره ها به توسعه یا ارسال کالای فیزیکی نیاز ندارند، ایجاد آنها سریع است و می توانند برای سالهای آینده درآمد منفعل داشته باشند. در این مقاله، ما اطلاعات بیشتری در مورد فروش دوره های آموزشی با استفاده از ووکامرس به شما ارائه می دهیم.

en: Only %s left in stock
fa: فقط %s عدد در انبار موجود است

en: Only available when HPOS is authoritative and compatibility mode is disabled.
fa: فقط زمانی در دسترس است که HPOS معتبر باشد و حالت سازگاری غیرفعال باشد.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
fa: .فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

en: Only shipping
fa: فقط ارسال

en: Only show children of the current category
fa: فقط زیرمجموعه‌های دسته فعلی را نمایش بده

en: Only show meta which is meant to be displayed for an order.
fa: فقط متای را نشان دهید که برای سفارش نمایش داده می شود.

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
fa: فقط نمایش بده میزان موجودی را در انبار زمانی که کم است مثلا تنها 2 در انبار مانده باشد.

en: Open downloadable files in the browser, instead of saving them to the device.
fa: فایل‌های قابل دانلود را به جای ذخیره در دستگاه، در مرورگر باز کنید.

en: Open in browser
fa: در مرورگر باز کنید

en: Operator to compare product attribute terms.
fa: اپراتور برای مقایسه شرایط ویژگی محصول.

en: Operator to compare product brand terms.
fa: عملگر برای مقایسهٔ شرایط برند محصول.

en: Operator to compare product category terms.
fa: اپراتور برای مقایسه شرایط دسته بندی محصولات.

en: Operator to compare product tags.
fa: عملگر برای مقایسه برچسب های محصول.

en: Operator to compare product taxonomies terms.
fa: عملگر برای مقایسهٔ واژگان طبقه بندی محصولات.

en: Optimize for faster checkout
fa: برای تسویه حساب سریعتر بهینه سازی کنید

en: Optimize your full shipping process:
fa: فرآیند حمل و نقل کامل خود را بهینه کنید:

en: Optimized updates
fa: بروز رسانی‌های بهینه شده

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
fa: نام انتخاب | هزینه اضافی | در هر نوع هزینه (سفارش، کلاس یا آیتم)

en: Optional
fa: دلخواه

en: Optional action group.
fa: گروه اقدام اختیاری.

en: Optional cost for local pickup.
fa: مبلغ اختیاری برای دریافت حضوری.

en: Optional cost to charge for local pickup.
fa: مبلغ اختیاری برای هزینه دریافت حضوری.

en: Optional data array passed to the action hook.
fa: آرایه داده اختیاری به قلاب اقدام منتقل می شود.

en: Optional note to send the customer after purchase.
fa: یادداشت یادداشت اختیاری برای ارسال به مشتری پس از خرید.

en: Optional parameter to get only specific task lists by id.
fa: پارامتر اختیاری برای دریافت فقط لیست وظایف خاص با شناسه.

en: Optional parameter to query specific task list.
fa: پارامتر اختیاری برای پرس و جو لیست وظایف خاص.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
fa: در صورت تمایل یک متن در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی فروشگاه خود برای نمایش در هنگام پرداخت اضافه کنید.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
fa: در صورت تمایل یک متن در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی فروشگاه خود برای نمایش فرم ثبت نام حساب اضافه کنید.

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
fa: به صورت دلخواه، برخی از متن‌ها را در کادر گزینه‌ها اضافه کنید که مشتریان باید آن را بپذیرند.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
fa: به صورت دلخواه، تعیین میکند چه کلاس مالیاتی‌ای روی حمل و نقل تاثیر میگذارد، و یا آنرا به مالیات بر اساس سبد خرید واگذار میکند.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
fa: برای فعال کردن "انتقال داده‌های پرداخت" به (پروفایل > پروفایل و تنظیمات > ابزار فروش من > عملکرد وب سایت) رفته و رمز هویت را در اینجا کپی کنید. اینکار اجازه پرداخت تایید شده بدون نیاز به IPN پی پال را خواهد داد.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
fa: به صورت اختیاری، آدرس URL یک تصویر 150x50 پیکسلی را وارد نمائید تا به عنوان لوگو در گوشه چپ صفحات تسویه حساب PayPal به عنوان لوگو نمایش داده شود.

en: Optionally, how the metadata value should be displayed to the user.
fa: اختیاری، نحوه نمایش مقادیر فراداده به کاربر.

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Or you can download a pre-built version of the plugin from the <a href="%1$s">WordPress.org repository</a> or by visiting <a href="%2$s">the releases page in the GitHub repository</a>.
fa: یا می‌توانید نسخه پیش ساخته افزونه را از <a href="%1$s">مخزن WordPress.org</a> یا با مراجعه به <a href="%2$s">صفحات منتشر شده در مخزن گیت‌هاب</a> دانلود کنید.

en: Or, enter tax rate ID:
fa: یا، شناسه نرخ مالیات را وارد کنید:

en: Order | Orders
fa[0]: سفارش

en: Order #
fa: سفارش #

en: Order #%1$s (%2$s)
fa: سفارش #%1$s (%2$s)

en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
fa: سفارش #%1$s به عنوان بازپرداختی برچسب خورد - کد علت پی پال: %2$s

en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
fa: سفارش #%1$s به عنوان در انتظار به دلیل بازگشت برچسب خورد - کد علت پی‌پال: %2$s

en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
fa: درخواست برگشت سفارش #%1$s لغو شده است. لطفا وضعیت پرداخت را بررسی کرده و وضعیت سفارش را بر این اساس به روز رسانی نمایید: %2$s

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
fa: سفارش #%1$s در تاریخ %2$s ثبت شده است و در حال حاضر در وضعیت %3$s می‌باشد.

en: Order #%s
fa: سفارش #%s

en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
fa: سفارش #%s توسط PayPal IPN به عنوان پرداخت شده علامت خورد، اما قبلا لغو شده بود. رسیدگی مدیر نیاز است.

en: Order #:
fa: شماره سفارش:

en: Order %1$d backfilled from %2$s to %3$s.
fa: سفارش %1$d از %2$s تا %3$s دوباره پر شد.

en: Order %1$d cannot be restored from the trash: it has already been restored to status "%2$s".
fa: سفارش %1$d از زباله‌دان قابل بازیابی نیست: به وضعیت "%2$s" بازیابی شد.

en: Order %1$d legacy data could not be cleaned up during batch process. Error: %2$s
fa: داده قدیمی سفارش %1$d در طول فرآیند دسته‌ای پاک نمی‌شود. خطا: %2$s

en: Order %s is locked.
fa: سفارش %s قفل شده است.

en: Order &ndash; %s
fa: سفارش &ndash; %s

en: Order Actions
fa: اقدامات سفارش

en: Order Admin URL
fa: آدرس اینترنتی مدیریت سفارش

en: Order Attribution
fa: تخصیص سفارش

en: Order Billing Address
fa: آدرس پرداخت سفارش

en: Order Cancelled: #%s
fa: سفارش لغو شد: #%s

en: Order Cancelled: #{order_number}
fa: سفارش لغو شده: # {order_number}

en: Order Custom Field
fa: سفارش فیلد سفارشی

en: Order Date
fa: تاریخ سفارش

en: Order Discount
fa: تخفیف سفارش

en: Order Failed: #{order_number}
fa: سفارش نا‌موفق (#{order_number})

en: Order ID
fa: شناسه سفارش (ID)

en: Order ID is required.
fa: شناسه سفارش الزامی است.

en: Order ID.
fa: شناسه سفارش.

en: Order Items
fa: موارد سفارش

en: Order Number
fa: شماره سفارش

en: Order Number.
fa: شماره سفارش.

en: Order Refunded: {order_number}
fa: سفارش مسترد شد: {order_number}

en: Order Shipping
fa: ارسال سفارش

en: Order Shipping Address
fa: آدرس ارسال سفارش

en: Order Shipping Method
fa: روش ارسال سفارش

en: Order Status
fa: وضعیت سفارش

en: Order Subtotal
fa: جمع جزء سفارش

en: Order Tax
fa: مالیات سفارش

en: Order Total
fa: جمع کل سفارش

en: Order Transaction ID
fa: شناسه تراکنش سفارش

en: Order View URL
fa: آدرس مشاهده سفارش

en: Order again
fa: سفارش دوباره

en: Order already has a billing email.
fa: سفارش از قبل ایمیل پرداخت دارد.

en: Order attribution field: %s
fa: فیلد تخصیص سفارش: %s

en: Order attribution information.
fa: اطلاعات ویژگی سفارش.

en: Order by
fa: مرتب‌سازی بر اساس

en: Order by:
fa: سفارش توسط:

en: Order cancelled
fa: سفارش لغو شد

en: Order cancelled by customer.
fa: سفارش توسط مشتری لغو شد.

en: Order cancelled: #%s,
fa: سفارش لغو شد: #%s,

en: Order cancelled: #{order_number}
fa: سفارش لغو شده: #{order_number}

en: Order complete emails are sent to customers when their POS orders are marked completed.
fa: ایمیل‌های تکمیل سفارش زمانی برای مشتریان ارسال می‌شوند که سفارش‌های POS آنها با علامت «تکمیل‌شده» علامت‌گذاری شده باشد.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
fa: ایمیل‌های سفارشات تکمیل شده، وقتی که سفارش آنها برچسب تکمیل شده دریافت می کند ارسال می شود، و معمولا به معنی ارسال شدن سفارش آنها است.

en: Order completed
fa: سفارش تکمیل شد

en: Order confirmation
fa: تأییدیۀ سفارش

en: Order count.
fa: تعداد سفارش.

en: Order created
fa: سفارش ایجاد شد

en: Order customer information.
fa: اطلاعات سفارش مشتری.

en: Order data storage
fa: ذخیره‌سازی داده‌های سفارش

en: Order datastore.
fa: فروشگاه داده را سفارش دهید.

en: Order datastore:
fa: مخزن داده سفارش:

en: Order date, hour, minute and/or second are missing.
fa: تاریخ سفارش، ساعت، دقیقه و/یا ثانیه وجود ندارد.

en: Order deleted
fa: سفارش حذف شد

en: Order detail emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
fa: ایمیل‌های جزئیات سفارش را می‌توان برای مشتریان ارسال کرد که حاوی اطلاعات سفارش و پیوندهای پرداخت آنها است.

en: Order details
fa: مشخصات سفارش

en: Order details manually sent to customer.
fa: جزئیات سفارش به صورت دستی به مشتری ارسال شد.

en: Order details sent to %1$s, via %2$s.
fa: جزئیات سفارش به وسیله %2$s به %1$s ارسال شد.

en: Order does not have an email address.
fa: سفارش آدرس ایمیل ندارد.

en: Order draft updated.
fa: پیش‌نویس سفارش به‌روز‌رسانی شد.

en: Order failed
fa: سفارش ناموفق بود

en: Order failed emails are sent to customers when their orders are marked as failed.
fa: ایمیل‌های سفارش ناموفق زمانی برای مشتریان ارسال می‌شوند که سفارش‌هایشان به عنوان ناموفق علامت‌گذاری شده باشد.

en: Order failed: #%s,
fa: سفارش ناموفق بود: #%s,

en: Order failed: #{order_number}
fa: سفارش ناموفق بود: #{order_number}

en: Order fulfilled and complete.
fa: سفارش انجام و تکمیل شد.

en: Order fully refunded
fa: استرداد کامل سفارش

en: Order fully refunded.
fa: سفارش به طور کامل بازپرداخت شد.

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
fa: اطلاعات سفارش مانند آنچه که خریداری شد، چه زمانی خریداری شد و کجا باید ارسال شود.

en: Order is invalid
fa: سفارش نامعتبر است

en: Order is not an HPOS order.
fa: سفارش یک سفارش HPOS نیست.

en: Order item ID provided is not associated with order.
fa: شناسه مورد سفارش ارائه شده با سفارش مورد نظر وجود ندارد.

en: Order key used to check validity or protect access to certain order data.
fa: کلید سفارش برای بررسی اعتبار یا محافظت از دسترسی به داده های خاص سفارش استفاده می شود.

en: Order key.
fa: کلید سفارش.

en: Order legacy cleanup failed for an entire batch of orders. Aborting cleanup.
fa: پاک‌سازی سفارشات قدیمی برای یک دسته کامل از سفارشات با شکست مواجه شد. پاکسازی لغو می‌شود.

en: Order legacy data cleanup has been canceled.
fa: پاکسازی داده‌های قدیمی سفارش لغو شد.

en: Order legacy data cleanup process has been started.
fa: فرآیند پاکسازی داده‌های قدیمی سفارش آغاز شد.

en: Order not editable
fa: سفارش قابل ویرایش نیست

en: Order not found
fa: سفارش پیدا نشد

en: Order not found.
fa: سفارش یافت نشد.

en: Order note author.
fa: نویسنده یاداشت سفارش.

en: Order note content.
fa: محتوای یاداشت سفارش.

en: Order note.
fa: یادداشت سفارش.

en: Order notes
fa: توضیحات سفارش

en: Order notes.
fa: یادداشت‌های سفارش.

en: Order number used for display.
fa: شماره سفارش برای نمایش استفاده می‌شود.

en: Order number.
fa: شماره سفارش.

en: Order number:
fa: شماره سفارش:

en: Order on-hold
fa: سفارش در انتظار بررسی

en: Order payment URL.
fa: آدرس پرداخت سفارش.

en: Order processing
fa: در حال پردازش سفارش

en: Order query argument (%s) is not supported on the current order datastore. | Order query arguments (%s) are not supported on the current order datastore.
fa[0]: آرگومان‌های پرس‌وجوی سفارش (%s) در پایگاه داده سفارش فعلی پشتیبانی نمی‌شوند.

en: Order received
fa: سفارش دریافت شد

en: Order refunded
fa: سفارش مرجوع شد

en: Order refunded emails are sent to customers when their POS orders are refunded.
fa: ایمیل‌های بازپرداخت سفارش، زمانی که سفارش‌های POS مشتریان بازپرداخت می‌شود، برای آنها ارسال می‌شود.

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
fa: ایمیل‌های سفارش بازپرداخت‌شده هنگامی که سفارشی بازپرداختی برچسب خورد به مشتریان فرستاده شود.

en: Order refunded: %s
fa: مبلغ سفارش مسترد شد: %s

en: Order refunded: {order_number}
fa: مبلغ سفارش مسترد شد: {order_number}

en: Order restored
fa: سفارش بازسازی شد

en: Order saved.
fa: سفارش ذخیره شد.

en: Order scheduled for: %s.
fa: سفارش برای %s زمانبندی شد.

en: Order sort attribute ascending or descending.
fa: مرتب‌سازی صعودی یا نزولی بر اساس ویژگی.

en: Order sort items ascending or descending.
fa: مرتب‌سازی صعودی یا نزولی بر اساس موارد.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
fa: لغو شده

[ctx: Order status]
en: Completed
fa: تکمیل شده

[ctx: Order status]
en: Draft
fa: پیش‌نویس

[ctx: Order status]
en: Failed
fa: ناموفق

[ctx: Order status]
en: On hold
fa: در انتظار بررسی

[ctx: Order status]
en: Pending payment
fa: در انتظار پرداخت

[ctx: Order status]
en: Processing
fa: در حال انجام

[ctx: Order status]
en: Refunded
fa: مسترد شده

en: Order status changed by bulk edit.
fa: وضعیت سفارش با ویرایش گروهی تغییر کرد.

en: Order status changed by bulk edit:
fa: وضعیت سفارش توسط ویرایش توده‌ای تغییر یافت:

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
fa: وضعیت سفارش از %1$s به %2$s تغییر کرد.

en: Order status is missing.
fa: وضعیت سفارش وجود ندارد.

en: Order status name.
fa: نام وضعیت سفارش.

en: Order status set to %s.
fa: وضعیت سفارش به %s تغییر یافت.

en: Order status set to refunded. To return funds to the customer you will need to issue a refund through your payment gateway.
fa: وضعیت سفارش برای بازپرداخت تعیین شده است. برای بازگرداندن وجوه به مشتری، باید یک شماره حساب معتبر بانکی برای ما ارسال نمایید.

en: Order status slug.
fa: نامک وضعیت سفارش.

en: Order status.
fa: وضعیت سفارش.

en: Order status. Payment providers will update this value after payment.
fa: وضعیت سفارش. ارائه دهندگان پرداخت پس از پرداخت این مقدار را به روز می کنند.

en: Order statuses not found
fa: وضعیت سفارش یافت نشد

en: Order submitted.
fa: سفارش گذاشته شد.

en: Order summary
fa: خلاصۀ سفارش

en: Order tax
fa: مالیات سفارش

en: Order tax.
fa: مالیات سفارش.

en: Order total formatted for locale
fa: فرمت مجموع سفارشات برای محلی

en: Order totals.
fa: مجموع سفارش.

en: Order type mismatch.
fa: عدم تطابق نوع سفارش.

en: Order updated
fa: سفارش به روز رسانی شد

en: Order updated and sent.
fa: سفارش بروزرسانی و ارسال شد.

en: Order updated.
fa: سفارش به روز شد.

en: Order updates
fa: بروز رسانی‌های سفارش

en: Orders
fa: سفارش‌ها

en: Orders (page %d)
fa: سفارشات (برگه %d)

en: Orders are automatically put in the Refunded status when an admin or shop manager has fully refunded the order’s value after payment.
fa: زمانی که مدیر فروشگاه یا ادمین، مبلغ سفارش را پس از پرداخت به طور کامل بازپرداخت کرده باشد، سفارش‌ها به طور خودکار در وضعیت بازپرداخت قرار می‌گیرند.

en: Orders list
fa: فهرست سفارشات

en: Orders navigation
fa: ناوبری سفارشات

en: Orders subject to cleanup: %d
fa: سفارشات مشمول پاکسازی: %d

en: Orders table created.
fa: جدول سفارشات ایجاد شد.

en: Orders table does not exist.
fa: جدول سفارشات وجود ندارد.

en: Orders table does not exist. Creating...
fa: جدول سفارشات وجود ندارد. در حال ایجاد...

en: Orders totals.
fa: مجموع سفارشات.

en: Organic: %s
fa: اورگانیک: %s

en: Organization
fa: سازمان

en: Origin
fa: مبدا

en: Original price was: %s.
fa: قیمت اصلی %s بود.

en: Orphaned variations
fa: متغیر‌های بدون والد

en: Osijek-Baranja County
fa: شهرستان اوسییک-بارانجا

en: Other
fa: دیگر

en: Other locations
fa: مکان‌های دیگر

en: Ounces
fa: اونس

en: Our bank details
fa: مشخصات بانکی ما

en: Our latest and greatest
fa: جدیدترین و بهترین ما

en: Our passion is crafting mindful moments with locally sourced, organic, and sustainable products. We're more than a store; we're your path to a community-driven, eco-friendly lifestyle that embraces premium quality.
fa: اشتیاق ما خلق لحظاتی سرشار از آرامش با محصولات محلی، ارگانیک و پایدار است. ما چیزی بیش از یک فروشگاه هستیم؛ ما مسیر شما به سوی یک سبک زندگی جامعه‌محور و سازگار با محیط زیست هستیم که کیفیت برتر را در بر می‌گیرد.

en: Our request to the %1$s API got error code %2$d.
fa: درخواست ما به API %1$s با کد خطای %2$d مواجه شد.

en: Our request to the %s API got a malformed response.
fa: درخواست ما از API %s با پاسخی ناقص مواجه شد.

en: Our services
fa: خدمات ما

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
fa: اعضای تیم ما به این اطلاعات دسترسی دارند تا به انجام سفارشات، پردازش استرداد و پشتیبانی شما کمک کنند.

en: Out of stock
fa: ناموجود

en: Out of stock threshold
fa: آستانه تمام‌شدن موجودی انبار

en: Out of stock visibility
fa: نمایش تمام‌شدن موجودی انبار

en: Outdated templates
fa: قالب‌های قدیمی

en: Output just the id when the operation is successful.
fa: خروجی فقط شناسه باشد وقتی عملیات موفق است.

en: Override the "woocommerce_date_type" option that is used for the database date field considered for revenue reports.
fa: گزینه "woocommerce_date_type" را که برای فیلد تاریخ پایگاه داده در نظر گرفته شده برای گزارش‌های درآمد استفاده می‌شود، لغو کنید.

en: Overrides
fa: موارد نادیده گرفته شده

en: Overriding existing data with an already registered key is not allowed
fa: باطل کردن دادهٔ موجود توسط یک کلید از پیش ثبت شده مجاز نیست

en: Overview
fa: بررسی اجمالی

en: Owner of these keys.
fa: صاحب این کلید.

en: PDT payment completed
fa: پرداخت PDTتکمیل شد

en: PHP max execution time.
fa: بیشترین زمان اجرای PHP .

en: PHP max input vars
fa: حداکثر ورودی متغیرهای PHP

en: PHP max input vars.
fa: حداکثر ورودی متغیر PHP.

en: PHP post max size
fa: حداکثر اندازه پست PHP

en: PHP post max size.
fa: حداکثر اندازه پست PHP.

en: PHP time limit
fa: محدودیت زمانی PHP

en: PHP version
fa: نسخه PHP

en: PHP version.
fa: ورژن PHP.

en: PIN Code
fa: کد پین

en: POS completed order
fa: سفارش تکمیل‌شده توسط POS

en: POS refunded order
fa: سفارش بازپرداخت شده از طریق POS

en: Page
fa: برگه

en: Page %d
fa: برگه %d

en: Page ID is set, but the page does not exist
fa: شناسه برگه تنظیم شد اما برگه وجود ندارد

en: Page contains both the %1$s shortcode and the %2$s block.
fa: صفحه شامل کد کوتاه %1$s و بلوک %2$s است.

en: Page contents: [%s]
fa: محتوای برگه: [%s]

en: Page does not contain the %1$s shortcode or the %2$s block.
fa: برگه حاوی کد کوتاه %1$s یا بلوک %2$s نیست.

en: Page does not contain the %s shortcode.
fa: برگه حاوی کدکوتاه %s نیست.

en: Page not set
fa: برگه تنظیم نشده است

[ctx: Page setting]
en: Cart
fa: سبد خرید

[ctx: Page setting]
en: Checkout
fa: پرداخت

[ctx: Page setting]
en: My account
fa: حساب کاربری من

[ctx: Page setting]
en: Shop base
fa: فروشگاه‌محور

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
fa: شرایط و ضوابط

en: Page setup
fa: راه اندازی برگه

[ctx: Page slug]
en: refund_returns
fa: بازپرداخت_بازگشتی

[ctx: Page title]
en: Cart
fa: سبد خرید

[ctx: Page title]
en: Checkout
fa: پرداخت

[ctx: Page title]
en: My account
fa: حساب کاربری من

[ctx: Page title]
en: Refund and Returns Policy
fa: سیاست مرجوعی و عودت

[ctx: Page title]
en: Shop
fa: فروشگاه

en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
fa: نمایش برگه باید<a href="%s" target="_blank">عمومی</a>باشد

en: Page where shoppers go to finalize their purchase
fa: برگه‌ای که خریداران برای نهایی کردن خرید خود به آنجا مراجعه می‌کنند

en: Page where shoppers review their shopping cart
fa: برگه‌ای که در آن خریداران سبد خرید خود را بررسی می‌کنند

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
fa: %1$s از%2$s

en: Paid
fa: پرداخت‌شده

en: Paid on %1$s @ %2$s
fa: پرداخت در %1$s @ %2$s

en: Parameters to pass on to the exported report.
fa: پارامترهایی که باید به گزارش صادر شده منتقل شوند.

en: Pardon our dust! We're working on something amazing — check back soon!
fa: ببخشید که خاک خوردیم! داریم روی یه چیز فوق‌العاده کار می‌کنیم — زود برمی‌گردیم!

en: Parent
fa: مادر

en: Parent %s
fa: والد %s

en: Parent %s:
fa: والد %s:

en: Parent Brand
fa: برند مادر

en: Parent Brand:
fa: برند مادر:

en: Parent SKU
fa: والد موجودی

en: Parent category
fa: دسته اصلی

en: Parent category:
fa: دسته اصلی:

en: Parent coupon
fa: کدتخفیف والد

en: Parent order ID.
fa: شناسه سفارش والد.

en: Parent orders
fa: سفارش‌های والد

en: Parent product
fa: محصول وارد

en: Parent product form
fa: فرم محصول مادر

en: Parent product name if the product is a variation.
fa: نام محصول والد اگر این محصول یک متغیر باشد.

en: Parent product's threshold (%d)
fa: آستانه موجودی محصول والد (%d)

en: Parent shipping class
fa: کلاس حمل و نقل والد

en: Parent shipping class:
fa: کلاس حمل و نقل والد:

en: Parent term ID, if applicable.
fa: شناسه اصطلاح والد، در صورت وجود.

en: Parent theme author URL
fa: آدرس نویسنده (طراح) پوسته والد

en: Parent theme author URL.
fa: آدرس نویسنده قالب والد.

en: Parent theme name
fa: نام پوسته والد

en: Parent theme name.
fa: نام قالب والد.

en: Parent theme version
fa: نسخه پوسته والد

en: Parent theme version.
fa: نسخه والد قالب.

en: Parish
fa: محله

en: Partial Refund: Order {order_number}
fa: استرداد غیر کلی: سفارش {order_number}

en: Partial refund email heading
fa: سربرگ ایمیل بازپرداخت جزئی

en: Partial refund subject
fa: موضوع بازپرداخت جزئی

en: Partial refund: Order {order_number}
fa: بازپرداخت جزئی: سفارش {order_number}

en: Passed order type does not match any registered order types. Following order types are registered: %s
fa: نوع سفارش پاس شده با هیچ نوع سفارش ثبت شده مطابقت ندارد. انواع سفارش های زیر ثبت می شوند: %s

en: Password
fa: گذرواژه

en: Password Reset Request
fa: درخواست تغییر رمز

en: Password Reset Request for {site_title}
fa: درخواست تغییر رمز برای {site_title}

en: Password change
fa: تغییر گذرواژه

en: Password must be at least 8 characters.
fa: رمز عبور باید حداقل ۸ کاراکتر باشد.

en: Password reset email has been sent.
fa: ایمیل بازنشانی رمزعبور ارسال گردید.

en: Password reset is not allowed for this user
fa: ریست گذرواژه برای این کاربر مجاز نیست

en: Passwords do not match.
fa: گذرواژه‌ها با یکدیگر تطبیق ندارند.

en: Path to the channel icon.
fa: مسیر به نماد کانال.

en: Paused
fa: متوقف شد

en: Pay
fa: پرداخت

en: Pay for order
fa: پرداخت برای سفارش

en: Pay for order %s
fa: پرداخت برای سفارش %s

en: Pay for this order
fa: پرداخت برای این سفارش

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
fa: پرداخت از راه پی‌پال، اگر حساب کاربری پی‌پال ندارید، می توانید با کارت اعتباری پرداخت کنید.

en: Pay with cash upon delivery.
fa: پرداخت نقدی پس از تحویل.

en: PayPal
fa: پی‌پال

en: PayPal Buttons
fa: دکمه‌های پی‌پال

en: PayPal Payments
fa: پرداخت‌های پی‌پال

en: PayPal Payments lets you offer PayPal, Venmo (US only), Pay Later options and more.
fa: پرداخت‌های پی‌پال به شما امکان می‌دهد گزینه‌های پی‌پال، ونمو (فقط در ایالات متحده)، پرداخت در آینده و موارد دیگر را ارائه دهید.

en: PayPal Standard
fa: پی پال استاندارد

en: PayPal Standard does not support your store currency.
fa: پی‌پال واحد پول فروشگاه شما را قبول نمی کند.

en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
fa: PayPal Standard مشتریان خود را به PayPal هدایت می کند تا اطلاعات پرداخت خود را وارد کنند.

en: PayPal acceptance mark
fa: نشانه گذاری پذیرش پی پال

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
fa: پی پال به ما اجازه ارسال یک آدرس می دهد. اگر از پی پال برای حمل و نقل استفاده می کنید شما ممکن است برای ارسال آدرس حمل و نقل را بجای صورت حساب ترجیح دهید.خاموش کردن این گزینه ممکن است مانع از حفاظت فروشنده پی پال از درخواست شود.

en: PayPal email
fa: ایمیل پی پال

en: PayPal email address
fa: آدرس ایمیل حساب PayPal

en: PayPal email address:
fa: آدرس ایمیل PayPal:

en: PayPal identity token
fa: نشانه (Token) شناسایی PayPal

en: PayPal order creation failed. PayPal debug ID: %1$s
fa: ایجاد سفارش پی‌پال ناموفق بود. شناسه اشکال‌زدایی پی‌پال: %1$s

en: PayPal payment approval failed. PayPal Order ID: %1$s. Status: %2$s
fa: تایید پرداخت پی‌پال ناموفق بود. شناسه سفارش پی‌پال: %1$s. وضعیت: %2$s

en: PayPal payment approved. PayPal Order ID: %1$s
fa: پرداخت پی‌پال تایید شد. شناسه سفارش پی‌پال: %1$s

en: PayPal payment authorized. Transaction ID: %1$s. Change payment status to processing or complete to capture funds.
fa: پرداخت با پی‌پال مجاز شد. شناسه تراکنش: %1$s. وضعیت پرداخت را به در حال پردازش یا تکمیل تغییر دهید تا وجه دریافت شود.

en: PayPal payment captured. Transaction ID: %1$s.
fa: پرداخت پی‌پال ثبت شد. شناسه تراکنش: %1$s.

en: PayPal sandbox
fa: سندباکس پی‌پال

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
fa: PayPal sandbox می تواند جهت تست پرداخت‌ها استفاده شود. عضویت برای <a href="%s">حساب کاربری توسعه دهنده</a>.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
fa: پی پال با استفاده از این روش برای برقراری ارتباط در هنگام ارسال اطلاعات بازگشت مربوط به تراکنش استفاده می کند.

en: PayU India
fa: PayU هند

en: PayU for WooCommerce
fa: PayU برای ووکامرس

en: Payer PayPal address
fa: آدرس پی پال پرداخت کننده

en: Payer first name
fa: نام خریدار

en: Payer last name
fa: نام خانوادگی خریدار

en: Payfast
fa: پرداخت سریع

en: Paying customer
fa: مشتری پرداخت کننده

en: Payment
fa: پرداخت

en: Payment %s via IPN.
fa: پرداخت %s از طریق IPN.

en: Payment Method
fa: روش پرداخت

en: Payment Providers
fa: ارائه‌دهندگان پرداخت

en: Payment Tokens
fa: توکن‌های پرداخت

en: Payment URL
fa: URL پرداخت

en: Payment action
fa: عملیات پرداخت

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
fa: تأیید پرداخت.تغییر وضعیت پرداخت به پردازش یا کامل به تصرف منابع مالی است.

en: Payment complete event failed.
fa: رویداد پرداخت کامل انجام نشد.

en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
fa: پرداخت نمی تواند انجام شود - شناسه تایید: %1$s، وضعیت: %2$s

en: Payment could not be captured: %s
fa: پرداخت نمی تواند انجام شود: %s

en: Payment for cancelled order %s received
fa: پرداخت برای سفارش لغو شده %s دریافت شد

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
fa: پرداخت برای سفارش #%1$s از %2$s با شکست مواجه شد. سفارش به شرح زیر است:

en: Payment for order %s refunded
fa: وجه پرداختی برای سفارش %s بازگردانده شد

en: Payment for order %s reversed
fa: پرداخت برای سفارش %s بازگشت خورده

en: Payment gateway
fa: درگاه پرداخت

en: Payment gateway ID.
fa: شناسه درگاه پرداخت.

en: Payment gateway description on checkout.
fa: توضیحات درگاه پرداخت در برگه پرداخت.

en: Payment gateway enabled status.
fa: وضعیت فعال بودن درگاه پرداخت.

en: Payment gateway method description.
fa: جزئیات درگاه پرداخت.

en: Payment gateway method title.
fa: عنوان درگاه پرداخت.

en: Payment gateway settings.
fa: تنظیمات درگاه پرداخت.

en: Payment gateway sort order.
fa: ترتیب قرار گیری درگاه پرداخت.

en: Payment gateway title on checkout.
fa: عنوان درگاه پرداخت در برگه پرداخت.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
fa: درگاه‌های پرداخت می توانند از cURL برای اتصال با دیگر سرور‌ها برای تایید و پرداخت استفاده کنند، دیگر افزونه‌ها همچنین می توانند در هنگام اتصال به سرویس‌های خارجی از این قابلیت استفاده نمایند.

en: Payment has been received (paid), and the stock has been reduced. The order is awaiting fulfillment.
fa: پرداخت دریافت شده است (پرداخت شده) و موجودی کم شد. سفارش در انتظار انجام است.

en: Payment method
fa: روش پرداخت

en: Payment method ID.
fa: شناسه روش پرداخت.

en: Payment method deleted.
fa: روش پرداخت حذف شد.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
fa: توضیحات پرداخت که برای خریدار هنگام انتخاب روش پرداخت نمایش داده می‌شود.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
fa: توضیحات پرداخت برای خریدار در هنگام انتخاب درگاه نمایش داده می‌شود.

en: Payment method is missing.
fa: روش پرداخت وجود ندارد.

en: Payment method successfully added.
fa: روش پرداخت باموفقیت اضافه شد.

en: Payment method title.
fa: عنوان روش پرداخت.

en: Payment method:
fa: روش پرداخت:

en: Payment methods
fa: شیوه پرداخت

en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
fa: پرداخت %1$s دریافت شد - شناسه تایید: %2$s, شناسه تراکنش: %3$s

en: Payment pending (%s).
fa: در انتظار پرداخت (%s).

en: Payment pending (reason: %s).
fa: پرداخت در انتظار (دلیل: %s).

en: Payment status
fa: وضعیت پرداخت

en: Payment to be made upon delivery.
fa: پرداخت پس از تحویل.

en: Payment via
fa: پرداخت از طریق

en: Payment via %s
fa: پرداخت به روش %s

en: Payment:
fa: پرداخت:

en: Payments
fa: پرداخت‌‌ها

en: Payments made simple with WooPayments
fa: پرداخت‌ها با WooPayments ساده می‌شوند

en: Payments made simple — including WooPay, a new express checkout feature.
fa: پرداخت‌ها ساده شدند - از جمله WooPay، یک ویژگی جدید پرداخت سریع.

en: Payments made simple, with no monthly fees – designed exclusively for WooCommerce stores. Accept credit cards, debit cards, and other popular payment methods.
fa: پرداخت‌ها ساده و بدون کارمزد ماهانه انجام می‌شود - منحصرا برای فروشگاه‌های ووکامرس طراحی شده است. کارت‌های اعتباری، کارت‌های نقدی و سایر روش‌های پرداخت رایج را بپذیرید.

en: Paymob
fa: پرداخت با موبایل

en: Paymob is a leading payment gateway in the Middle East and Africa. Accept payments online and in-store with Paymob.
fa: پرداخت با موبایل یک درگاه پرداخت پیشرو در خاورمیانه و آفریقا است. پرداخت‌های آنلاین و درون فروشگاهی را با Paymob بپذیرید.

en: Payoneer Checkout
fa: سبد خرید پایونیر

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today's hyper-competitive global market.
fa: پرداخت پایونیر (Payoneer Checkout) نسل بعدی پلتفرم‌های پردازش پرداخت است که به بازرگانان در سراسر جهان، راهکارها و جهت‌گیری‌های لازم برای موفقیت در بازار جهانی فوق‌العاده رقابتی امروز را ارائه می‌دهد.

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today’s hyper-competitive global market.
fa: پرداخت پایونیر (Payoneer Checkout) نسل بعدی پلتفرم‌های پردازش پرداخت است که به بازرگانان در سراسر جهان، راهکارها و جهت‌گیری لازم برای موفقیت در بازار جهانی فوق‌العاده رقابتی امروز را ارائه می‌دهد.

en: Paystack
fa: پراخت های انباشته شده

en: Paystack helps African merchants accept one-time and recurring payments online with a modern, safe, and secure payment gateway.
fa: Paystack به بازرگانان آفریقایی کمک می کند تا با یک درگاه پرداخت مدرن، ایمن و مطمئن، پرداخت های یک بار و تکراری را به صورت آنلاین بپذیرند.

en: Paytrail
fa: مسیر پرداخت

en: Pending
fa: در انتظار

en: Pending items
fa: موارد در انتظار

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
fa: سفارشات معلق پرداخت نشده اند و ممکن است توسط مشتری رها شوند. آنها بعد از مدت مشخص حذف می شوند.

en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: در انتظار پرداخت <span class="count">(%s)</span>

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
fa: برای هر کلاس: هزینه حمل و نقل برای هر کلاس حمل و نقل به صورت جداگانه

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
fa: برای هر سفارش: هزینه حمل و نقل برای گرانترین کلاس حمل و نقل

en: Per your %1$sstore settings%2$s, inventory management is <strong>disabled</strong>.
fa: طبق %1$sتنظیمات فروشگاه%2$s شما، مدیریت موجودی <strong>غیرفعال</strong> است.

en: Per your %1$sstore settings%2$s, taxes are not enabled.
fa: طبق %1$sتنظیمات فروشگاه%2$s شما، مالیات فعال نیست.

en: Percentage complete.
fa: درصد کامل شد.

en: Percentage discount
fa: درصد تخفیف

en: Percentage of cart total
fa: درصد از کل سبد خرید

en: Perfect
fa: عالی

en: Period
fa: دوره

en: Permalink of the product that the review belongs to.
fa: پیوند همیشگی محصولی که بررسی به آن تعلق دارد.

en: Permalink template for the product.
fa: قالب پیوند یکتا برای محصول.

en: Permanently delete a product from the store. This action cannot be undone.
fa: حذف دائمی یک محصول از فروشگاه. این اقدام قابل بازگشت نیست.

en: Permission #%d not found.
fa: مجوز #%d یافت نشد.

en: Permission ID
fa: شناسه مجوز

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Permissions is missing.
fa: مجوز‌ها گم شده اند.

en: Personal data removal
fa: حذف اطلاعات شخصی

en: Personal data removed.
fa: اطلاعات شخصی پاک شد.

en: Personal data retention
fa: حفظ اطلاعات شخصی

en: Personal data within order %s has been retained.
fa: اطلاعات شخصی همراه سفارش %s حفظ شده است.

en: Personalize homepage
fa: شخصی‌سازی صفحه اصلی

en: Personalize your store's homepage
fa: صفحه اصلی فروشگاه خود را شخصی سازی کنید

en: Phone
fa: تلفن

en: Phone (optional)
fa: شماره تماس (اختیاری)

en: Phone Number
fa: تلفن

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Phone number.
fa: شماره تلفن.

en: Physical address
fa: آدرس فیزیکی

en: Physical products
fa: محصولات فیزیکی

en: Pick up an order, then just pay, print, package and post.
fa: یک سفارش را بردار، بعد فقط پرداخت کن، چاپ کن، بسته‌بندی کن و پستش کن.

en: Pickup
fa: دریافت حضوری

en: Pickup address
fa: آدرس دریافت حضوری

en: Pickup cost: %s
fa: هزینه تحویل: %s

en: Pickup details
fa: جزئیات دریافت حضوری

en: Pickup location
fa: موقعیت دریافت حضوری

en: Pinterest for WooCommerce
fa: پینترست برای ووکامرس

en: Place order
fa: ثبت سفارش

en: Placeholder
fa: مكان گيرنده

en: Placeholder image
fa: جایابی عکس

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section.
fa: نگهدارنده مکان تصویر برای نمایش محصولی که در بخش اصلی نمایش داده می‌شود، استفاده می‌شود.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 1 out of 2.
fa: نگهدارنده مکان تصویر برای نمایش محصولی که در بخش اصلی نمایش داده می‌شود، استفاده می‌شود. ۱ از ۲.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 2 out of 2.
fa: نگهدارنده مکان تصویر برای نمایش محصولی که در بخش اصلی نمایش داده می‌شود، استفاده می‌شود. ۲ از ۲.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased.
fa: تصویر جایگزین که برای نمایش محصول به کار می‌رود.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a banner.
fa: نگهدارنده مکان تصویر، برای نمایش محصولاتی که در بنر به نمایش گذاشته می‌شود، استفاده می‌شود.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 1 out of 3.
fa: نگهدارنده مکان تصویر مورد استفاده برای نمایش محصولاتی که در بنر دسته‌های ویژه به نمایش گذاشته می‌شوند. ۱ از ۳.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 2 out of 3.
fa: نگهدارنده مکان تصویر مورد استفاده برای نمایش محصولاتی که در بنر دسته‌های ویژه به نمایش گذاشته می‌شوند. ۲ از ۳.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 3 out of 3
fa: نگهدارنده مکان تصویر مورد استفاده برای نمایش محصولاتی که در بنر دسته‌های ویژه به نمایش گذاشته می‌شوند. ۳ از ۳

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 1 out of 4.
fa: تصویر نمایشی برای نشان دادن محصولات نمایش داده شده زیر آیکون‌های شبکه‌های اجتماعی. ۱ از ۴.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 2 out of 4.
fa: تصویر نمایشی برای نشان دادن محصولات نمایش داده شده زیر آیکون‌های شبکه‌های اجتماعی. ۲ از ۴.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 3 out of 4.
fa: تصویر نمایشی برای نشان دادن محصولات نمایش داده شده زیر آیکون‌های شبکه‌های اجتماعی. ۳ از ۴.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 4 out of 4.
fa: تصویر نمایشی برای نشان دادن محصولات نمایش داده شده زیر آیکون‌های شبکه‌های اجتماعی. ۴ از ۴.

en: Placeholder image with the avatar of the user who is writing the testimonial.
fa: نگهدارنده مکان تصویر با نیم‌رخ کاربری که در حال نوشتن توصیه‌نامه است.

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
fa: متن جانگهدار جهت نمایش در ورودی‌های متنی.

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Plain text template
fa: الگوی متنی ساده

en: Platform %s not found.
fa: پلتفرم %s پیدا نشد.

en: Platform to track.
fa: پلتفرم برای رهگیری.

en: Platform version to track.
fa: نسخۀ سکو برای ردیابی.

en: Play
fa: پخش

en: Please <a href="%1$s">Install the WooCommerce.com Update Manager</a> to continue receiving the updates and streamlined support included in your WooCommerce.com subscriptions. Alternatively, you can <a href="%2$s">download</a> and install it manually.
fa: لطفا <a href="%1$s">WooCommerce.com Update Manager را نصب کنید</a> تا به دریافت بروز رسانی‌ها و پشتیبانی کارآمد موجود در اشتراک‌های WooCommerce.com خود ادامه دهید. همچنین، می‌توانید آن را به صورت دستی <a href="%2$s">دانلود و نصب کنید</a>.

en: Please <a href="%1$s">activate the WooCommerce.com Update Manager</a> to continue receiving the updates and streamlined support included in your WooCommerce.com subscriptions.
fa: لطفا <a href="%1$s">WooCommerce.com Update Manager را فعال کنید</a> تا به دریافت بروز رسانی‌ها و پشتیبانی کارآمد موجود در اشتراک‌های WooCommerce.com ادامه دهید.

en: Please check your email for the order confirmation.
fa: لطفا ایمیل خود را برای تایید سفارش، بررسی کنید.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
fa: لطفا یک محصول برای اضافه کردن به سبد خرید انتخاب کنید;

en: Please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
fa: لطفا با بازدید از <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a> گزینه‌های محصول را انتخاب کنید.

en: Please choose product options&hellip;
fa: لطفا گزينه‌های محصول را انتخاب کنيد;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
fa: لطفا تعداد مواردی را که می‌خواهید به سبد خرید خود اضافه کنید انتخاب کنید;

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
fa: لطفا در هنگام تماس با پشتیبانی، این اطلاعات را در درخواست تیکت خود کپی و Paste نمائید:

en: Please create a password for your account.
fa: لطفا یک رمز عبور برای حساب کاربری خود ایجاد کنید.

en: Please enter a coupon code.
fa: لطفا یک کد تخفیف وارد کنید.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
fa: خواهشمندیم پیشوند برای شماره فاکتور خود را وارد کنید. اگر شما استفاده از حساب پی پال خود را برای فروشگاه‌های مختلف استفاده می کنید، مطمئن شوید این پیشوند منحصر به فرد است در غیر اینصورت پی پال سفارشات را با شماره صورتحساب درج شده را اجازه نمی دهد.

en: Please enter a stronger password.
fa: لطفا یک گذرواژه قوی تر وارد کنید.

en: Please enter a valid Eircode.
fa: لطفا یک Eircode معتبر وارد کنید.

en: Please enter a valid email address
fa: لطفا یک آدرس ایمیل معتبر وارد نمائید

en: Please enter a valid email address.
fa: لطفا یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید.

en: Please enter a valid email at checkout to use coupon code "%s".
fa: لطفا برای استفاده از کد تخفیف "%s" هنگام تسویه‌حساب یک ایمیل معتبر وارد کنید.

en: Please enter a valid email to use coupon code "%s".
fa: لطفا برای استفاده از کد تخفیف "%s" یک ایمیل معتبر وارد کنید.

en: Please enter a valid number.
fa: لطفا یک شماره معتبر وارد کنید.

en: Please enter a valid order ID
fa: خواهشمندیم یک کد سفارش معتبر وارد کنید

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
fa: خواهشمند است یک کدپستی معتبر وارد نمایید.

en: Please enter a valid reply-to email address.
fa: لطفا یک آدرس ایمیل معتبر برای «پاسخ به» وارد کنید.

en: Please enter a value with one decimal point (%s) without thousand separators.
fa: لطفا مقداری با یک رقم اعشار (%s) بدون جدا کننده هزارگان وارد کنید.

en: Please enter a value with one monetary decimal point (%s) without thousand separators and currency symbols.
fa: لطفا مقداری با یک نقطه اعشاری پولی (%s) بدون جدا‌کننده‌ی هزارگان و نمادهای ارزی وارد کنید.

en: Please enter an address to continue.
fa: جهت ادامه، یک آدرس وارد نمائید.

en: Please enter in a value less than the regular price.
fa: لطفا یک مقدار کمتر از قیمت عادی وارد نمایید.

en: Please enter in country code with two capital letters.
fa: خواهشمندیم کد کشور خود را با دو حرف بزرگ وارد کنید.

en: Please enter only numbers and hyphens (-).
fa: لطفا فقط اعداد و خط تیره (-) وارد کنید.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
fa: خواهشمندیم ایمیل پی پال خود را وارد کنید. این کار برای پرداخت لازم است.

en: Please enter your current password.
fa: خواهشمندیم گذرواژه فعلی خود را وارد کنید.

en: Please enter your password.
fa: لطفا گذرواژه خود را وارد کنید.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
fa: خواهشمندیم مشخصات خود را در بالا وارد کنید تا روش‌های موجود برای پرداخت را نمایش کنید.

en: Please fill out all password fields.
fa: خواهشمندیم تمامی فیلد‌های گذرواژه را تکمیل کنید.

en: Please follow the link below to complete the sign-up process and join the "{product_name}" waitlist.
fa: لطفا برای تکمیل فرآیند ثبت‌نام و پیوستن به فهرست انتظار "{product_name}"، روی لینک زیر کلیک کنید.

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
fa: لطفا برای ادامه مرحله پرداخت وارد حساب خود شوید.

en: Please log in to your account to view this order.
fa: لطفا برای مشاهده این سفارش وارد حساب کاربری خود شوید.

en: Please note that couriers may need some time to provide the latest shipping information.
fa: لطفا توجه داشته باشید که شرکت‌های حمل و نقل ممکن است برای ارائه آخرین اطلاعات ارسال، به کمی زمان نیاز داشته باشند.

en: Please provide a valid %s
fa: لطفا یک %s معتبر ارائه دهید

en: Please provide a valid account username.
fa: لطفا یک نام کاربری معتبر برای حساب کاربری فراهم کنید.

en: Please provide a valid email address.
fa: خواهشمندیم یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید.

en: Please provide a valid order ID.
fa: لطفا یک شناسه سفارش معتبر ارائه دهید.

en: Please provide a valid promo note name.
fa: لطفا یک نام یادداشت تبلیغاتی معتبر ارائه دهید.

en: Please provide an array of IDs through the noteIds param.
fa: لطفا آرایه ای از شناسه ها را از طریق پارامتر noteIds ارائه دهید.

en: Please rate the product.
fa: لطفا به این محصول امتیاز دهید.

en: Please re-enter your password.
fa: خواهشمندیم گذرواژه خود را دوباره وارد کنید.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
fa: لطفا شرایط و ضوابط را برای ادامه سفارش خود مطالعه و قبول کنید.

en: Please review the errors above.
fa: لطفا خطاهای بالا را بررسی کنید.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
fa: برای اطلاعات بیشتر <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">صفحه خط مشی حریم خصوصی پی پال </a> را بخوانید.

en: Please select a customer.
fa: لطفا یک مشتری انتخاب کنید.

en: Please select a product.
fa: لطفا یک محصول انتخاب کنید.

en: Please select a rating
fa: لطفا یک امتیاز را انتخاب کنید

en: Please select a valid quantity to add to the cart.
fa: لطفا تعداد معتبری را برای افزودن به سبد خرید انتخاب کنید.

en: Please select product attributes before adding to cart.
fa: لطفا قبل از افزودن به سبد خرید، ویژگی‌های محصول را انتخاب کنید.

en: Please select some items.
fa: خواهشمندیم چند مورد را انتخاب کنید.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
fa: لطفا برخی از گزینه‌های محصول را قبل از اضافه کردن آن به سبد خرید، انتخاب کنید.

en: Please select some products to add to the cart.
fa: لطفا محصولاتی را برای افزودن به سبد خرید انتخاب کنید.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
fa: لطفا چک خود را به نام فروشگاه، خیابان فروشگاه، شهر فروشگاه، ایالت/کشور فروشگاه، کدپستی فروشگاه بفرستید.

en: Please specify hook and/or group of actions to cancel.
fa: لطفا قلاب و/یا گروه اقدامات مورد نظر برای لغو را مشخص کنید.

en: Please specify hook of action to cancel.
fa: لطفا مسیر لغو را مشخص کنید.

en: Please use different source (--from) and destination (--to) datastores.
fa: لطفا از منبع داده‌های مختلف (--از) و مقصد (--به) استفاده کنید.

en: Please visit the <a href="%s" target="_blank">subscriptions page</a> and renew to continue receiving updates.
fa: لطفا از <a href="%s" target="_blank">صفحه اشتراک‌ها</a> دیدن کنید و برای ادامه دریافت بروز رسانی‌ها را تمدید کنید.

en: Please {login_link} to sign up for stock notifications.
fa: لطفا برای اطلاع از موجودی کالا در {login_link} ثبت‌نام کنید.

en: Please, provide an attribute name.
fa: لطفا، یک نام صفت ارائه نمائید.

en: Plugin
fa: افزونه

en: Plugin Activation Error
fa: خطای فعال‌سازی پخطاین

en: Plugin URL.
fa: URL افزونه.

en: Plugin activation has been scheduled.
fa: فعال سازی افزونه برنامه ریزی شده است.

en: Plugin author URL.
fa: URL سازنده افزونه.

en: Plugin author name.
fa: نام سازنده افزونه.

en: Plugin basename. The path to the main plugin file relative to the plugins directory.
fa: نام پایه افزونه. مسیر فایل اصلی افزونه نسبت به دایرکتوری افزونه‌ها.

en: Plugin installation has been scheduled.
fa: نصب افزونه برنامه‌ریزی شده است.

en: Plugin installed by %1$s on %2$s.
fa: افزونه توسط %1$s در %2$s نصب شد.

en: Plugin installed by %1$s on %2$s. <a target="_blank" href="%3$s">More information</a>
fa: افزونه توسط %1$s در %2$s نصب شد. <a target="_blank" href="%3$s">اطلاعات بیشتر</a>

en: Plugin name.
fa: نام افزونه.

en: Plugin slug used in https://wordpress.org/plugins/{slug}.
fa: نامک افزونه در https://wordpress.org/plugins/{slug} استفاده شده است.

en: Plugin slug.
fa: نامک افزونه.

en: Plugin status.
fa: وضعیت افزونه.

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: Plugins must be a non-empty array.
fa: افزونه‌ها باید آرایه‌ای تهی نباشد.

en: Plugins were successfully activated.
fa: پخطاین ها با موفقیت فعال شدند.

en: Plugins were successfully installed.
fa: پخطاین ها با موفقیت نصب شدند.

en: Point of Sale
fa: مکان فروش

en: Popular tags
fa: برچسب‌های محبوب

en: Popularity
fa: محبوبیت

en: Popularity (sales)
fa: محبوبیت (فروش)

en: Position
fa: موقعیت

en: Post Type Counts
fa: تعداد نوع نوشته

en: Post password.
fa: رمز ِ عبور نوشته.

en: Post-purchase note
fa: یادداشت پس از خرید

en: Postal Code
fa: کد پستی

en: Postal code
fa: کد پستی

en: Postal code (optional)
fa: کد پستی (اختیاری)

en: Postal code.
fa: کدپستی.

en: Postcode
fa: کد پستی

en: Postcode / ZIP
fa: کدپستی (بدون فاصله و با اعداد انگلیسی)

en: Postcode / ZIP.
fa: کدپستی.

en: Postcode / ZIP:
fa: کد پستی:

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
fa: کد پستی برای این قانون. Semi-colon (;) برای جدا کردن مقادیر متعدد. برای اعمال بر همه مناطق خالی بگذارید. نشانه‌های عام (*) و محدوده عددی کدپستی (مثال 12345... 12350) نیز می تواند استفاده شود.

en: Postcode/ZIP, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'postcodes' should be used instead.
fa: کدپستی، از چندین مقدار پشتیبانی نمی کند. از ووکامرس 5.3 منسوخ شده است، به جای آن باید از «postcodes» استفاده شود.

en: Postcodes containing wildcards (e.g. CB23*) or fully numeric ranges (e.g. <code>90210...99000</code>) are also supported. Please see the shipping zones <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for more information.
fa: کدهای پستی حاوی حروف عام (مانند CB23*) یا محدوده‌های کاملاً عددی (مانند <code>90210...99000</code>) نیز پشتیبانی می‌شوند. لطفا برای اطلاعات بیشتر به <a href="%s" target="_blank">اسناد</a> مناطق حمل و نقل مراجعه کنید.

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
fa: نوشته‌های برچسب شده &ldquo;%s&rdquo;

en: Potentially unsecured files were found in your uploads directory
fa: فایل‌های بالقوه ناامن در پوشه بارگذاری شما یافت شد

en: Pounds
fa: پوند

en: Powered by %1$s with %2$s
fa: قدرت گرفته از %1$s توسط %2$s

en: Powerful yet easy-to-use solution:
fa: راه حل قدرتمند و در عین حال آسان برای استفاده:

en: Powerful, "all in one" solution for gift certificates, store credits, discount coupons and vouchers.
fa: راه‌حل قدرتمند و جامع برای کارت‌های هدیه، اعتبارات فروشگاه، کوپن‌های تخفیف و ووچر.

en: Požega-Slavonia County
fa: شهرستان پوژگا-اسلاونیا

en: Prefecture
fa: اداره

en: Preferred address autocomplete provider
fa: ارائه دهنده تکمیل خودکار آدرس ترجیحی

en: Premium support
fa: پشتیبانی ویژه

en: Prevent buyers from changing the shipping address.
fa: جلوگیری از تغییر آدرس ارسال توسط خریداران.

en: Preview
fa: پیش‌ نمایش

en: Preview your email template. You can also test on different devices and send yourself a test email.
fa: پیش‌نمایش قالب ایمیل خود را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید آن را روی دستگاه‌های مختلف آزمایش کنید و یک ایمیل آزمایشی برای خودتان ارسال کنید.

en: Previewing new template designs. You can customize and test your emails and switch to the new template whenever you are ready.
fa: پیش‌نمایش طرح‌های قالب جدید. می‌توانید ایمیل‌های خود را سفارشی‌سازی و آزمایش کنید و هر زمان که آماده بودید، به قالب جدید بروید.

en: Previous
fa: قبلی

en: Previous (arrow left)
fa: قبلی (arrow left)

en: Previous image
fa: تصویر قبلی

en: Previous page
fa: برگه قبلی

en: Previous price:
fa: قیمت پیشین:

en: Price
fa: قیمت

en: Price amount.
fa: مبلغ قیمت.

en: Price data for the product in the current line item, including or excluding taxes based on the "display prices during cart and checkout" setting. Provided using the smallest unit of the currency.
fa: داده‌های قیمت محصول در خط فعلی، شامل یا بدون احتساب مالیات بر اساس تنظیم «نمایش قیمت‌ها در حین سبد خرید و تسویه‌حساب». با استفاده از کوچکترین واحد پول ارائه می شود.

en: Price data provided using the smallest unit of the currency.
fa: داده های قیمت با استفاده از کوچکترین واحد پول ارائه شده است.

en: Price display suffix
fa: پسوند قیمت نمایشی

en: Price formatted in HTML.
fa: قیمت فرمت بندی شده در HTML.

en: Price of this shipping rate using the smallest unit of the currency.
fa: قیمت این نرخ حمل و نقل با استفاده از کوچکترین واحد ارز.

en: Price prefix for the currency which can be used to format returned prices.
fa: پیشوند قیمت برای ارز که می تواند برای قالب بندی قیمت های برگشتی استفاده شود.

en: Price range, if applicable.
fa: محدوده قیمت اگر مناسب بود.

en: Price range: %1$s through %2$s
fa: محدوده قیمت: %1$s تا %2$s

en: Price string formatted as HTML.
fa: رشته قیمت به صورت HTML قالب بندی شده است.

en: Price:
fa: قیمت:

en: Price: %1$s - %2$s
fa: قیمت: %1$s - %2$s

en: Price: From %s
fa: قیمت: از %s

en: Price: From {{min}}
fa: قیمت: از {{min}}

en: Price: Up to %s
fa: قیمت: تا %s

en: Price: Up to {{max}}
fa: قیمت: تا {{max}}

en: Price: high to low
fa: قیمت: زیاد به کم

en: Price: low to high
fa: قیمت: کم به زیاد

en: Price: {{min}} - {{max}}
fa: قیمت: {{min}} - {{max}}

en: Prices entered with tax
fa: قیمت‌های وارد شده با مالیات

en: Pricing
fa: قیمت گذاری

en: Primorje-Gorski Kotar County
fa: شهرستان پریمورجه-گورسکی کوتار

en: Print at home
fa: در خانه چاپ کنید

en: Print discounted USPS, UPS, and DHL labels
fa: برچسب‌های تخفیف‌دار USPS، UPS و DHL را چاپ کنید.

en: Print shipping labels with %1$sWooCommerce Shipping%2$s
fa: چاپ برچسب های حمل و نقل با %1$sWooCommerce Shipping%2$s

en: Priority
fa: اولویت

en: Priority of recommendation.
fa: اولویت توصیه.

en: Priority.
fa: اولویت.

en: Privacy policy
fa: سیاست حفظ حریم خصوصی

en: Private note
fa: یادداشت خصوصی

en: Proceed to PayPal
fa: انتقال به پی پال

en: Proceed to checkout
fa: ادامه جهت تسویه حساب

en: Process payments and prevent fraud
fa: فرایند پرداخت و جلوگیری از تقلب

en: Process the action now as if it were run as part of a queue
fa: اکنون فعالیت را پردازش کنید، به طوری که آن را به عنوان بخشی از یک صف اجرا کنید

en: Process your orders on the go. %1$sGet the app%2$s.
fa: سفارشات خود را در حال حرکت پردازش کنید. %1$sبرنامه%2$s را دریافت کنید.

en: Processing
fa: در حال انجام

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: در حال انجام <span class="count">(%s)</span>

en: Processing order
fa: سفارش در حال انجام

en: Product | Products
fa[0]: محصول

en: Product / Variation
fa: محصول / متغیر

en: Product / Variation title
fa: عنوان محصول / متغیر

[ctx: Product Attribute]
en: Product %s
fa: محصول %s

en: Product Catalog
fa: کاتالوگ محصول

en: Product Categories
fa: دسته‌های محصولات

en: Product Category Link
fa: لینک دسته‌بندی محصول

en: Product Details
fa: جزئیات محصول

en: Product Export
fa: برون‌بری محصول

en: Product Filters
fa: فیلترهای محصول

en: Product Form
fa: فرم محصول

en: Product Forms
fa: فرم‌های محصول

en: Product ID is required.
fa: شناسه محصول الزامی است.

en: Product ID or SKU is required.
fa: شناسه محصول یا SKU مورد نیاز است.

en: Product ID.
fa: شناسه محصول.

en: Product IDs
fa: شناسه‌های محصول

en: Product Images
fa: تصاویر محصول

en: Product Import
fa: درون‌ریزی محصول

en: Product Link
fa: پیوند محصول

en: Product Pagination
fa: صفحه‌بندی محصول

en: Product Reviews
fa: بررسی‌های محصول

en: Product SKU.
fa: شناسه محصول

en: Product Search
fa: جستجوی محصول

en: Product Tag Cloud
fa: ابرچسب محصول

en: Product Tag Link
fa: پیوند برچسب محصول

en: Product Title
fa: عنوان محصول

en: Product Type
fa: نوع محصول

en: Product URL
fa: لینک محصول

en: Product URL.
fa: لینک محصول.

en: Product Variation Template
fa: قالب تنوع محصول

en: Product and shipping
fa: محصول و ارسال

en: Product attribute base
fa: بر اساس ویژگی محصول

en: Product attributes are easy to use.
fa: استفاده از ویژگی‌های محصول آسان است.

en: Product attributes lookup table
fa: جدول جستجوی ویژگی‌های محصول

en: Product attributes lookup table data is regenerating
fa: داده‌های جدول جستجوی ویژگی‌های محصول در حال بازسازی است

en: Product attributes lookup table regeneration process has been aborted.
fa: فرآیند بازسازی جدول جستجوی ویژگی‌های محصول متوقف شده است.

en: Product attributes lookup table regeneration process has been resumed.
fa: روند بازسازی جدول جستجوی ویژگی‌های محصول از سر گرفته شده است.

en: Product attributes' functionality meets my needs.
fa: عملکرد ویژگی‌های محصول نیازهای من را برآورده می‌کند.

en: Product attributes.
fa: ویژگی‌های محصول.

en: Product backorder
fa: پیش‌خرید محصول

en: Product brand base
fa: بر اساس برند محصول

en: Product brands
fa: برندهای محصول

en: Product catalog
fa: کاتالوگ محصول

en: Product categories
fa: دسته‌های محصولات

en: Product categories detailed reports.
fa: گزارش جزئیات دسته‌های محصول.

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
fa: دسته‌های محصولات شما از اینجا می‌توانند مدیریت شوند. برای تغییر ترتیب دسته‌ها برای نمایش به کاربران می‌توانید با کشیدن و رها کردن ( drag & drop ) دسته‌ها را مرتب‌سازی کنید. برای دیدن لیست دسته‌های بیشتر روی لینک «تنظیمات نمایش» در سمت راست بالای برگه کلیک کنید.

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
fa: دسته‌های محصولاتی که کدتخفیف روی آن اعمال می شود، یا که نیازمند قرار گرفتن در سبد خرید برای اعمال «تصحیح تخفیف سبد» است.

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
fa: دسته‌های محصولاتی که کدتخفیف روی آن‌ها اعمال نمی شود یا که نمی تواند در سبد خرید برای «تصحیح تخفیف سبد» اعمال شود.

en: Product category IDs.
fa: شناسه های دسته محصول.

en: Product category base
fa: پایه دسته محصول

en: Product count
fa: تعداد محصولات

en: Product created
fa: محصول ایجاد شد

en: Product creation failed, could not find original product: %s
fa: ساختن محصول با مشکل مواجه شد، محصول اصلی پیدا نشد: %s

en: Product data
fa: اطلاعات محصول

en: Product deleted
fa: محصول پاک شد

en: Product description
fa: توضیحات محصول

en: Product description.
fa: توضیحات محصول.

en: Product dimensions.
fa: ابعاد محصول.

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
fa: نمایش محصول، مرتب سازی و گزارش ممکن است تا پایان فرایند دقیق نباشد. هنگامی که فرایند کامل شد این اطلاعیه ناپدید می شود.

en: Product download files detailed reports.
fa: گزارش جزئیات بارگیری پرونده‌های محصول.

en: Product download migration: %1$s (for product %1$d) could not be added to the list of approved download directories.
fa: انتقال بارگیری محصول: %1$s (برای محصول %1$d) نمی‌تواند به فهرست دانلود دایرکتوری‌های تایید شده اضافه شود.

en: Product downloads detailed reports.
fa: گزارش جزئیات بارگیری محصول.

[ctx: Product downloads list]
en: Delete permanently
fa: پاک کردن‌ برای همیشه

[ctx: Product downloads list]
en: Edit
fa: ویرایش

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
fa: پیش‌نویس محصول بروز رسانی شد. <a target="_blank" href="%s">پیش‌نمایش محصول</a>

en: Product external URL. Only for external products.
fa: لینک خارجی محصول. فقط برای محصولات خارج سایت.

en: Product external button text. Only for external products.
fa: متن دکمه محصول خارجی. فقط برای محصولات خارجی.

en: Product form Link
fa: لینک فرم محصول

en: Product form image
fa: تصویر فرم محصول

en: Product forms list
fa: فهرست فرم‌های محصول

en: Product forms navigation
fa: ناوبری فرم‌های محصول

en: Product full description in HTML format.
fa: توضیحات کامل محصول در قالب HTML.

en: Product gallery
fa: گالری محصول

en: Product global unique ID.
fa: شناسه منحصر به فرد جهانی محصول.

en: Product height (%s).
fa: ارتفاع محصول (%s).

en: Product image
fa: تصویر محصول

en: Product image matching by SKU
fa: تطبیق تصویر محصول با شناسه

en: Product image.
fa: تصویر محصول.

en: Product inventory quantity.
fa: موجودی محصول.

en: Product inventory status.
fa: وضعیت موجودی محصول.

en: Product inventory threshold for low stock.
fa: آستانه موجودی محصول برای موجودی کم.

en: Product is downloadable.
fa: محصول قابل دانلود است.

en: Product is virtual.
fa: محصول مجازی است.

en: Product length (%s).
fa: طول محصول (%s).

en: Product link.
fa: پیوند محصول.

en: Product lookup tables
fa: جداول جستجوی محصول

en: Product low in stock
fa: کمبود محصول در انبار

en: Product maximum price.
fa: حداکثر قیمت محصول.

en: Product minimum price.
fa: حداقل قیمت محصول.

en: Product must not be associated with these brands for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products associated with these brands will not be discounted.
fa: برای اینکه کوپن معتبر باقی بماند، محصول نباید با این برندها مرتبط باشد یا برای «تخفیف‌های محصول»، محصولات مرتبط با این برندها تخفیف نخواهند گرفت.

en: Product name
fa: نام محصول

en: Product name.
fa: نام محصول.

en: Product needs shipping.
fa: محصول نیاز به ارسال دارد.

en: Product not found.
fa: محصول پیدا نشد.

en: Product on sale
fa: محصول تخفیف خورده

en: Product or variation ID.
fa: شناسه محصول یا تنوع.

en: Product out of stock
fa: محصول موجود نیست

en: Product parent ID.
fa: شناسه محصول اصلی (والد).

en: Product parent name.
fa: نام والد محصول.

en: Product permalink.
fa: پیوند یکتای محصول.

en: Product permalinks
fa: پیوند‌های یکتای محصول

en: Product price.
fa: قیمت محصول.

en: Product promotion
fa: ترویج محصول

en: Product properties should not be accessed directly.
fa: نباید مستقیماً به ویژگی‌های محصول دسترسی پیدا کرد.

en: Product published. %1$sView Product%2$s
fa: محصول منتشر شد. %1$sمشاهده محصول%2$s

en: Product quantity
fa: تعداد محصول

en: Product ratings
fa: امتیازهای محصول

en: Product regular price.
fa: قیمت عادی محصول.

en: Product restored
fa: محصول بازسازی شد

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
fa: فیلد بررسی محصول بیش از حداکثر طول مجاز است.

en: Product reviews can now be managed from Products > Reviews.
fa: اکنون می‌توانید نقد و بررسی‌های محصول را از محصولات > نقد و بررسی‌ها مدیریت کنید.

en: Product reviews have moved!
fa: نقد و بررسی‌های محصول جابه‌جا شده!

en: Product sale price.
fa: قیمت فروش ویژه محصول.

en: Product saved.
fa: محصول ذخیره شد.

en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
fa: ارسال محصول زمان‌بندی شد برای:‌ %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">پیش‌نمایش محصول</a>

en: Product search
fa: جستجوی محصول

en: Product shipping classes
fa: کلاس‌های حمل و نقل محصول

en: Product short description
fa: توضیح کوتاه درباره محصول

en: Product short description in HTML format.
fa: توضیحات کوتاه محصول در قالب HTML.

en: Product short description.
fa: توضیح کوتاه محصول.

en: Product slug.
fa: .نامک محصول.

en: Product status (post status).
fa: وضعیت محصول (وضعیت پست).

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
fa: محصول ارسال شد. <a target="_blank" href="%s">پیش‌نمایش محصول</a>

en: Product tag base
fa: بر اساس برچسب محصول

en: Product tags
fa: برچسب محصولات

en: Product template name.
fa: نام قالب محصول.

en: Product title
fa: عنوان محصول

en: Product transients cleared
fa: نشست‌های محصول پاک شدند

en: Product type name.
fa: نام نوع محصول.

en: Product type.
fa: نوع محصول.

en: Product types define available product details and attributes, such as downloadable files and variations. They’re also used for analytics and inventory management.
fa: انواع محصول جزئیات و ویژگی های محصول موجود را تعریف می کنند، مانند فایل ها و تغییرات قابل دانلود. آنها همچنین برای تجزیه و تحلیل و مدیریت موجودی استفاده می شوند.

en: Product updated
fa: محصول بروزرسانی شد

en: Product updated.
fa: محصول به‌روزرسانی شد.

en: Product updated. %1$sView Product%2$s
fa: محصول بروز رسانی شد. %1$sمشاهده محصول%2$s

en: Product variation attributes, if applicable.
fa: در صورت کاربرد ویژگی های محصول متغیر.

en: Product variations
fa: متغیرهای محصول

en: Product variations IDs.
fa: شناسه‌های محصولات متغیر.

en: Product weight (%s).
fa: وزن محصول (%s).

en: Product width (%s).
fa: عرض محصول (%s).

en: Product with ID "%s" was not found and cannot be added to the cart.
fa: محصولی با شناسه "%s" یافت نشد و نمی‌توان آن را به سبد خرید اضافه کرد.

en: Product(s)
fa: محصول(ها)

en: Products
fa: محصولات

en: Products by Rating list
fa: محصولات بر اساس لیست امتیاز

en: Products detailed reports.
fa: گزارش جزئیات محصولات.

en: Products in cart
fa: محصولات در سبد خرید

en: Products in this group
fa: محصولات در این گروه

en: Products list
fa: فهرست محصولات

en: Products navigation
fa: ناوبری محصولات

en: Products per row
fa: محصولات در هر ردیف

en: Products sold
fa: محصولات فروخته شده

en: Products sold.
fa: محصولات فروخته شده.

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
fa: محصولات برچسب خورده &ldquo;%s&rdquo;

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
fa: محصولاتی که کدتخفیف به آن‌ها اعمال می شود یا که برای اعمال «تصحیح تخفیف سبد» نیازمند بودن در سبد خرید است.

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
fa: محصولاتی که کدتخفیف به آن‌ها اعمال نمی شود، یا که نمی تواند برای اعمال «تصحیح تخفیف سبد» در سبد قرار گیرد.

en: Products totals.
fa: مجموع محصولات.

en: Products you’ve viewed: we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
fa: محصولاتی که مشاهده کرده‌اید: ما از آن برای نشان دادن محصولاتی که اخیرا مشاهده کرده‌اید استفاده می‌کنیم

en: Profile &rarr;
fa: پروفایل &larr;

en: Profile Setup Wizard
fa: راه اندازی سریع نمایه

en: Properties of the main product image.
fa: ویژگی های تصویر محصول اصلی.

en: Protect your WooCommerce Store with Jetpack Backup.
fa: از فروشگاه ووکامرس خود با پشتیبان‌گیر جت‌پک محافظت کنید.

en: Protect your store and your shoppers with Jetpack
fa: با جت‌پک از فروشگاه و خریداران خود محافظت کنید

en: Protect your store from unauthorized access.
fa: از فروشگاه خود در مقابل دسترسی غیرمجاز محافظت نمائید.

en: Province
fa: استان

en: Public url of the receipt.
fa: آدرس اینترنتی عمومی رسید.

en: Published
fa: منتشر شده

en: Purchase
fa: خریداری شده

en: Purchase note
fa: یادداشت خرید

en: Purchased Downloads
fa: دانلودهای خریداری شده

en: QRCode
fa: بارکد QR

en: Qom (قم)
fa: قم

en: Qty
fa: تعداد

en: Quality Materials
fa: متریال با کیفیت

en: Quantity
fa: تعداد

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
fa: موجودی

en: Quantity left in stock if stock is low, or null if not applicable.
fa: در صورت کم بودن موجودی، مقدار موجود در انبار باقی مانده است، یا اگر موجود نباشد، صفر است.

en: Quantity of %s in your cart
fa: تعداد %s در سبد خرید شما

en: Quantity of orders made by the customer.
fa: تعداد سفارشات ساخته شده توسط مشتری.

en: Quantity of the item in the current package.
fa: تعداد کالا در بسته فعلی.

en: Quantity of this item to add to the cart.
fa: تعداد این کالا برای افزودن به سبد خرید.

en: Quantity of this item.
fa: تعداد این مورد.

en: Quantity ordered.
fa: تعداد سفارشات.

en: Query type
fa: نوع جستجو

en: Quick Edit
fa: ویرایش سریع

en: Quick edit this review inline
fa: ویرایش سریع این بررسی درون خطی

en: Quickly bulk print labels
fa: به سرعت لیبل ها را به صورت عمده چاپ کنید

en: REST API version used in the webhook deliveries.
fa: نسخه REST API در webhook deliveries بکار می رود.

en: REST request GET %1$s failed with: (%2$s) %3$s
fa: درخواست REST برای %1$s با شکست مواجه شد: (%2$s) %3$s

en: REST request POST %1$s failed with: (%2$s) %3$s
fa: درخواست REST ارسال %1$s با شکست مواجه شد: (%2$s) %3$s

en: Random
fa: تصادفی

en: Rate
fa: نرخ

en: Rate %
fa: نرخ ٪

en: Rate code
fa: کد نرخ

en: Rate limit Checkout
fa: محدودیت نرخ تسویه حساب

en: Rate name
fa: نام نرخ

en: Rate&hellip;
fa: رای دهید;

en: Rate&nbsp;%
fa: نرخ&nbsp;%

en: Rated %1$d out of 5
fa: دارای امتیاز %1$d از 5

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
fa[0]: امتیازدهی %1$s از 5 در %2$s امتیازدهی مشتری

en: Rated %s out of 5
fa: امتیاز %s از 5

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
fa: نرخ‌ها قابل تنظیم خواهد بود و مالیات در زمان پرداخت محاسبه خواهد شد.

en: Rating
fa: امتیازدهی

en: Rating: Rated %d out of 5
fa: امتیاز: %d از 5

en: Rating: {{label}}
fa: امتیاز: {{label}}

en: Raw unrounded product prices used in calculations. Provided using a higher unit of precision than the currency.
fa: قیمت‌های خام بدون گرد در محاسبات استفاده می‌شود. ارائه شده با استفاده از واحد دقت بالاتر از واحد پول.

en: Razavi Khorasan (خراسان رضوی)
fa: خراسان رضوی

en: Razorpay
fa: ریزور پی

en: Re-create Order Address FTS index
fa: ایجاد مجدد فهرست FTS آدرس سفارش

en: Re-enter new password
fa: تکرار گذرواژه جدید

en: Re-schedule
fa: زمان‌بندی دوباره

en: Re-schedule expired transient files cleanup
fa: پاک‌سازی پرونده‌های گذرای منقضی شده را دوباره زمان‌بندی کنید

en: Reach millions of active shoppers across Google with free product listings and ads.
fa: با listings and ads رایگان به میلیون‌ها خریدار فعال در سراسر گوگل دسترسی پیدا کنید.

en: Reach more shoppers and drive sales for your store. Integrate with Google to list your products for free and launch paid ad campaigns.
fa: به خریداران بیشتری دسترسی پیدا کنید و فروش را برای فروشگاه خود افزایش دهید. با گوگل ادغام شوید تا محصولات خود را به صورت رایگان فهرست کنید و کمپین های تبلیغاتی پولی راه اندازی کنید.

en: Reach out to customers
fa: با مشتریان تماس بگیرید

en: Reach your customers with MailPoet
fa: با MailPoet به مشتریان خود برسید

en: Read
fa: خواندن

en: Read more
fa: اطلاعات بیشتر

en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
fa: بیشتر بخوانید درباره &ldquo;%s&rdquo;

en: Read/Write
fa: خواندن/نوشتن

en: Ready to launch your store?
fa: آماده اجرای فروشگاه هستید؟

en: Ready to start selling something awesome?
fa: آماده اید برای شروع فروش چیزی بسیار جذاب؟

en: Ready!
fa: آماده!

en: Reason for failure
fa: دلیل شکست

en: Reason for refund (optional):
fa: دلیل استرداد (دلخواه)

en: Reason for refund.
fa: دلیل استرداد.

en: Reasons you'll love Jetpack
fa: دلایل خوبی که شما جت پک را دوست خواهید داشت

en: Recalculate
fa: محاسبه مجدد

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
fa: محاسبه مجدد مجموع؟ مالیات بر اساس کشور مشتریان (یا کشور پایه در تنظیمات فروشگاه) محاسبه و جمع کل به روز رسانی خواهد شد.

en: Receipt
fa: رسید

en: Receipt from %s
fa: رسید از %s

en: Receipt not found
fa: رسید پیدا نشد

en: Receive an email notification every time a new order is placed
fa: هر بار که سفارش جدیدی ثبت می‌شود، از طریق ایمیل مطلع شوید

en: Receive an email notification when an order that was processing or on hold fails
fa: دریافت ایمیل اطلاع‌رسانی در صورت عدم موفقیت سفارشی که در حال پردازش یا در حالت انتظار بوده است

en: Receive an email notification when an order that was processing or on hold gets cancelled
fa: دریافت ایمیل اطلاع‌رسانی هنگام لغو سفارشی که در حال پردازش یا در حالت انتظار بود

en: Received PDT notification for another account: %1$s. Order ID: %2$d.
fa: اعلان PDT برای حساب دیگر دریافت شد: %1$s. شناسه سفارش: %2$d.

en: Received PDT notification for order %1$d on endpoint for order %2$d.
fa: اعلان PDT برای سفارش %1$d در ارجاع برای سفارش %2$d دریافت شد.

en: Received an unexpected response from the platform.
fa: پاسخی غیرمنتظره از پلتفرم دریافت کردم.

en: Receiver email
fa: ایمیل دریافت کننده

en: Recent Product Reviews
fa: نقدهای محصول اخیر

en: Recent orders
fa: سفارش‌های اخیر

en: Recent reviews
fa: آخرین دیدگاه‌ها

en: Recently Viewed Products
fa: آخرین محصولات نمایش شده در ووکامرس

en: Recently Viewed Products list
fa: فهرست محصولات مشاهده‌شدۀ اخیر

en: Recipient(s)
fa: گیرنده

en: Recommended
fa: توصیه شده

en: Recommended for All WooCommerce Stores
fa: توصیه شده برای تمام فروشگاه‌های ووکامرس

en: Recount terms
fa: بازشماری دوره‌ها

en: Recreate index
fa: بازسازی فهرست

en: Recurrence
fa: تکرار مجدد

en: Red
fa: قرمز

en: Redirect only
fa: فقط انتقال (ریدایرکت)

en: Redirect only (Insecure)
fa: فقط تغییر مسیر (ناامن)

en: Redirect to the cart page after successful addition
fa: انتقال به برگه سبد خرید بعد از «افزودن به سبد»

en: Reduce quantity of %s
fa: کاهش تعداد %s

en: Reduced rate
fa: نرخ کاهش

en: Referral: %s
fa: مراجعه: %s

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: Refresh Remote Inbox Notifications
fa: تازه‌سازی اعلان‌های صندوق ورودی از راه دور

en: Refresh stats
fa: نوسازی وضعیت

en: Refreshed stats for %s
fa: آمار %s نوسازی شد

en: Refund
fa: استرداد

en: Refund #%1$s - %2$s
fa: برگشتی #%1$s - %2$s

en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
fa: استرداد #%1$s - %2$s توسط %3$s

en: Refund %1$s via %2$s
fa: برگشت %1$s توسط %2$s

en: Refund %s manually
fa: برگشت %s دستی

en: Refund & Returns Policy
fa: سیاست بازپرداخت و بازگشت کالا

en: Refund &ndash; %s
fa: مسترد &ndash; %s

en: Refund ID.
fa: شناسه بازپرداخت.

en: Refund amount
fa: مبلغ استرداد

en: Refund amount must be greater than zero.
fa: مبلغ استرداد باید بزرگتر از صفر باشد.

en: Refund amount.
fa: مبلغ استراد شده.

en: Refund failed.
fa: استرداد انجام نشد.

en: Refund reason.
fa: دلیل بازپرداخت.

en: Refund the line items above. This will show the total amount to be refunded
fa: موارد خط را در بالا بازپرداخت کنید. این نشان می دهد کل مبلغ قابل استرداد است

en: Refund total.
fa: مجموع بازپرداخت.

en: Refunded
fa: مرجوع شده

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
fa: مسترد شده %1$s - شناسه استرداد: %2$s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: مسترد شده <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded order
fa: سفارش برگشت خورده

en: Refunds
fa: استردادها

en: Regenerate
fa: بازسازی

en: Regenerate data message.
fa: پیام بازسازی داده.

en: Regenerate download permissions
fa: بازسازی مجوز دانلود

en: Regenerate shop thumbnails
fa: ایجاد مجدد بندانگشتی فروشگاه

en: Regenerate the product attributes lookup table
fa: بازسازی جدول جستجوی ویژگی‌های محصول

en: Regenerating images for attachment ID: %s
fa: بازسازی تصاویر برای شناسه پیوست: %s

en: Regeneration status.
fa: وضعیت بازسازی.

en: Region
fa: منطقه

en: Region(s)
fa: ناحیه(ها)

en: Region.
fa: منطقه.

en: Register
fa: عضویت

en: Registered schema for %s
fa: اسکیمای ثبت شده برای %s

en: Registers whether the note is deleted or not
fa: ثبت می کند که آیا یادداشت حذف شده است یا خیر

en: Registers whether the note is read or not
fa: ثبت می‌کند که آیا یادداشت خوانده شده است یا خیر

en: Registration privacy policy
fa: سیاست حفظ حریم خصوصی ثبت نام

en: Regular price
fa: قیمت عادی

en: Regular price (%s)
fa: قیمت فروش عادی (%s)

en: Regular product price.
fa: قیمت عادی محصول.

en: Related products
fa: محصولات مرتبط

en: Relevance
fa: ارتباط

en: Remember me
fa: مرا به خاطر بسپار

en: Remote GET response.
fa: پاسخ از راه دور GET .

en: Remote GET successful?
fa: GET از راه دور موفق بود؟

en: Remote Logging
fa: ثبت وقایع از راه دور

en: Remote POST response.
fa: پاسخ ازراه دور POST.

en: Remote POST successful?
fa: POST از راه دور موفق بود؟

en: Remote get
fa: گرفتن از راه دور

en: Remote inbox notifications have been refreshed
fa: اعلان‌های صندوق ورودی از راه دور تازه‌سازی شده‌اند

en: Remote post
fa: نوشته از راه دور

en: Remove
fa: حذف

en: Remove %s coupon
fa: کوپن %s را حذف کنید

en: Remove %s from cart
fa: حذف %s از سبد خرید

en: Remove COGS columns from the product meta lookup table
fa: ستون‌های COGS را از جدول جستجوی متای محصول حذف کنید

en: Remove access to downloads on request
fa: در صورت درخواست دسترسی به بارگیری ها را حذف کنید

en: Remove columns
fa: حذف ستون‌ها

en: Remove custom costs
fa: حذف هزینه‌های سفارشی

en: Remove filter
fa: پاک کردن فیلتر

en: Remove filter: %s
fa: فیلتر را حذف کنید: %s

en: Remove filter: {{label}}
fa: فیلتر را حذف کنید: {{label}}

en: Remove image
fa: حذف تصویر

en: Remove item
fa: حذف آیتم

en: Remove personal data
fa: حذف داده شخصی

en: Remove personal data from orders on request
fa: داده های شخصی را از سفارشات در صورت درخواست حذف کنید

en: Remove product form image
fa: حذف محصول از تصویر

en: Remove product image
fa: پاک کردن نگاره

en: Remove selected account(s)
fa: حذف حساب(های) انتخاب شده

en: Remove selected row(s)
fa: پاک کردن ردیف‌های انتخاب شده

en: Remove the currently scheduled action to delete expired transient files, then schedule it again for running immediately. Subsequent actions will run once every 24h.
fa: اقدام زمان‌بندی شده فعلی برای حذف فایل‌های گذرای منقضی شده را حذف کنید، سپس مجددا آن را برای اجرای بلافاصله، زمان‌بندی کنید. اقدامات بعدی هر ۲۴ ساعت یک بار اجرا می‌شوند.

en: Remove the currently scheduled action to delete expired transient files. Expired files won't be automatically deleted until the 'Schedule expired transient files cleanup' tool is run again.
fa: اقدام زمان‌بندی شده‌ی فعلی برای حذف فایل‌های گذرای منقضی شده را لغو کنید. تا زمان اجرای مجدد ابزار «پاکسازی خودکار فایل‌های گذرای منقضی شده»، فایل‌های منقضی شده به صورت خودکار حذف نخواهند شد.

en: Remove this image
fa: پاک کردن این عکس

en: Remove this item meta?
fa: پاک کردن اطلاعات این آیتم؟

en: Removed access to downloadable files.
fa: حذف دسترسی به پرونده‌های قابل دانلود.

en: Removed back-in-stock notification for product id: %d
fa: آگاه‌سازی موجود شدن مجدد برای شناسه محصول حذف شد: %d

en: Removed customer "%s"
fa: مشتری حذف شده "%s"

en: Removed payment token "%d"
fa: حذف token پرداختی "%d"

en: Removed personal data from %s order. | Removed personal data from %s orders.
fa[0]: حذف داده‌های شخصی از %s سفارش.

en: Removed personal data from order %s.
fa: حذف اطلاعات شخصی از سفارش %s.

en: Removes all existing entries from the Approved Product Download Directories list.
fa: تمام ورودی‌های موجود را از فهرست فهرست راهنمای دانلود محصول تأیید شده حذف می‌کند.

en: Render response in a particular format.
fa: ارائه پاسخ در قالب خاص.

en: Renew
fa: تجدید

en: Renew Subscription
fa: تمدید اشتراک

en: Renew for %1$s
fa: تمدید برای %1$s

en: Repair
fa: تعمیر

en: Repeat fetches made within a reasonable window of time (by default, 30 minutes) will not be counted twice. This is a generally reasonably way to enforce download limits in relation to ranged requests. %1$sLearn more.%2$s
fa: واکشی‌های تکراری که در یک بازه زمانی معقول (به‌طور پیشفرض، ۳۰ دقیقه) انجام می‌شوند، دو بار شمارش نمی‌شوند. این یک راه معقول برای اعمال محدودیت‌های دانلود در رابطه با درخواست‌های محدوده است. %1$sبیشتر بدانید.%2$s

en: Replies
fa: پاسخ‌ها

en: Reply
fa: پاسخ دادن

en: Reply to this review
fa: پاسخ دادن به‌این نقد و بررسی

en: Reply-to name cannot be empty when reply-to is enabled.
fa: وقتی گزینه «پاسخ به» فعال باشد، نام «پاسخ به» نمی‌تواند خالی باشد.

en: Report a bug
fa: گزارش یک حفره امنیتی

en: Report period.
fa: دوره گزارش.

en: Report sync schedulers should be derived from the Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler class.
fa: زمان‌بندی‌های همگام‌سازی گزارش باید از کلاس Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler مشتق شوند.

en: Report table data is being deleted.
fa: جدول دیتای گزارش حذف شد.

en: Report table data is being rebuilt. Please allow some time for data to fully populate.
fa: داده های جدول گزارش در حال بازسازی است. لطفا کمی زمان بگذارید تا داده ها به طور کامل پر شوند.

en: Reports
fa: گزارش‌ها

en: Reports data grouped by intervals.
fa: داده ها را بر اساس فواصل گروه بندی می کند.

en: Reports data grouped by segment condition.
fa: داده های گروه بندی شده بر اساس شرایط بخش را گزارش می دهد.

en: Request body.
fa: بدنه درخواست.

en: Request headers.
fa: سربرگ‌های درخواست.

en: Request to cancel scheduled actions completed.
fa: درخواست لغو اقدامات زمان‌بندی‌شده‌ی تکمیل‌شده.

en: Require a password
fa: یک رمز عبور لازم است

en: Required
fa: الزامی

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
fa: باید درست باشد، از آنجا که منابع حذف شده‌ها را پشتیبانی نمی کند.

en: Resend new order notification
fa: ارسال مجدد اطلاع سفارش جدید

en: Resend verification email
fa: ارسال مجدد ایمیل تایید

en: Reset
fa: بازگردانی

en: Reset capabilities
fa: بازنشانی دوباره نقش‌ها

en: Reset password
fa: بازگردانی گذرواژه

en: Reset your password
fa: رمز عبور خود را بازنشانی کنید

en: Reset your password for {site_title}
fa: رمز عبور خود را برای {site_title} بازنشانی کنید

en: Resource already exists.
fa: منبع از قبل وجود دارد.

en: Resource cannot be created.
fa: منبع نمی تواند ایجاد شود.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
fa: منابع نمی تواند ایجاد شود. برای اطمینان بررسی کنید "سفارش" و "نام" وجود دارند.

en: Resource does not exist.
fa: منبع وجود ندارد.

en: Resource does not support trashing.
fa: منابع از حذق شده‌ها پشتیبانی نمی کند.

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
fa: پاسخ به درخواست‌]ای شما، شما بازپرداخت و شکایت

en: Rest of the world
fa: بقیه دنیا

en: Restock refunded items
fa: موارد برگشتی به انبار

en: Restore
fa: بازگردانی

en: Restore this review from the Trash
fa: بازیابی این دیدگاه از زباله‌دان

en: Restore this review from the spam
fa: بازیابی این نقد و بررسی از جفنگیات

en: Restrictions
fa: محدودیت‌ها

en: Result of payment processing, or null if not yet processed.
fa: نتیجه پردازش پرداخت، یا اگر هنوز پردازش نشده باشد، تهی است.

en: Resume
fa: ادامه دادن

en: Resume the product attributes lookup table regeneration
fa: بازسازی جدول جستجوی ویژگی‌های محصول را از سر بگیرید

en: Retain cancelled orders
fa: نگه داشتن سفارش‌های ناموفق

en: Retain completed orders
fa: حفظ سفارشات کامل شده

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
fa: قبل از شناسایی اطلاعات شخصی درون آنها، دستورات تکمیل شده را برای مدت زمان مشخصی حفظ کنید.

en: Retain failed orders
fa: حفظ سفارش‌های ناموفق

en: Retain inactive accounts
fa: حساب‌های غیر فعال را حفظ کنید

en: Retain pending orders
fa: حفظ سفارشات در انتظار

en: Retain refunded orders
fa: نگه داشتن سفارش‌های مرجوعی

en: Retain refunded orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
fa: سفارش‌های بازپرداخت‌شده را قبل از ناشناس‌سازی داده‌های شخصی درون آنها، برای مدت زمان مشخصی نگهداری کنید.

en: Retention period
fa: دوره نگهداری

en: Retro photography
fa: عکاسی رترو

en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
fa: بازگشت به فروش‌ها برای یک تاریخ پایان خاص، تاریخ باید به فرمت %s باشد.

en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
fa: بازگشت به فروش‌ها برای یک تاریخ شروع خاص، تاریخ باید به فرمت %s باشد.

en: Return the default payment suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions and woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden options are set to no
fa: وقتی گزینه‌های woocommerce_show_marketplace_suggestions و woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden روی خیر تنظیم شده باشند، پیشنهادهای پرداخت پیشفرض را برمی‌گرداند

en: Return the default shipping partner suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions option is set to no
fa: وقتی گزینه woocommerce_show_marketplace_suggestions روی no تنظیم شده است، پیشنهادات پیشفرض شریک حمل و نقل را برگردانید

en: Return to cart
fa: بازگشت به سبد خرید

en: Return to emails
fa: بازگشت به ایمیل‌ها

en: Return to payments
fa: بازگشت به پرداخت‌ها

en: Return to shipping
fa: بازگشت به حمل و نقل

en: Return to shop
fa: بازگشت به فروشگاه

en: Return to the Plugins page
fa: بازگشت به صفحه افزونه‌ها

en: Return to the file list.
fa: بازگشت به لیست فایل.

en: Returning customer?
fa: قبلا ثبت نام کرده‌اید؟

en: Returning or new customer.
fa: مشتری بازگشتی یا جدید.

en: Returns
fa: برگشتی

en: Returns number of products with each average rating.
fa: تعداد محصولات را با هر میانگین امتیاز ​​برمی‌گرداند.

en: Returns number of products with each stock status.
fa: تعداد محصولات را در هر وضعیت انبار نشان بده.

en: Returns number of products within attribute terms.
fa: تعداد محصولات را در شرایط مشخصه برمی‌گرداند.

en: Reusable template part for displaying social links on the coming soon page.
fa: بخش قالب قابل استفاده مجدد برای نمایش لینک‌های شبکه‌های اجتماعی در صفحه «به زودی».

en: Revenue
fa: درآمد

en: Reversal cancelled for order #%s
fa: برگشت‌های لغو شده برای سفارش %s

en: Revert to legacy template
fa: بازگشت به الگوی قدیمی

en: Review
fa: نقد و بررسی

en: Review Settings
fa: تنظیمات نقدوبررسی

en: Review content.
fa: بررسی محتوا.

en: Review for %s
fa: نقد و بررسی برای %s

en: Review rating (0 to 5).
fa: بررسی امتیاز (0 تا 5).

en: Review shipping options
fa: گزینه‌های حمل و نقل را بررسی کنید

en: Review type name.
fa: نام نوع نقد و بررسی.

en: Review your orders
fa: سفارشات خود را بازبینی کنید

en: Reviewer email.
fa: ایمیل بررسی کننده.

en: Reviewer name.
fa: نام بررسی کننده.

en: Reviews
fa: نقد و بررسی‌ها

en: Reviews (%d)
fa: نظرات (%d)

en: Reviews average rating.
fa: میانگین امتیاز بررسی‌ها.

en: Reviews can only be left by "verified owners"
fa: نقدها فقط توسط "صاحب تأیید شده" باقی میمانند

en: Reviews for %s
fa: نقد و بررسی‌ها برای %s

en: Reviews totals.
fa: مجموع نظرات.

en: Revision restored.
fa: بازبینی بازگردانی شد.

en: Revoke
fa: ابطال

en: Revoke API key
fa: ابطال کلید API

en: Revoke access
fa: لغو دسترسی

en: Revoke key
fa: کلید ابطال

en: Right
fa: راست

en: Right with space
fa: راست (با فاصله)

en: Roles successfully reset
fa: نقش‌ها با موفقیت ریست شدند

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
fa: گرد کردن سطر جمع جزء مالیات به جای گرد کردن هر سطر

en: Rounding
fa: گرد کردن

en: Routing number
fa: شماره مسیریابی

en: Rows per page
fa: ردیف‌ها در هر برگه

en: Run
fa: اجرا

en: Run the Setup Wizard
fa: اجرای راه اندازی سریع

en: Run the importer
fa: اجرای درون‌ریزی

en: Running %d action | Running %d actions
fa[0]: درحال اجرای %d عمل

en: Running pre-disable checks...
fa: اجرای بررسی‌های پیش‌غیرفعال...

en: Running pre-enable checks...
fa: اجرای بررسی‌های پیش‌از فعال‌سازی...

en: SANDBOX ENABLED. You can use sandbox testing accounts only. See the <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details.
fa: سندباکس فعال شد.می توانید از حساب کاربری تستی سندباکس استفاده کنید. مشاهده<a href="%s">راهنمای تست سندباکس پی پال</a>برای کسب اطلاعات بیشتر.

en: SKU
fa: شناسه محصول

en: SKU %s
fa: موجودی محصول %s

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
fa: شناسه محصول "SKU" یک واحد انبارداری، برای هر محصول و سرویسی است که می‌تواند خریداری شود.

en: SKU:
fa: شناسه محصول:

en: SSL forced?
fa: اجبار به استفاده از SSL؟

en: STEP 1 OF 2
fa: مرحله ۱ از ۲

en: STEP 2 OF 2
fa: مرحله ۲ از ۲

en: SUHOSIN installed
fa: SUHOSIN نصب شده است

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account.
fa: پرداخت‌های ایمن و مطمئن با استفاده از کارت‌های اعتباری یا حساب پی‌پال مشتری شما.

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
fa: پرداخت‌های ایمن و مطمئن بکارگیری کارت اعتباری یاحساب کاربری پی پال کاربران شما. <a href="%s" target="_blank">یادگیری بیشتر درباره پی پال</a>.

en: Safe and secure payments using your customer's PayPal account.
fa: پرداخت‌های ایمن و مطمئن با استفاده از حساب پی‌پال مشتری شما.

en: Saint Anne Sandy Point
fa: سنت ان سندی پوینت

en: Saint George Basseterre
fa: سنت جرج باستر

en: Saint George Gingerland
fa: سنت جرج جینجرلند

en: Saint James Windward
fa: سنت جیمز ویندوارد

en: Saint John Capisterre
fa: سنت جان کپیستر

en: Saint John Figtree
fa: سنت جان فیگتری

en: Saint Kitts
fa: سنت کیتس

en: Saint Mary Cayon
fa: سنت مری کیون

en: Saint Paul Capisterre
fa: سنت پل کپیستر

en: Saint Paul Charlestown
fa: سنت پل چارلستون

en: Saint Peter Basseterre
fa: سنت پیتر باستر

en: Saint Thomas Lowland
fa: سنت توماس لولند

en: Saint Thomas Middle Island
fa: جزیره سنت توماس میدل

en: Sale
fa: فروش ویژه

en: Sale end date
fa: تاریخ پایان فروش ویژه

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
fa: تاریخ اتمام فروش (در قالب YYYY-MM-DD یا خالی بگذارید)

en: Sale price
fa: قیمت فروش ویژه

en: Sale price (%s)
fa: قیمت فروش ویژه (%s)

en: Sale price dates
fa: تاریخ‌های فروش ویژه

en: Sale product price, if applicable.
fa: قیمت فروش محصول، در صورت وجود.

en: Sale start date
fa: تاریخ شروع فروش ویژه

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
fa: تاریخ پایان فروش ( روز- ماه - سال یا خالی بگذارید )

en: Sale!
fa: تخفیف!

en: Sales
fa: فروش ویژه

en: Sales amount
fa: میزان فروش

en: Sales by category
fa: فروش بر اساس دسته‌ بندی

en: Sales by date
fa: فروش‌ها بر اساس روز

en: Sales by product
fa: فروش بر اساس محصول

en: Sales channels
fa: کانال‌های فروش

en: Sales of the marketing campaign.
fa: فروش‌های کمپین بازاریابی.

en: Sales reports
fa: گزارش فروش‌ها

en: Same as main product
fa: همانند محصول اصلی

en: Same as parent
fa: مانند مادر

en: Sample
fa: نمونه

en: Sample:
fa: نمونه:

en: Sandbox API password
fa: رمزعبور API جعبه شنی

en: Sandbox API signature
fa: امضای API جعبه شنی

en: Sandbox API username
fa: نام‌کاربری API جعبه شنی

en: Save
fa: ذخیره

en: Save action not supported for the onboarding step ID.
fa: ذخیره عملیات برای شناسه مرحله ورود به سیستم پشتیبانی نمی‌شود.

en: Save address
fa: ذخیره آدرس

en: Save attributes
fa: ذخیره ویژگی‌ها

en: Save big with WooPayments
fa: با WooPayments صرفه جویی زیادی کنید

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Save changes before changing page?
fa: قبل از تغییر صفحه تغییرات ذخیره شوند؟

en: Save money
fa: پس انداز کنید

en: Save on shipping with WooCommerce Shipping
fa: با افزونه WooCommerce Shipping در هزینه ارسال صرفه‌جویی کنید

en: Save time
fa: صرفه جویی در زمان

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
fa: صرفه جویی در زمان و خطاهای با محاسبه مالیات خودکار و جمع آوری در پرداخت Powered by WooCommerce Services and Jetpack.

en: Save time and money by printing your shipping labels right from your computer with WooCommerce Shipping. Try WooCommerce Shipping for free.
fa: با چاپ برچسب های حمل و نقل مستقیماً از رایانه خود با حمل و نقل ووکامرس در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید. ارسال رایگان ووکامرس را امتحان کنید.

en: Save to account
fa: ذخیره در حساب کاربری

en: Save up to $800 in fees by managing transactions with WooPayments. With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies.
fa: با مدیریت تراکنش‌ها از طریق WooPayments تا ۸۰۰ دلار در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید. با WooPayments می‌توانید کارت‌های اصلی، Apple Pay و پرداخت‌های بیش از ۱۰۰ ارز را به‌طور امن بپذیرید.

en: Save webhook
fa: ذخیره وب هوک

en: Schedule
fa: زمان بندی فروش

en: Schedule expired transient files cleanup
fa: پاک‌سازی پرونده‌های گذرای منقضی شده را زمان‌بندی کنید

en: Schedule the action to delete expired transient files for running immediately. Subsequent actions will run once every 24h.
fa: زمان‌بندی اقدام برای حذف فایل‌های گذرای منقضی شده برای اجرای فوری. اقدامات بعدی هر ۲۴ ساعت یک بار اجرا می‌شود.

en: Scheduled
fa: برنامه ریزی شده

en: Scheduled Action
fa: فعالیت برنامه ریزی شده

en: Scheduled Action Columns
fa: ستون‌های فعالیت زمانبندی شده

en: Scheduled Actions
fa: عملیات برنامه ریزی شده

en: Scheduled Date
fa: تاریخ زمانبندی

en: Scheduled action cancelled.
fa: اقدام برنامه ریزی شده لغو شد.

en: Scheduled action for %1$s will not be executed as no callbacks are registered.
fa: اقدام زمان‌بندی‌شده برای %1$s اجرا نخواهد شد زیرا هیچ فراخوانی برگشتی ثبت نشده است.

en: Scheduled actions are hooks triggered on a certain date and time.
fa: اقدامات زمان‌بندی‌شده، هوک‌هایی هستند که در تاریخ و زمان مشخصی اجرا می‌شوند.

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
fa: دامنه ای که تحت آن درخواست ارائه شده است; تعیین پاسخ در آن زمینه.

en: Script with handle %s had a dependency on itself which has been removed. This is an indicator that your JS code has a circular dependency that can cause bugs.
fa: اسکریپت با دسته %s یک وابستگی به خودش داشت که حذف شد. این نشانگر این است که کد JS شما وابستگی دایره ای دارد که می تواند باعث ایجاد اشکال شود.

en: Seamless order sync and label printing
fa: همگام‌سازی یکپارچۀ سفارش و چاپ برچسب

en: Search
fa: جستجو

en: Search %s
fa: جستجو %s

en: Search Brands
fa: جستجوی برندها

en: Search Emails
fa: جستجوی ایمیل‌ها

en: Search Notifications
fa: جستجوی آگاه‌سازی‌ها

en: Search Reviews
fa: جست‌وجوی دیدگاه‌ها

en: Search Scheduled Actions
fa: جستجوی برنامه ریزی شده

en: Search by similar attribute name.
fa: جستجو بر اساس نام ویژگی مشابه.

en: Search by similar product name or sku.
fa: جستجو بر اساس نام محصول مشابه یا sku.

en: Search by similar product name, sku, or attribute value.
fa: جستجو بر اساس نام محصول مشابه، شناسه، یا مقدار ویژگی.

en: Search by similar tax code.
fa: جستجو بر اساس کد مالیاتی مشابه.

en: Search by user e-mail
fa: جستجو بر اساس ایمیل کاربر

en: Search categories
fa: جستجوی دسته‌ها

en: Search coupons
fa: جستجوی کدهای تخفیف

en: Search customers
fa: جستجوی مشتریان

en: Search for a customer&hellip;
fa: جستجو برای یک خریدار&hellip;

en: Search for a downloadable product&hellip;
fa: جستجو برای یک محصول دانلودی;

en: Search for a page&hellip;
fa: جستجوی یک برگه ;

en: Search for a product&hellip;
fa: جستجو برای یک محصول;

en: Search for a user&hellip;
fa: جستجو برای کاربر ;

en: Search for an inbox notification&hellip;
fa: جستجو برای اعلان صندوق ورودی;

en: Search for:
fa: جستجو برای:

en: Search hook, args and claim ID
fa: جستجو هوک، args و claim ID

en: Search key
fa: جستجوی کلید

en: Search logs
fa: جستجوی گزارش‌ها

en: Search or create categories…
fa: جستجو یا ایجاد دسته‌ها…

en: Search orders
fa: جستجوی سفارش‌ها

en: Search product forms
fa: فرم‌های جستجوی محصول

en: Search products
fa: جستجوی محصولات

en: Search products&hellip;
fa: جستجوی محصولات;

en: Search products…
fa: جستجوی محصولات…

en: Search results
fa: نتایج جستجو

en: Search results for "%s"
fa: نتایج جستجو برای "%s"

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
fa: نتیجه جستجو برای &ldquo;%s&rdquo;

en: Search results for: %s
fa: نتایج جستجو برای: %s

en: Search results only
fa: فقط نتایج جستجو

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
fa: نتیجه جستجو &ldquo;%s&rdquo;

en: Search shipping classes
fa: جستجوی کلاس‌های حمل و نقل

en: Search tags
fa: جستجوی برچسب‌ها

en: Search webhooks
fa: جستجوی وب هوک‌ها

en: Search within these files
fa: جستجو داخل این فایل‌ها

en: Search&hellip;
fa: جستجو;

en: Second line of the address being shipped to.
fa: خط دوم آدرس در حال ارسال به.

en: Secondary text
fa: متن ثانویه

en: Secret
fa: محرمانه

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
fa: کلید سری برای تولید hash تحویل webhook که در سربرگ‌ها ارائه می شود است.پیشفرض MD5 hash از شناسه کاربرفعلی|نام‌کاربری اگر ارائه نشده باشد.

en: Secure checkout
fa: پرداخت امن

en: Secure connection (HTTPS)
fa: ارتباط امن (HTTPS)

en: Securely accept credit and debit cards on your site. Manage transactions without leaving your WordPress dashboard. Only with <strong>WooPayments</strong>.
fa: کارت‌های اعتباری و نقدی را در سایت خود به طور ایمن بپذیرید. معاملات را بدون ترک پیشخوان وردپرس خود مدیریت کنید. فقط با <strong>WooPayments</strong>.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell in store and track sales and inventory in one place.
fa: با خیال راحت کارت‌های اعتباری و نقدی را با یک نرخ پایین و بدون کارمزدهای غافلگیرکننده (نرخ‌های سفارشی موجود است) بپذیرید. در فروشگاه بفروشید و فروش و موجودی را در یک مکان پیگیری کنید.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place.
fa: کارت‌های اعتباری و نقدی را با یک نرخ پایین، بدون کارمزد تعجب‌آور (نرخ‌های سفارشی موجود) به‌طور امن بپذیرید. فروش آنلاین و در فروشگاه و پیگیری فروش و موجودی در یک مکان.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Square</a>.
fa: کارت‌های اعتباری و بدهی را با یک نرخ کم، هیچ هزینه اضافی (نرخ‌‌های سفارشی در دسترس).فروش آنلاین و در فروشگاه و پیگیری فروش و موجودی در یک مکان.<a href="%s" target="_blank">بیشتر بخوانید</a>.

en: Securely accept payments and manage payment activity straight from your store's dashboard
fa: پرداخت ها را ایمن بپذیرید و فعالیت پرداخت را مستقیماً از داشبورد فروشگاه خود مدیریت کنید

en: Securely save payment info
fa: ذخیره اطلاعات پرداخت به طور ایمن

en: Security
fa: امنیت

en: Security.
fa: امنیت.

en: Segment identificator.
fa: شناسه بخش.

en: Segment the response by additional constraint.
fa: پاسخ را با محدودیت اضافی تقسیم کنید.

en: Select
fa: انتخاب

en: Select %s
fa: انتخاب %s

en: Select Page
fa: گزینش برگه

en: Select a category
fa: یک دسته انتخاب نمایید

en: Select a color for the background of your emails. Default %s.
fa: یک رنگ برای پس‌زمینه ایمیل‌های خود انتخاب کنید. پیشفرض %s.

en: Select a country / region&hellip;
fa: کشور/منطقه را انتخاب کنید;

en: Select a page&hellip;
fa: برگه‌ای انتخاب کنید;

en: Select a product to regenerate the data for, or leave empty for a full table regeneration:
fa: محصولی را برای بازسازی داده‌ها انتخاب کنید یا برای بازسازی کامل جدول خالی بگذارید:

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: Select an inbox notification to delete:
fa: یک اعلان صندوق ورودی را برای حذف انتخاب کنید:

en: Select an option&hellip;
fa: یک گزینه انتخاب نمائید;

en: Select categories&hellip;
fa: انتخاب دسته‌ها;

en: Select customer&hellip;
fa: انتخاب مشتری&hellip;

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
fa: فیلدها را از پرونده CSV برای نقشه روی زمینه‌های محصولات انتخاب کنید، یا درنظر نگیرید هنگام درون‌ریزی.

en: Select none
fa: انتخاب هیچکدام

en: Select options
fa: انتخاب گزینه‌ها

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
fa: انتخاب گزینه‌ها برای &ldquo;%s&rdquo;

en: Select product&hellip;
fa: انتخاب محصول&hellip;

en: Select review
fa: انتخاب نقد و بررسی

en: Select shipping methods
fa: انتخاب روش‌های حمل و نقل

en: Select some countries
fa: انتخاب برخی از کشور‌ها

en: Select the %1$s log file for %2$s
fa: فایل گزارش %1$s را برای %2$s انتخاب کنید

en: Select the access type of these keys.
fa: نوع دسترسی به این کلید را گزینش کنید.

en: Select values
fa: انتخاب مقادیر

en: Select when the webhook will fire.
fa: گزینش زمان اجرای وب هوک.

en: Select who should be notified if an order that was previously processing or on-hold has failed.
fa: انتخاب کنید که در صورت عدم موفقیت سفارشی که قبلاً در حال پردازش یا در انتظار بوده است، به چه کسی اطلاع داده شود.

en: Select your shipping options
fa: گزینه‌های حمل‌ونقل خود را انتخاب کنید

en: Selected attribute term name.
fa: نام شرط ویژگی را انتخاب کنید.

en: Selected countries
fa: کشور‌های منتخب

en: Selected payment method for the order.
fa: روش پرداخت انتخاب شده برای سفارش.

en: Selecting no country / region to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
fa: عدم انتخاب کشور/منطقه برای فروش مانع از تکمیل فرایند پرداخت می شود. با اینحال تمایل به ادامه فرایند دارید؟

en: Sell to all countries
fa: فروش در تمام کشور‌ها

en: Sell to all countries, except for&hellip;
fa: فروش به همه کشورها, غیر از ;

en: Sell to specific countries
fa: فروش به کشورهای خاص

en: Selling location(s)
fa: مکان‌های فروش

en: Selling online answer.
fa: فروش آنلاین پاسخنامه.

en: Selling platforms.
fa: فروش پلتفرم ها.

en: Semnan (سمنان)
fa: سمنان

en: Send
fa: ارسال

en: Send an email to customers notifying them that their order is being processed
fa: ارسال ایمیل به مشتریان و اطلاع رسانی در مورد پردازش سفارششان

en: Send an email to customers notifying them that their order is complete and has been shipped
fa: ارسال ایمیل به مشتریان و اطلاع رسانی به آنها مبنی بر تکمیل سفارش و ارسال آن

en: Send an email to customers notifying them that their password has been reset
fa: ارسال ایمیل به مشتریان و اطلاع رسانی به آنها مبنی بر تغییر رمز عبورشان

en: Send an email to customers notifying them that they have created an account
fa: ارسال ایمیل به مشتریان و اطلاع رسانی به آنها مبنی بر ایجاد حساب کاربری

en: Send an email to customers notifying them when an order has been partially or fully refunded
fa: ارسال ایمیل به مشتریان و اطلاع رسانی به آنها در صورت بازپرداخت جزئی یا کامل وجه سفارش

en: Send an email to customers notifying them when their order has been cancelled
fa: ارسال ایمیل به مشتریان و اطلاع رسانی به آنها در صورت لغو سفارششان

en: Send an email to customers notifying them when their order has been placed on hold
fa: ارسال ایمیل به مشتریان و اطلاع رسانی به آنها در مورد توقف سفارششان

en: Send an email to customers notifying them when you’ve added a note to their order
fa: ارسال ایمیل به مشتریان و اطلاع‌رسانی به آنها هنگام افزودن یادداشت به سفارششان

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
fa: ارسال اعلان هنگامی که IPN از پی پال بازپرداخت را نشان می دهد،شارژ مجدد و کنسل کردن.

en: Send order details to customer
fa: جزئیات سفارش را برای مشتری ارسال کنید

en: Send password setup link (recommended)
fa: ارسال لینک تنظیم رمز عبور (توصیه می‌شود)

en: Send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns.
fa: ایمیل‌های پیگیری خرید، خبرنامه‌ها و کمپین‌های تبلیغاتی را ارسال کنید.

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
fa: ارسال جزئیات حمل و نقل بجای صورت حساب به پی پال.

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and more with Mailchimp.
fa: با Mailchimp، کمپین‌های هدفمند ارسال کنید، سبدهای خرید رها شده را بازیابی کنید و کارهای بیشتری انجام دهید.

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and much more with Mailchimp.
fa: با Mailchimp کمپین‌های هدفمند ارسال، سبدهای خرید رها شده و موارد دیگر را بازیابی کنید.

en: Send you information about your account and order
fa: اطلاعات خود را برای حساب و سفارش ارسال کنید

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
fa: اگر شما انتخاب کنید، برای شما ایمیل تبلیغاتی میفرستیم

en: Sender details
fa: جزئیات فرستنده

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
fa: کدها با یک کاما از هم جدا می شوند. با نویسه‌های عام تایید می شوند. نمونه <code>P*</code>  یکسان خواهد شد با کدپستی از PE30. همچنین با الگو نیز تایید می شوند. نمونه <code>NG1___</code> یکسان می شود با NG1 1AA ولی با NG10 1AA یکسان نمی شود

en: Separate tags with commas
fa: برچسب‌ها را با کاما از هم جدا کنید

en: Server architecture
fa: معماری سرور

en: Server architecture.
fa: معماری سرور.

en: Server environment
fa: محیط سرور

en: Server info
fa: اطلاعات سرور

en: Server info.
fa: مشخصات سرور.

en: Services
fa: خدمات

en: Session page views
fa: بازدیدهای صفحه جلسه

en: Set Status - In stock
fa: تنظیم وضعیت - موجود در انبار

en: Set Status - On backorder
fa: تغییر وضعیت - در پیش‌خرید

en: Set Status - Out of stock
fa: تنظیم وضعیت - اتمام موجودی انبار

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
fa: تنظیم یک مبلغ ثابت جهت پوشش هزینه‌های حمل و نقل.

en: Set default payment method
fa: تنظیم روش پرداخت پیشفرض

en: Set password
fa: تنظیم گذرواژه

en: Set product featured image when uploaded image file name matches product SKU.
fa: در صورتی که نام فایل تصویر بارگذاری شده با SKU محصول مطابقت داشته باشد، تصویر شاخص تنظیم شود.

en: Set product form image
fa: تنظیم تصویر فرم محصول

en: Set product image
fa: گزینش نگاره محصول

en: Set regular prices
fa: قیمت عادی

en: Set sale prices
fa: قیمت فروش ویژه

en: Set scheduled sale dates
fa: پیکربندی تاریخ‌های  فروش ویژه

en: Set the action as manual so that the order note registers as "added by user".
fa: عملکرد را روی دستی تنظیم کنید تا یادداشت سفارش به عنوان «اضافه شده توسط کاربر» ثبت شود.

en: Set the color of your headings and text. Default %s.
fa: رنگ عنوان‌ها و متن خود را تنظیم کنید. پیشفرض %s.

en: Set the name and email address you'd like your outgoing emails to use.
fa: نام و آدرس ایمیلی را که می‌خواهید ایمیل‌های خروجی‌تان استفاده کنند، تنظیم کنید.

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
fa: تنظیم کنید تا قیمت عادی به طور منظم کاهش یابد (مقدار ثابت و یا %):

en: Set up %s
fa: راه اندازی %s

en: Set up PayPal for me using this email:
fa: تنظیم کنید پی پال را برای استفاده از این ایمیل:

en: Set up Stripe for me using this email:
fa: راه اندازی استریپ برای من با استفاده از این ایمیل:

en: Set up additional payment options
fa: گزینه‌های پرداخت اضافی را تنظیم کنید

en: Set up and manage inventory for this product, including status and available quantity. %1$sManage store inventory settings%2$s
fa: موجودی این محصول از جمله وضعیت و مقدار موجود را تنظیم و مدیریت کنید. %1$sتنظیمات موجودی فروشگاه%2$s را مدیریت کنید

en: Set up payments
fa: تنظیم شیوه‌‌‌های پرداخت

en: Set up shipping costs and enter dimensions used for accurate rate calculations. %1$sHow to get started?%2$s
fa: هزینه های حمل و نقل را تنظیم کنید و ابعاد مورد استفاده برای محاسبه دقیق نرخ را وارد کنید. %1$sچگونه شروع کنیم؟%2$s

en: Set up your account for our store
fa: حساب کاربری خودتان را در فروشگاه ما بسازید

en: Set up your payment methods and accept credit and debit cards, cash, bank transfers and money from your Mercado Pago account. Offer safe and secure payments with Latin America’s leading processor.
fa: روش‌های پرداخت خود را تنظیم کنید و کارت‌های اعتباری و نقدی، پول نقد، حواله‌های بانکی و پول را از حساب Mercado Pago خود بپذیرید. با پردازنده پیشرو آمریکای لاتین پرداخت‌های ایمن و مطمئن را ارائه دهید.

en: Set variation image
fa: انتخاب تصویر متغیر

en: Set your new password.
fa: رمز عبور جدید خود را تنظیم کنید.

en: Set your store location and configure tax rate settings.
fa: مکان فروشگاه خود و تنظیمات نرخ مالیات را پیکربندی کنید.

en: Set your store location and where you'll ship to.
fa: مکان فروشگاه خود و اینکه به کجا ارسال می کنید را مشخص کنید.

en: Set your store's address, visibility, currency, language, and timezone.
fa: آدرس، قابل مشاهده بودن، واحد پول، زبان و منطقه‌ی زمانی فروشگاه خود را تنظیم کنید.

en: Setting field ID.
fa: تنظیم شناسه فیلد.

en: Setting field description.
fa: تنظیم توضیح فیلد.

en: Setting field label.
fa: تنظیم برچسب فیلد.

en: Setting field type.
fa: تنظیم نوع فیلد.

en: Setting field value.
fa: تنظیم مقدار فیلد.

en: Setting value.
fa: مقدار تنظیمات.

en: Settings
fa: پیکربندی

en: Settings below apply to all variations without manual stock management enabled.
fa: تنظیمات زیر برای همه متغیر‌ها بدون فعال بودن مدیریت انبار دستی اعمال می‌شود.

en: Settings description.
fa: توضیحات تنظیمات.

en: Settings fields.
fa: فیلدهای تنظیمات.

en: Settings for WooCommerce admin reporting.
fa: تنظیمات برای گزارش مدیریت ووکامرس.

en: Settings group ID.
fa: شناسه گروه تنظیمات.

en: Settings group.
fa: گروه تنظیمات.

en: Settings section.
fa: بخش تنظیمات.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
fa: پرداخت‌ها

en: Settings tab.
fa: زبانه تنظیمات.

en: Settings title.
fa: عنوان تنظیمات.

en: Settings.
fa: تنظیمات.

en: Setup Wizard
fa: استاد راه اندازی

en: Setup a Refund and Returns Policy page to boost your store's credibility.
fa: برای افزایش اعتبار فروشگاه خود، صفحه سیاست بازپرداخت و بازگشت را تنظیم کنید.

en: Setup shipping zones
fa: راه اندازی مناطق حمل و نقل

en: Setup wizard
fa: برنامه راهنمای راه اندازی

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
fa: افزونه‌های ووکامرس متعددی می توانند گزارش‌هایی را بنویسند که حل مشکلات را آسانتر کنند. برای این موضوع پوشه باید قابل نوشتن باشد.

en: Share
fa: اشتراک گذاری

en: Share feedback
fa: به اشتراک گذاری بازخورد

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
fa: آیتم‌های جدید را در رسانه‌های اجتماعی، در لحظه ای که آنها در فروشگاه شما فعال میشوند، به اشتراک بگذارید.

en: Shared by %s
fa: اشتراک توسط %s

en: Ship to
fa: ارسال به

en: Ship to a different address?
fa: حمل و نقل به یک آدرس متفاوت؟

en: Ship to all countries
fa: حمل و نقل به تمام کشور‌ها

en: Ship to all countries you sell to
fa: حمل و نقل به تمامی کشورهایی که محصول را می فروشید

en: Ship to specific countries
fa: ارسال به کشور‌های خاص

en: Ship to specific countries only
fa: حمل و نقل به کشور‌های خاص

en: ShipStation
fa: محل حمل

en: ShipStation icon
fa: آیکن محل حمل

en: Shipment %s
fa: مرسوله %s

en: Shipment Provider
fa: ارائه‌دهنده مرسوله

en: Shipment Tracking
fa: رهگیری مرسوله

en: Shipping
fa: حمل و نقل

en: Shipping Address
fa: آدرس حمل و نقل

en: Shipping Address 1
fa: آدرس حمل و نقل

en: Shipping Address 2
fa: ادامۀ آدرس حمل و نقل

en: Shipping City
fa: حمل و نقل شهر

en: Shipping Company
fa: حمل و نقل کمپانی

en: Shipping Country / Region
fa: کشور/منظقه ارسال

en: Shipping First Name
fa: حمل و نقل نام

en: Shipping Label
fa: برچسب حمل و نقل

en: Shipping Last Name
fa: حمل و نقل نام خانوادگی

en: Shipping Method
fa: روش حمل و نقل

en: Shipping Phone Number
fa: شماره تلفن ارسال

en: Shipping Postal/Zip Code
fa: حمل و نقل کدپستی

en: Shipping State
fa: استان مقصد

en: Shipping Zone
fa: منظقه حمل و نقل

en: Shipping address
fa: آدرس حمل و نقل

en: Shipping address.
fa: آدرس حمل و نقل.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
fa: آدرس حمل و نقل: ما از شما خواهش می‌کنیم که این را وارد کنید بنابراین ما می‌توانیم، به عنوان مثال، ما می توانیم، پیش از سفارش شما، تخمین زده و سفارش خود را به شما ارسال کنیم!

en: Shipping amount
fa: مبلغ حمل و نقل

en: Shipping class
fa: کلاس حمل و نقل

en: Shipping class ID.
fa: شناسه کلاس حمل و نقل.

en: Shipping class costs
fa: مبالغ کلاس حمل و نقل

en: Shipping class name.
fa: نام کلاس حمل و نقل.

en: Shipping class slug.
fa: نامک کلاس حمل و نقل.

en: Shipping classes
fa: کلاس‌های حمل و نقل

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
fa: کلاس‌های حمل و نقل توسط روش‌های حمل و نقل مشخصی جهت گروه بندی محصولات مشابه، استفاده شده اند.

en: Shipping costs are calculated during checkout.
fa: هزینه حمل‌ و نقل در هنگام پرداخت محاسبه می شود.

en: Shipping costs updated.
fa: مبلغ حمل و نقل بروزرسانی شد.

en: Shipping destination
fa: مقصد حمل و نقل

en: Shipping destination address.
fa: آدرس مقصد حمل و نقل.

en: Shipping details
fa: جزئیات حمل و نقل

en: Shipping instance ID.
fa: آیدی نمونه حمل.

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
fa: حمل و نقل درحال حاضر فعال است، اما هیچ شیوه حمل و نقلی برای مناطق حمل و نقل اضافه نکرده‌اید.

en: Shipping is disabled.
fa: حمل و نقل غیرفعال شده است.

en: Shipping lines data.
fa: خط اطلاعات حمل و نقل.

en: Shipping location(s)
fa: محل(های) حمل و نقل

en: Shipping method
fa: روش حمل و نقل

en: Shipping method ID (e.g., flat_rate, free_shipping).
fa: شناسه روش ارسال (مثلا: flat_rate، free_shipping).

en: Shipping method ID is required.
fa: شناسه (ID) روش حمل و نقل ضروری است.

en: Shipping method ID.
fa: شناسه روش حمل و نقل.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
fa: روش حمل و نقل نتوانست اضافه شود. لطفا دوباره سعی کنید.

en: Shipping method could not be removed. Please retry.
fa: روش ارسال قابل حذف نیست. لطفا دوباره امتحان کنید.

en: Shipping method customer facing title.
fa: عنوان روش حمل و نقل نمایان برای مشتری.

en: Shipping method description.
fa: توضیح روش حمل و نقل.

en: Shipping method enabled status.
fa: وضعیت فعال بودن روش حمل و نقل.

en: Shipping method instance ID.
fa: شناسه نمونه روش حمل و نقل.

en: Shipping method name.
fa: نام روش حمل و نقل.

en: Shipping method settings.
fa: تنظیمات روش حمل و نقل.

en: Shipping method sort order.
fa: ترتیب مرتب کردن روش حمل و نقل.

en: Shipping method title.
fa: عنوان روش حمل و نقل.

en: Shipping method(s)
fa: روش(های) حمل و نقل

en: Shipping methods
fa: روش‌های حمل و نقل

en: Shipping methods do not support trashing.
fa: روش‌های حمل و نقل از سطل زباله پشتیبانی نمی کنند.

en: Shipping methods for this zone.
fa: روش‌های ارسال برای این منطقه

en: Shipping name
fa: نام حمل و نقل

en: Shipping only
fa: فقط حمل و نقل

en: Shipping options will be updated during checkout.
fa: گزینه های حمل و نقل در هنگام پرداخت به روز می شوند.

en: Shipping settings
fa: تنظیمات حمل و نقل

en: Shipping tax
fa: مالیات حمل و نقل

en: Shipping tax amount
fa: مبلغ مالیات حمل و نقل

en: Shipping tax class
fa: کلاس مالیاتی حمل و نقل

en: Shipping tax class based on cart items
fa: کلاس مالیاتی حمل و نقل بر اساس آیتم‌های سبد خرید

en: Shipping tax total.
fa: مجموع مالیات حمل و نقل.

en: Shipping tax.
fa: مالیات حمل و نقل.

en: Shipping to %s.
fa: حمل و نقل به %s.

en: Shipping via %s
fa: ارسال از طریق %s

en: Shipping zone location code.
fa: کد محل منطقه حمل و نقل.

en: Shipping zone location type.
fa: نوع محل منطقه حمل و نقل.

en: Shipping zone name.
fa: نام منطقه حمل و نقل.

en: Shipping zone order.
fa: ترتیب منطقه حمل و نقل.

en: Shipping zones
fa: مناطق حمل و نقل

en: Shipping zones do not support trashing.
fa: مناطق حمل و نقل، از سطل زباله پشتیبانی نمی کنند.

en: Shipping, taxes, and discounts calculated at checkout.
fa: حمل و نقل، مالیات، و تخفیف‌ها در هنگام پرداخت محاسبه می‌شوند.

en: Shipping:
fa: حمل و نقل:

en: Shop
fa: فروشگاه

en: Shop All
fa: خرید همه

en: Shop Now
fa: اکنون خرید کنید

en: Shop Page
fa: صفحه فروشگاه

en: Shop and search results
fa: نتایج جستجو و فروشگاه

en: Shop base
fa: فروشگاه‌محور

en: Shop base address
fa: آدرس اصلی فروشگاه

en: Shop base with category
fa: فروشگاه‌محور با دسته‌بندی

en: Shop by Category
fa: خرید بر اساس دسته

en: Shop chairs
fa: صندلی‌های فروشگاهی

en: Shop country/region
fa: کشور/منطقه فروشگاه

en: Shop for the best shipping rates, and access pre-negotiated discounted rates.
fa: بهترین نرخ‌های حمل و نقل را خریداری کنید و به نرخ‌های تخفیفی از قبل مذاکره شده دسترسی داشته باشید.

en: Shop home decor
fa: فروشگاه دکوراسیون منزل

en: Shop new arrivals
fa: خرید محصولات جدید

en: Shop now
fa: اکنون خرید کنید

en: Shop only
fa: فقط فروشگاه

en: Shop order
fa: سفارش خرید

en: Shop page
fa: برگه فروشگاه

en: Shop page display
fa: نمای برگه فروش

en: Shop pages
fa: برگه‌های فروشگاه

en: Shop the sale
fa: خرید فروش

en: Shop vinyl records
fa: فروشگاه صفحات وینیل

en: Short description
fa: توضیح کوتاه

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
fa: اگر شما نیازمند کمک درک،کاربرد یا توسعه ووکامرس دارید، <a href="%s">s بخوانید مستندات مارا</a>. می توانید همه نوع منابع شامل snippets، آموزش‌ها و موارد بیشتر را بیابید.

en: Show
fa: نمایش

en: Show "verified owner" label on customer reviews
fa: نمایش برچسب «مالک تاییدشده» برای دیدگاه‌های مشتری

en: Show Price
fa: نمایش قیمت

en: Show Suggestions
fa: نمایش پیشنهادات

en: Show a grid of brand thumbnails.
fa: شبکه‌ای از بندانگشتی‌های برند را نشان دهید.

en: Show advanced options
fa: نمایش گزینه‌های حرفه ای

en: Show all types
fa: نمایش همه نوع

en: Show as dropdown
fa: به صورت دراپ داون نشان بده

en: Show categories
fa: نمایش دسته‌ها

en: Show categories &amp; products
fa: نمایش دسته‌ها و محصولات

en: Show context
fa: نمایش نوشته

en: Show custom fields
fa: نمایش فیلدهای سفارشی

en: Show description
fa: نمایش توضیحات

en: Show details
fa: نمایش جزئیات

en: Show hidden products
fa: نمایش محصولات مخفی

en: Show hierarchy
fa: سلسله مراتب را نشان بده

en: Show if is a compound tax rate.
fa: اگر یک نرخ مالیاتی ترکیبی است، نشان بده.

en: Show more details
fa: نمایش جزییات بیشتر

en: Show more…
fa: نمایش بیشتر…

en: Show password
fa: نمایش رمز عبور

en: Show product counts
fa: نمایش شمارگان محصول

en: Show products
fa: نمایش محصولات

en: Show subcategories
fa: نمایش زیردسته‌ها

en: Show subcategories &amp; products
fa: نمایش زیر دسته‌ها و محصولات

en: Showcase your products with Pinterest
fa: محصولات خود را در پینترست به نمایش بگذارید

en: Showing all %1$d result | Showing all %1$d results
fa[0]: نمایش همه %1$d نتیجه

en: Showing reports for:
fa: نمایش گزارش برای:

en: Showing the single result
fa: در حال نمایش یک نتیجه

en: Shown to customers on the product page.
fa: در صفحه محصول به مشتریان نشان داده می شود.

en: Shows brands in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing products.
fa: برندها را در یک ویجت نشان می‌دهد که به شما امکان می‌دهد هنگام مشاهده محصولات، لیست محصولات را محدودتر کنید.

en: Shows if backorders are allowed.
fa: نشان بده پیش خریدها مجازند.

en: Shows if the product can be bought.
fa: نشان بده اگر محصول می تواند خریداری شود.

en: Shows if the product is on backordered.
fa: نشان بده اگر محصول در حالت پیش خرید است.

en: Shows if the product is on sale.
fa: نشان بده اگر محصول در حال فروش ویژه است.

en: Shows if the product need to be shipped.
fa: نشان بده اگر محصول نیاز به ارسال دارد.

en: Shows if the product needs to be configured before it can be bought.
fa: نشان می دهد که آیا محصول قبل از خرید نیاز به پیکربندی دارد یا خیر.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
fa: نشان بده نویسنده دیدگاه خریدار محصول است یا خیر.

en: Shows if the variation can be bought.
fa: اگر متغیر را می توان خرید نشان می دهد.

en: Shows if the variation is on backordered.
fa: نشان می دهد که آیا این متغیر در سفارش مجدد است.

en: Shows if the variation is on sale.
fa: اگر متغیر بصورت فروش ویژه باشد نشان داده می شود.

en: Shows where the order was created.
fa: نشان بده سفارش کجا ایجاد شده است.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
fa: خواه ناخواه نشان می دهد که حمل و نقل محصول مشمول مالیات می شود.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
fa: نشان دهید / تعریف کنید که یادداشت تنها برای ارجاع است یا برای مشتری (کاربر مطلع خواهد شد) است.

en: Sign Up
fa: نام‌نویسی

en: Sign-up successful
fa: ثبت‌نام با موفقیت انجام شد

en: Signed up
fa: ثبت‌نام شده

en: Signed-up customers
fa: مشتریان ثبت‌نام شده

en: Signups
fa: نام نویسی‌ها

en: Simple Product Template
fa: قالب تک محصول

en: Simple product
fa: محصول ساده

en: Simplified shipping with:
fa: حمل و نقل ساده با:

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
fa: به دلیل اینکه مرورگر شما جاوا اسکریپت را پشتیبانی نمی کند ، یا غیر فعال است ، لطفا کلیک کنید روی %1$sبروزرسانی جمع %2$s  قبل از اینکه سفارش خود را ثبت کنید.در صورتیکه این کار را نکنید ممکن است مبلغ قابل پرداخت شما بیش از چیزی که در بالا مشخص شده است باشد.

en: Sip, Shop, Savor
fa: بنوش، بخر، بچش

en: Sisak-Moslavina County
fa: شهرستان سیساک-موسلاوینا

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
fa: سیستان و بلوچستان

en: Sit back and relax
fa: راحت بنشین و استراحت کن

en: Site
fa: سایت

en: Site Title
fa: عنوان سایت

en: Site URL.
fa: آدرس سایت.

en: Site Visibility
fa: قابلیت مشاهده سایت

en: Site address (URL)
fa: آدرس سایت

en: Site visibility
fa: قابلیت مشاهده سایت

en: Site visibility badge
fa: نشان رویت‌پذیری

en: Size
fa: اندازه

en: Skip importing existing order data.
fa: صرف نظر کردن از درون‌ریزی اطلاعات سفارش موجود.

en: Skip setup
fa: رد کردن راه اندازی

en: Skip this step
fa: از این مرحله بگذر

en: Slug
fa: نامک

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
fa: نامک "%s" پپیش از این بکار رفته است. خواهشمند است آنرا تغییر دهید.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
fa: نامک "%s" درست نیست زیرا این مورد پیش از این بکار رفته است. خواهشمند است نامک دیگری بنویسید.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
fa: نامک "%s" بسیار طولانی است (بیشینه 28 کاراکتر). خواهشمندیم آنرا کوتاهتر کنید.

en: Slug (unique identifier) can be left blank and auto-generated, or you can enter one
fa: نامک (شناسه منحصر بفرد) را می‌توان خالی گذاشت و به طور خودکار تولید کرد یا می‌توانید یکی وارد کنید

en: Slug automatically generated from the product name.
fa: نامک بصورت خودکار از نام محصول تولید گردید.

en: Slug identifier for the resource.
fa: نامک منحصر به فرد برای منبع.

en: Slug of the resource.
fa: عدد Slug منبع.

en: Small
fa: کوچک

en: Social Media
fa: شبکه اجتماعی

en: Sofia District
fa: مناطق صوفیه

en: Sol
fa: سول

en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
fa[0]: موارد در %1$d در %2$d روز فروخته شده است

en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
fa: %1$s فروخته شده در %2$d روز گذشته

en: Sold individually
fa: فروش تکی

en: Sold individually?
fa: فروش به صورت جداگانه؟

en: Some details of your shipment have recently been updated. This may include tracking information, item contents, or delivery status.
fa: برخی جزئیات مرسوله شما به‌تازگی به‌روزرسانی شده‌اند. این اطلاعات ممکن است شامل جزئیات رهگیری، محتویات آیتم‌ها یا وضعیت تحویل باشد.

en: Some subscription data may be temporarily unavailable. Please refresh the page in a few minutes to try again.
fa: برخی از داده های اشتراک ممکن است به طور موقت در دسترس نباشند. لطفاً چند دقیقه دیگر صفحه را بازخوانی کنید تا دوباره امتحان کنید.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
fa: برخی وبسرویس‌ها مانند حمل و نقل و درگاه‌ها از SOAP برای ارسال و دریافت اطلاعات بین سرور‌ها استفاده می کنند، برای مثال، درگاه‌های بانکی ملت و حمل و نقل FedEx به SOAP برای نصب نیاز دارند.

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
fa: شخصی درخواست رمز جدیدی برای حساب کاربری زیر را در %s داده است:

en: Something big is brewing! Our store is in the works and will be launching soon!
fa: یه اتفاق بزرگ در راهه! فروشگاه ما در حال ساخت هست و به زودی راه اندازی میشه!

en: Something big is brewing! Our store is in the works – Launching shortly!
fa: اتفاق بزرگی در راه است! فروشگاه ما در حال ساخت است - به زودی راه اندازی خواهد شد!

en: Something went wrong when trying to restore order %d from the trash. It could not be restored.
fa: هنگام تلاش برای بازیابی سفارش %d از زباله‌دان، مشکلی پیش آمد. قابل بازیابی نبود.

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
fa: ببخشید، ایرادی در پاک کردن کدتخفیف وجود دارد.

en: Sorry to see you go.
fa: از رفتن شما ناراحتیم.

en: Sorry! We couldn't contact Jetpack just now 😭. Please make sure that your site is visible over the internet, and that it accepts incoming and outgoing requests via curl. You can also try to connect to Jetpack again, and if you run into any more issues, please contact support.
fa: با عرض پوزش! ما هم اکنون نتوانستیم با جت پک ارتباط برقرار کنیم 😭. لطفا اطمینان حاصل کنید که سایت شما در اینترنت قابل مشاهده است، و درخواست‌های ورودی و خروجی را از طریق curl قبول می کند. شما همچنین می توانید سعی کنید تا دوباره به جت پک متصل شوید، و اگر شما با هر گونه مسائل دیگر برخورد کردید، لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

en: Sorry! We tried, but we couldn't connect Jetpack just now 😭. Please go to the Plugins tab to connect Jetpack, so that you can finish setting up your store.
fa: با عرض پوزش! ما سعی کردیم، اما هم اکنون نتوانستیم با جت پک ارتباط برقرار کنیم 😭. لطفا به برگه افزونه‌ها جهت ارتباط با جت پک بروید، تا بتوانید تنظیمات فروشگاه خود را به پایان برسانید.

en: Sorry! We tried, but we couldn't install Jetpack for you 😭. Please go to the Plugins tab to install it, and finish setting up your store.
fa: با عرض پوزش! ما سعی کردیم، اما ما نمی توانیم جت پک را برای شما نصب کنیم 😭. برای نصب آن، به برگه افزونه‌ها بروید، و تنظیم فروشگاه خود را پایان دهید.

en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
fa: با عرض پوزش، "%s" دیگر موجود نیست، بنابراین این سفارش را نمی توان پرداخت کرد. از هر گونه دلخوری پیش آمده پوزش می طلبیم.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
fa: متاسفانه موجودی انبار کمتر از %s است. خواهشمندیم سبد خرید خود را ویرایش کنید. عذرخواهی ما را بابت این مشکل پذیرا باشید.

en: Sorry, %1$s cannot be updated via this endpoint for a user with role %2$s.
fa: متاسفانه ! %1$s نمی‌تواند از طریق این ارجاع برای کاربری با نقش %2$s بروز رسانی شود.

en: Sorry, coupon "%1$s" is not applicable to the categories: %2$s.
fa: متاسفانه، کوپن "%1$s" برای دسته‌های %2$s قابل استفاده نیست.

en: Sorry, coupon "%1$s" is not applicable to the products: %2$s.
fa: متاسفانه، کوپن "%1$s" برای محصولات %2$s قابل استفاده نیست.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
fa: متاسفانه ! کد تخفیف "%s" قبلا اعمال شده و نمی‌توان همراه با کدهای تخفیف دیگر استفاده کرد.

en: Sorry, coupon "%s" is not applicable to selected products.
fa: با عرض پوزش، کد تخفیف "%s" برای محصولات انتخابی قابل اعمال نیست.

en: Sorry, coupon "%s" is not applicable to your cart contents.
fa: متاسفانه، کوپن "%s" برای محتویات سبد خرید شما قابل استفاده نیست.

en: Sorry, coupon "%s" is not valid for sale items.
fa: متاسفانه، کوپن "%s" برای اقلام حراج معتبر نیست.

en: Sorry, creating the product with template failed.
fa: با عرض پوزش، ایجاد محصول با الگو انجام نشد.

en: Sorry, experiment_name is required.
fa: متاسفانه ! experiment_name ضروری است.

en: Sorry, fetching downloads data failed.
fa: متاسفانه ! واکشی داده دانلود ناموفق بود.

en: Sorry, fetching performance indicators failed.
fa: متاسفانه ! واکشی شاخص‌های عملکرد ناموفق بود.

en: Sorry, fetching revenue data failed.
fa: متاسفانه ! واکشی داده‌های درآمد ناموفق بود.

en: Sorry, fetching tax data failed.
fa: متاسفانه ! واکشی داده مالیات ناموفق بود.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
fa: متاسفانه به نظر می رسد در حال حاضر هیچ روش پرداختی برای مکانی که انتخاب کرده اید موجود نمی باشد. در صورتیکه نیاز به کمک داشتید با ما تماس بگیرید.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
fa: با عرض پوزش، به نظر می‌رسد هیچ روش پرداختی موجود نیست. اگر به کمک نیاز دارید یا می‌خواهید ترتیبات دیگری را انجام دهید، لطفا با ما تماس بگیرید.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
fa: متاسفانه ! به نظر می‌رسد کد تخفیف "%s" معتبر نیست - کد تخفیف از سفارش شما حذف شد.

en: Sorry, no dismissable task with that ID was found.
fa: متاسفانه کار غیرواجبی با آن شناسه پیدا نشد.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
fa: با عرض پوزش، هیچ کالايی مطابق انتخاب شما یافت نشد. لطفا ترکیب دیگری را انتخاب کنید.

en: Sorry, no snoozeable task with that ID was found.
fa: متاسفانه ! هیچ کاری که قابل به تعویق انداختن باشد با آن شناسه پیدا نشد.

en: Sorry, no task with that ID was found.
fa: متاسفانه ! هیچ کاری برای آن شناسه پیدا نشد.

en: Sorry, that task list was not found
fa: با عرض پوزش، لیست وظایف(کارها) پیدا نشد

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
fa: با عرض پوزش، سفارش پیدا نشد. اگر شما دچار مشکل پیدا کردن جزئیات سفارش خود شده اید، لطفا با ما تماس بگیرید.

en: Sorry, the sample products data file was not found.
fa: متاسفانه ! فایل داده محصولات نمونه یافت نشد.

en: Sorry, there has been an error.
fa: ببشخید، ایرادی پیش آمد.

en: Sorry, there is no export with that ID.
fa: با عرض پوزش، هیچ برون‌بری با آن شناسه وجود ندارد.

en: Sorry, there is no note with that ID.
fa: با عرض پوزش، هیچ یادداشتی با آن شناسه وجود ندارد.

en: Sorry, there is no resource with that ID.
fa: ببخشید، منبعی با این شناسه وجود ندارد.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the brands of selected products.
fa: با عرض پوزش، این کوپن برای برندهای محصولات انتخابی قابل استفاده نیست.

en: Sorry, this download has expired
fa: متاسفانه این دانلود منقضی شده است

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
fa: متاسفانه این سفارش نامعتبر است و اجازه پرداخت ندارید.

en: Sorry, this order requires a shipping option.
fa: با عرض پوزش، این سفارش به گزینۀ حمل و نقل نیاز دارد.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
fa: متاسفانه ! این محصول قابل خریداری نیست.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
fa: با عرض پوزش، این کالا در دسترس نیست. لطفا ترکیب دیگری را انتخاب کنید.

en: Sorry, users with %1$s role cannot be deleted via this endpoint. Allowed roles: %2$s
fa: متاسفانه ! کاربرانی که نقش %1$s دارند را نمی‌توان از طریق این ارجاع حذف کرد. نقش‌های مجاز: %2$s

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
fa: با عرض پوزش، ما نمیتوانیم فروشگاه شما را به جت پک وصل کنیم

en: Sorry, we do not allow orders from the provided country (%s)
fa: متاسفانه ! ما سفارشات از کشور مشخص شده را مجاز نمی دانیم (%s)

en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
fa: متاسفانه تعداد موجودی محصول «%1$s» از تعداد مورد نیاز شما کمتر است و هم اکنون %2$s عدد از این محصول برای سفارش در انبار موجود است. بابت مشکل پیش آمده پوزش میخواهیم.

en: Sorry, we do not ship orders to the provided country (%s)
fa: متاسفانه ! ما سفارشات را به کشور مشخص نشده ارسال نمی کنیم (%s)

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
fa: متاسفانه! شما برای دستکاری در این منابع اجازه ندارید.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
fa: با عرض پوزش، شما مجاز به تغییر نوع نظر نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to create new pages.
fa: متاسفانه ! شما اجازه ایجاد برگه‌های جدید را ندارید.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
fa: متاسفانه نمی توانید منابع را ایجاد کنید.

en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
fa: متاسفانه شما اجازه ندارید %s حذف کنید.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
fa: متاسفانه نمی توانید این منابع را حذف کنید.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
fa: متاسفانه نمی توانید منابع را ویرایش کنید.

en: Sorry, you are not allowed to hide task lists.
fa: متاسفانه شما مجاز نیستید وظایف(کارها) را ویرایش کنید.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
fa: متاسفانه ! شما مجاز به نصب پوسته‌ها در این سایت نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
fa: متاسفیم، شما مجاز به انجام این عمل نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve onboarding tasks.
fa: متاسفانه ! شما اجازه بازیابی وظایف آماده‌سازی را ندارید.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve product form data.
fa: متاسفانه ! شما مجاز به دریافت داده‌های فرم محصول نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to snooze onboarding tasks.
fa: متاسفانه ! شما اجازه به تعویق انداختن وظایف آماده‌سازی را ندارید.

en: Sorry, you are not allowed to upload this file type.
fa: متاسفانه ! شما مجاز به بارگذاری این نوع فایل نیستید.

en: Sorry, you cannot create dummy products.
fa: متاسفانه ! شما نمی‌توانید محصولات ساختگی ایجاد کنید.

en: Sorry, you cannot create new resource.
fa: شما نمی توانید منابع جدید ایجاد کنید.

en: Sorry, you cannot create resources.
fa: متاسفانه ! شما نمی‌توانید منابع ایجاد کنید.

en: Sorry, you cannot delete resources.
fa: متاسفانه ! شما نمی‌توانید منابع را حذف کنید.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
fa: شما نمی توانید منابع را حذف کنید.

en: Sorry, you cannot edit this resource.
fa: با عرض پوزش، شما نمی توانید این منبع را ویرایش کنید.

en: Sorry, you cannot export WooCommerce Blueprints.
fa: متاسفیم، شما نمی‌توانید طرح‌های ووکامرس را خروجی بگیرید.

en: Sorry, you cannot import WooCommerce Blueprints.
fa: متاسفیم، شما نمی‌توانید طرح‌های ووکامرس را وارد کنید.

en: Sorry, you cannot list resources.
fa: متاسفانه نمی توانید منابع را لیست کنید.

en: Sorry, you cannot manage plugins.
fa: متاسفانه ! شما نمی‌توانید افزونه‌ها را مدیریت کنید.

en: Sorry, you cannot manage themes.
fa: با عرض پوزش، نمی توانید پوسته ها را مدیریت کنید.

en: Sorry, you cannot manage these options.
fa: ببخشید، شما نمیتوانید این تنظیمات را مدیریت کنید.

en: Sorry, you cannot update resource.
fa: شما نمی توانید منابع را بروزرسانی کنید.

en: Sorry, you cannot update resources.
fa: متاسفیم، شما نمی‌توانید منابع را به‌روزرسانی کنید.

en: Sorry, you cannot view marketing channels.
fa: با عرض پوزش، شما نمی‌توانید کانال‌های بازاریابی را مشاهده کنید.

en: Sorry, you cannot view resources.
fa: متاسفانه ! شما نمی‌توانید منابع را مشاهده کنید.

en: Sorry, you cannot view these options.
fa: ببخشید، شما نمیتوانید این گزینه‌ها را مشاهده کنید.

en: Sorry, you cannot view this resource.
fa: متاسفانه نمی توانید منابع را مشاهده کنید.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
fa: متاسفانه دسترسی شما برای دانلود این فایل محدود شده است

en: Sorry, you must be logged in to reply to a review.
fa: با عرض پوزش، شما باید وارد شوید تا بتوانید به نقد و بررسی پاسخ دهید.

en: Sorry, you post telemetry data.
fa: با عرض پوزش، شما داده‌های دورسنجی را ارسال می‌کنید.

en: Sorry, your order on %1$s was unsuccessful. Your order details are below, with a link to try your payment again: %2$s
fa: متاسفانه ! سفارش شما در %1$s ناموفق بود. جزئیات سفارش شما در زیر آمده است، با پیوندی برای تلاش دوباره برای پرداخت: %2$s

en: Sorry, your order was unsuccessful
fa: با عرض پوزش، سفارش شما ناموفق بود

en: Sorry, your session has expired.
fa: متاسفانه زمان شما به اتمام رسید.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
fa: متاسفانه وقت شما به اتمام رسید، <a href="%s" class="wc-backward">بازگشت به فروشگاه</a>

en: Sort ascending or descending.
fa: مرتب سازی صعودی یا نزولی.

en: Sort by
fa: مرتب‌سازی بر اساس

en: Sort by average rating
fa: مرتب‌سازی بر اساس امتیاز

en: Sort by latest
fa: مرتب‌سازی بر اساس جدیدترین

en: Sort by most recent
fa: نمایش به ترتیب جدیدترین‌ها

en: Sort by popularity
fa: مرتب‌سازی بر اساس محبوبیت

en: Sort by price (asc)
fa: مرتب‌سازی قیمت (صعودی)

en: Sort by price (desc)
fa: مرتب‌سازی قیمت (نزولی)

en: Sort by price: high to low
fa: مرتب‌سازی بر اساس گرانترین

en: Sort by price: low to high
fa: مرتب‌سازی بر اساس ارزانترین

en: Sort by tax class.
fa: مرتب‌سازی بر اساس کلاس مالیاتی.

en: Sort by term property.
fa: ترتیب براساس شرایط ویژگی.

en: Sort by:
fa: ترتیب بر اساس:

en: Sort code
fa: شماره حساب

en: Sort collection by object attribute.
fa: مجموعه مرتب‌سازی بر اساس ویژگی محصول.

en: Sort collection by resource attribute.
fa: مجموعه مرتب‌سازی بر اساس ویژگی منابع.

en: Sorted by average rating
fa: مرتب‌سازی بر اساس میانگین امتیاز

en: Sorted by latest
fa: مرتب‌سازی بر اساس جدیدترین

en: Sorted by popularity
fa: مرتب‌سازی بر اساس محبوبیت

en: Sorted by price: high to low
fa: مرتب‌سازی بر اساس قیمت: زیاد به کم

en: Sorted by price: low to high
fa: مرتب‌سازی بر اساس قیمت: کم به زیاد

en: Sorting
fa: مرتب‌سازی

[ctx: Sorting order]
en: Order
fa: ترتیب

en: Sound like no other
fa: بی‌همتا در صدا

en: Source
fa: منبع

en: Source logger must be configured before running a migration
fa: گزارشگر منبع باید قبل از اجرای مهاجرت پیکربندی شود

en: Source of note.
fa: منبع یادداشت.

en: Source of the note.
fa: منبع این یادداشت.

en: Source platform
fa: پلتفرم منبع

en: Source store must be configured before running a migration
fa: ذخیره منبع باید قبل از اجرای مهاجرت پیکربندی شود

en: Source type
fa: نوع منبع

en: Source: %s
fa: منبع: %s

en: South America
fa: آمریکای جنوبی

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
fa: خراسان جنوبی

en: Specific Countries
fa: کشورهای خاص

en: Specific countries
fa: کشورهای خاص

en: Specified file failed upload test.
fa: فایل مشخص شده تست بارگذاری نشد.

en: Split-Dalmatia County
fa: شهرستان اسپلیت-دالماتیا

en: Sports and recreation
fa: ورزش و سرگرمی

en: Square
fa: مربع

en: Staff picks
fa: گزیده‌های کارکنان

en: Standard
fa: استاندارد

en: Standard fonts
fa: فونت‌های استاندارد

en: Standard product
fa: محصول استاندارد

en: Standard rate
fa: نرخ استاندارد

en: Standard rates
fa: نرخ‌های استاندارد

en: Star ratings should be required, not optional
fa: امتیازدهی باید ضروری باشد نه دلخواه

en: Start Import
fa: شروع درون‌ریزی

en: Start accepting payments on your store!
fa: شروع به پذیرش پرداخت‌ها در فروشگاه خود کنید!

en: Start by adding the first product to your store. You can add your products manually, via CSV, or import them from another service.
fa: با افزودن اولین محصول به فروشگاه خود شروع کنید. می‌توانید محصولات خود را به صورت دستی، از طریق فایل CSV اضافه کنید یا آنها را از سرویس دیگری وارد کنید.

en: Start converting
fa: آغاز تبدیل

en: Start converting order coupon data to the simplified format
fa: آغاز تبدیل داده‌های کوپن سفارش، به فرمت ساده شده

en: Start date of sale price, as GMT.
fa: زمان شروع فروش ویژه براساس GMT.

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
fa: زمان شروع فروش ویژه براساس ناحیه زمانی سایت.

en: Start date of sale price.
fa: تاریخ شروع فروش ویژه.

en: Start selling
fa: فروشتان را آغاز کنید

en: Start shopping
fa: شروع به خرید کنید

en: Start using new features that are being progressively rolled out to improve the store management experience.
fa: شروع به استفاده از ویژگی‌های جدیدی کنید که به تدریج برای بهبود تجربه مدیریت فروشگاه در حال گسترش است.

en: Start your online clothing store
fa: فروشگاه لباس آنلاین خود را راه اندازی کنید

en: Started processing action %s
fa: پردازش فعالیت شروع شده %s

en: Starting a fashion website is exciting but it may seem overwhelming as well. In this article, we'll walk you through the setup process, teach you to create successful product listings, and show you how to market to your ideal audience.
fa: راه‌اندازی یک وب‌سایت مد هیجان‌انگیز است، اما ممکن است سخت به نظر برسد. در این مقاله، شما را از طریق فرآیند راه‌اندازی راهنمایی می‌کنیم، به شما یاد می‌دهیم که فهرست‌های محصول موفقی ایجاد کنید، و به شما نشان می‌دهیم که چگونه برای مخاطبان ایده‌آل خود بازاریابی کنید.

en: Starting cleanup for %d order... | Starting cleanup for %d orders...
fa[0]: پاکسازی برای %d سفارش آغاز شد...

en: State
fa: استان

en: State / County
fa: استان

en: State / County or state code
fa: کد استان

en: State / Zone
fa: استان / منطقه

en: State code
fa: کد استان

en: State code.
fa: کد استان.

en: State.
fa: استان.

en: State/County
fa: استان

en: State/County (optional)
fa: ایالت/شهرستان (اختیاری)

en: State/County code, or name of the state, county, province, or district.
fa: کد ایالت / شهرستان ، یا نام ایالت ، شهرستان ، استان یا منطقه.

en: Stats about coupons.
fa: آمار کدهای تخفیف.

en: Stats about groups of customers.
fa: آمار مربوط به گروه‌های مشتریان.

en: Stats about orders.
fa: آمار سفارش‌ها.

en: Stats about product categories.
fa: آمار دسته‌های محصول.

en: Stats about product downloads.
fa: آمار بارگیری محصول.

en: Stats about products.
fa: آمار محصولات.

en: Stats about revenue.
fa: آمار درآمد.

en: Stats about taxes.
fa: آمار مالیات‌ها.

en: Stats about variations.
fa: آمار مربوط به متغیر‌ها.

en: Status
fa: وضعیت

en: Status of note.
fa: وضعیت یادداشت.

en: Status of the marketing channel's product listings.
fa: وضعیت لیست محصولات کانال بازاریابی.

en: Status of the order.
fa: وضعیت سفارش.

en: Status of the payment returned by the gateway. One of success, pending, failure, error.
fa: وضعیت پرداختی که توسط دروازه برگشت داده شده است. یکی از موفقیت ها، در انتظار، شکست، خطا.

en: Status of the review.
fa: وضعیت نقد.

en: Status report information
fa: اطلاعات گزارش وضعیت

en: Status:
fa: وضعیت:

en: Status: %s
fa: وضعیت : %s

en: Status: {{label}}
fa: وضعیت: {{label}}وضعیت: {{label}}

en: Statuses that require extra action on behalf of the store admin.
fa: وضعیت هایی که نیاز به اقدام اضافی از طرف مدیر فروشگاه دارند.

en: Statuses that should not be included when calculating report totals.
fa: وضعیت هایی که نباید هنگام محاسبه مجموع گزارش ها لحاظ شوند.

en: Stay in the loop
fa: ماندن در این چرخه

en: Step
fa: گام

en: Stick to one key per client: this makes it easier to revoke access in the future for a single client, without causing disruption for others.
fa: به هر کلاینت یک کلید اختصاص دهید: این کار لغو دسترسی در آینده برای یک کلاینت را آسان‌تر می‌کند، بدون اینکه اختلالی برای دیگران ایجاد شود.

en: Stock
fa: انبار

en: Stock Keeping Unit
fa: شناسه اختصاصی محصول

en: Stock Keeping Unit.
fa: واحد نگهداری موجودی.

[ctx: Stock Notification confirm notification]
en: Confirm
fa: تائید

en: Stock Notifications
fa: آگاه‌سازی‌های موجودی

en: Stock availability class.
fa: کلاس موجودی انبار.

en: Stock availability text.
fa: متن موجودی انبار.

en: Stock display format
fa: نحوه نمایش موجودی انبار

en: Stock keeping unit, if applicable.
fa: واحد نگهداری انبار، در صورت وجود.

en: Stock levels increased:
fa: سطح موجودی افزایش یافت:

en: Stock levels reduced:
fa: سطح موجودی کاهش یافت:

en: Stock management
fa: مدیریت موجودی

en: Stock management at product level.
fa: مدیریت انبار در سطح محصول.

en: Stock management at variation level.
fa: فعال کردن این گزینه سبب فعال کردن اداره انبار در تراز متغیر می شود.

en: Stock management disabled in store settings
fa: مدیریت موجودی در تنظیمات فروشگاه غیرفعال است

en: Stock notifications
fa: آگاه‌سازی‌های موجودی

en: Stock qty
fa: تعداد موجودی

en: Stock quantity
fa: موجودی انبار

en: Stock quantity.
fa: موجودی انبار.

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
fa: موجودی انبار. اگر این محصول متغیر است این مقدار برای کنترل انبار برای همه متغیرها استفاده می شود، مگر اینکه در سطح متغیر موجودی تعریف می کنید.

en: Stock status
fa: وضعیت موجودی انبار

en: Stock status.
fa: وضعیت موجودی.

en: Stock: %d
fa: موجودی: %d

en: Stop converting
fa: توقف تبدیل

en: Stop converting order coupon data to the simplified format
fa: توقف تبدیل داده‌های کوپن سفارش، به فرمت ساده شده

en: Stop sync
fa: توقف همگام‌سازی

en: Stopped the insanity for %d second | Stopped the insanity for %d seconds
fa[0]: خرابی را برای %d ثانیه متوقف کرد

en: Store
fa: فروشگاه

en: Store Address
fa: آدرس فروشگاه

en: Store Email
fa: ایمیل فروشگاه

en: Store Information
fa: اطلاعات فروشگاه

en: Store Name
fa: نام فروشگاه

en: Store Notice
fa: اطلاعیه فروشگاه

en: Store URL
fa: URL فروشگاه

en: Store coming soon
fa: فروشگاه به زودی راه‌اندازی می‌شود

en: Store connected successfully.
fa: فروشگاه با موفقیت متصل شد.

en: Store details
fa: جزئیات فروشگاه

en: Store downtime means lost sales. One-click restores get you back online quickly if something goes wrong.
fa: تعطیلی فروشگاه به معنای از دست دادن فروش است. اگر مشکلی پیش بیاید، با یک کلیک بازیابی می‌شود.

en: Store email address.
fa: آدرس ایمیل فروشگاه.

en: Store emails have had an upgrade!
fa: ایمیل‌های فروشگاه ارتقا یافته‌اند!

en: Store monitoring
fa: نظارت فروشگاه

en: Store name
fa: نام فروشگاه

en: Store notice
fa: اعلان فروشگاه

en: Store setup
fa: برپایی فروشگاه

en: Store stats
fa: آمار فروشگاه

en: Store-wide threshold (%d)
fa: آستانه موجودی فروشگاه (%d)

en: Storefront Theme
fa: قالب استورفرانت (Storefront)

en: Storefront icon
fa: آیکون Storefront

en: Street address
fa: آدرس خیابان

en: String based identifier for the term.
fa: شناسۀ مبتنی بر رشته برای اصطلاح.

en: String processors must be an array of valid callbacks.
fa: پردازنده‌های رشته‌ای باید آرایه‌ای از فراخوانی‌های معتبر باشند.

en: Stripe
fa: نوار

en: Stripe email address
fa: آدرس ایمیل استرایپ (Stripe)

en: Stripe email address:
fa: آدرس ایمیل استرایپ (Stripe):

en: Subcategories
fa: زیر دسته‌بندی

en: Subject
fa: موضوع ایمیل

en: Subject (paid)
fa: موضوع (پرداخت شده)

en: Submit
fa: ثبت

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
fa: اشتراک برای %1$s با موفقیت غیرفعال شد. شما دیگر برای این محصول، بروز رسانی دریافت نمی کنید. اگر مایل به غیرفعال کردن افزونه نیز هستید <a href="%2$s">اینجا را کلیک کنید</a>.

en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
fa: اشتراک برای %s با موفقیت غیرفعال شد. شما دیگر برای این محصول بروز رسانی دریافت نمی کنید.

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
fa: اشتراک به زودی <strong>منقضی</strong> می شود.

en: Subscription not found
fa: اشتراک پیدا نشد

en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
fa: اشتراک: دردسترس نیست - %1$d از %2$d درحال استفاده

en: Subscription: Unlimited
fa: اشتراک: نامحدود

en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
fa: اشتراک: استفاده %1$d از %2$d سایت‌های دردسترس

en: Subscriptions
fa: اشتراک‌ها

en: Subtotal
fa: جمع جزء

en: Subtotal of the order.
fa: جمع جزء سفارش.

en: Subtotal:
fa: جمع جزء:

en: Suburb
fa: حومه

en: Success
fa: موفق

en: Successfully canceled action: %s
fa: موفقیت لغو فعالیت: %s

en: Successfully connected to <b>%s</b>.
fa: با موفقیت به <b>%s</b> متصل شد.

en: Successfully disconnected from <b>%1$s</b>.
fa: ارتباط با <b>%1$s</b> با موفقیت قطع شد.

en: Successfully executed action: %s
fa: موفقیت اجرای فعالیت: %s

en: Successfully processed change for action: %s
fa: موفقیت پروسه تغییرات برای فعالیت: %s

en: Successfully unsubscribed %1$s. You will not receive a notification when "%2$s" becomes available.
fa: %1$s با موفقیت لغو اشتراک شد. زمانی که محصول "%2$s" دوباره موجود شود، هیچ اطلاعیه‌ای دریافت نخواهید کرد.

en: Successfully verified stock notifications for "%s".
fa: آگاه‌سازی‌های موجودی برای "%s" با موفقیت تأیید شد.

en: Suggest a slug for the term.
fa: برای این اصطلاح یک نامک انتخاب کنید.

en: Suggest full addresses to customers as they type.
fa: آدرس‌های کامل را به مشتری پیشنهاد دهید، هنگامی که تایپ می‌کنند.

en: Suggestion ID.
fa: شناسۀ پیشنهاد.

en: Suggestion description.
fa: توضیح پیشنهاد.

en: Suggestion visibility.
fa: قابلیتِ مشاهدۀ پیشنهاد.

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
fa: Suhosin یک سیستم حفاظت پیشرفته برای نصب PHP است. این سیستم جهت محافظت از سرورهای شما در برابر تعدادی از مشکلات شناخته شده در برنامه‌های PHP در یک طرف و از سوی دیگر در برابر آسیب پذیری‌های ناشناخته بالقوه در این برنامه‌ها و  یا هسته PHP خود طراحی شده است. اگر Suhosin را بر روی سرور خود فعال کنید، ممکن است جهت افزایش محدودیت داده‌ها به پیکربندی نیاز شود.

en: Sum of all taxes.
fa: جمع همه مالیات‌ها.

en: Sum of line item taxes only.
fa: جمع مالیات اقلام هر خط به تنهایی.

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We'll show it at the top of the page.
fa: این محصول را در ۱ تا ۲ جمله کوتاه خلاصه کنید. ما آن را در بالای برگه نشان خواهیم داد.

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We’ll show it at the top of the page.
fa: این محصول را در ۱ تا ۲ جمله کوتاه خلاصه کنید. ما آن را در بالای صفحه نشان خواهیم داد.

en: Summary
fa: خلاصه

en: Summary: Order #%d
fa: خلاصه: سفارش #%d

en: Supported features for this payment gateway.
fa: ویژگی‌های پشتیبانی شده برای این درگاه پرداخت.

en: Supported features for this provider.
fa: ویژگی‌های پشتیبانی‌شده برای این ارائه‌دهنده.

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
fa: جانگهدارهای زیر پشتیبانی می شود: <code>[qty]</code> = تعداد محصول، <code>[cost]</code> = قیمت محصولات، <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = درصد هزینه.

en: Switch to new template
fa: تغییر به قالب جدید

en: Switching data storage while sync is incomplete is dangerous and can lead to order data corruption or loss!
fa: تغییر روش ذخیره‌سازی داده‌ها در حالی که همگام‌سازی ناقص است خطرناک بوده و می‌تواند منجر به خراب شدن یا از دست رفتن داده‌های سفارش شود!

en: Sync all your selling channels in one place
fa: همه کانال‌های فروش خود را در یک مکان همگام‌سازی کنید

en: Sync completed.
fa: همگام‌سازی تکمیل شد.

en: Sync orders now
fa: اکنون سفارشات را همگام‌سازی کنید

en: Sync with theme
fa: همگام‌سازی با پوسته

en: Sync your sales data across platforms and manage everything from a unified dashboard.
fa: داده‌های فروش خود را در پلتفرم‌های مختلف همگام‌سازی کنید و همه چیز را از یک داشبورد یکپارچه مدیریت کنید.

en: Sync your store catalog, set up pixel tracking, and run targeted ad campaigns.
fa: کاتالوگ فروشگاه خود را همگام‌سازی کنید، ردیابی پیکسل را تنظیم کنید و کمپین‌های تبلیغاتی هدفمند اجرا کنید.

en: Sync your website's data like contacts, products, and orders over Salesforce CRM with Salesforce Integration for WooCommerce.
fa: داده‌های وب‌سایت خود مانند مخاطبین، محصولات و سفارشات را از طریق Salesforce CRM با Salesforce Integration for WooCommerce همگام سازی کنید.

en: Synchronization of approved product download directories is already in progress.
fa: همگام سازی فهرست های دانلود محصول تایید شده در حال حاضر در حال انجام است.

en: Synchronize approved download directories
fa: همگام‌سازی مسیرهای پذیرفته‌شدۀ بارگیری

en: System status
fa: وضعیت سیستم

en: System status theme info cache cleared.
fa: حافظه پنهان اطلاعات قالب وضعیت سیستم پاک شد.

en: Table cell display.
fa: نمایش سلول جدول.

en: Table cell format.
fa: قالب سلول‌های جدول.

en: Table cell value.
fa: مقدار سلول جدول.

en: Table column header.
fa: سربرگ ستون جدول.

en: Table does not exist
fa: جدول وجود ندارد

en: Table headers.
fa: سربرگ‌های جدول.

en: Table rows.
fa: ردیف‌های جدول.

en: Tablet
fa: تبلت

en: Tag
fa: برچسب

en: Tag ID
fa: شناسه برچسب

en: Tag ID.
fa: شناسه برچسب.

en: Tag added.
fa: برچسب افزوده شد.

en: Tag associated with the provider.
fa: برچسب مرتبط با ارائه دهنده.

en: Tag deleted.
fa: برچسب پاک شد.

en: Tag link.
fa: پیوند برچسب.

en: Tag name
fa: نام برچسب

en: Tag name.
fa: نام برچسب.

en: Tag not added.
fa: برچسب افزوده نشد.

en: Tag not updated.
fa: برچسب به‌روز نشد.

en: Tag slug
fa: نامک برچسب

en: Tag slug.
fa: نامک برچسب.

en: Tag updated.
fa: برچسب بروز شد.

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Tags (comma separated)
fa: برچسب ها (کاما از هم جدا)

en: Tags (space separated)
fa: برچسب ها (فضای جدا شده)

en: Tags deleted.
fa: برچسب پاک شد.

en: Tags totals.
fa: مجموع برچسب‌ها.

en: Take offline payments
fa: پرداخت‌های آفلاین انجام دهید

en: Take over
fa: به عهده بگیرید

en: Take payments in cash upon delivery.
fa: پس از تحویل به صورت نقدی پرداخت کنید.

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
fa: پرداخت‌ها را شخصاً از طریق BACS انجام دهید. بیشتر به عنوان انتقال مستقیم بانکی/سیمی شناخته می شود.

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
fa: پرداخت‌های شخصی را از طریق چک انجام دهید. این دروازه آفلاین همچنین می تواند برای تست خرید مفید باشد.

en: Take payments via bank transfer.
fa: پرداخت ها را از طریق انتقال بانکی انجام دهید.

en: Take payments with the provider that’s right for you - choose from 100+ payment gateways for WooCommerce.
fa: برای پرداخت با درگاه های مختلف آغاز کنید. از میان بیش از 100 درگاه پرداخت برای ووکامرس می‌توانید انتخاب کنید.

en: Task Configurations
fa: پیکربندی‌های وظیفه

en: Task List
fa: فهرست وظیفه

en: Task is not a subclass of `Task`
fa: Task زیر کلاس «Task» نیست

en: Task list ID already exists
fa: شناسۀ لیست وظیفه از قبل موجود است

en: Task list ID does not exist
fa: شناسۀ لیست وظیفه موجود نیست

en: Tax
fa: مالیات

en: Tax amount
fa: مبلغ مالیات

en: Tax class
fa: کلاس مالیاتی

en: Tax class already exists
fa: کلاس مالیاتی در حال حاضر وجود دارد

en: Tax class name.
fa: نام کلاس مالیاتی.

en: Tax class of fee.
fa: کلاس مالیاتی هزینه.

en: Tax class of product.
fa: کلاس مالیاتی محصول.

en: Tax class requires a valid name
fa: کلاس مالیاتی به یک نام معتبر احتیاج دارد

en: Tax class slug already exists
fa: از بین بردن کلاس مالیاتی قبلاً وجود دارد

en: Tax class slug is invalid
fa: نامک کلاس مالیات معتبر نیست

en: Tax class.
fa: کلاس مالیات.

en: Tax code
fa: کد مالیات

en: Tax lines data.
fa: داده‌های سطرهای مالیات.

en: Tax name
fa: نام مالیات

en: Tax options
fa: پیکربندی مالیات

en: Tax priority.
fa: اولویت مالیاتی.

en: Tax rate ID.
fa: شناسه نرخ مالیات.

en: Tax rate ID: %s
fa: شناسه نرخ مالیات: %s

en: Tax rate code.
fa: کد نرخ مالیاتی.

en: Tax rate label.
fa: برچسب نرخ مالیاتی.

en: Tax rate name.
fa: نام نرخ مالیاتی.

en: Tax rate.
fa: نرخ مالیات.

en: Tax rates successfully deleted
fa: نرخ‌های مالیاتی با موفقیت پاک شدند

en: Tax status
fa: وضعیت مالیات

[ctx: Tax status]
en: None
fa: هیچ کدام

en: Tax status of fee.
fa: وضعیت مالیاتی هزینه.

en: Tax status.
fa: وضعیت مالیات.

en: Tax subtotal.
fa: جمع جزء مالیات.

en: Tax total (not including shipping taxes).
fa: جمع مالیات (بدون مالیات‌های حمل و نقل).

en: Tax total.
fa: مجموع مالیات.

en: Taxable
fa: مشمول مالیات

en: Taxes
fa: مالیات

en: Taxes and coupons
fa: مالیات‌ها و کوپن‌ها

en: Taxes applied to this shipping rate using the smallest unit of the currency.
fa: مالیات بر این نرخ حمل و نقل با استفاده از کوچکترین واحد پول اعمال می شود.

en: Taxes by code
fa: مالیات بر اساس کد

en: Taxes by date
fa: مالیات بر اساس تاریخ

en: Taxes detailed reports.
fa: گزارش جزئیات مالیات‌ها.

en: Taxes do not support trashing.
fa: مالیات از حذف شده‌ها پشتیبانی نمی کند.

en: Taxonomies: Product types
fa: طبقه بندی: انواع محصولات

en: Taxonomies: Product visibility
fa: طبقه بندی‌ها: مشاهده محصول

en: Taxonomy does not exist.
fa: طبقه بندی وجود ندارد.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
fa: نوع محصول

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
fa: نمایانی محصول

en: Taxonomy name.
fa: نام طبقه بندی.

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
fa: شرایط طبقه‌بندی برای محصول/وضعیت‌های سفارش.

en: Tehran (تهران)
fa: تهران

en: Template cache cleared.
fa: حافظه پنهان الگو (Template) پاک شد.

en: Template file copied to theme.
fa: فایل الگو در پوسته کپی شد.

en: Template file deleted from theme.
fa: فایل الگو از پوسته پاک شد.

en: Template for the product variation form
fa: قالب فرم تنوع محصول

en: Template for the simple product form
fa: الگویی برای فرم ساده محصول

[ctx: Template name]
en: Checkout Header
fa: سربرگ تسویه حساب

[ctx: Template name]
en: Coming soon social links
fa: به زودی لینک‌های شبکه‌های اجتماعی

[ctx: Template name]
en: External Product Add to Cart + Options
fa: افزودن به سبد خرید + گزینه‌ها برای محصول بیرونی

[ctx: Template name]
en: Grouped Product Add to Cart + Options
fa: افزودن به سبد خرید + گزینه‌ها برای محصول گروهی

[ctx: Template name]
en: Mini-Cart
fa: سبد خرید کوچک

[ctx: Template name]
en: Order Confirmation
fa: تاییدیه سفارش

[ctx: Template name]
en: Page: Cart
fa: صفحه: سبد خرید

[ctx: Template name]
en: Page: Checkout
fa: صفحه: تسویه حساب

[ctx: Template name]
en: Page: Coming soon
fa: صفحه: به زودی

[ctx: Template name]
en: Product Catalog
fa: کاتالوگ محصول

[ctx: Template name]
en: Product Search Results
fa: نتایج جستجوی محصول

[ctx: Template name]
en: Products by Attribute
fa: محصولات بر اساس ویژگی

[ctx: Template name]
en: Products by Brand
fa: محصولات بر اساس برند

[ctx: Template name]
en: Products by Category
fa: محصولات بر اساس دسته‌بندی

[ctx: Template name]
en: Products by Tag
fa: محصولات براساس برچسب

[ctx: Template name]
en: Simple Product Add to Cart + Options
fa: محصول ساده افزودن به سبد خرید + گزینه‌ها

[ctx: Template name]
en: Single Product
fa: تک محصول

[ctx: Template name]
en: Variable Product Add to Cart + Options
fa: محصول متغیر افزودن به سبد خرید + گزینه‌ها

en: Template overrides.
fa: بازنویسی‎های قالب.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for External Products.
fa: قالب مورد استفاده برای نمایش فرم افزودن به سبد خرید + گزینه‌ها برای محصولات بیرونی.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Grouped Products.
fa: الگوی مورد استفاده برای نمایش فرم افزودن به سبد خرید + گزینه ها برای محصولات گروه بندی شده.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Simple Products.
fa: قالب مورد استفاده برای نمایش فرم افزودن به سبد خرید + گزینه‌ها برای محصولات ساده.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Variable Products.
fa: قالب مورد استفاده برای نمایش فرم افزودن به سبد خرید + گزینه‌ها برای محصولات متغیر.

en: Template used to display the Mini-Cart drawer.
fa: الگوی مورد استفاده برای نمایش کشوی سبد خرید کوچک.

en: Template used to display the simplified Checkout header.
fa: قالب مورد استفاده برای نمایش سربرگ ساده شده پرداخت.

en: Templates
fa: قالب‌ها

en: Term ID
fa: شناسه دوره

en: Term counts
fa: تعداد دوره‌ها

en: Term description.
fa: توضیحات شرایط.

en: Term name.
fa: نام شرایط.

en: Terms
fa: مشخصه‌‌ها

en: Terms and Conditions Page
fa: صفحه شرایط و ضوابط

en: Terms and conditions
fa: شرایط و ضوابط

en: Terms in the product visibility taxonomy.
fa: شرایط در طبقه بندی مشاهده محصول.

en: Terms successfully recounted
fa: دوره‌ها با موفقیت بازشماری شدند

en: Test account
fa: حساب آزمایشی

en: Test email sent to %s.
fa: ایمیل آزمایشی به %s ارسال شد.

en: Tested up to WooCommerce version
fa: تست شده تا نسخه ووکامرس

en: Text to appear below the main e-mail header.
fa: متنی که قرار است زیر سربرگ اصلی ایمیل نمایش داده شود.

en: Text to appear below the main email content.
fa: متن برای نمایش در زیر محتوای اصلی ایمیل.

en: Thank you for selling with WooCommerce.
fa: برای فروش با ووکامرس از شما سپاسگذاریم.

en: Thank you for your feedback!
fa: از بازخوردتان سپاسگزاریم!

en: Thank you for your in-store purchase
fa: از خرید شما از فروشگاه متشکریم

en: Thank you for your order
fa: از خرید شما متشکریم

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed, and a receipt for your purchase has been emailed to you. Log into your PayPal account to view transaction details.
fa: با تشکر از شما برای پرداختتان. تراکنش شما کامل شد و رسیدی برای خرید شما برایتان ایمیل شده است. برای مشاهده جزئیات تراکنش، به حساب پی‌پال خود وارد شوید.

en: Thank you. Your order has been fulfilled.
fa: متشکرم. سفارش شما انجام شد.

en: Thank you. Your order has been received.
fa: متشکریم، سفارش شما دریافت شد.

en: Thanks :)
fa: سپاس :)

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at %s,
fa: دوباره متشکرم! اگر در مورد سفارش خود به هرگونه کمکی نیاز دارید، لطفاً با ما از طریق %s تماس بگیرید،

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at %s.
fa: دوباره متشکرم! اگر در مورد سفارش خود به هرگونه کمکی نیاز دارید، لطفاً با ما از طریق %s تماس بگیرید.

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
fa: باز هم ممنون! اگر برای سفارش خود به راهنمایی نیاز دارید، لطفا با ما در {store_email} تماس بگیرید.

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
fa: با تشکر برای ایجاد یک حساب در %1$s، نام کاربری شما %2$s، برای مشاهده سفارشات، تغییر رمز عبور و موارد دیگر در %3$s به حساب خود دسترسی دارید

en: Thanks for creating an account on %s. Here’s a copy of your user details.
fa: از اینکه یک حساب کاربری در %s ایجاد کردید سپاسگزاریم. در اینجا یک رونوشت از جزئیات کاربر شما وجود دارد.

en: Thanks for joining the waitlist! You will hear from us again when "{product_name}" is back in stock.
fa: از پیوستن به لیست انتظار متشکریم! به محض موجود شدن مجدد "{product_name}" به شما خواهیم گرفت.

en: Thanks for reading.
fa: از توجه شما سپاسگزاریم.

en: Thanks for shopping with us
fa: از خرید شما متشکریم

en: Thanks for shopping with us.
fa: از خرید شما متشکریم.

en: Thanks for signing up! An account has been created for you. Please complete the sign-up process by following the verification link sent to your e-mail.
fa: از ثبت‌نام شما متشکریم! یک حساب کاربری برای شما ایجاد شده است. لطفاً مراحل ثبت‌نام را با دنبال کردن پیوند تأیید ارسال شده به ایمیل خود تکمیل کنید.

en: Thanks for signing up! Please complete the sign-up process by following the verification link sent to your e-mail.
fa: از ثبت‌نام شما متشکریم! لطفاً مراحل ثبت‌نام را با دنبال کردن پیوند تأیید ارسال شده به ایمیل خود تکمیل کنید.

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
fa: با تشکر برای استفاده از Jetpack! فروشگاه شما تقریبا آماده است: برای فعال کردن خدمات مانند %s، فقط فروشگاه خود را متصل کنید.

en: Thanks for using {site_url}!
fa: با تشکر از شما برای استفاده از {site_url}!

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received.
fa: با تشکر از سفارش شما. تا زمانی که تایید کنیم که پرداخت دریافت شده است، در حالت انتظار است.

en: Thanks!
fa: متشکریم!

en: The "%1$s" coupon has been removed from your cart: %2$s
fa: کد تخفیف «%1$s» از سبد خرید شما حذف شد: %2$s

en: The "WooCommerce Admin" plugin will be installed and activated
fa: افزونه 'WooCommerce Admin' نصب و فعال می شود

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
fa: "مکان‌ها توسط نواحی شما پوشش داده نمی شوند" ناحیه نمی تواند بروزرسانی شود.

en: The %1$s plugin has been deactivated as the latest improvements are now included with the %2$s plugin.
fa: افزونه %1$s غیرفعال شده است زیرا جدیدترین پیشرفت‌ها اکنون در افزونه %2$s گنجانده شده است.

en: The %1$sApproved Product Download Directories list%2$s has been updated. To protect your site, please review the list and make any changes that might be required. For more information, please refer to %3$sthis guide%2$s.
fa: فهرست %1$s فهرست راهنماهای دانلود محصول تأییدشده%2$s بروز رسانی شده است. برای محافظت از سایت خود، لطفا فهرست را مرور کنید و هر گونه تغییری که ممکن است لازم باشد را انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر، لطفا به %3$sاین راهنما%2$s مراجعه کنید.

en: The %s cannot be deleted.
fa: %s نمی تواند حذف شود.

en: The %s class can only be run within WP CLI.
fa: کلاس %s فقط با WP CLI قابل اجرا است.

en: The %s does not support trashing.
fa: %s حذف شده‌ها را پشتیبانی نمی‌کند.

en: The %s extension is not active.
fa: افزونه‌ی %s فعال نیست.

en: The %s extension is not up-to-date. Please update to the latest version and try again.
fa: افزونه‌ی %s به‌روزرسانی نشده است. لطفاً آن را به آخرین نسخه به‌روزرسانی کرده و دوباره امتحان کنید.

en: The %s has already been deleted.
fa: %s حذف شده است.

en: The %s hook has a filter set, so some log files may have different retention settings.
fa: هوک %s دارای یک مجموعه فیلتر است، بنابراین برخی از فایل‌های گزارش ممکن است تنظیمات نگهداری متفاوتی داشته باشند.

en: The %s is not a valid URL
fa: %s یک لینک معتبر نیست

en: The %s payment gateway is not available.
fa: درگاه پرداخت %s موجود نیست.

en: The API key provided does not have read permissions.
fa: کلید API ارائه شده مجوز خواندن ندارد.

en: The API key provided does not have write permissions.
fa: کلید API ارائه شده مجوز نوشتن ندارد.

en: The Add to Cart + Options templates allow defining a different layout for each product type.
fa: قالب‌های افزودن به سبد خرید + گزینه‌ها امکان تعریف چیدمان متفاوت برای هر نوع محصول را فراهم می‌کنند.

en: The Approved Product Download Directories list is currently being synchronized with the product catalog (%d%% complete). If you need to, you can cancel it.
fa: فهرست راهنماهای دانلود محصول تأیید شده در حال حاضر با کاتالوگ محصول همگام سازی می شود (%d%% کامل شده است). در صورت نیاز می توانید آن را لغو کنید.

en: The CSV is invalid.
fa: فایل CSV نا معتبر است.

en: The Cart template displays the items selected by the user for purchase, including quantities, prices, and discounts. It allows users to review their choices before proceeding to checkout.
fa: قالب سبد خرید اقلامی را که کاربر برای خرید انتخاب کرده است، شامل تعداد، قیمت و تخفیف نمایش می دهد. این امکان را به کاربران می دهد تا انتخاب های خود را قبل از اقدام به پرداخت بررسی کنند.

en: The Checkout template guides users through the final steps of the purchase process. It enables users to enter shipping and billing information, select a payment method, and review order details.
fa: قالب صورت‌حساب، کاربران را در مراحل نهایی فرآیند خرید راهنمایی می‌کند. به کاربران این امکان را می‌دهد که اطلاعات حمل و نقل و صورت‌حساب را وارد کنند، روش پرداخت را انتخاب کنند و جزئیات سفارش را بررسی کنند.

en: The Core Profiler step to mark as complete.
fa: مرحله‌ی Core Profiler برای علامت‌گذاری به عنوان تکمیل‌شده.

en: The Eway extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
fa: افزونه Eway برای ووکامرس به شما این امکان را می دهد که پرداخت های کارت اعتباری را مستقیماً در فروشگاه خود بدون هدایت مشتریان خود به سایت شخص ثالث برای پرداخت انجام دهید.

en: The HTTP response code from the receiving server.
fa: کد پاسخ HTTP از سرور گیرنده.

en: The HTTP response message from the receiving server.
fa: پیام پاسخ HTTP از سرور گیرنده.

en: The ID for the parent of the resource.
fa: شناسه برای والد منابع.

en: The ID for the resource.
fa: شناسه برای منبع.

en: The ID of the package being shipped. Leave blank to apply to all packages.
fa: شناسه بسته در حال ارسال. خالی بگذارید تا برای همه بسته‌ها اعمال شود.

en: The ID of the package the shipping rates belong to.
fa: شناسه بسته ای که نرخ حمل و نقل به آن تعلق دارد.

en: The ID of the payment method being used to process the payment.
fa: شناسه (ID) روش پرداختی که برای پردازش پرداخت استفاده می شود.

en: The ID of the template to use for sending the email.
fa: شناسه‌ی الگویی که برای ارسال ایمیل استفاده می‌شود.

en: The ISO3166 alpha-2 country code to save for the current user.
fa: کد کشور ISO3166 alpha-2 برای ذخیره برای کاربر فعلی.

en: The Legacy REST API plugin is not installed on this site.
fa: افزونه Legacy REST API روی این سایت نصب نیست.

en: The MaxMind license key is invalid. If you have recently created this key, you may need to wait for it to become active.
fa: کلید مجوز MaxMind معتبر نیست. اگر به تازگی این کلید را ایجاد کرده‌اید، باید منتظر بمانید تا کلید فعال شود.

en: The Mini-Cart template allows shoppers to see their cart items and provides access to the Cart and Checkout pages.
fa: قالب سبد خرید کوچک به خریداران این امکان را می‌دهد که اقلام سبد خرید خود را ببینند و دسترسی به صفحات سبد خرید و پرداخت را فراهم می‌کند.

en: The Order Confirmation template serves as a receipt and confirmation of a successful purchase. It includes a summary of the ordered items, shipping, billing, and totals.
fa: قالب تایید سفارش به عنوان رسید و تایید یک خرید موفق عمل می‌کند. این شامل خلاصه‌ای از اقلام سفارش داده شده، حمل و نقل، صورتحساب و مجموع است.

en: The PayFast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs.
fa: افزودنی PayFast برای ووکامرس پرداخت‌های کارت اعتباری و EFT را برای شما فعال می کند از طریق درگاه پرداخت معتبر کشور آ،ریقای جنوبی. هیچ هزینه راه اندازی پرداخت نمی کنید.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa's most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
fa: افزونه Payfast برای ووکامرس به شما این امکان را می‌دهد که پرداخت‌ها را با کارت اعتباری و EFT از طریق یکی از محبوب‌ترین درگاه‌های پرداخت آفریقای جنوبی بپذیرید. بدون هزینه راه‌اندازی یا هزینه اشتراک ماهانه. انتخاب این افزونه، فروشگاه شما را برای استفاده از راند آفریقای جنوبی به عنوان ارز انتخابی پیکربندی می‌کند.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
fa: افزونه Payfast برای ووکامرس شما را قادر می سازد تا از طریق یکی از محبوب ترین درگاه های پرداخت آفریقای جنوبی، پرداخت با کارت اعتباری و EFT را بپذیرید. بدون هزینه راه اندازی یا هزینه اشتراک ماهانه. با انتخاب این افزونه، فروشگاه شما برای استفاده از راند آفریقای جنوبی به عنوان ارز انتخابی پیکربندی می‌شود.

en: The Retro Glass Jug's classic silhouette effortlessly complements any setting, making it the ideal choice for serving beverages with style and flair.
fa: طرح کلاسیک پارچ شیشه‌ای Retro به راحتی با هر محیطی هماهنگ می‌شود و آن را به انتخابی ایده‌آل برای سرو نوشیدنی‌های شیک و جذاب تبدیل می‌کند.

en: The URL of the icon (square aspect ratio).
fa: آدرس اینترنتی (URL) آیکون (با نسبت ابعاد مربع).

en: The URL of the image.
fa: آدرس اینترنتی (URL) تصویر.

en: The URL of the link.
fa: آدرس اینترنتی (URL) لینک.

en: The URL of the payment method icon or a base64-encoded SVG image.
fa: آدرس اینترنتی (URL) آیکون روش پرداخت یا یک تصویر SVG کدگذاری شده با base64.

en: The URL of the provider icon (square aspect ratio - 72px by 72px).
fa: آدرس اینترنتی (URL) آیکون ارائه دهنده (نسبت ابعاد مربع - ۷۲ پیکسل در ۷۲ پیکسل).

en: The URL of the provider image.
fa: آدرس اینترنتی (URL) تصویر ارائه دهنده.

en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
fa: آدرس برگه %s (به همراه شناسه برگه ).

en: The URL to attach the suggestion.
fa: آدرس اینترنتی (URL) برای پیوست کردن پیشنهاد.

en: The URL to dismiss the incentive.
fa: نشانی اینترنتی (URL) برای رد کردن انگیزه.

en: The URL to do onboarding preload for the payment gateway.
fa: آدرس اینترنتی (URL) برای انجام پیش‌بارگذاری آن‌بوردینگ (Onboarding) برای درگاه پرداخت.

en: The URL to hide the suggestion.
fa: نشانی اینترنتی برای پنهان کردن پیشنهاد.

en: The URL to start/continue onboarding for the payment gateway.
fa: آدرس اینترنتی (URL) برای شروع/ادامه‌ی فرآیند آن‌بوردینگ (onboarding) برای درگاه پرداخت.

en: The URL to the settings page for the payment gateway.
fa: آدرس اینترنتی (URL) صفحه تنظیمات درگاه پرداخت.

en: The URL to the terms and conditions for the incentive.
fa: آدرس اینترنتی (URL) شرایط و ضوابط طرح تشویقی.

en: The URL to use for the action.
fa: آدرس اینترنتی (URL) مورد استفاده برای اقدام.

en: The URL where the webhook payload is delivered.
fa: آدرس که webhook محموله تحویل داده شده است.

en: The URL where the webhook was delivered.
fa: آدرسی که webhook تحویل داده شده بود.

en: The WooCommerce Helper plugin is no longer needed. <a href="%s">Manage subscriptions</a> from the extensions tab instead.
fa: به افزونه همیار ووکامرس نیازی نیست. بجای آن از زبانه اضافات<a href="%s">اشتراک‌ها</a> را مدیریت کنید.

en: The WooCommerce Legacy REST API plugin running on this site.
fa: افزونه WooCommerce Legacy REST API روی این سایت در حال اجرا است.

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
fa: REST API ووکامرس به برنامه‌های خارجی اجازه می دهد تا داده‌های فروشگاه را مشاهده و مدیریت نمایند. دسترسی فقط به آنهایی که دارای کلید API معتبر هستند، اعطا می شود.

en: The action type to determine how to use the URL.
fa: نوع عملی که نحوه استفاده از URL را تعیین می‌کند.

en: The action's schedule frequency.
fa: فرکانس زمانبندی عمل.

en: The active incentive for the provider.
fa: انگیزه فعال برای ارائه دهنده.

en: The active version of WooCommerce does not support template cache clearing.
fa: نگارش فعال ووکامرس از پاکسازی کش قالب پشتیبانی نمی‌کند.

en: The admin note action label prop cannot be empty.
fa: برچسب عملکرد یادداشت مدیریت نمی تواند خالی باشد.

en: The admin note action name prop cannot be empty.
fa: نام اقدام یادداشت مدیر نمی‌تواند خالی باشد.

en: The admin note content prop cannot be empty.
fa: محتوای یادداشت مدیر نمی‌تواند خالی باشد.

en: The admin note content_data prop must be an instance of stdClass.
fa: ویژگی content_data مربوط به یادداشت مدیر باید نمونه‌ای از کلاس stdClass باشد.

en: The admin note date prop cannot be empty.
fa: تاریخ یادداشت مدیر نمی‌تواند خالی باشد.

en: The admin note layout has a wrong prop value.
fa: طرح یادداشت مدیریت دارای ارزش پایه اشتباه است.

en: The admin note locale prop cannot be empty.
fa: صفحه محلی یادداشت مدیریت نمی تواند خالی باشد.

en: The admin note name prop cannot be empty.
fa: قسمت نام یادداشت مدیر نمی‌تواند خالی باشد.

en: The admin note source prop cannot be empty.
fa: منبع یادداشت مدیریت نمی تواند خالی باشد.

en: The admin note status prop (%s) is not one of the supported statuses.
fa: پایگاه وضعیت یادداشت سرپرست (%s) یکی از وضعیت‌های پشتیبانی‌شده نیست.

en: The admin note status prop cannot be empty.
fa: وضعیت یادداشت مدیر نمی‌تواند خالی باشد.

en: The admin note title prop cannot be empty.
fa: عنوان یادداشت مدیر نمی‌تواند خالی باشد.

en: The admin note type prop (%s) is not one of the supported types.
fa: نوع یادداشت سرپرست (%s) یکی از انواع پشتیبانی‌شده نیست.

en: The admin note type prop cannot be empty.
fa: ویژگی نوع یادداشت مدیریت نمی‌تواند خالی باشد.

en: The admin note type prop is deprecated.
fa: مشخصه نوع یادداشت مدیر منسوخ شده است.

en: The affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
fa: وب‌قلاب‌های ووکامرس تحت تأثیر <b>حذف نمی‌شوند</b> و به شناسه کاربر 0 نسبت داده می‌شوند.<br/>

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
fa: میزان تخفیف. باید مقدار عددی باشد، حتی اگر تنظیم درصدی باشد.

en: The amount of tax charged.
fa: مقدار مالیات اخذ شده.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
fa: مقدار زمانی (در ثانیه) که شما در سایت بر روی یک تک کار قبل از تمام شدن وقت خواهید گذراند، ( جهت جلوگیری از ممانعت‌های سرور)

en: The amount that quantities increment by. Quantity must be an multiple of this value.
fa: مقداری که مقادیر افزایش می‌یابد. مقدار باید مضربی از این مقدار باشد.

en: The assigned attribute.
fa: ویژگی اختصاص داده شده.

en: The attribute ID, or 0 if the attribute is not taxonomy based.
fa: شناسه ویژگی، یا 0 اگر ویژگی بر اساس طبقه بندی نباشد.

en: The attribute name.
fa: نام ویژگی.

en: The attribute taxonomy name.
fa: نام ویژگی طبقه بندی.

en: The attribute taxonomy, or null if the attribute is not taxonomy based.
fa: طبقه بندی ویژگی، یا null اگر صفت براساس طبقه بندی نباشد است.

en: The available actions for the step.
fa: اقدامات موجود برای هر مرحله.

en: The backup datastore does not support updating orders.
fa: ذخیره اطلاعات پشتیبان، از سفارشات بروز رسانی پشتیبانی نمی‌کند.

en: The badge label for the incentive.
fa: برچسب نشان برای طرح تشویقی.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
fa: برگه پایه فروشگاه همچنین می تواند در <a href="%s">پیوند محصولات</a> مورد استفاده قرار گیرد.

en: The call to action label for the incentive.
fa: برچسب فراخوان برای اقدام (call to action) برای انگیزه.

en: The callback_url needs to be over SSL
fa: این callback_url نیاز به بیش از SSL دارد

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
fa: سبد خرید با موارد سفارش قبلی شما پر شده است.

en: The cart item product or variation ID.
fa: شناسه محصول یا شناسه متغیر کالا.

en: The category of the suggestion.
fa: دسته بندی پیشنهاد.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
fa: درصورت خارج شدن از این برگه تغییرات ذخیره نخواهند شد.

en: The chosen rate ID for the package.
fa: شناسه نرخ انتخاب شده برای بسته.

en: The city in which your business is located.
fa: شهری که کسب و کار شما در آنجا قرار گرفته است.

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
fa: این مطالبه از بین رفته است. قطع کردن دسته فعلی.

en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
fa: کلاس %1$s که توسط فیلتر %2$s ارائه می‌شود، باید %3$s را پیاده‌سازی کند.

en: The class attached to the "woocommerce_queue_class" does not implement the WC_Queue_Interface interface. The default %s class will be used instead.
fa: کلاس متصل به "woocommerce_queue_class" رابط WC_Queue_Interface را پیاده‌سازی نمی‌کند. به جای آن از کلاس پیشفرض %s استفاده خواهد شد.

en: The comment has already been trashed.
fa: این نظر در حال حاضر به سطل زباله شده منتقل شده است.

en: The content of the review.
fa: محتوای دیدگاه.

en: The context ID for which to dismiss the incentive. If not provided, will dismiss the incentive for all contexts.
fa: شناسه زمینه‌ای که برای آن انگیزه رد می‌شود. اگر ارائه نشود، انگیزه برای همه زمینه‌ها رد خواهد شد.

en: The corresponding plugin details of the provider.
fa: جزئیات افزونه‌ی مربوطه از ارائه‌دهنده.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
fa: کشور و استان، در صورت وجود، که در آن کسب و کار شما واقع شده است.

en: The coupon code already exists
fa: کد تخفیف از قبل وجود دارد

en: The coupon code cannot be empty.
fa: کد تخفیف نمی تواند خالی باشد.

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
fa: کدتخفیف در 00:00:00 از این تاریخ منقضی می شود.

en: The coupon's unique code.
fa: کد یکتای کدتخفیف.

en: The coupons unique code.
fa: کد یکتای کدهای تخفیف.

en: The current language used by WordPress. Default = English
fa: زبان کنونی وردپرس. پیش پندار= انگلیسی

en: The current status of the step.
fa: وضعیت فعلی مرحله.

en: The custom cost of goods sold values will revert back to their defaults for all the variations. Would you like to continue?
fa: مقادیر بهای تمام‌شده‌ی سفارشی کالاهای فروخته‌شده برای تمام تغییرات به مقادیر پیشفرض خود برمی‌گردند. آیا مایل به ادامه هستید؟

en: The customer’s payment failed or was declined, and no payment has been successfully made.
fa: پرداخت مشتری انجام نشد یا رد شد و هیچ پرداختی با موفقیت انجام نشد.

en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
fa: فرآیند بروزرسانی پایگاه‌داده در پس‌زمینه اجرا می‌شود و ممکن است کمی طول بکشد، پس لطفا صبور باشید. کاربران پیشرفته می‌توانند از طریق %1$sWP CLI%2$s بروزرسانی کنند.

en: The database version for WooCommerce. This should be the same as your WooCommerce version.
fa: نسخه دیتابس ووکامرس. این نسخه باید برابر نسخه ووکامرس فعلی باشد.

en: The date of the customer last order, as GMT.
fa: تاریخ آخرین سفارش مشتری بصورت GMT.

en: The date of the download, as GMT.
fa: تاریخ دانلود به عنوان GMT.

en: The date of the download, in the site's timezone.
fa: تاریخ دانلود، در منطقه زمانی سایت.

en: The date the coupon expires, as GMT.
fa: تاریخ انقضاء کدتخفیف براساس GMT.

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
fa: تاریخ انقضاء کدتخفیف براساس منطقه زمانی سایت.

en: The date the coupon was created, as GMT.
fa: تاریخ ایجاد کدتخفیف براساس GMT.

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
fa: تاریخ ایجاد کدتخفیف، در منطقه زمانی سایت.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
fa: تاریخ آخرین تغییرات کدتخفیف براساس GMT.

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
fa: تاریخ آخرین ویرایش کدتخفیف در منطقه زمانی سایت.

en: The date the customer was created, as GMT.
fa: تاریخ ایجاد مشتری بصورت GMT.

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
fa: تاریخ ایجاد مشتری، منطقه زمانی سایت.

en: The date the customer was last modified, as GMT.
fa: تاریخ آخرین تغییر مشتری براساس GMT.

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
fa: تاریخ آخرین ویرایش مشتری، منطقه زمانی سایت.

en: The date the fulfillment was deleted.
fa: تاریخی که آماده‌سازی سفارش حذف شده.

en: The date the fulfillment was last updated.
fa: تاریخی که آماده‌سازی سفارش آخرین بار به‌روزرسانی شده.

en: The date the image was created, as GMT.
fa: تاریخ ایجاد تصویر براساس GMT.

en: The date the image was created, in the site's timezone.
fa: تاریخ ایجاد تصویر، در منطقه زمانی سایت.

en: The date the image was last modified, as GMT.
fa: تاریخ آخرین تغییر تصویر براساس GMT.

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
fa: تاریخ آخرین ویرایش تصویر، در منطقه زمانی سایت.

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
fa: تاریخ ثبت آخرین سفارش برای این محصول، در منطقه زمانی سایت.

en: The date the order note was created, as GMT.
fa: تاریخ ایجاد یادداشت سفارش براساس GMT.

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
fa: تاریخ ایجاد یادداشت سفارش، در منطقه زمانی سایت.

en: The date the order refund was created, as GMT.
fa: تاریخ ایجاد بازگشت پول براساس GMT.

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
fa: تاریخ ایجاد استرداد هزینه سفارش، در منطقه زمانی سایت.

en: The date the order was completed, as GMT.
fa: تاریخ تکمیل شدن سفارش براساس GMT.

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
fa: تاریخ تکمیل سفارش. در منطقه زمانی سایت.

en: The date the order was created, as GMT.
fa: تاریخ ایجاد سفارش براساس GMT.

en: The date the order was created, in the site's timezone.
fa: زمان ایجاد سفارش، در منطقه زمانی سایت. .

en: The date the order was last modified, as GMT.
fa: تاریخ آخرین تغییر سفارش براساس GMT.

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
fa: زمان آخرین ویرایش سفارش، در منطقه زمانی سایت. .

en: The date the order was paid, as GMT.
fa: تاریخ پرداخت سفارش براساس GMT.

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
fa: تاریخ پرداخت سفارش. در منطقه زمانی سایت.

en: The date the product was created, as GMT.
fa: تاریخ ایجاد محصول بصورت GMT.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
fa: تاریخ ایجاد محصول، در منطقه زمانی سایت.

en: The date the product was last modified, as GMT.
fa: تاریخ آخرین ویرایش محصول، در منطقه زمانی سایت.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
fa: تاریخ آخرین ویرایش محصول، در منطقه زمانی سایت.

en: The date the report end, as GMT.
fa: تاریخ پایان گزارش، به منطقه زمانی گرینویچ.

en: The date the report end, in the site's timezone.
fa: تاریخ پایان گزارش، به منطقه زمانی سایت.

en: The date the report start, as GMT.
fa: تاریخ شروع گزارش، به منطقه زمانی گرینویچ.

en: The date the report start, in the site's timezone.
fa: تاریخ شروع گزارش، در منطقه زمانی سایت.

en: The date the review was created, as GMT.
fa: تاریخ ایجاد نقد مشتری براساس GMT.

en: The date the review was created, in the site's timezone in human-readable format.
fa: تاریخ ایجاد بررسی، در منطقه زمانی سایت با فرمت قابل خواندن توسط انسان.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
fa: تاریخ ایجاد دیدگاه، در منطقه زمانی سایت.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
fa: تاریخ آخرین متغیر ایجاد شده در منطقه زمانی سایت.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
fa: تاریخ آخرین ویرایش متغیر، در منطقه زمانی سایت.

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
fa: تاریخ گزارش webhook تحویل شده بصورت GMT.

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
fa: تاریخ webhook برگشتی وارد شده براساس منطقه زمانی سایت.

en: The date the webhook was created, as GMT.
fa: تاریخ ایجاد webhook بصورت GMT.

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
fa: تاریخ ایجاد webhook، براساس منطقه زمانی سایت.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
fa: تاریخ webhook آخرین ویرایش،براساس منطقه زمانی سایت.

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
fa: تاریخ webhook آخرین ویرایش،براساس منطقه زمانی سایت.

en: The date when download access expires, as GMT.
fa: تاریخ زمانی که دسترسی دانلود منقضی می شود براساس GMT.

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
fa: تاریخی که دسترسی به دانلود منقضی می شود، در منطقه زمانی سایت.

en: The date you provided is invalid.
fa: تاریخی که ارائه کرده اید نامعتبر است.

en: The date/time the action is/was scheduled to run.
fa: تاریخ/زمانی که اقدام برای اجراست/برنامه ریزی شده است.

en: The decimal separator of displayed prices.
fa: جداکننده اعشاری قیمت‌های نمایش داده شده.

en: The default timezone for your server.
fa: منطقه زمانی پیشفرض برای سرور شما.

en: The delivery duration, in seconds.
fa: مدت تحویل، در ثانیه.

en: The description of the category.
fa: توضیحات دسته بندی.

en: The description of the payment method. It can contain basic HTML.
fa: شرح روش پرداخت. می‌تواند شامل HTML پایه باشد.

en: The description of the provider.
fa: شرح ارائه دهنده.

en: The description of the suggestion.
fa: شرح پیشنهاد.

en: The details for a recommended payment method.
fa: جزئیات مربوط به روش پرداخت پیشنهادی.

en: The discount type for the coupon (e.g. percentage or fixed amount)
fa: نوع تخفیف برای کوپن (به عنوان مثال درصد یا مبلغ ثابت)

en: The dismissals list for the incentive. Each dismissal entry includes a context and a timestamp. The `all` entry means the incentive was dismissed for all contexts.
fa: لیست موارد رد شده برای مشوق. هر ورودی رد شده شامل یک زمینه و یک مهر زمانی است. ورودی «همه» به این معنی است که مشوق برای همه زمینه‌ها رد شده است.

en: The display name of the email template.
fa: نام نمایشی قالب ایمیل.

en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
fa: نمی توان فایل دانلودی %1$s را بکار برد، زیرا از نوع فایل‌های مجاز نیست. انواع فایل‌های مجاز شامل: %2$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server, or is not located within an approved directory. Please contact a site administrator for help. %2$sLearn more.%3$s
fa: فایل قابل دانلود %s قابل استفاده نیست زیرا در سرور وجود ندارد یا در پوشه‌ای مجاز قرار نگرفته است. لطفا برای دریافت راهنمایی با مدیر سایت تماس بگیرید. %2$sکسب اطلاعات بیشتر.%3$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it has been disabled.
fa: فایل قابل دانلود %s نمی تواند استفاده شود زیرا غیرفعال شده است.

en: The eWAY extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
fa: افزودنی eWAY ووکامرس به شما امکان پرداخت مستقیم از طریق کارت اعتباری بدون نیاز به سایت‌های واسط می کند.

en: The email ID to recreate the post for.
fa: شناسه ایمیلی که قرار است پست برای آن بازسازی شود.

en: The email address for the customer.
fa: آدرس ایمیل برای مشتری.

en: The email address provided does not match the email address on this order.
fa: آدرس ایمیل ارائه شده با آدرس ایمیل این سفارش مطابقت ندارد.

en: The email type to get subject for.
fa: نوع ایمیلی که موضوع آن دریافت می‌شود.

en: The email type to preview.
fa: نوع ایمیل برای پیش‌نمایش.

en: The extension %s has been deactivated successfully.
fa: افزودنی‌ها %s با موفقیت غیرفعال شدند.

en: The field %1$s is invalid for the location %2$s.
fa: زمینۀ %1$s برای مکان %2$s نامعتبر است.

en: The field %s is invalid.
fa: فیلد %s نامعتبر است.

en: The field %s is required.
fa: فیلد %s ضروری است.

en: The file does not exist, please try again.
fa: فایل مورد نظر وجود نداره، خواهشمندیم دوباره تلاش کنید.

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
fa: فایل خالی است یا از کدگذاری‌های متفاوت از UTF-8 استفاده می کند، لطفا دوباره با یک فایل جدید امتحان کنید.

en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
fa: افزونه(های) فعال زیر سازگاری با ووکامرس %s را اعلام نکرده اند و قبل از اینکه شما ادامه دهید، باید آنها را بروزرسانی و بررسی نمائید:

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
fa: آدرس‌های زیر به طور پیشفرض در صفحه پرداخت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

en: The following note has been added to your order:
fa: یادداشت زیر به سفارش شما اضافه شده است:

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
fa: پیکربندی زیر، چگونگی نمایش قیمت در سایت را نشان می دهد.

en: The following plugins will be installed and activated for you:
fa: افزونه‌های زیر برای شما نصب و فعال می شود:

en: The following problems were found:
fa: مشکلات زیر پیدا شد:

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
fa: جادوگر زیر به شما کمک می کند تا فروشگاه خود را پیکربندی کنید و سریع شروع به کار کنید.

en: The font face family name is required.
fa: نام خانواده font face الزامی است.

en: The font face font style is required.
fa: استایل font face الزامی است.

en: The font face src is required.
fa: افزونه src برای font face الزامی است.

en: The font face weight is required.
fa: وزن font face الزامی است.

en: The font family name is required.
fa: نام خانواده فونت الزامی است.

en: The font family preview is required.
fa: پیش‌نمایش خانواده فونت الزامی است.

en: The fulfillment status of the order.
fa: وضعیت انجام (fulfillment) سفارش.

en: The general state of the onboarding process.
fa: وضعیت کلی فرآیند پذیرش سازمانی.

en: The general state of the provider with regards to it's payments processing.
fa: وضعیت کلی ارائه دهنده خدمات در رابطه با پردازش پرداخت‌هایش.

en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
fa[0]: گروه "%s" وجود ندارد.

en: The homepage URL of your site.
fa: آدرس URL برگه نخست سایت شما.

en: The homepage is one of the most important entry points in your store. When done right it can lead to higher conversions and engagement. Don't forget to personalize the homepage that we created for your store during the onboarding.
fa: صفحه اصلی یکی از مهم ترین نقاط ورود به فروشگاه شما است. هنگامی که به درستی انجام شود می تواند منجر به تبدیل و تعامل بالاتر شود. فراموش نکنید که صفحه اصلی را که برای فروشگاه شما ایجاد کرده‌ایم شخصی کنید.

en: The id for the resource.
fa: شناسه برای منبع.

en: The image of the note, if any.
fa: تصویر یادداشت، در صورت وجود.

en: The image upload failed: "%s", creating the product without image
fa: آپلود تصویر ناموفق بود: "%s"، محصول بدون تصویر ایجاد شد

en: The incentive description. It can contain stylistic HTML.
fa: توضیحات انگیزشی. می‌تواند شامل HTML با سبک خاص باشد.

en: The incentive promo ID. This ID need to be fed into the onboarding flow.
fa: شناسه تبلیغاتی تشویقی. این شناسه باید در جریان آشنایی با سیستم وارد شود.

en: The incentive title. It can contain stylistic HTML.
fa: عنوان تشویقی. می‌تواند شامل HTML با سبک خاص باشد.

en: The incentive unique ID. This ID needs to be used for incentive dismissals.
fa: شناسه منحصر به فرد تشویقی. این شناسه باید برای اخراج‌های تشویقی استفاده شود.

en: The indicated downloads have been disabled (invalid location or filetype&mdash;%1$slearn more%2$s).
fa: دانلودهای مشخص شده غیرفعال شده اند (مکان یا نوع فایل نامعتبر & mdash;%1$s بیشتر بدانید %2$s).

en: The installed version of the current active theme.
fa: نگارش نصب شده پوسته، هم اکنون فعال شد.

en: The installed version of the parent theme.
fa: نگارش پوسته مادر نصب شده است.

en: The item product or variation ID.
fa: شناسه محصول یا تنوع کالا.

en: The item type.
fa: نوع اقلام.

en: The key that will be used when dealing with MaxMind Geolocation services. You can read how to generate one in <a href="%1$s">MaxMind Geolocation Integration documentation</a>.
fa: کلیدی که هنگام برخورد با خدمات MaxMind Geolocation استفاده می شود. می‌توانید نحوه ایجاد یکی را در <a href="%1$s">مستندات ادغام مکان جغرافیایی MaxMind</a> بخوانید.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
fa: بزرگترین اندازه فایلی که می تواند در یک نوشته گذاشته شود.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
fa: بزرگترین اندازه فایلی که می تواند در نصب وردپرس بارگذاری شود.

en: The layout of the note (e.g. banner, thumbnail, plain).
fa: طرح‌بندی یادداشت (به عنوان مثال بنر، تصویر کوچک، ساده).

en: The legacy REST API is NOT enabled
fa: افزونهlegacy REST API فعال نیست

en: The legacy REST API is enabled
fa: Legacy REST API فعال است

en: The link to dismiss the incentive.
fa: لینکی برای رد کردن انگیزه.

en: The link to hide the suggestion.
fa: لینکی برای پنهان کردن پیشنهاد.

en: The link to mark the suggestion as attached. This should be called when an extension is installed.
fa: لینکی برای علامت‌گذاری پیشنهاد به عنوان پیوست. این لینک باید هنگام نصب افزونه فراخوانی شود.

en: The link to the settings page for the payment gateway.
fa: لینک به صفحه تنظیمات درگاه پرداخت.

en: The list of recommended payment methods details for the payment gateway.
fa: لیست جزئیات روش‌های پرداخت پیشنهادی برای درگاه پرداخت.

en: The list of suggestions, excluding the ones part of the providers list.
fa: فهرست پیشنهادات، به استثنای بخش «آن‌ها» در فهرست ارائه‌دهندگان.

en: The location argument must be a string.
fa: آرگومان مکان باید یک رشته باشد.

en: The location argument must be a valid ISO3166 alpha-2 country code.
fa: آرگومان مکان باید یک کد کشور معتبر ISO3166 alpha-2 باشد.

en: The location that the MaxMind database should be stored. By default, the integration will automatically save the database here.
fa: مکانی که پایگاه دادۀ MaxMind باید ذخیره شود. به طور پیشفرض، ادغام به طور خودکار پایگاه داده را در اینجا ذخیره می‌کند.

en: The logging handler class.
fa: کلاس مدیریت ثبت وقایع (logging handler).

en: The logical relationship between attributes when filtering across multiple at once.
fa: رابطۀ منطقی بین ویژگی‌ها در زمان محدودسازی چندگانه به طور هم‌زمان.

en: The management details of the provider.
fa: جزئیات مدیریتی ارائه دهنده.

en: The marketing channel that this campaign type belongs to.
fa: کانال بازاریابی که این نوع کمپین به آن تعلق دارد.

en: The maximum allowed setting is %d
fa: بیشترین تنظیم مجاز %d است

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
fa: بیشینه مقدار حافظه ای (RAM) که سایت شما می تواند در یک زمان بکار گیرد.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
fa: حداکثر تعداد آیتم‌های منحصر به فرد این کدتخفیف می تواند به هنگام استفاده از تخفیف محصول اعمال می شود. در صورت خالی گذاشتن برای تمامی محصولات موجود در سبد خرید اعمال می گردد.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
fa: حداکثر تعداد متغیرهای سرور شما می تواند برای یک تابع تک برای جلوگیری از اضافه بار استفاده کند.

en: The maximum quantity allowed for this line item.
fa: حداکثر مقدار مجاز برای این خط مورد.

en: The maximum quantity of &quot;%1$s&quot; allowed in the cart is %2$s
fa: حداکثر تعداد مجاز &quot;%1$s&quot; در سبد خرید %2$s است

en: The maximum quantity that can be added to the cart.
fa: حداکثر مقداری که می‌توان به سبد خرید اضافه کرد.

en: The maximum spend for coupon "%1$s" is %2$s.
fa: حداکثر هزینه برای کوپن "%1$s" %2$s است.

en: The metaboxhidden_product meta from the user metas.
fa: متای metaboxhidden_product از متای کاربر.

en: The minimum allowed setting is %d
fa: کمترین تنظیم مجاز %d است

en: The minimum quantity allowed for this line item.
fa: حداقل مقدار مجاز برای این خط مورد.

en: The minimum quantity of &quot;%1$s&quot; allowed in the cart is %2$s
fa: حداقل تعداد مجاز &quot;%1$s&quot; در سبد خرید %2$s است

en: The minimum quantity that can be added to the cart.
fa: حداقل مقداری که می‌توان به سبد خرید اضافه کرد.

en: The minimum severity level of logs that will be stored.
fa: حداقل سطح آستانه گزارش‌هایی که ذخیره می‌شوند.

en: The minimum spend for coupon "%1$s" is %2$s.
fa: حداقل هزینه برای کوپن "%1$s" %2$s است.

en: The name of the current active theme.
fa: نام پوسته فعال شده کنونی.

en: The name of the marketing channel that this campaign type belongs to.
fa: نام کانال بازاریابی که این نوع کمپین به آن تعلق دارد.

en: The name of the parent theme.
fa: نام پوسته مادر.

en: The name of the tax.
fa: نام مالیات.

en: The name of your physical store.
fa: نام فروشگاه فیزیکی شما.

en: The next queue will begin processing in approximately %d seconds.
fa: صف بعدی تقریباً در %d ثانیه پردازش شروع می شود.

en: The number of days log entries are retained.
fa: تعداد روزهایی که ورودی‌های گزارش نگه داشته می‌شوند.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
fa: تعداد نقاط اعشاری در قیمت‌های نمایش داده شده.

en: The number of search results has reached the limit of %s. Try refining your search.
fa: تعداد نتایج جستجو به حداکثر محدودیت %s رسیده است. جستجوی خود را اصلاح کنید.

en: The number of unique pages viewed by the customer prior to this order.
fa: تعداد صفحات منحصر به فردی که مشتری قبل از این سفارش مشاهده کرده است.

en: The object cannot be deleted.
fa: شیء نمی تواند حذف شود.

en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
fa: این کالا از زباله‌دان پشتیبانی نمی کند. '%s' را برای حذف تنظیم کنید.

en: The object has already been trashed.
fa: شیء اکنون در زباله‌دان است.

en: The official Razorpay extension for WooCommerce allows you to accept credit cards, debit cards, netbanking, wallet, and UPI payments.
fa: افزونه رسمی Razorpay برای WooCommerce به شما امکان می‌دهد کارت‌های اعتباری، کارت‌های نقدی، Netbanking، کیف پول و پرداخت‌های UPI را بپذیرید.

en: The onboarding preload link for the payment gateway.
fa: لینک پیش‌دانلود برای درگاه پرداخت.

en: The onboarding step ID is invalid: %s
fa: شناسه مرحله ورود نامعتبر است: %s

en: The onboarding step is missing required entries: %s
fa: مرحله‌ی ورود به سیستم فاقد ورودی‌های مورد نیاز است: %s

en: The onboarding steps.
fa: مراحل پذیرش (onboarding)

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
fa: پیکربندی &quot;فعال&quot; هستند (ارائه محموله)، &quot;متوقف شده است& (ارسال نمی شود)، یا &quot;غیرفعال&quot; شده ( به دلیل خطاهای حمل و نقل، ارسال نمی شود).

en: The order ID is required.
fa: شناسه سفارش الزامی است.

en: The order ID to process during checkout.
fa: شناسه سفارش (ID) برای پردازش در هنگام پرداخت.

en: The order ID.
fa: شناسه سفارش.

en: The order details screen is easy to use.
fa: استفاده از صفحه جزئیات سفارش آسان است.

en: The order details screen's functionality meets my needs.
fa: عملکرد صفحه جزئیات سفارش نیازهای من را برآورده می‌کند.

en: The order has been received, but no payment has been made. Pending payment orders are generally awaiting customer action.
fa: سفارش دریافت شده، اما هیچ پرداختی انجام نشده است. دستورهای پرداخت معلق معمولا در انتظار اقدام مشتری هستند.

en: The order is awaiting payment confirmation. Stock is reduced, but you need to confirm payment.
fa: سفارش در انتظار تایید پرداخت است. موجودی کم شد، اما باید پرداخت را تایید کنید.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
fa: مجموع سفارش به روز شده است. در صورتیکه مورد تایید است دکمه " قرار دادن سفارش " را در پایین برگه فشار دهید.

en: The order value must be an integer.
fa: مقدار سفارش باید یک عدد صحیح باشد.

en: The order was canceled by an admin or the customer.
fa: سفارش توسط مدیر یا مشتری لغو شد.

en: The ordered offline payment methods providers list.
fa: فهرست ارائه‌دهندگان روش‌های پرداخت آفلاین سفارش داده شده.

en: The ordered providers list. This includes registered payment gateways, suggestions, and offline payment methods group entry. The individual offline payment methods are separate.
fa: فهرست ارائه‌دهندگان سفارش داده شده. این شامل درگاه‌های پرداخت ثبت‌شده، پیشنهادها و ورودی گروهی روش‌های پرداخت آفلاین می‌شود. روش‌های پرداخت آفلاین جداگانه هستند.

en: The ordering argument must be an object with provider IDs as keys and numeric values as values.
fa: آرگومان ترتیب باید یک شیء با شناسه‌های ارائه‌دهنده به عنوان کلید و مقادیر عددی به عنوان مقدار باشد.

en: The ordering argument must be an object.
fa: آرگومان ترتیب باید یک شیء باشد.

en: The organic coffee beans are a revelation. Each sip feels like a journey. Beautifully crafted accessories add a touch of elegance to my home.
fa: دانه‌های قهوه ارگانیک یک مکاشفه است. هر جرعه‌ای شبیه یک سفر است. اکسسوری‌هایی که به زیبایی ساخته شده‌اند، ظرافتی را به خانه من اضافه می‌کنند.

en: The parent theme developers URL.
fa: آدرس برنامه نویسان پوسته مادر.

en: The payment gateway for this order does not exist.
fa: درگاه پرداخت برای این سفارش وجود ندارد.

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
fa: درگاه پرداخت برای این سفارش از بازپرداخت خودکار پشتیبانی نمی کند.

en: The plugin could not be activated.
fa: افزونه نمی‌تواند فعال شود.

en: The plugin for your subscription couldn't be activated.
fa: افزونه‌ی مربوط به اشتراک شما فعال نشد.

en: The plugin for your subscription has been activated.
fa: افزونه مربوط به اشتراک شما فعال شده است.

en: The plugin main file. This is a relative path to the plugins directory.
fa: فایل اصلی افزونه. این یک مسیر نسبی به پوشه افزونه‌ها است.

en: The position of the currency symbol.
fa: جایگاه نماد پول.

en: The post ID of the generated email post.
fa: شناسه پست مربوط به پست ایمیل تولید شده.

en: The postal code, if any, in which your business is located.
fa: کد پستی، اگر وجود دارد، که در آن کسب و کار شما واقع شده است.

en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It could not be restored.
fa: وضعیت قبلی سفارش %1$d ("%2$s") نامعتبر است. قابل بازیابی نبود.

en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It has been restored to "pending" status instead.
fa: وضعیت قبلی سفارش %1$d ("%2$s") نامعتبر است. در عوض به وضعیت "در انتظار" بازیابی شد.

en: The priority of the category.
fa: اولویت دسته.

en: The priority of the suggestion.
fa: اولویت پیشنهاد.

en: The product category details screen is easy to use.
fa: استفاده از صفحه جزئیات دسته محصول آسان است.

en: The product category details screen's functionality meets my needs.
fa: عملکرد صفحه جزئیات دسته محصول نیازهای من را برآورده می‌کند.

en: The product creation screen is easy to use.
fa: استفاده از صفحه ایجاد محصول آسان است.

en: The product creation screen's functionality meets my needs.
fa: عملکرد صفحه ایجاد محصول نیازهای من را برآورده می‌کند.

en: The product import process is easy to complete.
fa: فرآیند درون‌ریزی محصول به راحتی تکمیل می‌شود.

en: The product import process meets my needs.
fa: فرآیند درون‌ریزی محصول، نیازهای من را برآورده می‌کند.

en: The product review cannot be deleted.
fa: دیدگاه محصول نمی تواند حذف شود.

en: The product review does not support trashing.
fa: دیدگاه محصول انتقال به سطل زباله را پشتیبانی نمی کند.

en: The product tag details screen is easy to use.
fa: استفاده از صفحه جزئیات برچسب محصول آسان است.

en: The product tag details screen's functionality meets my needs.
fa: عملکرد صفحه جزئیات برچسب محصول نیازهای من را برآورده می‌کند.

en: The product update process is easy to complete.
fa: فرآیند به روز رسانی محصول به راحتی تکمیل می‌شود.

en: The product update process meets my needs.
fa: فرآیند به روز رسانی محصول نیازهای من را برآورده می‌کند.

en: The product with SKU (%1$s) you are trying to insert is already present in the lookup table
fa: محصولی با شناسه‌ی شناسایی (SKU) (%1$s) که می‌خواهید وارد کنید، از قبل در جدول جستجو موجود است

en: The provided checkout link was out of date or invalid. No products were added to the cart.
fa: لینک پرداخت ارائه شده قدیمی یا نامعتبر بود. هیچ محصولی به سبد خرید اضافه نشد.

en: The provided email address (%s) is not valid—please provide a valid email address
fa: نشانی ایمیل (%s) ارائه شده معتبر نیست—لطفا یک نشانی ایمیل معتبر ارائه کنید

en: The provided email address is not valid
fa: نشانی ایمیل ارائه شده معتبر نیست

en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
fa: کنترل‌کننده‌ی ارائه شده‌ی %1$s، %2$s را پیاده‌سازی نمی‌کند.

en: The provided phone number is not valid
fa: شماره تلفن ارائه شده معتبر نیست

en: The provided postcode / ZIP is not valid
fa: کدپستی / ZIP ارائه‌شده نامعتبر است

en: The provided state (%1$s) is not valid. Must be one of: %2$s
fa: حالت ارائه‌شده (%1$s) نامعتبر است. باید یکی از این موارد باشد: %2$s

en: The provider ID must be a string with only ASCII letters, digits, underscores, and dashes.
fa: شناسه ارائه دهنده باید رشته‌ای باشد که فقط شامل حروف ASCII، اعداد، زیرخط و خط تیره باشد.

en: The quantity of &quot;%1$s&quot; cannot be changed
fa: مقدار &quot;%1$s&quot; قابل تغییر نیست

en: The quantity of &quot;%1$s&quot; must be a multiple of %2$s
fa: مقدار &quot;%1$s&quot; باید مضرب %2$s باشد

en: The rate at which tax is applied.
fa: نرخ که مالیات اعمال می شود.

en: The relative path of the step to use for frontend navigation.
fa: مسیر نسبی مرحله‌ای که برای ناوبری فرانت‌اند استفاده می‌شود.

en: The requested plugin `%s` could not be activated.
fa: افزونه‌های درخواستی `%s` قابل فعال‌سازی نیستند.

en: The requested plugin `%s` could not be installed.
fa: افزونه درخواستی `%s` نصب نشد.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Plugin API call failed.
fa: افزونه درخواستی `%s` نصب نشد. تماس API افزونه انجام نشد.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Upgrader install failed.
fa: افزونه درخواستی `%s` نصب نشد. نصب ارتقا دهنده انجام نشد.

en: The requested plugin `%s`. is not yet installed.
fa: افزونه درخواستی `%s`. هنوز نصب نشده است.

en: The requested theme `%s` could not be installed.
fa: پوسته درخواستی `%s` قابل نصب نیست.

en: The requested theme `%s` could not be installed. Theme API call failed.
fa: پوستۀ درخواستی «%s» قابل نصب نیست. اتصال API پوسته ناموفق بود.

en: The requested theme could not be activated.
fa: پوسته درخواستی قابل فعال‌سازی نیست.

en: The resource cannot be deleted.
fa: منابع نمی تواند حذف شود.

en: The response body from the receiving server.
fa: بدنه پاسخ از سرور گیرنده.

en: The root URL of your site.
fa: آدرس Root سایت شما.

en: The sale will start at 00:00:00 of "From" date and end at 23:59:59 of "To" date.
fa: فروش از ساعت 00:00:00 در تاریخ "از" شروع می شود و از ساعت 23:59:59 در تاریخ "به" پایان می یابد.

en: The search feature in WooCommerce is easy to use.
fa: استفاده از قابلیت جستجو در ووکامرس آسان است.

en: The search's functionality meets my needs.
fa: عملکرد جستجو نیازهای من را برآورده می‌کند.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
fa: کلیدهای مخفی بری تولید hash از webhook برگشتی و ارائه شده در سربرگ‌های درخواستی است.

en: The selected product is invalid.
fa: محصول انتخابی نامعتبر است.

en: The selected product isn't a variation of %2$s, please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
fa: محصول انتخاب شده یک تنوع از %2$s نیست, لطفا گزینه‌های محصول را با مراجعه به <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a> انتخاب کنید.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
fa: پیکربندی اندازه این نگاره غیرفعال است زیرا یک فیلتر داده‌های آنرا رونویسی کرده است.

en: The settings screen is easy to use.
fa: استفاده از صفحه تنظیمات آسان است.

en: The settings screen's functionality meets my needs.
fa: عملکرد صفحه تنظیمات نیازهای من را برآورده می‌کند.

en: The shipping provider.
fa: ارائه‌دهنده حمل و نقل.

en: The short description of the incentive. It can contain stylistic HTML.
fa: شرح مختصری از انگیزه. می‌تواند شامل HTML با سبک خاص باشد.

en: The size of the log directory.
fa: اندازه پوشه خطاها.

en: The slug for the resource.
fa: نامک این مبنع.

en: The slug of the containing entity.
fa: نامک (slug) مربوط به موجودیتِ در برگیرنده.

en: The slug of the plugin.
fa: نامک افزونه.

en: The sort order of the payment method.
fa: ترتیب مرتب‌سازی روش پرداخت.

en: The sort order of the provider.
fa: ترتیب مرتب‌سازی ارائه‌دهنده.

en: The specific chart this stat referrers to.
fa: نمودار خاصی که این آمار به آن اشاره دارد.

en: The specified category for recommendations is invalid. Allowed values: "channels", "extensions".
fa: دسته مشخص شده برای توصیه ها نامعتبر است. مقادیر مجاز: "channels"، "extensions".

en: The start/continue onboarding link for the payment gateway.
fa: لینک شروع/ادامه‌ی فرآیند ثبت‌نام برای درگاه پرداخت.

en: The state of the onboarding process.
fa: وضعیت فرآیند پذیرش سازمانی.

en: The status of the containing entity.
fa: وضعیت موجودیتِ دربرگیرنده.

en: The status of the coupon. Should always be draft, published, or pending review
fa: وضعیت کدتخفیف. همیشه باید پیش‌نویس، منتشرشده یا در انتظار بررسی باشد

en: The status of the fulfillment.
fa: وضعیت آماده‌سازی سفارش.

en: The status of the note (e.g. unactioned, actioned).
fa: وضعیت یادداشت (به عنوان مثال بدون عمل، عمل شده).

en: The status of the plugin.
fa: وضعیت افزونه.

en: The step definition to import
fa: تعریف مرحله برای وارد کردن

en: The steps that are required to be completed before this step.
fa: مراحلی که قبل از این مرحله باید انجام شوند.

en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
fa: موجودی بروز نشده است زیرا مقدار از زمان اصلاح، تغییر کرده است. محصول %1$d دارای %2$d واحد موجودی دارد.

en: The street address for your business location.
fa: آدرس خیابان برای محل تجارت شما.

en: The suggestion ID matching this provider.
fa: شناسه پیشنهادی که با این ارائه‌دهنده مطابقت دارد.

en: The suggestion categories.
fa: دسته بندی های پیشنهادی.

en: The tags associated with the provider.
fa: برچسب‌های مرتبط با ارائه‌دهنده.

en: The tags associated with the suggestion.
fa: برچسب‌های مرتبط با پیشنهاد.

en: The term ID, or 0 if the attribute is not a global attribute.
fa: شناسه رده یا 0 اگر این ویژگی یک ویژگی عمومی نباشد.

en: The term name.
fa: نام رده.

en: The term slug.
fa: نامک رده.

en: The theme developers URL.
fa: آدرس برنامه نویسان پوسته.

en: The theme you are currently using is not compatible.
fa: پوسته‌ای که در حال حاضر استفاده می‌کنید، سازگار نیست.

en: The thousand separator of displayed prices.
fa: سواکننده هزارگان قیمت‌ها نمایش داده شود.

en: The title of the category.
fa: عنوان دسته.

en: The title of the payment method. Does not include HTML tags.
fa: عنوان روش پرداخت. شامل تگ‌های HTML نمی‌شود.

en: The title of the provider.
fa: عنوان ارائه دهنده.

en: The title of the suggestion.
fa: عنوان پیشنهاد.

en: The total size of the files in the log directory.
fa: اندازه کل فایل‌ها در پوشه خطا.

en: The tracking URL.
fa: URL رهگیری.

en: The tracking number details response.
fa: پاسخ جزئیات شماره رهگیری.

en: The tracking number to look up.
fa: شماره رهگیری برای استعلام.

en: The tracking number.
fa: شماره پیگیری.

en: The type of entity for which the fulfillment is created.
fa: نوع موجودیتی که آماده‌سازی برای آن ایجاد شده است.

en: The type of onboarding process the provider supports.
fa: نوع فرآیند پذیرش سازمانی که ارائه دهنده پشتیبانی می‌کند.

en: The type of payment provider. Use this to differentiate between the various items in the list and determine their intended use.
fa: نوع ارائه‌دهنده‌ی پرداخت. از این مورد برای تمایز بین موارد مختلف موجود در لیست و تعیین کاربرد مورد نظر آنها استفاده کنید.

en: The type of the containing entity. Generally this is a regular plugin but it can also be a non-standard entity like a theme or a must-user plugin.
fa: نوع موجودیت حاوی. عموماً این یک افزونه معمولی است اما می‌تواند یک موجودیت غیراستاندارد مانند یک قالب یا یک افزونه ضروری نیز باشد.

en: The type of the link.
fa: نوع پیوند.

en: The type of the note (e.g. error, warning, etc.).
fa: نوع یادداشت (برای مثال: خطا، هشدار و...).

en: The type of the plugin.
fa: نوع افزونه.

en: The type of the suggestion.
fa: نوع پیشنهاد.

en: The unique identifier for the category.
fa: شناسه منحصر به فرد برای دسته.

en: The unique identifier for the marketing campaign type.
fa: شناسه منحصر به فرد برای نوع کمپین بازاریابی.

en: The unique identifier for the marketing campaign.
fa: شناسه منحصر به فرد برای کمپین بازاریابی.

en: The unique identifier for the marketing channel that this campaign belongs to.
fa: شناسه منحصر به فرد کانال بازاریابی که این کمپین به آن تعلق دارد.

en: The unique identifier for the payment method.
fa: شناسه منحصر به فرد برای روش پرداخت.

en: The unique identifier for the provider.
fa: شناسه منحصر به فرد برای ارائه دهنده.

en: The unique identifier for the step.
fa: شناسه منحصر به فرد برای مرحله.

en: The unique identifier for the suggestion.
fa: شناسه منحصر به فرد برای پیشنهاد.

en: The unique identifier of the marketing channel that this campaign type belongs to.
fa: شناسه منحصر به فرد کانال بازاریابی که این نوع کمپین به آن تعلق دارد.

en: The unit lengths are defined in for this country.
fa: طول واحد در این کشور تعریف شده است.

en: The unit weights are defined in for this country.
fa: وزن این واحد برای این کشور تعریف شده است.

en: The upmost entry point from where the merchant entered the onboarding flow.
fa: بالاترین نقطه ورود، جایی که فروشنده وارد جریان آن‌بوردینگ شده است.

en: The user associated with this API key no longer exists.
fa: کاربر مربوط به این کلید API دیگر وجود ندارد.

en: The value type for the JSON partial matching is not supported. Must be either integer, boolean, double or string. %s type provided.
fa: نوع مقدار برای تطبیق جزئی JSON پشتیبانی نمی‌شود. باید عدد صحیح، بولی، دابل یا رشته باشد. نوع %s ارائه شده است.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
fa: نگارش نصب شده MySQL بر روی سرور‌هاست شما.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
fa: نگارش PHP نصب شده بر روی سرور میزبان شما.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
fa: نگارش ووکامرس بر روی سایت شما نصب شده است.

en: The version of WordPress installed on your site.
fa: نگارش وردپرس نصب شده بر روی سایت شما.

en: The version of cURL installed on your server.
fa: نسخه نصب شده cURL روی سرور شما.

en: The world’s favorite buy now, pay later options and many more are right at your fingertips with WooPayments — all from one dashboard, without needing multiple extensions and logins.
fa: گزینه‌های محبوب دنیا مانند «الان بخر، بعداً پرداخت کن» و بسیاری دیگر، با WooPayments در دسترس شما هستند - همه از یک داشبورد، بدون نیاز به افزونه‌ها و ورودهای متعدد.

en: Theme
fa: پوسته

en: Theme author URL.
fa: آدرس نویسنده قالب.

en: Theme installation message.
fa: پیام نصب پوسته.

en: Theme installation status.
fa: وضعیت نصب پوسته.

en: Theme name.
fa: نام قالب.

en: Theme slug.
fa: نامک پوسته.

en: Theme status.
fa: وضعیت پوسته.

en: Theme type
fa: نوع پوسته

en: Theme version.
fa: نسخه قالب.

en: Theme.
fa: قالب.

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: There are currently no logs to view.
fa: در حال حاضر هیچ گزارشی جهت مشاهده وجود ندارد.

en: There are environment or store setup issues which are blocking progress. Please resolve them to proceed.
fa: مشکلاتی در محیط یا تنظیمات فروشگاه وجود دارد که مانع پیشرفت می‌شوند. لطفاً برای ادامه، آنها را برطرف کنید.

en: There are no currencies matching these parameters.
fa: هیچ مقداری مطابق با این پارامترها وجود ندارد.

en: There are no locations matching these parameters.
fa: هیچ مکانی منطبق این پارامترها وجود ندارد.

en: There are no notes yet.
fa: اینجا هنوز یادداشتی وجود ندارد.

en: There are no orders to sync, aborting.
fa: هیچ دستوری برای همگام‌سازی وجود ندارد، لغو می‌شود.

en: There are no orders to verify, aborting.
fa: هیچ دستوری برای تأیید وجود ندارد، لغو می‌شود.

en: There are no product reviews yet.
fa: هنوز هیچ دیدگاهی برای محصول ثبت نشده است.

en: There are no reviews yet.
fa: هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
fa: هیچ گزینه ای ارسال در دسترس نیست. لطفا اطمینان حاصل کنید که نشانی شما به درستی وارد شده است، یا اگر به کمک نیاز دارید با ما تماس بگیرید.

en: There are not enough %s in stock. Please reduce the quantities in your cart.
fa: «%s» موجودی کافی ندارند. لطفا تعداد آنها را در سبد خریدتان کاهش دهید.

en: There are orders pending sync.
fa: سفارش‌هایی در انتظار همگام‌سازی هستند.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
fa: مشکلاتی در اقلام سبد خرید شما وجود دارد. خواهشمندیم به برگه سبد خرید بازگشته و پیش از پرداخت این مشکلات را رفع کنید.

en: There are too many %s in the cart. Only 1 can be purchased. Please reduce the quantity in your cart.
fa: تعداد زیادی «%s» در سبد خرید شما وجود دارند. فقط یکی از هر کدام قابل خریداری است. لطفا تعداد را در سبد خریدتان کاهش دهید.

en: There are too many %s in the cart. Only 1 of each can be purchased. Please reduce the quantities in your cart.
fa: تعداد زیادی «%s» در سبد خرید شما وجود دارد. فقط یکی از هر کدام قابل خریداری است. لطفا تعداد را در سبد خریدتان کاهش دهید.

en: There are too many concurrent batches, but the run is forced to continue.
fa: چندین بار هم همزمان وجود دارد، اما اجرا مجبور به ادامه دادن است.

en: There are too many concurrent batches.
fa: چندین بار همگام وجود دارد.

en: There is %1$d order to be synced. | There are %1$d orders to be synced.
fa[0]: %1$d سفارش برای انتقال وجود دارد.

en: There is %1$d order to be verified. | There are %1$d orders to be verified.
fa[0]: %1$d سفارش برای تایید کردن وجود دارد.

en: There is no data to export for the given request.
fa: هیچ داده‌ی برون‌بری برای درخواست داده شده وجود ندارد.

en: There is not enough %s in stock. Please reduce the quantity in your cart.
fa: «%s» موجودی کافی ندارد. لطفا تعداد آن را در سبد خریدتان کاهش دهید.

en: There was a failure fetching this action
fa: گیرندگی این عمل شکست خورد

en: There was a failure fetching this action: %s
fa: واکشی این عمل با مشکل مواجه شد: %s

en: There was a failure scheduling the next instance of this action: %s
fa: زمان‌بندی نمونۀ بعدی این اقدام با مشکل مواجه شد: %s

en: There was a problem activating some of the requested plugins.
fa: مشکلی در فعال سازی برخی از افزونه های درخواستی وجود داشت.

en: There was a problem installing some of the requested plugins.
fa: مشکلی در نصب برخی از افزونه های درخواستی وجود داشت.

en: There was a problem with the provided %s:
fa: مشکلی در %s ارائه شده وجود داشت:

en: There was a problem with the provided billing address: %s
fa: مشکلی در آدرس صورتحساب ارائه شده وجود دارد: %s

en: There was a problem with the provided shipping address: %s
fa: مشکلی در آدرس ارسال ارائه شده وجود دارد: %s

en: There was an error activating this plugin.
fa: در فعال سازی این افزونه خطایی روی داد.

en: There was an error activating this theme.
fa: هنگام فعال کردن این پوسته خطایی روی داد.

en: There was an error calling %1$s: %2$s
fa: خطایی به نام %1$s رخ داده است: %2$s

en: There was an error calling %s
fa: برای تماس با %s خطایی رخ داد

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
fa: خطا در فراخوانی این ابزار، پاسخی برای درخواست وجود ندارد.

en: There was an error cancelling the %1$s: %2$s
fa: خطایی به نام %1$s رخ داده است: %2$s

en: There was an error communicating with the WooPayments plugin.
fa: در برقراری ارتباط با افزونه WooPayments خطایی رخ داد.

en: There was an error connecting to Square.
fa: هنگام اتصال به Square خطایی رخ داد.

en: There was an error connecting to WooCommerce.com. Please try again.
fa: هنگام اتصال به WooCommerce.com خطایی رخ داد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: There was an error connecting your subscription. Please try again.
fa: هنگام اتصال اشتراک شما خطایی روی داد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: There was an error creating the scheduled action: %s
fa: خطایی در ایجاد اقدام زمان‌بندی شده رخ داد: %s

en: There was an error deleting an action: %s
fa: هنگام حذف اقدام، خطایی رخ داد: %s

en: There was an error disconnecting your subscription. Please try again.
fa: هنگام قطع ارتباط اشتراک شما خطایی روی داد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: There was an error generating your API Key.
fa: هنگام ایجاد کلید API شما خطایی روی داد.

en: There was an error getting the install URL for this product.
fa: در دریافت URL نصب این محصول خطایی روی داد.

en: There was an error loading the WooCommerce.com Helper API.
fa: هنگام بارگذاری WooCommerce.com Helper API خطایی روی داد.

en: There was an error processing your order. Please check for any charges in your payment method and review your <a href="%s">order history</a> before placing the order again.
fa: خطایی در پردازش سفارش شما رخ داده است. لطفا قبل از ثبت مجدد سفارش، هرگونه هزینه‌ای را در روش پرداخت خود بررسی کنید و <a href="%s">سابقه سفارش</a> خود را مرور کنید.

en: There was an error rendering an email preview.
fa: خطایی در نمایش پیش‌نمایش ایمیل رخ داد.

en: There was an error rendering the email editor placeholder content.
fa: خطایی در رندر کردن محتوای جایگذاری ویرایشگر ایمیل رخ داده است.

en: There was an error rendering the email preview.
fa: خطایی در نمایش پیش‌نمایش ایمیل رخ داد.

en: There was an error rendering the email preview. This doesn't affect actual email delivery. Please contact the extension author for assistance.
fa: خطایی در نمایش پیش‌نمایش ایمیل رخ داده است. این مشکل تاثیری بر تحویل ایمیل ندارد. لطفاً برای راهنمایی با نویسنده افزونه تماس بگیرید.

en: There was an error running the action scheduler: %s
fa: بروز خطا در برنامه ریزی فعالیت: %s

en: There was an error with an item in your cart.
fa: ایرادی در یکی از موارد سبد خریدتان وجود دارد.

en: There was an issue loading the report endpoints
fa: مشکلی در بارگیری نقاط پایانی گزارش وجود داشت

en: There's %d webhook that is configured to be delivered using the Legacy REST API, which has been removed from WooCommerce. This webhook will fail to be sent. | There are %d webhooks that are configured to be delivered using the Legacy REST API, which has been removed from WooCommerce. These webhooks will fail to be sent.
fa[0]: %d وب‌هوک وجود دارد که برای ارسال با استفاده از Legacy REST API پیکربندی شده‌اند، که از WooCommerce حذف شده است. ارسال این وب‌هوک‌ها با شکست مواجه خواهد شد.

en: These account details will be displayed within the order thank you page and confirmation email.
fa: این جزئیات حساب در صفحه تشکر سفارش و ایمیل تأیید نمایش داده می شود.

en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
fa: این مبالغ می توانند به صورت اختیاری بر اساس <a href="%s">کلاس حمل و نقل محصول</a> افزوده شوند.

en: These costs can optionally be added based on the <a target="_blank" href="%s">product shipping class</a>. Learn more about <a target="_blank" href="https://woocommerce.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">setting shipping class costs</a>.
fa: این هزینه‌ها را می‌توان به‌صورت اختیاری بر اساس <a target="_blank" href="%s">کلاس ارسال محصول</a> اضافه کرد. درباره <a target="_blank" href="https://woocommerce.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">تنظیم هزینه های کلاس حمل و نقل</a> بیشتر بیاموزید.

en: These features are either experimental or incomplete, enable them at your own risk!
fa: این ویژگی‌ها آزمایشی یا ناقص هستند، آنها را با مسئولیت خودتان فعال کنید!

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
fa: این گزینه به شما اجازه می‌دهد ظاهر تسویه حساب ووکامرس را تغییر دهید.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
fa: این برگه‌ها نیاز به انتخاب دارند تا ووکامرس بفهمد که هرکدام کجا هستند. این برگه‌ها در هنگام نصب افزونه ساخته می شوند، اگرنه باید آنها را دستی بسازید.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
fa: این نرخ‌ها، گزینه‌های افزوده بر حمل و نقل هستند با هزینه‌های افزوده (بر اساس نرخ ثابت).

en: These settings are not available while the lookup table regeneration is in progress.
fa: این تنظیمات در حالی که بازسازی جدول جستجو در حال انجام است در دسترس نیست.

en: Things to do next
fa: کارهای بعدی

en: This action appears to be consistently failing. A new instance will not be scheduled.
fa: به نظر می رسد این اقدام به طور مداوم در حال شکست است. نمونه جدیدی برنامه ریزی نمی شود.

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
fa: این عمل قابل برگشت نیست. آیا مطمئن هستید که می خواهید داده‌های شخصی را از سفارشات انتخاب شده پاک کنید؟

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
fa: این گزینه نحوه نمایش موجودی انبار برای کاربر را کنترل میکند.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
fa: این کنترل‌ها مشخص میکنند که کاربر طی فرایند پرداخت چه چیزهایی میبیند.

en: This controls the position of the currency symbol.
fa: محل قرارگیری سمبل واحد پولی.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
fa: این کنترل‌ها مشخص می کنند که کاربر طی فرایند پرداخت چه چیزهایی می بیند.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
fa: این گزینه تعیین میکند که چه واحدهای پولی در کاتالوگ قابل انتخاب باشند و چه درگاه‌های پرداختی استفاده شوند.

en: This controls what unit you will define lengths in.
fa: واحد اندازه گیری طول.

en: This controls what unit you will define weights in.
fa: واحد اندازه گیری وزن.

en: This controls which shipping address is used by default.
fa: کنترل می کند که کدام آدرس حمل و نقل به صورت پیشفرض استفاده شده است.

en: This coupon is password protected. WooCommerce does not support password protection for coupons. You can temporarily hide a coupon by making it private. Alternatively, usage limits and restrictions can be configured below.
fa: این کوپن با رمز محافظت می‌شود. ووکامرس از محافظت با رمز عبور برای کوپن‌ها پشتیبانی نمی‌کند. با خصوصی کردن کوپن، می‌توانید به طور موقت آن را پنهان کنید. از طرف دیگر، انحصار و محدودیت‌های استفاده را می‌توان در زیر پیکربندی کرد.

en: This data will be deleted in %s.
fa: این داده در %s پاک خواهد شد.

en: This determines where log entries are saved.
fa: این تعیین می‌کند که ورودی‌های گزارش در کجا ذخیره شوند.

en: This email address is already registered.
fa: این آدرس ایمیل قبلا در سایت ثبت شده است.

en: This feature is not available when using the <a href="%s">Cart and checkout blocks</a>. Shipping will be calculated at checkout.
fa: این ویژگی هنگام استفاده از <a href="%s">سبد خرید و بلوک‌های پرداخت</a> در دسترس نیست. هزینه ارسال در هنگام پرداخت محاسبه می‌شود.

en: This feature is only available with the Cart & Checkout blocks. %1$sLearn more%2$s.
fa: این ویژگی فقط با بلوک‌های سبد خرید و پرداخت در دسترس است. %1$sبیشتر بیاموزید%2$s.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
fa: این فیلد به شما اجازه می‌دهد که حداکثر هزینه (جمع جزء) مجاز برای استفاده از کوپن را تعیین کنید.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
fa: این فیلد به شما اجازه می‌دهد که حداقل هزینه (جمع جزء) مجاز برای استفاده از کوپن را تعیین کنید.

en: This file does not exist.
fa: این فایل وجود ندارد.

en: This function should not be called before plugins_loaded.
fa: این تابع نباید قبل از plugins_loaded فراخوانی شود.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
fa: این تابع نباید قبل از woocommerce_init فراخوانی شود.

en: This info will be displayed on the product page, category pages, social media, and search results.
fa: این اطلاعات در صفحه محصول، صفحات دسته بندی، رسانه های اجتماعی و نتایج جستجو نمایش داده می شود.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
fa: این یک وبسایت دمو است و با هدف تست ساخته شده است، هیچ‌یک از محصولات موجود در سایت برای فروش نبوده و امکان خرید از این وبسایت وجود ندارد.

en: This is a featured product
fa: این یک محصول ویژه است

en: This is an order notification sent to customers containing order details after an order is placed on-hold from Pending, Cancelled or Failed order status.
fa: این یک اعلان سفارش است که حاوی جزئیات سفارش پس از توقف سفارش از وضعیت سفارش در حال تعلیق، لغو شده یا ناموفق برای مشتریان ارسال می‌شود.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
fa: این آگهی بعد از پرداخت برای خریدار ارسال می شود و حاوی جزئیات سفارش است.

en: This is not your download link.
fa: این لینک دانلود متعلق به شما نیست.

en: This is the Customer Lifetime Value, or the total amount you have earned from this customer's orders.
fa: این ارزش طول عمر مشتری یا کل مبلغی است که از سفارشات این مشتری به دست آورده‌اید.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
fa: این آدرس یا مسیر قطعی دسترسی مشتری به پرونده است. آدرس وارد شده باید رمزگذاری شده باشد.

en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
fa: این برگه فروشگاه ووکامرس است. برگه فروشگاه بایگانی مخصوصی است که لیست محصولات شما می باشد. <a href="%s"> اطلاعات بیشتر در اینجا</a>.

en: This is the attachment ID, or image URL, used for placeholder images in the product catalog. Products with no image will use this.
fa: این شناسه پیوست یا URL تصویر است که برای جایگاه تصاویر در کاتالوگ محصول مورد استفاده قرار می گیرد. محصولات بدون تصویر از این استفاده خواهند کرد.

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
fa: این دسته پیشفرض است و نمی تواند حذف شود. می تواند خودکار به محصولات بدون دسته اختصاص یابد.

en: This is the name of the download shown to the customer.
fa: این نام دانلود برای مشتری نمایان می گردد.

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
fa: این مجموع "سطرهای مالیات" مبلغ مالیات حمل و نقل در داخل سفارش‌های شما می باشد.

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
fa: این مجموع فیلد "ردیف مالیات" مجموع مقدار مالیات در سفارش‌های شماست.

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
fa: این جمع شامل "جمع مبلغ سفارش‌ها" در سفارش‌های شماست.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
fa: این جمع فیلد "مجموع حمل و نقل" در داخل سفارش‌های شماست.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
fa: این جمع از مجموع سفارش پس از هر گونه برگشتی‌ها و بجز حمل و نقل و مالیات‌ها می باشد.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
fa: این جمع از مجموع سفارش پس از برگشتی‌ها بجز حمل و نقل و مالیات می باشد.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
fa: این مجموع مالیات برای نرخ می باشد (مالیات حمل و نقل + مالیات محصول).

en: This is where store orders are stored.
fa: محل ذخیره سفارشات.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
fa: محل افزودن کدهای تخفیف خرید مشتری.

en: This is where you can browse products in this store.
fa: اینجاست که می توانید محصولات این فروشگاه را مشاهده کنید.

en: This is where you can set up product forms for various product types in your dashboard.
fa: اینجاست که می‌توانید فرم‌های محصول را برای انواع مختلف محصول در پیشخوان خود تنظیم کنید.

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
fa: این جایی است که کسب و کار شما واقع شده است. نرخ‌های مالیاتی و نرخ‌های حمل و نقل از این آدرس استفاده خواهند کرد.

en: This item is not available for purchase.
fa: این کالا برای خرید موجود نیست.

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
fa: این کلید نامعتبراست یا در حال حاضر استفاده شده است. لطفا در صورت نیاز، کلمه عبور خود را مجددا تنظیم نمایید.

en: This lets you choose which products are part of this group.
fa: این اجازه می دهد انتخاب کنید که محصولات بخشی از این گروه هستند.

en: This link will remain active for %s.
fa: این پیوند به مدت %s فعال خواهد ماند.

en: This means that the table is probably in an inconsistent state. It's recommended to run a new regeneration process or to resume the aborted process (Status - Tools - Regenerate the product attributes lookup table/Resume the product attributes lookup table regeneration) before enabling the table usage.
fa: این به این معنی است که جدول احتمالاً در وضعیت ناهماهنگی قرار دارد. توصیه می شود قبل از فعال کردن استفاده از جدول، یک فرآیند بازسازی جدید را اجرا کنید یا روند متوقف‌شده را از سر بگیرید (وضعیت > ابزارها > ایجاد مجدد جدول جستجوی ویژگی‌های محصول/ازسرگیری بازسازی جدول جستجوی ویژگی‌های محصول).

en: This method has been deprecated and will be removed soon. Use Automattic\WooCommerce\Utilities\DiscountsUtil::is_coupon_emails_allowed instead.
fa: این روش منسوخ شده است و به زودی حذف خواهد شد. به جای آن از Automattic\WooCommerce\Utilities\DiscountsUtil::is_coupon_emails_allowed استفاده کنید.

en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
fa: این روش در 2.6.0 منسوخ شده است و در نسخه‌های آینده حذف خواهد شد - پیشنهاد می کنیم آن را غیرفعال کرده و به جای آن، یک نرخ جدید در <a href="%s">مناطق حمل و نقل</a> تنظیم نمائید.

en: This method should not be called before plugins_loaded.
fa: این متد نباید قبل از plugins_loaded فراخوانی شود.

en: This month
fa: این ماه

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
fa: این گزینه مکان پیشفرض مشتریان را تعیین می کند. پایگاه داده GeoLite MaxMind به صورت دوره ای در دایرکتوری wp-content دانلود خواهد شد اگر از مکان یابی (geolocation) استفاده کنید..

en: This option determines which address is used to calculate tax.
fa: این گزینه بررسی می کند که کدام آدرس برای محاسبه مالیات استفاده شود.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
fa: این گزینه از آنجایی که روی قیمت‌های شما تاثیر میگذارد مهم است. 
    تغییر در آن روی محصولات فعلی تاثیری نخواهد گذاشت.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
fa: این گزینه به شما این امکان را می دهد تا محصولاتتان را تنها برای کشور‌های خاص به فروش برسانید.

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
fa: این گزینه کلیه نرخ‌های مالیات تان را حذف خواهد کرد، با احتیاط استفاده کنید. این عمل قابل برگشت نیست.

en: This order belongs to a different customer.
fa: این سفارش متعلق به مشتری دیگری است.

en: This order cannot be paid for.
fa: این سفارش قابل پرداخت نیست.

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
fa: این سفارش نمی تواند پرداخت شود. اگر نیازمند راهنمایی هستید باما تماس بگیرید.

en: This order is already linked to a user account.
fa: این سفارش از قبل به یک حساب کاربری مرتبط شده است.

en: This order is no longer editable.
fa: این سفارش دیگر قابل ویرایش نیست.

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
fa: این سفارش در وضعیت &quot;%s&quot; می باشد و امکان پرداخت وجود ندارد. اگر کمک نیاز دارید لطفا با ما تماس بگیرید.

en: This page's content is overridden by custom template content
fa: محتوای این صفحه توسط محتوای قالب سفارشی بازنویسی شده است

en: This password reset key is for a different user account. Please log out and try again.
fa: این کلید بازنشانی گذرواژه برای حساب کاربری دیگری است. لطفا خارج شده و دوباره امتحان کنید.

en: This payment method was successfully set as your default.
fa: این روش پرداخت با موفقیت به صورت پیشفرض قرار داده شد.

en: This plugin can no longer be activated because its functionality is now included in <strong>WooCommerce</strong>. It is recommended to <strong>delete</strong> it.
fa: این افزونه دیگر نمی‌تواند فعال شود زیرا قابلیت آن اکنون در <strong>ووکامرس</strong> گنجانده شده است. توصیه می‌شود آن را <strong>حذف</strong> کنید.

en: This plugin cannot be activated because its functionality is now included in WooCommerce core.
fa: این افزونه را نمی‌توان فعال کرد زیرا عملکرد آن اکنون در هسته ووکامرس گنجانده شده است.

en: This product cannot be added to the cart.
fa: این محصول را نمی توان به سبد خرید اضافه کرد.

en: This product has been activated.
fa: این محصول فعال شده است.

en: This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
fa: این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

en: This product has options, such as size or color. You can manage each variation's images, downloads, and other details individually.
fa: این محصول دارای گزینه‌هایی مانند اندازه یا رنگ است. می‌توانید تصاویر، دانلودها و سایر جزئیات هر تنوع را به صورت جداگانه مدیریت کنید.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's inventory and other details individually.
fa: این محصول دارای گزینه‌هایی مانند اندازه یا رنگ است. اکنون می‌توانید موجودی هر تنوع و سایر جزئیات را به صورت جداگانه مدیریت کنید.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's shipping settings and other details individually.
fa: این محصول گزینه‌هایی مانند اندازه یا رنگ دارد. اکنون می‌توانید تنظیمات ارسال و سایر جزئیات هر تنوع را به صورت جداگانه مدیریت کنید.

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
fa: این محصول فروش را تولید کرده است و ممکن است به سفارش‌هایی لینک شده باشد. آیا از حذف آن اطمینان دارید؟

en: This product is already active.
fa: این محصول در حال حاضر فعال است.

en: This product is already installed.
fa: این محصول قبلا نصب شده است.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
fa: در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

en: This product is not installed.
fa: این محصول نصب نشده است.

en: This product is protected and cannot be purchased.
fa: این محصول محافظت شده است و شما قادر به پرداخت نیستید.

en: This product requires shipping or pickup
fa: این محصول نیاز به ارسال یا دریافت حضوری دارد

en: This product will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
fa: این محصول حساب‌گر ارسال مشتری شما را در سبد خرید یا هنگام تسویه حساب فعال نمی‌کند. این محصول هم‌چنین مشتریان شما را ملزم نمی‌کند که جزئیات ارسال سفارش خود را در هنگام تسویه حساب وارد کنند. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">درباره محصولات مجازی بیشتر بخوانید</a>.

en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
fa: این گزارش پیوند منقضی شده است. %1$s برای مشاهده فیلتر گزارش‌ها کلیک کنید%2$s.

en: This resource cannot be created.
fa: این منبع نمی تواند ایجاد شود.

en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
fa: این سیاست نمونه شامل اصولی از اطلاعات شخصی شما است که در فروشگاه شما جمع‌آوری، ذخیره و به اشتراک گذاشته می‌شود و نیز کسانی ممکن است به آن داده‌ها دسترسی داشته باشند. بسته به تنظیمات فعال و افزونه‌های اضافی استفاده می‌شود، اشتراک‌گذاری اطلاعات خاص توسط فروشگاه شما متفاوت خواهد بود. ما تصمیم می‌گیریم که چه اطلاعاتی در سیاست حفظ حریم خصوصی خود منتشر کنیم، با یک وکیل مشاوره می‌کنیم.

en: This section controls the display of your website privacy policy. The privacy notices below will not show up unless a %s is set.
fa: این بخش صفحه نمایش سیاست حفظ حریم خصوصی وب سایت شما را کنترل می کند. اعلامیه‌های حفظ حریم خصوصی در زیر نشان داده نخواهد شد مگر اینکه یک %s تنظیم شود.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
fa: در این بخش هر فایلی که فارغ از صفحات قالب پیشفرض ووکامرس می باشد را نشان می دهد.

en: This section shows details of Action Scheduler.
fa: این بخش جزئیات برنامه زمان‌بندی عملکرد را نشان می‌دهد.

en: This section shows details of WC Admin.
fa: این بخش جزئیات مدیریت WC را نشان می دهد.

en: This section shows information about this status report.
fa: این بخش، اطلاعات مربوط به این گزارش وضعیت را نشان می‌دهد.

en: This sets how many days log entries will be kept before being auto-deleted.
fa: این تنظیم مشخص می‌کند گزارش‌ها تا چند روز نگهداری و سپس به صورت خودکار حذف می‌شوند.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
fa: برگه اصلی فروشگاه شما - جایی که آرشیو محصولات شما خواهند بود.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
fa: نمایش جداکننده اعشاری در قیمت محصولات.

en: This sets the minimum severity level of logs that will be stored. Lower severity levels will be ignored. "None" means all logs will be stored.
fa: این تنظیم حداقل سطح آستانه گزارش‌هایی که ذخیره می‌شوند را تعیین می‌کند. سطوح اهمیت پایین‌تر نادیده گرفته می‌شوند. "هیچ" به این معناست که تمامی گزارش‌ها ذخیره خواهند شد.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
fa: این گزینه تعداد جداکنندگان اعشاری که در قیمت نمایش داده می‌شود را تعیین می‌کند.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
fa: نمایش دادن جداکننده هزارگان در قیمت محصولات.

en: This setting cannot be changed here because it is being set by a filter on the %s hook.
fa: اینجا امکان تغییر این تنظیم وجود ندارد زیرا توسط یک فیلتر روی قلاب "%s" تنظیم می‌شود.

en: This setting cannot be changed here because it is defined in the %1$s constant, probably in your %2$s file.
fa: اینجا امکان تغییر این تنظیم وجود ندارد زیرا در ثابت %1$s تعریف شده است، احتمالا در فایل %2$s شما.

en: This setting cannot be changed here because it is defined in the %s constant.
fa: این تنظیم را نمی‌توان در اینجا تغییر داد زیرا در ثابت %s تعریف شده است.

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
fa: این تنظیمات تعیین می کند که کدام صفحات محصولات فروشگاه در لیست ذکر خواهند شد.

en: This setting does not apply to guest purchases.
fa: این پیکربندی برای خرید به صورت مهمان اعمال نمیشود.

en: This setting only works when product data is stored in the posts table.
fa: این تنظیم فقط زمانی کار می‌کند که داده‌های محصول در جدول پست‌ها ذخیره شود.

en: This shipping method does not have any settings to configure.
fa: این روش حمل و نقل هیچ تنظیماتی جهت پیکربندی ندارد.

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
fa: این اشتراک منقضی شده است. جهت <strong>تمدید</strong> اشتراک برای دریافت بروزرسانی‌ها و پشتیبانی، با مالک تماس بگیرید.

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
fa: این اشتراک منقضی شده است. لطفا آن را <strong>تمدید</strong> نمائید تا پشتیبانی و بروزرسانی‌ها را دریافت نمائید.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
fa: این اشتراک به زودی پایان می یابد. لطفا آن را <strong>تمدید</strong> نمائید تا ادامه پشتیبانی و بروزرسانی‌ها را دریافت نمائید.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
fa: این الگو در پوسته شما بازنویسی شده است و می توانید آن را پیدا کنید در: %s.

en: This text will appear in the footer of all of your WooCommerce emails.
fa: این متن در پاورقی تمام ایمیل‌های ووکامرس شما نمایش داده می‌شود.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
fa: این متن روی دکمه لینک دادن به محصول خارجی نشان داده خواهد شد.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
fa: این ابزار به شما اجازه می دهد که فایلی با فرمت CSV حاوی لیست همه محصولات را ایجاد و دانلود کنید.

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV or TXT file.
fa: این ابزار به شما اجازه درون‌ریزی (یا ادغام) اطلاعات محصول به فروشگاه شما از پرونده CSV یا TXT را می دهد.

en: This tool will abort the regenerate product attributes lookup table regeneration. After this is done the process can be either started over, or resumed to continue where it stopped.
fa: این ابزار بازسازی مجدد جدول جستجوی ویژگی‌های محصول را لغو می‌کند. پس از انجام این کار، فرآیند می‌تواند از نو شروع شود، یا از سر گرفته شود تا جایی که متوقف شده است ادامه یابد.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
fa: این ابزار تمامی نشست‌های منقضی شده را پاک میکند.

en: This tool will clear the data from legacy order tables in WooCommerce.
fa: این ابزار، داده‌ها را از جداول قدیمی سفارش در ووکامرس پاک می‌کند.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
fa: این ابزار کش نشست‌های محصول/فروشگاه را پاک میکند.

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
fa: این ابزار تمامی داده‌های جلسه مشتری از پایگاه داده را حذف می کند، از جمله سبدهای فعلی و سبدهای ذخیره شده در پایگاه داده.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
fa: این ابزار همه تغییر‌اتی که والدی ندارد را حذف می کند.

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
fa: این ابزار مجوزها و مجوزهای دانلود شده حذف شده با 0 بارگیری باقی مانده را حذف خواهد کرد.

en: This tool will empty the WooCommerce.com data cache, used in WooCommerce Extensions.
fa: این ابزار حافظه پنهان داده WooCommerce.com را که در افزونه‌های ووکامرس استفاده می‌شود، خالی می‌کند.

en: This tool will empty the system status theme info cache.
fa: این ابزار حافظه پنهان اطلاعات قالب وضعیت سیستم را خالی می‌کند.

en: This tool will empty the template cache.
fa: این ابزار حافظه پنهان الگو (Template) را خالی می کند.

en: This tool will generate the necessary Cost of Goods Sold (COGS) related columns in the product meta lookup table, and populate them from existing product data.
fa: این ابزار ستون‌های لازم مربوط به هزینه کالاهای فروخته شده (COGS) را در جدول جستجوی متا محصول ایجاد کرده و آنها را از داده‌های موجود محصول پر می‌کند.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
fa: این ابزار همه برگه‌های گم شده ووکامرس را نصب می‎کند. برگه‌های از قبل تعریف و راه‎اندازی شده جایگزین نمی‎شوند.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
fa: این ابزار دوره‌های محصولات را دوباره می‌شمارد - مواقعی که پیکربندی را تغییر می‌دهید در زمانی که محصولاتی را از کاتالوگ پنهان میکنید به کار می‌آید.

en: This tool will recreate the full text search index for order addresses. If the index does not exist, it will try to create it.
fa: این ابزار، فهرست جستجوی متن کامل را برای آدرس‌های سفارش بازسازی می‌کند. اگر این فهرست وجود نداشته باشد، سعی می‌کند آن را ایجاد کند.

en: This tool will regenerate product lookup table data. This process may take a while.
fa: این ابزار داده های جدول جستجوی محصول را بازسازی می کند. این روند ممکن است مدتی طول بکشد.

en: This tool will regenerate the product attributes lookup table data from existing product(s) data. This process may take a while.
fa: این ابزار داده‌های جدول جستجوی ویژگی‌های محصول را از داده‌های محصول(ها) موجود بازسازی می کند. این روند ممکن است مدتی طول بکشد.

en: This tool will remove the Cost of Goods Sold (COGS) related columns from the product meta lookup table. COGS will continue working (if the feature is enabled) but some functionality will not be available.
fa: این ابزار ستون‌های مربوط به بهای تمام‌شده کالاهای فروخته‌شده (COGS) را از جدول جستجوی متای محصول حذف می‌کند. COGS به کار خود ادامه خواهد داد (در صورت فعال بودن این ویژگی) اما برخی از قابلیت‌ها در دسترس نخواهند بود.

en: This tool will repair the coupons lookup table data with missing discount amounts. This process may take a while.
fa: این ابزار، داده‌های جدول استعلام کوپن‌ها را که مقادیر تخفیف آن‌ها ناقص است، تعمیر می‌کند. این فرایند ممکن است مدتی طول بکشد.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
fa: این ابزار نقش‌های ادمین، مشتری و مدیریت فروشگاه را به حالت پیشفرض تغییر خواهد داد. از این ابزار وقتی کاربران نمی‌توانند به همه بخش‌های مدیریت ووکامرس دسترسی داشته باشند، استفاده کنید.

en: This tool will reset the cached values used in WooCommerce Analytics. If numbers still look off, try %1$sReimporting Historical Data%2$s.
fa: این ابزار مقادیر کش شده مورد استفاده در تحلیل ووکامرس را بازنشانی می کند. اگر اعداد هنوز به نظر نمی رسند، %1$sوارد کردن مجدد داده های تاریخی%2$s را امتحان کنید.

en: This tool will resume the product attributes lookup table regeneration at the point in which it was aborted (%1$s products were already processed).
fa: این ابزار بازسازی جدول جستجوی ویژگی‌های محصول را در نقطه‌ای که در آن لغو شده است (%1$s محصولات قبلاً پردازش شده بودند) از سر می‌گیرد.

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
fa: این ابزار پایگاه داده WooCommerce شما را به آخرین نسخه به روز رسانی خواهد کرد. لطفا اطمینان حاصل کنید که قبل از انجام پشتیبان گیری کافی داشته باشید.

en: This variation requires shipping or pickup
fa: این تنوع نیاز به ارسال یا دریافت حضوری دارد

en: This variation will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
fa: این تنوع، محاسبه‌گر حمل و نقل مشتری شما را در سبد خرید یا هنگام تسویه حساب فعال نمی‌کند. همچنین این محصول نیازی به وارد کردن جزئیات ارسال توسط مشتریان شما در هنگام تسویه حساب ندارد. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">درباره محصولات مجازی بیشتر بخوانید</a>.

en: This video tutorial will help you go through the process of adding your first product in WooCommerce.
fa: این فیلم آموزشی به شما کمک می کند تا مراحل اضافه کردن اولین محصول خود را در ووکامرس طی کنید.

en: This webhook has the ⚠️ symbol in front of its name in the list below. Please either edit the webhook to use a different delivery format, or install and activate <a href="%s" target="_blank">the WooCommerce Legacy REST API extension</a>. | These webhooks have the ⚠️ symbol in front of their names in the list below. Please either edit the webhooks to use a different delivery format, or install and activate <a href="%s" target="_blank">the WooCommerce Legacy REST API extension</a>.
fa[0]: این وب‌هوک‌ها در لیست زیر دارای علامت ⚠️ در مقابل نام خود هستند. لطفا یا وب‌هوک‌ها را ویرایش کنید تا از قالب تحویل متفاوتی استفاده کنند، یا <a href="%s" target="_blank">افزونه WooCommerce Legacy REST API</a> را نصب و فعال کنید.

en: This webhook is configured to be delivered using the Legacy REST API, but the Legacy REST API plugin is not installed on this site.
fa: این وب‌هوک طوری پیکربندی شده است که با استفاده از Legacy REST API ارائه شود، اما افزونه Legacy REST API روی این سایت نصب نشده است.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
fa: اسم شما به این صورت در حساب کاربری و نظرات دیده خواهد شد

en: This will change the stock status of all variations.
fa: این وضعیت موجودی را برای همه تغییرات تغییر می‌دهد.

en: This will convert <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. The conversion will happen overtime in the background (via Action Scheduler). There are currently %d entries that can be converted.
fa: این فرایند، قسمت‌های متای <code>coupon_data</code> در سفارشات را به قسمت‌های ساده‌شده‌ی <code>coupon_info</code> تبدیل می‌کند. تبدیل به صورت خودکار و در پس‌زمینه، به مرور زمان انجام خواهد شد (با استفاده از زمان‌بندی عملیات). در حال حاضر %d ورودی برای تبدیل وجود دارد.

en: This will convert <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. The conversion will happen overtime in the background (via Action Scheduler). There are currently no entries to convert.
fa: این فرایند، قسمت‌های متای <code>coupon_data</code> در سفارشات را به قسمت‌های ساده‌شده‌ی <code>coupon_info</code> تبدیل می‌کند. تبدیل به صورت خودکار در پس‌زمینه و به مرور زمان انجام خواهد شد (از طریق زمان‌بندی عملیات). در حال حاضر ورودی برای تبدیل وجود ندارد.

en: This will delete an inbox notification by slug
fa: این یک اعلان صندوق ورودی را بر اساس slug حذف می‌کند

en: This will delete the custom orders tables. The tables can be deleted only if the "High-Performance order storage" is not authoritative and sync is disabled (via Settings > Advanced > Features).
fa: با این کار جداول سفارشات سفارشی حذف می شود. جداول را می توان تنها در صورتی حذف کرد که "ذخیره سازی سفارش با کارایی بالا" معتبر نباشد و همگام سازی غیرفعال باشد (از طریق تنظیمات > پیشرفته > ویژگی ها).

en: This will delete the custom orders tables. To create them again enable the "High-Performance order storage" feature (via Settings > Advanced > Features).
fa: با این کار جداول سفارشات سفارشی حذف می شود. برای ایجاد مجدد آنها، ویژگی «ذخیره‌سازی سفارش با عملکرد بالا» را فعال کنید (از طریق تنظیمات > پیشرفته > ویژگی‌ها).

en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
fa: این کار به "%1$s" %2$s اجازه دسترسی به این‌ها را می دهد:

en: This will refresh the remote inbox notifications
fa: این، اعلان‌های صندوق ورودی از راه دور را تازه می‌کند

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
fa: این همه تصاویر بندانگشتی را بازسازی می کند تا با قالب و تنظیمات تصویر شما سازگار باشد.

en: This will stop the background process that converts <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. There are currently %d entries that can be converted.
fa: این کار فرایند پس‌زمینه‌ی تبدیل قسمت‌های متای <code>coupon_data</code> در سفارشات به قسمت‌های ساده‌شده‌ی <code>coupon_info</code> را متوقف خواهد کرد. در حال حاضر %d ورودی برای تبدیل وجود دارد.

en: Thousand separator
fa: جداکننده هزارگان

en: Thousand separator for the currency which can be used to format returned prices.
fa: جداکننده هزار برای ارز که می تواند برای قالب بندی قیمت های برگشتی استفاده شود.

en: Thousand separator.
fa: جداکننده هزارگان.

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
fa: جداکننده هزارگان برای قیمت‌های نمایش داده شده در این کشور.

en: Thumbnail
fa: بندانگشتی

en: Thumbnail URL.
fa: نشانی اینترنتی بندانگشتی.

en: Thumbnail cropping
fa: برش خودکار تصاویر بندانگشتی (cropping)

en: Thumbnail image
fa: تصویر بند انگشتی

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
fa: بازسازی تصویر بند انگشتی برنامه ریزی شده است که در پس زمینه اجرا شود.

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
fa: بازسازی تصویر بند انگشتی در پس زمینه اجرا می شود. بسته به مقدار تصاویر موجود در فروشگاه شما ممکن است کمی طول بکشد.

en: Thumbnail sizes for responsive images.
fa: اندازه تصاویر بندانگشتی برای تصاویر واکنش‌گرا.

en: Thumbnail srcset for responsive images.
fa: اندازه تصاویر بندانگشتی srcset برای تصاویر واکنش‌گرا.

en: Thumbnail width
fa: عرض تصویر بند انگشتی

en: TikTok for WooCommerce
fa: TikTok برای ووکامرس

en: Time interval to use for buckets in the returned data.
fa: فاصله زمانی برای استفاده برای سطل ها در داده های برگشتی.

en: Time of payment:
fa: زمان پرداخت:

en: Time period to snooze the task.
fa: دوره زمانی برای به تعویق انداختن کار.

en: Timeless elegance
fa: ظرافت بی‌زمان

en: Timestamp
fa: برچسب زمان

en: Tip: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value.
fa: نکته: با پیشنهاد دادن محصولات مکمل در سبد خرید با استفاده از فروش‌های متقابل، می‌توانید به طور قابل توجهی میانگین ارزش سفارش را افزایش دهید.

en: Tip: Upsells are products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales.
fa: راهنما: Upsell ها محصولاتی هستند که سودآورتر، باکیفیت‌تر یا گران‌تر هستند. با ترکیب‌های مختلف آن‌ها را امتحان کنید تا فروش خود را افزایش دهید.

en: Title
fa: عنوان

en: Title of the marketing campaign.
fa: عنوان کمپین بازاریابی.

en: Title of the note.
fa: عنوان یادداشت.

en: Title:
fa: عنوان:

en: To allow logging, make %s writable.
fa: برای اجازه گزارش‌گیری، %s را قابل نوشتن کنید.

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
fa: برای اتصال به %1$s شما نیاز به ورود دارید. ورود به فروشگاه شما از طریق زیر یا <a href="%2$s"> لغو و بازگشت به %1$s</a>

en: To edit this order change the status back to "Pending payment"
fa: برای ویرایش این سفارش وضعیت آن را به «در انتظار پرداخت» برگردانید

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
fa: برای فعال کردن این بروزرسانی نیاز به <strong>فعال کردن</strong> این اشتراک دارید.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
fa: برای فعال کردن این بروزرسانی، شما نیاز به <strong>خرید</strong> یک اشتراک جدید دارید.

en: To ensure your store&rsquo;s notifications arrive in your and your customers&rsquo; inboxes, we recommend connecting your email address to your domain and setting up a dedicated SMTP server. If something doesn&rsquo;t seem to be sending correctly, install the <a href="%1$s">WP Mail Logging Plugin</a> or check the <a href="%2$s">Email FAQ page</a>.
fa: برای اطمینان از اینکه اعلان‌های فروشگاه شما به صندوق ایمیل شما و مشتریانتان می‌رسد، توصیه می‌کنیم آدرس ایمیل خود را به دامنه خود متصل کرده و یک سرور SMTP اختصاصی راه‌اندازی کنید. اگر به نظر می‌رسد چیزی به درستی ارسال نمی‌شود، افزونه <a href="%1$s">WP Mail Logging</a> را نصب کنید یا <a href="%2$s">صفحه پرسش‌های متداول ایمیل را بررسی کنید</a>.

en: To make sure you never get that sinking "what did I forget" feeling, we've put together the essential pre-launch checklist.
fa: برای اطمینان از اینکه هرگز آن احساس غرق شدن "چه فراموش کردم" را ندارید، چک لیست ضروری قبل از راه اندازی را گردآوری کرده ایم.

en: To manage your notifications, %s to log in to your account.
fa: برای مدیریت آگاه‌سازی‌ها، %s را فشار دهید تا وارد حساب کاربری خود شوید.

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
fa: برای اعمال تغییرات محصول شما باید بکار برید /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; ارجاع.

en: To offer local pickup, configure your pickup locations in the <a href='%s'>local pickup settings</a>.
fa: برای ارائه دریافت حضوری، مکان‌های دریافت خود را در <a href='%s'>تنظیمات دریافت حضوری</a> پیکربندی کنید.

en: To opt out, leave this box unticked. Your store remains untracked, and no data will be collected. Read about what usage data is tracked at: %s.
fa: برای امتناع، این جعبه را بدون استفاده رها کنید. فروشگاه شما بدون کنترل باقی می ماند و هیچ داده ای جمع آوری نمی شود. در مورد آنچه داده استفاده در ردیابی می شود بخوانید: %s.

en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
fa: برای بازنویسی و ویرایش قالب این ایمیل %1$s را کپی کنید به پوشه قالب: %2$s.

en: To proceed, please consent to the creation of a new account with your e-mail.
fa: برای ادامه، لطفاً از طریق ایمیل خود، با ایجاد یک حساب کاربری جدید موافقت کنید.

en: To receive updates and support for this extension, you need to <strong>purchase</strong> a new subscription or consolidate your extensions to one connected account by <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">sharing</a> or <a href="%2$s" title="Transferring Docs">transferring</a></strong> this extension to this connected account.
fa: برای دریافت پشتیبانی و بروزرسانی اضافات، باید <strong>پرداخت </strong>کنید یک اضافه رو که به حساب وصل شود توسط <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">اشتراک</a>یا<a href="%2$s" title="Transferring Docs">ترانسفر</a></strong>این اضافه به اکانت وصل شده.

en: To set your password, visit the following address:
fa: برای تنظیم رمز ورود خود، به آدرس زیر مراجعه کنید:

en: To stop receiving these messages, %s to unsubscribe.
fa: برای توقف دریافت این پیام‌ها، %s را لغو اشتراک کنید.

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
fa: برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید.
     شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.

en: To view this page, you must either %1$slogin%2$s or verify the email address associated with the order.
fa: برای مشاهده این صفحه، باید %1$sورود%2$s یا آدرس ایمیل مرتبط با سفارش را تأیید کنید.

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
fa: تعویض &quot; دانلودی &quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
fa: تعویض &quot; فعال سازی &quot;

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
fa: آمار &quot;مدیریت موجودی&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
fa: تعویض &quot; مجازی &quot;

en: Toggle featured
fa: تبدیل به حالت ویژه

en: Toggle fullscreen
fa: تغییر حالت به تمام صفحه

en: Token
fa: توکن

en: Tool description.
fa: توضیحات ابزار.

en: Tool does not exist.
fa: ابزار وجود ندارد.

en: Tool name.
fa: نام ابزار.

en: Tool ran.
fa: ابزار ran.

en: Tool return message.
fa: پیام بازگشتی ابزار.

en: Tools
fa: ابزار

en: Top Coupons - Number of Orders
fa: برترین کدهای تخفیف - تعداد سفارش‌ها

en: Top Customers - Total Spend
fa: مشتریان برتر - مجموع هزینه

en: Top categories - Items sold
fa: دسته‌های برتر - موارد فروخته شده

en: Top earners
fa: بیشترین درآمد

en: Top freebies
fa: بایگانی بالا

en: Top products - Items sold
fa: محصولات برتر - موارد فروخته‌شده

en: Top rated products
fa: پر امتیازترین محصولات

en: Top sellers
fa: پرفروش‌ها

en: Topic
fa: موضوع

en: Total
fa: مجموع

en: Total Database Size
fa: اندازه کل پایگاه داده

en: Total Net sales of all items sold.
fa: مجموع فروش خالص تمام موارد فروخته شده.

en: Total Spend
fa: مجموع هزینه ها

en: Total amount for this fee.
fa: مجموع بهای این هزینه.

en: Total amount spent.
fa: مجموع مبلغ خرج شده.

en: Total amounts provided using the smallest unit of the currency.
fa: کل مبالغ ارائه شده با استفاده از کوچکترین واحد پول.

en: Total available to refund
fa: مجموع موجود برای استرداد

en: Total charged for shipping.
fa: مجموع هزینه اعمال شده برای حمل و نقل.

en: Total charged for taxes.
fa: مجموع هزینه برای مالیات.

en: Total discount amount for the order.
fa: جمع مبلغ تخفیف برای سفارش.

en: Total discount applied by this coupon.
fa: تخفیف کل اعمال شده توسط این کدتخفیف.

en: Total discount from applied coupons.
fa: مجموع تخفیف از کوپن‌های اعمال شده.

en: Total discount tax amount for the order.
fa: جمع تخفیف مالیاتی سفارش.

en: Total distinct customers.
fa: کل مشتریان متمایز.

en: Total monetary value of the Cost of Goods Sold for the product (sum of all the effective values).
fa: ارزش پولی کل بهای تمام شده کالای فروش رفته برای محصول (مجموع تمام ارزش‌های مؤثر).

en: Total number of non-cancelled, non-failed orders for this customer, including the current one.
fa: تعداد کل سفارش‌های لغو نشده و غیر ناموفق برای این مشتری، از جمله سفارش فعلی.

en: Total number of purchases.
fa: تعداد کل خریدها.

en: Total of coupons used.
fa: مجموع کدهای تخفیف استفاده شده.

en: Total of items purchased.
fa: مجموع اقلام خریداری شده.

en: Total of orders placed.
fa: کل سفارش‌های قرار داده شده.

en: Total of refunded orders.
fa: مجموعه هزینه برگشتی سفارش‌ها.

en: Total of returns.
fa: مجموع استردادها.

en: Total of shipping.
fa: مجموع ارسال.

en: Total of taxes.
fa: جمع مالیات‌ها.

en: Total orders
fa: مجموع سفارش‌ها

en: Total post count.
fa: تعداد کل نوشته‌ها.

en: Total price of any applied fees.
fa: قیمت کل هر هزینه اعمال شده.

en: Total price of items in the cart.
fa: قیمت کل اقلام موجود در سبد خرید.

en: Total price of items in the order.
fa: قیمت کل اقلام سفارش.

en: Total price of shipping.
fa: مجموع هزینه ارسال.

en: Total price of shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
fa: قیمت کل حمل و نقل اگر حمل و نقل محاسبه نشده باشد، پاسخ پوچ ارسال خواهد شد.

en: Total price the customer will pay.
fa: کل قیمتی که مشتری پرداخت خواهد کرد.

en: Total refund applied to the order.
fa: استرداد وجه کل برای سفارش اعمال شد.

en: Total revenue
fa: درآمد کل

en: Total sales
fa: فروش کل

en: Total sales minus shipping and tax.
fa: کل فروش‌ها منهای مالیات و حمل و نقل.

en: Total sales.
fa: فروش کل.

en: Total shipping
fa: مجموع حمل و نقل

en: Total shipping amount for the order.
fa: جمع مبلغ حمل و نقل برای سفارش.

en: Total shipping tax amount for the order.
fa: جمع مبلغ مالیات حمل و نقل برای سفارش.

en: Total spend.
fa: مجموع هزینه ها.

en: Total tax
fa: مجموع مالیات

en: Total tax amount for this fee.
fa: مجموع بهای مالیات برای این هزینه.

en: Total tax applied to items and shipping.
fa: کل مالیات اعمال شده برای اقلام و حمل و نقل.

en: Total tax applied to the order.
fa: کل مالیات اعمال شده برای سفارش.

en: Total tax on fees.
fa: کل مالیات بر هزینه ها.

en: Total tax on items in the cart.
fa: مالیات کل اقلام موجود در سبد خرید.

en: Total tax on items in the order.
fa: کل مالیات بر اقلام سفارش.

en: Total tax on shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
fa: کل مالیات بر حمل و نقل اگر حمل و نقل محاسبه نشده باشد، پاسخ پوچ ارسال خواهد شد.

en: Total tax removed due to discount applied by this coupon.
fa: کل مالیات به دلیل تخفیف اعمال شده توسط این کدحذف شد.

en: Total tax removed due to discount from applied coupons.
fa: کل مالیات به دلیل تخفیف از کوپن های اعمال شده حذف شد.

en: Total tax.
fa: کل مالیات.

en: Total value of the Cost of Goods Sold for the order.
fa: ارزش کل بهای تمام شده کالای فروش رفته برای سفارش.

en: Total value of the Cost of Goods Sold for the refund.
fa: ارزش کل بهای تمام شده کالای فروش رفته برای بازپرداخت.

en: Total weight (in grams) of all products in the cart.
fa: وزن کل (به گرم) کلیه محصولات موجود در سبد خرید.

en: Total:
fa: قیمت نهایی:

en: Totals
fa: جمع کل

en: Totals data.
fa: کل داده‌ها.

en: Totals.
fa: جمع کل.

en: Town / City
fa: شهر

en: Town / City / Post Office
fa: شهرک / شهر / اداره پست

en: Town / District
fa: شهر / ناحیه

en: Town / Village
fa: شهر / روستا

en: Track
fa: پیگیری

en: Track inventory
fa: موجودی را پیگیری کنید

en: Track orders &amp; view shopping history
fa: پیگیری سفارشات و مشاهده سابقه خرید

en: Track stock quantity for this product
fa: ردیابی مقدار موجودی این محصول

en: Track your shipment
fa: رهگیری مرسوله شما

en: Track your store performance on mobile
fa: عملکرد فروشگاه خود را از طریق تلفن همراه پیگیری کنید

en: Tracking Number
fa: شماره پیگیری

en: Tracking URL
fa: URL رهگیری

en: Tracking number is required.
fa: شماره پیگیری الزامی است.

en: Transaction ID
fa: شناسه تراکنش

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
fa: انتقال محصولات موجود به فروشگاه جدید شما - فقط یک فایل CSV وارد کنید.

en: Transformed my daily routine with unique, eco-friendly treasures. Exceptional quality and service. Proud to support a store that aligns with my values.
fa: روتین روزانه من را با گنجینه‌های منحصر به فرد و سازگار با محیط زیست تغییر داد. کیفیت و خدمات استثنایی. مفتخرم که از فروشگاهی حمایت می‌کنم که با ارزش‌های من همسو است.

en: Transient saved for key %s.
fa: گذرا برای کلید %s ذخیره شد.

en: Translatable Label
fa: برچسب قابل ترجمه

en: Trash
fa: زباله‌ دان

en: Trash not supported.
fa: زباله‌دان پشتیبانی نمی‌شود.

en: Trashed
fa: به سطل آشغال انتقال یافت

en: Trinity Palmetto Point
fa: ترینیتی پالمئتو پوینت

en: True if backorders are allowed past stock availability.
fa: درست است اگر سفارشات پشتیبان در دسترس بودن سهام گذشته مجاز باشد.

en: True if the cart meets the criteria for showing shipping costs, and rates have been calculated and included in the totals.
fa: درست است اگر سبد خرید معیارهای نشان دادن هزینه های حمل و نقل را داشته باشد و نرخ ها محاسبه و در مجموع لحاظ شده باشد.

en: True if the cart needs payment. False for carts with only free products and no shipping costs.
fa: درست است اگر سبد خرید نیاز به پرداخت داشته باشد. برای سبدهایی که فقط محصولات رایگان و بدون هزینه ارسال دارند، نادرست است.

en: True if the cart needs shipping. False for carts with only digital goods or stores with no shipping methods set-up.
fa: درست است اگر سبد خرید نیاز به حمل و نقل داشته باشد. برای گاری‌هایی که فقط کالاهای دیجیتالی دارند یا فروشگاه‌هایی که روش‌های ارسال ندارند، نادرست است.

en: True if the product is on backorder.
fa: درست است اگر محصول در صورت سفارش مجدد باشد.

en: True if this attribute is used by product variations.
fa: True اگر این ویژگی توسط متغیرهای محصول استفاده شود.

en: True if this is the rate currently selected by the customer for the cart.
fa: درست است اگر این نرخی باشد که در حال حاضر توسط مشتری برای سبد خرید انتخاب شده است.

en: True the prices included tax during checkout.
fa: اگر قیمت شامل مالیات است در طی فرایند پرداخت نشان بده.

en: True to force the creation of a new receipt even if one already exists and has not expired yet.
fa: درست است برای ایجاد اجباری یک رسید جدید، حتی اگر قبلا یک رسید وجود داشته باشد و هنوز منقضی نشده باشد.

en: Try again
fa: تلاش دوباره

en: Try new templates
fa: قالب‌های جدید را امتحان کنید

en: Try our new email templates!
fa: قالب‌های ایمیل جدید ما را امتحان کنید!

en: Try the new product editor (Beta)
fa: امتحان ویرایشگر محصول جدید (بتا)

en: Try the new templates
fa: قالب‌های جدید را امتحان کنید

en: Try the new way to get paid
fa: روش جدید پرداخت را امتحان کنید

en: Turn your product images into stunning videos that engage and convert audiences - no video experience required.
fa: تصاویر محصول خود را به ویدیوهای خیره کننده‌ای تبدیل کنید که مخاطبان را جذب و تبدیل می‌کند - بدون نیاز به تجربه ویدیویی.

en: Type
fa: نوع

en: Type of attribute.
fa: انواع ویژگی.

en: Type of interval.
fa: نوع فاصله.

en: Type of note.
fa: نوع یادداشت.

en: Type of setting.
fa: نوع تنظیمات.

en: Türkiye
fa: ترکیه

en: URL could not be added (probable database error).
fa: URL نمی‌تواند اضافه شود (خطای احتمالی پایگاه‌داده).

en: URL could not be updated (probable database error).
fa: URL نمی‌تواند به‌روز شود (خطای احتمالی پایگاه‌داده).

en: URL query to persist across links.
fa: جستجوی URL برای تداوم در بین پیوندها.

en: URL to an image/icon for the campaign type.
fa: نشانی اینترنتی تصویر/نماد برای نوع کمپین.

en: URL to edit the order
fa: آدرس اینترنتی برای ویرایش سفارش

en: URL to the campaign management page.
fa: نشانی اینترنتی صفحه مدیریت کمپین.

en: URL to the create campaign page for this campaign type.
fa: نشانی اینترنتی ایجاد صفحه کمپین برای این نوع کمپین.

en: URL to the settings page, or the link to complete the setup/onboarding if the channel has not been set up yet.
fa: نشانی وب صفحه تنظیمات یا پیوند تکمیل راه‌اندازی/عضویت اگر کانال هنوز راه‌اندازی نشده است.

en: URL was successfully added.
fa: نشانی با موفقیت افزوده شد.

en: URL was successfully updated.
fa: آدرس با موفقیت به روز شد.

en: URL where the webhook payload is delivered.
fa: لینک وقتیکه محموله وب هوک تحویل داده شده است.

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
fa: منطقه داخلی امریکا = همه ایالات‌های آمریکا = نرخ ثابت حمل و نقل

en: UTC DateTime when the coupon expires.
fa: تاریخ و زمان انقضاء کدتخفیف براساس UTC.

en: Uh oh... There was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again.
fa: متاسفانه ... هنگام نصب سرویس های Jetpack و WooCommerce مشکلی بوجود آمده. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Un-schedule
fa: لغو زمان‌بندی

en: Un-schedule expired transient files cleanup
fa: پاک‌سازی پرونده‌های گذرای منقضی شده را از زمان‌بندی خارج کنید

en: Unable to accept more than %s items for this request.
fa: نمی توان بیشتر از %s محصول را در این درخواست قبول کرد.

en: Unable to add payment method to your account.
fa: عدم توانایی جهت افزودن روش پرداخت به حساب کاربری شما.

en: Unable to cancel scheduled action: check the logs.
fa: لغو اقدام زمان‌بندی‌شده امکان‌پذیر نیست: گزارش‌ها را بررسی کنید.

en: Unable to claim actions. Database error.
fa: قادر به مطالبه عملیات نیست. خطای پایگاه داده.

en: Unable to claim actions. Database error: %s.
fa: قادر به مطالبه اقدامات نیست. خطای پایگاه داده: %s.

en: Unable to create HPOS tables for synchronization.
fa: قادر به ایجاد جداول HPOS برای همگام‌سازی نیست.

en: Unable to create a scheduled action.
fa: قادر به ایجاد یک اقدام زمان‌بندی‌شده نیست.

en: Unable to create account. Please try again.
fa: ایجاد حساب کاربری ممکن نیست. لطفا دوباره امتحان کنید.

en: Unable to create backup post for order %d.
fa: امکان ایجاد پست پشتیبان برای سفارش %d وجود ندارد.

en: Unable to create or write to %s during CSV export. Please check file permissions.
fa: ایجاد یا نوشتن در %s در حین خروجی گرفتن از CSV ممکن نیست. لطفا مجوزهای فایل را بررسی کنید.

en: Unable to create order
fa: ایجاد سفارش مقدور نمیباشد

en: Unable to create order.
fa: قادر به ثبت سفارش نیستیم.

en: Unable to detect the Action Scheduler package.
fa: نتوانستیم بسته زمانبندی فعالیت را شناسایی کنیم.

en: Unable to determine server architecture.  Please ask your hosting provider for this information.
fa: نمی توان معماری سرور را تعیین کرد. لطفاً این اطلاعات را از ارائه دهنده هاست خود بخواهید.

en: Unable to insert download log entry in database.
fa: امکان وارد کردن گزارش دانلود در پایگاه داده وجود ندارد.

en: Unable to load child product %1$d while adjusting download permissions for product %2$d.
fa: هنگام تنظیم مجوزهای دانلود برای محصول %2$d، محصول فرزند %1$d بارگیری نشد.

en: Unable to load the post record for order %1$d
fa: بارگیری رکورد نوشته برای سفارش %1$d ممکن نیست

en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
fa: قادر به نشان دادن شکست در فعالیت %s نیست خطای پایگاه داده.

en: Unable to reduce stock for item %s.
fa: نمی توان موجودی برای آیتم %s کاهش داد.

en: Unable to release actions from claim id %d.
fa: حذف اقدامات از شناسه مطالبه شده %d ممکن نیست.

en: Unable to remove source migrated action %s
fa: امکان حذف منبع فعالیت منتقل شده %s وجود ندارد

en: Unable to restore stock for item %s.
fa: نمی توان موجودی برای آیتم %s بازیابی کرد.

en: Unable to retrieve action %d.
fa: قادر به بازیابی اقدام %d نیست.

en: Unable to retrieve cart.
fa: بازیابی سبد خرید امکان‌پذیر نیست.

en: Unable to retrieve database information. Usually, this is not a problem, and it only means that your install is using a class that replaces the WordPress database class (e.g., HyperDB) and WooCommerce is unable to get database information.
fa: بازیابی اطلاعات پایگاه داده امکان پذیر نیست. معمولاً، این مشکلی نیست و فقط بدان معنی است که نصب شما از یک کلاس استفاده می کند که جایگزین کلاس پایگاه داده WordPress (به عنوان مثال HyperDB) می شود و WooCommerce قادر به دریافت اطلاعات بانک اطلاعاتی نیست.

en: Unable to save action.
fa: نمی توان عمل را ذخیره کرد.

en: Unable to start synchronization. The link you followed may have expired.
fa: شروع همگام‌سازی ممکن نیست. ممکن است پیوند دنبال‌شده منقضی شده باشد.

en: Unable to stop synchronization. The link you followed may have expired.
fa: امکان توقف همگام‌سازی وجود ندارد. ممکن است پیوند شما منقضی شده باشد.

en: Unable to unlock claim %s. Database error.
fa: قادر به مطالبه %s نیست. خطای پایگاه داده.

en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
fa: قادر به بازگرداندن فعالیت %s نیست. خطای پایگاه داده.

en: Unable to update the status of action %1$d to %2$s.
fa: امکان به روز رسانی وضعیت عملکرد %1$d تا %2$s وجود ندارد.

en: Unable to use image "%s".
fa: نمی تواند از تصویر "%s" استفاده کند.

en: Unapprove
fa: نپذیرفتن

en: Unapprove this review
fa: نپذیرفتن این دیدگاه

en: Uncropped
fa: باز نشده

en: Understanding the status report
fa: آشنایی با گزارش وضعیت

en: Undo
fa: بازگردانی

en: Undo?
fa: بازگشت؟

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
fa: متاسفانه <strong>ما به %s حمل و نقل نمی کنیم</strong>. لطفا یک آدرس حمل و نقل جایگزین وارد نمائید.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
fa: متاسفانه پردازش سفارش شما ممکن نیست. درگاه پرداخت (بانک) انتخاب شده، این پرداخت را نپذیرفت. لطفا دوباره خرید خود را تکرار کنید.

en: Unfortunately, the payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
fa: متأسفانه پرداخت برای سفارش شمارهٔ %1$s از %2$s ناموفق بوده است. جزئیات سفارش به شرح زیر است:

en: Unfortunately, we couldn't complete your order due to an issue with your payment method.
fa: متأسفانه، به دلیل مشکل در روش پرداخت شما، نتوانستیم سفارش شما را تکمیل کنیم.

en: Unidentified action %s: we were unable to cancel this action. It may may have been deleted by another process.
fa: اقدام ناشناس %s: ما نتوانستیم این اقدام را لغو کنیم. ممکن است توسط فرآیند دیگری حذف شده باشد.

en: Unidentified action %s: we were unable to delete this action. It may may have been deleted by another process.
fa: اقدام ناشناس %s: ما نتوانستیم این اقدام را حذف کنیم. ممکن است توسط فرآیند دیگری حذف شده باشد.

en: Unidentified action %s: we were unable to determine the date of this action. It may may have been deleted by another process.
fa: اقدام ناشناس %s: ما نتوانستیم تاریخ این اقدام را تعیین کنیم. ممکن است توسط فرآیند دیگری حذف شده باشد.

en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having completed. It may may have been deleted by another process.
fa: اقدام ناشناس %s: ما نتوانستیم این اقدام را به عنوان تکمیل‌شده علامت‌گذاری کنیم. ممکن است توسط فرآیند دیگری حذف شده باشد.

en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having failed. It may may have been deleted by another process.
fa: اقدام ناشناس %s: ما نتوانستیم این اقدام را به عنوان ناموفق علامت‌گذاری کنیم. ممکن است توسط فرآیند دیگری حذف شده باشد.

en: Unique ID for the Note Action.
fa: شناسه منحصر به فرد برای فعالیت یادداشت.

en: Unique ID for the Note.
fa: شناسه یکتا برای این یادداشت.

en: Unique ID for the instance.
fa: شناسه یکتا برای نمونه.

en: Unique ID for the resource.
fa: شناسه یکتا برای منبع.

en: Unique ID for the zone.
fa: شناسه یکتا برای منطقه.

en: Unique coupons count.
fa: تعداد کوپن‌های منحصر به فرد.

en: Unique design
fa: طراحی منحصر‌به‌فرد

en: Unique identifier (key) for the cart item to update.
fa: شناسه (کلید) منحصر به فرد برای بروز رسانی کالای سبد خرید.

en: Unique identifier (key) for the cart item.
fa: شناسه (کلید) منحصر به فرد برای کالای خرید.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
fa: شناسه منحصر به فرد برای ویژگی از شرایط.

en: Unique identifier for the attribute.
fa: شناسه یکتا برای ویژگی.

en: Unique identifier for the coupon within the cart.
fa: شناسه منحصر به فرد برای کوپن در سبد خرید.

en: Unique identifier for the fee within the cart
fa: شناسه منحصربه‌فرد برای مبلغ داخل سبد خرید

en: Unique identifier for the fee within the cart.
fa: شناسه منحصربه‌فرد برای مبلغ موجود در سبد خرید.

en: Unique identifier for the item within the cart.
fa: شناسه یکتا برای آیتم در داخل سبد خرید.

en: Unique identifier for the item.
fa: شناسه منحصر به فرد برای مورد.

en: Unique identifier for the object.
fa: شناسه یکتا برای پروژه.

en: Unique identifier for the product that the review belongs to.
fa: شناسه منحصر به فرد برای محصول که بررسی به آن تعلق دارد.

en: Unique identifier for the product.
fa: شناسه‌ی منحصر به فرد برای محصول.

en: Unique identifier for the resource.
fa: شناسه یکتا برای منبع.

en: Unique identifier for the shipping zone.
fa: شناسه منحصر به فرد برای منطقه حمل و نقل.

en: Unique identifier for the variable product.
fa: شناسه یکتا برای محصول متغیر.

en: Unique identifier for the variation.
fa: شناسه یکتا برای متغیر.

en: Unique identifier for the webhook.
fa: شناسه یکتا برای Webhook.

en: Unique identifier of the order.
fa: شناسه منحصر به فرد سفارش.

en: Unique identifier string for the marketing channel extension, also known as the plugin slug.
fa: رشته شناسه منحصر به فرد برای پسوند کانال بازاریابی، که به عنوان Slug افزونه نیز شناخته می شود.

en: Unique identifier.
fa: شناسه یکتا.

en: Unique slug for the resource.
fa: نامک یکتا برای منبع.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
fa: نامک یکتا برای ویژگی; باید انگلیسی بوده و کوتاهتر از 28 کاراکتر باشد.

en: Unique transaction ID.
fa: شناسه یکتای تراکنش.

en: Units in stock
fa: موجود در انبار

en: Universal Product Code
fa: کد جهانی محصول

en: Unix timestamp representing when the incentive was dismissed.
fa: زمان یونیکس که نشان می‌دهد چه زمانی انگیزه رد شده است.

en: Unknown
fa: ناشناس

en: Unknown error
fa: خطای ناشناخته

en: Unknown partial args matching value.
fa: آرگومان‌های جزئی ناشناخته با مقدار تطبیق داده شده.

en: Unknown request method.
fa: روش درخواست ناشناخته.

en: Unknown status found for action.
fa: وضعیت ناشناخته برای اقدام پیدا شد.

en: Unlimited
fa: بدون محدودیت

en: Unlimited usage
fa: استفاده نامحدود

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
fa: سفارش پرداخت نشده لغو شد - حد زمانی پایان یافت.

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
fa: از حالت سریال خارج کردن نمونه‌های این کلاس ممنوع است.

en: Unsupported argument type provided as value.
fa: نوع آرگومان پشتیبانی نشده به عنوان مقدار ارائه شده است.

en: Unsynced orders: %d
fa: سفارشات همگام‌سازی نشده: %d

en: Up to 60% off
fa: تا ۶۰٪ تخفیف

en: Update
fa: بروزرسانی

en: Update %s
fa: به روز رسانی %s

en: Update Available
fa: بروزرسانی در دسترس است

en: Update Brand
fa: بروز رسانی تازه

en: Update Order
fa: به‌روزرسانی سفارش

en: Update Product
fa: به‌روزرسانی محصول

en: Update WooCommerce Database
fa: بروز رسانی پایگاه داده ووکامرس

en: Update cart
fa: بروزرسانی سبد خرید

en: Update category
fa: بروزرسانی دسته

en: Update country / region
fa: بروز رسانی کشور/منطقه

en: Update database
fa: به‌روز‌رسانی پایگاه داده

en: Update existing products
fa: بروزرسانی محصولات موجود

en: Update now
fa: هم اکنون بروزرسانی نمائید

en: Update shipping class
fa: بروزرسانی کلاس حمل و نقل

en: Update status event failed.
fa: بروزرسانی وضعیت رویداد شکست خورد.

en: Update tag
fa: به روز رسانی برچسب

en: Update the table directly upon product changes, instead of scheduling a deferred update.
fa: به جای زمان‌بندی بروز رسانی به تعویق افتاده، جدول را مستقیماً با تغییرات محصول به‌روز کنید.

en: Update totals
fa: به روز رسانی جمع کل

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
fa: قالب خود را به آخرین نسخه بروز رسانی کنید. اگر هیچ بروز رسانی در دسترس نیست، با نویسنده قالب خود در مورد سازگاری با نسخه فعلی WooCommerce تماس بگیرید.

en: Updated
fa: به روز شد

en: Updated at
fa: بروزرسانی شده در

en: Updates the list of Approved Product Download Directories. Note that triggering this tool does not impact whether the Approved Download Directories list is enabled or not.
fa: لیست فهرست راهنمای دانلود محصولات تایید شده را به روز می کند. توجه داشته باشید که فعال کردن این ابزار بر فعال بودن یا نبودن لیست دایرکتوری های دانلود تایید شده تأثیری ندارد.

en: Updating database
fa: بروز رسانی پایگاه داده

en: Updating product review failed.
fa: به روز رسانی دیدگاه محصول با شکست مواجه شد.

en: Updating review failed.
fa: بروز رسانی بررسی انجام نشد.

en: Updating review status failed.
fa: بروز رسانی وضعیت بازبینی انجام نشد.

en: Upgrade
fa: ارتقاء

en: Upload CSV file
fa: بارگذاری پرونده CSV

en: Upload a new file
fa: آپلود یک فایل جدید

en: Upload an image
fa: آپلود یک عکس

en: Upload file and import
fa: بارگذاری و درون‌ریزی

en: Upload/Add image
fa: آپلود/افزودن تصویر

en: Uploaded theme.
fa: پوسته‌ بارگذاری شده.

en: Uploaded to this product
fa: آپلود شده در این محصول

en: Uploaded to this product form
fa: در این فرم محصول آپلود شده است

en: Upsells
fa: تشویق برای خرید بیشتر

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
fa: پرفروش محصولاتی هستند که شما به مشتری پیشنهاد می‌دهید به جای محصولی که در حال حاضر می‌بینند خریداری کنند که ارزشمندتر و بهتر و یا گران‌تر هستند.

en: Upsells are typically products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales. %1$sLearn more about linked products%2$s
fa: محصولات افزایشی معمولاً محصولاتی هستند که سودآوری فوق‌العاده یا کیفیت بهتری دارند یا گران‌تر هستند. برای افزایش فروش، ترکیبات مختلف را آزمایش کنید. %1$sدرباره محصولات مرتبط بیشتر بدانید%2$s

en: Usage / Limit
fa: مصرف / محدودیت

en: Usage Tracking
fa: رهگیری استفاده

en: Usage limit for coupon "%1$s" has been reached. If you were using this coupon just now but your order was not complete, you can retry or cancel the order by going to the <a href="%2$s">my account page</a>.
fa: محدودیت استفاده از کوپن "%1$s" به پایان رسیده است. اگر همین الان از این کوپن استفاده می‌کردید اما سفارش شما تکمیل نشده است، می‌توانید با رفتن به <a href="%2$s">صفحه حساب من</a> دوباره امتحان کنید یا سفارش را لغو کنید.

en: Usage limit for coupon "%s" has been reached.
fa: محدودیت استفاده از کوپن "%s" به پایان رسیده است.

en: Usage limit for coupon "%s" has been reached. Please try again after some time, or contact us for help.
fa: محدودیت استفاده از کوپن "%s" به پایان رسیده است. لطفاً پس از مدتی دوباره امتحان کنید یا برای راهنمایی با ما تماس بگیرید.

en: Usage limit per coupon
fa: محدودیت استفاده از کدتخفیف

en: Usage limit per user
fa: محدودیت مصرف برای هر کاربر

en: Usage limits
fa: محدودیت استفاده

en: Usage restriction
fa: محدودیت‌های دسترسی

en: Usage tracking activated
fa: ردیابی میزان استفاده فعال شد

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
fa: از <code>[qty]</code> برای تعداد آیتم‌ها، <br/><code>[cost]</code> برای کل مبالغ آیتم‌ها، و از <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> برای هزینه‌ها بر اساس درصد استفاده نمائید.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
fa: استفاده از آرگومانWP Query برای تغییر پاسخ; جستجوهای خصوصی متغیرها نیاز به مجوز مناسب دارد.

en: Use WooCommerce Shipping (powered by WooCommerce Services & Jetpack) to save time at the post office by printing your shipping labels at home.
fa: با چاپ برچسب های حمل و نقل در خانه، از حمل و نقل WooCommerce (طراحی شده توسط WooCommerce Services & Jetpack) برای صرفه جویی در وقت در اداره پست استفاده کنید.

en: Use a new payment method
fa: افزودن یک روش پرداخت جدید

en: Use as product form image
fa: به عنوان تصویر فرم محصول استفاده کنید

en: Use as product image
fa: بکارگیری به عنوان عکس محصول

en: Use email address as account login (recommended)
fa: استفاده از آدرس ایمیل برای ورود به حساب کاربری (توصیه می‌شود)

en: Use global attributes to allow shoppers to filter and search for this product. Use custom attributes to provide detailed product information.
fa: از ویژگی‌های سراسری استفاده کنید تا به خریداران اجازه دهید این محصول را فیلتر و جستجو کنند. از ویژگی‌های سفارشی برای ارائه اطلاعات دقیق محصول استفاده کنید.

en: Use image
fa: استفاده از تصویر

en: Use previous column mapping preferences?
fa: از ترجیحات نقشه ستون قبلی استفاده کنید؟

en: Use shipping classes to customize the shipping rates for different groups of products, such as heavy items that require higher postage fees.
fa: از کلاس های حمل و نقل برای سفارشی کردن نرخ حمل و نقل برای گروه های مختلف محصولات، مانند اقلام سنگینی که نیاز به هزینه پست بالاتری دارند، استفاده کنید.

en: Use the product attributes lookup table for catalog filtering.
fa: از جدول جستجوی ویژگی‌های محصول برای فیلتر کاتالوگ استفاده کنید.

en: Used for variations
fa: استفاده برای متغیر‌ها

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: You can try
fa: میتوانید امتحان کنید

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: clearing any filters
fa: پاک کردن فیلترها

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: or head to our
fa: یا به ما سر بزنید

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: store's home
fa: صفحه اصلی فروشگاه

[ctx: Used in the heading of the coming soon page]
en: Where cycling dreams take flight.
fa: جایی که رویاهای دوچرخه‌سواری به پرواز در می‌آیند.

[ctx: Used in the heading of the coming soon page]
en: opening soon
fa: به زودی افتتاح می‌شود

[ctx: Used in the paragraph of the coming soon page]
en: Dedicated to providing top-quality bikes, accessories, and expert advice for riders of all experience levels. Stay tuned.
fa: متعهد به ارائه دوچرخه‌های باکیفیت، لوازم جانبی و مشاوره تخصصی برای دوچرخه‌سواران با هر سطح تجربه. با ما همراه باشید.

en: Used-up download permissions
fa: مجوزهای دانلود استفاده شده

en: User
fa: کاربر

en: User #%d was deleted by WooCommerce in accordance with the site's personal data retention settings. Any content belonging to that user has been retained but unassigned.
fa: کاربر #%d مطابق با تنظیمات حفظ اطلاعات شخصی سایت توسط ووکامرس حذف شد. هر محتوایی که به آن کاربر تعلق دارد حفظ شده است اما اختصاص داده نشده است.

en: User Email is invalid.
fa: ایمیل کاربر نامعتبر است.

en: User ID for the downloader.
fa: شناسه کاربری برای دانلود کننده.

en: User ID of user who created the refund.
fa: شناسه کاربری از کاربری که بازپرداخت ایجاد کرده است.

en: User ID or User Email is required.
fa: شناسه کاربری یا ایمیل کاربری الزامی است.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
fa: شناسه کاربری کسی که صاحب سفارش است. 0 برای میهمانان.

en: User ID.
fa: شناسه کاربر.

en: User Name
fa: نام کاربری

en: User agent of the customer.
fa: عامل کاربر از مشتری است.

en: User email
fa: ایمیل کاربر

en: User is missing.
fa: کاربر گم شده است.

en: User name of the downloader.
fa: نام کاربری دانلود کننده.

[ctx: User role]
en: Customer
fa: مشتری

[ctx: User role]
en: Shop manager
fa: مدیر فروشگاه

en: User&#8217;s WooCommerce access to purchased downloads data.
fa: کاربران ووکامرس به داده‌های دانلودی خریداری شده، دسترسی دارند.

en: User&#8217;s WooCommerce customer data.
fa: داده مشتری کاربران ووکامرس.

en: User&#8217;s WooCommerce orders data.
fa: داده‌های سفارش کاربران ووکامرس.

en: User&#8217;s WooCommerce payment tokens data.
fa: اطلاعات توکن‌های پرداخت کاربران ووکامرس.

en: User&#8217;s WooCommerce purchased downloads data.
fa: کاربران ووکامرس داده‌های دانلودی خریده‌اند.

en: Username
fa: نام کاربری

en: Username is required.
fa: نام کاربری مورد نیاز است.

en: Username isn't editable.
fa: نام کاربری قابل ویرایش نیست.

en: Username or email
fa: نام کاربری یا ایمیل

en: Username or email address
fa: نام کاربری یا آدرس ایمیل

en: Username.
fa: نام کاربری.

en: Username: %s
fa: نام کاربری: %s

en: Username: %s.
fa: نام کاربری: %s.

en: Username: <b>%s</b>
fa: نام کاربری: <b>%s</b>

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
fa: کاربران ملزم به هزینه کردن این مقدار هستند تا حمل و نقل رایگان بدست بیاورند (اگر فعال کنید)

en: Uses much more performant queries to update the lookup table, but may not be compatible with some extensions.
fa: برای بروز رسانی جدول جستجو از کوئری‌های کارآمدتر استفاده می‌کند، اما ممکن است با برخی از برنامه‌های افزودنی سازگار نباشد.

en: VAT
fa: مالیات بر ارزش افزوده

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
fa: خطای معتبرسازی: مقادیر پی پال همخوانی ندارند. (%s)

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
fa: خطای معتبرسازی: مقادیر پی‌پال همخوانی ندارند. (amt %s)

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
fa: خطای معتبرسازی: مقادیر پی پال همخوانی ندارند. (gross %s)

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
fa: خطای معتبرسازی: مقادیر پی پال همخوانی ندارند. (کد %s)

en: Validation failed.
fa: اعتبارسنجی ناموفق بود.

en: Value
fa: مقدار

en: Value (required)
fa: مقدار (ضروری)

en: Value of the Cost of Goods Sold for the order item.
fa: ارزش بهای تمام شده کالای فروش رفته برای کالای سفارش داده شده.

en: Value of the Cost of Goods Sold for the refund item.
fa: ارزش بهای تمام شده کالای فروخته شده برای کالای مرجوعی.

en: Value of the coupon.
fa: ارزش کدتخفیف.

en: Value of the metadata.
fa: مقدار فراداده.

en: Value of the stat. Returns null if the stat does not exist or cannot be loaded.
fa: ارزش آمار اگر آمار وجود نداشته باشد یا بارگذاری نشود، null برمی‌گرداند.

en: Value of type %s was posted to the order attribution callback
fa: مقدار نوع %s به تابع فراخوانی انتساب سفارش ارسال شد

en: Value(s)
fa: مقدار(ها)

en: Varaždin County
fa: شهرستان واراژدین

en: Variable product
fa: محصول متغیر

en: Variation #%1$s of %2$s
fa: تغییر #%1$s از %2$s

en: Variation ID, if applicable.
fa: شناسه تنوع اگر قابل اجرا است.

en: Variation ID.
fa: شناسه متغیر.

en: Variation ID:
fa: شناسه متغیر:

en: Variation URL.
fa: آدرس متغیر.

en: Variation attribute name.
fa: نام ویژگی متغیر.

en: Variation attribute value.
fa: مقدار ویژگی متغیر.

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
fa: متغیر‌ها نمی تواند درون‌ریزی شود: از دست دادن شناسه والد یا والد هنوز وجود ندارد.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
fa: متغیر نمی تواند وارد شود: محصول والد نمی تواند محصول متغیر باشد

en: Variation description.
fa: توضیحات متغیر.

en: Variation details
fa: جزییات تنوع

en: Variation dimensions.
fa: ابعاد متغیر.

en: Variation height (%s).
fa: ارتفاع متغیر (%s).

en: Variation image data.
fa: اطلاعات تصویر متغیر.

en: Variation length (%s).
fa: طول متغیر (%s).

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
fa: چینش فهرست متغیرها (تعیین موقعیت در لیست متغیرها)

en: Variation options
fa: گزینه‌های تنوع

en: Variation price (required)
fa: قیمت متغیر (الزامی)

en: Variation regular price.
fa: قیمت عادی این متغیر.

en: Variation sale price.
fa: قیمت فروش متغیر.

en: Variation status.
fa: وضعیت متغیر.

en: Variation weight (%s).
fa: وزن متغیر (%s).

en: Variation width (%s).
fa: عرض متغیر (%s).

en: Variations
fa: متغیر‌ها

en: Variations (and their attributes) that do not have prices will not be shown in your store.
fa: متغیر‌ها (و ویژگی های آنها) که قیمت ندارند، در فروشگاه شما نشان داده نمی شود.

en: Variations Sold
fa: متغیر فروخته‌شده

en: Variations detailed reports.
fa: گزارش‌های دقیق متغیرها.

en: Various contextual data for the onboarding process to use.
fa: داده‌های زمینه‌ای متنوع برای استفاده در فرآیند جذب و استخدام.

en: Various contextual data for the step to use.
fa: داده‌های زمینه‌ای متنوع برای استفاده در هر مرحله.

en: Verification completed.
fa: تاییدیه کامل شد.

en: Verification email sent to "%s".
fa: ایمیل تأیید به "%s" ارسال شد.

en: Verify
fa: تایید

en: Verify base database tables
fa: جداول پایگاه داده پایه را تأیید کنید

en: Verify database
fa: اعتبارسنجی پایگاه داده

en: Verify if all base database tables are present.
fa: بررسی کنید که همه جداول پایگاه داده پایه وجود دارد.

en: Verifying database... One or more tables are still missing:
fa: در حال تایید پایگاه داده ... یک یا چند جدول هنوز وجود ندارد:

en: Versatile charm
fa: جذابیت همه کاره

en: Version
fa: نگارش

en: Version %s
fa: نسخه %s

en: Version %s is <strong>available</strong>.
fa: نسخه %s <strong>دردسترس</strong> است.

en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
fa: نسخه %s <strong>در دسترس است</strong> است. برای فعال کردن این بروزرسانی، شما نیاز به <strong> خرید</strong> یک اشتراک جدید دارید.

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
fa: نسخه ووکامرس که آخرین بروزرسانی سفارش انجام شده است.

en: Version:
fa: نگارش:

en: Very poor
fa: خیلی بد

en: View
fa: مشاهده

en: View &amp; Customize
fa: شخصی سازی مشاهده

en: View Action
fa: فعالیت جدید

en: View All
fa: مشاهده همه

en: View Email
fa: نمایش ایمیل

en: View Fulfillments
fa: مشاهده آماده‌سازی سفارش

en: View WooCommerce API docs
fa: نمایش اسناد API ووکامرس

en: View WooCommerce documentation
fa: نمایش اسناد ووکامرس

en: View WooCommerce settings
fa: نمایش پیکربندی ووکامرس

en: View affected templates
fa: نمایش قالب‌های متاثر

en: View and manage coupons
fa: نمایش و مدیریت کدهای تخفیف

en: View and manage customers
fa: نمایش و مدیریت خریداران

en: View and manage orders and sales reports
fa: نمایش و مدیریت سفارش‌ها و گزارش فروش‌ها

en: View and manage products
fa: نمایش و مدیریت محصولات

en: View cart
fa: مشاهده سبد خرید

en: View coupon
fa: نمایش کدتخفیف

en: View coupons
fa: نمایش کدهای تخفیف

en: View customers
fa: نمایش خریداران

en: View full-screen image gallery
fa: مشاهده گالری تصاویر به صورت تمام صفحه

en: View import log
fa: مشاهده گزارش درون‌ریزی

en: View my cart
fa: مشاهدهٔ سبد خرید من

en: View notifications &rarr;
fa: مشاهده آگاه‌سازی‌ها &larr;

en: View order
fa: نمایش سفارش

en: View order %s
fa: مشاهده سفارش %s

en: View order number %s
fa: مشاهده شماره سفارش %s

en: View order: %s
fa: مشاهده سفارش: %s

en: View orders
fa: نمایش سفارشات

en: View orders and sales reports
fa: نمایش سفارش‌ها و گزارش فروش‌ها

en: View other orders &rarr;
fa: نمایش سایر سفارش‌ها ;

en: View product
fa: نمایش محصول

en: View product form
fa: مشاهده فرم محصول

en: View product forms
fa: مشاهده فرم‌های محصول

en: View products
fa: نمایش محصولات

en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
fa: مشاهده محصولات در گروه &ldquo;%s&rdquo

en: View profile &rarr;
fa: مشاهده پروفایل &larr;

en: View progress &rarr;
fa: مشاهده پیشرفت &rarr;

en: View progress →
fa: مشاهده پیشرفت ←

en: View report
fa: مشاهده گزارش

en: View tax rates
fa: نمایش نرخ‌های مالیاتی

en: View template
fa: دیدن الگو

en: View/Edit
fa: نمایش/ویرایش

en: Viewing log file %s
fa: مشاهده فایل گزارش %s

en: Views
fa: بازدیدها

en: Virovitica-Podravina County
fa: شهرستان ویروویتیتسا-پودراوینا

en: Virtual
fa: مجازی

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
fa: محصولات مجازی قابلیت ارسال ندارند.

en: Visibility
fa: قابلیت مشاهده

en: Visibility in catalog
fa: قابل مشاهده در کاتالوگ

en: Visible on the product page
fa: نمایش در برگه محصول

en: Visit %s admin area:
fa: مشاهده %s ناحیه مدیریت:

en: Visit Dashboard
fa: مشاهده داشبورد

en: Visit Store
fa: نمایش فروشگاه

en: Visit WooCommerce.com to learn more about <a href="%1$s" target="_blank">getting started</a>.
fa: برای کسب اطلاعات بیشتر درباره <a href="%1$s" target="_blank">شروع به کار</a>، از WooCommerce.com دیدن کنید.

en: Visit community forums
fa: بازدید فروم پشتیبانی

en: Visit new location
fa: بازدید از مکان جدید

en: Visit plugin homepage
fa: نمایش خانه افزونه

en: Visit premium customer support
fa: مشاهده پشتیبانی مشتریان پولی

en: Visit product category %1$s
fa: از دسته محصول بازدید نمایید %1$s

en: Visitors
fa: بازدید کنندگان

en: Viva.com Smart Checkout
fa: پرداخت هوشمند Viva.com

en: Vukovar-Srijem County
fa: شهرستان ووکوار-سریه‌م

en: WARNING: The product attributes lookup table regeneration process was aborted.
fa: هشدار: فرآیند بازسازی جدول جستجوی ویژگی‌های محصول متوقف شد.

en: WC database version.
fa: نسخه‌ی پایگاه داده ووکامرس.

en: WC_Session is not available, customer data cannot be saved to session.
fa: WC_Session در دسترس نیست، داده‌های مشتری را نمی‌توان در session ذخیره کرد.

en: WP CLI commands are available: execute %1$s for a list of available commands.
fa: دستورات WP CLI در دسترس هستند: برای مشاهده لیستی از دستورات موجود، %1$s را اجرا کنید.

en: WP REST API Integration v%d
fa: ادغام WP REST API v%d

en: Waiting
fa: در انتظار

en: Wallets & Express checkouts
fa: کیف پول و تسویه حساب سریع

en: Want to be notified when this product is back in stock?
fa: آیا می‌خواهید از موجود شدن مجدد این محصول مطلع شوید؟

en: Warning
fa: هشدار

en: Warning: Sale prices will be removed if they are not lower than regular prices.
fa: هشدار: قیمت‌های حراج در صورتی که کمتر از قیمت‌های عادی نباشند، حذف خواهند شد.

en: Was onboarding completed or skipped?
fa: آماده سازی کامل شد یا نادیده گرفته شد؟

en: Watch on YouTube
fa: تماشا در یوتیوب

en: Watch tutorial
fa: آموزش تماشا کنید

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
fa: ما پرداخت‌ها را از طریق PayPal پذیرش می کنیم. هنگام پردازش پرداخت‌ها، برخی از داده‌های شما به PayPal منتقل خواهند شد، از جمله اطلاعاتی که برای پردازش یا پشتیبانی از پرداخت، مانند کل خرید و اطلاعات صورتحساب، مورد نیاز است.

en: We are unable to process your PayPal payment at this time. Please try again or use a different payment method.
fa: در حال حاضر ما قادر به پردازش پرداخت پی‌پال شما نیستیم. لطفا دوباره امتحان کنید یا از روش پرداخت دیگری استفاده کنید.

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
fa: ما در طول فرآیند پرداخت در فروشگاه اطلاعات مربوط به شما را جمع‌آوری می‌کنیم.

en: We couldn't find a preview for this product.
fa: ما نتوانستیم پیش‌نمایشی برای این محصول پیدا کنیم.

en: We couldn't find a subscription for this product.
fa: ما نتوانستیم اشتراکی برای این محصول پیدا کنیم.

en: We encountered an SSL error. Please ensure your site supports TLS version 1.2 or above.
fa: ما با خطای SSL مواجه شدیم، لطفا مطمئن شوید سایت شما از TLS نسخه 1.2 یا بالاتر پشتیبانی می‌کند.

en: We generally store information about you for as long as we need the information for the purposes for which we collect and use it, and we are not legally required to continue to keep it. For example, we will store order information for XXX years for tax and accounting purposes. This includes your name, email address and billing and shipping addresses.
fa: ما به طور کلی اطلاعات مربوط به شما را تا زمانی که به اطلاعات مورد نیاز برای اهدافی که برای جمع‌آوری و استفاده از آن نیاز داریم ذخیره می‌کنیم و از نظر قانونی نیازی به ادامه آن نیستیم. به عنوان مثال، اطلاعات سفارش را برای XXX سال برای اهداف مالیاتی و حسابداری ذخیره می‌کنیم. این شامل نام، آدرس ایمیل و آدرس‌های صدور صورت حساب و حمل و نقل می‌شود.

en: We have created a sample draft Refund and Returns Policy page for you. Please have a look and update it to fit your store.
fa: ما یک نمونه پیش‌نویس صفحه سیاست بازپرداخت و بازگشت برای شما ایجاد کرده‌ایم. لطفا نگاه کنید و آن را به‌روز کنید تا متناسب با فروشگاه شما باشد.

en: We have finished processing your order.
fa: ما کار پردازش سفارش شما را به پایان رساندیم.

en: We hope they’ll be back soon! Read more about <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
fa: امیدواریم به زودی برگردند! درباره <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">عیب‌یابی پرداخت‌های ناموفق</a> بیشتر بخوانید.

en: We hope to see you again soon.
fa: امیدواریم به زودی دوباره شما را ببینیم.

en: We look forward to fulfilling your order soon.
fa: ما مشتاقانه منتظر سفارش شما هستیم.

en: We look forward to seeing you soon.
fa: منتظر دیدار مجدد شما هستیم.

en: We noticed that there was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again and enjoy all the advantages of having the plugins connected to your store! Sorry for the inconvenience. The "Jetpack" and "WooCommerce Shipping & Tax" plugins will be installed & activated for free.
fa: ما متوجه شدیم که در هنگام نصب سرویس های Jetpack و WooCommerce مشکلی ایجاد شده است. لطفا دوباره امتحان کنید و از تمام مزایای اتصال پخطاین ها به فروشگاه خود لذت ببرید! بابت این اتفاق متاسفانه. افزونه های "Jetpack" و "WooCommerce Services" به صورت رایگان نصب و فعال می شوند.

en: We recently asked you if you wanted more information about WooPayments. Run your business and manage your payments in one place with the solution built and supported by WooCommerce.
fa: اخیرا از شما پرسیدیم که آیا اطلاعات بیشتری در مورد WooPayments می‌خواهید. با راه حل ساخته شده و پشتیبانی شده توسط ووکامرس، کسب و کار خود را اجرا کنید و پرداخت‌های خود را در یک مکان مدیریت کنید.

en: We recommend using ShipStation to save time at the post office by printing your shipping labels at home. Try ShipStation free for 30 days.
fa: توصیه می کنیم با استفاده از ShipStation با صرفه جویی در زمان در دفتر پست با چاپ برچسب‌های حمل و نقل خود در خانه، صرفه جویی کنید. ظرف 30 روز ShipStation را امتحان کنید.

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
fa: ما اطلاعات را با اشخاص ثالثی به اشتراک می گذاریم که به ما سفارشات خود را ارائه می دهند و خدمات را برای شما ذخیره می کنند؛ مثلا --

en: We show contextual suggestions for official extensions that may be helpful to your store.
fa: ما پیشنهادات متنی را برای برنامه های افزودنی رسمی نشان می دهیم که ممکن است برای فروشگاه شما مفید باشد.

en: We strongly recommend creating a backup of your site before updating.
fa: ما به شدت توصیه می‌کنیم قبل از بروز رسانی از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

en: We use only the highest-quality materials in our products, ensuring that they look great and last for years to come.
fa: ما در محصولات خود فقط از با کیفیت‌ترین مواد استفاده می‌کنیم و اطمینان حاصل می‌کنیم که آنها عالی به نظر برسند و برای سال‌های آینده دوام می‌آورند.

en: We wanted to let you know that one of the previously fulfilled shipments from your order has been removed from our system. This may have been due to a correction or an update in our fulfillment records. Don’t worry — this won’t affect any items you’ve already received.
fa: می‌خواستیم به شما اطلاع دهیم که یکی از مرسولات پیش‌تر تحویل‌شده سفارش شما از سیستم ما حذف شده است. این ممکن است به دلیل اصلاح یا به‌روزرسانی در سوابق تحویل باشد. نگران نباشید — این موضوع هیچ تاثیری بر مواردی که قبلا دریافت کرده‌اید نخواهد داشت.

en: We were unable to process your order, please try again.
fa: ما نمی توانیم سفارش را بررسی کنیم، خواهشمند دوباره تلاش کنید.

en: We were unable to verify the email address you provided. Please try again.
fa: ما نتوانستیم آدرس ایمیلی که ارائه کرده‌اید را تأیید کنیم. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
fa: همینطور ما دیدگاه‌ها و نظرات شما را ذخیره می‌کنیم اگر تصمیم بگیرید که نظر بدید.

en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
fa: از %1$s برای وزن محصول و %2$s برای ابعاد محصول استفاده می کنیم.

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
fa: ما برای شما اینجا هستیم - راهنمایی‌ها، بروز رسانی‌های محصول و مشوق‌های صحیح را در صندوق پستی خود دریافت کنید.

en: We've created two Shipping Zones - for %s and for the rest of the world. Below you can set Flat Rate shipping costs for these Zones or offer Free Shipping.
fa: ما دو منطقه حمل و نقل را برای %s و برای سایر نقاط جهان ایجاد کرده ایم. در زیر می توانید هزینه حمل و نقل تخت برای این مناطق را تعیین کنید یا ارائه حمل رایگان را پیشنهاد دهید.

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
fa: ما همه چیز را ساده و راحت کردیم برای مدیریت. از حالا می توانید تمام پرداختی‌هایتان در ووکامرس را مستقیم از فهرست افزودنی‌ها با افزونه ووکامرس مدیریت کنید. <a href="%s">مشاهده و مدیریت</a> افزودنی‌های شما.

en: Web admin
fa: مدیر وب

en: Webhook actions
fa: عملیات وب هوک

en: Webhook created on %s
fa: وب هوک در %s ساخته شد

en: Webhook created successfully.
fa: وب هوک بخوبی ساخته شد.

en: Webhook data
fa: داده وب هوک

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
fa: Webhook آدرس برگشتی باید معتبر بوده و با http:// یا https://. شروع شود.

en: Webhook delivery URL.
fa: Webhook آدرس اینترنتی تحویل.

en: Webhook event.
fa: Webhook رویداد.

en: Webhook resource.
fa: Webhook منابع.

en: Webhook status must be valid.
fa: وضعیت وب‌هوک باید معتبر باشد.

en: Webhook status.
fa: Webhook وضعیت.

en: Webhook topic is required and must be valid.
fa: Webhook تاپیک ضروری است و باید معتبر باشد.

en: Webhook topic must be valid.
fa: Webhook تاپیک باید معتبر باش.

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
fa: موضوع ناشناس Webhook. لطفا موضوع معتبر انتخاب کنید.

en: Webhook topic.
fa: Webhook تاپیک.

en: Webhook updated successfully.
fa: وب هوک بخوبی بروزرسانی شد.

en: Webhooks
fa: وب هوک‌ها

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
fa: وب هوک‌ها، اطلاعات رویدادها را به آدرس‌های URL انتخابی شما ارسال می کنند. آنها می توانند برای ادغام با سرویس‌های ثالثی که از آنها پشتیبانی می کنند، استفاده شود.

en: Webhooks do not support trashing.
fa: Webhooks از حذف شده‌ها پشتیبانی نمی کند.

en: Week(s)
fa: هفته(ها)

en: Weight
fa: وزن

en: Weight (%s)
fa: وزن (%s)

en: Weight in decimal form
fa: وزن به صورت اعشاری

en: Weight unit
fa: واحد وزن

en: Welcome to
fa: خوش آمدید به

en: Welcome to %s
fa: به %s خوش‌آمدید

en: Welcome to the store
fa: به فروشگاه خوش آمدید

en: Welcome to {site_title}
fa: به {site_title} خوش آمدید

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
fa: آذربایجان غربی

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
fa: ما همچنین از کوکی‌ها برای پیگیری محتویات سبد خرید در حالی که شما در حال مرور سایت ما هستید استفاده می‌کنیم.

en: We’re getting in touch to let you know that order #%1$s from %2$s has been cancelled.
fa: ما در حال تماس هستیم تا به شما اطلاع دهیم که سفارش #%1$s از %2$s لغو شده است.

en: We’re getting in touch to let you know that your order #%1$s has been cancelled.
fa: ما در حال تماس با شما هستیم تا به شما اطلاع دهیم که سفارش شما #%1$s لغو شده است.

en: We’re having trouble connecting to WooCommerce.com
fa: ما برای اتصال به WooCommerce.com مشکل داریم

en: We’re sorry to let you know that your order #%1$s has been cancelled.
fa: با عرض پوزش، به اطلاع شما می‌رسانیم که سفارش شما با کد #%1$s لغو شده است.

en: We’ve made some exciting improvements to our email templates, including modern, shopper-friendly designs and new customization options. And if you’re using a block theme, you can automatically sync your theme styles! Head to your email settings to explore the new features.
fa: ما پیشرفت‌های هیجان‌انگیزی در قالب‌های ایمیل خود ایجاد کرده‌ایم، از جمله طرح‌های مدرن و مناسب برای خریداران و گزینه‌های سفارشی‌سازی جدید. و اگر از یک قالب بلوکی استفاده می‌کنید، می‌توانید سبک‌های قالب خود را به طور خودکار همگام‌سازی کنید! برای بررسی ویژگی‌های جدید، به تنظیمات ایمیل خود بروید.

en: We’ve made some exciting improvements to your email templates, including modern, shopper-friendly designs and new customization options. And if you’re using a block theme, you can automatically sync your theme styles! Head to your email settings to explore the new changes.
fa: ما پیشرفت‌های هیجان‌انگیزی در قالب‌های ایمیل شما ایجاد کرده‌ایم، از جمله طرح‌های مدرن و مناسب برای خریداران و گزینه‌های سفارشی‌سازی جدید. و اگر از یک قالب بلوکی استفاده می‌کنید، می‌توانید سبک‌های قالب خود را به طور خودکار همگام‌سازی کنید! برای بررسی تغییرات جدید، به تنظیمات ایمیل خود بروید.

en: We’ve received your order and it’s currently on hold until we can confirm your payment has been processed.
fa: ما سفارش شما را دریافت کردیم و در حال حاضر در حالت تعلیق است تا زمانی که بتوانیم تایید کنیم که پرداخت شما پردازش شده است.

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
fa: چه کد پستی‌هایی برای تحویل محلی در دسترس هستند؟

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
fa: چه کدهای پستی‌ای برای دریافت حضوری در دسترس هستند؟

en: What currency do you accept payments in?
fa: چه واحد پولی برای پرداخت قبول می کنید؟

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
fa: چه قیمت‌های ارزی در کاتالوگ لیست شده اند و کدام درگاههای ارزی، می توانند پرداختها را بگیرند.

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
fa: برای تحویل محلی چه هزینه‌ای می‌خواهید دریافت کنید، در صورت انتخاب رایگان، این هزینه لحاظ نمی‌شود. برای غیرفعال کردن، خالی بگذارید.

en: What is PayPal?
fa: پی پال چیست؟

en: What makes this product unique? What are its most important features? Enrich the product page by adding rich content using blocks.
fa: چه چیزی این محصول را منحصر به فرد می کند؟ مهم ترین ویژگی های آن چیست؟ با افزودن محتوای غنی با استفاده از بلوک ها، صفحه محصول را غنی کنید.

en: What our customers say
fa: آنچه مشتریان ما می‌گویند

en: What running the tool will do.
fa: اجرای این ابزار چه کاری میتواند انجام دهد.

en: What type of products do you plan to sell?
fa: قصد فروش چه نوع محصولی را دارید؟

en: What we collect and store
fa: چه چیزی را طبقه بندی و نگهداری می‌کنیم

en: What we share with others
fa: ما چه چیزهایی را با دیگران به اشتراک میگزاریم

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
fa: چگونه مایلید برای حمل و نقل نرخ ساده، تعیین هزینه کنید؟

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
fa: هنگام استفاده از چندین کدتخفیف، کدتخفیف اول به قیمت کامل و کدتخفیف دوم به قیمت با تخفیف و به همین ترتیب اعمال می شود.

en: When checked, customers will be able to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, like art or handmade goods.
fa: در صورت بررسی، مشتریان می توانند تنها 1 مورد را در یک سفارش خریداری کنند. این به ویژه برای اقلامی مفید است که تعداد محدودی دارند، مانند هنر یا کالاهای دست ساز.

en: When enabled, PayPal will use the address provided by the checkout form, and prevent the buyer from changing it inside the PayPal payment page. Disable this to let buyers choose a shipping address from their PayPal account. PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
fa: وقتی فعال باشد، پی‌پال از آدرس ارائه شده توسط فرم پرداخت استفاده می‌کند و از تغییر آن توسط خریدار در صفحه پرداخت پی‌پال جلوگیری می‌کند. این گزینه را غیرفعال کنید تا خریداران بتوانند آدرس ارسال را از حساب پی‌پال خود انتخاب کنند. پی‌پال آدرس‌ها را تأیید می‌کند، بنابراین این تنظیم می‌تواند باعث خطا شود (توصیه می‌کنیم آن را غیرفعال نگه دارید).

en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
fa: هنگام مدیریت %s، دسترسی به فایل‌های دانلود را لغو کند و گزارش‌های مربوط را پاک کند؟

en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
fa: هنگام مدیریت %s، آیا داده‌های شخصی در دستورات بایستی حفظ یا حذف شوند؟

en: When limiting response using after/before, which date column to compare against.
fa: هنگام محدود کردن پاسخ با پس از/قبل از، که با کدام ستون تاریخ مقایسه شود.

en: When out of stock
fa: هنگامی که موجود نیست

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
fa: وقتی موجودی محصول به این اندازه رسید وضعیت موجودی به "ناموجود" تغییر می کند و از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود. این تنظیمات تاثیری نمی گذارد بر "در انبار" محصولات.

en: When product stock reaches this amount you will be notified by email. It is possible to define different values for each variation individually. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
fa: وقتی موجودی محصول به این مقدار رسید، از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود. مقدار پیشفرض برای هر محصول را می توان در برگه موجودی محصول تنظیم کرد. مقدار پیشفرض فروشگاه را می توان در پیکربندی > محصولات > موجودی تنظیم کرد.

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
fa: هنگامی که موجودی انبار محصول به این مقدار می رسد به شما توسط ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

en: When true, email a link to download the export to the requesting user.
fa: وقتی درست است، پیوندی را برای دانلود صادرات به کاربر درخواست‌کننده ایمیل کنید.

en: When true, refunded items are restocked.
fa: در صورت فعال بودن، موارد بازپرداخت شده دوباره موجود می‌شوند.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
fa: وقتی صحیح است API درگاه پرداخت بکار می رود برای تولید بازگشت پول.

en: When variation stock reaches this amount you will be notified by email. The default value for all variations can be set in the product Inventory tab. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
fa: وقتی موجودی متغیر به این مقدار رسید، از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود. مقدار پیشفرض برای هر متغیر را می توان در برگه موجودی محصول تنظیم کرد. مقدار پیشفرض فروشگاه را می توان در پیکربندی > محصولات > موجودی تنظیم کرد.

en: When viewing a brand archive, show the current brands description.
fa: هنگام مشاهده بایگانی برند، توضیح برندهای فعلی را نشان دهید.

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
fa: هنگام خرید از ما، از شما خواهش می‌کنیم اطلاعاتی از قبیل نام، آدرس صورت‌حساب، آدرس حمل و نقل، آدرس ایمیل، تلفن و اطلاعات کارت اعتباری/پرداخت و اطلاعات اختیاری حساب مانند نام کاربری و رمز عبور را ارائه کنید. ما از این اطلاعات برای اهدافی استفاده می‌کنیم، از جمله:

en: When you receive a new order, it will appear here.
fa: وقتی سفارش جدیدی دریافت می‌کنید، در اینجا نمایش داده می‌شود.

en: Where from in the onboarding flow this request was triggered.
fa: این درخواست از کجای فرآیند آن‌بوردینگ (آشنایی با کاربران) فعال شده است؟

en: Where is your store based?
fa: فروشگاه شما در کجا قرار دارد؟

en: Whether WooPayments is in dev mode.
fa: آیا WooPayments در حالت توسعه (dev mode) است یا خیر.

en: Whether an order can be edited.
fa: آیا می توان یک سفارش را ویرایش کرد.

en: Whether an order needs payment, based on status and order total.
fa: اینکه آیا یک سفارش بر اساس وضعیت و کل سفارش نیاز به پرداخت دارد یا خیر.

en: Whether an order needs processing before it can be completed.
fa: اینکه آیا یک سفارش قبل از تکمیل نیاز به پردازش دارد یا خیر.

en: Whether blueprint imports are currently allowed
fa: آیا واردات طرح توجیهی در حال حاضر مجاز است؟

en: Whether or not a user can request to be reminded about the note.
fa: اینکه آیا کاربر می تواند درخواست یادآوری در مورد یادداشت کند یا خیر.

en: Whether or not plugins step in core profiler was skipped.
fa: اینکه آیا مرحله افزونه‌ها در پروفایلر اصلی نادیده گرفته شده است یا خیر.

en: Whether or not the marketing channel is set up.
fa: این که آیا کانال بازاریابی راه اندازی شده است یا خیر.

en: Whether or not the profile was completed.
fa: اینکه آیا نمایه تکمیل شده است یا خیر.

en: Whether or not the profile was skipped.
fa: اینکه آیا نمایه نادیده گرفته شده است یا خیر.

en: Whether or not this is a compound rate.
fa: خواه ناخواه این یک نرخ ترکیبی است.

en: Whether or not this store agreed to receiving marketing contents from WooCommerce.com.
fa: آیا این فروشگاه با دریافت محتوای بازاریابی از WooCommerce.com موافقت کرده یا نه.

en: Whether or not this store country is set via onboarding profiler.
fa: اینکه آیا کشور این فروشگاه از طریق پروفایلر ورود به سیستم تنظیم شده است یا خیر.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
fa: خواه ناخواه این نرخ مالیات به حمل و نقل نیز اعمال می شود.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
fa: یا شما وردپرس شبکه را فعال نکرده اید.

en: Whether the coupon grants free shipping or not.
fa: آیا کوپن، ارسال رایگان ارائه می‌دهد یا خیر.

en: Whether the onboarding process is completed.
fa: فرآیند پذیرش تکمیل شده است یا خیر.

en: Whether the onboarding process is in test mode.
fa: آیا فرآیند جذب و پذیرش در حالت آزمایشی است یا خیر.

en: Whether the onboarding process is started.
fa: فرآیند پذیرش آغاز شده است یا خیر.

en: Whether the payment method should be recommended as enabled or not.
fa: اینکه آیا روش پرداخت باید به عنوان فعال توصیه شود یا خیر.

en: Whether the payment method should be required (and force-enabled) or not.
fa: اینکه آیا روش پرداخت باید الزامی (و اجباری) باشد یا خیر.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
fa: اینکه آیا افزونه فقط می‌تواند در کل شبکه فعال شود یا خیر.

en: Whether the product is visible in the catalog
fa: این که آیا محصول در کاتالوگ قابل مشاهده است

en: Whether the provider has a payments processing account connected.
fa: اینکه آیا ارائه‌دهنده، حساب پردازش پرداخت متصل دارد یا خیر.

en: Whether the provider is enabled for use on checkout.
fa: اینکه آیا ارائه‌دهنده برای استفاده در هنگام پرداخت فعال است یا خیر.

en: Whether the provider is in dev mode. Having this true usually leads to forcing test payments.
fa: اینکه آیا ارائه‌دهنده در حالت توسعه (dev mode) است یا خیر. اگر این مورد درست باشد، معمولاً منجر به پرداخت‌های اجباری برای آزمایش می‌شود.

en: Whether the provider is in test mode for payments processing.
fa: اینکه آیا ارائه‌دهنده در حالت آزمایشی برای پردازش پرداخت‌ها است یا خیر.

en: Whether the provider needs setup.
fa: اینکه آیا ارائه دهنده نیاز به تنظیمات دارد یا خیر.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
fa: دور زدن سطل زباله و اجبار به حذف.

en: Whether to consider GMT post dates when limiting response by published or modified date.
fa: آیا برای محدود کردن پاسخ بر اساس تاریخ انتشار یا تغییر، تاریخ پست GMT را در نظر بگیرید یا خیر.

en: Whether to create a new user account as part of order processing.
fa: امکان ایجاد یک حساب کاربری جدید بعنوان بخشی از روند سفارش.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
fa: پنهان کردن منابع به هر گونه محصولات اختصاص داده شده.

en: Whether to update the billing email of the order, even if it already has one.
fa: اینکه آیا ایمیل صورتحساب سفارش بروز رسانی شود، حتی اگر از قبل وجود داشته باشد.

en: Which columns should be exported?
fa: کدام ستون‌ها باید صادر شود؟

en: Which features are disabled?
fa: کدام امکانات غیرفعال هستند؟

en: Which features are enabled?
fa: چه امکاناتی فعال هستند؟

en: Which product category should be exported?
fa: کدام نوع محصول باید صادر شود؟

en: Which product types should be exported?
fa: کدام یک از انواع محصول باید صادر شود؟

en: While you visit our site, we’ll track:
fa: هنگاه مشاهده شما از سایت ما، ما رهگیری می‌کنیم:

en: Who on our team has access
fa: چه کسانی در تیم ما دسترسی خواهد داشت

en: Width
fa: عرض

en: Width (%s)
fa: پهنا (%s)

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies – with no setup costs or monthly fees – and you can now accept in-person payments with the Woo mobile app.
fa: با WooPayments، می‌توانید کارت‌های اصلی، اپل پی و پرداخت‌ها را با بیش از ۱۰۰ ارز - بدون هزینه راه‌اندازی یا کارمزد ماهانه - به‌طور ایمن بپذیرید و اکنون می‌توانید پرداخت‌های حضوری را با برنامه تلفن همراه وو بپذیرید.

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies. Track cash flow and manage recurring revenue directly from your store’s dashboard - with no setup costs or monthly fees.
fa: با WooPayments، می‌توانید کارت‌های اصلی، اپل پی و پرداخت‌های بیش از ۱۰۰ ارز را به‌طور امن بپذیرید. جریان نقدی را ردیابی کنید و درآمدهای مستمر را مستقیماً از داشبورد فروشگاه خود مدیریت کنید - بدون هزینه راه اندازی یا کارمزد ماهانه.

en: With a wide range of designer chairs to elevate your living space.
fa: با طیف گسترده‌ای از صندلی‌های طراح برای ارتقای فضای زندگی شما.

en: With our blocks, you can select and display products, categories, filters, and more virtually anywhere on your site — no need to use shortcodes or edit lines of code. Learn more about how to use each one of them.
fa: با بلوک‌های ما، می‌توانید محصولات، دسته‌ها، فیلترها و موارد دیگر را به صورت مجازی در هر نقطه از سایت خود انتخاب و نمایش دهید – بدون نیاز به استفاده از کدهای کوتاه یا ویرایش خطوط کد. در مورد نحوه استفاده از هر یک از آنها بیشتر بدانید.

en: With the release of WooCommerce 4.0, these reports are being replaced. There is a new and better Analytics section available for users running WordPress 5.3+. Head on over to the <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> or learn more about the new experience in the <a href="https://woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analytics documentation</a>.
fa: با انتشار ووکامرس ۴.۰، این گزارش‌ها جایگزین شدند. بخش تجزیه و تحلیل جدید و بهتری برای کاربران در حال اجرا با وردپرس ۵.۳ و جدیدتر در دسترس است. به <a href="%1$s"> تجزیه و تحلیل ووکامرس </a> بروید یا درباره تجربه جدید در <a href="https://woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">مستندات تجزیه و تحلیل ووکامرس</a> نگاهی بیندازید.

en: Woo Email Content Pattern
fa: الگوی محتوای ایمیل ووکامرس

en: Woo Email Template
fa: قالب ایمیل وو

en: Woo! Some items you purchased are being fulfilled. You can use the below information to track your shipment:
fa: اوه! برخی از آیتم‌هایی که خریداری کرده‌اید در حال تحویل هستند. می‌توانید از اطلاعات زیر برای رهگیری مرسوله خود استفاده کنید:

en: WooCommerce
fa: ووکامرس

en: WooCommerce %1$s table creation failed. Does the %2$s user have CREATE privileges on the %3$s database?
fa: ,,;hlvs ایجاد جدول %1$s ناموفق بود. آیا کاربر %2$s دارای امتیازات CREATE در پایگاه داده %3$s است؟

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
fa: ووکامرس &lsaquo; راه اندازی سریع

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
fa: API ووکامرس. یک کلید مصرف کننده در فیلد نام کاربری و یک رمز مصرف کننده در فیلد پسورد بکار ببرید.

en: WooCommerce Admin
fa: مدیر ووکامرس

en: WooCommerce Admin has been disabled
fa: مدیر ووکامرس غیرفعال شده

en: WooCommerce Admin icon
fa: آیکون مدیر ووکامرس

en: WooCommerce Blocks development mode requires files to be built. From the root directory, run %1$s to ensure your node version is aligned, run %2$s to install dependencies, %3$s to build the files or %4$s to build the files and watch for changes.
fa: حالت توسعه بلوک‌های ووکامرس نیاز به ساخت فایل‌هایی دارد. از دایرکتوری root، %1$s را اجرا کنید تا مطمئن شوید نسخه گره شما هم راستا است، %2$s را برای نصب وابستگی‌ها، %3$s را برای ساخت فایل‌ها یا %4$s را برای ساخت فایل‌ها و مشاهده تغییرات اجرا کنید.

en: WooCommerce Brand Description
fa: توضیح برند ووکامرس

en: WooCommerce Brand Layered Nav
fa: منوی لایه‌ای برند ووکامرس

en: WooCommerce Brand Thumbnails
fa: بندانگشتی برند ووکامرس

en: WooCommerce Customer Data
fa: داده مشتری ووکامرس

en: WooCommerce Customer Downloads
fa: دانلودهای مشتری ووکامرس

en: WooCommerce Customer Orders
fa: سفارش‌های مشتری ووکامرس

en: WooCommerce Customer Payment Tokens
fa: توکن‌های پرداخت مشتری ووکامرس

en: WooCommerce Customer Stock Notifications
fa: آگاه‌سازی‌های موجودی مشتری ووکامرس

en: WooCommerce Endpoint
fa: نقطه انتهایی ووکامرس

en: WooCommerce Endpoints
fa: ارجاع ووکامرس

en: WooCommerce Extensions
fa: افزودنی‌های ووکامرس

en: WooCommerce Helper
fa: راهنمای ووکامرس

en: WooCommerce Legacy REST API package
fa: بسته WooCommerce Legacy REST API

en: WooCommerce MCP Server
fa: سرور WooCommerce MCP

en: WooCommerce Network Orders
fa: سفارشات شبکه ووکامرس

en: WooCommerce Onboarding
fa: آماده‌سازی ووکامرس

en: WooCommerce PayFast Gateway
fa: درگاه PayFast ووکامرس

en: WooCommerce PayPal Checkout Gateway
fa: درگاه پرداخت PayPal WooCommerce

en: WooCommerce Product Elements
fa: عناصر محصول ووکامرس

en: WooCommerce Recent Reviews
fa: آخرین بازبینی‌های ووکامرس

en: WooCommerce Services
fa: سرویس‌های ووکامرس

en: WooCommerce Services icon
fa: آیکن خدمات ووکامرس

en: WooCommerce Settings
fa: تنظیمات ووکامرس

en: WooCommerce Setup
fa: راه‌اندازی ووکامرس

en: WooCommerce Shipping
fa: حمل و نقل ووکامرس

en: WooCommerce Square
fa: میدان ووکامرس

en: WooCommerce Status
fa: وضعیت ووکامرس

en: WooCommerce Store Identifier.
fa: شناسه فروشگاه ووکامرس.

en: WooCommerce Stripe Gateway
fa: درگاه Stripe ووکامرس

en: WooCommerce Subscriptions allows you to introduce a variety of subscriptions for physical or virtual products and services. Create product-of-the-month clubs, weekly service subscriptions or even yearly software billing packages. Add sign-up fees, offer free trials, or set expiration periods.
fa: اشتراک های ووکامرس به شما امکان می دهد تا انواع اشتراک ها را برای محصولات و خدمات فیزیکی یا مجازی معرفی کنید. کلوپ های محصول ماهانه، اشتراک خدمات هفتگی یا حتی بسته های صورتحساب نرم افزاری سالانه ایجاد کنید. هزینه های ثبت نام را اضافه کنید، دوره های آزمایشی رایگان ارائه دهید یا دوره های انقضا را تعیین کنید.

en: WooCommerce Tax
fa: مالیات ووکامرس

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
fa: نام اقدامات ووکامرس همراه شده است با webhook.

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
fa: ووکامرس می تواند پرداخت‌های آنلاین و آفلاین را بپذیرد. <a href="%s" target="_blank">روش‌های پرداخت اضافی</a> را می‌توانید بعدا نصب کنید.

en: WooCommerce database update
fa: بروز رسانی دیتابیس ووکامرس

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
fa: دیتای ووکامرس بروز شد. از شما برای بروزرسانی به آخرین نگارش سپاسگزاریم!

en: WooCommerce database update done
fa: بروز رسانی پایگاه داده ووکامرس انجام شد

en: WooCommerce database update in progress
fa: در حال بروز رسانی پایگاه داده ووکامرس

en: WooCommerce database update required
fa: پایگاه داده ووکامرس نیازمند بروز رسانی است

en: WooCommerce database version
fa: نسخه پایگاه داده ووکامرس

en: WooCommerce eWAY Gateway
fa: درگاه eWAY ووکامرس

en: WooCommerce endpoints
fa: گام پایانی ووکامرس

en: WooCommerce extensions
fa: افزونه‌های ووکامرس

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
fa: ووکامرس به روز شد! برای اینکه کارها به خوبی اجرا شوند، باید پایگاه‌داده شما را به جدیدترین نگارش بروزرسانی نماییم.

en: WooCommerce has detected that some of your active plugins are incompatible with currently enabled WooCommerce features. Please <a>review the details</a>.
fa: ووکامرس تشخیص داده است که برخی از افزونه‌های فعال شما با ویژگی‌هایی از ووکامرس که در حال حاضر فعال هستند ناسازگار هستند. لطفا <a>جزئیات را مرور کنید</a>.

en: WooCommerce installed the Legacy REST API plugin but failed to activate it, see context for more details.
fa: ووکامرس پخطاین Legacy REST API را نصب کرد اما نتوانست آن را فعال کند، برای جزئیات بیشتر به متن مراجعه کنید.

en: WooCommerce is currently <a href="%s">configured</a> to create new accounts without generating passwords automatically. Guests who sign up to receive stock notifications will need to reset their password before they can log into their new account.
fa: ووکامرس در حال حاضر به گونه‌ای <a href="%s">پیکربندی</a> شده است که بدون ایجاد خودکار رمز عبور، حساب‌های کاربری جدید ایجاد کند. مهمانانی که برای دریافت اعلان‌های موجودی ثبت‌نام می‌کنند، قبل از ورود به حساب کاربری جدید خود، باید رمز عبور خود را بازنشانی کنند.

en: WooCommerce is currently <a href="%s">configured</a> to hide out-of-stock products from your catalog. Customers will not be able sign up for back-in-stock notifications while this option is enabled.
fa: ووکامرس در حال حاضر به گونه‌ای <a href="%s">پیکربندی</a> شده است که محصولات ناموجود را از کاتالوگ شما پنهان کند. تا زمانی که این گزینه فعال باشد، مشتریان نمی‌توانند برای دریافت اعلان‌های موجودی دوباره، ثبت‌نام کنند.

en: WooCommerce is updating product data in the background
fa: WooCommerce داده های محصول را در پس زمینه به روز می کند

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
fa: ووکامرس در حال بروز رسانی بانک اطلاعاتی در پس زمینه است. روند بروز رسانی پایگاه داده ممکن است کمی طول بکشد، بنابراین لطفا صبور باشید.

en: WooCommerce pages
fa: برگه‌های ووکامرس

en: WooCommerce pages.
fa: برگه‌های ووکامرس.

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
fa: افزونه‌های ووکامرس ممکن است از این روش ارتباطی در هنگام بررسی کردن برای بروز رسانی افزونه استفاده کند.

en: WooCommerce products (CSV)
fa: محصولات ووکامرس (CSV)

en: WooCommerce settings
fa: پیکربندی ووکامرس

en: WooCommerce status
fa: وضعیت ووکامرس

en: WooCommerce support
fa: پشتیبانی ووکامرس

en: WooCommerce tax rates (CSV)
fa: نرخ‌های مالیات ووکامرس (CSV)

en: WooCommerce transients
fa: ترنزینت‌های گذرای ووکامرس

en: WooCommerce version
fa: نسخه ووکامرس

en: WooCommerce version.
fa: نسخه ووکامرس.

en: WooCommerce webhooks that use the Legacy REST API are unsupported
fa: وب‌هوک‌های ووکامرس که از REST API قدیمی استفاده می‌کنند، پشتیبانی نمی‌شوند

en: WooCommerce.com API returned HTTP status code %d.
fa: API ووکامرس کد وضعیت HTTP %d را برگرداند.

en: WooCommerce.com API returned an invalid response.
fa: رابط برنامه‌نویسی کاربردی WooCommerce.com پاسخ نامعتبری را برگرداند.

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
fa: مستندات ردیابی کاربرد WooCommerce.com

en: WooCommerce.com support
fa: پشتیبانی WooCommerce.com

en: WooPayments
fa: پرداخت‌های ووکامرس

en: Woohoo, %1$s was your record day for sales! Net sales was %2$s beating the previous record of %3$s set on %4$s.
fa: واو، %1$s روز رکورد فروش شما بود! فروش خالص %2$s بود که رکورد قبلی %3$s در %4$s را شکست.

[ctx: Word count type. Do not translate!]
en: words
fa: کلمات

en: WordPress address (URL)
fa: آدرس وردپرس

en: WordPress cron
fa: زمانبندی ووکامرس

en: WordPress debug mode
fa: حالت رفع عیب ووکامرس

en: WordPress environment
fa: وردپرس حافظ محیط زیست

en: WordPress language.
fa: زبان وردپرس.

en: WordPress memory limit
fa: محدودیت حافظه وردپرس

en: WordPress memory limit.
fa: محدودیت حافظه وردپرس.

en: WordPress multisite
fa: وردپرس چندسایته

en: WordPress posts storage (legacy)
fa: ذخیره‌سازی نوشته‌های وردپرس (قدیمی)

en: WordPress requirements
fa: ملزومات وردپرس

en: WordPress version
fa: نسخه وردپرس

en: WordPress version.
fa: نسخه وردپرس.

en: WordPress.org project
fa: پروژه در وردپرس

en: Wow your shoppers
fa: خریداران خود را تحت تأثیر قرار دهید

en: Write
fa: نوشتن

en: Write a short welcome message here
fa: اینجا یک پیام خوش آمدگویی کوتاه بنویسید

en: Write title…
fa: عنوان را بنویسید…

en: Write-only keys do not prevent clients from seeing information about the entities they are updating.
fa: کلیدهای فقط نوشتنی مانع از مشاهده اطلاعات مربوط به موجودیت‌هایی که بروز رسانی می‌کنند توسط کلاینت‌ها نمی‌شوند.

en: Wrong response received from the Patterns Toolkit API: try again later.
fa: پاسخ اشتباهی از API جعبه ابزار الگوها دریافت شد: بعداً دوباره امتحان کنید.

en: X-MCP-API-Key header required. Format: consumer_key:consumer_secret
fa: سربرگ X-MCP-API-Key لازم است. ساختار: consumer_key:consumer_secret

en: X-MCP-API-Key must be in format consumer_key:consumer_secret
fa: X-MCP-API-Key باید با ساختار consumer_key:consumer_secret باشد.

en: Yards
fa: یارد

en: Yazd (یزد)
fa: یزد

en: Year
fa: سال

en: Year(s)
fa: سال(ها)

en: Yes
fa: بله

en: Yes please
fa: بله لطفا

en: Yes please!
fa: بله لطفا!

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
fa: بله، من قیمت شامل مالیات را وارد می کنم

en: Yes, export all custom meta
fa: بله، همه متاهای سفارشی (Custom Meta) را برون ریزی کن

en: You added store details
fa: شما جزئیات فروشگاه را اضافه کردید

en: You are about to export %1$d product. To export all products, <a href="%2$s">clear your selection</a>. | You are about to export %1$d products. To export all products, <a href="%2$s">clear your selection</a>.
fa[0]: شما در شرف صادر کردن %1$d محصول هستید. برای صادر کردن همه محصولات، <a href="%2$s">انتخاب خود را پاک کنید</a>.

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Field: %1$s
fa: شما آرگومان‌های مورد نیاز فیلد فرم محصول ووکامرس را از فراموش کرده‌اید: %1$s

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Section: %1$s
fa: شما آرگومان های مورد نیاز بخش WooCommerce ProductForm را ندارید: %1$s

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Tab: %1$s
fa: شما آرگومان های مورد نیاز برگه WooCommerce ProductForm را از دست داده اید: %1$s

en: You are not allowed to make this request.
fa: شما مجاز به ارائه این درخواست نیستید.

en: You are paying for a guest order. Please continue with payment only if you recognize this order.
fa: شما در حال پرداخت هزینۀ سفارش مهمان هستید. لطفا فقط در صورت شناخت این سفارش، پرداخت را ادامه دهید.

en: You are viewing active plugins that are incompatible with currently enabled WooCommerce features.
fa: شما در حال مشاهده افزونه‌های فعالی هستید که با ویژگی‌های ووکامرس فعال‌شده ناسازگار هستند.

en: You are viewing the active plugins that are incompatible with the '%s' feature.
fa: شما در حال مشاهده افزونه‌های فعالی هستید که با ویژگی '%s' ناسازگار هستند.

en: You attempted to edit an order that does not exist. Perhaps it was deleted?
fa: شما سعی کردید سفارشی را ویرایش کنید که وجود ندارد. شاید حذف شده؟

en: You can access to more details of your order by visiting <a href="%s" target="_blank">My Account > Orders</a> and select the order you wish to see the latest status of the delivery.
fa: شما می‌توانید با مراجعه به <a href="%s" target="_blank">حساب کاربری من > سفارشات</a> به جزئیات بیشتری از سفارش خود دسترسی پیدا کنید و برای مشاهده آخرین وضعیت تحویل، سفارش مورد نظر خود را انتخاب کنید.

en: You can access to more details of your order by visiting My Account > Orders and select the order you wish to see the latest status of the delivery.
fa: شما می‌توانید با مراجعه به حساب کاربری من > سفارشات، به جزئیات بیشتری از سفارش خود دسترسی پیدا کنید و سفارش مورد نظر خود را انتخاب کنید تا آخرین وضعیت ارسال آن را مشاهده کنید.

en: You can access your account area to view orders, change your password, and more via the link below:
fa: برای مشاهده سفارشات، تغییر رمز عبور و موارد دیگر می‌توانید از طریق پیوند زیر به قسمت حساب کاربری خود دسترسی داشته باشید:

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
fa: شما می توانید چند روش حمل و نقل در این منطقه اضافه نمائید. فقط مشتریان در این منطقه، آن‌ها را خواهند دید.

en: You can also:
fa: همچنین می توانید:

en: You can manually run queued updates here.
fa: شما در اینجا می‌توانید بروزرسانی‌های زمان‌بندی شده را به صورت دستی اجرا کنید.

en: You can now %1$sview your recent orders%4$s, manage your %2$sshipping and billing addresses%4$s, and edit your %3$spassword and account details%4$s.
fa: اکنون می‌توانید %1$s سفارش‌های اخیر خود را مشاهده کنید%4$s,مدیریت %2$sآدرس‌های ارسال و صورتحساب%4$s,و %3$sرمز عبور و جزئیات حساب %4$s خود را ویرایش کنید.

en: You can only have 1 %s in your cart.
fa: شما تنها می‌توانید یک %s در سبد خرید خود داشته باشید.

en: You can specify a <a href="#" class="switch-to-general-tab">default value</a> for all variations
fa: شما می‌توانید برای همه تنوع‌ها، یک مقدار پیش‌فرض <a href="#" class="switch-to-general-tab">تعیین کنید.</a>

en: You can switch order data storage <strong>only when the posts and orders tables are in sync</strong>. There are currently orders out of sync.
fa: می‌توانید ترتیب ذخیره‌سازی داده‌ها را تغییر دهید <strong>فقط زمانی که جداول پست‌ها و سفارشات همگام‌سازی شده باشند</strong>. در حال حاضر سفارشاتی وجود دارد که همگام‌سازی نشده‌اند .

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
fa: شما نمی توانید &quot;%s&quot; را به سبد خرید خود اضافه کنید، این محصول در انبار موجود نیست.

en: You cannot add &quot;%s&quot; with a quantity less than or equal to 0 to the cart.
fa: شما نمی‌توانید «%s» را با تعداد کمتر یا مساوی ۰ به سبد خرید اضافه کنید.

en: You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d second. | You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d seconds.
fa[0]: نمی‌توانید روش پرداخت جدیدی را خیلی زود پس از روش قبلی اضافه کنید. لطفا %d ثانیه صبر کنید.

en: You cannot add another "%s" to your cart.
fa: شما نمی توانید "%s" دیگری به سبدخرید خود اضافه نمایید.

en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
fa: شما نمی توانید این تعداد از &quot;%1$s&quot; را به سبد خرید خود اضافه کنید. موجودی انبار به این میزان نیست (%2$s باقی مانده است ).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
fa: شما نمی توانید این مقدار را به سبد خرید خود بیافزایید &mdash; ما مجموعا %1$s موجودی در انبار داریم و قبلا %2$s در سبد خرید شما موجود می باشد.

en: You cannot add the same tax rate twice!
fa: شما نمی توانید یک نرخ مالیات را دو بار ثبت کنید!

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
fa: شما نمی‌توانید این مورد را ویرایش کنید زیرا در زباله‌دان است. لطفا آن را بازیابی کنید و دوباره امتحان کنید.

en: You created %s
fa: شما %s را ایجاد کردید

en: You do not have permission to access this page
fa: شما مجوز دسترسی به این برگه را ندارید

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
fa: شما اجازه ندارید کلید‌های API را به کاربر انتخاب شده اختصاص دهید.

en: You do not have permission to edit API Keys
fa: شما اجازه ویرایش کلیدهای API را ندارید

en: You do not have permission to edit Webhooks
fa: شما مجوز دسترسی برای ویرایش وب هوک‌ها را ندارید

en: You do not have permission to edit this API Key
fa: شما مجوز ویرایش این کلید API ندارید

en: You do not have permission to edit this order.
fa: شما اجازه ویرایش این سفارش را ندارید.

en: You do not have permission to install plugins.
fa: شما اجازه نصب افزونه‌ها را ندارید.

en: You do not have permission to manage log entries.
fa: شما اجازه مدیریت گزارش‌های ورودی را ندارید.

en: You do not have permission to manage log files.
fa: شما اجازه مدیریت فایل های گزارش را ندارید.

en: You do not have permission to manage logging settings.
fa: شما مجوز مدیریت تنظیمات گزارش گیری را ندارید.

en: You do not have permission to modify the list of approved directories for product downloads.
fa: شما اجازه تغییر فهرست دایرکتوری های تایید شده برای دانلود محصول را ندارید.

en: You do not have permission to revoke API Keys
fa: شما مجوز لغو کلیدهای API را ندارید

en: You do not have permission to revoke this API Key
fa: شما مجوز لغو این کلید API را ندارید

en: You do not have permission to update Webhooks
fa: شما مجوز دسترسی برای بروزسانی وب هوک‌ها را ندارید

en: You don&#8217;t have permission to do this.
fa: برای انجام این کار دسترسی ندارید.

en: You don't have a subscription for <strong>%1$s</strong>. Subscribe to receive updates and streamlined support.
fa: شما اشتراک <strong>%1$s</strong> را ندارید. برای دریافت بروز رسانی‌ها و پشتیبانی ساده، مشترک شوید.

en: You don't have permission to create a new order.
fa: شما اجازه ایجاد یک سفارش جدید را ندارید.

en: You don't have subscriptions for <strong>%1$s Woo extensions</strong>. Subscribe to receive updates and streamlined support.
fa: شما اشتراک <strong>%1$s افزونه‌های وو</strong> را ندارید. برای دریافت بروز رسانی‌ها و پشتیبانی ساده، مشترک شوید.

en: You have <strong>%1$s Woo extension subscriptions</strong> expiring soon. <a href="%2$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
fa: شما <strong>%1$s اشتراک افزونه Woo دارید</strong> که به زودی منقضی می‌شوند. <a href="%2$s">تمدید خودکار</a> را فعال کنید تا همچنان بروز رسانی‌ها و پشتیبانی ساده را دریافت کنید.

en: You have <strong>%1$s Woo extension subscriptions</strong> that expired. <a href="%2$s">Renew</a> to continue receiving updates and streamlined support.
fa: شما <strong>%1$s اشتراک افزونه Woo</strong> دارید که منقضی شده‌اند. <a href="%2$s">تمدید کنید</a> تا همچنان بروز رسانی‌ها و پشتیبانی ساده را دریافت کنید.

en: You have already joined the waitlist! Click {manage_account_link} to manage your notifications.
fa: شما قبلا در فهرست انتظار ثبت‌نام کرده‌اید! برای مدیریت اطلاعیه‌های خود، روی {manage_account_link} کلیک کنید.

en: You have already joined this waitlist.
fa: شما قبلا به این فهرست انتظار پیوسته‌اید.

en: You have already joined this waitlist. Please complete the sign-up process by following the verification link sent to your e-mail.
fa: شما قبلا به این لیست انتظار پیوسته‌اید. لطفا با دنبال کردن پیوند تاییدی که به ایمیل شما ارسال شده است، فرآیند ثبت‌نام را تکمیل کنید.

en: You have already signed up too many times. Please try again later.
fa: شما قبلا بیش از حد ثبت‌نام کرده‌اید. لطفا بعدا دوباره تلاش کنید.

en: You have attempted to register a duplicate form %1$s with WooCommerce Form: %2$s
fa: شما سعی کرده اید یک فرم تکراری %1$s را با فرم WooCommerce ثبت کنید: %2$s

en: You have exceeded the request limit. Please try again after a few minutes.
fa: شما از محدودیت درخواست فراتر رفته‌اید. لطفاً پس از چند دقیقه دوباره امتحان کنید.

en: You have installed a development version of WooCommerce which requires files to be built and minified. From the plugin directory, run <code>pnpm install</code> and then <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> to build and minify assets.
fa: شما یک نسخه توسعه‌یافته از ووکامرس را نصب کرده‌اید که نیاز به ساخت و کوچک‌سازی فایل‌ها دارد. از فهرست پخطاین، <code>pnpm install</code> را اجرا کنید و سپس <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> را برای ساخت و کوچک سازی دارایی‌ها اجرا کنید.

en: You have joined the "{product_name}" waitlist.
fa: شما به لیست انتظار "{product_name}" پیوسته‌اید.

en: You have not set up this type of address yet.
fa: شما هنوز این آدرس را ثبت نکرده‌اید.

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
fa[0]: شما پیام‌های خطا ووکامرس زیر را دریافت کرده‌اید:

en: You have received this message because your e-mail address was used to sign up for stock notifications on our store.
fa: شما این پیام را دریافت کرده‌اید زیرا از آدرس ایمیل شما برای ثبت نام در آگاه‌سازی‌های موجودی در فروشگاه ما استفاده شده است.

en: You have received this message because your e-mail address was used to sign up for stock notifications on our store. Wasn't you? Please get in touch with us if you keep receiving these messages.
fa: شما این پیام را دریافت کرده‌اید زیرا از آدرس ایمیل شما برای ثبت‌نام در آگاه‌سازی‌های موجودی در فروشگاه ما استفاده شده است. اینطور نیست؟ اگر مرتبا این پیام‌ها را دریافت می‌کنید، لطفا با ما تماس بگیرید.

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
fa: شما با موفقیت به WooCommerce.com متصل شدید

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
fa: شما با موفقیت اتصالتان به WooCommerce.com را قطع کردید

en: You have successfully signed up and will be notified when "%s" is back in stock! Note that a new account has been created for you; please check your e-mail for details.
fa: شما با موفقیت ثبت‌نام کردید و به محض موجود شدن مجدد "%s" به شما اطلاع داده خواهد شد! توجه داشته باشید که یک حساب کاربری جدید برای شما ایجاد شده است؛ لطفاً برای جزئیات بیشتر، ایمیل خود را بررسی کنید.

en: You have successfully signed up! You will be notified when "%s" is back in stock.
fa: شما با موفقیت ثبت‌نام کردید! به محض موجود شدن مجدد "%s" به شما اطلاع داده خواهد شد.

en: You have used this coupon %s in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
fa: شما از این کوپن %s در تراکنش دیگری در این تسویه‌حساب استفاده کرده‌اید و به حد مجاز استفاده از کوپن رسیده‌اید. لطفا کوپن را بردارید و دوباره امتحان کنید.

en: You may also like&hellip;
fa: همچنین ممکن است دوست داشته باشید;

en: You may be interested in&hellip;
fa: ممکن است علاقه‌مند باشید به;

en: You may be interested in…
fa: ممکن است علاقه‌مند باشید به …

en: You may need to manually restore the item's stock.
fa: ممکن است لازم باشد به صورت دستی موجودی را بازگردانید.

en: You may want to switch to the database for log storage.
fa: شاید بخواهید برای ذخیره‌سازی خطا‌ها به پایگاه داده سوئیچ کنید.

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
fa: برای فرستادن دیدگاه، باید %1$sوارد شده%2$s باشید.

en: You must be logged in to checkout.
fa: برای پرداخت باید وارد شوید.

en: You must be logged in to download files.
fa: برای دانلود فایل‌ها باید وارد سایت شوید.

en: You must enter a valid license key on the <a href="%1$s">MaxMind integration settings page</a> in order to use the geolocation service. If you do not need geolocation for shipping or taxes, you should change the default customer location on the <a href="%2$s">general settings page</a>.
fa: برای استفاده از سرویس موقعیت جغرافیایی، باید یک کلید مجوز معتبر را در <a href="%1$s">صفحه تنظیمات ادغام MaxMind</a> وارد کنید. اگر برای حمل و نقل یا مالیات به موقعیت جغرافیایی نیاز ندارید، باید مکان پیشفرض مشتری را در <a href="%2$s">صفحه تنظیمات عمومی</a> تغییر دهید.

en: You must supply an array of options and values.
fa: باید آرایه‌ای از گزینه‌ها و مقادیر را ارائه دهید.

en: You must supply an array of options.
fa: شما باید مجموعه‌ای از گزینه‌ها را ارائه دهید.

en: You need WooCommerce 4.2 or newer to run this tool.
fa: برای اجرای این ابزار به ووکامرس ۴.۲ یا جدیدتر نیاز دارید.

en: You want your product catalog and images to look great and align with your brand. This guide will give you all the tips you need to get your products looking great in your store.
fa: شما می خواهید کاتالوگ محصولات و تصاویر شما عالی به نظر برسند و با نام تجاری شما هماهنگ باشند. این راهنما تمام نکاتی را که برای به نمایش گذاشتن محصولاتتان در فروشگاهتان نیاز دارید به شما ارائه می دهد.

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
fa: شما باید به صورت دستی بازگشت وجه را در این دروازه پرداخت پس از استفاده از این مورد انجام دهید.

en: You're almost there! Once you complete store setup you can start receiving orders.
fa: تقریباً تمام است! با راه‌اندازی فروشگاه، می توانید سفارشات خود را دریافت کنید.

en: You're invited to share your experience
fa: شما برای اشتراک گذاری تجربه‌تان دعوت شدید

en: You're only one step away from getting paid. Verify your business details to start managing transactions with WooPayments.
fa: شما تنها یک قدم با کسب درآمد فاصله دارید. برای شروع مدیریت تراکنش‌ها با WooPayments، جزئیات کسب و کار خود را تأیید کنید.

en: You're ready to add products to your store.
fa: شما برای افزودن محصولات به فروشگاه آماده اید.

en: You're ready to start selling!
fa: شما آماده شروع فروش هستید!

en: You've hit the 10 orders milestone! Look at you go. Browse some WooCommerce success stories for inspiration.
fa: شما به نقطه عطف 10 سفارش رسیده اید! ببین تو برو برخی از داستان های موفقیت ووکامرس را برای الهام گرفتن مرور کنید.

en: Your %1$s order #%2$s has been partially refunded
fa: بخشی از مبلغ سفارش %1$s شما #%2$s بازپرداخت شد.

en: Your %1$s order #%2$s has been refunded
fa: مبلغ سفارش %1$s شما #%2$s بازپرداخت شد.

en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
fa: پرونده CSV شما نیاز دارد شامل ستون‌هایی در سفارش خواص باشد.%1$s برای دانلود نمونه کلیک کنید%2$s.

en: Your Report Download
fa: دریافت گزارش شما

en: Your WooCommerce extension subscription is missing a payment method for renewal. <a href="%s">Add a payment method</a> to ensure you continue receiving updates and streamlined support. | Your WooCommerce extension subscriptions are missing a payment method for renewal. <a href="%s">Add a payment method</a> to ensure you continue receiving updates and streamlined support.
fa[0]: اشتراک‌های افزونه ووکامرس شما فاقد روش پرداخت برای تمدید هستند. <a href="%s">یک روش پرداخت</a> اضافه کنید تا از دریافت بروز رسانی‌ها و پشتیبانی ساده اطمینان حاصل شود.

en: Your WooCommerce extension subscription is missing a payment method for renewal. Add a payment method to ensure you continue receiving updates and streamlined support. | Your WooCommerce extension subscriptions are missing a payment method for renewal. Add a payment method to ensure you continue receiving updates and streamlined support.
fa[0]: اشتراک‌های افزونه ووکامرس شما فاقد روش پرداخت برای تمدید هستند. برای اطمینان از دریافت مداوم بروز رسانی‌ها و پشتیبانی ساده، یک روش پرداخت اضافه کنید.

en: Your account has been successfully created
fa: حساب کاربری شما با موفقیت ایجاد شد

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
fa: حساب شما با موفقیت ایجاد شد و رمز ورود به آدرس ایمیل شما ارسال شد.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
fa: حساب شما با موفقیت ساخته شد. جزئیات ورود به سیستم به آدرس ایمیل شما ارسال شده است.

en: Your account with %s is using a temporary password. We emailed you a link to change your password.
fa: حساب‌کاربری شما در %s از یک رمز عبور موقت استفاده می‌کند. ما پیوندی برای تغییر رمز عبور برای شما ایمیل کردیم.

en: Your cart
fa: سبد خرید شما

en: Your cart is currently empty!
fa: سبد خریدتان در حال حاضر خالی است!

en: Your cart is currently empty.
fa: سبد خرید شما در حال حاضر خالی است.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
fa: اگر این صفحه را بدون ذخیره ترک کنید، داده‌های تغییر داده شده شما، از دست خواهد رفت.

en: Your changes have been saved.
fa: پیکربندی شما ذخیره شد.

en: Your changes were not saved. Please retry.
fa: تغییرات شما ذخیره نشدند. لطفا دوباره سعی کنید.

en: Your current password is incorrect.
fa: گذرواژه فعلی شما نادرست است.

en: Your customers will see the name of this shipping method during checkout.
fa: مشتریان شما نام این روش حمل و نقل را در هنگام تسویه حساب خواهند دید.

en: Your in-store purchase #%1$s at %2$s
fa: خرید حضوری شما در فروشگاه #%1$s از %2$s

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, %1$splease refer to this document%2$s to set up your development environment.
fa: نصب شما از WooCommerce ناقص است. اگر WooCommerce را از GitHub نصب کرده اید، %1$s لطفا برای تنظیم محیط توسعه خود به این سند %2$s مراجعه کنید.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, please refer to this document to set up your development environment: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment
fa: نصب شما از WooCommerce ناقص است. اگر WooCommerce را از GitHub نصب کرده اید، لطفا برای تنظیم محیط توسعه خود به این سند مراجعه کنید: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment

en: Your item is on the way!
fa: کالای شما در راه است!

en: Your order
fa: سفارش شما

en: Your order #%s has been cancelled.
fa: سفارش #%s شما لغو شد.

en: Your order at {site_title} was unsuccessful
fa: سفارش شما در {site_title} ناموفق بود

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
fa: سفارش شما دیگر قابل لغو نیست. در صورت نیاز به کمک، با ما تماس بگیرید.

en: Your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
fa: سفارش شما قابل پردازش نیست زیرا بانک/مرچنت، مبدا تراکنش شما را رد کرده است. لطفا دوباره اقدام به خرید کنید.

en: Your order details are as follows:
fa: جزئیات سفارش شما به قرار زیر است:

en: Your order from %s has been partially refunded.
fa: سفارش شما از %s به‌صورت جزئی بازپرداخت شده است.

en: Your order from %s has been refunded.
fa: سفارش شما از %s بازپرداخت شده است.

en: Your order from {site_title} is on its way!
fa: سفارش شما از {site_title} در راه است!

en: Your order has been cancelled.
fa: سفارش شما لغو شد.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
fa: سفارش شما در %s تا حدودی مسترد شده است. جزئیات بیشتر در زیر برای مرجع شما وجود دارد:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
fa: سفارش شما در %s مسترد شده است. جزئیات بیشتر در زیر برای مرجع شما وجود دارد:

en: Your order was cancelled.
fa: سفارش شما لغو شد.

en: Your order was refunded %s.
fa: سفارش شما در %s بازگردانده شد.

en: Your password has been reset successfully.
fa: رمز عبور شما با موفقیت بازنشانی شده است.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
fa: اطلاعات شخصی شما برای پردازش سفارش شما، پشتیبانی از تجربه شما در سراسر این وب سایت و برای اهدافی که در %s ذکر شده است استفاده می شود.

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
fa: اطلاعات شخصی شما برای پردازش سفارش شما استفاده می‌شود، و پشتیبانی از تجربه شما در این وبسایت، و برای اهداف دیگری که در %s توضیح داده شده است.

en: Your products are now being imported...
fa: محصولات شما در حال درون‌ریزی است...

en: Your rating
fa: امتیاز شما

en: Your report file is being generated.
fa: پرونده گزارش شما در حال تولید است.

en: Your review
fa: دیدگاه شما

en: Your review is awaiting approval
fa: دیدگاه شما پس از تایید نمایش داده می شود

en: Your review is awaiting moderation.
fa: انتقاد شما در انتظار بررسی است.

en: Your review is awaiting moderation. This is a preview; your review will be visible after it has been approved.
fa: نظر شما در انتظار بررسی است. این یک پیش‌نمایش است؛ نظر شما پس از تأیید قابل مشاهده خواهد بود.

en: Your selection has been reset. Please select some product options before adding this product to your cart.
fa: انتخاب شما بازنشانی شد. لطفا قبل از افزودن این محصول به سبد خرید، برخی از گزینه‌های محصول را انتخاب کنید.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
fa: در سرور شما فعال نیست - IPN پی پال و باقی اسکریپت‌هایی که نیاز به ارتباط با سرور‌های دیگر دارند کار نخواهند کرد. با پشتیبانی‌هاستینگ خود تماس بگیرید.

en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
fa: سرور شما %s را ندارد. کلاس فعال شده - ایمیل‌های HTML/چندبخشی، و همچنین بعضی از افزونه‌ها، بدون DOMDocument کار نخواهند کرد.

en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
fa: در سرور شما تابع %s فعال نیست - برخی افزونه‌های پرداخت از SOAP استفاده می کنند و به خوبی کار نخواهند کرد.

en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
fa: سرور شما از تابع %s پشتیبانی نمی کند - این ضروری است برای استفاده از پایگاه داده GeoIP از MaxMind.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
fa: سرور شما از توابع %s پشتیبانی نمی کند - این توابع برای رمز گذاری بهتر بر روی کاراکترها مورد نیاز است. برخی جایگزین‌ها به جای این قابلیت استفاده می شود.

en: Your settings have been saved.
fa: پیکربندی شما ذخیره شد.

en: Your shipment has been updated
fa: مرسوله شما به‌روزرسانی شد

en: Your site is currently connected to WooCommerce.com using <b>%1$s</b>, but your actual site URL is <b>%2$s</b>. To fix this, please reconnect your site to <b>WooCommerce.com</b> to ensure everything works correctly.
fa: سایت شما در حال حاضر با استفاده از <b>%1$s</b> به WooCommerce.com متصل است، اما آدرس واقعی سایت شما <b>%2$s</b> است. برای رفع این مشکل، لطفاً سایت خود را دوباره به <b>WooCommerce.com</b> متصل کنید تا مطمئن شوید همه چیز به درستی کار می‌کند.

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
fa: سایت شما ممکن است در یک شبکه خصوصی باشد. جت پک فقط می تواند به سایت‌های عمومی متصل شود. لطفا اطمینان حاصل کنید که سایت شما در اینترنت قابل مشاهده است، و سپس مجددا اتصال را امتحان کنید 🙏.

en: Your store address is required to set the origin country for shipping, currencies, and payment options.
fa: آدرس فروشگاه شما برای تعیین کشور مبدا برای حمل و نقل، ارزها و گزینه‌های پرداخت لازم است.

en: Your store contact email.
fa: ایمیل تماس فروشگاه شما.

en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
fa: به نظر می رسد فروشگاه شما از یک اتصال امن استفاده نمی کند. ما به شدت توصیه می کنیم در کل وب سایت خود از طریق اتصال HTTPS خدمت کنید تا امنیت اطلاعات مشتری را حفظ شود. <a href="%s">بیشتر بدانید.</a>

en: Your store emails have had an upgrade!
fa: ایمیل‌های فروشگاه شما ارتقا یافته‌اند!

en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
fa: فروشگاه شما تقریبا آماده است! برای فعال کردن خدماتی مانند %s، فقط با جت پک ارتباط برقرار کنید.

en: Your store is already connected.
fa: فروشگاه شما از قبل متصل است.

en: Your store is configured to serve digital products using "Redirect only" method. This method is deprecated, <a href="%s">please switch to a different method instead.</a><br><em>If you use a remote server for downloadable files (such as Google Drive, Dropbox, Amazon S3), you may optionally wish to "allow using redirects as a last resort". Enabling that and/or selecting any of the other options will make this notice go away.</em>
fa: فروشگاه شما برای ارائه محصولات دیجیتال با استفاده از روش «Redirect Only» پیکربندی شده است. این روش منسوخ شده، <a href="%s">لطفا از روش دیگری استفاده کنید.</a><br><em> چنانچه شما از یک سرور ریموت برای فایل‌های دانلودی (مانند گوگل درایو، دراپ‌باکس و آمازون S3) استفاده می‌کنید، شاید با تشخیص خود دوست داشته باشید «مجاز به استفاده از redirects به عنوان آخرین حربه» را فعال کنید. فعال کردن آن و/یا انتخاب هر روش دیگر، باعث خواهد شد که این اخطار برطرف شود.</em>

en: Your store is not connected to WooCommerce.com. Run `wp wc com connect` command.
fa: فروشگاه شما به WooCommerce.com متصل نیست. دستور `wp wc com connect` را اجرا کنید.

en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
fa: فروشگاه شما از HTTPS استفاده نمی کند. <a href="%s" target="_blank">اطلاعات بیشتر درباره HTTPS و SSL Certificates</a>.

en: Your store is using shortcode checkout. Use the Checkout blocks to activate this option.
fa: فروشگاه شما از پرداخت با کد کوتاه استفاده می‌کند. برای فعال کردن این گزینه از بلوک‌های پرداخت استفاده کنید.

en: Your store might be at risk as you are running old versions of WooCommerce plugins.
fa: اگر از نسخه قدیمی افزونه‌های ووکامرس استفاده کنید، فروشگاه شما در معرض خطر خواهد بود.

en: Your store's uploads directory is <a href="%1$s">browsable via the web</a>. We strongly recommend <a href="%2$s">configuring your web server to prevent directory indexing</a>.
fa: فهرست راهنمای آپلودهای فروشگاه شما <a href="%1$s">قابل مرور از طریق وب</a> است. ما قویاً توصیه می‌کنیم <a href="%2$s">سرور وب خود را برای جلوگیری از نمایه‌سازی فهرست راهنما پیکربندی کنید</a>.

en: Your subscription expired on %s. Get a new subscription to continue receiving updates and access to support.
fa: اشتراک شما در  %s منقضی شده است. برای ادامۀ دریافت بروز رسانی‌ها و دسترسی به پشتیبانی، اشتراک جدیدی دریافت کنید.

en: Your subscription expires in %d days. Enable autorenew to avoid losing updates and access to support.
fa: اشتراک شما %d روز دیگر منقضی می‌شود. برای جلوگیری از از دست دادن بروز رسانی‌ها و دسترسی به پشتیبانی، تمدید خودکار را فعال کنید.

en: Your subscription for <strong>%1$s</strong> expired. <a href="%3$s">%4$s</a> to continue receiving updates and streamlined support.
fa: اشتراک شما برای <strong>%1$s</strong> منقضی شد. <a href="%3$s">%4$s</a> می‌توانید همچنان بروز رسانی‌ها و پشتیبانی ساده را دریافت کنید.

en: Your subscription for <strong>%1$s</strong> expires on %2$s. <a href="%3$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
fa: اشتراک شما برای <strong>%1$s</strong> در تاریخ %2$s منقضی می‌شود. <a href="%3$s">تمدید خودکار</a> را فعال کنید تا همچنان بروز رسانی‌ها و پشتیبانی ساده را دریافت کنید.

en: Your subscription has been connected.
fa: اشتراک شما متصل شده است.

en: Your subscription has been disconnected.
fa: اشتراک شما قطع شده است.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
fa: قالب شما پرونده woocommerce.php دارد، نمی توانید woocommerce/archive-product.php باطل کنید در پوسته سفارشی تا زمانی که woocommerce.php بر archive-product.php اولویت دارد.این برای جلوگیری از بروز مشکلات نمایشی است.

en: Your trusted payments partner in Asia and around the world.
fa: شریک قابل اعتماد پرداخت شما در آسیا و سراسر جهان.

en: Your {site_title} account has been created!
fa: حساب شما در {site_title} ایجاد شد!

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
fa: بخشی از هزینه سفارش #{order_number} شما از {site_title} برگشت داده شده است

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
fa: هزینه سفارش #{order_number} شما از {site_title} برگشت داده شده است

en: Your {site_title} order has been received!
fa: سفارش شما در {site_title} دریافت شد!

en: Your {site_title} order is now complete
fa: سفارش {site_title} شما اکنون کامل شد

en: You’ve received a new order from %s
fa: خوشحال شدیم! شما یک سفارش جدید از %s دریافت کرده‌اید.

en: You’ve received a new order from %s:
fa: یک سفارش جدید از %s دریافت کرده‌اید:

en: You’ve received the following order from %s:
fa: سفارشی بدین شرح از %s دریافت شده است:

en: ZIP Code
fa: کد پستی

en: Zadar County
fa: شهرستان زادار

en: Zagreb City
fa: شهر زاگرب

en: Zagreb County
fa: شهرستان زاگرب

en: Zanjan (زنجان)
fa: زنجان

en: Zero rate
fa: نرخ صفر

en: Zip Co - Buy Now, Pay Later
fa: الان بخرید، بعداً پرداخت کنید

en: Zip or Postcode of the address being shipped to.
fa: کد پستی آدرسی که به آن ارسال می شود.

en: Zone
fa: منطقه

en: Zone ID.
fa: شناسه منطقه.

en: Zone does not exist!
fa: منطقه وجود ندارد !

en: Zone name
fa: نام منطقه

en: Zone regions
fa: نواحی منطقه

en: Zoom in/out
fa: بزرگ‎نمایی/کوچک‎نمایی

en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
fa[0]: [%1$s] %2$s: %3$s پیام گزارش ووکامرس

en: [%1$s] Payment gateway "%2$s" enabled
fa: [%1$s] درگاه پرداخت "%2$s" فعال شد

en: [Failed] Orders table could not be created.
fa: [ناموفق] جدول سفارشات ایجاد نشد.

en: [Failed] Some installed plugins are incompatible. Please review the plugins by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and see the "Order data storage" section.
fa: [ناموفق] برخی از افزونه‌های نصب شده ناسازگار هستند. لطفا افزونه‌ها را با رفتن به ووکامرس > پیکربندی > پیشرفته > امکانات مرور کنید و بخش «ذخیره‌سازی داده‌های سفارش» را ببینید.

en: [Failed] The orders table does not exist and this is not a new shop. Please create the table by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and enabling sync.
fa: [ناموفق] جدول سفارشات وجود ندارد و این فروشگاه جدیدی نیست. لطفا جدول را با رفتن به ووکامرس > تنظیمات > پیشرفته > ویژگی ها و فعال کردن همگام سازی ایجاد کنید.

en: [Failed] There are orders pending sync. Please run `%s` to sync pending orders.
fa: [ناموفق] سفارشاتی در انتظار همگام‌سازی وجود دارد. لطفا %s را برای همگام‌سازی سفارشات معلق اجرا کنید.

en: [Failed] This is not a new shop, but --for-new-shop flag was passed.
fa: [ناموفق بود] این یک فروشگاه جدید نیست، اما پرچم ‎--for-new-shop تنظیم شده است.

en: [Order #%1$s] (%2$s)
fa: [سفارش #%1$s] (%2$s)

en: [Order #%s]
fa: (سفارش #%s)

en: [Remove]
fa: [حذف]

en: [deleted]
fa: [حذف شده]

en: [product description rendering halted]
fa: [رندرینگ توضیحات محصول متوقف شد]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
fa: [{site_title}] سفارش جدید ({order_number})

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
fa: [{site_title}]: سفارش شماره {order_number} لغو شده است

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
fa: [{site_title}]: سفارش شماره {order_number} با شکست مواجه شد

en: [{site_title}]: You've got a new order: #{order_number}
fa: [{site_title}]: مشترک گرامی ! شما یک سفارش جدید دارید: #{order_number}

en: [{site_title}]: Your order #{order_number} has been cancelled
fa: [{site_title}]: سفارش شما با شماره #{order_number} لغو شد

en: [{site_title}]: Your {report_name} Report download is ready
fa: [{site_title}]: گزارش {report_name} شما آماده بارگیری است

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
fa: گروهی از نواحی که می تواند به روش‌های مختلف حمل و نقل اشاره کند.

en: account erasure request
fa: درخواست پاک کردن حساب

en: action canceled
fa: لغو فعالیت

en: action complete
fa: تکمیل فعالیت

en: action complete via %s
fa: عملیات توسط %s کامل شد

en: action created
fa: ایجاد فعالیت

en: action failed via %1$s: %2$s
fa: اقدام از طریق %1$s انجام نشد: %2$s

en: action failed: %s
fa: عمل شکست خورده است: %s

en: action ignored
fa: اقدام نادیده گرفته شده

en: action ignored via %s
fa: عملیات از طریق %s نادیده گرفته شد

en: action marked as failed after %s seconds. Unknown error occurred. Check server, PHP and database error logs to diagnose cause.
fa: عملیات پس از %s ثانیه به عنوان ناموفق علامت‌گذاری شد. خطای ناشناخته رخ داد. گزارش‌های خطای سرور، PHP و پایگاه داده را برای تشخیص علت، بررسی کنید.

en: action reset
fa: عمل مجدد تنظیم شد

en: action started
fa: فعالیت شروع شد

en: action started via %s
fa: عملیات توسط %s شروع شد

en: action_args should not be overwritten when calling wc_get_template.
fa: تابع action_args نباید هنگام فراخوانی تابع wc_get_template بازنویسی شود.

en: added on %1$s at %2$s
fa: اضافه شد در تاریخ %1$s ساعت %2$s

en: advanced costs
fa: هزینه های پیشرفته

en: and
fa: و

en: async
fa: غیر همزمان

en: automated taxes
fa: مالیات‌های اتوماتیک

en: automated taxes and discounted shipping labels
fa: برچسب تخفیف حمل و نقل و مالیات خودکار

en: automated taxes icon
fa: آیکون مالیات خودکار

[ctx: back in stock form]
en: Email address to be notified when this product is back in stock
fa: آدرس ایمیل برای اطلاع‌رسانی در صورت موجود شدن مجدد این محصول

[ctx: back in stock form]
en: Enter your e-mail
fa: ایمیل خود را وارد کنید

[ctx: back in stock form]
en: here
fa: اینجا

[ctx: back in stock form]
en: log in
fa: ورود

en: billing address
fa: نشانی صورتحساب

[ctx: block description]
en: A block that allows your customers to log in and out of their accounts in your store.
fa: بلوکی که به مشتریان شما این امکان را می‌دهد تا به حساب‌های خود در فروشگاه شما وارد یا از آن خارج شوند.

[ctx: block description]
en: A block that displays a taxonomy field, allowing searching, selection, and creation of new items
fa: بلوکی که یک فیلد طبقه بندی را نمایش می دهد و امکان جستجو، انتخاب و ایجاد موارد جدید را می دهد

[ctx: block description]
en: A checkbox and an input to type a password to view a product.
fa: یک چک‌باکس و یک ورودی برای تایپ رمز عبور برای مشاهده یک محصول.

[ctx: block description]
en: A checkbox to manage the catalog visibility of the product.
fa: یک چک باکس برای مدیریت نمایان بودن کاتالوگ محصول.

[ctx: block description]
en: A field to select product tags.
fa: فیلدی برای انتخاب برچسب‌های محصول.

[ctx: block description]
en: A group of headers and associated expandable content.
fa: گروهی از سربرگ‌ها و محتوای قابل گسترش مرتبط.

[ctx: block description]
en: A list item template that represents a child product within the Grouped Product Selector block.
fa: قالب یک آیتم فهرست که محصول فرزند را درون بلوک گزینش‌گر محصول گروهی نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: A notice field for use in the product editor.
fa: یک فیلد اعلان برای استفاده در ویرایشگر محصول.

[ctx: block description]
en: A product price block with currency display.
fa: بلوک قیمت محصول با نمایش ارز.

[ctx: block description]
en: A reusable checkbox for the product editor.
fa: یک چک باکس قابل استفاده مجدد برای ویرایشگر محصول.

[ctx: block description]
en: A reusable number field for the product editor.
fa: یک فیلد شماره قابل استفاده مجدد برای ویرایشگر محصول.

[ctx: block description]
en: A select field for use in the product editor.
fa: یک فیلد انتخابی برای استفاده در ویرایشگر محصول.

[ctx: block description]
en: A single accordion that displays a header and expandable content.
fa: آکاردئونی تکی که سربرگ و محتوای قابل گسترش را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: A slider helps shopper choose a price range.
fa: یک اسلایدر به خریدار کمک می‌کند تا محدوده قیمت را انتخاب کند.

[ctx: block description]
en: A template for attribute name and options that will be applied to all variable products with attributes.
fa: قالبی برای نام ویژگی و گزینه‌هایی که برای همه محصولات متغیر دارای ویژگی اعمال خواهد شد.

[ctx: block description]
en: A text field for use in the product editor.
fa: یک فیلد متنی برای استفاده در ویرایشگر محصول.

[ctx: block description]
en: A text-area field for use in the product editor.
fa: یک فیلد ناحیه متنی برای استفاده در ویرایشگر محصول.

[ctx: block description]
en: Accordion Panel
fa: پنل آکوردئون

[ctx: block description]
en: Accordion header.
fa: سربرگ آکاردئون.

[ctx: block description]
en: Add a way of selecting a child product within the Grouped Product block. Depending on the type of product and its properties, this might be a button, a checkbox, or a link.
fa: روشی برای انتخاب یک محصول فرزند در بلوک محصولات گروهی اضافه کنید. بسته به نوع محصول و ویژگی‌های آن، این می‌تواند یک دکمه، یک کادر انتخاب یا یک لینک باشد.

[ctx: block description]
en: Allow customers proceed to Checkout.
fa: به مشتریان اجازه دهید تا پرداخت را ادامه دهند.

[ctx: block description]
en: Allow customers to add a note to their order.
fa: به مشتریان اجازه دهید یک یادداشت به سفارش خود اضافه کنند.

[ctx: block description]
en: Allow customers to breeze through with quick payment options.
fa: به مشتریان اجازه دهید با گزینه‌های پرداخت سریع، سروکار داشته باشند.

[ctx: block description]
en: Allow customers to create an account after their purchase.
fa: به مشتریان اجازه دهید پس از خرید، یک حساب کاربری ایجاد کنند.

[ctx: block description]
en: Allow customers to place their order.
fa: به مشتریان اجازه دهید سفارش خود را ثبت کنند.

[ctx: block description]
en: Allows shoppers to clear active filters.
fa: به خریداران اجازه می‌دهد فیلترهای فعال را پاک کنند.

[ctx: block description]
en: Block containing current line items in Cart.
fa: بلوک حاوی موارد خط فعلی در سبد خرید.

[ctx: block description]
en: Block that displays the 'Your cart' part of the Mini-Cart Title block.
fa: بلوکی که بخش «سبد خرید شما» از بلوک عنوان سبد خرید کوچک را نشان می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Block that displays the cart button when the Mini-Cart has products.
fa: بلوکی که دکمه سبد خرید را زمانی که مینی سبد محصولاتی دارد نمایش می دهد.

[ctx: block description]
en: Block that displays the checkout button when the Mini-Cart has products.
fa: بلوکی که وقتی مینی سبد دارای محصولات است، دکمه پرداخت را نشان می دهد.

[ctx: block description]
en: Block that displays the footer of the Mini-Cart block.
fa: بلوکی که پابرگ بلوک سبد خرید کوچک را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Block that displays the items counter part of the Mini-Cart Title block.
fa: بلوکی که قسمت شمارندۀ اقلام بلوک عنوان سبد خرید کوچک را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Block that displays the products table of the Mini-Cart block.
fa: بلوکی که جدول محصولات بلوک سبد خرید کوچک را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Block that displays the shopping button when the Mini-Cart is empty.
fa: بلوکی که وقتی مینی سبد خالی است، دکمه خرید را نمایش می دهد.

[ctx: block description]
en: Block that displays the title of the Mini-Cart block.
fa: بلوکی که عنوان بلوک سبد خرید کوچک را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Blocks that are displayed when the Mini-Cart is empty.
fa: بلوک‌هایی که وقتی سبد خرید کوچک خالی است نمایش داده می‌شوند.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's billing address.
fa: آدرس صورتحساب مشتری خود را جمع آوری کنید.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's contact information.
fa: اطلاعات تماس مشتری خود را جمع آوری کنید.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's shipping address.
fa: آدرس حمل و نقل مشتری خود را جمع آوری کنید.

[ctx: block description]
en: Column containing cart items.
fa: ستون حاوی موارد سبد خرید.

[ctx: block description]
en: Column containing checkout address fields.
fa: ستون حاوی فیلدهای آدرس پرداخت.

[ctx: block description]
en: Column containing the cart totals.
fa: ستون حاوی مجموع سبد خرید.

[ctx: block description]
en: Column containing the checkout totals.
fa: ستون حاوی مجموع تسویه حساب.

[ctx: block description]
en: Container to only conditionally render inner blocks.
fa: ظرفی که فقط بلوک های داخلی را به صورت مشروط ارائه می کند.

[ctx: block description]
en: Container with collapsible inner blocks.
fa: ظرف با بلوک های داخلی تاشو.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart contains products.
fa: حاوی بلوک‌هایی است که وقتی سبد خرید حاوی محصول است نمایش داده می‌شود.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart is empty.
fa: حاوی بلوک‌هایی است که وقتی سبد خرید خالی است نمایش داده می‌شوند.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that display the content of the Mini-Cart.
fa: حاوی بلوک‌هایی است که محتوای سبد خرید کوچک را نشان می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to display product reviews, like the title, author, date, rating and more.
fa: شامل عناصر بلوکی است که برای نمایش نقد و بررسی محصولات، مانند عنوان، نویسنده، تاریخ، رتبه‌بندی و موارد دیگر استفاده می‌شوند.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a product.
fa: شامل عناصر بلوک مورد استفاده برای ارائه یک محصول است.

[ctx: block description]
en: Contains the products table and other custom blocks of filled mini-cart.
fa: شامل جدول محصولات و سایر بلوک های سفارشی مینی سبد خرید پر شده است.

[ctx: block description]
en: Display a "thank you" message, or a sentence regarding the current order status.
fa: نمایش پیام «متشکریم» یا جمله‌ی دیگر، با توجه به وضعیت فعلی سفارش.

[ctx: block description]
en: Display a Mini-Cart widget.
fa: نمایش یک ابزارک سبد خرید کوچک.

[ctx: block description]
en: Display a button for shoppers to quickly view their cart.
fa: یک دکمه برای خریداران نمایش دهید تا به سرعت سبد خرید خود را مشاهده کنند.

[ctx: block description]
en: Display a button that lets customers add a product to their cart. Use the added options to optimize for different product types.
fa: دکمه‌ای را نمایش دهید که به مشتریان امکان می‌دهد محصولی را به سبد خرید خود اضافه کنند. از گزینه‌های اضافه شده برای بهینه‌سازی انواع مختلف محصولات استفاده کنید.

[ctx: block description]
en: Display a call to action button which either adds the product to the cart, or links to the product page.
fa: نمایش یک دکمۀ دعوت به تعامل که یا محصول را به سبد خرید اضافه می‌کند، یا به صفحۀ محصول پیوند می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Display a checkout form so your customers can submit orders.
fa: یک فرم تسویه حساب را نمایش دهید تا مشتریان شما بتوانند سفارشات خود را ارسال کنند.

[ctx: block description]
en: Display a collection of products from your store.
fa: مجموعه ای از محصولات فروشگاه خود را نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products currently on sale.
fa: نمایش شبکه‌ای از محصولاتی که در حال حاضر در حراج هستند.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products from your selected categories.
fa: شبکه ای از محصولات را از دسته های انتخابی خود نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected attributes.
fa: نمایش شبکه‌ای از محصولات با ویژگی‌های انتخاب شده.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected tags.
fa: نمایش شبکه‌ای از محصولات با برچسب‌های انتخاب شده.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your all-time best selling products.
fa: شبکه ای از پرفروش ترین محصولات تاریخ خود را نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your newest products.
fa: شبکه‌ای از جدیدترین محصولات خود را نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your top rated products.
fa: یک شبکه از محصولات برتر شما را نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display a group of products that can be added to the cart.
fa: نمایش گروهی از محصولات که قابل افزودن به سبد خرید هستند.

[ctx: block description]
en: Display a link to the cart.
fa: نمایش یک پیوند به سبد خرید.

[ctx: block description]
en: Display a list of filter options.
fa: نمایش یک فهرست از گزینه‌های فیلتر.

[ctx: block description]
en: Display a product's description, attributes, and reviews
fa: نمایش توضیحات، ویژگی‌ها و نظرات یک محصول

[ctx: block description]
en: Display a product's images.
fa: نمایش تصاویر یک محصول.

[ctx: block description]
en: Display a product's reviews
fa: نمایش نظرات یک محصول

[ctx: block description]
en: Display a product's reviews form.
fa: فرم نظرات یک محصول را نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display a product’s SKU, categories, tags, and more.
fa: نمایش شناسه محصول، دسته‌ها، برچسب‌ها و موارد دیگر.

[ctx: block description]
en: Display a selection of hand-picked products in a grid.
fa: منتخبی از محصولات دست‌چین‌شده را در یک شبکه نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display a short description about a product.
fa: نمایش توضیحی کوتاه درباره یک محصول.

[ctx: block description]
en: Display accepted payment methods.
fa: نمایش روش‌های پرداخت قابل قبول.

[ctx: block description]
en: Display additional checkout fields from the 'contact' and 'order' locations.
fa: فیلدهای پرداخت اضافی را در جایگاه «تماس» و «سفارش» نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display an input field customers can use to select the number of products to add to their cart.
fa: نمایش فیلد ورودی برای انتخاب تعداد محصولات برای افزودن به سبد خرید.

[ctx: block description]
en: Display any product variations available to select from and add to cart.
fa: نمایش هرگونه تنوع محصول در دسترس برای انتخاب و افزودن به سبد خرید.

[ctx: block description]
en: Display filter options as chips.
fa: نمایش گزینه‌های فیلتر به صورت چیپس.

[ctx: block description]
en: Display icons for available payment methods.
fa: نمایش آیکون‌ها برای روش‌های پرداخت موجود.

[ctx: block description]
en: Display links to purchased downloads.
fa: نمایش لینک‌های دانلودهای خریداری شده.

[ctx: block description]
en: Display next and previous buttons.
fa: نمایش دکمه‌های بعدی و قبلی.

[ctx: block description]
en: Display product weight, dimensions, and attributes.
fa: نمایش وزن، ابعاد و ویژگی‌های محصول

[ctx: block description]
en: Display products from your store in a grid layout.
fa: محصولات فروشگاه خود را به صورت شبکه ای نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display related products.
fa: نمایش محصولات مرتبط.

[ctx: block description]
en: Display removable active filters as chips.
fa: فیلترهای فعال قابل جابجایی را به صورت تراشه نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display reviews for your products.
fa: نظرات مربوط به محصولات خود را نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display shipping options and rates for your store.
fa: گزینه‌ها و نرخ‌های حمل و نقل را برای فروشگاه خود نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display shopper-facing notifications generated by WooCommerce or extensions.
fa: اعلان‌های خریدار را که توسط ووکامرس یا افزونه‌ها تولید می‌شوند، نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display the Large Image of a product.
fa: نمایش تصویر بزرگ یک محصول.

[ctx: block description]
en: Display the Thumbnails of a product.
fa: نمایش تصاویر بندانگشتی یک محصول.

[ctx: block description]
en: Display the attribute options associated with a variable product.
fa: گزینه‌های ویژگی مرتبط با یک محصول متغیر را نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product
fa: نمایش میانگین امتیاز یک محصول

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product with stars
fa: نمایش میانگین امتیاز یک محصول با ستاره

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product.
fa: نمایش میانگین امتیاز یک محصول.

[ctx: block description]
en: Display the currently active filters.
fa: نمایش فیلتر‌های درحال‌حاضر فعال.

[ctx: block description]
en: Display the downloadable products section.
fa: نمایش بخش محصولات قابل دانلود.

[ctx: block description]
en: Display the items purchased and order totals.
fa: موارد خریداری شده و جمع کل سفارش را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Display the list of additional field values from the current order.
fa: لیست مقادیر زمینۀ اضافی را از ترتیب فعلی نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display the main product image.
fa: نمایش تصویر اصلی محصول.

[ctx: block description]
en: Display the number of products on the archive page or search result page.
fa: نمایش تعداد محصولات در صفحه آرشیو یا صفحه نتایج جستجو.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation billing address.
fa: نشانی صورتحساب تایید سفارش را نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation billing section.
fa: بخش صورتحساب تایید سفارش را نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation shipping address.
fa: نشانی ارسال تاییدیه سفارش را نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation shipping section.
fa: بخش حمل و نقل تاییدیه سفارش را نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display the order details section.
fa: بخش جزئیات سفارش را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Display the order summary on the order confirmation page.
fa: نمایش خلاصه سفارش در صفحه تایید سفارش.

[ctx: block description]
en: Display the price of a product.
fa: نمایش قیمت یک محصول.

[ctx: block description]
en: Display the product title as a label or paragraph.
fa: عنوان محصول را به صورت برچسب یا پاراگراف نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Display the review count of a product
fa: نمایش تعداد بررسی‌های یک محصول

[ctx: block description]
en: Display the title of a product.
fa: نمایش عنوان یک محصول.

[ctx: block description]
en: Displays WooCommerce page content.
fa: محتوای برگه‌ی ووکامرس را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for product reviews pagination.
fa: فهرستی از شماره صفحات را برای صفحه‌بندی نقد و بررسی محصولات نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of product reviews, when applicable.
fa: در صورت لزوم، یک ناوبری صفحه‌بندی شده به مجموعه بعدی/قبلی نقد و بررسی‌های محصول نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays a title with the number of reviews.
fa: عنوانی را به همراه تعداد نظرات نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays additional information provided by third-party extensions for the current order.
fa: اطلاعات اضافی ارائه شده توسط افزودنی‌های شخص ثالث را برای سفارش فعلی نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays an on-sale badge if the product is on-sale.
fa: اگر محصول در حراج باشد، یک نشان حراج نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays the SKU of a product.
fa: شناسه یک محصول را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a product review.
fa: محتوای نقد و بررسی محصول را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays the date on which the review was posted.
fa: تاریخ ارسال نظر را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays the description of the product.
fa: توضیح محصول را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays the description of the selected variation.
fa: توضیحات مربوط به تنوع انتخاب شده را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays the name of the author of the review.
fa: نام نویسنده نقد را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays the next product review's page link.
fa: پیوند صفحهٔ نقد و بررسی محصول بعدی را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays the previous product review's page link.
fa: لینک صفحه نقد و بررسی محصول قبلی را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Displays the rating of a product review.
fa: امتیاز یک نقد و بررسی محصول را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Enable customers to change the sorting order of the products.
fa: مشتریان را قادر می سازد تا ترتیب مرتب سازی محصولات را تغییر دهند.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product collection by rating.
fa: مشتریان را قادر می‌سازد تا مجموعه محصول را بر اساس امتیاز فیلتر کنند.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by choosing a price range.
fa: مشتریان را قادر می‌سازد تا با انتخاب محدوده قیمت، شبکه محصول را فیلتر کنند.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by rating.
fa: مشتریان را قادر می‌سازد تا جدول محصول را بر اساس رتبه‌بندی فیلتر کنند.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by selecting one or more attributes, such as color.
fa: مشتریان را قادر می‌سازد تا با انتخاب یک یا چند ویژگی، مانند رنگ، شبکه محصول را فیلتر کنند.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by stock status.
fa: مشتریان را قادر می‌سازد تا شبکه محصول را بر اساس وضعیت موجودی فیلتر کنند.

[ctx: block description]
en: Enable customers to keep track of their location within the store and navigate back to parent pages.
fa: به مشتریان امکان دهید موقعیت مکانی خود را در فروشگاه پیگیری کنند و به صفحات والد (سرآغاز) برگردند.

[ctx: block description]
en: Ensure that customers agree to your Terms & Conditions and Privacy Policy.
fa: اطمینان حاصل کنید که مشتریان با شرایط و ضوابط و سیاست‌های حریم خصوصی شما موافقت می‌کنند.

[ctx: block description]
en: Format the name of an attribute associated with a variable product.
fa: نام یک ویژگی مرتبط با یک محصول متغیر را قالب‌بندی کنید.

[ctx: block description]
en: Highlight a product or variation.
fa: یک محصول یا متغیر را برجسته کنید.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products by choosing a price range.
fa: به خریداران اجازه دهید با انتخاب محدوده قیمت، محصولات را فیلتر کنند.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products by choosing stock status.
fa: به خریداران اجازه دهید با انتخاب وضعیت موجودی، محصولات را فیلتر کنند.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products displayed on the page.
fa: به خریداران اجازه دهید محصولات نمایش داده شده در صفحه را فیلتر کنند.

[ctx: block description]
en: Let shoppers know when products are out of stock or on backorder. This block is hidden when products are in stock.
fa: به خریداران اطلاع دهید که چه زمانی محصولات موجود نیستند یا سفارش آنها لغو شده است. این بلوک زمانی که محصولات موجود هستند پنهان می‌شود.

[ctx: block description]
en: Notice description
fa: توضیح اعلان

[ctx: block description]
en: Payment options for your store.
fa: گزینه‌های پرداخت برای فروشگاه شما.

[ctx: block description]
en: Render additional fields in the 'Additional information' location.
fa: زمینه‌های اضافی را در مکان «اطلاعات بیشتر» ارائه دهید.

[ctx: block description]
en: Renders classic WooCommerce shortcodes.
fa: کدهای کوتاه قدیمی ووکامرس را رندر می‌کند.

[ctx: block description]
en: Select between shipping or local pickup.
fa: بین حمل و نقل یا دریافت حضوری انتخاب کنید.

[ctx: block description]
en: Show a list of all product reviews.
fa: نمایش لیستی از تمام نظرات مربوط به محصول.

[ctx: block description]
en: Show all product categories as a list or dropdown.
fa: همه دسته بندی های محصول را به صورت لیست یا کشویی نمایش دهید.

[ctx: block description]
en: Show customers a summary of their order.
fa: به مشتریان خلاصه‌ای از سفارششان نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Show product reviews from specific categories.
fa: نمایش نظرات مربوط به محصولات از دسته بندی های خاص.

[ctx: block description]
en: Showcase your products relevant images and media.
fa: تصاویر و رسانه‌های مرتبط با محصولات خود را به نمایش بگذارید.

[ctx: block description]
en: Shows cart items.
fa: اقلام سبد خرید را نشان می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Shows local pickup locations.
fa: مکان‌های دریافت حضوری را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells block.
fa: بلوک Cross-Sells را نشان می دهد.

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells products.
fa: محصولات Cross-Sells را نشان می دهد.

[ctx: block description]
en: Shows the apply coupon form.
fa: فرم اعمال کدتخفیف را نشان می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Shows the cart discount row.
fa: ردیف تخفیف سبد خرید را نشان می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Shows the cart fee row.
fa: ردیف هزینۀ سبد خرید را نشان می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Shows the cart shipping row.
fa: ردیف حمل و نقل سبد خرید را نشان می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Shows the cart subtotal row.
fa: ردیف جمع جزء را نمایش می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Shows the cart taxes row.
fa: ردیف مالیات سبد خرید را نشان می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Shows the heading row.
fa: ردیف تیتر سبد خرید را نشان می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Shows the subtotal, fees, discounts, shipping and taxes.
fa: جمع جزء، هزینه‌ها، تخفیف‌ها، حمل و نقل و مالیات را نشان می‌دهد.

[ctx: block description]
en: Stock management minimum quantity.
fa: مدیریت حداقل تعداد موجودی.

[ctx: block description]
en: The contents of this block will display when there are no products found.
fa: محتوای این بلوک زمانی نمایش داده می‌شود که هیچ محصولی پیدا نشود.

[ctx: block description]
en: The linked product list.
fa: فهرست محصول مرتبط.

[ctx: block description]
en: The product attributes.
fa: ویژگی‌های محصول.

[ctx: block description]
en: The product available quantity.
fa: مقدار محصول موجود.

[ctx: block description]
en: The product custom fields toggle.
fa: تغییر وضعیت فیلدهای سفارشی محصول.

[ctx: block description]
en: The product custom fields.
fa: فیلدهای سفارشی محصول.

[ctx: block description]
en: The product description.
fa: توضیح محصول.

[ctx: block description]
en: The product details section description.
fa: توضیحات بخش جزئیات محصول.

[ctx: block description]
en: The product downloads.
fa: بارگیری‌های محصول.

[ctx: block description]
en: The product images.
fa: تصاویر محصول.

[ctx: block description]
en: The product list.
fa: فهرست محصول.

[ctx: block description]
en: The product name.
fa: نام محصول.

[ctx: block description]
en: The product radio.
fa: رادیو محصول.

[ctx: block description]
en: The product schedule sale fields.
fa: فیلدهای زمانبندی حراج محصول.

[ctx: block description]
en: The product section description.
fa: توضیح بخش محصول.

[ctx: block description]
en: The product section.
fa: بخش محصول.

[ctx: block description]
en: The product shipping class field.
fa: فیلد کلاس حمل و نقل محصول.

[ctx: block description]
en: The product shipping dimensions fields.
fa: فیلدهای ابعاد حمل و نقل محصول.

[ctx: block description]
en: The product sku.
fa: شناسه محصول.

[ctx: block description]
en: The product subsection description.
fa: توضیح زیر بخش محصول.

[ctx: block description]
en: The product subsection.
fa: زیربخش محصول.

[ctx: block description]
en: The product summary.
fa: خلاصه محصول.

[ctx: block description]
en: The product tab.
fa: زبانه محصول.

[ctx: block description]
en: The product toggle.
fa: تعویض محصول.

[ctx: block description]
en: The product variations items.
fa: موارد تنوع‌های محصول.

[ctx: block description]
en: The product variations options.
fa: گزینه‌های تنوع‌های محصول.

[ctx: block description]
en: Use blocks to create an "Add to cart" area that's customized for different product types, such as variable and grouped.
fa: از بلوک‌ها برای ایجاد یک قسمت «افزودن به سبد خرید» استفاده کنید که برای انواع مختلف محصولات، مانند محصولات متغیر و محصولات گروه‌بندی‌شده، سفارشی‌سازی شده باشد.

[ctx: block description]
en: Visually highlight a product category and encourage prompt action.
fa: به صورت بصری یک دسته محصول را برجسته و اقدام سریع را تشویق کنید.

[ctx: block keyword]
en: Handpicked Products
fa: محصولات دست‌چین شده

[ctx: block keyword]
en: My Account
fa: حساب کاربری من

[ctx: block keyword]
en: Product Collection
fa: مجموعه محصول

[ctx: block keyword]
en: Products (Beta)
fa: محصولات (بتا)

[ctx: block keyword]
en: WooCommerce
fa: ووکامرس

[ctx: block keyword]
en: additional information
fa: اطلاعات تکمیلی

[ctx: block keyword]
en: all products
fa: همه محصولات

[ctx: block keyword]
en: attributes
fa: ویژگی‌ها

[ctx: block keyword]
en: by attribute
fa: براساس ویژگی

[ctx: block keyword]
en: by category
fa: بر اساس دسته‌بندی

[ctx: block keyword]
en: by tag
fa: براساس برچسب

[ctx: block keyword]
en: catalog
fa: کاتالوگ

[ctx: block keyword]
en: checkbox
fa: چک‌باکس

[ctx: block keyword]
en: class
fa: کلاس

[ctx: block keyword]
en: clear filters
fa: پاک‌سازی فیلتر‌ها

[ctx: block keyword]
en: custom
fa: سفارشی

[ctx: block keyword]
en: description
fa: توضیح

[ctx: block keyword]
en: dimensions
fa: ابعاد

[ctx: block keyword]
en: downloads
fa: دانلودها

[ctx: block keyword]
en: email
fa: ایمیل

[ctx: block keyword]
en: excerpt
fa: چکیده

[ctx: block keyword]
en: fields
fa: فیلدها

[ctx: block keyword]
en: gallery
fa: گالری

[ctx: block keyword]
en: group
fa: گروه

[ctx: block keyword]
en: image
fa: تصویر

[ctx: block keyword]
en: images
fa: تصاویر

[ctx: block keyword]
en: input
fa: ورودی

[ctx: block keyword]
en: inventory
fa: موجودی کالا

[ctx: block keyword]
en: linked
fa: مرتبط

[ctx: block keyword]
en: list
fa: فهرست

[ctx: block keyword]
en: minimum
fa: حداقل

[ctx: block keyword]
en: name
fa: نام

[ctx: block keyword]
en: notice
fa: اعلان

[ctx: block keyword]
en: number
fa: عدد

[ctx: block keyword]
en: password
fa: رمز عبور

[ctx: block keyword]
en: payment methods
fa: روش‌های پرداخت

[ctx: block keyword]
en: payments
fa: پرداخت‌ها

[ctx: block keyword]
en: price
fa: قیمت

[ctx: block keyword]
en: products
fa: محصولات

[ctx: block keyword]
en: quantity
fa: تعداد

[ctx: block keyword]
en: radio
fa: رادیو

[ctx: block keyword]
en: rich-text
fa: متن کامل

[ctx: block keyword]
en: sale
fa: حراج

[ctx: block keyword]
en: schedule
fa: زمان‌بندی

[ctx: block keyword]
en: section
fa: بخش

[ctx: block keyword]
en: select
fa: انتخاب

[ctx: block keyword]
en: shipping
fa: حمل و نقل

[ctx: block keyword]
en: single product
fa: تک محصول

[ctx: block keyword]
en: sku
fa: شناسه

[ctx: block keyword]
en: subsection
fa: زیر بخش

[ctx: block keyword]
en: summary
fa: خلاصه

[ctx: block keyword]
en: tab
fa: زبانه

[ctx: block keyword]
en: tag
fa: برچسب

[ctx: block keyword]
en: taxonomy
fa: طبقه‌بندی

[ctx: block keyword]
en: text
fa: متن

[ctx: block keyword]
en: textarea
fa: ناحیه متنی

[ctx: block keyword]
en: title
fa: عنوان

[ctx: block keyword]
en: variations
fa: تنوع‌ها

[ctx: block keyword]
en: weight
fa: وزن

[ctx: block keyword]
en: woocommerce
fa: ووکامرس

[ctx: block style label]
en: Fill
fa: کامل

[ctx: block style label]
en: Outline
fa: خارج خط

[ctx: block title]
en: Accepted Payment Methods
fa: روش‌های پرداخت قابل قبول

[ctx: block title]
en: Accordion
fa: آکاردئون

[ctx: block title]
en: Accordion Group
fa: گروه آکاردئون

[ctx: block title]
en: Accordion Header
fa: سربرگ آکاردئون

[ctx: block title]
en: Accordion Panel
fa: پنل آکوردئون

[ctx: block title]
en: Account Creation
fa: ایجاد حساب کاربری

[ctx: block title]
en: Actions
fa: عملیات‌ها

[ctx: block title]
en: Active Filters Controls
fa: فعال کردن فیلتر

[ctx: block title]
en: Add to Cart + Options (Beta)
fa: افزودن به سبد خرید + گزینه‌ها (بتا)

[ctx: block title]
en: Add to Cart Button
fa: دکمۀ افزودن به سبد خرید

[ctx: block title]
en: Add to Cart with Options
fa: افزودن به سبد خرید با گزینه ها

[ctx: block title]
en: Additional Field List
fa: فهرست فیلد اضافی

[ctx: block title]
en: Additional Fields
fa: فیلدهای اضافی

[ctx: block title]
en: Additional Information
fa: اطلاعات اضافی

[ctx: block title]
en: Additional information
fa: اطلاعات اضافی

[ctx: block title]
en: All Products
fa: همه محصولات

[ctx: block title]
en: All Reviews
fa: همه دیدگاه‌ها

[ctx: block title]
en: Best Selling Products
fa: پرفروش‌ترین محصولات

[ctx: block title]
en: Billing Address
fa: آدرس صورت‌حساب

[ctx: block title]
en: Billing Address Section
fa: بخش آدرس صورتحساب

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells
fa: سبد خرید متقابل

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells Products
fa: سبد خرید متقابل محصولات

[ctx: block title]
en: Cart Items
fa: اقلام سبد خرید

[ctx: block title]
en: Cart Line Items
fa: سطر موارد سبد خرید

[ctx: block title]
en: Cart Link
fa: پیوند سبد خرید

[ctx: block title]
en: Cart Totals
fa: جمع سبد

[ctx: block title]
en: Catalog Sorting
fa: مرتب سازی کاتالوگ

[ctx: block title]
en: Checkout
fa: تسویه حساب

[ctx: block title]
en: Checkout Fields
fa: زمینه‌های پرداخت

[ctx: block title]
en: Checkout Totals
fa: مجموع تسویه حساب

[ctx: block title]
en: Chips
fa: چیپس

[ctx: block title]
en: Classic Shortcode
fa: کد کوتاه کلاسیک

[ctx: block title]
en: Clear filters
fa: پاک کردن فیلترها

[ctx: block title]
en: Collapsible
fa: تاشو

[ctx: block title]
en: Coming Soon
fa: به زودی

[ctx: block title]
en: Conditional
fa: شرطی

[ctx: block title]
en: Contact Information
fa: اطلاعات تماس

[ctx: block title]
en: Coupon Form
fa: فرم کد تخفیف

[ctx: block title]
en: Customer account
fa: حساب مشتری

[ctx: block title]
en: Delivery
fa: تحویل

[ctx: block title]
en: Discount
fa: تخفیف

[ctx: block title]
en: Downloads Section
fa: بخش دانلودها

[ctx: block title]
en: Email Content
fa: محتوای ایمیل

[ctx: block title]
en: Empty Cart
fa: سبد خرید خالی

[ctx: block title]
en: Empty Mini-Cart view
fa: نمای سبد خرید کوچک خالی

[ctx: block title]
en: Express Checkout
fa: پرداخت سریع

[ctx: block title]
en: Featured Category
fa: دستهٔ ویژه

[ctx: block title]
en: Featured Product
fa: محصول ویژه

[ctx: block title]
en: Fees
fa: هزینه‌ها

[ctx: block title]
en: Filled Cart
fa: سبد خرید پُرشده

[ctx: block title]
en: Filled Mini-Cart view
fa: نمای سبد خرید کوچکِ پُر

[ctx: block title]
en: Filter Block
fa: بلوک فیلتر

[ctx: block title]
en: Filter by Attribute Controls
fa: فیلتر بر اساس کنترل‌های ویژگی

[ctx: block title]
en: Filter by Price Controls
fa: فیلتر بر اساس کنترل قیمت

[ctx: block title]
en: Filter by Rating Controls
fa: فیلتر بر اساس کنترل‌های رتبه‌بندی

[ctx: block title]
en: Filter by Stock Controls
fa: فیلتر بر اساس کنترل موجودی

[ctx: block title]
en: Grouped Product Selector (Beta)
fa: انتخابگر محصول گروهی (بتا)

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Item Label (Beta)
fa: محصول گروه‌بندی‌شده: برچسب کالا (بتا)

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Item Selector (Beta)
fa: محصول گروه‌بندی‌شده: انتخابگر آیتم (بتا)

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Template (Beta)
fa: محصول گروه‌بندی‌شده: الگو (بتا)

[ctx: block title]
en: Hand-picked Products
fa: محصولات دست‌چین شده

[ctx: block title]
en: Heading
fa: سرتیتر

[ctx: block title]
en: Large Image
fa: تصویر بزرگ

[ctx: block title]
en: Linked product list
fa: فهرست محصول مرتبط

[ctx: block title]
en: List
fa: فهرست

[ctx: block title]
en: Mini-Cart
fa: سبد خرید کوچک

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Contents
fa: محتویات سبد خرید کوچک

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Footer
fa: پابرگ سبد خرید کوچک

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Items
fa: موارد سبد خرید کوچک

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Proceed to Checkout Button
fa: مینی سبد خرید ادامه به دکمه پرداخت

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Products Table
fa: مینی سبد محصولات جدول

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Shopping Button
fa: دکمه سبد خرید کوچک

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title
fa: عنوان سبد خرید کوچک

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Items Counter
fa: شمارندۀ اقلام عنوان سبد خرید کوچک

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Label
fa: برچسب عنوان سبد خرید کوچک

[ctx: block title]
en: Mini-Cart View Cart Button
fa: دکمه مشاهده سبدخرید جزئی

[ctx: block title]
en: Newest Products
fa: جدیدترین محصولات

[ctx: block title]
en: Next/Previous Buttons
fa: دکمه‌های قبلی/بعدی

[ctx: block title]
en: No results
fa: بدون نتیجه

[ctx: block title]
en: Notice
fa: اعلان

[ctx: block title]
en: On Sale Products
fa: محصولات حراج شده

[ctx: block title]
en: On-Sale Badge
fa: نشان حراج

[ctx: block title]
en: Order Downloads
fa: دانلودهای سفارش

[ctx: block title]
en: Order Note
fa: یادداشت سفارش

[ctx: block title]
en: Order Status
fa: وضعیت سفارش

[ctx: block title]
en: Order Summary
fa: خلاصه سفارش

[ctx: block title]
en: Order Totals
fa: مجموع سفارش

[ctx: block title]
en: Order Totals Section
fa: بخش مجموع سفارش

[ctx: block title]
en: Payment Method Icons
fa: آیکن‌های روش پرداخت

[ctx: block title]
en: Payment Options
fa: گزینه‌های پرداخت

[ctx: block title]
en: Pickup Method
fa: روش دریافت حضوری

[ctx: block title]
en: Price Slider
fa: اسلایدر قیمت

[ctx: block title]
en: Proceed to Checkout
fa: ادامه دادن به پرداخت

[ctx: block title]
en: Product
fa: محصول

[ctx: block title]
en: Product Average Rating (Beta)
fa: میانگین امتیاز محصول (بتا)

[ctx: block title]
en: Product Categories List
fa: لیست دسته‌های محصول

[ctx: block title]
en: Product Collection
fa: مجموعه محصول

[ctx: block title]
en: Product Description
fa: توضیح محصول

[ctx: block title]
en: Product Details
fa: جزئیات محصول

[ctx: block title]
en: Product Filters
fa: فیلترهای محصولات

[ctx: block title]
en: Product Gallery (Beta)
fa: گالری محصول (بتا)

[ctx: block title]
en: Product Image
fa: تصویر محصول

[ctx: block title]
en: Product Image Gallery
fa: گالری تصاویر محصول

[ctx: block title]
en: Product Meta
fa: متای محصول

[ctx: block title]
en: Product Price
fa: قیمت محصول

[ctx: block title]
en: Product Quantity (Beta)
fa: تعداد محصول (بتا)

[ctx: block title]
en: Product Rating
fa: امتیاز محصول

[ctx: block title]
en: Product Rating Counter
fa: شمارنده امتیاز محصول

[ctx: block title]
en: Product Rating Stars
fa: ستاره‌های امتیاز محصولات

[ctx: block title]
en: Product Results Count
fa: تعداد نتایج محصول

[ctx: block title]
en: Product Reviews
fa: بررسی‌های محصول

[ctx: block title]
en: Product SKU
fa: شناسه محصول

[ctx: block title]
en: Product Specifications
fa: مشخصات محصول

[ctx: block title]
en: Product Stock Indicator
fa: شاخص موجودی محصول

[ctx: block title]
en: Product Summary
fa: خلاصه محصول

[ctx: block title]
en: Product Tag
fa: برچسب محصول

[ctx: block title]
en: Product Template
fa: قالب محصول

[ctx: block title]
en: Product Title
fa: عنوان محصول

[ctx: block title]
en: Product attributes
fa: ویژگی های محصول

[ctx: block title]
en: Product catalog visibility
fa: قابلیت مشاهده کاتالوگ محصول

[ctx: block title]
en: Product checkbox control
fa: کنترل چک باکس محصول

[ctx: block title]
en: Product custom fields control
fa: کنترل فیلدهای سفارشی محصول

[ctx: block title]
en: Product custom fields toggle control
fa: کنترل تغییر وضعیت فیلدهای سفارشی محصول

[ctx: block title]
en: Product description
fa: توضیح محصول

[ctx: block title]
en: Product details section description
fa: توضیحات بخش جزئیات محصول

[ctx: block title]
en: Product downloads
fa: دریافت محصول

[ctx: block title]
en: Product images
fa: تصاویر محصول

[ctx: block title]
en: Product inventory quantity available
fa: مقدار موجودی محصول موجود است

[ctx: block title]
en: Product list
fa: فهرست محصول

[ctx: block title]
en: Product name
fa: نام محصول

[ctx: block title]
en: Product notice field
fa: فیلد اطلاع رسانی محصول

[ctx: block title]
en: Product number control
fa: کنترل شماره محصول

[ctx: block title]
en: Product password
fa: رمز محصول

[ctx: block title]
en: Product pricing
fa: قیمت گذاری محصول

[ctx: block title]
en: Product radio control
fa: کنترل رادیو محصول

[ctx: block title]
en: Product regular price
fa: قیمت عادی محصول

[ctx: block title]
en: Product sale price
fa: قیمت حراج محصول

[ctx: block title]
en: Product schedule sale fields
fa: فیلدهای زمانبندی حراج محصول

[ctx: block title]
en: Product section
fa: بخش محصول

[ctx: block title]
en: Product section description
fa: توضیح بخش محصول

[ctx: block title]
en: Product select field
fa: فیلد انتخاب محصول

[ctx: block title]
en: Product shipping class field
fa: فیلد کلاس حمل و نقل محصول

[ctx: block title]
en: Product shipping dimensions fields
fa: فیلدهای ابعاد حمل و نقل محصول

[ctx: block title]
en: Product subsection
fa: زیربخش محصول

[ctx: block title]
en: Product subsection description
fa: توضیحات زیربخش محصول

[ctx: block title]
en: Product summary
fa: خلاصه محصول

[ctx: block title]
en: Product tab
fa: زبانه محصول

[ctx: block title]
en: Product text control
fa: کنترل متن محصول

[ctx: block title]
en: Product text field
fa: فیلد متن محصول

[ctx: block title]
en: Product textarea block
fa: بلوک ناحیه متنی محصول

[ctx: block title]
en: Product toggle control
fa: کنترل تعویض محصول

[ctx: block title]
en: Product variations items
fa: موارد تنوع‌های محصول

[ctx: block title]
en: Product variations options
fa: گزینه‌های تنوع‌های محصول

[ctx: block title]
en: Products by Attribute
fa: محصولات براساس ویژگی

[ctx: block title]
en: Products by Category
fa: محصولات بر اساس دسته‌بندی

[ctx: block title]
en: Products by Tag
fa: محصول براساس برچسب

[ctx: block title]
en: Related Products
fa: محصولات مرتبط

[ctx: block title]
en: Review Author Name
fa: نام نویسنده نقد

[ctx: block title]
en: Review Content
fa: محتوای نقد و بررسی

[ctx: block title]
en: Review Date
fa: تاریخ دیدگاه

[ctx: block title]
en: Review Rating
fa: امتیازهای دیدگاه

[ctx: block title]
en: Reviews Form
fa: فرم نقد و بررسی‌ها

[ctx: block title]
en: Reviews Next Page
fa: برگه بعدی بررسی‌ها

[ctx: block title]
en: Reviews Page Numbers
fa: شمارهٔ برگه نقد و بررسی‌ها

[ctx: block title]
en: Reviews Pagination
fa: صفحه‌بندی نقد و بررسی‌ها

[ctx: block title]
en: Reviews Previous Page
fa: برگه قبلی بررسی‌ها

[ctx: block title]
en: Reviews Template
fa: الگوی نقد و بررسی‌ها

[ctx: block title]
en: Reviews Title
fa: عنوان نقد و بررسی‌ها

[ctx: block title]
en: Reviews by Category
fa: بررسی‌ها بر اساس دسته

[ctx: block title]
en: Reviews by Product
fa: بررسی‌ها بر اساس محصول

[ctx: block title]
en: Shipping
fa: حمل و نقل

[ctx: block title]
en: Shipping Address
fa: آدرس ارسال محموله

[ctx: block title]
en: Shipping Address Section
fa: بخش آدرس حمل و نقل

[ctx: block title]
en: Shipping Options
fa: گزینه‌های ارسال

[ctx: block title]
en: Stock level threshold
fa: آستانه سطح موجودی

[ctx: block title]
en: Store Breadcrumbs
fa: مسیر راهنمای فروشگاه

[ctx: block title]
en: Store Notices
fa: اطلاعیه‌های فروشگاه

[ctx: block title]
en: Subtotal
fa: جمع جزء

[ctx: block title]
en: Taxes
fa: مالیات‌ها

[ctx: block title]
en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

[ctx: block title]
en: Terms and Conditions
fa: شرایط و ضوابط

[ctx: block title]
en: Thumbnails
fa: تصاویر بندانگشتی

[ctx: block title]
en: Top Rated Products
fa: محصولات برتر

[ctx: block title]
en: Totals
fa: مجموع

[ctx: block title]
en: Variation Description (Beta)
fa: توضیح تنوع (بتا)

[ctx: block title]
en: Variation Selector (Beta)
fa: انتخابگر تنوع (بتا)

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Attribute Name (Beta)
fa: نام ویژگی انتخابگر تنوع (آزمایشی)

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Attribute Options (Beta)
fa: گزینه‌های ویژگی انتخابگر تنوع (آزمایشی)

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Template (Beta)
fa: انتخابگر تنوع: قالب (بتا)

[ctx: block title]
en: WooCommerce Page
fa: برگه‌ی ووکامرس

en: brand
fa: برند

[ctx: breadcrumb]
en: Home
fa: خانه

[ctx: button label of product search block]
en: Search
fa: جستجو

en: by %s
fa: توسط %s

en: cURL installed but unable to retrieve version.
fa: cURL نصب شده اما قادر به بازیابی نسخه نیست.

en: cURL version
fa: نسخه cURL

en: cURL version.
fa: نسخه cURL.

[ctx: checkout-validation]
en: Billing %s
fa: %s صورتحساب

[ctx: checkout-validation]
en: Shipping %s
fa: %s حمل و نقل

en: cm
fa: سانتیمتر

[ctx: column name]
en: Review
fa: نقد و بررسی

[ctx: column name]
en: Submitted on
fa: ارسال شده در

[ctx: column_name]
en: Notification
fa: آگاه‌سازی

[ctx: column_name]
en: Product
fa: محصول

[ctx: column_name]
en: SKU
fa: شناسه محصول

[ctx: column_name]
en: Signed Up
fa: ثبت‌نام شده

[ctx: column_name]
en: Status
fa: وضعیت

[ctx: column_name]
en: User/Email
fa: ایمیل/کاربر

en: customer orders
fa: سفارش‌های مشتریان

[ctx: database error]
en: unknown
fa: ناشناخته

en: days
fa: روز

en: discounted shipping labels
fa: برچسب‌های حمل ونقل با تخفیف

en: e.g. For heavy items requiring higher postage
fa: به عنوان مثال، برای اقلام سنگین که نیاز به هزینه پست بیشتر دارند

en: e.g. Free shipping
fa: به عنوان مثال، ارسال رایگان

en: e.g. Heavy
fa: به عنوان مثال، سنگین

en: e.g. Local pickup
fa: به عنوان مثال، دریافت حضوری

en: e.g. Standard national
fa: به عنوان مثال، استاندارد ملی

en: e.g. heavy-packages
fa: به عنوان مثال، بسته‌های-سنگین

en: e.g. length or weight
fa: برای مثال: طول یا وزن

en: eCheck
fa: چک الکترونیکی

en: eCheck ending in %1$s
fa: eCheck تمام می شود در %1$s

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
fa: صورت حساب

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
fa: حمل و نقل

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
fa: بارگیری ناموفق بود

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
fa: بارگذاری نتایج بیشتر;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
fa: یافت نشد

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
fa: خواشمند است کاراکترهای %qty% را پاک کنید

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
fa: خواشمند است کاراکتر 1 را پاک کنید

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
fa: لطفا %qty% یا کارکترهای بیشتری را وارد کنید

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
fa: خواهشمند است 1 یا کاراکترهای بیشتری بنویسید

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
fa: جستجو ;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
fa: شما تنها می توانید موارد %qty% را گزینش کنید

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
fa: شما تنها 1 مورد را می توانید گزینش کنید

en: five star
fa: پنج ستاره

en: for %s
fa: برای %s

en: g
fa: گرم

en: guest orders
fa: تمام سفارشات میهمان

[ctx: held stock note]
en: - %1$s &times; %2$d
fa: - %1$s اقلام %2$d

[ctx: held stock note]
en: - ...and %d more item. | - ... and %d more items.
fa[0]: - …و %d اقلام بیشتر.

[ctx: held stock note]
en: Stock hold of %1$s minutes applied to: %2$s
fa: نگهداری موجودی %1$s دقیقه اعمال شد روی: %2$s

en: in
fa: اینچ

en: kg
fa: کیلوگرم

en: l jS \o\f F Y, h:ia
fa: l j F Y، h:ia

en: lbs
fa: پوند

en: m
fa: متر

[ctx: min_price]
en: From:
fa: از:

en: mm
fa: میلی‌متر

en: new users
fa: کاربران تازه

[ctx: notice action]
en: Manage notifications
fa: مدیریت آگاه‌سازی‌ها

[ctx: notice action]
en: Resend verification
fa: ارسال مجدد تاییدیه

[ctx: notifications_status]
en: %s notification deleted. | %s notifications deleted.
fa[0]: %s آگاه‌سازی حذف شد.

[ctx: notifications_status]
en: %s notification updated. | %s notifications updated.
fa[0]: %s آگاه‌سازی به‌روزرسانی شد.

[ctx: number of pages]
en: of
fa: از

en: of
fa: از

en: optional
fa: اختیاری

en: orders | orders
fa[0]: سفارش‌ها

en: oz
fa: اونس

en: payment setup
fa: تنظیم پرداخت

en: payment setup and automated taxes
fa: تنظیم اندازی پرداخت و مالیت خودکار

en: payment setup and discounted shipping labels
fa: راه اندازی پرداخت و برچسب تخفیف حمل و نقل

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
fa: برچسب راه اندازی پرداخت، نرخ زنده و تخفیف حمل و نقل

[ctx: placeholder]
en: Buy product
fa: خرید محصول

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
fa: از ;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
fa: تا&hellip;

[ctx: placeholder for search field]
en: Search products…
fa: جستجوی محصولات…

[ctx: post]
en: Failed
fa: ناموفق بود

[ctx: post]
en: In-Progress
fa: در حال پیش رفت

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: همه <span class="count">(%s)</span>

en: privacy page
fa: برگه حفظ حریم خصوصی

en: privacy policy
fa: سیاست حفظ حریم خصوصی

[ctx: product reviews]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: همه <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: تأییدشده <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: در انتظار تأیید <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: هرزنامه <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: پاک کردن <span class="count">(%s)</span>

en: product_includes parameter need to specify exactly one product when segmenting by variation.
fa: product_includes نیاز به پارامتر برای مشخص کردن دقیقاً یک محصول هنگام تقسیم بندی بر اساس متغیر.

en: required
fa: ضروری

[ctx: review]
en: Mark as spam
fa: نشانه‌گذاری به عنوان هرزنامه

[ctx: review]
en: Not Spam
fa: هرزنامه نیست

[ctx: review]
en: Not spam
fa: هرزنامه نیست

[ctx: review type]
en: Type
fa: نوع

en: reviewed by %s
fa: بررسی شده توسط %s

en: scheduled action
fa: اقدام برنامه ریزی شده

en: scheduled actions
fa: اقدامات برنامه ریزی شده

en: shipping address
fa: آدرس گیرنده

[ctx: shipping country prefix]
en: to
fa: به

[ctx: shipping country prefix]
en: to the
fa: به این

[ctx: shipping packages]
en: Shipment %d
fa: مرسوله %d

[ctx: shipping packages]
en: Shipment 1
fa: مرسوله 1

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
fa: حمل و نقل

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
fa: حمل و نقل %d

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
fa: سفارش

[ctx: status labels]
en: All
fa: همه

[ctx: status labels]
en: Past-due
fa: معوقه

[ctx: stock notification status]
en: Active
fa: فعال

[ctx: stock notification status]
en: Cancelled
fa: لغو شد

[ctx: stock notification status]
en: Pending
fa: در انتظار

[ctx: stock notification status]
en: Sent
fa: ارسال شد

[ctx: submit button]
en: Search
fa: جستجو

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s added
fa: %s افزوده شد

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s deleted
fa: %s حذف شد

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not added
fa: %s افزوده نشد

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not updated
fa: %s بروزرسانی نشد

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s updated
fa: %s به‌روز شد

en: terms and conditions
fa: شرایط و مقررات

en: the
fa: این

en: unexpected shutdown: PHP Fatal error %1$s in %2$s on line %3$s
fa: خاموشی غیر منتظره: خطای PHP مهلک %1$s در %2$s خط %3$s

en: unknown
fa: ناشناخته

[ctx: unsubscribe cta for stock notifications for existing customers]
en: click here
fa: اینجا کلیک کنید

[ctx: unsubscribe cta for stock notifications for guests]
en: click here
fa: اینجا کلیک کنید

[ctx: user webhook count]
en: User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhook. | User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhooks.
fa[0]: کاربر #%1$s %2$s ایجاد کرده است %3$d وب هوک ووکامرس.

[ctx: verb]
en: Spam
fa: جفنگ

[ctx: verb]
en: Trash
fa: حذف کردن

en: verified owner
fa: خریدار محصول

en: via %s
fa: توسط %s

[ctx: with first and last result]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
fa[0]: نمایش %1$d&ndash;%2$d از %3$d نتیجه

en: woocommerce
fa: ووکامرس

en: yd
fa: یارد

en: Šibenik-Knin County
fa: شهرستان سیبنیک-کین

en: — No Change —
fa: — بدون تغییر—

en: — No change —
fa: — بدون تغییر —

en: ℹ️ WooCommerce installed and activated <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>. <a href="%4$s">More information</a>
fa: ℹ️ ووکامرس <a href="%1$s">افزونه Legacy REST API</a> را نصب و فعال کرد زیرا این سایت <a href="%2$s">Legacy REST API را فعال کرده است</a> یا دارای <a href="%3$s">وب‌هوک‌های قدیمی تعریف شده است.</a> <a href="%4$s">اطلاعات بیشتر</a>

en: ℹ️️ The WooCommerce Legacy REST API extension is installed and active.
fa: ℹ️️ افزونه Legacy REST API ووکامرس نصب و فعال است.

en: ⚠ 1 Incompatible plugin detected (%s).
fa: ⚠ ۱ افزونه ناسازگار شناسایی شد (%s).

en: ⚠ 2 Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s).
fa: ⚠ ۲ افزونه ناسازگار شناسایی شد (%1$s و %2$s).

en: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">The Legacy REST API plugin</a> is installed and active on this site.</b> Please be aware that the WooCommerce Legacy REST API is <b>not</b> compatible with HPOS.
fa: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">افزونه Legacy REST API</a> در این سایت نصب و فعال است.</b> لطفا توجه داشته باشید که WooCommerce Legacy REST API با HPOS <b>سازگار</b> نیست.

en: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">The Legacy REST API</a> is active on this site.</b> Please be aware that the WooCommerce Legacy REST API is <b>not</b> compatible with HPOS.
fa: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">رابط برنامه‌نویسی کاربردی قدیمی REST</a> در این سایت فعال است.</b> لطفا توجه داشته باشید که رابط برنامه‌نویسی کاربردی قدیمی REST ووکامرس با HPOS <b>سازگار</b> نیست.

en: ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s, %2$s and %3$d other). | ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s plugins and %3$d others).
fa[0]: ⚠ افزونه‌های ناسازگار شناسایی شدند (%1$s، %2$s و %3$d افزونه دیگر).

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce feature '%s', it shouldn't be activated.
fa: ⚠ این افزونه با ویژگی فعال ووکامرس '%s' ناسازگار است، نباید فعال شود.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s' and '%2$s', it shouldn't be activated.
fa: ⚠ این افزونه با ویژگی‌های فعال ووکامرس '%1$s' و '%2$s' ناسازگار است، نباید فعال شود.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s', '%2$s' and %3$d more, it shouldn't be activated.
fa: ⚠ این افزونه با ویژگی‌های WooCommerce فعال «%1$s»، «%2$s» و %3$d دیگر سازگار نیست، نباید فعال شود.

en: ⚠ Usage tracking must be enabled to use remote logging.
fa: ⚠ برای استفاده از ثبت وقایع از راه دور، باید قابلیت ردیابی میزان استفاده فعال باشد.

en: ⚠️ Only %s files can be searched at one time. Try filtering the file list before searching.
fa: ⚠️ فقط %s فایل را می‌توان در یک زمان جستجو کرد. قبل از جستجو، لیست فایل‌ها را فیلتر کنید.

en: ⚠️ The WooCommerce Legacy REST API has been moved to <a target=”_blank” href="%1$s">a dedicated extension</a>. <b><a target=”_blank” href="%2$s">Learn more about this change</a></b>
fa: ⚠️ WooCommerce Legacy REST API به <a target=”_blank” href="%1$s">یک افزودنی مجزا</a> منتقل شده است. <b><a target=”_blank” href="%2$s">درباره این تغییر بیشتر بدانید</a></b>

en: ⚠️ The WooCommerce Legacy REST API has been removed from WooCommerce, this will cause <a href="%1$s">webhooks on this site that are configured to use the Legacy REST API</a> to stop working. <a target="_blank" href="%2$s">A separate WooCommerce extension is available</a> to allow these webhooks to keep using the Legacy REST API without interruption. You can also edit these webhooks to use the current REST API version to generate the payload instead. <b><a target="_blank" href="%3$s">Learn more about this change.</a></b>
fa: REST API قدیمی ووکامرس در ووکامرس حذف خواهد شد و این باعث می‌شود <a href="%1$s">وب‌هوک‌های موجود در این سایت که برای استفاده از REST API قدیمی پیکربندی شده‌اند</a> کارشان متوقف شود. <a target="_blank" href="%2$s">افزودنی ووکامرس جداگانه‌ای در دسترس است</a> تا به این وب‌هوک‌ها اجازه دهد بدون وقفه به استفاده از REST API قدیمی ادامه دهند. همچنین می‌توانید این وبک‌هوک‌ها را ویرایش کنید تا به جای آن از نسخۀ REST API فعلی برای تولید بار استفاده کنید. <b><a target="_blank" href="%3$s">دربارۀ این تغییر بیشتر بیاموزید.</a></b>

en: ⚠️ The file system connection could not be initialized.
fa: ⚠️ اتصال سیستم فایل قابل مقداردهی اولیه نیست.

en: ⚠️ The file system is not configured for direct writes. This could cause problems for the logger.
fa: ⚠️ سیستم فایل برای نوشتن مستقیم پیکربندی نشده است. این می‌تواند برای ثبت‌کننده‌ی وقایع مشکل ایجاد کند.

en: ⚠️ This directory does not appear to be writable.
fa: ⚠️ به نظر نمی‌رسد که این دایرکتوری قابل نوشتن باشد.

en: ⚠️ WooCommerce attempted to install <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>, but the installation failed (see error details in <a href="%4$s">the WooCommerce logs</a>). Please install and activate the plugin manually. <a href="%5$s">More information</a>
fa: ⚠️ ووکامرس تلاش کرد <a href="%1$s">افزونهٔ Legacy REST API</a> را نصب کند زیرا این سایت <a href="%2$s">REST API قدیمی را فعال کرده است</a> یا <a href="%3$s">وب‌هوک‌های قدیمی تعریف شده است</a>، اما نصب انجام نشد (جزئیات خطا را در <a href="%4$s">گزارش‌های ووکامرس</a> ببینید). لطفا افزونه را به صورت دستی نصب و فعال کنید. <a href="%5$s">اطلاعات بیشتر</a>

en: ⚠️ WooCommerce installed <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>, but it failed to activate it (see error details in <a href="%4$s">the WooCommerce logs</a>). Please go to <a href="%5$s">the plugins page</a> and activate it manually. <a href="%6$s">More information</a>
fa: ⚠️ ووکامرس <a href="%1$s">افزونه Legacy REST API</a> را نصب کرد زیرا این سایت <a href="%2$s">Legacy REST API را فعال کرده است</a> یا <a href="%3$s">وب‌هوک‌های قدیمی تعریف شده است</a>، اما نتوانست آن را فعال کند (جزئیات خطا را در <a href="%4$s">گزارش‌های ووکامرس</a> ببینید). لطفا به <a href="%5$s">صفحه افزونه‌ها</a> بروید و آن را به صورت دستی فعال کنید. <a href="%6$s">اطلاعات بیشتر</a>

en: ✅ Ready
fa: ✅ آماده اید

en: 🎉 Congrats on adding your first product!
fa: 🎉 بابت اولین محصولی که اضافه کردید تبریک می‌گویم!
